Új privát üzeneted érkezett!

Pedi milyen jó hogy ennyi helyre mentek!!!!!!!!
az én párom sehova se hajlandó menni:((((((((

nyári terhesség:nekem nagyon rossz volt...bár inkább azért mert nincs autónk és mindenhova gyalog kellett menni........

Kati igen nyárin ezért rossz........meg sehova nem mehetsz strandolni...áááááááá....na de azért én mentem Balcsira a 29. héten és fürödtem is....Barmi annyira élvezte odabent ahogy lökdösik a hullámok a pocakomat:):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi, jaj de jó, hogy visszatértél! Köszönöm a biztatást, igyekszem terelni a gondolataimat, de ha itthon vagyok, akkor nagyon nehéz... Tegnap is inkább elmentünk 5 óra után a Decathlonba Bencével biciklizni egyet meg végigjártuk a Kikát csak azért, hogy teljen az idő. Ma is lépni akarok valamerre délután, csak az a baj, hogy sokat menni már nem tudok...
Nagyon szuper programotok lesz a hétvégén, én is szeretem Keszthelyt meg Hévízet. A férjemék régen hetente koncerteztek Hévízen német turistáknak és sokszor elkísértem. (A válság óta sajnos kevesebb látogatója van a fürdőhelynek, így ők is kevesebbszer mennek koncertezni.)
A karácsonyt én is nagyon szeretem, bár idén egy kicsit tartok tőle. Mióta meghalt a férjem édesanyja, nálunk van nagy családi összejövetel 24-én, amire rengeteget kell készülni. Bár tudom, hogy mindenki megértő lesz, de azért rossz érzés lenne, ha nem tudnám megcsinálni azokat a dolgokat, amiket szeretnék... Eléggé maximalista vagyok magammal szemben és hajlamos vagyok kudarcként megélni azt, ha valami nem úgy sül el ahogy én azt megálmodtam.

Nita, Bence is nagyon szeret sátorban játszani. Pár hete raktam össze neki és azóta sem engedi, hogy szétszedjem. Még az a szerencse, hogy van elég hely mellette játszani.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: biciklizni?????????????? te is??????????
figyu!!! apázást próbáltad már? :oops: :oops: :oops: hátha indulna gergőke... -bocsi, ha pofátlan voltam!!!!nem muszáj válaszolni!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm a születésnapi jókívánságokat!

Most viszont nincs több időm, nemsokára megyünk a városba sétálni, meg sütizni. Szerencsére nekem is szabad.
Vendég
 


Kati, én nem bicikliztem, csak Bence. Én addig végignézegettem a ruhákat, cipőket meg mindent.
Apával az összebújáson egyre erőteljesebben gondolkodom, csak az a baj, hogy amint egy kicsit lehajolok vagy előredőlök vagy mozgok, betonkeménnyé válik a hasam és nagyon fáj... Nem hiszem, hogy el tudnám magam engedni... Meg a hüvelyem is fájdogál már...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Képzeljétek, az uram nemrég ért haza melóból, hozott nekem 2 Lily-t, nem bírtam ki, előttem egyet, és...és...fél percem belül már kezdett látszódni a második csíkocska, nem kell fény alá tartani :) simán látszódik! Próbáltam csinálni képet róla, de nem látszódik a fényképen rendesen, ha erősebb lesz, akkor megmutatom nektek!

Hétfőn felhívom az endokrinológusomat, ő majd elküld vérvételre, azt mondta, amint pozitív a teszt, hívjam, a merckformin miatt!

Hihetetlen...annyira jó napom van:) :) :)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona, egy hatalmas puszit küldök arra a gyönyörű arcocskádra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És nagyon drukkolok, hogy minden OK legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Azért csak sikerült valamit összehoznom...

Kép

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Virág köszönöm szépen! Mindjárt sírni fogok...:)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Hogy vagy egyébként? Keményedések?

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona, én látom azt a csíkot!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Köszi a kérdést, teljesen jól vagyok. Se keményedés, se semmi... Bence most jött le a szobájából, úgyhogy ma nem lesz alvás. De nem baj, így el tudunk menni valahova ténferegni. :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Pedi, most olvastam vissza, köszönöm! Gyere többször:) Érezzétek jól magatokat!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Sétáljatok, hátha akkor elindul Gergő!

Én megyek sütök palacsintát, meg igazából nagy takarítás közepén vagyok, ablakot pucoltam, függönyt mostam!

Most legszívesebben felhívnám anyukámat, és elmondanám neki, hogy láttam két csíkot, de megbeszéltük az urammal, hogy a doki után mondjuk csak el, ha már biztos!

Olyan jó, hogy Ti itt vagytok, és van kinek elmondani, nehéz magamban tartani, hiszen boldog vagyok, erre vágytam már nagyon rég óta!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Virág elmegyek én hozzád és terelem s figyelmed vagy Gergőt kifele?!!!!!
nálunk nincs túl nagy hely...most el is tettem a sátrat,...illetve a másik szobába van.....

Mona BASSZUS JAJ DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!


szépen látszik az a csíkocska!!!!!!!!!!!!
a takarítással most már azért vigyázz!!!!!!!!!jó?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vigyázok Nita :)
Te meddig szedsz még bogyót???

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Beze: szupi az új frizkó :) és szép nagy már a pocid :)

Chamo: de egy hülyék hogy legalább kitaláld mit látsz hagyhatnának több ideig egy képet.Mikor műtesz se 5 másodpercig nézed mit látsz.

Csillag: köszike :):) már sokkal jobban vagyunk :)izgi-izgi :):):):)

Dike? soha írd és mond soha nem dohányoztam :) a párom sem :) pedig körülöttem mindenki cigizett anyu,apu,öcsém.Én nem inkább nasiztam :)

Rita: nagyon sok boldogságos szülinapot :)

Mona drága nem csináltál tesztet reggel?mire elolvastam már láttam is halkan gratula de jóóóóóóóóóóóóóóóó újra vcan friss kismamink :):):):én látom ha halványan is azt a csíkot és még csak nem is reggeli elsőből így ha holnap csinálsz egyet reggel tuti erősebb lesz :)


Pedi: te kis eltűnt madárka :Ö9 de jó hogy jöttél :) már túl vagy a félídőn de jóóó :)csini a babalakod :) és a kocsi is szupi :) fiú lesz? márhogy kék a kocsi :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika ellövök holnap reggel egyet majd!

Szerintetek ihatom még a palástfű teát? Igazából másfél hete nem ittam már...

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona, szerintem nyugodtan ihatod a teát, segíthet a megtapadásban! Juj, én olyan izgatott vagyok Miattad! :D :D :D

Nita, gyere és csinálhatod mindkettőt! :P Tereled a figyelmemet és amíg nem figyelek, noszogatod Gergőt! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nika, nasizás? Abban én is mindig jó voltam! :wink: Kár, hogy ha már nem lesz baba a pocakomban, akkor látszatja is van... :x

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


mona: juhééééééééééééééééééééééé!!!!!!!! én látom és tudom, h ez az életben sokkal erősebb, mert itt ez nem adja vissza a valóságot!!! annyira, de annyira, de annyira, de annyira örülök!!!!!!!!!!!!!!
vigyázz ám magadra!!! én pont egy pozi teszt után takarítottam ablakot!!!!!! és csak úgy repült a rongy a kezemben!!!! de tényleg kíméld egy icike-picikét magad!!! a teát pedig iszogassad csak!!!! napi egy bögre.

csillag: értem már. ami nem megy, nem kell erőltetni, mert az senkinek nem jó!!! úgy is jönni fog az a makacs gyerök végre!!!! :lol: :lol: :lol:

nika: örülök, h gyógyulgattok!!! most már ti is megjelenhettek bogárkával egy zebrával!!! (tudom-tudom, nem rajtatok múlik) de lehet, h már nálatok is ott van a kis zsófi.

most éppen össze rúgtuk a port apával. ma délután többször megemlítettem neki, hogy bemennék VELE a tekkóba szétnézni apró babafelszerelés ügyben. tudjátok, cumisüveg, ágynemű, babaolaj, körömolló stb... szétnézni, meg venni ezt, azt. erre ő: hívjad anyukámat és menjetek.
neki soha nincs kedve ahoz, amihez nekem lenne. bezzeg, ha ő akar menni, akkor szaladni, ugrani kell. persze, hogy már azt mondja, h menjünk, mert látja rajtam, h szarul esett, mert mondtam is neki, de már most juszt sem megyek sehova. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, sajnálom, hogy összerúgtátok a port Apával...
Bocs, nem beleszólni akarok a dolgaidba, csak a véleményemet írom le. Megakadt a szemem azon ahogy írtad, hogy babaolajat szeretnél venni. Na az szerintem tök felesleges, főleg a Johnson's cuccokat kell nagy ívben elkerülni. Rengeteg gyerek allergiás ennek a cégnek a termékeire. Egy újszülöttnek úgyis csak a gyógyszertárban kapható olaj, fürdető lesz a legmegfelelőbb. (Az olaj egyébként -most ne röhögj ki, mert igaz - mezei napraforgó olaj. Ugyanaz, amivel sütögetsz a konyhában.)

MA végül is én sem mentem el sehova. Apa bement Győrbe Bencével a nagymamájához, én meg vasalgattam. Délelőtt már végig pucerájoztam a lakást meg a konyhát, most meg kipakoltam a mosogatógépből. Kéne még valami takarítanivalót keresni... lehet, hogy összepakolom Bencus játékait.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: köszi, de azt csak gyorsan leírtam. ilyeneket gyógyszertárban akarok venni valóban. de egy csomó minden van, amit szívesen megvennék, meg nem is ezen volt a hangsúly, hanem, hogy mehetnékem van/volt.
nem is tudtam, h sok baba allergiás ezekre a termékekre.

nálunk van még takarítani való!!!!!!!!!!!! én is lassan a babaszobának fogok nekiállni. kb a jövő héten készen leszek a kisággyal, amit a hétvége felé fogunk összerakni, majd megtakarítom az ablakot(mert az még költözéskor kimaradt), felfúratom a karnist, meg lehet felkerül a függöny és a szőnyeg is a lamináltra, majd megveszem a bútorokat is. legalább a nagyja legyen meg idén.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csillag: köszi, de azt csak gyorsan leírtam. ilyeneket gyógyszertárban akarok venni valóban. de egy csomó minden van, amit szívesen megvennék, meg nem is ezen volt a hangsúly, hanem, hogy mehetnékem van/volt.
nem is tudtam, h sok baba allergiás ezekre a termékekre.

nálunk van még takarítani való!!!!!!!!!!!! én is lassan a babaszobának fogok nekiállni. kb a jövő héten készen leszek a kisággyal, amit a hétvége felé fogunk összerakni, majd megtakarítom az ablakot(mert az még költözéskor kimaradt), felfúratom a karnist, meg lehet felkerül a függöny és a szőnyeg is a lamináltra, majd megveszem a bútorokat is. legalább a nagyja legyen meg idén.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


mennyi cumi és cumisüvegre van szükség? kell a kiskádba olyan szivacs, amire rá lehet tenni a babát. én meg tudom fogni, nem hiszem, h bele akarom fektetni.
pelenkából melyik márkára esküsztök?
körömolló, vagy inkább csipesz?
hú mennyi kérdés!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, gondoltam, hogy a MEHETNÉKen volt a hangsúly. :wink:
A Johnson's cuccokról én is akkor tudtam meg, hogy nem érdemes megvenni mielőtt Bencét vártam. Sok anyuka meg a védőnőm is felhívta rá a figyelmemet. A legdurvább "élményem" ezzel kapcsolatban az volt, hogy a kórházban, miután megszületik egy baba, minden újdonsült anyuka kap egy ingyenes termékminta csomagot, na, és többek között mi volt benne? Hát bizony egy lejárt szavatosságú Johnson's fürdető... :x erről ennyit...
Neked van már favorit termékcsaládod mondjuk cumisüveg vagy cumi tekintetében?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: honnan lenne. fogalmam sincs. eddig csak a brendonosokat néztem, de máshol még igazán nem figyeltem. ezért mentem volna szívesen-többek között. mi a jó???

bogi: lassan tutira otthon vagy már!!! gyere, mesélj!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Én nem vettem a kiskádba se szivacsot se olyan műanyag izét amibe bele lehet fektetni, simán megfogtam Bencét és kész. Annyi volt, hogy alá a vízbe mindig tettem egy textilpelust és arra tettem le a kis fenekét. Nálunk ugye nem Apa fürdetett, mert alig-alig volt itthon olyankor a munkája miatt.

Pelenka, abszolút gyerekfüggő (mármint popófüggő :D ). Nem érdemes nagy kiszerelést venni semelyikből sem, jobb ha több kicsit veszel és kipróbálod, hogy melyikből nem folyik ki a cucc. Amit viszont mostanában mindenki szid, az a Liber@ Newborn pelusa. Akik már megszültek a novemberi topikban, általában dobták ki. Nekünk egyébként a sima P@mpers active baby vált be a kezdetektől.

Olló vagy csipesz? Szerintem csipesszel egyszerűbb. De nálunk lábon csak az olló jött be, mert Bence körmei azonnal a bőr irányába nőnek és ollóval könnyebben alá tudok nyúlni. De sajnos mindig őrületes bőgések közepette ment a körömvágás... Most jutottunk el oda, hogy kb. egy hónapja már nem sír.

Cumi, cumisüveg... ne tankolj be, nehogy úgy járj, mint én... már biztos, hogy írtam, de Bence nem fogadta el egyiket sem...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati, ugyanazok (sőt, sokkal kevesebb cucc) vannak a tekkóban, mint a Brendonban...
A neten rá tudsz keresni, hogy melyik termékcsaládról mit írnak. Gondolok ilyenekre, hogy AVENT, NUK, TOMMEE TIPPE, NUBY, MAM, CANPOL... stb. Érdemes vásárlás előtt végigböngészni, hogy mit mondanak róluk.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


köszi csillag!!!
játék az elejétől kell? vagy elég az első pár hétben a kiságyon a lógós zenélő, meg a falon a motyó és majd menet közben gyűlik úgy is.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nektek, mint gyakorló anyuka???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


bocsi, h így rám jött a kérdezősködés... :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nálunk az első időben nem volt játék, csak a zenélős körforgó, meg a falon a motyó. Meg pár hetes korától, amikor már nézegetett, mindig tettem EGY jó élénk színű plüssjátékot a kiságyba.
Az nagyon fontos, hogy ha játszol a babával, kiveszed a kiságyból és mondjuk leteszed egy plédre, mindig csak 1-2 játékot tegyél melléje. Nem szabad, hogy túl sok inger érje egyszerre. A játékok közül eleinte a csörgők a legjobbak.
(fúúú de okoskodok, lőj ám le... :lol: )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


ja! fürdetni nálunk is én fogok, mert apa szerintem rögtön a gatyóba fog csinálni, amint meg kell fognia a gyereket. szerintem még soha nem fogott 1évesnél fiatalabbat. az meg, hogy megfürdesse...
egyébként ő is sokáig dolgozik általában, de ha kiderülne, hogy neki kell fürdetni, akkor pedig tutira éjszakázna inkább!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csillag: köszi!!! ehhez a játszós részhez már értek!!! hahahha!!! papírom is van ám róla!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
okoskodj csak, szívesen veszem!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


többiek, gyertek már ti is osszatok nekem egy kis észt!!!!!!! :D :D :D

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, ne orrolj meg a férjedre, ha eleinte nem meri megfogni a babát. Bencét is úgy kellett beletuszkolni Apa kezébe az első időben. Ő sem merte megfogni. Volt olyan, hogy álltam a zuhanyzóban, mostam a hajamat és amikor kiléptem hallottam, hogy ordított Bencus. Meg is kérdeztem a férjemtől, hogy 'Te nem hallod, hogy sír a gyerek?' Erre azt mondta, hogy 'de, de most mit csináljak?' 'Hát, mondom, menj oda hozzá és vedd fel, öleld magadhoz...' És akkor odament. :D
A férfiak másképp élik meg a készülődést is meg az első időket is. Nekünk van 9 hónap előnyünk. Nekik úgy istenigazából csak a megszületés utántól válik valósággá a gyerkőc. :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


ezzel is tisztában vagyok és nem fogok rá megorrolni. sőt! én azt is rábízom, hogy be fog-e jönni a szülésre. nálunk ez is sarkalatos, de az a taktikám, hogy nem faggatom, nem nyomasztom. majd a helyzetben úgy dönt, ahogy jónak látja...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mona idén még tuti meg lehet még +3 hónapig..........
Virág akkor küld a címed:))))
Kati párod dettó olyan mint az én párom.........én szivesen megyek babadolgokat vásárolni veled:)):
babolajak:ahogy Virág is mondja hülyeség.......sőt amit a védőnő felír fürdető krémet..én azt ki se váltottam..ott úszik a vizen.kalap szar!!!!!!eleinte tiszta vízben fürödtek:)

nekünk körömollónk van aminek le van kerekítve a széle és vidám szines.....
szivacsunk nem volt mert ilyen OK baby kádunk van.....
cumisüveg:nekünk 2 kicsi 2 nagy van volt:)

pelenka:eleinte tényleg nem érdemes sokat venni egy méretből.....de ha majd nagyobb lesz akkor már lehet..mi gazdaságos pelusokat veszünk....100 db 3600ft......és egy balesetünk se volt még!!!!!!!!!
még a liberónál meg pampersnél elég sok......

Kati egy jó tanács ....vegyél magadra egy kötényt az első időkbe ha pelenkázol...szeretnek telibe fosni a gyerekek.....faltól távol legyen a pelenkázó.......nekem Barni telibe fosta a falat és engem is:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, én soha nem kaptam fost... viszont sugárban pisilést igen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nita: király!!!!!!(fosi)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nita: egyébként nincs baj a babadolog vásárlással, csak az akarattal. mindig csak, amikor ő akar, akkor nekem is kell akarni, de ha én akarok, akkor ő szenvedni tud, de nagyon...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


lányok! lehet köze a keményedésnek a pisiléshez? amikor kell pisilnem, akkor elég hamar, ha nem megyek el, bekeményedek. ma már többször volt így. most is, pedig fekszek több, mint egy órája... :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, nálam pont fordítva van. Ha keményedek, akkor érzem úgy, hogy menten bepisilek, akkor is, ha csak nagyon kevés van a hólyagomban... :roll:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág mázlista vagy.....engem Máté is...ültem az ágyon ő ugye a lábam közt.....alárakom a tiszta pelust és mielőtt ráhajtottam volna telibe fosott ott lent...... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Barni....a pelenkázón.szintén mielőtt ráhajtottam volna a tiszta pelust fosott de úgy hogy kapott a kezem de nagyobb adagot a fal!!!!!!!még jó hogy sárga volt minden és le tudtam törölni :twisted: :twisted: :twisted:

Kati nálunk párom ilyen....csak mással....ha én mondok neki valamit vagy mesélek....pl.babakocsi :roll: :roll: :roll: akkor rögtön jaj nem érdekel.....de ha ő igy a busz ugy a bkv akkor hallgassam meg.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, bocsi, de ezeken a fosós történeteken jót röhögtem.
(aztán lehet, hogy pár hét múlva már nem találom majd ennyire viccesnek... :P :P :P :P )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: én sem pisilek egyszerre sokat, de azt nagyon kell. szerintem bogim teljesen rajta csücsöl, mert ott rugdosódik a hólyagom körül. de nem tudok rá haragudni... :lol: :lol: :lol: IMÁDOM ŐT!!!!

most bealudt. szerintem délután kifickándozta magát, de rendesen, mert mákosgubát csináltam és be is pakoltam belőle. kicsit benarkóztam a gyereket, most meg kiütötte magát!!!upsssszz!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Virág remélem Gergő telibekap :P :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

egyébként én is röhögök ha eszembe jut....:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


azt mondják szerencsét hoz!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


lehet.......nálunk akkor az a szerencse hogy Barni nem volt hasfájós és aludt iccaka :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


az tényleg szerencse!!! én is remélem, h az én tündérkém is egy angyal lesz!!!-ez jól hangzik! tündérke, angyal... :D

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hello Lanyok!!

Rita, BOLDOG SZULETESNAPOOOOOOOOT!!!!! :D :D :D FULED MEG ERJEN A BOKADIG!!!!:)

MONA, NAGYON ORULOK!!!!:):):) BE HAPPY MEG MINDEN! :D :D :D :D :D JUJJJJ, EZ A LEGSZEBB SZULINAP!! :D

Virag, meg egyben? Ma kemenyedesek vagy valami erzes? Mondjuk holnap nem akartal szulni, valszeg nem is fogsz!:):)

Csajok bocsi de nem olvastam vissza, hulla vagyok, most ertem haza. Nem volt rossz a nap ma sem, nem ugy, mint holnap. Total egyedul leszek es mindent kell csinalni, meg ebed is lesz. pffff es erre is egyedul kell mindent. Meg egy csomo mindent dokumentalni kell, penzrol is a zaraskor meg anyamtyukja, nem is tudom hogyan birok el ezekkel egyedul ugy, hogy meccs lesz ezer ember fog jonnni. Mar most kivagyok es gyomorgorcsom van az egesztol. Nem fogok tudni ennyi mindent egyedul megcsinalni. Tele a tokom. Raadasul meg ez a 2. hetvegem es nem is az mert tudok mident, csak sok, nem all meg ugy ra a kezem, nem tudom olyan gyorsan csinalni mint aki mar 2 eve itt van. Na, mindegy csak vege lesz ennek a napnak is.+varhato, hogy bedkrepal a kavegep ami azt jelenti, hogy dolni fog belole a viz. Meg csak egy hianyozna a nap megkoronzasanak meg egy pup a hatamra. Nem erzem ugy, hogy felmondok de ez igy nem fer.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?