Új privát üzeneted érkezett!

Lányok! Kép

Meg tudna irni nekem valaki, hogy mi a MagneB6 osszetetele? Vagyis mennyi magnezium es B6 vitamin van benne? Probaltam itt venni, de nem talaltam ilyen kombinalt keszitmenyt... Kép Viszont gorcsolget a hasam rendesen, szoval jo lenne...

Gyöngyi

bgy
 
 


Lányok Kép
Búcsuzom mára, holnap jövök és remélem több időm lesz beszélgetni.

Reggel zebrákat szeretnék ám látni.

Judyt Kép
Remélem ma már boldogan nézed a szülőszobát, hamarosan neked is részed lesz benne.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Gyöngyi

48 mg magnézium és 5 mg B6 vitamin van benne.
De állítólag, ha gyors hatásra van szükség, akkor jobban bejönnek a magnézium pezsgőtabletták.(de ezeket részletesen nem ismerem)
Nem tudod felhívni az orvosod, hogy mit ajánl?
Vigyázzatok magatokra!

Babus

Kép
babus2005
 
 

 
 

Babus Kép

Nagyon koszonom, szerintem nincsen semmi veszes, de hallottam hogy jo ra, es ki akarom probalni. Mar 2 ejszaka is rosszul aludtam a gorcsoles miatt... Lehet, hogy akkor a pezsgotabletta is eleg?!
Ha gond van, termeszetesen felhivom a dokit!
Koszonom meg1x.

Gyöngyi

bgy
 
 


Gyöngyi
Nekem a tavaszi babásoknál ajánlották a lányok, amikor a hasmenés miatt fájt a pocim, hogy a pezsgőtablettás változat hatékonyabb. Én végül nem próbáltam ki, elég volt a Magne B6 is. Napi 2*1-et azért azóta is szedek, megelőzendő, hogy keményedjen a pocimKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép

Megyek is majd ma a patikaba es megnezem, hogy ezek ismereteben mit kapok. Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Babus!

Köszönöm szépen a képeket!
Biztos megkaptad a válaszomat is.

Tündi!

Köszönöm előre is a segítséget!
Még soha nem csináltam ilyet!Kép

Jura!

Milyen kicsi a világ!
Én nagyon szeretek Pécelen lakni, pedig még csak 4.éve lakom itt.
Ti most hol laktok?

Kinga!

De aranyos vagy hogy felajánlottad a segítségedet, mert biztos szükségem lesz rá!
Köszi!

Judyt!

Nekem is volt cisztám és magától visszahúzódott 1 hónap alatt.
Sőt ismerek valakit aki 6 hónapos terhes volt és cisztája volt, neki azt hiszem leszívatták de nem volt vele semmi gondja.

Vanda!

Nagyon BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok neked így utólag is!

Kóbor!

Köszönöm hogy te is gondolsz rám, én is nagyon szeretném,ha gyönyörű lenne az esküvőnk.
Ennek érdekében mindent meg is fogok tenni!

Sysy
sysy77
 
 


Sziasztok Lányok!Kép

Merre vagytok?
Hiányoztok!
Olyan árva vagyok így egyedül!KépKépKép
Nézitek ma este a Szülőszobát?
Én már alig várom, hogy legyen!Kép

Sysy
sysy77
 
 


Sysy

Én itt vagyokKép Csak ha apuci itthon van, akkor ő ül állandóan a gép előtt és én így nem tudok netezniKép De most épp átugrott egy barátjához, úgyhogy tudok írniKép

Megkaptam a leveledetKép

Én feltétlenül nézem a Szülőszobát, ki nem hagynám sohaKép Remélem akkorra Kristóf is felébredKép Most nagyon szunyókál, már dél óta(tartja az előírt napirendet, úgy, ahogy írtam isKép)De a Szülőszoba eddig mindig nagyon érdekelte, remélem most is így leszKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus

De jó hogy itt vagy, úgy örülök neked!
Kristófod annyira édes lehet! Elképzelem amikor veled együtt nézi a szülőszobát!Kép
Merre laktok most?

Sysy
sysy77
 
 


Hol lehetnek a többiek?
sysy77
 
 


Sysy
GyöngyösönKép

Nem tudom, merre vannak a többiekKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sysy Kép
Én is itt vagyok ám. Igaz itthonról drágább netezni, de nem bírom ki holnap reggelig.
A párom dolgozik, a lányom alszik én meg tűkön ülve várom a Szülőszobát Kép

Babus Kép
Akkor már csak egy órát kell várni és Kristóf is dörömbölni kezd Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Szia Annácska!

De jó hogy te is itt vagy! Már azt hittem hogy Babuson és rajtam kívül nincs itt senki!Kép

Már én is nagyon várom a szülőszobát!
Mindig olyan izgalmas dolgok vannak benne!Kép

Sysy
sysy77
 
 


Sziasztok!

Annácska, Babus, Sysy,
én is itt vagyok ám, bár ti most mind a Szülőszobát nézitek, ezért nem figyeltek rámKép. Én fel szoktam venni, mert nem szeretnék lemaradni a szülésről, a lányom viszont eléggé rapszodikusan ébred fel (a férjem éppen most tájékoztatott, hogy az egész hálót kakiszag lengi beKép, szóval még pelenkáznom is kell, amikor felébred).

Zsuzsci,
köszi a kézszorítást!Kép Az nem baj, ha virtuálisan törött lesz a kezem, csak a valóságban ne legyen.Kép Tesztelni csak későn szándékozom (szerintem olyantájt, mint ti, ha addig nem jön meg), mivel ki tudja, hogy pont most nem 30 napos-e a ciklusom, és nem szeretnék elsietni semmit. Egyébként csak 1%-ot adok magunknak, de azért reménykedem a csodában.Kép

Jó éjt mindenkinek!

Kóbor
kóbor
 
 


Közben inkább felébresztettem, és tisztába tettem a kiscsajt, de látom, a Szülőszoba még tart, sehol senki.Kép Most már tényleg tűzök én is fürdés és ágy iránt.Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Jó reggelt!Sziasztok!Kép

Tegnap a dokinak elmondtam mindent, megmutatttam a grafikonomat a ciklusaim hosszát és megyvizsgált.

Mondtam hogy tegnap kellett volna megjönnie.

Azt mondta, hogy meg van nagyobbodva a méham, azt érzi, és cisztát nem érzett, tehát szerinte akár baba is lehet a dologbanKép

Úgy megörültem, mondta, hogy csináljak tesztet.

Viszont ma reggel első vizelettel meg is csináltam és abszolút negatív pirinyó második csík sincsenKép

Én ezt nem értem.

Szerintetek mi a csuda lehet???

Babus!Kép Te mit szólsz ehhez?

Lehet, hogy csak szórakozik a képzelőerőm és azért késikKép vagy később fogant meg a baba és azért nem mutatja ki a teszt? De jó lenneKép

Szerintetek a megnagyobbodott méh az terhességre utal???

Vagy mensi előtt is meg van nagyobbodva???

Segítsetek!

Mea
mea
 
 


Én is néztem a szülőszobát de az a fekete hajú nő borzalmas volt!!!


Az a hálóing, meg hogy tangában akart lenni?!?

Hát szerintem nem ez a lényeg szüléskor, hogy hogy néz ki az ember.

Nem???
A másik csajszi ari volt és a babája is sokkal édesebbKép

Mea
mea
 
 


Mea,
ne keseredj el a negatív teszt miatt, több embert is ismerek, akinek csak később lett pozitív, sőt olyan is van, hogy a teszt nem mutatta ki, pedig a doki már látta a petezsákot.Kép Várj türelmesen, és ha nem jön meg, tesztelj megint pár nap múlva. Drukkok mennek!

Kóbor
kóbor
 
 


Jó reggelt mindenkinek Kép

Mea
Szerintem a megnagyobbodott méh jó jel, lehet hogy tényleg baba Kép Várj még néhány napot és tesztelj újra, lhet hogy csak később mutatja ki a teszt. A doki nem vett vért? Abból azonnal ki lehetne mutatni.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!

Nem vett vért.Csak megvizsgált és egyből azt mondta, hogy ne gondoljak rosszra/ciszta) mert az ő megérzése szerint ez lehet baba.

Hát bízom benne.....

Bár most nincs tünetem és a melleim akkor érzékenyek ha megnyomom őket akkor olyan mintha beleütöttek volna....

Mea
mea
 
 


Babus!Kép

Merre vagy? Hátha Te tudsz valami "szakmait" mondaniKép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Vanda!
Nagyon Boldog Szülinapot kivánok!

Kóbor!
Az anyukám csak keddig tud velem lenni, utána az anyosom jön!!
Ö itt lesz végig csak hétvégére megy haza!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Zsófi!
Hogy vagytok?

Mea!
Kérlek ne keseredj el.
Tényleg előfordulhat, hogy nem mutatja ki a teszt a terhességet.
Milyen típusú teszttel csináltad?
Hogy áll a hőd?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép
De jó, hogy már itt vagy. Egész este rád gondoltam. Remélem nyugodtabb vagy ma. Kergesd el a rossz gondolatokat.
Irígy kutya vagyok Kép , tudod ugye?

Zsófi Kép
Hogy vagytok? Örülök, hogy nem vagy egyedül Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Judyt!

Jól vagyunk most szinte semmi tünetem nincsen!
Tegnap azért a barátnömel berohantunk a dokimhoz mert egy kis folt volt!
De nincs semmi baj!
Csak túl aggodtam magam!
De tényleg most nincs semmi bajom!!
Zsófi
zsófi76
 
 


JudyT!Kép

Igyekszem bízni a csodábanKép

36.8 volt reggel az eddigi 4 napon át tartó 7-hez képest.
Ez nem gond még ugye?mennyit esik le kb. mensi előtt???
És mennyivel előtte szokott leesni?

Csak azért kérdezem mert én csak ebben a hónapban mértem először.

Mea
mea
 
 


Mea!
Nekem is 36.8 és 37 között ingadozott.
Kb. annyira kell leesnie, minr amennyi a tüszőrepi előtt volt, pl. nekem kb. 36.5-re.
Én is csak ebben a hónapban mértem, de szerintem kb. ennyire kell leesnie.
Én amúgy a Vanda által küldött + tesztet, a Babus által javasolt ClerBlue-val csináltam.
Próbáld ki te is ezt.Én a DM-ben vettem.
Nagyon szorítok.Még nem egedtük el a kezedet Jurával.Kép

Annácska!
Nem baj ha irigy kutya vagy, tudom milyen én is voltam már.Kép
Nézted tegnap a szülőszobát?
Hát nem semmi volt az egyik kismama 18 órán át vajúdott és érzéstelenítő nélkül hozta a világra a várva várt gyermekét.Kép
Nagyon meghatódtam, és szerencsére feltöltött energiával.Kép

Zsófi!
Örülök neki, hogy jól vagytok.Kép
Szerintem nem aggódtad túl a dolgot, ez megérthető az esetedben.
Szerintem én is aggódnék, ha lenne valami rossz jel.Vigyázz magatokra!!!!

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Alig tudtam tegnap írni, pedig nagyon hiányoztatok ám!

Évi, Csilla
Nagyon drukkolok nektek!!!!!

Mea
Ha a hőd még mindig jó, akkor ne aggódj! Pár nap múlva tényleg újra esedékes lehet az a tesztelés Kép Neked is nagyon drukkolok!!!!!
Az a 36,8 szerintem még nem rossz. Ha leesik, akkor aznap vagy másnap jön meg.

Kóbor, Zsuzsci Kép
Fogom a kezeteket, bátorítsuk egymást a jövő heti tesztig Kép

LÁnyok, én is feltenném a görbéimet, írnátok véleményt? Szerintem ez a ciklusom 27 napos lenne, mivel a 13. napon volt a tüszőrepi. Persze közel sincs olyan szép, mint Judyté Kép
Köszike!

Tündi
<!--attachment: cn-125563.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*143.2**cn%2ebmp --><center><pre>
Kép
cn.bmp (143.2 k)</pre></center><!--/attachment-->
Vendég
 


Tündi!
Szép a görbéd.Kép
Valószinű, hogy 27-28 napos lesz ez a cikluisod, mert az előzőnél a 15 cn-on volt tüszőrepid és akkor 30 napos volt a cikliusod.Kép
Hűha, akkor már csak 3-4 nap és kiderül.Kép
Jújj de izgulok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Évi!
Hol vagy?
Csináltál már tesztet?
Kiváncsi fáncsi vagyok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép
Láttam a Szülőszobát. Tényleg sok az a 18 óra, baj az hogy addigra nagyon kimerül az ember, de strammul bírta a gyűrődést a kismama. Milyen vidám, nevetőesk voltak a szülések Kép
Gondolom már teljesen bele tudtad magad élni. Már nem kell sokáig várnod és neked is lesz benne részed Kép

Tündi Kép
Nekem sem volt tegnap időm és pokolian rossz volt. Szerinetm 13. napon lehett a tüszőrepid, szépen alakul a görbéd Kép Drukkolok nagyon Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


TündiKép
Szerintem meg ne legyen a ciklusod 27 napos!!!
A görbéd nagyon szép! Nagyon drukkolok és folyamatosan küldöm az energiákat!

MeaKép
a hő mindenkinél eltérő. Nálam amikor leesik, akkor 36,89 és aznap meg is jön. De nekem soha nem is megy 36,79 alá!

ÉviKép
mi az újság nálad??

BabusKép
na mit szólt Kristóf a Szülőszobához???

Engem megint jól megszivatott a hőm, mára megint leesett 36,79-re, mintha tüszőrepim lenne. Ki érti ezt?
Engem már nem is érdekel, nem is értem miért méregetem. Nekem most az a lényeg, hogy minél elöbb megjöjjön, ez milyen fura, ugye?
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Nicol, Annacska, Kobor, Sysy, Zsofi!
Koszonom szepen a gratulaciokat!

Mea, Kobor,
Kuldom a + tesztet, remelem meg odaer. Ha veletlenul nem, akkor a kovetkezo honapban is ugyanugy felhasznalhato, ne izguljatok! Tudjatok, a Postanal sosem lehet tudni!

Annacska,
Koszonom ma sokkal jobban vagyok. Jot tett, hogy hazamentem tegnap. Ugyan nem pihentem nagyon, de jot tett, hogy nem egy irodaban ulok a szamitogepem elott, rossz levegoben.

Gyongyi,
Sikerult talalnod valami magneziumos szert? En is folyamatosan szedem, most mar 2. hete es tulajdonkeppen azota semmi panaszom nincsen gorcsolesileg. Remelem kapsz valamit, mert eleg kellemetlenek ezek a gorcsok. Mar-mar ijesztoek is voltak szamomra.

Babus,
Hat megertem, hogy ennyi kiadas mellet most nem a konyv a legfontosabb...

Judyt,
orulok, hogy jobban vagy es hogy a Szuloszoba megtette a hatasat.

Mi volt az a no aki tangaban akart lenni? Sajnos nem lattam a tegnapi adast sem, olyan hamar elalszom mostanaban...

Vanda
vanda72
 
 


Tündi!
Bocsika.Igaza van Stellának.Kép
27-28 napos LENNE, de reméljük, hogy nem lesz.
9 hónapig meg se jöjjöj azt kívánom neked.Kép

Stella!
Mikor lesz eredményetek?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vanda!
Örülök neki, hogy jobban vagy.Kép
Az egyik kismama, a saját hálóingében volt, na már az sem volt semmi: spagettipántos, kis megkötős mellnél, és éppenhogy eltakarta a fenekét.Szóval divatolt, mert azt mondta, hogy így érzi jól magát.A burokrepesztés után tangát akart felvenni az orvosa pedig nem engedte.
Szóval ennyi volt röviden a sztori.

Nekem is görcsölget a hasam. Akkor valószínű, hogy nekem is szedni kell majd a MagneB6-ot?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Ma végre több időm lesz írogatni. VÉGRE!

Vanda, Kóbor
Kicsit megnyugodtam a vérvétellel kapcsolatban, jövő héten majd minden kiderül! És csodásan érzem magam, köszönöm.

Sysy
Én most Száron (Bicske és Tatabánya között)lakom a férjemmel. Nagyon szeretem a falunkat. Nekem nem volt nagy változás, mert nem sokban különbözik jellegét tekintve Rákoscsabától, akár falu akár nem.

Judyt
Remélem végigolvastál minden egyes hozzászólást a cisztával kapcsolatban, és megnyugodtál. Senkinek nem volt miatta gondja, tehát neked sem lesz. Ráadásul biztosan érzi, hogy mi mindannyian mennyire utáljuk, úgyhogy már biztosan kezd is felszívódni.Egyébként, hogy vagy mint újdonsült KISMAMA?

Mea
Érdekes amit írtál. Én azért jobban bízom abban amit a doki mondott neked, mint a tesztben és tenyleg olyan sokszor előfordul, hogy a teszt nem mutat semmit, pedig tényleg van baba. Nem akarlak kábítani, de én most valahogy olyan biztosra veszem, hogy nálad is van babuci.

Zsófi
Úgy örülök, hogy minden rendben van veletek. Nagyon erős, stramm babócád van.

Tegnap megvettem a "Gyermek születik"-et!
Tényleg írtó drága volt (6.000.-)de úgy kalkuláltam, hogy úgyis 9 hónapig fogjuk a könyvet használni apával és babucival, tehát akkor havi bontásban már nem is olyan vészes, nem?
Meg tudom ám győzni magam!
Felültem a vonatra, feltéptem a rajta lévő fóliát és magát a csodát láttam benne. Hihetetlenül szép felvételek, fotók és az összekötő szöveg is nagyon jó benne. Hétről-hétre taglalja a fejlődést, nagyon alaposan. Majdnem fent maradtam a vonaton annyira olvastam.
Tegnap anyunál aludtam, úgyhogy apa csak ma kapja kézhez a könyvet. Kíváncsi vagyok mit szól hozzá.

Jura
jura
 
 


Vanda Kép
Örülök, hogy jobban vagy. Szerintem tuti a front miatt volt nekem is fejgörcsöm.
Tudják már a munkahelyeden a babát?

Judyt Kép
Lehet divatozni, tangát hordani na de nem a szülőszobán Kép
Mondjuk nekem tetszik a kórház hozzáállása, hogy mindent lehet, azért ilyen sincs minden sarkon.
Tényleg választottál már kórházat?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


JudytKép
az eredményekre már "csak" 19 napot kell várni Kép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Jura!Kép

De aranyos vagy!Kép

Úgy legyen ahogy te mondodKép

Remélem bejön a megérzésetek.

Te hogy vagy egyébként?
Tüneteid?

És Neked Judyt vannak már tüneteid???

Mea
mea
 
 


Annacska,
neked is fajt a fejed tegnap? En a hidegfrontra mindig kinyulok, de ez a tegnapi valahogy meg durvabb volt. Remelem mar te is jobban vagy!!!

Judyt,
ez kemeny lehetett. Gondolom tipikusan olyan anyuka lesz az ilyenbol, aki magat elobb sminkeli ki reggelente, mint hogy kicserelje a gyereken az ejszakai pelust. Nem birom az ilyet! Melyik korhazban szult egyebkent a no?
Ja, es a MagneB6 artani nem art, ha fajdogalsz szerintem nyugodtan kezd el szedni.

Vanda
vanda72
 
 


Mea Kép

Szerintem is tesztelj par nap mulva. Nalam a homerseklet 36.8 es 37.0 kozott valtakozott, es baba lett a vege... Kép

Vanda Kép

Nem vettem meg semmit, majd ma talan. Kepzeld, tegnap volt az elso nap, hogy semmi bajom nem volt, tudtam rendesen enni - persze hihetetlen kivanos voltam... Kép Hihetetlen gyorsan fogy a jegkrem a hutoben. Kép
Hogy van a fejfajasod?
A szuloszobat megnezheted: http://www.tv2.hu/Szuloszoba_index.php
Altalaban pentek este, szombaton szokott mar mukodni...

Pentek van, hurra!!!

Gyöngyi

bgy
 
 


Megneztem, es mar most is mukodik! Lehet szuloszobat nezni! Kép

bgy
 
 


Mea!

Ne keseredj el, amíg nem jön meg, addig remény is van, nem? Én inkább a dokinak hinnék, mint egy műanyag kis lapocskának. Kép
Nekem még nem jött meg, de barnázok már ezerrel, úgyhogy szertintem ebből nem lesz semmi... A hőm ma reggel 36,8. De nem adom még fel, hátha...
Ha valami véletlen folytán holnapig se jönne meg, akkor szombaton megveszem a tesztet, és vasárnap reggel megcsinálom.
Ha hiszitek, ha nem, nekem eddig még nem kellett tesztet csinálnom... Mire odáig jutottam volna, mindig megjött...Kép

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Lányok!!

Szerintetek jelent valamit hogy a menzi szerint csak 7+5 napos vagyok de az uh szerint 8+5 napos vagyok.
A dokim azt mondta hogy egyenlöre tartja a kiirást, de az tegnapi uh szerint is 1 hétel idösebb a baba!
Mondjuk ez a afp-nél érdekes szerintem!!?
A doki azt mondta majd megnézzük hogy a 12 héten hogy állok!!
zsófi76
 
 


Évi Kép
A hőd szép magas, úgy mindne esélyed meg van rá, hogy baba legyen.
Mennek a +++++++++++ energiák Kép

Vanda Kép
Köszi, már én is jobban vagyok.
Mikor kell menned dokihoz?

Gyöngyi Kép
Találtál valamit tegnap a patikában a görcseidre?Hogy vagytok, szived?

Judyt Kép
Már csak hármat kell aludni Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!
Valóban már csak 3-at kell aludni, és többet tudok.Kép
Nekem nincs nagy választási lehetőségem, itt fogok a megyei kórházban Nyíregyházán.

Jura!
A tegnapi ijedtségen kívül, köszönöm jól vagyok.Kép
Nálam semmi különös a hasi görcsön és a cici érzékenységen kívül.
Na jó néha megkívánok valamit, de régebben is volt ilyen.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Itt van a mai kis táblázatunk:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Gyongyi,
koszi a tippet. Sajnos a munkahelyemen nem tudom megnezni ertheto okokbol, otthon meg nincs gepunk, ugyhogy majd valami alternativ megoldast kell keresnem.

Annacska,
Orulok, hogy mar rendben vagy.
Dokihoz jovo heten penteken megyek ujra, megint UH-ra. Remelem minden rendben lesz. Elotte meg csutortokon meglatogatom a vedonot, kideritettem, hogy hova kell mennem. Vagy ide az orvos kuld elvileg?

Vanda
vanda72
 
 


Mea
Simán elképzelhető, hogy még korán teszteltélKép
Viszont, nekem erről a megnagyobbodott méhről van egy történetem. Még 18 éves koromban, miután először voltunk együtt a mostani párocskámmal, nagyon megijedtem, mert késett a mensim.(teszt negatív lett ugyan) Elmentem dokihoz, aki azt mondta, hogy meg van nagyobbodva a méhem, ez lehet terhesség is, és lehet, hogy csak épp mensi előtt állok. Akkor, szerencsére ez utóbbi volt igaz, és pár napon belül tényleg megjött.
Persze, reméljük nálad a babás verzió jön be, de ezt azóta se felejtem el, mert akkor nagyon megijedtem.

Kristóf most annyira nem érdeklődött a Szülőszoba iránt. azért mocorgott egyet-kettőt, de nem adta a formáját.

Lassan most eltűnök, mert megyünk anyukámmal vásárolni. Bár még negyed 1-ig vagyokKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?