Új privát üzeneted érkezett!

bogi: apa ma estig dolgozik, így csak akkorra főzök egy kis zöldborsó főzeléket, meg párizsi bundás pipimellet csinálok, meg lehet, h egy kis paradicsomlevest betűtésztával.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ezt nem tudom, miért küldte megint :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, ugri mar 2 hete nincs, csak tornazom. A multkor ugy begorcsolt a vadlim ejjel, hogy azota meg nem ugraltam!:):):)Bar lehet ma kimegyek, igy terveztem. Nem kitarto vagyok am, csak utaltam tukorbe nezni. Amikor nem volt kedvem es lusta voltam megmozdulni akkor bealltam bugyi es melltartoban a tukor ele es juhhhhuuuu mar vettem is elo az orat es ment a torna!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

én tegnap sexiztem bugyiban, melltartó nélkül, és megállapítottuk, ha valamit lenyeltem... úgy kerekedik a hasam... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Ja!!:) Benyeltel Apabol egy gyereket!:):)
Vendég
 


A tobbiek hol vannak szerinted??
Vendég
 


ezt még muszáj elmesélnem, aztán megyek kamrát takarítani:

tegnap este bújtunk apával, de a nagy romantikából hatalmas röhögés lett, mert apa szeme folyamatosan a hasamon volt. én megkérdeztem, h mit nézel? erre ő: a lányunknak nem teszik a helyzet, mert annyira rugdalózik!!! annyira hullámzott a hasam, h a nagy akcióból nagy röhögés lett. vicces volt! megint nem tudtam eldönteni, h éppen miért kampányol a csaj... azért, h hagyjuk abba, vagy hogy dejó, hajrá!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


lehet nem akarják a dumcsinkat megzavarni...
jól teszik!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
na jó!!! tényleg elég belőlem... valamiért megint vesztemet érzem, pedig jól vagyok, lehet, h túl jól...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Es az akcio utan lenyugodott vagy tovabb rugdosodott? Ebbol talan lehetne kovetkeztetned!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: biztosan mokas dolgok ezek! :D :D :D :D

Majd ird meg mire leltel a kamraban! Egy Kolombusz veszett e el Benned!!? :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!

írt Zsuzsi!!!!!!!!!!!!! nem holnap hanem jövő héten szerdán születik meg Zsófi baba!!!!!!!!!
puszil mindenkit!!!!!!!

Dike nagyon édes a kis pocaklakód!!!!!!!!!GRATULA!!!!!!!

Virág nálatok is hasonló a helyzet........Bence is "sokáig" volt egyedül.......legalábbis nálunk api ezt mondja hgy Máté ezért irigy ennyire!!!!!!

Kati ne is gondolj ilyenre SOHA!!!!!!!!!!!!!!
én sajna átéltem.....a 12.héten egyik napról a másikra baj lett....és én is majd nem ott maradtam az akkori fogadott dokim miatt!!!!!!!!!:(:(:(

Kati én a sárga babahordozóra voksolok......jobban passzol a kocsihoz!!!!

oldalról is fotózd már le a kocsit:))))))

Kati Boginak bizti jó ha apa is ott van..neki küldtök boldogsághormont:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita! már le vaaaan!!! gondolhatod!!! mindjárt küldöm.

bogi: éjjek 1ig ficánkolt a csajom! nem hagyta abba, amikor mi igen...
nem találtam semmit a kamrában :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
mindent átpakoltam, letöröltem, felmostam, ablakot takarítottam, hűtőt kitöröltem, de nuku, nincs...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nita: azt nem írta zsu, h miért "csak" jövő héten lesz a nagy találkozás?

testvérféltékenység: nem egyszerű és ez is azok közé tartozik, amit soha nem fogunk megfejteni, csak találgatunk, de ez a szépsége az egésznek...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati SZUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!! jó neked hogy lehet ilyen kocsid:)))))irigy..... :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


elég car a kép, bocsánat!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati nem írta......de beszéltem is vele....vidám a hangja......de kicsit "csalódott"......mert már nagyon készült hogy holnap talizik Zsófival....de mondtam neki ezt a pár napot már fél lábbal is kibírja:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


és zsófi legalább hízik még egy picikét!!! neki jobb még, biztosan.
találkoztatok? örülök!!!

neked lesz sokkal jobb kocsid, te ügyesebb kocsi-vevő vagy!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nita! ne válaszolj, elolvastam még egyszer a válaszodat és értelmeztem... buta, buta, buta (én)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


betti!!!!!!! bújjjj elő!!!! gratulálok a 30.héthez!!! kukucskáltam a blogodra!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nem találkoztunk csak felhívtam telefonon.........
nekem nem lesz jobb kocsim......api nem ad ki ennyi pénzt babakocsira.........:( ő sajnos ilyen.......... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, akkor majd megveszed olcsobban a Katiet, addigra Neki mar majd ugyis masik kell!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Neked meg lesz egy jo kocsid!!:):):) :D :D :D :wink:
Vendég
 


Ha beszelsz meg Zsuzsuval akkor puszilom!!!!
Vendég
 


kati! nekem is a fekete tetszik!

Rita!szörnyű ami történt,nagyon sajnálom szegényt!

mona! Sok Boldog Születésnapot Kívánok!!!


zsunak kitartást!!!

semmi kül tegnapi és eddig a mai nap is hányinger mentes volt.
felhívtam a védőnőt,nov 17re kaptam időpontot:)

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Mona, boldog születésnapot! A képek nagyon tetszenek! :D

kati, milyen márkájú a hordozó? Én feketét semmiképp nem vennék, nyáron csak úgy szívja magába a meleget, de persze neked kell döntened. :wink: Javasoltam a sasfészket a kocsi átvételéhez, köszi a tippet! :D
Aranyos volt Bogi nagyon! :lol:

Zsuzsinak drukk!!!

Brita, ez borzasztó, nagyon sajnálom. :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Csillagvirág
Persze, megértem, de minden rendben lesz, majd meglátod. :wink:

Kati
Ezek közül csak a fekete tetszik, de tényleg nem praktikus nyáron. Más színek esetleg. Szürkés árnyalatok is jók. Nekünk sötétkék volt.
Vendég
 


beze: maxi cosi a hordozó. még ez kompatibilis a babakocsinkkal és ennek a töréstesztje megkapta a gut besorolást! nem sok ilyen hordozó van sajnos.
örülök, h sikerült a randi hely és remélem jó lesz a kocsi!!! nagyon drukkolok, h lexi jól bírja. mikor indultok? több napra mentek?


köszi csajok a hordozó tippeket. a narancsot rendeltem, mégiscsak az megy a mózeshez, meg mindenhez.
majd a gyerek is mindig narancsban lesz. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


az egyik barátnőmnek így kérték meg a kezét a napokban. adott volt egy kirakó, amit odaadott a párja, majd elintézte, h el kelljen mennie otthonról. persze nem ment el, csak ott volt a közelben...

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Ez mennyire jooo!! Kar, hogy az en uram nem ennyire kreativ! :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Virág:értem,de nálunk az öblítőt sem szedte ki,meg azt csinálta hogy a 11percnél leállt és csak zúgott.... :roll: de ma visszavittük, elindítottak egy 30perces programot és akkor is azt csinálta... szétszedték, és vmi kiment benne...jah meg hibát is írt ki...
Kicserélték benne azt a valamit,és utána már jó volt! Szóval most jó,kopp-kopp :wink:

Mona:SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!!! :D

Kati:nekem a narancsos hordozó tetszik,de látom azt is rendelted meg,az megy is a babakocsihoz :wink: Tetszik nagyon a babakocsitok :D
Jó mosolyogtam Bogi babán,milyen kis huncut ő is :wink: :wink:

Milyen romantikus leánykérés,de jóóó :D

Brita:ez szörnyű :cry: nagyon sajnálom :cry: :cry:

Nita:üzenem Zsuzsinak hogy puszilom :wink:

Kép

Kép
miaaa
Kecskemét
 
 


mia: én is most indítottam be egy adag mosást!!! drukkoljunk a gépeinknek!!!! mondjuk az enyém 5 éves, abból is 3at állt. tehát csak kettő. ajánlom, h ne legyen baja. és a tiédnek is!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
nevetek????

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati:oké,drukkoljunk nekik :lol: Név még mindig nincsen :roll: :oops: pedig olyan jó lenne már nevén szólítani a kiscsajszit :wink: Nekem a Gréti is tetszik,de apa aztmondja olyan érdekes neveket tudok kitalálni :roll: :twisted: :twisted: Lehet igaza van??? :roll:

Kép

Kép
miaaa
Kecskemét
 
 


most néztem meg a freemailt és ma küldték az új jelszót,szóval VISSZATÉRTEM :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


megyek begyújtok,meg főzök egy kis szilvás gombócot :wink: majd később még benézek :D
pusziii
Vendég
 


Bogi még kellene fog Katinak a második babához is:))))))

Kati nagyon pofás és megható a barátnőd kezének megkérése:):) :cry: :cry:

Mia szerintem gyönyörű név a Gréti:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: én már látom, h úgy is eladom és majd veszek megint egyet a másodiknak. megunom addigra, meg mit tudom én...nagyon bele jövök ebbe a kocsimizériába.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csillag: remélem jó indokod van, h nem írtál még ma?! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati akkor olyan vagy mint én???? :oops: :oops: :) :) :)
ne hogy megsértődj de ha tudod hogy eladod mért vettél drága kocsit????? :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kati, gondolom maxi cosi cabriofix, ez tényleg jó! A babakocsit illetően teljesen egyetértek veled! :wink:
Csak megyünk, illetve jövünk, hosszú lesz, nekem és Lexinek is. :roll:
A barátnőd vőlegénye igazán fantáziadús, de jó! :)

mia, nekem a Liliána és a Gréta is nagyon tetszik. Van is Gréti kislány ismerősünk, tündéri! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


nita: nem vagyok megsértődve!!!! :P :P :P :P :P :P
nem nagyképű akarok lenni, távol álljon tőlem, de azért mert ez tetszett!!! és nem kell azt gondolni, h mindegy a pénz. nem, nem mindegy, csak azt vallom, h nincs semmilyen káros szenvedélyem, csak a gyerekem... ezért. igazából még az sem tuti, h eladom, vagy még nem tudom... :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


örülök hogy nem bántottalak meg:)
én is amit csak tudok megveszek nekik......de api nagyon vissza fog:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok, lehet Virag szulni van?! A homeos bogyotol lehet most maskent reagalt a mehe, szoval ertitek. Nita, Te szedted, hirtelen jott a szules ideje vagy ennek igy is meg volt az a bizonyos folyamat? Nemtom csak ma meg tenyleg nem igazan irt. :roll: :roll: Bar meg smst sem kaptam Tole. :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Kati, jol teszed, hogy megveszed ha megteheted. Nyilvan nem venne meg az ember ha fele annyi penzbol elne. En is megveszem a dragabbat majd! :mrgreen: :mrgreen: :oops: Ha majd akkor is ugy allok, hogy megengedhetem magamnak. Ha nem akkor ugyis az occcsoobbbat kapja majd a kis szarosssss. :D :D

Beze, Puszikallak!!!! De jo, hogy iral!!:):):) Minden okes Nalatok? Pocikad? Marcika? Allsz meg 4kezlab? Annyit tudnek kerdezni de inkabb megyek, nem farasztalak.
Vendég
 


Bogi nem jött hirtelen.........megvan a maga folyamata!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor nem szulni van csak biztosan elfoglalt.
Vendég
 


Bogi drága, én is téged! Bármit kérdezhetsz, szívesen válaszolok. :)
Nitával értek egyet, nem gyorsít, csak könnyebben tágulsz.
Minden rendben, talán kezdünk visszaállni a normál napirendhez, az óraállítás nagyon betett nekünk. :evil: Poci elvan, Marci is, és már nem állok 4kézláb, mert érzem, hogy semmi értelme, és mivel egyáltalán nem kényelmes, nem gyötröm magam. :roll: Ha mondjuk akkor csináltam, amikor Marci mozgott, rögtön abbahagyta, mintha mondaná, hogy juszt se csinálom azt, amit anya szeretne. :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


jaj csajok bigarat ültettetek a fülembe Virággal........úgy felhívnám......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Beze, Te is homeo bogyoztal szuleshez? Huuu, de izgi, meselj!
Marcika be fog fordulni, meglatod! Most meg makacs pasi de belatja majd, hogy jobb lesz Neki is ha fejjel "befarol" :wink: ! Es mizus Lexikevel? Jol van a kis draga? Szokta simizni a pocid? Ha van friss keped Lexirol teszel fol? Ugy megneznem, ezer eve nem lattam. Lattuk.
Vendég
 


Nita, Anta is 12-re volt kiírva, és 4-én szült. :wink: Sok ismerősöm ma ünnepli a kisgyereke 2.szülinapját. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nita, hivjad!
Vendég
 


Csillag, drukkolok!!!!++++++

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?