Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Én mindjárt megyek nst-re, addig a hugom vigyáz Marcira, apa dolgozóban. Marci ma 5 után felkelt, ahogy apa elindult dolgozni, de Dani is folyton mocorog... remélem kibirja nst-ig és nem akkor alszik be :)

Ebba
Te is 8-ra vagy kiírva ugye? Hát én nem tudom mi lesz, ha addig nem születik meg Dani. Pont aznap kell mennem dokihoz!

Sophie
Jól van, ha van valami sapi ügyben, akkor szólok. Szerintem Marcinak is 50-es sapi kell.
Amúgy este gondolkodtam rajta, h mi van akkor ha Zs 28 napos ciklussal számolta a november 8-at, nekem meg 30 naposak voltak, igy nov. 13-ra jönne ki a dátum, ahogy eredetileg is számoltuk... hát nem tudom :D Mert Marcinál ugyanez volt, h a védőnő 28 napos ciklussal számolt, igy nov. 29-re irt ki, a Balogh meg dec. 6-ra, 30 napossal, és aznap is született Marci... na, majd meglátjuk :D
Örülök, hogy minden rendben veletek, nekem is 3-as érettségű a lepényem már. Jujj, szép súlyban van a kisasszony!

Kinga
Mennek a drukkok!!!!!!




Ancsa
Biztos jó lesz a pelus! :wink:
Hát biztos meg avn az oka, h Lili nem fordult vissza, igy is szép lesz a születése szerintem! A lényeg az egészség :) Szupi, h Csabi is bent lehet veled!!!! :) Akkor ezek szerint programozott császorod lesz? Viszont legalább nincs több kétely :)

Lucuzs
Ez a vizsgálat nem hangzik túl jól :(
Hétfőre mondanak frontot!!!! :)

Na, most megyek készülődni, ha hazajöttem, benézek!

szisszka
 
 


Gyancsi, szerintem tök jó, hogy így fogod fel, és Neked van igazad!!! sajnálom, hogy nem lesz természetes szülés, de hidd el, a következő manód még simán születhet majd úgy! viszont tök jó, hogy Csabi bent lehet, itt a Szt. Imrében, és úgy általában úgy tudom, hogy apuci csak ablakon keresztül nézheti! :roll: igaz, ő kapja meg a babát, de akkor is!

kíváncsi leszek akkor melyik lesz a Te napod!!!

Kinga, mennek a drukkok, bár tényleg lehet, hogy már megvan a babókád! lehet, hogy tényleg hatással volt a nagy séta rátok!? :)

Szisszka, okés, köszi! hát, simán lehet, hogy később lesz, és mégis időben Dani születése, de nem is baj, a lényeg, hogy egészséges legyen! jövő csütörtökön 13 órára megyek az NSTre... ha esetleg kérsz még időpontot! :P

Lucuzs, én kérdeztem mi az az ASK.. háát, tényleg nem hangzik jól a vizsgálat, de biztos vagyok benne, hogy ez a babák és a mamák érdekében történik, illetve, hogy ezzel piszkálódással akár meg is indulhat a várva várt szülés! :)

mi már 7 előtt óta fent, egy adag gyors ki is van mosva... most teszem be a következőt, mert van rengeteg mosnivalóm... főleg a turisok! :P arról majd hozok képet becsszó!

remélem, hogy szép idő lesz ma is, mert akkor kint is tudok szárítani, na meg végre rendbe kellene tennem a kiscsajszi ágyát, hogy ne legyen már lomtár...

szülni szerintem nem fogok még egy darabig!

tényleg lányok, Etának volt valamilyen előjele, hogy készül kifelé Gizus? én nem emlékszem, persze lehet, hogy csak átsiklottam felette... :oops:

sophie27
 
 


Sziasztok Lányok!

Eta,
óriása gratuláció Gizella babához, jó egészséget, sok boldogságot, tejcsit kívánok!!!

Kinga,
drukkok mennek ezerrel!!!

Gyancsi,
sajnálom hogy a kiscsajszi így döntött, így marad, de tök jó a pozitív hozzáállásod! Drukkolok nektek!

Lucuzs,
bába praktikákat ideje lassan bevetni, megér egy próbát talán!

Anyukám szerint nem hasfájós Molli baba, mert csak az az egy napunk volt olyan rossz. Aztán a tegnap már jó volt, és a mai is jól indul, az éjszakák eddig mindig nyugodtak voltak.
Leesett a köldökcsonk, és jól néz ki alatta! :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 

 
 

Ecl. örülök, hogy minden okés nálatok! köldökcsonkhoz gratula! :)

mi lehet vajon Kingával!? ki kap tőle sms-t? egyeztetett valakivel?

bába praktikákat feldobhatnátok ide közösbe... lehet, hogy többünket is érintene, mint, ahogyan most áll a helyzet! :)

sophie27
 
 


hihi... most írt Kinga sms-t, nekem! :oops:

szóval:

"befektettek, 5 perces fájásaim vannak, de semmit nem tágulok. várunk..."

sophie27
 
 


Kinga! Mennek a drukkok, hogy el kezdj tagulni! --- Eta! Ugyes vagy, gratulalok! Bebi reszleteket varunk :) --- Eclipse! Nem valoszinu hogy hasfajos, de lehet hogy akkor epp bantotta vmi a pocijat. A nemhasfajos gyerekeknek is szokott fajni a hasuk, csak nem rendszeresen. Zsombor is ilyen (egyelore es remeljuk nem is lesz tipikus hasfajos). Nem art ha van otthon edeskomeny termes.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!
:) Megszületett a kislányunk Kinga. 2010.10.27-én 10óra 12 perckor látta meg a napvilágot 2850 g-mal és 53cm-rel, szeme teljesen az apjáé gyönyörű és zöld, a haja barna, rendesen szopizik és teljesen egészséges. :) Mind a ketten jól vagyunk, már itthon vagyunk. Csodálatos kislány és nagyon jó érzés anyának lenni. Az apuci is imádja és büszke nagyon a lányára. :)

Kép
Kép
start7
 
 


Eta, Strart GRATULÁLOK!!!!!
Úristen, kinek kell még??? :) Nagyon felgyorsultak az események!

Ancsa, tegnap 47,5 kg voltam :oops:

Szüléstörténetet majd hozom!
Pusszantás Mindenkinek, pocakosoknak kitartás, babásoknak sok örömet kívánok!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Start, gratula a pici leányzóhoz! ügyesek vagytok! fotót és szüléstörténetet tőled is várunk! :)

sophie27
 
 


Sziasztok!

Start hatalmas gratula!
Képet kérünk majd a gyönyörűségről :)

Kingának mennek a drukkjaim! Lehet, hogy meglátogatom őket vasárnap :) mindjárt irok is neki sms-t

Most is csak rövid időre tudok jönni, nagyon rosszul aludtam és kell mennem vásárolni, még kell pár cuccot beszerezni a praktikákhoz is. Viszont képzeljétek, szerintem jósló fájásaim voltak éjszaka, teljesen a mensis görcshöz hasonlított és a derekam is fájt. Nem is tudtam aludni vagy 3 órán keresztül. Aztán elmúlt. De folytatom a praktikákat, hátha az használ.

Zsófi ne harizz de inkább nem raknám fel közösbe, mert egyrészt nagyon fontos, hogy csak a 40. hét után lehet kezdeni, egyébként hosszú és nehéz szüléshez vezethet. Magamról tudom, hogy nehéz betartani, én is hamarabb kezdtem volna. Másrészt Erika sem biztos, hogy örülne, ha közszemlére tenném. (de elküldöm neked is privibe, ha kéred) Viszont van egy természetes szüléses könyvem, abban is vannak praktikák (vannak átfedések is) azt szivesen bepötyögöm.

Most szaladok, de később jövök reagálni, illetve akkor leirom a könyvből a szülésmeginditó módszereket is. addig is szép napot!

Ja még Ancsának akartam írni sajnálom hogy nem fordult meg a baba, de ügyes vagy hogy elfogadod, és tényleg a legfontosabb a mama és a baba egészsége! Ügyik lesztek! Az nagyon jó, hogy a párod is bent lehet!

Kép
vayacon
 
 


Vaya, dehogy haragszom! okés, akkor majd, ha oda érkezünk, akkor megkérlek, hogy dobd át nekem is priviben, persze addigra már lesz fontosabb dolgod is, mert Te már babázol! :)

a jóslokhoz gratula! :) örülök, hogy indul nálatok is valami! jó shoppingolást!

sophie27
 
 


Start! Gratula Kinga babához! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Eta/Start gartula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szisz,
valahogy én is belenyugodtam a sorsomba.Eddig én is könyörögtem kifelé Babót, de ma valahogy átestem a holtponton és, ahogy te is mondtad: "jön amikor jönni akar". Természetesen keddig leszek ilyen türelmes csak, majd később leírom miért.

Csajok,
nem tudjátok hol lehetne kapni tűrhető áron foszforeszkáló holdat ill.csillagokat? Felragasztanék a plafonra párat. :wink:

Hétfőn megyek méhszáj vizsgálatra. Ha nincs semmi akkor kedden be kell feküdnöm. Nem szeretnék!!!!!! Ezért leszek türelmes keddig.

Vaya,
ha megtennéd, hogy elküldöd a praktikákat, megköszönném. Nem szeretnék befeküdni a kórházba ha nincs még itt az idő!

Tapasztalt anyukák,
szülés után mikor kell találkozni legközelebb a szülész/nődokival??? Kell egyáltalán?

Szép napot mindenkinek!!!!!

Kép
Kép
haynii
 
 


Rodi,
mi van veled? Rég írtál!!!!

Kép
Kép
haynii
 
 


Kinga
Mennek a drukkok továbbra is!!!

Sophie
nst-re hétfőn kell mennem, 13 órára legközelebb, akkorra hivott vissza a nőci. utána meg zs-hez kell mennem, elvileg akkor megnézzük, hogy áll a méhszáj.

Eclipse
Örülök, h csak 1 rossz napotok volt :) írtam is, h lehet, h a front miatt!
meg elő-elő fordul 1-1 pocakfájós nap, még akkor is, ha a baba nem hasfájós.

Start
Én már hiányoltalak :) Örülök, hogy jelentkeztél! Szivből gratulálok Kinga babához!

szisszka
 
 


Csajok! Megjártam a kórházat, ASK-t nem tudták megcsinálni nálam, mert a méhszájam tök zárt, inkább elküldtek NST-re, ott meg nem rakta fel a nőci a méhtevékenység mérőt, de érzésem szerint egy sem volt... :(
Úgyhogy holnap újra kórház, megint próbálkozunk az ASK-val, aztán majd kiderül mi lesz...

Viszont kéne egy kis segítség:
Most először írt számokat a doki a méhszájam vizsgálata után. Tudja valaki ezeket értelmezni?

C2100-2110

Nekem semmit sem mond...

Vaya! Köszi a praktikákat! Hááát, nem tudom akkor most elkezdjem-e, vagy csak ha az én számolásommal is elérem a 40. hetet, ami kedd.

Ja és azt hallottam, hogy betöltött 41. héttel befektetnek a kórházba, de ugye nálam mást mond a doki és mást én... :( Azt nagyon nem szeretném, Bogi nélkül kórházban, úgy hogy Balázs sincs még meg...

Kicsit elbizonytalanodtam most... bárcsak Balázs hirtelen meglepne!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Hajni
No, kiváncsi vagyok, miért éppen kedd :)
Egyébként én a Tescoban szoktam látni ilyen csillagokat, meg holdat a játékosztályon, nem is drágán 1000 ft körül!
Jaaj, és közben rákerestem, a Regio játék boltban is lehet kapni, hol meg csillagok, 1 csomag 350 ft :)

szisszka
 
 


Lucuzs:

http://www.kismamablog.hu/terhesseg/pro ... tt-mehszaj

Szisszka, akkor ezek szerint látott valamit a nőci, vagy a kiírás miatt hívott vissza ilyen hamar?

Haynii, elhiszem, hogy nem akarsz kórházban dekkolni, főleg, hogy nincs semmi gond sem, furi, hogy mennyire mások a szokások intézmények között! nem?

de drukkolok, hogy keddig megszülessen a bébid!

sophie27
 
 


Sophie! Nagyon köszi!!! :D Így már érthető!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Start,
szívből gratulálok Kinga babához, sok boldogságot, egészséget kívánok és várjuk a részleteket! :D :D :D

Kinga,
drukkok mennek ezerrel!

Voltunk lent sétálni egy órát mert olyan jó idő van.
És a szomszéd utcában nyílt egy kifőzde, benzétünk, tök jó áraik vannak, hazamentünk ételhordóért és 1200-ért megebédeltünk ketten apával, teljesen korrekt, ez nagyon jó lesz nekünk a következő hetekben! :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sophie
Szerintem a kiírás miatt hivott vissza... bár volt, h nem mocorgott Dani, de a gép bejelzett, mert keményedés volt... szóval az is lehet, h látott valamit, de inkább arra tippelek, h a kiírás miatt

szisszka
 
 


Sziasztok Csajok!

Megjártam a kórházat éééssssssss.......2010.11.12-én ha Lili baba is úgy akarja akkor találkozunk :D :D :D Teljesen fel vagyok dobódva, felfogahatatlan és hihetetlen,hogy egy hét és a kezemben tarthatom a kislányomat :D :D Kész vagyok!!!!!!Már csütörtökön este be kell feküdnöm és sajnos a császár után majd egy hétig bent kell lennem, de nem érdekel, csak a baba velem legyen :D

Eclipse-örülök,hogy jobb napjaitok vannak, egy ilyen kifőzde ide se ártana :D

KINGA- Hajráááááááááá :D Remélem beindul az a tágulás!!

START-GRATULA KINGA BABÁHOZ!!!!NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!!kÉRÜNK KÉPET :D :D


Hayniii-Igazad van, Rodi nagyon régen volt fent..... :roll:

Lucuzs-Drukkolok, hogy Balázska csak meggondolja magát és egyszer csak spontán elinduljon :wink:

Szisssz-Szerintem is a kiírás miatt....Mert nálunk is volt olyan, hogy Lili aludt vagy nem tudom mit csinált és kihagyott a gép, de szerintem az normális! :wink:

Sophie-Sajnálom de nem várlak meg a szüléssel, pedig nem szivesen hagylak egyedül a sor végén, bár ahogy kinéz jelen pillanatban az állás, nem hiszem,hogy egyedül leszel :D

Vaya-Neked mikor indítják meg a szülést ha nem indul be magától??Meddig várnak?

Navi-47,5 kg??? :shock: Én annyi kb általánosban voltam :D Na jó kicsit túloztam, de azért nagyon brutál :D Akkor te már most hordod a normál gatyóidat :wink:

Na csajok lépek, mert főzök meg kicsit porszívózok :wink:

Mindenkinek szép hétvégét, ha a gép nem szarja megint össze magát akkor még bekukkantok!!

Puszi
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Kinga: Hajrá! ++++++++

Start: Gratulálok Kinga babához!

Navi: Zorka baba nagyon cuki!!! Huhh, 47,5 kg tényleg nem sok!!!

Szisszka: Remélem tényleg nem jelent semmit, ha vkinek nincsenek egy darabig fájásai :) Szerintem a torna kismiska egy kisgyerekhez képest!!! Irigyellek a nyugalom miatt :D

Gyancsi: Én is beszereztem Réka DVDjét, kétszer belenéztem, és annyi volt. Itthon egyszerűen nem tudom rávenni magam a mozgásra!! Sajnálom, hogy nem fordult be Lili baba, de így legalább előre rá tudsz készülni lelkileg! Az a legfontosabb, hogy egészségesek legyetek!!

Sophie: Hű, jó nagyra becsülték a babó súlyát!!! Képet kérünk :) :)

Lucuzs: Hétfőn hidegfront lesz ;) Én elkezdeném a praktikákat…

Eclipse: Gratulálok a köldökcsont leeséshez!!!! +++

Én szombaton megyek megint ctgre, és ha nem lesz tumultus, akkor végre a szülőszobát is megnézhetem. Ma megint voltam tornázni, hétvégére naaagy sétát tervezek :) Tegnap kicsit összebújtunk férjecskémmel, hát, semmi eredménye :D

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Ancsa, neked miért kell a császár??? Ne hari, de nem emlékszem, h. olvastam... :oops:
Általánosban (8. oszt.) én is több voltam! :lol: Hát még a hasamon van egy pici, úh. csak a zippzár megy fel, a gomb marad, de egyébként simán feljön minden!

Amida, hát ez van, én sem örülök, ha nem lenne cicim, olyan lennék, mint egy fiú :(
Amúgy azt mondta a védőnő, h. azért van ez mert minimális mozgást végeztem a terhesség alatt. Én egy izgő-mozgó, állandóan sétáló, tornázó sajtkukac vagyok, de sajna a terhesség alatt max. a 4-re jöttem fel... és hát ez nagyon kevéske! De azt mondta, h. ha újra normálisan mozgok, akkor visszanyerhetem a régi formámat!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Amidaa-Drukk, hogy megkukkolhasd a szülőszobát is szombaton :wink: Tegnap a szülésfelkészítő keretében mi is megnéztük, hát baromi jól néznek ki, full modern, van bordásfal, meg kötél, meg matrac, meg 100 féleképpen variálható ágy, pezsifürdős kád meg minden, szóval gyönyörűűűűű, bár nekem nem most lesz aktuális :wink:

Navi-Lili baba faros fekvésű, nem fordult be sajnos, ezért lesz a császár :wink: Naaaaa, azért nem nézel ki úgy, mint egy fiú, csak sovány testalkatú vagy, ennyi :wink:

KépKép
gyancsi
 
 


Kép

Kép


Kép

Kép

Balázskám (1490g) már túlhaladta a 2500 grammot!!!

Gratula az újdonsült anyukáknak! Babácskáknak sok egészséget, sok tejcit!!!!!
Aki még nincs túl a szülésen, annak gyors és szép szülést!!!!

Maccs
vörösmacska
 
 


Vörösmaccs-Csodaszép ez a kisfiú aki már kész nagyfiúúúú :D :D

KépKép
gyancsi
 
 


Előbújok egy kicsit, még mindig várakozó állásponton vagyok...

Megmutizom hogy is állunk ma:

Kép

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Macs, csodálatosan szép kisfiú Balázs! Jaj, de meg tudnám puszikázni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Navi: Vissza fog az menni!!! Legalább bűntudat nélkül kajcsizhatsz!!! (Én megint megettem 3/4 tábla csokit...)

Gyancsi: Nem tévedtél Te el? Vmi jó ki szállodába? :D Pezsgőfürdős kád???? :D :D Wow!

Maccs: Balázska nagyon nő! Helyes a kis pofija!!!

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Sziasztok!

Lucus szerintem kezd el, ha már a doki igy számolta, már csak azért is hogy legyen időd, gondolom ő is ráhagy azért valamennyit. A homeós bogyók árát rosszul irtam 1200 körül van a kettő ami kb 2 napig elég úgyhogy annyira nem vészes.

Zsófi szivesen elküldöm most is, csak aztán türelem :wink: nehogy véletlenül ne tudjam, amikor kell.

Remélem Kingáék jól vannak, irtam neki sms-t de még nem válaszolt. Izgulok értük.

Eclipse látod milyen ügyik vagytok? :wink: :lol:

Hajni én nem értem mért kell befektetni, ha nincs semmi gond, ettől a falnak tudok menni. Persze dobom mindjárt neked is a praktikákat. Hú tényleg kellene valami front, hogy kijöjjenek ezek a bébik.

Ancsa én is nov 12-én születtem jó időpontot választottak Lili babának :wink: nekem nem mondott konkrét időpontot a doki, elég rugalmasnak tűnik, kérdezte milyen a hozzáállásom szeretnék-e már szülni. Mondtam h nekem az a cél h meginduljon magától. Jövő hét kedden találkozom vele, gondolom akkor már mond majd valamit. Én úgy gondolom, legkésőbb jövő hét vége felé el fogja indítani. (ja de addig úgyis megindul majd :wink: )

Ami mi is összebújtunk :wink: ki tudja lehet amiatt nyiltam ki kicsit. lehet neked is segitett csak nem tudsz még róla. de 10 nap alatt még bármi történhet tudod :roll:

Macs nagyon édes Balázska elolvadok tőle. Nagyon ügyik vagytok a súlygyarapodással.

Csillag szép a pocakod

Engem állandóan hivogat az anyósom agyamra megy. tegnap beszéltünk és ma már hivott, nem vettem fel. lehet hogy köcsög vagyok, de pont ellentétesen gondolkozik mint én iszonyú türelmetlen állandóan kérdezgeti hogy na mikor indítják meg mikor én azt szeretném hogy minél később és ezt tudja is. borzasztó zavaró. Pedig a párom már mondta is neki hogy mi majd hivjuk. Az a baj h hiába mondunk neki bármit ragaszkodik a saját hülyeségeihez. senki nem zavarog csak ő, pedig marhára nyugalomra lenne most szükségem. Bocs a kiakadásért, de muszáj volt leirnom, annyira stresszel.

Kép
vayacon
 
 


Halihó lányok!
Még meg vagyok egyben!

Navi!
Nagyon szép Zorka baba! Mindig lesem a BMC-s topikot is, hogy lássam a legújabb képeket! A kilóidról nem is akarok mondani semmit, én nem is emlékszem, hogy bármikor is lettem volna, ennyi kiló! Ja, és nem vagy fiús alkat, nagyon arányos, csini vagy, és hamar vissza is fogsz alakulni!

Dorka!
Elhiszem, hogy nagyon tud hiányozni Luca! Nekem az ismerőseim mesélték, hogy amikor először hagyták a nagyikra a babájukat, akkor nem is tudtak másra gondolni, csak, hogy mikor érnek már haza! Azért fura érzés lehet!

Rabbe!
Nagyon gratulálok nektek! Nagyon sok boldogságot, egészséget és sok tejcsit kívánok!

Amida!
Remélem most már tényleg lesz eredménye a jóslóidnak!

Sophie!
Minden nap szavazok, remélem nyertek! Szerintem is nagyon jók a képek! Nekem is a faleveles tetszik nagyon! Beni nagyon helyes kisfiú!
Szerintem pont jók a hazahozós rucik! Szerintem nem is kell több!
Örülök, hogy csütörtökön jó lett a nst! Nálatok is jó kis súllyal fog születni a baba!
Sophie, én is értesíthetlek téged? Bár én is a végén vagyok, és lehet, hogy egyszerre szülünk majd!

Haynii!
Kösz a hiányolást! Velünk minden rendben. Már izgulok miattatok. Ha jön sms, már mindig az az első gondolatom, hogy te üzensz! Nagyon izgulok!
Nagyon jó lett a szoba dekorálása! Látom, ti is Micimackóban nyomjátok! Mi is őt imádjuk!
Ú, ez a keddi befekvés nem hangzik túl jól! Miért kell befeküdnöd? Miért nem várnak még pár napot, otthon sokkal jobban el van az ember, miért erőltetik?

Sziszka!
Jó kis súlyban lesz Dani! Hogyhogy csak 2 hét múlva lesz eredmény? Nem hiszem, hogy olyan nagyon különleges vizsgálatokat írtak ki, hogy ennyit kelljen rá várni?! Nem lehet megsürgetni? Mert addigra már tényleg kint lesz Danika!
Mi volt a mai nst-n? Ha jól olvasom mégsem volt nst? Csak hétfőn lesz? Lehet, hogy addigra már nem is kell menni…

Free!
Gratulálok neked is! Remélem, hamarosan hosszabban is jelentkezel! Nekem nagyon tetszett a születéstörténeted!

Henne!
Nálam is van strepto és én hüvelyi úton fogok szülni. De nem izgat, mert antibiotikumot adnak és nem lesz semmi baj. A nők 25-30 %-nak van, ez egy szerencsés topik, hogy itt mégis alig van valakinek!

Ritya!
Örülök, hogy rendben a popsid! Gondolom most már nem is viszket!

Kriszta!
Örülök, hogy Dávidka meghaladta a születési súlyát! Nagyon szurkolok hétfőre, gondolom, utána már gyakrabban tudsz majd jönni! Nem semmi, hogy ezt így tudod csinálni Dávidka mellett!

Mikegirl!
Nagyon szép Adélka! Olyan békésen alszik!

Akráról van valami hír?

Eclipse!
Örülök, hogy csak 1 nap volt borzalmas, és már minden rendben van! Nagyon jól szoktak főzni a kifőzdékben, és tök jó, hogy olcsó is! Én majd rendelni akarok valahonnan kajákat az első időszakban!

Lucuzs!
Sajnálom, hogy még te is a várakozók sorában vagy! Balázska biztosan tudja, hogy mikor akar kijönni, csak neked nem árulja el! Szépen kivárja, még visszajön a doktor bácsi!
Emiatt, az ASK miatt nem irigyellek, de megértem, hogy meg kell csinálni! Remélem, ha másra nem is lesz jó, de hátha beindít valamit! A számok valami olyasmit jelentenek, hogy a méhnyak még 2 ujjnyi hosszú, és a külső és a középső méhszáj 1-1 ujjnyira nyitva, de a belső még zárva. Ja, látom Sophie tett fel neked linket, ahol pontosan meg tudod nézni!

Gyancsi!
Jó, hogy veletek is minden rendben, és megjavult a gép!
Jó, hogy így állsz a császárhoz! A lényeg, hogy ez lesz a legjobb a babátoknak! Az meg különösen jó, hogy Csabi bent lehet, mert a Jánosban sem lehet bent az apa a császárnál!
Á, látom 1 hét múlva már kezedben lesz Lili baba! De jó!!!!

Start!
Nagyon nagy gratula nektek is! Nagyon sok boldogságot, egészséget és tejcsit kívánok!

Eta!
Nagyon gratulálok nektek is! Nagyon sok boldogságot, egészséget és tejcsit kívánok! Nagyon várjuk majd a képeket és a születéstörténetet!

Aranyoska!
Nagyon szép Rebeka baba! Olyan édes abban a bundazsákban, ahogy alszik!

Vaya!
Örülök, hogy talán nálad is végre elindult valami! Kingával biztosan beelőztök, én bizony kivárom az időmet, legalábbis így érzem! Nagyon számítok majd a beszámolótokra, hogy milyen volt a kórház, és az egész ellátás!
Elhiszem, hogy idegesít az anyósod. Nem értem, hogy miért nem lehet tiszteletben tartani a másik kérését. De hiszem, hogy csak jóindulatból teszi, bár ez attól még neked még nagyon rossz.
Én tegnap megemlítettem anyósomnak, hogy félek, hogy hogyan fogom kezelni a fájdalmat és az egész helyzetet, és ő elkezdte magát dicsérni, hogy ő milyen jól csinálta, és csak a fiára figyelt, és ő tökéletesen végrehajtott mindent. Hát mit mondjak, úgy éreztem mellette magam, mint aki egyre kisebb lesz, és már most sz@r anya vagyok. Szóval nem esett jól! Pedig, ő csak jót akart!

Macs!
Balázs gyönyörű kisfiú! Gratula a szép súlynövekedéshez!

Csillag!
Neked is nagyon szép kerek pocid van!

Rólunk:
Én kedden voltam nst-n. Kittike szívhangja tökéletes volt. A doktornő nem vizsgált meg, sajnos. Majd kedden megyek ismét, akkor biztosan megvizsgál. A vizeletemben volt egy kis fehérje és cukor, aminek nem örülök, mert sajnos a vérnyomásom sem jó. Gyógyszert kell rá szednem, és így is 130 körül van. Tegnap óta vizesedik is a lábam, szóval kicsit aggódom. Remélem, kedden sok minden kiderül. Akkor a vizeletet is megismételjük. Egyébként minden rendben.
Kisebb mensiszerű görcsöket szoktam érezni, de nem számottevők! Szerintem mi kivárjuk az időnket!

Kingáról valami friss hír?

rodina74
 
 


Látom, mindenki a Megasztárt nézi! :lol:

rodina74
 
 


Jó reggelt!

Megpróbálok írni nektek, de nem tudom hogy sikerül-e végére jutnom ;-)

Bentről olvastalak titeket, d e irni sajnos nem engedte a telefonom. Nagyon köszönjük a drukkokat, gratulációkat. Vajudás közben időnként beleolvastam és nagyon jól esett :-D
És akkor így kezdődött:

Hétfőn olyan fél hat tájékán éreztem, hogy hogy valami nem túl sok d e folyik belőlem, de mivel már sokszor volt igy nem ugrottam fel, mondtam magamnak tuti megint vaklárma és csak sima terhességi folyás. Így megprobáltam visszaaludni, ami persze nem sikerült. / felé gondoltam mégiscsak felkelek és megnézem, bár tuti semmi :-D
Hát amikor talpra álltam csak ugy zubogott ki a magzatvíz belőlem. Minden 3. lépésnél jó sok jött :-D
Először megijedtem, mert ugyebár meséltétek a köldökzsnór előreeséséről.... gyorsan felhivtam a szülésznőmet (2 hete választottuk mikor bent feküdtem visszatartáson) és megnyugtatott, hogy nyugodtan készülődjek, nem lesz semmi baj (valamivel megis magyarázta miért nem eshet előre, de már arra nem emlékszem.) szóval megnyugodva még zuhanyoztam, és hamarosan utnak indultunk, hisz minden pakkom már 2 hete a kocsiban volt...
Persze az orvosom csak erre a hétvégére, d e elutazott... (emlékeztek, hogy már azon dilemáztam hogy jó lesz nekem az ügyeletes is (nem akartam 70000 ft-t kiadni már), d e a dokim sem akartam megbántani.... :-D
Beértünk csináltak nst-t persze most is mért fájásokat amiket nem is éreztem igazán, bár í pocim nagyon keményedett olyannkor. De mivel nem fájtak, mondták íhgy nem az igazi, mert sajnos nem is tágulok. Nem akartunk sokáig várakozni, megbeszéltük jöhet az oxitocin és kb délre baba lesz. Hát mi terveztünk, baba végez. 10 óra felé reménykedtünk hogy 14 óra felé baba lesz.. közben folytak lefelé az oxitocinok. Mikor már délután a 4(!)-diket kaptam, már szó volt hogy valószinű ebből császár lesz, merta baba egy centit sem mozdul lefelé(bár fejjel lefelé volt, d e szinte a gyomromban..), nem tágultam két ujjnyinál tovább és fájásaim egyeltalán nem voltak. Mérni mért a gép, de nem fájtak.. Kaptam méhpuhitó injekciót is, másnak az meghozza a bébit... Hát nálam semmi sem úgy működött ahogy az szokott lenni, d e ezt már megszoktam. Pedig olyan szépen elterveztük, megbeszéltük, hogy megpróbáljuka kádban szülést, de ha valami lenne, akkor gyorsan kimászok és marad a franciaágyas szülés ;-) (olyan szobában voltunk )
Háááááát, fél nyolckor már egyértelmű volt, hjogy semmi esély sima szülésre, ár csak az orvoscsapatra vártunka császárra.
Nagyon bevoltam rezelve a spinális érzéstelenítés miatt, de mint később kiderült olyan mint egy szunyogcsípés :-D
kilenckor bevittek a műtőbe, volt 2 orvos, 3 anesztes, 2 műtősfiú, meg még valaki az orvosok mellett, 1 gyerekorvos meg a szülésznő-ő vitte ki a babát....
szóval elég sokan sürögtek-forogtak körülöttünk, de mindenki nagyon nagyon kedves volt, nyugtatgattak, folyamatosan közvetitették, hogy mi történik.
Maga a műtét így szerintem végül is izgalmas volt, bár szegény Patrikot alig birták kihúzni valamiért. (műtét végén mondták, jó, hogy műtöttek, mert nem tudott volna megszületni, mert olyan állapotban volta méhem: iszonyú vastag, merev, kemény volt. Azt is mondták, hogy ha kihordom tovább emiatt komoly baj is lehett volna a vége ;-(
De végül is minden rendben ment az én kis koraszülött (már megint 36 hétre tettek vissza a biztonság kedvéért: még a koraintenzivvel is beszéltek hogy készüljön a mentő, lehet jönniük kell....) bébim nagyon jól teljesitett. Mindenki csodájára járt, hogy meghazutolja a korát :-D
A kora miatt sok vizsgálatot végeztek rajta, mait egyébként nem szoktak de minden rendben van.
Tejcsi is van elég és ő egy kis zabagép, ha engedném egyfolytában enne.
Nagyon szép hajas baba :-D
Csütörtök estére besárgult így veszélybe kerülta pénteki hazaengedésünk, d e éjaszakai kék fény után helyre is jött, így tegnap már itthon ebédeltünk :-D

Első éjszakánk jól telt itthon, bár csak úgy hajlandó aludni éjjel ha cici mellett van :shock: :lol:
Mivel a pocakom, sebem fáj alig tudok fordulni azágyban így én végig kinlódtam az itthoni éjszakát...
Bár naprol napra jobban érzem magam, csak a felkeléssel, fordulással vannak problémáim, fájdalmaim. Remélem hamarosan ez is elmúlik :-D
Na jó hosszúra sikeredett, teszek fel hamarosan képet is, ha lesz időm még és a kis zsarnokom is úgy gondolja :-D


Mégegyszer köszönjük mindenkinek a drukkokat, kedves szavakat, olvaslak tovább titeket és igyekszem visszakapcsolodni :-D

Megy a drukk mindenkinek!!! :-D

rabbe78
 
 


Rabbe! Dejó, hogy már otthon!!! :D Mégegyszer gratula nektek!!! :lol: :lol: :lol:

Mi megyünk megint ASK-ra! Majd jövök és mesélek, mi volt! :D

Nem szülne már meg valaki??? :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


sziasztok!

jó reggelt!

tegnap este még írtam Kingának egy sms-t, azt írta vissza, hogy "hiába vannak folyamatos 5 perces fájásai, nem tágul semmit" :(

lehet, hogy végül nála is császár lesz, mint Rabbe nálad?

azóta még nem jött sms tőle! izgulok!!!

Rabbe, de jó, hogy már otthon! sajnálom a hasad, de végülis a lényeg, hogy mindannyian jól vagytok, és nem lett komolyabb gond belőle! ;) tejcsinek örülök! gyors regenerálódást!

Csillag, nem semmi pocak! mintha már lejebb is ment volna, vagy csak rosszul látom?

Vörösmacs, nagyon édes fiú Baluci! annyira szép, kisimult a pocija, látszik, hogy jól érzi magát anyával, meg apával! :)

Gyancsi, hát csak nem vársz meg! de nem gond, minden jót a jövő heti nagy naphoz! miért mondod, ha Lili is úgy akarja!? hát mindenképpen aznap meglesz, nem? szóval nem várják meg, hogy beinduljon magától! vagy arra gondolsz, ha esetleg hamarabb megindulna a dolog magától?

Navi, 47.5 kiló!? azta! de akkor neked most a zabizás nagyon jól jön! :) legalább bűntetlenül falhatsz jókat! :) de biztosan visszajön majd a kívánt súlyod, ezen ne aggódj!

Vaya, okés, akkor megköszönöm! elolvasom, ha átküldöd! :)

anyósos sztorit sajnálom! nálunk is ő van a legjobban besózva! :S már hónapok óta össze van pakolva, ha rohannia kell... no comment!

biztos, hogy csak jóindulatból, de akkor is sok, amennyit zizeg!

Rodi, hááát, köszi a sok szavazatot, de azért nem hinném, hogy nyerünk, vagy nem tudom, majd vasárnap kiderül! :)

sms-t nyugodtan küldd nekem, majd max. a szülőszobáról vígasztaljuk egymást! :D

remélem, hogy a vizeletből legközelebb nem mutatnak ki semmit! a vízesedés pedig lehet tök normális is, itt a vége felé, persze azért a normál kereteken belüli vizesedés! próbáld minél többet felpolcolni a lábaid, és pihizz sokat!!!

Lucuzs, aztán gyere ám a hírekkel! szurkolunk!!!

én tegnap megfőztem két adag kaját! székelykáposzta, meg töltött paprika, meg kimostam két rakás cuccot! hát, estére majd leszakadt a derekam, arról nem is beszélve, hogy az alvással most már rendesen kínlódok! éjjel 3x tuti kimegyek pisilni, és minden fordulás nehezemre esik! :S persze Beni is elég sokat alszik közöttünk, szóval nem tudok úgy terpeszkedni, ahogyan szeretnék! de ez van! remélem, hogy 2 hét van már csak hátra...

nem tudom, hogy mit csinálunk a hétvégén, az tuti, hogy most elmegyek hajat mosni, aztán eszem egy nutellás kenyeret... :oops:

szép hétvégét! gyönyörű idő van már most, bár azt mondják, hogy Pesten rossz a levegő, és ne nagyon menjünk ki! :S

sophie27
 
 


Sziasztok!

Végre van egy kis időm, hogy írjak Nektek, Apa elvitte Bencét vásárolgatni.

Vaya, sajnálom, hogy az anyósod ennyire tapintatlan... teljesen megértelek, hogy rosszul esik az állandó hívogatása. Azt hiszem a helyedben én sem venném már fel neki a telefont.
Azt viszont jó olvasni, hogy Te nyugodt vagy és várod, hogy magától beinduljanak az események!

Sophie, köszi a poci dicséretet, jól látod hogy lejjebb ment. Kb 3 napja reggel úgy ébredtem, hogy JAJ, mindenemet szétnyomja ott lent Gergő. Görcsölgettem is, de aztán tegnapra lecsitult a dolog... sajnos... pedig nagyon úgy éreztem, hogy a hétvégén már babázni fogok.

Gyancsi, sajnálom, hogy végül császár lesz Nálatok, de így a legjobb. A dátum pedig csúcsszuper! (ha az évszámot rövidítve kell ajd bediktálnod, akkor 10/11/12) Nálunk Bence születési dátuma ilyen (07/08/09), most pedig Gergővel 12-re vagyok kiírva... ha megvárja azt a napot, akkor tök bulis lesz a gyerekeim szülinapja, mint egy számsor! :lol: :lol: :lol: :lol:

Rabbe, köszi a történetet! Nagyon okos Patrik, hogy nem várt tovább! Tudta Ő, hogy hamarabb ki kell bújni, hogy minden rendben legyen! Remélem hamar rendbe jössz és elfelejted a császár okozta kellemetlenségeket! Jó egészséget Mindkettőtöknek!

Lucuzs, kíváncsian várom, hogy ma sikerül-e a magzatvíz kukucs!

Rodi, gratulálok az NST-hez, a többi gondot viszont sajnálom... remélem kedden azt mondja majd a doktornőd, hogy ezek nincsenek rossz hatással Kittikére!

Amida, jó sétálgatást! Ki is kell használni ezt a gyönyörű időt!

Navi, ugye-ugye megmondtuk, hogy nem kell a kilók miatt izgulni... máris tudod hordani a régi gatyóidat! Pár hét és simán be is tudod majd gombolni őket! :wink:
A kislányotok gyönyörűűűűűűűűűűűűűű!!!!!!!!!!!!

Velünk minden OK. Kedden megyek majd NST-re, utána pedig a kiírás napján pénteken. Akkor már magzatvíznézés is lesz. (Ezt mondjuk annyira nem szeretném megvárni, ha nem muszáj... :? )
Nálunk sajnos a méhtevékenységet nem nézik, csak a baba mozgását, így fogalmam sincs, hogy hogy állunk.
Most azért reménykedem egy kicsit abban, hogy a közelgő front valamit beindít. Bence pont egy ilyen lehűlés előtti napon gondolta úgy, hogy jobb lesz neki idekint. :D

Babázóknak nyugodt napokat és éjjeleket, kismamáknak pedig kitartást és sok-sok türelmet a hátralévő napokra!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Köszönöm :-)

Luczus: miről maradtam le? milyen vizsgálatra mész?

rabbe78
 
 


Ja és írtam a blogomba és ott vannak a képek :-)

rabbe78
 
 


Ancsa, nekem a 37. héten még faros volt, aztán totál haránt feküdt még aznap is szerintem, bár a fejecskéje már lefelé „lógott”, szóval aznap azt mondta a védőnő, h. tuti császár lesz! De mondom, van még 2 hetem… :shock: na persze nemhogy hetem, még napom sem volt és mire beértünk már a szülőcsatornában volt a feje!!! :D Szóval nem feladni, beszélni hozzá és elképzelni a könnyű szülést! Hátha!!!! :wink: Mindjárt leírom a szülés storymat is!

Köszönöm a vigasztalást a kilóim miatt… tudom, gáz, h. emiatt nyavalygok, ne haragudjatok, csak nem ehhez a látványhoz vagyok szokva, de a jó oldalát nézem és zabálok :lol:

Macsek, Baluci édi nagyon!!!! :D
És szuper, h. ilyen szépen fejlődik!!!!

Csillag, nagyon szép a pocid… sportos!
Köszi Zorka dicsit!

Vaya, baszki minket is állandóan hívogat anyós… már kezd qrvára elegem lenni. Szégyellem magam emiatt, de egyszerűen utálom, h. naponta 2x meg kell kérdezni, hogy van az unoka!!! :shock: :evil: :shock:
Én megszoktam, h. heti 1x látom és beszélünk… az pont elég is :oops: Tudtam én, h. nem nekem kellett volna előbb szülnöm, hanem a sógornőmnek, de hát ők nem éreznek még hajlandóságot, pedig már 32 évesek lesznek és 11 éve vannak együtt… :? Igazán iparkodhatnának és akkor nem mi lennénk a sztárok!

Rodi, köszi neked is!
Húúú, nagyon szorítok, h. minden rendben menjen, de nagyon figyelj a vérnyomidra és a vizesedésre, ha picit is fáj a gyomrod, menj és mutasd meg magad a dokinak!!! Most már bármikor beindulhat… én is azt hittem, h. van még min. 1 hetem! :D

Rabbe, hatalmas gratula!!!! Húú, hát nálatok akkor izgi volt, de hála a jó Istennek minden okés Patrikkal és hidd el nagyon gyorsan rendbe jössz te is!
Majd kérünk fotót is, ha lesz időd!

Zsófi, te kajagyáros! Én meg a pusztító :lol:

Szóval a szülésem:
Csütörtök délelőtt, ahogy már írtam, mentem a védőnőhöz és kissé felhúzott (valszín túlreagáltam 1-2 megjegyzést, mert amúgy nagyon aranyos!), utána mentem brokkoli vadászatra, na az betette a kisajtót szerintem, mert alig bírtam hazamászni, a 4. emeletről nem is beszélve.
Muszáj volt azonnal lefeküdnöm és nem is nagyon tudtam felkelni, mert baromi fáradt voltam és fájdogált a pocim, de nem jóslósan, csak szimplán nem éreztem jól magam.
Aztán elaludtam, de folyton bekeményedett a méhem, úgy, h. végül ki sem lazult. Néztem gyorsan a szakkönyveket, h. mi lehet ez, de arra jutottam, h. mivel nincsenek rendszeres fájásaim és azok is 5, 2, 3 (össze-vissza) percesek, ez még nem a szülés. Fel is hívtam a szülésznőt, aki mondta, h. még nem menjek be, feküdjek egy kád vízbe, lazítsak, mert ez eltarthat, akár 1 napig is, de tuti, még nem szülünk, hiszen a magzatvíz sem folyt el! Aztán mikor már kezdett székelési ingerem lenni és az 5 perces fájás után rögtön jött egy 1 perces, akkor gyorsan ettem, aztán irány a kórház… szerencsére anyum velem volt már akkor!
A kocsiból hívtam a szülésznőt, h. 10 perc és ott vagyok, megnyugtatott, h. a dokim is épp bent van, meg ő is, úh. nyugodtan menjek… na nem mintha megakadályozott volna, ha nincsenek bent… :D
Aztán fél 6-kor vettek fel, addigra már bent volt a szülőcsatornában és 2 ujjnyira tágultam... azt mondták, h. min. 3 órán belül baba lesz! Úgy örültem!
Kaptam kúpot, de már nem engedtek elmenni wc-re sem, mert már 4 ujjnyira tágultam kb. 1 óra alatt. Kaptam oxytocint, addigra már Zoli is megérkezett és én csak bólogatni tudtam, ha kérdezett, mert szinte egymást érték a fájások és akkor mondtam, h. jön a baba! És tényleg: tolófájások és ¾ 8-ra meglett a kicsilány!!!!! Azonnal rám tették és gyönyörűséges volt! Eszméletlen gyorsan ment az egész és persze fájt, de már másnap azt mondtam, h. ilyen szülést bármikor bevállalok!
Annyi probléma volt, h. a placenta nem akart leválni és emiatt altattak egy negyed órát, de legalább közben össze is varrtak!
Aztán a „műtét” miatt 3 órát feküdnöm kellett még a szülőszobán és közben hozták Zorkát szopizni és azonnal sikerült is neki… na persze nem tudom, mi jött belőle :lol:

Mindenkinek, aki még nincs túl rajta, minimum ilyen könnyű szülést kívánok és ha megfogadtok egy tanácsot (még nem késő), pörgessétek le az agyatokban a szülést sokszor elképzelve milyen szuper lesz, de ne hagyjátok ki a méhlepényt sem, ahogy én :roll: :D
Egyébként minden klappolt azzal, amit elképzeltem: még a szülőszoba is az lett, amit kiválasztottam!
Szóval azóta is ragyogok, bár folyton álmos vagyok :lol:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok :-)
olyan jó fiu Patrik nappal, hogy megint benéztem :-D na majd éjjel....
képzeljétek, ebben a jó idöben mi is kint voltunk az udvaron majd egy órát :-) jó lenne ha még maradna a jó idő, akkor kituunk járni. A kórházban mondták nyugodtan menjünk 20 fok van :-)
azótA is alszik, felsem ébredt mikor levetkőztettem :-)
egy képet felteszek ide is, d e a blogomban vannak már ;-)

Kép

rabbe78
 
 


Sziasztok! Megjöttem az ASK-ról! Végre meg tudtak vizsgálni, mert már egy ici-pici rés van!!!! :lol: :lol: :lol: És minden rendben, szép tiszta a magzatvíz. Valami tehát alakulgat!!! :D
De olyan ciki volt, elfelejtettem vinni a kiskönyvemet :oops: , ilyen velem régen nem történhetett meg. :oops: Úgyhogy apát küldhettem haza érte, meg kértem sűrűn az elnézéseket a dokitól. :oops:

Holnap NST!

Rabbe! Nagyon helyes Patrik!!!! :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Lányok!

Rabbe, gratulálok, Patrik gyönyörű és milyen ügyesek vagytok a sétával!!!

Navared,
nagyon jó a szüléstörténeted!!

Lucuzs,
hajrá Balázs baba! :D

Vörösmacs,
Baluci ennivalóan édes!!!!

Kriszti,
sok sikert kívánok a diplomavédéshez!
Azt mondtad, dokinéni leszel, ez most az általános orvosi, és eztán mire fogsz majd szakosodni? Húúú nem semmi kisbabával!!!! Mély tiszteletem, én örülök ha a gagyidiplomámat befejezem!

Ma vagyok 24 éves, és nagyon boldog vagyok, mert van egy fantasztikus, szerető párom és egy tündérszép kislányom, aki most épp alszik mint a bunda! :lol: :lol: :D :D :D
Mindjárt jön anyukám, aztán holnap a párom futóversenyen lesz, utána jönnek a barátok egy kis villám-köszöntésre és babanézőbe! :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse, köszi!
Éééééés NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!!! :lol:
Igen, most már teljes a boldogságod, szuper!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Eclipse!

Nagyon boldog születésnapot kívánok!
Elhiszem, hogy nagyon boldog vagy!

Navi!
Nagyon szép a születéstörténeted! Hát, én is elfogadnám a magaménak!
Mi is tegnap beszéltük meg Kittikével, hogy mi és hogyan lesz a szülés során. Többször elolvastam Spock leírását a szülésről, és jót tett a lelkemnek.

Ma viszont úgy érzem, hogy szétrepedek alul! Amikor lépek is, úgy fáj. A kocsiba is alig bírtam beemelni a lábam! Még ülésnél és oldalt fekvésnél is érzem, hogy feszülget! Szóval lehet, hogy elkezdődik valami. Egyébként jóslóim ma nincsenek, csak keményedések.

rodina74
 
 


Lucuzs!
Nagyon szurkolok nektek! Örülök, hogy elindult nálatok valami! Lehet, hogy ma tényleg úgy fekszel le este, hogy ez az utolsó 2 in1-ben nap!

Rabbe!
Nagyon helyes kis pasi Patrik! Milyen szép, sűrű haja van!

rodina74
 
 


Helló lányok!

Először is gratulálok Startnak és Etának!!!! :wink: :wink:

Hamarosan tényleg jövök és megpróbálok mesélni kicsit,valamint reagálni a dolgokra,de nehéz utolérni magam.

Röviden annyi,h van egy eszméletlenül nyugodt,áldott jó babánk,aki eszik,alszik,nagyokat mosolyog és egy valóságos angyalka :oops: Oda vagyok érte teljesen,mindenkit az ujja köré csavart már.
Rettentően szorítok a még egyben lévőknek és hasonlóan sok boldogságot kívánok nekik és az újdonsült anyukáknak,mint amit én élek át.

Puszi mindenkinek!

Gyorsan dobok pár képet a büszkeségemről:

Kép sellőlánykám... Kép szuszika van... Kép Kép Kép cuclival..

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Eclipse: nagyon boldog szülinapot neked!!!! Laptetőd van ;-) csak nem jön lassan a kistesó??? :lol: :lol: :lol:

Aranyoska: jaj d e gyönyörű Beki baba!!! Nagyon ügyik vagytok, hogy ilyen jól viselkedik. Csak tartsa meg e jó szokásait :-)

Luczus és Rodina: hajrá! Ki lesza következő?

Kriszti: huuuuuu, aztaaaaa. nem semmi vagy! Ilyen erőt, ami benned rejlik! Én sikszor azt veszem észre hogy már vagy fél órája csak merengek a fiam felett és nem csinálok smemit :-) méghogy tanulni! Nagyon ügyi vagy!!

rabbe78
 
 


sziasztok!

Kinga üzente:

megszületett Nagy Panka 13:01-kor 3300 grammal és 54 cm-rel!

Kinga, sok boldogságot nektek, mihamarabbi regenerálódást és jó egészséget!

sophie27
 
 


Kinga! Sok boldogságot nektek Panka babával!!! :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: