Új privát üzeneted érkezett!

Kati úgy készülj hogy Bogi rossz alvó lesz...így majd kellemes meglepetés lesz ha elentettje lesz.....én így készültem Barnira is.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bogi: dehogy mondasz fel!!! simán veszed a holnapi napot. most menj, vegyél egy jó meleg fürdőt, aztán bújj apa mellé, majd reggel újult erővel mész dolgozni. legalább jól, gyoesan fog telni az idő, mert pörögsz folyton.
kérlek, fel a fejjel és LAZÁN ANYÁM!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogi ne görcsölj mert annál rosszabb lesz!!!!!!tudom innen könnyen jár a szám.....
ügyes és belevaló csaj vagy!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

1500. hozzászólásomat bogi, hozzád intéztem!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogi, nyugiiiiiiiiii, ne stresszeld előre magad!!!!!!!!!!!!! Menni fog minden, majd én küldöm Neked az energy-t!

Nálam semmi...
Ugyan nem szeretnék holnap szülni, de Apának este színházi előadása lesz, így, ha tényleg meg akar szívatni Gergő, akkor pont akkor indul be a dolog, amikor elkezdődik az előadás és Apa nem tud eljönni... :twisted:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág ha párod nem ér rá beugrok én.......max felszednek a földről...... :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


LAZAN ANYAM!! OKKKKEEEEEEE!!!:):) MAJD ERRE GONDOLOK, LAZAN ANYAM(OREG)!HIHI

Virag, ne aggodj, nem fog Gergo "megszivatni", marad odabent, majd hetfon jon!:) Leghamarabb!!!

Nita, koszi a drukkot!!:):):) Veled mizus? Kormoztel ma? Vagy a heten?

Amugy ja, nem is tudom minek izgulok ilyen "nulla" melo miatt amikor a fonokom budzsejet en csinaltam ez meg csak egy pultos munka. pffff ,kirazom!:)
Vendég
 


ez a beszéd, ANYUKÁM!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nita: naaaaa! akkor ki jön velem vásárolni???? az csak fontosabb, neeeeeem????!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, en megyek!!:):) Apa is megy csak tudod, nekik az sem mindegy, melyik nap csalod! :D PAAAAASIIIIIIII!!!! :wink:
Vendég
 


Bogi tegnap készítettem körmöket........újabb 2500ft:))))
de még mindíg kell 20.000 hogy meg tudjam venni amiket összeírtam.....:(
Kati igazad van

:oops: :lol: :lol:
akkor mikor megyünk????????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én még most is indulnék. dúl bennem az energy!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Meg lesz a 20 gyorsan Nita!! :) :) :) :)
Vendég
 


Bogi sajna nem hiszem......... :( eddig 8000ft gyűlt össze.....:( és összesen 27.000-nek kell lennie....... :roll: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Es miket szeretnel venni?-ha nem titok es lehet publikus.
Vendég
 


akkor sorolom:

UV szürű /uv filter/ 15 ml
Cleanser
Nailprep
díszitő ecset
"C" ív hajlító csipesz
strasszkövek
Easy off-leoldható zselé
zselés ecset
csepp reszelő
reszelők
francia tipp 100db-os
tipp ragasztó
primer ceruza
strassz és díszefelszedő pálcika
csillámzselék 4 féle szinbe

árak is érdekelnek?!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


uuuuu, nem semmi a lista!!!:) Arak? Inkabb ne, nem akarok lefordulni a szekrol! :oops:
Vendég
 


nita: ez mind belefér 20 rugóba??? már csak 8 kezet kell kidíszíteni. én ha nem lennénk ennyire messze, akkor tutira mennék hozzád!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


bocsi 35-be!!! anno amikor szigorlatoztam matek-magyar módszertanból, csakúgy engedtek át, hogyha megígérem, hogy nem tanítok matekot. persze, hogy megígértem, majd rá egy évre matekot kellett tanítanom... :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ezek a non-stoposok állatok!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csillag: hova tűntél???? gergő elindult, mert megijedt, hogy apa nem lesz ott, ha holnap jön? :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nem tűntem el, csak fürdettem meg fektettem Bencét. Már fél órája alszik, azóta csak bambulom a TV-t meg olvasgatok ezt-azt a neten.
Igazából halálra unom magam egész nap, kicsit morci vagyok de nem tudom, hogy miért... olyan "mindjárt megharapok valakit" hangulatom van... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


azért, mert gergőt harapdálnád és nehezen viseled azt, hogy ezt nem teheted, pedig akarod és eltervezted! kudarcként éled meg és szerintem te nem tűröd jól a kudarcokat, mert maximalista vagy!!! ez most lehet, hogy értelmetlen, de te okos is vagy és érted, hogy mit akartam írni!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hogy mennyire másképp néz ki a Wolf Kati ezzel a piros rúzzsal meg a csavart frizurájával, mint alapból! Nagyon csini és a hangja is szuper!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


olyan ribancos, de jól áll neki ez is.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati ez összesen: 25.330ftocska.....
ebből kerestem eddig 8000-et.....
aranyos vagy hogy jönnél hozzám!!!!!!!!!!ez jól esik:):):)

Non-stop........olyat táncoltunk rá Barnival..szakadt a röhögéstől..én meg le ízzadtam:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati, pontosan értem, hogy mit mondasz és igen, egy kicsit csalódott vagyok amiatt, hogy Gergő még bent van... nagyon-nagyon szerettem volna, ha az őszi szünetben történik meg a nagy találkozás.
(Bence egyébként 5 nappal jött előbb, háááááát, Gergőnél az holnap lenne...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nita, de cuki lehetett Barnika! Egyem a husikáját! :D
Én is mennék ám hozzád körmöt csináltatni, csak nincsenek szárnyaim... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


lányok házhoz is szoktam menni!!! :P :twisted: :P :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillag:és semmi tüneted???

nita: bogikám is táncizik, mióta az előző reklámban lezuhanyoztam. de miért ilyenkor kezdi el?
megnéztelek volna titeket, ahogy táncoltok.
na úgy tűnik tényleg jól mondták a szigorlaton... :roll: a szöveges feladatok mindig a gyengéim voltak!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


hogy miért ilyenkor?..jó kérdés.....
de Barni is ilyenkor volt aktív........
majd ha lefogyok akkor felveszem ahogy táncolunk Barnival:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Virag, kuldok nyugtato energiat!+++:)

Tobbieknek csocsika!!:)
Jok legyetek!

Puszi, holnap jovoooooooooooooooooooooooooooooooook!!!! (este):)
Vendég
 


Ezt most találtam, nézzétek meg:

rosszkedv ellen:

Akarsz egy rajongót? Akkor kattints rá a linkre, ne ijedj meg,hogy oroszul van, írd be a neved az üres helyre ékezet nélkül. És nyomd meg a gombot. Hajrá!



http://www.callme.nm.ru

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogi, nekem NE KÜLDJ NYUGIT!!!!!!!!!!!!!! Én már szenvedni akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Jóóóóóóóóóóóó éjt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És ügyi leszel holnap!!!!!! TUDOM!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virááááááááááááááááááágggggggggggg........ez qurva jó!!!!!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


az is lehet, hogy nem kellene a babaneten lógnom és akkor nem a babázáson járna állandóan az eszem... de FÜGGŐ VAGYOK!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: én apa nevével is kipróbáltam... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Virág én is FÜGGŐ VAGYOK!!!!!!! :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


az előző link nem azt mutatja, hogy csak a babázáson járna az eszed! :wink:
nem hiszem, hogy ezen múlik!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, Apa nevével??????????? hihihihihihihihihihihihihihiiihiihi

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Na :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ilyeneket nezel, ezt tudja meg Apa! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


ja! én is függő vagyok!!! apa ki is van akadva. én soha nem gépeztem összesen ennyit, mint mióta babanetezek.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, itt találtam a linket a babaneten egy másik topikban... :oops:
Csak azért írtam, hogy nem kellene állandóan itt lógnom, mert mindenki azt mondja, hogy túlságosan akarok szülni menni... :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


de nekem fontos, hogy kik vannak a topicban, mert legalább 3ban vagyok "benne", de ennyire nem vagyok aktív sehol, ennyire nem szeretek sehova menni, mint ide hozzátok! örülök, hogy befogadtatok, másodszorra is!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


oke, Virag Anya, ha Te mondod, ugyi leszek!:):):) :D :lol: :wink:
Amugy uram fuzom, hogy maradjon ott egesz nap velem, legalabb a poharakat szedje be nekem az asztalokrol, ezekert ne kelljen kimenni. Aztan csak bedobalom a mosogato gepbe oszt hali de ezzel is sok idot sporolok meg.:) :wink:

Jok legyetek Anyucik!:):) :D
Vendég
 


csillag: ilyenkor már ki nem akar?????

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, kezet foghatunk! Én se nem gépeztem, se nem fórumoztam soha azelőtt, hogy idetaláltam...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


bogi: az már lassan családi vállalkozás lenne... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


már megint laptetőőő!

és a csúcson kell abbahagyni, úgyhogy megyek feküdni!!!

de nekem volt a két nap alatt kettő, ezt most gergőnek adom, csak jöjjön ki érte!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, hát ez az! Ilyenkor nem lehet nem akarni a dolgot!

Rám is igaz, hogy itt szeretek a legjobban cseverészni! Én is örülök, hogy ide sodort az élet közétek!

Bogi, tök jó ötlet, hogy Apa ott legyen Veled holnap!!!!!!! Hajrá!!!!!!! Fűzd csak meg valahogy! :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?