Új privát üzeneted érkezett!

Kati,Dike a hormonok játszanak veletek...eleinte én ugyan ilyen voltam......el fog múlni:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


chamo: imádlak és nagyon nagyon szépen köszönöm hogy ilyen rendi vagy :):):):):):)

csillag : szép poci :)

nika70
Salgótarján
 
 


nita: nekem még ilyen nem volt, mióta kismama vagyok. olyan nyomi vagyok.

dike: nekem sincs oka, de egyszerűen gáz minden. :roll: :roll:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

Kati még lesz ilyen pár alkalommal..illetve inkább lehet még........
de nekem a legrosszabb a szülés után volt.....depis lettem...Máténál semmi bajom volt na de Barni után.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: azért én remélem nem lesz túl sűrű, mert már utálom emiatt magamat. ez nem én vagyok, aki csak fekszik, meg szenved, meg be van fordulva...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


én se szerettem magam emiatt........de ez ellen nem sokat tudtam tenni........de túl lehet rajta lenni..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


egy kis citromfű tea a nyomi kedvűeknek? gyertek hozzám, tele a kert. 8)

én már röhögök kínomban, beszéltem közben a csajokkal a suliból, nekik is sz@r lett a zh. Pesten olyan volt, hogy rendesen boncteremben zéháztunk. Itt meg képeket villantanak fel 10 másodpercen át, mindegyiken 5 ismeretlen képlet és azonnal írod a papírra. Mire kapcsolsz, hogy éppen mit látsz egyáltalán vagy hogy pl melyik ér van megfestve a röntgenen, már villan a következő kép :evil: :evil: :evil: :evil: ezek elmebetegek, komolyan És ami a legviccesebb, nullást is lehet kapni!

asszem csinálok forraltbort 8) 8) 8)
chamomilla
Pécs
 
 


ja bogárka, Pécsett lakunk, most költöztünk ide a nyáron, előtte Budakeszin éltünk pár évig. Előtte meg Pécs, szóval csak visszajöttünk.....de minek :roll: :roll: :roll: jó, a család közelsége sok gondon átsegít, de nem szeretek itt lakni...na majd egyszer elmesélem a kálváriánkat
chamomilla
Pécs
 
 


bogarka küldök képet magamról és a hajszíneimről, amik voltak az elmúlt 1-2 évben és lécci lécci nagyon gyorsan válaszolj melyik tetszik neked, mert most fogok hajat festeni és nem tudok dönteni :x :x :x :x :x :x :x :x

raknék fel ide is, de úgy tudom, nem lehet utólag törölni, én meg nem akarok itt villogni a fejemmel
chamomilla
Pécs
 
 


Milla így nem is lehet zh-t írni az tuti....fél percet legalább adhattak volna az okos fejűek.....(:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Virág, húú Te aztán nagyon vékonyka vagy! Megszületik Gergő és nem marad semmi pocakod :)

Chamo, én Keszüben lakom :) Lehet találkoztunk már a városban:)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


szia mona: valami újság veled??? piri ugye sehol??

cham: sajnos nincs citromfüvem, de van egy zacskó chipsem... :roll: :lol:
ügyes vagy, biztos jó lett a zh-d.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


na én meg találtam hasas képet a hajas képek keresése közben. ez már a végefelé volt.



kati, chips, nyammmmm 8) 8) 8) nekem meg a fejem fáj. na megyek, eddig bírták nézni a mesét.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chamomilla 2010.11.05 19:09-kor.
chamomilla
Pécs
 
 


Szia Kati!
Piri még mindig nincs, jele sem, húú nagyon remélem, hogy 9 hónapig nem is találkozok vele!!:)
Hogy vagy?

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


ezen nem is látszok annyira dagadtnak, pedig az voltam, higgyétek el
chamomilla
Pécs
 
 


na le is szedem, le lehet ilyenkor még?
chamomilla
Pécs
 
 


mona: most már jobban, de ma nagyon sz@rul voltam. valahogy lelkileg. magamra sem ismerek. én nem vagyok ilyen, de ez van...
én nagyon drukkolok, h ne jöjjön piroska!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, sajnálom, hogy rossz napod volt, de örülök, hogy jobban érzed magad. Úgy látszik ez egy ilyen nap volt, ma egy kicsit "idegbeteg" voltam! Jött egy üzletkötő, hogy rendeljek a csokikból 3-3 kartonnal, amikor 1-et alig tudunk eladni szavidőn belül, de ő ezt nem érti, ráadásul pont akkor jött amikor nagyon sokan voltak, és akkor akart bemenni velem az irodába rendelést írni....hülye pasi.....

Aztán összevesztem egy lopós csávóval, jól kiosztottam, hogy kihívom a rendőröket, ha még egyszer...

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mona: valami volt a levegőben.
a csokis pasit küldhetted volna ide!!!

bogi, csillag, nika, mia és a TÖBBIEK???

beze, ti már holnapra készültök? jó utat, vigyázzatok lexire és magatokra és marcira!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

kati, köszi, még nem. Aranyos vagy, puszi! :wink:

Mia, köszi neked is, örülök, hogy megnevettettelek vele! :D

Csillag, nagyon szép poci, és milyen vékony vagy, aztaaaaa! :D

Rakok én is fel maiakat, ha nem bánjátok, a másodikat azért, mert ilyen az új séróm, az elsőt meg csak úgy. :wink:

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze: annyira helyesek vagytok!!!!!!! és csinos kismami vagy te is!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Cham, irtam, csak most mert nem voltam gepnel, sorry!!

Virag, szep poci, szep alak!

Beze, szepek vagytok, szep a hajad!

Most ennyi mert jott Tesom, csak bekukk, csoves mindenkinek, holnap jovok de csak este mert nappal melo van ezerre. Csokozon!
Vendég
 


bogi: jó légy!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogi, kati, köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok! :D
Ma voltam fodrásznál, hát rám fért. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze! jajj de csini poci és a frizud is nagyon jó!!!

cigizett valaki közületek mielőtt megtudta h terhes?

KépKép
dike
 
 


én nem, de több ismerősöm akkor tette le, amikor megtudták, h kismamik.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Először is....

MONA
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

Ez tegnapiból kimaradt.

Tegnap 7-re kaptam időpontot a dokihoz, de nem volt ott, gondoltam, biztos elhívták szülni, haza is jöttem. Aztán este felhívott, és mondta, hogy egy kismamát műtött, fél 7-kor ment el a rendelésről, és rajtam kívül még 6 páciensét nem tudta fogadni. Keddre kaptam újabb időpontot fél 5-re. Tegnap mondjuk sokat keményedtem, szóval már kiváncsi vagyok a méhszájra.
Ma viszont alig, pedig lejártam a fél várost. Leszakad a lábam, meg a hátam, de olyan jó volt kimozdulni, szép idő volt. Ügyintéztem, vásároltam, mindent sikerült elintézni. 17 órára értünk haza. Gyorsan főztem vacsit (borsólevest, meg aranygaluskát) Aztán most pihi lesz.
Holnap, ha nem dolgozik a párom, bemegyünk a városba sétálni, meg sütizni.

Dike
Nem sose dohányoztam. Úgyhogy ehhez nem tudok hozzászólni.
Vendég
 


húúúú, beze jó nagy poci! Gratulálok, szépek vagytok!

Én most festek hajat a meganyál alatt 8) 8) 8)

én sajna cigiztem mindig, csak terhesség alatt meg szoptatás alatt nem. Undorodtam tőle nagyon. Általában leszokom pár hónapra évente, de ahogy jön egy buli, mellé némi alkohol és már gyújtok is rá :x :x :x :x :x
chamomilla
Pécs
 
 


Köszönöm a pocakdicséreteket! Nem vagyok ám ennyire vékony (vagy legalább is nem ilyennek látom magam... :roll: )

Kati, csatlakozom Nitához és egyetértek azzal, amit a lelkiállapot-változásról írt. Néha rám is jött ilyen "semmi se jó" hangulat... én is utáltam magam, mert alapból nem ilyen vagyok, de aztán ahogy jött a levertség, úgy is ment el. Sokszor éreztem, hogy olyan, mintha egy hullámvasúton ülnék, az egyik pillanatban minden rózsaszín és ugrálok a kis felhőcskéken, a másikban pedig lent vagyok a gödör alján...
Remélem hamar elmúlik Nálad ez a rossz hangulat!

Cham, nem semmi ez a zh... van lehetőség javítani, ha ez nem lett OK?

Mona, h@lye emberek vannak az biztos. Neked sem könnyű a munkád... még jó, hogy van vér a ....-ban és ki tudod osztani az ilyen fazonokat!
Örülök, hogy piri még sehol... :wink:
A szülinapodat hétvégén ünneplitek? Lesz valami összejövetel?

Beze, nagyon csinos vagy és VÉKONY!!!!!!!!!!! Hallod?????????? Jó nagyra nőtt Marci-pocak! :D Ő sem lesz kicsi legényke...
Édesek vagytok Lexivel a képen és a frizurád is jó lett! (Én most nem mertem megmutizni az enyémet, mert épp hajmosás előtt vagyok...)

Nika, gyógypuszijaim továbbra is szállnak a kis családod beteg tagjai felé!

Dike, én soha nem cigiztem. (illetve csak fősulis és egyetemista koromban bulikban... :oops: ) Szerencsére nálunk senki nem dohányzik a családban.

Na, és akkor jövök én... (most délután egy picit drapp színű is volt a folyásom... azt hiszem tágulok... :wink: )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Cham, milyen szín mellett döntöttél?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Beze, most néztem, hogy ugyanolyan szőnyegünk van az emeleten a gyerekszobában, mint Nálatok! :D

Bogi, gondolok Rád holnap! Érezd jól magad a melóhelyen!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag! drappozál csak!!!! :lol:

KépKép
dike
 
 


Csillag, dike, cham, köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok! :D

cham, már rajta vagytok a projecten, vagy egyelőre tanulsz még?

dike, én alig pár hónapot cigiztem még középiskolában, azóta nem, és nem is hiányzik.

Csillag, hajrá Gergő! :D +++++++ Örülök, hogy a szőnyeg u.olyan, diego-ban vettük.
Ilyen fitballra gondoltál, mint Bencus ugrálókabdája? Szerintem jó, meg tudod, apival az összebújás is gyorsíthat. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


hahóóóó!!!

csillag: még egyben??? nagyon szorítok értetek!!!

bogi: már az úri néppel...

dike: miért kérdezted? te cigiztél?

beze: ti már biztos úton. jó utat!!! gyere a beszámolóval, h milyen a babakocsi.

nita: fiúk? mikor mentek megint lovagolni?

nika: remélem gyógyulgattok!!!

cham: mai program a fiúkkal???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


mia: milyen a mosógép? működik rendesen?

brita: sajnálom a dokit!! én is kedden megyek és én isnagyon kíváncsi vagyok a méhszájamra. ma már megint keményedtem egy jó párat. meg tegnap is.
én tartok tőle, hogy még korai.
és a lepényemre főleg kíváncsi vagyok...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Természetesen még mindig 2in1 és olyan jól aludtam, hogy csuda... És az is természetes, hogy a tegnapi kis drappos folyásnak nyoma sincs. :twisted: :twisted: :twisted:

Kati, lehet, hogy a közelgő frontot érzi a pocid. Ne aggódj, nem lesz semmi baj, csak pihenj nagyon sokat. A másik lehetőség, hogy a lelkiállapotod van hatással a testi dolgokra, úgyhogy ha tudsz, kapcsolódj ki, próbáld magad kirángatni a gödörből!

Beze, igen olyan fitballra gondoltam... :wink:
Jó utat Neketek, vigyázzatok magatokra és dobj majd fotót az új szerzeményekről!

Bogi, Tőled is várjuk a beszámolót a mai napodról!

Brita, nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jó sétálgatást meg sütizést!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: :( :( :( :( :( :( :( :( :( azt hiszem, gergőre felkötheted a gatyádat. bence csak a beetetés volt. gergő furfangosabb gyerek lesz...
egyébként ma jól vagyok. jól ébredtem, majd aludtam volna, de bogi nem engedett. jót játszottam vele.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, szerintem is jól megszívat már most Gergő... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Bár még reménykedem a közelgő hidegfrontban. Bencét is egy ilyen hozta, a lehűlés előtti napon született meg iszonyat kánikulában. Most elvileg hétfőre mondják a szelet meg a pár fokkal hidegebb időt... (a barométerünk már mutatja a közelgő esőt. :wink: )

Van valamilyen programotok a hétvégére?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: akkor reménykedjünk, hogy gergő is a széllel jön. egyébként nekem is az a kifejezés jutott eszembe, hogy szivat a kölök, de nem akartam így leírni... :roll: :roll: :roll:

ma nem sok mindent tervezek, csak egy kis takarítást, mert a fehér szőnyegek jó szöszösek, koszosak. összepakolom a babakocsit, hogy ne porosodjon. már kigyönyörködtük benne magunkat.
holnap megyünk anyuékhoz, apukámnak lesz az 50. szülinapja.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Rita Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok Neked!

És köszönöm szépen!!!

Virág, igazából nem nagyon szülinapozunk, már mindenkitől megkaptam az ajándékot, anyuék jönnek holnap, mert elutaztak Kecskemétre, és csak holnap jönnek haza! Majd főzök valamit, de ennyi...

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mona: ezek szerint szabad vagy ma!!! de jó, dejó!!!! pihengess!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen jártam erre, de az utóbbi időben egyre sűrűbben olvaslak Benneteket(már amennyire időm engedi). Készül az új hálónk, hogy a picuri megkaphassa a mostani szobánkat, egy hónapja szét vagyunk pakolva, és még mindig dolgozom. Hamarosan már csak 4órában, és akkor talán tudok jönni rendszeresebben.

Csillag! Szurkolok, hogy Gergő mégse várja meg a kiírt időpontot, és egyet értek Nitával (tudom könnyű ezt mondani), de próbáld meg elterelni a gondolataidat! :wink:

Kati! Nagyon szép a babakocsi, amit választottatok!

Rita! Nagyon boldog születésnapot kívánok Neked! (A férjem is ma ünnepli :wink: )

Mona! Neked is utólagosan ezt kívánom, és egy pozitív tesztet ajándékba!

Beze! Jó utat Nektek és várom én is a beszámolót a kocsiról! Nagyon csini vagy a képeken és Lexi még mindig nagyon zsivány, belevaló csajnak tűnik, szuper kis "tanító nénije" lesz Marcinak!

Nika! Érted is nagyon szurkolok, hogy végre Nálatok is "kopogtasson" a kis tesó!

Rólam annyit, hogy eddig minden a legnagyobb rendben velünk, a héten voltunk dr.bácsinál, és már meghaladtuk a fél kg-t, egészen hihetetlen. :lol: A héten volt a cukorterhelésem is, éhgyomri 3,1, terheléses 3,4, szóval, nyomathatom az édességeket, de nem vagyok különösebben édes szájú. Már én is megvettem a babakocsit, majd teszek fel képet róla, meg pocakképet is!

Nita! Remélem, örülsz, hogy újra itt vagyok!

Csodaszép hétvégét mindenkinek! Használjátok ki még ezt a szép időt, mert úgy láttam a hosszú távú időjárás-jelentésben, hogy nyakunkon a tél. (Amit speciel én imádok. :oops: )

Puszi Mindenkinek!
Edit
pedi
Kalocsa
 
 


Kép mózes résszel
Kép
Kép
Kép sport résszel
Kép 17hetes 6napos pocak

Majd csináltatok mostanit is, mert csak fehérneműs van! :oops:
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

Beze jó nagyot nőtt a pocakod!!!!!!!!
csinos vagy!!!!!!!
szupi az új frizurád!!!!!!!!jól áll!!!!!!:)

Bogi jó munkát:)))

Kati fiúk most ép a sátorjukba autóznak ki be rohangálnak......:)

lovagolni.nem tudom majd a hugom mondja.....de a jó hír hogy a lovardát befedik...tehát nem lesz akadály ha esik ha fúj..stb!!!!!!!

Pediiiiiiiii persze hogy örülök hogy újra itt vagy!!!!!hiányoztál ám!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


pedi: dejóóóóóóóóóóó, hogy itt vagy!!! én hiányoltalak ám, valamikor!!!
ilyen hamar voltál már cukron? köztünk csak 4nap van!!! húúú, de izgalmas. és tudjátok, hogy ki lakik a pocakodban? én fiúra tippelek, már csak a babakocsi miatt is. ami egyébként szuper!!!
gratulálok, hogy dolgozol még. nekem nem hiányzik a munka... :roll: :roll: :roll: :roll:

nita: tök jó, h lehet menni a lovardába télen is!!


annyira fantasztikus az idő!!! kitakarítottam, addig kinyitottam egy csomó ablakot, hogy kereszthuzat legyen, majd elkezdtem mindent becsukni és rájöttem, hogy nem teszem, vagyis a nagy terasz ajtót nyitva hagyom, mert a kinti hőmérőn ugyanannyi fok van, mint itt a bentin.
egyébként én is tél-párti vagyok!!! imádom a havat!!! bár lehet, hogy februárban, ha szülni indulunk, nem ezt mondom... de majd felkötjük a léceket, legalább jobban tágulok... na jó, elég a hülyeségemből!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pedi itt is ...szuper a kocsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csini a pocakod is!!!!!!!!!!

Kati ma nagyon kis humoros vagy!!!!!!!!!!
emlékszem nem volt könnyű télen nagy pocakkal.............
én tapasztaltam télen és nyáron is..de ha választani kell inkább a tél!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi, Kati, aranyos vagy! Nem tudjuk a nemét, mert meglepit szeretnénk. Egyébként, egészen eddig a doki sem láttam a nemét, de most szerdán már igen, annyira izgalmas! :lol: Nekem azt mondta a védőnő, hogy a 21-25 hét között lehet menni a terhelésre, és a jövő hét nekem már nem lett volna jó a meló miatt, így most gyorsan átestem rajta. Egyébként, én is a havas hideg telet szeretem, nem pedig a szeles esőset. Úgyhogy hajrá hóesés! :wink: Ja, és Karácsony-mániásak vagyunk a kedves férjemmel, úgyhogy már arra is nagyon készülünk. Amióta együtt lakunk, mindig végig dolgoztam az ünnepeket, és most először nem lesz így, úgyhogy ezért is lesz különleges. Ja, és a meló nekem sem fog hiányozni, már alig várom, hogy elteljen a jövő hét(akkor megy a helyettesem suliba) és utána már csak 4órában megyek majd, ameddig bírom és kedvem lesz, de max Karácsonyig. Mi a mostani hétvégét Zalacsányban töltjük, ez az ajándékom a férjemnek szülinapra, Ő most éppen pecázik, én meg a szobában nézem a Vacsoracsatát. :lol:
Ilyesfajta semmittevésben ezer éve nem volt részem, de nagyon élvezem. Du-i program, Keszthely, Festetics Kastély és séta Hévízen. Holnap hazafelé még felsétálunk a Szigligeti Várba, másik kedvenc helye az én szerelmemnek, és Tihanyba, ahol éppen most van Garda fesztivál.
pedi
Kalocsa
 
 


pedi: de irigykedek, hogy kibírjátok amíg megszületik. akkor nem mentek 4dre sem? mert ott bárki láthatja, bármennyire is nem akarja???
nevek???
micsoda hétvégétek van!!!!
te hogy állsz keményedésekkel????
mi pedig hó-funok vagyunk. imádunk síelni a férjemmel. vagyis én pár éve deszkázok. idén ez kimarad!!!

nita: én annyira örülök, hogy télen vagyok kismama. nyáron öltözéssel könnyebb, de szerintem a szervezetet jobban megviseli.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


megint laptetőőőő!
ezt most megtartom keddre. bocsi!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati! Valószínű, nem megyünk 4D-re, bár ,mondják, hogy lehet kérni, hogy ott ne mutassák, de inkább nem kockáztatunk. :wink:
Hát, én megmondom őszintén, eddig nem éreztem keményedést, vagy nem tudom mit kell érezni, de nem hiányzik. Nevekről Karácsonykor szeretnénk dönteni a fa alatt. Én mindig is télen szerettem volna kismami lenni. Én áprilisi vagyok, és imádom, hogy minden szülinapomkor éled újra. Bár a babucink tél végi lesz, azért nagyon örülök, hogy éppen akkor érkezik. Arról nem beszélve, hogy nekem az idei nyarat elég volt átvészelnem, nem akarom megtudni, milyen lenne nagy pocakkal.
pedi
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?