Új privát üzeneted érkezett!

Sophie, nagyon édes Beni!!!!!!!!!!!Szavazni is sikerült, szerintem, legalábbis remélem:)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Rabbe üzenete (nov. 1-én):
"A mai napon úgy döntöttem, hogy feladom luxusalbérletem anyánál és 21 óra 22 perckor kiköltöztem. Jó volt nála, de mivel 3.3 kg és 51 cm-ig nőttem szűkös volt a hely. Üdv: Varady Patrik"

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sok boldogságot nektek a legújabb családtaggal!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Rabbe: nagy gratuláció, örülök, hogy túl vagy ezen a nehéz napon. Pihengess és puszi a kis Patriknak!

Gyorsan egy mai tábli (minden hétfordulósnak gratula!), aztán rohanok a kórházba:

Kép Kép Kép

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Rabbe:Gratulálok!Sok boldogságot kívánok Nektek!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Rabbe
Sok szeretettel gratulálok! Sok tejcsit és sírásmentes napokat kívánok!


Henne
Mi Huggies pelenkát használunk. Az jó nekünk...

Dorka
Én nem mindig böfiztetem Davidot. :oops:
Tej fagyasztáshoz nem kell feltétlenül a drága zacskó! Nekem a szopis tanácsadó mondta, hogy sima műanyag pohárban+folpack is lehet.
Nekem nincs fájdalmam, vérzésem nagyon minimális már (tisztasági betétet használok)
Vendég
 


HALI!

RABBE!
Isten Hozta Patrikot a luxusalbérleten kívül: )


Nem tudjátok Starttal és Akrával mi van? Csak mert már ennyi ideig túlhordani....... Vagy meddig engedik?

Dorka!
Hát van az úgy hogy az ember szalad a lépcsőn :lol: , de inkább így érezz :lol:

Pelus:
Több embertől hallottam, hogy soha nem szabad feltankolni egy típusból, mert méretenként változhat hogy melyik a jobb.
És állítólag testalkat kérdése is, mert nem egyformán vannak kiképezve.
Tesóm pl, 3 hónapig liberót , aztán 2 hónapig pamperst, majd huggiest használt, kipróbálta a z olcsó tescost és valami no name-t is... minden időszakban más volt a jó..... szóval én nem tudom el lehet-e dönteni.

Mostanában én is szarabbul alszom mert érzem ahogy tágul a medencecsontom.... szerintem tök érdekes érzés.....
Na megyek visszaolvasok, aztán jövök reagálni.

Pusz

Kép
Kép
eta
 
 


Jó reggelt Lányok!

Lucuzs,
köszi szépen hogy feltetted Patrik születésének hírét, látom te még mindig éjszakai bagoly vagy! :D

Vérzés: akár 6 hétig is eltarthat, az első 3 nap katasztrófa mennyiség volt nálam, de aztán megcsappant és most Alldays éjszakait használok.

Pelus: a kórházban Pamperst adtak, hoztam is haza párat, de mindig kifolyt. Vettünk Huggiest és tökéletes, azzal még nem volt baleset :D

Dorka,
nekem is mumus a böfi!!!!
Próbálom úgy ahogy a kórházban mutatták, hogy ültessem fel egyenesen 10 mp-re és vissza, többször egymás után, de semmi.
Fél vállra rakni meg nem tudom valamiért, mert amint hason fekvő pózba kerül, el kezdi az elemi kúszást, úgysem lehet büfiztetni.
Aztán persze kibukja magától a felesleget, de olyan ideges vagyok hogy félrenyeli :cry: :cry:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Rabbe gratulálok Patrikhoz, a kis költözőhöz!!! Remélem jól vagytok, és gyorsan felépültök! Sok tejcit, jó egészséget és sooook boldogságot kívánok Nektek!

Már alig várom, hogy én is becsatlakozzak az anyukák klubjába!!! Biztos nekem is ezer kérdésem lesz!!! Addig csak olvasok és tanulok :)

Ma éjjel volt egy-két combosabb jóslóm, de ennyi :) Ma megyek kórházba, férjem bevisz. Eredetileg metróztam volna, de félek attól, hogy elfolyik a magzatvíz. Az mégis kínos lenne :S Így legalább a cuccok is velünk vannak, ha bentfognának. Bár ebben annyira nem hiszek :) Amúgy most is érzem, hogy befeszült, és feszít odalent (vagy ez csak pszichés?)… Meddig lehet a szülés előtt tágulni? Még jó, hogy a dokim is bent lesz és megnéz….

Vaya: Remélem beindul magától a szülés!!! Legalább előtte nincsenek pocsék, átalvatlan éjszakáid emiatt!!! 3 nap alatt még sok minden történhet!

Navi: Megnéztem Zorkát, nagyon aranyos!

Dorka: Kis edzés fagyi után? ;)

Eclipse: Nem tudom, megköszöntem-e már a kórházról a beszámolót, megnyugtató volt!!! Remélem jobban vagy, én is vmi hasonlóra számítok magamtól.

Gyancsi, mi a helyzet Veled?

Mindeninek szép napot!

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Szép jó reggelt!

Rabbe hatalmas gratula Patrikhoz!

Csillag nekem is hihetetlen még, hogy egy ilyen kis édes csomag lesz a kezemben a pocakomból.

Mi is Liberót vettünk, de én csak tartalékba, mert van öko pelusunk, először azt próbáljuk ki.

Kinga hogyhogy van még vérvétel a 40. héten? Ne ijesztgess :)

Dorka :) elhiszem hogy izgultál a kiscsajszi miatt. Kérdésed köszi, tesómék jól vannak férjével hol fasírtban, hol kibékülnek, megőrülök ettől...

Tegnap megoldódott a wc-ügy EVA-kúp használata után..

Eta elvileg azért 1 hetet ráhagynak a túlhordásra, de van ahol többet is (pl István kórház), de ez szerintem nem is baj.. Sajnálom a rossz alvást.

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok!

Rabbe
Sok sok boldogságot Nektek, jó egészséget, sok tejcit kívánok! :)


Én ma megyek uh-ra, utána meg elvileg dokihoz.

Zsófi
Szavaztam Benire!

Freestyler blogjában olvastam, h neki is megszületett a kislánya!
http://myway08.freeblog.hu/

Büfi:
Én Marcit annak idején a vállamra tettem, picit ringattam, ráztam, és igy sikerült a büfiztetés. Szopi közben is büfiztettem, mert több levegőt nyelt a kelleténél (mohóság stb), és emiatt fájt a pocakja.

Eta
Start szerintem már babázik, ha jól emlékszem október végére volt kiírva a császár neki!

Dorka
tudsz sima kis üvegben is fagyasztani, csak sterilizálni kell, nem kell feltétlenül a zacsi!
Vérzés: sztem egyéni, első napokban nekem brutál volt, de mire elfogyott a nagy tena, addigra a vérzés is csökkent, és utána elég volt a sima betét.

Eclipse
Ügyes vagy, hogy gáttornázol már! :)
Szép és ügyes anyuci vagy! Annak idején én is megizzadtam pelusozáskor, aztán hamar rutinná vált, akár félálomban is sikerült a peluscsere, ha kellett :D
Nekünk sincs légzésfigyelőnk, Marcinál sem volt, az ő kiságya is a mi ágyunk mellett volt.

Henne
Sztem a pampers new born jó lesz :) Én Marcinak a liberóból régen alapból a 2-est vettem, (azzal annak idején nem volt gond) Most nekünk is pampers van Daninak.

Séta:
Ha jó idő van, szerintem nyugodtan ki lehet vinni a babákat egy kisebb sétára!

Babamsszázs:
Nálunk Marci kicsinek egyáltalán nem szerette, most annál inkább :D

Viko
Boldi nagyon édi baba!

Navi
Az első hetekben én kifejtem a tejcit, mert nekem is majd szét durrantak a melleim, inkább ment a csapba a tejci, minthogy bent maradjon, és begyulladjanak a melleim...
Aztán ha a baba igény szerint van szopiztatva, akkor beáll a kereslet-kínálat igy is. :wink: És mondom ezt úgy, hogy Marci 2 éves 4 hós koráig szopizott :wink:

Köldökcsonk:
nekem is mumus volt, mindig is!!! A tesóimnál is paráztam tőle, Marcinál meg még inkább... szerintem most sem lesz másképp...
:roll:

Most szaladok gyorsan hajat mosni, aztán később még igyekszem bekukkantani

szisszka
 
 


Gyors bekukk!!!

Rabbe, tiszta szívemből gratulálok Patrik Babához!!!!!!!!!!!!!!!!!
De szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pihengess, amennyit csak tudsz!!!!!
Gondolunk Rátok!!!!!!!!!!!


Majd még érkezem!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Rabbe
Szívből gratulálok Patrik kilakoltatásához! :D Mielőbbi felépülést ezután a hosszú szülés után és sok-sok tejcsit!

Lányok!
Mindenki aki ajánlotta, annak ezer meg egy köszönet az Infacol-ért! Teljesen nyugodt éjszakánk volt, nem volt pocakfájás, és én is tudtam aludni 2X3órát! :) :) :D :D :D 8)

Henne
Pelus
Azt hiszem írtam is, h mennyire megszívtam a Liberó New Born-nal... Én senkinek sem ajánlom, de ahogy írtátok is lehet, h babája válogatja. Nekünk nem jött be.

Vérzés
Az eleje tényleg brutál, de a kórházi napok után nekem már elég volt a sima éjszakai, 1hét után erős menstruációszerűbe váltott. És mostanra pedig kezd gyengülni.

Levegőztetés:
Én mindig délkörüli szopi után jól betakargatva kitolom az erkélyre. Nekünk a pici súly miatt 2hétig nem ajánlották a levegőztetést, most pedig már fél óránál tartunk! 8) :) Szerintem nem sokára már necsak kitolás lesz, hanem mehetünk is sétálni!

Böfi
Én vállratéve csinálom. (De ne aggódjatok, nekem sem mutatta meg senki a kórházba, h hogyan kell helyesen fogni. Itthon a nagyon rendes gyerekorvos segített ki.) A pici gyomrocskájának kell a válladnál lennie és akkor van egyenesen a Kicsi és úgy tud büfizni. (Nem akarok okoskodni, csak én pl. nem tudtam h pontosan hogyan kell....:oops: :oops: :oops: )
Amúgy hiába böfizik én nem merem hátra fektetni. Mindig oldalra. :oops:

Babamaszázs
Lehet, h hülyeséget írok, de én úgy tudom, h egy hónapos kor után érdemes kezdeni. :?

Vikoo
Kiságy
Pont ugyanez volt a gondunk!
Végül úgy oldottuk meg, h kis "kuckót" csináltunk neki, h csökkenjen a tér. Egy plédet raktunk a forgó zenélő tartó állványára és összetekert paplant mellé, a másik oldalra pedig egy szintén összetekert plédet. Így nem érzi akkorának a kiságyat és valahogy biztonságosabb neki. Azóta nyugodtan alszik ott. :D :) :)

Sophie
De édes a kisfiad! Lesz egy kis időm ígérem regisztrálok és szavazok én is! (Egyenlőre csak gyorsan megkukkantottam!)

Még Kismamik
Kitartást nektek! Elvégre már november! Nincs már sok hátra! :)

Mindenkinek további szép napot!!!! :lol: :) :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


sziasztok,

köszi szépen mindenkinek a pelus hozzászólást. akkor nézek még pamperst, illetve huggiest. :)

rabbe: gratulálok Patrikhoz! Jó egészséget és sok sok tejcsit! :)

az éjszakám most nekem is nagyon rossz volt.. görcsökkel aludtam el este, aztán éjszaka abbamaradt. Utána már csak nem tudtam aludni.. :oops:
holnap ctg, meg doki, már nagyon várom. :)
úgy látom strepto ügyben egyedül maradtam, csak nálam tenyészett ki? :oops:

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


sziasztok!

köszönjük a szavazatot mindenkinek! :) aranyosak vagytok!!!

Henne, nekünk a libero vállt be, én úgy hallottam, hogy csak a new born a gázos, de persze full baba függő, sajnos az első pár alkalommal kiderül, hogy mennyire illeszkedik jól a testéhez! mi egyébként DM saját márkásat és liberot használunk többnyire! anno, mikor Beni született, megvettem a méreg drága huggies-t, nem tudtuk használni!:( a kórházban pedig a 2es liberot adták rá, igaz, 4 kilós volt, szóval azért is, de mindenkinek más jön be!

strepptora végül kaptál gyógyszert így is, hogy császár lesz tutira? mit mondott a dokid?

amidaa, csak nehogy meglepődj egyszercsak! :) én tegnap pakoltam véglegesre össze, szóval most már jöhet bármi, de a kiságy még mindig ruháktól roskad, szóval befektetni nem tudnám... így gondolom, hogy én még nem szülök! :P

Krisztina, okés, köszi, akkor nem aggódom, mert sosem volt egy boxbajnok az én kis Pocilakókám! :)

Vaya, az tuti! :) megyünk ma az auchan-ba bevásárolni, szóval tuti veszek valami mákos pitét, rétest, amit csak kapok! :) most a fekete rózsa megsütéséhez nem érzek elég affinitást, pedig az is szuper fini lehet!

Navi, én már meglestem a BMCs topikon! eszméletlen cuki!!! annyira várom már én is, hogy láthassam a kis Törpillámat!

Kinga, hát, nem kapkodják el a vizsgálatokat! :) így 40 hetesen... :) az OVSZben mit csinálnak? a vércsoportod miatt kell oda menned? drukkolok, hogy hamarosan Te gyere a sorban! van amúgy megérzésed?

Macs, annyira jó, hogy Baluci ilyen ügyes fiú! nagyon szép, formás babácska!

Dorka, aranyos lehettél, ahogy szaladtál fel a lépcsőn a kicsi lányhoz! :) elhiszem, hogy milyen érzés lehetett, hogy mentél is volna, de maradtál is volna...

gátseb nekem a hazajövetel után még 1 hétig szerintem tuti fájt, utána is, de ülni már akkor tudtam rajta, csak be volt nagyon dagadva. aloe first-öt fújtunk rá, aztán szép lassan elmúlt! a vérzés is megvolt hetekig... hol mennyire, de volt, hogy egyszer valami iszonyat nagy alvadt cucc jött ki, na, akkor beparáztam, de végül nem mentem dokihoz, mert nem lett más bajom, illetve ez sem ismétlődött! gondolom, hogy a szopizásnál, a méhösszehúzódás tisztított!

Rabbe, gratulálok Patrikhoz! sok tejcsit, jó egészésget és mihamarabbi felépülést!

végül vajon császár lett, vagy természetes szülés!?

Eta, konkrétan mit érzel a medencecsont tágulásánál? nekem is nagyon fáj mindenem, főleg alvás közben, szóval mikor fordulok, mint egy vénasszony... de ma pl. felkeltem, és minden felállás nehezemre esik! :( nem tudom, hogy mi lehet! mármint tudom, csak anno nem rémlik, hogy lett volna ilyen, vagy csak az idő megszépítette! :D

Szisszka, gyere ám a hírekkel majd! kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak az uh-n, illetve, ha Zs. megvizsgál, akkor mit talál... esetleg már nyitva vagy, vagy ilyesmi!?

és végezetül a hétvégi fotózás eredményéből csemegézve:

Kép

Kép

sophie27
 
 


Sziasztok!

Megjöttem az NST-ről, Balázs nem vitte túlzásba, de azért mocorgott párat, volt egy kisebb méhösszehúzódás... ennyi... :roll:
Dokim csütörtöktől szombat estig nincs, de már teljesen hidegen hagy, a legfontosabb, hogy Balázs minél hamarabb velem legyen!!!
Pénteken ASK, meglátjuk megérem-e még... de szerintem igen...

Ja, és találkoztam a kórházban Aranyoskával, izgult, várta a vizitet, hogy végre hazaengedjék őket. Aztán telefonon csevegtünk még egyet, és igen, jöhetnek haza!!!! :lol: :lol: :lol:
Talán a napokban már tőle kapjuk a legfrissebb Beki híreket!!! :wink: :lol:

Eclipse! Szívesen, már az üzenetfeltöltést. De az az igazság, hogy már ágyban voltam, akkor jöttem le csak a géphez, mikor Bogi felébredt és nyifizett... :wink: , mostanában egész jókat alszom, nem vagyok már éjszakai bagoly. :lol:

Freestyler! Nektek is gratula!!!! :lol: :lol: :lol:

Megyek főzni, aztán Bogiért az oviba!

Puszi!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Lányok!

Lucuzs, nem akartalak kiugrasztani, ne hari! :( :( :(

Aki keres, talál!!! :D :D
Nem nyugodott a lelkivilágom a légzésfigyelő miatt, és találtam egy olyat, amit csak a pelenkára kell csíptetni, és csak a baba hasának emelkedését méri, így nem zavar be a kívülről érkező mozgás, és szükség esetén vibrációval stimulálja a babát légzésre!!!!
RESPISENSE - csak az a gáz, hogy 30 rugó, de nem érdekel, megszerzem, mert nem nyugszik a lelkivilágom!!!!!!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!!!!

Rabbe gratula Patrikhoz!!!!!!!!!!!


Egy kérdés:
lehet mákot enni szoptatás alatt?????

Sophie,
a képek egyszerűen fantasztikusak, mondjuk kelet hozzá a jó alapanyag. :lol:

Tegnap húgomék (Mátéka keresztanyukája, leendő) kidekorálták a gyerekszobát. Mi apjukkal csak úgy feldobáltunk pár matricát, ők meg köré festettek. Ez lett az eredmény:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
haynii
 
 


Kép
Kép

Kép
Kép
haynii
 
 


Talan ma sikerul bekapcsolni a notebookomat, addig is telorol : Eclipse! Meg a bofizest is meg kell tanulniuk. Legtobbszor nem megy egybol. Zsombor is par napja kezdett rendszeresen. Csuklani szokott? Az valtja ki a bofit, amig meg nem tanulja. A felrenyeles miatt pedig ne aggodj. Kikohecselik ezek a csoppsegek. Nalunk komoly felrenyeles nem volt Szilardnal sem. Probalj meg sokat pihenni, a te nyugalmad tud a babadnak a legtobbet segiteni :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Wivi! Mar regen keszulok irni neked is mint vaci anya-tarsnak :) te kinel szultel? Es ki a gyerekorvosotok? A mienk setaparti mar a hazakerules utan rogton, ilyen szep idoben foleg. Mi mar 3 napja setalgatunk 45 perceket. Most hany kilonal tartotok? Tb kartyat te mennyi idon belul kaptad meg? Nekunk meg nem jott meg :roll:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Rabbe! Nagyon ugyes vagy, gratulalok es sok tejcsit kivanok!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Megint itt.

Ctg jó lett, a helyzet változatlan (2 ujj), viszont most sokkal jobban vérzek a vizsgálat után, mint eddig - felhívtam a dokit. És persze itt vannak a kicsi görcseim is. :)

Szülőszobát nem tudtam megnézni, mert teltház volt, majd szombaton.

Tatjana: Sajnálom, hogy elkerültük egymást :(

Hajnii: Szép a dekoráció!

Sophie: Ezek a képek csodásak! Jó fotós csinálta, de persze ő is hozott anyagból dolgozik ;)

Szisszka: Mi volt a dokinál?

Vaya: Akkor szeded továbbra is a vasat, vagy azt azért elhagyod?

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Sziasztok!

Végre hazakerültem.
Megint csak ismételni tudom magamat....Ctg tökéletes,mondom az asszisztensnek,hogy dokim nincs,viszont utoljára 8 hetesen vizsgáltak meg alulról.
Doki válasza:most nem kell ráér majd a 41.-ik héten. :shock: :shock: :shock:
Elküldtek uhura,méhlepény-áramlás oké.Ctg majd csak hétfőn.....

Vaya:ilyenkor már nincs vérvétel kivéve nekem,mert az ellenanyag szűrés eredményemmel gond volt,így az OVSZ-be 2 havonta járok kontrollra.

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Megjöttem :)

Voltam uh-n, 3355 grammnak becsülték Dani súlyát, azt mondják, szép hosszú combú fiúcska :D Mindent normálisnak találtak. Viszont a magzatviz több.

Voltam a dokinál is, megnézte a leleteket, adott beutalót vérvételre, hogy kizárjuk a gyulladást (a több magzatviz miatt). Ő is azt mondta, hogy nem gondolná, hogy probléma lenne, de a biztonság kedvéért csináljuk meg azt a vérvételt.

Egyébként szülés előtt Marcival is több volt a magzatvizem.

Amúgy picit görcsölgetek, de nem vészes, és nem is rendszeres persze, viszont megy a hasam :roll:

Zsófi
Nagyon nagyon szupik a fotók Beniről!!!
Zs nem vizsgált meg, azt mondta, h ha addig nem szülök, akkor jövő héten megnézzük a méhszájat.

Lucuzs
Köszi a híreket Emeséékről! Szupi, h jöhetnek haza!!! :)

Hajni
Nagyon cuki a babaszoba :) Jók lettek a képek a falra!

megyek megebédeltetem Marcit!

szisszka
 
 


Elmúlt a vérzés :)

Kép

Kép
amidaalah
 
 


halihó!

köszi lányok az ismételt dícséreteket! :) azért így más volt ám, mint a beállított fotózáson, szóval, ha esetleg valakit érdekelne majd a fotós, csak sikítson, dobom az elérhetőségét is, aztán lehet vele alkudozni! :P

Haynii, hááát, ilyen leendő kersztanyukája sincs mindenkinek! nagyon jó lett a falfestés! tök cuki szobája lett így Mátédnak! ;)

Lucuzs, az az ASK minek a rövidítése!? :roll: már Emesénél is szóba került, de nem tudom, hogy mi az...

azért az durva, hogy Beki bébi még mindig a kórházban! ilyen sokáig kellett kékfényezni? vagy miért kellett ilyen sokáig bent maradniuk? mondjuk a lényeg, hogy végre jöhetnek haza! hurrá!!! :)

Eclipse, ezt a fajta légzésfigyut ismertem én is, csak azt hittem, hogy nem vennétek másikat... bocsi, hogy nem mondtam, de a lényeg, hogy rátaláltál! remélem, hogy be tudod szerezni valahonnan! az ára tényleg horror, de a többi sem olcsóbb sokkal...

Angie, de jó, hogy jöttél! egyébként ki lett volna a dokid a Szt. Imrében? biztosan írtad már, csak én nem jegyeztem meg! :oops:

fotókat majd hozzál Zsombiról, ha tudsz notebook-ozni! ;)

Szisszka, na, remélem, hogy semmi gond a magzatvíznél! bár mi is lenne... ha más nem, az a candida, vagy mit találtak múltkor, nem? de eddig is több víz volt minden uh-n, nem? biztosan nincs semmi gáz Danival, jól érzi magát bent nagyon! :)

én csütörtökön megemlítem a dokimnak, hogy találkoztam valami trutyival, de azóta sincs semmi, hátha megvizsgál... bár szerintem nem fog!

kíváncsi leszek, hogy végül mennyivel fog Dani születni! bár már így is nagyobb a bátyjánál, ugye? :)

Kinga, nálatok akkor ez a streppto szűrés sincs? vagy akkor, ha már úgyis levette a kenetet, mennyi ideig tartott volna megvizsgálni? bár mondom, nálam sem viszik túlzásba... annó Benivel más dokihoz jártam, ő az utolsó hetekben mindig megvizsgált...

amidaa, és doki nem jósolt semmit!? mit gondolsz, mikor szülsz? nincs megérzésed?

Henne, én csak most fogom megkapni az eredményt csütörtökön a strepptora, így passzolom egyelőre... bár azt nem tudom, hogy ez hogyan kapható el, de annó nem volt gondom ezzel, lehet, hogy most lesz!? :roll:

jaaa, és még egy fotó, aztán már tényleg elcsomagolom a masinát a kórházi pakkba... a hazahozós ruci! nem tudom, hogy a harisnyára adjak még zoknit is, és úgy a rugit, vagy hogy!? nem volt még téli gyerekem :oops:

Kép

hosszú ujjú body, hosszú ujjú plüss rugi, harisnya, sapi, vagy sapik hőmérséklet függvényében, és egy bundazsák, na meg egy takaró, amíg az utcán vagyunk...

vélemények!? ez kevés, vagy sok!? én nov. közepére, végére készülök... :P

sophie27
 
 


Amidaa, az jó, ettől még azért szülhetsz ;)

ja, és, ha meg fiúnk lesz mégis, akkor majd apa improvizál :D

sophie27
 
 


Sophie: Nagyon jók a hazahozós ruhák! A Macis body a kedvencem :) Pont az ilyen formájú medvealakokat kedvelem! A bundazsák meg jó puhának tűnik

Az orvos csütörtökön azt mondta, hogy lehet, hogy a hétvégén, én okt. 31-re gyúrtam, aztán semmi :) A megérzéseim Bencével kapcsolatban nem működnek : :oops: BIZTOS voltam benne, hogy lány, ÉREZTEM ;););) Arról is meg voltam győződve, hogy nem bírja odabent eddig, sokáig féltem, hogy nagyon koraszülött lesz. Úgyhogy csupa meglepetés a fiúcska :) Még annyit mondott a doki, hogy minden teljesen kész a szülésre, csak ugye a fájások hiányoznak - ha már nagyon nem bírom a helyzetet, akkor próbáljunk meg rásegíteni apával ;)

Bocsi, ha túltengek, de itt fekszem a laptop előtt. Kb erre vagyok most alkalmas :D

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Sziasztok, huszonnegeikén éjszaka megérkezett Julicsi. Nekem volt strepto, antibiotikummal szultem, de háborítatlanul. huszonnég ra után már itthon voltunk, azta elég sűrű az élet. szletéstrténet majd a blogban, mindenkinek minden jt, :

freestyler
 
 


freestyler, gratula a legkisebbhez! :) szüléstörténetre kíváncsi leszek, majd lesem a blogod! :) minden jót nektek!

amidaa, hááát, ezek a kisfiúk már csak ilyenek! :)

köszi a ruci dícséreteket! remélem, hogy nem fog fázni a kismanóm! bár apa majd jól befűt az autóban! :)

pihengessél, lehet, hogy már éjjel szükség lesz az erődre!

sophie27
 
 


Sziasztok, ide is rakok majd fel fotókat, de alig van időm... viszont meg tudjátok nézni a "BMC-be járunk" topicban, oda most tettem fel!
Bocs, h. csak ennyi voltam. Amúgy minden okés, viszketés elmúlt, tele vagyok tejjel és eszik is! Csomók jól viselkednek :D
Pussz!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Freestyler,
nagy gratula a legkisebb királylányhoz!!!!!!
Sok boldogságot, jó egészséget az egész népes családocskádnak!!!!! :D :D :D :D :D :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Rabbe gratula Patrikhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Freestyler gratula a kicsi lányhoz!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma voltam dokinál minden oké.Méhszáj zárt.Szerintem túlhordás lesz a vége.De nem baj míg minden rendben a Tomikával odabent.

Farom rendben van , most már gyógyul mert nagyoooon viszket. :)

KépKép
ritya
 
 


Csajok! Megvan valakinek Gyancsi száma? Küldenék neki egy sms-t, hogy megérdeklődjem hogy vannak. Olyan régen jelentkezett... Remélem minden rendben velük!!! :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Navi, gratulálok Zorkához újfent! iszonyatosan édes babóca! és milyen jó, hogy minden rendben azóta veled is! :)

Ritya, azért még bármi megeshet! lehet, hogy pont időben fog kibújni Tomi!

örülök, hogy jobban vagy alsó fertályon is! ;)

Lucuzs, küldtem neki egy sms-t, ha van valami megírom nektek is! a számát is tovább tudom küldeni, bár nem tudom, hogy melyik az ő, és melyik a párja száma! ;)

sophie27
 
 


David meghaladta a születési súlyát (3830g) :lol: :lol: :lol:
Gyerekorvos teljese rendben találta :lol:

Gyancsiért én is aggódom :cry: :cry: :cry:

Freestyler
Gratulálok!

Nagyon jók a képek! (babaszoba, Beni)

Sophie
Aranyosak a rucik :lol:
Bundazsákban hogy teszed a hordozóba a babát? :roll:
Nekünk overálunk van...
Vendég
 


Sophie! Köszi! Már én is épp küldeni akartam neki az sms-t, mert egy másik csajtól megkaptam priviben a számát. De akkor én nem zaklatom. Remélem csak sok a dolga, és ezért nem jön!
Ha valamit megtudsz , tudasd velünk is!
Köszi!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bocsi Lányok, h bepofátlankodok... :oops:

Gyancsi jól van, csak nincs netük, aranyér probléma sokkal jobb már :!: :wink:

Mindenkinek a legjobbakat kívánom, így ismeretlenül is :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


lányok! Gyancsi visszaírt, minden okés velük, pont ma írt Etának is sms-t, szóval beszart a gépük, ezért nem tud/tudott jönni. reméljük, hogy hamar megjavul, addig megtiltotta a szülést! :D

Krisztina, ezeken a bundazsákokon van egy kis nyílás, ahol keresztül lehet fűzni a hordozó övét! ;) nagyon furmányos, de szerintem nem olyan új dolog ez, Beninek is volt már hasonló. ilyen piciket talán egyszerűbb betenni ebbe, mert nem kell a lábacskákat is külön betenni a megfelelő lyukba! :) de ennyi az egész ördöngősség!

sophie27
 
 


Suzy! Köszi az infót Ancsáról!!!! :lol: :lol: :lol: És nem vagy betolakodó, hiszen te is babás vagy!!!! :lol: :lol: :lol: Mikorra vagy kiírva?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sophie! Dejó, akkor minden rendben!!!! Szerencsére!!! Persze a nethiány nem jó dolog, mi már csak meg tudjuk érteni! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs
november 28, köszi kedves vagy :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy! Az Bogim szülinapja is!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs
jajj de jó :lol: remélem együtt örülünk majd akkor :roll: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


HALIHÓÓÓÓ!


Most Írta az ancsa hogy pár nepig szarorós a net náluk. De látom suzy már beelőzött a hírrel!
Mindenki hiányzik neki nagyon, és azt üzeni HOGY TILOS SZÜLNI, vagy őt is értesíteni kell: )
Popsija szépen javul...........

Szóval mindenkit puszil.

Én hulla vagyok, majd holnap bővebben jelentkezem.

Pusz Eta+ Gizu

Kép
Kép
eta
 
 


Jó reggelt!

A mai tábli.

Freestyler: gratulálok a kislányodhoz, amit tudtam, beírtam a tábliba.

Kinga: gratulálok a 40. héthez! Vagy már Panka ki is bújt? :)

Kép Kép Kép

Tegnap voltam ctg-n, minden rendben volt, vérnyomásom is jó lett :) Úgyhogy most egy kicsit megnyugodtam, hogy még ezt az 1-2 hetet simán kihúzom :)

Amida: úgy sajnálom, hogy nem találkoztunk :(

Anyu ma itt van, függönymosás, ablaktakarítás lesz a program és ezután már jöhet Pincurka. :)

Mindenkinek szép napot!
Puszi

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


SZiasztok!

Nálunk még mindig semmi. :( éjszaka mintha fájt volna picit mensisen a hasam, de annyira haloványan hogy nem tudom eldönteni, tényleg fájt-e vagy csak álmodtam. Holnap doki meglátjuk mit mond.

Freestyler gratula a legkisebb prünytőhöz!

Zsófi na beficcent a mákos süti? ;) mostanában úgy kivánom az édességet én is de azért próbálom visszafogni magam nem kéne már kilókat felszedni igy is lesz mit leadni. Hallod ez a Beni gyerek álomszép.. megyek is mindjárt szavazni

Navi itt is: gyönyörű a kiscsajotok. irigy irigy..

Kinga hú akkor túlhordós társak leszünk, úgy látom. Lehet mégis együtt szülünk ;) Flóránál hogy volt, ő is később jött? Nem semmi milyen régen vizsgáltak, de ha úgy látják, minden rendben, ne izgulj. azon gondolkodom,hogy már cseréltünk telszámot? na mindjárt megnézem a privik között

Lucuzs nem semmi milyen sokáig bent tartották Emesééket. Nagyon várom a hireket tőlük.

Hajni gratula hugodéknak nagyon szép lett a szoba

Ami elhagytam a vasat mert nagyon szenvedtem tőle, csak egy egy szemet fogok bekapni. amúgy kajákból próbálom pótolni, nem volt olyan vészes a helyzet, hogy ne lehetne. jaj de jó h végül elmúlt a vérzés

Szissz hasmenést sajnálom örülök hogy Danikával minden rendben

Rita még nem bizti azért a túlhordás, van még időtök..

Kriszta gratula a súlygyarapodáshoz

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok lányok,
tegnap itt járt a doktornéni, és meg lettünk dicsérve, túlléptük a születési súlyt, és minden rendben!

Angie,
jó hogy mondod, tényleg sokat csuklik a babám.

Sophie,
az Angelcaret sem vettük, csak kölcsönkaptuk, de ezt a Respisenset most csak meg kéne venni valahogy...

Tatjana,
örülök a jó eredménynek!!!!

Mindenkinek szép napot kívánok!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Jó reggelt Lányok,

Egy gyors életjel magunkról:
Boldi másfél hetesen visszanyerte eredeti súlyát, amikor haza hoztuk 3670 gr volt, rá egy hétre pedig ismét elérte a 4 kg-ot. :-) Tisztára kis sajtkukac, épp most próbálja elaltatni magát, össze-vissza ficereg. Meg kell zabálni annyi arca van. Mostanra egész sokat nézelődik, de még mindig a fő tevékenysége az alvás. Két napja feszegetjük a 3 órás kaja határait, de olyankor már éhen akar halni. A cicijeim is 2 órára vannak kalibrálva, szóval még nem bánom, h éjszaka is 2 óránként szopizunk. Reggelre így is szétdurrannak. Tegnap már fél órát kint voltunk mi is a teraszon, mondanom sem kell észre sem vette, úgy aludt. :-) Éjszaka kicsit vérzett a köldökcsonkja, remélem ma jön ki a védőnő és akkor meg tudom neki mutatni, ha nem akkor hívom a dokit. Olvastam, h nem nagy baj, főleg a leesése előtt szokott előfordulni. Remélem nem lesz baj.
Holnap már két hetesek vagyunk!!!!

Majd jövök még, mindenkinek hatalmas pussz, az újdonsült anyukáknak pedig hatalmas gratula!!!!

Kép

Kép
vikoo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: