Új privát üzeneted érkezett!

Mia a lényeg, hogy itt vagy!!!
Mi újság veletek? Tudjátok már a baba nevét? Nem emlékszem, hogy erről mit írtál...

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Kati....."neked a még, meg nem született babádnak volt 2 kocsija????"
nem.....Máténak volt 3 és Barninak eddig 4:):)

Csillag üdv a babakocsis csapatunkba:)))))
még valaki beszáll??:):)

Mona én tegnap főztem székely káposztát:)

Mia szia:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mona: köszi jólvagyunk, még nem döntöttünk a baba nevét illetően,ami nekem tetszik az apának nem,és fordítva... :roll: Nekem nagyon tetszik a Liliána,de apa még nem mondott rá semmit...

Te jólvagy?

Olyan mérges vagyok,vettünk mosógépet használtan, és nemjóóóó :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Csinál olyan fura dolgokat, például a számlálóján már csak 3perc van kiírva a mosásból aztán felugrik 10percre,és a végén a ruhák vizesek,nemjól centrifugáz ki....újra kell centrifugáznom mindig... :roll: :twisted:
Újat kellett volna venni tudom,de nincs rá pénzünk...amúgy nemlátszik rajta hogy használt lenne, azthittük jó is lesz,de tévedtünk.... :twisted:

Kati:szuper a babakocsi,nagyon tetszik :wink:

Bogárka:korán keltem ma is,csak nemjöttem netezni :) mi újság veled?

Kép

Kép
miaaa
Kecskemét
 
 

 
 

Kép ez a mosógép.

Kép

Kép
miaaa
Kecskemét
 
 


Nita nyami-nyami:)

Mia köszi megvagyok! Liliána nagyon tetszik nekem is!:)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Nita:székelykáposzta :shock: :shock: :shock: imádom,most simán betudnám falni :lol: ti jólvagytok?fiúk?

Kép

Kép
miaaa
Kecskemét
 
 


nézzétek már,1970-ben csatlakoztam a babanethez :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
miaaa
Kecskemét
 
 


Mia, csovike! Ez a mosogep is olyan, hogy jobban nez ki, mint ahogy mosni tud. :evil: :evil: :evil: :twisted: Sajnalom, hogy igy jartatok vele. Hol vettetek? Reklamacio?
A Lilianara en inkabb nem mondanek semmit ha nem baj...sorry!!!
Amugy jol vagyok!!:):):) Neked pocak?
Vendég
 


amúgy nálam az óra sem jár jól,1órával többet mutat... :roll: :shock:

Kép

Kép
miaaa
Kecskemét
 
 


Bogárka:biztos nem tetszik a név,de írd le nyugodtan,nem sértődök ám meg :wink: már hozzászoktam,hogy akármilyen nevet mondok,az senkinek sem tetszik a családból :cry: :roll: :twisted:
Vissza fogjuk vinni a gépet,nekem így nemkell hogy car :twisted:

Kép

Kép
miaaa
Kecskemét
 
 


Mia ha nem vagyok indiszkrét mennyiért vettétek?
ha tudtok beszéljetek a volt tulajjal......lehet tudott a hibáról csak eltusolta.......

szivesen adok székely képit....ln a töltött kápit jobban szeretem.........jól vagyunk köszi.....csak Mátét kenném a falra...már nagyon felhúzott.....olyan irigy hogy azt elmondani nem lehet.......Barnika olyan jól eljátszik itt de ő mindent elvesz amivel a kicsi játszik!!!!!!

jó rég babanet tag vagy!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kiscsaj jólvan,sokat mocorog :wink: most is dolgozik odabent valamit :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
miaaa
Kecskemét
 
 


Nita: 40000ft volt... :twisted: visszavisszük, németből hoznak be cuccokat és van köztük új is,csak csomagolássérült és akkor olcsóbban odaadják...
Lett volna olcsóbb mosógép 30000ft-ért,de az meg basszus tiszta rozsda volt :shock:
Tomika is nagyon felszokott húzni,olyan rossz :shock: mindig szétpakol mindent és persze utána összepakolni sosem tud,meg visszabeszél :twisted:

Kép

Kép
miaaa
Kecskemét
 
 


basszus úgy örültem,hogy végre van egy mosógép...erre tessék...nemjóóóó :cry: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
miaaa
Kecskemét
 
 


mia: nagyon sajnálom, h így jártál!!!
kecskemlten nem jártál abban az outletben. lehet, csak picikével kellett volna kipótolnotok, de új lenne. ott a széchenyi körúton van a sarkon.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mia ha kicserélik nem baj ha rossz.......csak cseréljék ki!!!!!!!!!

a két fiút kössük össze...... :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kati! nagyon jó a babakocsi, a legjobb a mutatott 3 közül!

nita!jobbulást!!!

csillag! drukkk h most már kijöjjön a Gergő!!!!

mona!remélem h bejön a laptető!!

mia! lilána nagyon széép!!! Kép 7.6mmes babánk:)

KépKép
dike
 
 


Kati: sajna nincs több pénz most mosógépre...tudom,hogy új lenne jó,de most nembírunk újat venni :roll:

Dike:de szép a bébi :wink: ma voltál dokinál?minden rendben?

Nita:elvileg ki kellene cserélniük,meg van hozzá 1hónap javítási garancia is...

Kép

Kép
miaaa
Kecskemét
 
 


Dike, de jóóóóóóó, szépen nő a kicsi babátok odabent! Gratulálok! mikor mész újra dokkerhoz?

Mia, sajnálom a mosógépet... Milyen márka amúgy? Csak azért kérdezem, mert mi most nyáron vettünk új mosógépet és néha nálunk is az a baj, hogy túúúúúúl intelligens... Ez abban nyilvánul meg, hogy nem engedi magát tönkre tenni. Pl ha nem sikerül teljesen egyenletesen elosztani súly szerint a ruhákat, akkor kihagyja a centrifuga programot. (nem lehet, hogy nálatok is ilyen gond van? emiatt simán lehet, hogy össze-vissza ugrál az órája.) Nálunk ez akkor szokott előfordulni, ha beteszek az ágyruhák mellé egy kispárnát. A párna nagy és könnyű, az ágyruhák nehezek, így nem tudja egyenletesen elosztani a súlyt és inkább kihagyja a centrifugálást. Ez ellen azt tudom tenni, hogy kiveszem a párnát és folytatom a programot, majd utána kicentrifugálom csak a párnát. Eleinte bosszantott a dolog, de szerencsére csak a párnával csinálja ezt a gép, a ruhákkal nem. Amúgy meg így nem kell totál külön programmal mosnom a párnát meg az ágyruhát, hanem a mosás része egyben lemegy és csak a centrifugálást kell kétszer csinálnom.

Mona, hajrá laptetőőőőőőőőőőőőőőőőőőő!!!!!!!!!!!!!!
Gergő ágya még nincs "berendezve" és nem is lesz addig amíg haza nem jövünk a kórházból. Az ágy össze van állítva, ott van a helyén csak matrac, ágynemű, fejvédő nélkül. Minden szépen kimosva kivasalva el van téve és ha aktuális lesz, majd a férjem beleteszi. Ezt így csináltuk Bencénél is. :D

Nita, én is tartok az irigységtől... Bence se igazán tudja, hogy mit jelent az, hogy osztozkodunk valamin... :roll:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


mia! igen, ma voltam,és minden rendben volt,végleg elbocsájtottak a kaáliból:)))

csillag!! nov 20:))az már Székesfehérváron lesz:)

már 2 napja rendesen van hányingerem reggel és este,nagyon rossz, de ezt vártam és legalább tudom, h rendben van minden!

KépKép
dike
 
 


dike: gratulálok, nagyon nektek!!!!!!
mész vissza dolgozni?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Dike, nov. 20 nincs is olyan messze!!!!!!!! (akkor én már babázok :D :D :D :D bocs, hogy ezt most önző módon ide írtam, de folyton ez lebeg a szemem előtt :D :D :D :D :D :D :D :D :D )
A hányingert sajnálom, kitartást hozzá!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Dike, gratulalok!!! hajra anyasodas!!! Hanyinger ellen huuu van egy csomo minden am! Talalj valami jo kis ellenszert! :wink: Es boldog babavarast Neked!!!:)

Mia, a Liliana nevvel nem az a bajom, hogy nem tetszik. Szep nev. Nekem nem ez a gond vele. Szoval....erted!:) :wink:

ViragVirag, jajjj, nagyon varom a reggelt, hogyan ebredsz! Mit irsz, mi volt ejjel!!
Vendég
 


Jo ejt Mindenkinek, mara leptem! Kicsit lazulok meg elalvas elott, tagitom a tudatom! hihi PaPa!!!! PuszPusz!
Vendég
 


jó éjt, én is mentem, mert ma elfáradtam. egyész este tologattam a járgányt! van már benne pár kilométer. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
holnap leszek!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati! kérdeztem a dokit, h visszamehetek e dolgozni. azt mondta hát ha barnázok akkor nem. figyeljem meg most egy hétig...:(

KépKép
dike
 
 


Bogárka, de édes vagy ahogy izgulsz értünk!!!!!!!!!!! Cuppantalak! Nem lesz most éjjel sem semmi... nincs se fájásom, se egy nyamvadt keményedésem... :twisted: Jó kis MókaMiki ez a Gergő Úrfi. Végig izgultatta velem a 9 hónap nagy részét, most meg... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ilyen képet vág odabent.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Jó éjt!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag! llyenek ezek a pasik! :wink: :mrgreen:
Tenyleg leptem!

Puszmany Mindenkinek!
Vendég
 


Jó reggelt, csajok!

Mia
Nálunk sem tökéletes a mosógép, egy-egy programot néha kihagy, ahogy Virág is írta, hol a centrizést, hol az öblítést, olyankor újra tekerem csak arra a feladatra, és okés.
Nekünk Hajdu van (viszonylag régi), már kétszer kellett szerelni, csapágyas lett még az elején, eszeveszetten nyikorgott, meg egyszer leesett az ékszíj. De azon kívül jól működik, bár a centrije csak 800 fordulatos, úgyhogy újra rátekerem, így az 1600-al már nem vizesek a rucik.

Dike
Szép nagy már a baba. Hogy vagy, egyébként? Alvás? Most már nekem is nehezemre esik, kb 1-kor tudtam elaludni, aztán már fent kukorékolok.

Csillagvirág
Izgulok ám érted, nemsokára itt a nagy nap. :D Írj, ám ha van valami. Bár nem ismerjük annyira egymást, de ha nem bánod, majd lehet meglátogatlak benneteket a kórházban. Ha nem zavar. Olyan jó, hogy te már nemsokára babázol.
Egyik ismerősőm november 25-re volt kiírva, aztán megszült november 3-án (második gyerkőc).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.11.05 20:57-kor.
Vendég
 


brita: sajnálom a kismamát és a babuciját. szomorú, h a mai világban a 21. században van még ilyen, amikor az űrbe járnak az emberek.

nekem sokszor eszembe jut, h mekkora tragédia lenne, most elveszíteni a babámat. nem fogom, de a kisördög itt van...
egyébként éjszaka szültem. simán, kórházba éréstől 10 perc múlva a kezemben tartottam a picurkámat!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, álom álom édes álom... :D :D :D :D :D (De jó is lenne, ha ilyen könnyen menne a dolog. :) )

Rita, nagyon sajnálom és egyben teljesen felháborított az amit írtál arról a szegény kisbabáról és az Anyukájáról... :cry:
Ami a kórházi látogatást illeti (bár már ott tartanék...), ha nem lesz semmi bajunk, akkor természetesen nagyon szívesen látlak! (Egyelőre azért írtam oda azt a 'HA' dolgot, mert ezt nem lehet előre tudni... Bence pl belázasodott és csak a hazaengedés napján ment neki le a láza. _Ettől annyira ki voltam borulva a 3 nap alatt, hogy a családomon kívül senkit nem engedtem be magamhoz...) Persze reménykedem, hogy most nem lesz hasonló problémánk! :wink:

Mona, Nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


mona: én is boldogságos szülinapot kívánok!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


szerintetek?:
melyiket?????

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Rita, teljesen letaglozott amit irtal. Ez, hogyan tortenhetett meg? Mulasztas...kovetkezmeny nelkul mert eltusssoljak meg a hiret is. Sajnalom szegenyket, sok erot kivanok Neki!
Vendég
 


Virag, latom itten vigyorogsz!! :mrgreen: :lol:
Ejjel minden okes volt?

Kati, en a narisargat vennem de ha a kovi babara is gondolni akarsz es az talan fiu lesz, akkor a feketet. Ha viszont nem akarsz gondolni es majd veszel akkor masikat ha megis fiu, akkor nari!:)
Vendég
 


MONALISA, A JO ISTENKE ELTESSEN NAGYON SOKAIG!!

BOLDOG SZULINAPOT!!!

BOGI
Vendég
 


Kati, az jutott eszembe, hogy a fekete annyibol jobb szerintem, hogy sokkal szebben mutat benne a baba a szep szinu ruhacskakban. Egy narisargahoz vagy ahhoz a barnahoz kepest. Nemtom ezzel egyetertesz e es mennyire szempont. En amugy a feketet vennem ebbol a 3bol. Mas valasztek nincs??
Vendég
 


de van még több, de azokat én kizártam. a fekete felé hajlok egy kicsit. nem fiús, mert a kontúrjai rózsaszínűek.
nekem még sokára lesz második babám... 8) 8) 8) 8) 8)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, most latom, a feketeben azok a csikok rozsaszinek jol latom vagy csaloka a foto?? Ha rozsaszin akkor en tuti azt vennem. Az a piros barna meg narisarga igy szep, de ha raadsz egy roszaszin ruhat vagy zoldet, eleg furan nez majd ki a szinkompozicio. Bar mondom, nemtom ez Nalad szempont e? Nalam igen. :lol: :lol: :lol: Meg mondjuk en a barnat nem csipazom egy babanal.
Vendég
 


Latom eppen elottem irtal! :D :D :D :D Nekem a fekete a rozsainnel nagyon tetszik. Olyan sportos csajos! :D :D Es vagggggany!!! :D
Vendég
 


bogi: mit csinálsz ma?
én még a kanapén fekszek pizsiben.
nekem neki kellene esni a kamrának, mert valahol valami büdi van bent és nem tudom, h mi, így kipakolok mindent és megtalálom. gondolom elgurult egy krumpli, vagy hagyma, vagy nem tudom. így azt kell kitakarítanom.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, amit vettel kocsit ahhoz nincsen hordozo? Vagy most akkor nem ertem ezt az egesz kocsi vevos dolgot. Eddgi sem volt sok fogggalmam rola itt szereztem tudomast. Azt hittem a kocsi az kocsi, es kulon kell venni minden mast. Aztan jottem ide es felvilagositottatok, hogy nem, kocsival egyutt lehet venni mindent. Aztan most megint nem ertem mert azon a foton amit belinkeltel volt hordozo ha jol emlekszem. Es ezert nem ertem, miert valasztasz most ilyen hordozot. :oops: :oops: :oops: Bocsi, tenyleg nem ertem. Most akkor mi, miert van vagy mivan??? :oops: :oops: :shock:
Vendég
 


Kati, akkor ma jot jatszol a kamraban. Menj csak a szag utan!! :D :D :D
En ma kerlek szepen furdot takaritok es megyek a munkaugyibe alairasra + lejelentem, hogy van reszmunkaidos allasom. Nagyjabol ennyi. Tegnap este megfoztem, van egy valag kaja is. Kenyeret kell meg vennem Apajanak. En mar hetek ota nem eszem kenyeret, tudod....fogyikura miatt! :lol: :lol:
Vendég
 


bogi: éééééés? hogy haladsz a fogyikúrával????
ehhez nincs hordozó, de van hozzá való gyári, amit külön kell megvenni, de ez a márka autózás szempontjából sokkal biztonságosabb, így ebből választok egyet. és egy adapter segítségével a kocsi vázára csatlakoztatható.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Aaaaaaaaaaa, ahhhhaaaaa!!! Eeetem, eeetem!!:) Adapter, az meg mi?! :oops: na, jo, figyu, hagyjuk majd ha lesz pocaklakom ugyis fogok tudni mindent mert muszaj lesz. Nem farasztalak itten tovabb!:):)

Fogyikuraval jol allok, mar vekonka vagyok, a hasammal kuzdok meg egy csepppet. :mrgreen: :mrgreen:

Te fozol ma valamit? Es a kemenyedesek elmultak, jol vagy mar?
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


bogi: apa ma estig dolgozik, így csak akkorra főzök egy kis zöldborsó főzeléket, meg párizsi bundás pipimellet csinálok, meg lehet, h egy kis paradicsomlevest betűtésztával.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Betuteszta? :D Majd rakd ki a tanyer szelere, hogy Boglarka!!:) Apa is!!:):)
Vendég
 


ja! keményedéseim elvétve egy-egy, de azokkal nem is foglalkozok.

nyugodtan kérdezz babakocsi témában. adapter: egy szerkezet, ami segítségével rá lehet tenni a vázra a hordozót. két kis műanyag kütyü...

gratulálok a kitartásodhoz!!! még van ugri-bugri is???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?