Új privát üzeneted érkezett!

Csillag, oké, hogy férfi, de azért ennyi esze lehetne... :? A férjed meg álljon a sarkára! Én tejesen megértelek, neked most a szűk családodon kívül nincs másra szükséged a pihenésen kívül! Még jó, hogy nem akar odaköltözni hozzátok szülésig! :shock:

Köszi, görcsök csütörtök óta nincsenek, Marcival mindennap többször is beszélgetek, sőt, négykézlábra is állok, hátha segít. :oops: Ezentúl már a fiatalúr dolga, de nagyon-nagyon szeretném, ha megkímélne minket a császártól! :roll:

kati, remélem, épségben hazaértetek, és nem volt nagyon fárasztó az út!

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


dike, gratulálok, milyen jó, hogy elmentél!!! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


dikeeee: de jóóóóóóó látod minden rendben van :):):

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Dike, nagyon örülök Nektek!!!!!!!!!!!! Van egy dobogó szívecskéd!!!!! Vigyázz Rá nagyon és pihenj sokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beze, tudod az a bosszantó apósomban, hogy egész évben összesen volt itt kb 4x... most bezzeg...

Annak viszont nagyon örülök, hogy a görcseid elmúltak!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


na mi van mindenki kidölt???én még kukorékolok, és fogok is egy darabig biztos:(nem tok elaludni.megnéztem a p.s i love you-t most a frízbit:) na jó éjt mindenkinek!

KépKép
dike
 
 


halihóóóó!

egy napra nem jön az ember és micsoda hírek!!!!

dike: annyira örülök nektek!!! szívből gratulálok!!! vigyázz nagyon a szívecskédre!!!!

beze: örülök, h múlnak a görcseid és hidd el, nem lesz gond, marci is egy angyalka, aki hallgat rád, mint lexi. mondogasd lexinek mit szeretnél és ők majd megbeszélik a dolgot.

csillag: nekem ez az egyik nagy félelmem, h nem itthon kettecskén leszünk, amikor beindul a szülés, mert mi nem akarunk senkinek szólni, majd csak, ha együtt a kis családunk.
de hát még gergő jövő hétvégéig marad, nem???

többiek????

mi szerencsésen megjártuk a nagy utat. babám nem volt túl aktív-szerencsére, de már hazafelé többször bekeményedtem az autóban. amikor aztán hazaértünk, azonnal lezuhanyoztam és kinyújtóztattam magam az ágyikómban, ekkor beindult a tündérkénk, és ez tartott egész éjszaka. most pedig alszik a picikém.
rengeteg őrölt van az utakon. a férjem is ment kb 100al, de folyamatosan megelőztek kis halálautók. :shock: :shock: :shock:
volt is két baleset a 4-esen.
pisiléssel kibírtam, amíg rokontól rokonig értünk, szerencsére.
azért nem bánom, h vége a tegnapi napnak, pedig egészen jól bírtam.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


figyeltétek, h a babanetnek még nem állt át az órája?!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati! jajj de jó h sikeresen átvészelted az utat! na most már átállt nem?:)


engem, ma reggel a kaáli ébresztett, h nem e lenne baj ha holnapi nap helyett inkább szerdán mennék, mert nagyon sok a beavatkozás.hát mit mondhattam volna....csak így a párom pont nappalos lesz, pedig nagyon szerettem volna ha bejön uhura:((
szerdán 11 45re megyek így.

KépKép
dike
 
 


dike! sajnálom, de gondolom az tuninngol, h tegnap láthattad a picikédet!!!! a párod nem tudna szabit kivenni, v később menni?


csajok! tudnátok nekem pesten olcsó, jó babakocsit ajánlani, mert holnap megyünk és megvesszük, ha látok szépet, jót, mert lehet, h 12én nem tudunk menni. de sajnos holnap is csak 1-2helyre lesz időnk bemenni.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Szia Lanyok!!!!

huuuudehianyozatooook!! Csomot gondoltam Ratok!!

Dike, GRATULALOK!! JUJJJJDEJOOOOOO!!!

Virag, Aposod nem semmi. Ne haragudj amit irok de en nem tudom megerteni azokat az embereket akik nincsenek tekintettel masokra, akik nem veszik, nem akarjak eszre venni magukat. Tudom jo ember Aposod, nem igy ertem de most Te vagy a legfontosabb ezt eszre kellene venni, foleg, hogy nem mai kakas mar, leelt nehany evet. :wink:
Mizus Veled? Gergo? Poci? Bencuska?? Kepzeld! Mentunk urammal autoval es lattam egy kisfiut, total olyan volt, mint Bence. Keki szinu kapucnis kabat volt rajta, farmer es keki szinu gumicsizma kek kakirkakkal es gondor haj, kek szem, feher bor, egy idosek is, aaaaa, olyan jo erzes fogott el!!!!!!:):)

BezeDraga, pihikezzel sokat, jo???? Eszemben voltal am, a pocakodra kuldtem sok +++++++-t! Ma, hogy vagy? Ejjel jol voltal?

Kati, szuper, hogy a baba jol birta az utat es Te is! Ma mit csinalsz?

Nika, Nita, Rita, Mia???? Hianyoztok, gyertek!! :D :D

Nekem szupi volt a 2. nap is!:):):) Jol erzem itt magam. Nem nekem velo a munka ez igaz de a legkor, a hely az is fontos es ez egyelore most eleg is. A tobbi pedig alakul majd! Jo lesz, erzem!:) Es sikerulni fog a szervezos munka is, nemtom miert de ezt erzem, hogy minden jol fog alakulni. Talaltunk lakast is, szep kornyezetben, igenyes helyen csak meg kivulrol neztuk meg, jovo7en mutatjak meg belul is. Faradt vagyok de olyan jol eso faradtsag ez ami mar hianyzott az eletembol.:):) Jo dolog ujra dolgozni mert..mert jol esik most ez is! :D :D

Megyek, rohanok, futok, szaladok ezer a dolgom de jovok meg, irjatok!!!! Puszi Mindenkinek!!!! Hianyoztok, GYERTEK!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Visszaolvasni képtelenség titeteket, annyi mindent írtok.

Csillagvirág
Megértelek, de nálunk sokkal rosszabb volt a helyzet, anyósoméknál laktunk, mikor Regivel várandós voltam, és persze szülés előtt 3 nappal jöttek a rokonai (nagyon fárasztó rokonok), és még a szülés napján is idegesítettek, apósomról nem is beszélve, aki szintén fárasztó egyed. :lol:
Azért örülök, hogy már nem egy háztartásban lakunk.

Kati
Az utazástól, autókázástól nekem is jobban keményedett a hasam. 22 hetes terhesen Németroszágba, meg Ausztriában kirándultunk, nem kevés kilómétert tettünk meg a két nap alatt, és bizony volt hogy fél óránként görcsölt a hasam, aztán a méhszáj mégsem nyilt ki, sőt még a rövidülés mint ha visszanőtt volna. És ugye Regi 40. hétre született. Ja meg ez volt az a kirándulás, amikor eltévedtünk Salzburgba, és meneteltünk egyhuzamban 3-4 órát.

Bogárka
De jó, hogy hiányolsz minket. :wink: Felétek mizujs?
Nálunk vendégek voltak tegnap, volt egy fél éves kisfiú is, olyan aranyos volt, nem is sírt, egész nap sem, és a kezemben is vigyorgott. Jajj, olyan jó volt ilyen pici babát fogni, már én is várom a januárt.

Dike
Drukk az uh-hoz, ha addig már nem jelentkeznék. Én holnap megint teszek egy próbát a háziorvosnál, oltás ügyben. Idén is nehézkesen indul be a dolog.
Szerdán védőnő, csütörtökön doki, pénteken turi meg ügyintézés, szóval nem fogok unatkozni a héten.

Beze
Reméljük befordul még, én is tartok a császártól, remélem nem lesz rá ok.
Nekem már nem nagyon tetszik az X-Factor sem, egyik sem tud énekelni, hamiskásak voltak, és a hangokat sem találták el. Talán addig belenézek, amíg a Wolf Kati bent van, ő az egyetlen aki tud énekelni.
A Megasztárt sem csípem, ott is csak a győri nőnek van jó hangja, a többi elég gyenge.

Na, megyek főzni, aztán altatás, és délután meg megyünk ki a temetőbe.
Vendég
 


bogi: de jóóó!!! gratulálok neked! annyira jó, h jól érzed magad. a húgom pont ezt csinálja, mint te. fősulira jár, de közben dolgozik egy gyorsbüfében a plázában. a munkát utálja, mert mégiscsak kiszolgálás, felszolgálás, meg egy kíníi a főnöke, aki sz@rba sem nézi őket, de mégsem akar váltani, mert annyira jó a csapat és a légkör, h azt mondja, még egy-két év mire befejezi a fősulit és majd akkor keres szakmabelit. addig meg jól el van. nem kersi agyon magát, sőt, k..va keveset keres, de mégis itt van.
szóval, kitartás. majd a környékről, lakásról kérünk fényképet.

én ma semmit nem csinálok, vagyis babakocsikat nézegetek a neten, mert holnap v. szerdán megyünk venni pestre.

most ez egy újabb kedvenc.

http://babaszafari.hu/spd/unas_508999/T ... _multifunk

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasni képtelenség titeteket, annyi mindent írtok.

Csillagvirág
Megértelek, de nálunk sokkal rosszabb volt a helyzet, anyósoméknál laktunk, mikor Regivel várandós voltam, és persze szülés előtt 3 nappal jöttek a rokonai (nagyon fárasztó rokonok), és még a szülés napján is idegesítettek, apósomról nem is beszélve, aki szintén fárasztó egyed. :lol:
Azért örülök, hogy már nem egy háztartásban lakunk.

Kati
Az utazástól, autókázástól nekem is jobban keményedett a hasam. 22 hetes terhesen Németroszágba, meg Ausztriában kirándultunk, nem kevés kilómétert tettünk meg a két nap alatt, és bizony volt hogy fél óránként görcsölt a hasam, aztán a méhszáj mégsem nyilt ki, sőt még a rövidülés mint ha visszanőtt volna. És ugye Regi 40. hétre született. Ja meg ez volt az a kirándulás, amikor eltévedtünk Salzburgba, és meneteltünk egyhuzamban 3-4 órát.

Bogárka
De jó, hogy hiányolsz minket. :wink: Felétek mizujs?
Nálunk vendégek voltak tegnap, volt egy fél éves kisfiú is, olyan aranyos volt, nem is sírt, egész nap sem, és a kezemben is vigyorgott. Jajj, olyan jó volt ilyen pici babát fogni, már én is várom a januárt.

Dike
Drukk az uh-hoz, ha addig már nem jelentkeznék. Én holnap megint teszek egy próbát a háziorvosnál, oltás ügyben. Idén is nehézkesen indul be a dolog.
Szerdán védőnő, csütörtökön doki, pénteken turi meg ügyintézés, szóval nem fogok unatkozni a héten.

Beze
Reméljük befordul még, én is tartok a császártól, remélem nem lesz rá ok.
Nekem már nem nagyon tetszik az X-Factor sem, egyik sem tud énekelni, hamiskásak voltak, és a hangokat sem találták el. Talán addig belenézek, amíg a Wolf Kati bent van, ő az egyetlen aki tud énekelni.
A Megasztárt sem csípem, ott is csak a győri nőnek van jó hangja, a többi elég gyenge.

Na, megyek főzni, aztán altatás, és délután meg megyünk ki a temetőbe.
Vendég
 


brita: jó kis mozgolódó kismami vagy te is!!!!! állandóan tele programmal! tök jó!!! és úgy veszem észre, h jól is bírod, nem panaszkodsz még semennyit!!! gratulálok neked!!! azért néha pihengessél is!

zalánnak kiesett a cumi a szájából!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Rita, szupi, hogy jol vagy! Poci is jol van, Zalan es Regi is!:):)
Hulye rokonnal meg tele a padlas. :? Azert orulok, hogy jol birtad magad es rendben lement a szules is anno, most legyen sokkal konnyebb a veghajraaa!!!!!! Remelem nem lesz senki akit el kell viselned. Csak Ti es mas meg kopjon le!! :wink:

Kati, ez szupi kocsi!!! Szerintem! Nekem nagyon tetszik!!!!!!!! :D :D :D Tesod is csinalja ami van. Orulni kell ma mar ha van egy olyan hely ahova legalabb szivesen bejarunk meg ha a munka nem is eppen hozzank melto. Sosem tudni miert ez az utunk, miert ezt rendeli az eg, hogy ezt kell most csinalnunk, ez ugyis csak utolag derul majd ki!
Neked jol van a poci? Bogica mocorog ma?:)
Vendég
 


bogi: igen, tesóm is örül, h van egy hely, ahol viszonylag rugalmas a beosztása és tud mellette suliba járni.
ma nagyon jól vagyunk, és szerintem hatalmas növekedésnek indultunk meg, mert megint "csak" úgy fáj. de tényleg jól vagyunk, ma nagyon aktív a bogicám.

te főzöl ma? mikor mész újra dolgozni?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Csak beköszönök. Nagyon sz@r a kedvem, reggel óta bőghetnékem van... :? nem tudom miért. Nem aludtam jól (de ez nem újdonság), fáradt vagyok, nyűgös vagyok... stb. Délelőtt főztem lencsefőzeléket meg sütöttem Rákóczi túróst.
Gergőpocak jól van.

Majd később még jövök.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogi: annyira vigyorgok itt :) annyira örülök,hogy jól érzed magadat és hogy talán egy jó lakás is lesz már :) drukkolok :)

nika70
Salgótarján
 
 


kati! nekem is nagyon tetszik a babakocsi! vagány modern tök jóóóó!

KépKép
dike
 
 


Virag, most nem szeretnek irni semmit mert felek nem jol ertened de olellek, puszillak es varlak, hogy gyere!!!

Nika, koszi, nagyon jol esik amit irtal! Remelem Veled is minden rendben! Mikor mesz az uj helyre? Cseppnagyfiad?

Kati, ma nemtom mit fozok, faradt a fejem, a nevem sem tudom. :P Novekedjetek csak, novekedjetek!:):) Bogica szep es eros szervezetu baba lesz! Biztosan edesek vagytok egyutt, majd tegyel fel fotot ha nagylanyod megnovelte pocakmereted!
Szombaton es vasarnap kell mennem ujra. Ez egyelore part time job, akkor kapok a rendezvenyeseknek allast ha mar ott lakunk. Innen nem tudom megoldani a bejarast mert tomegkozlekedve 3 ora az ut. Autoval 35 perc es csak hetvegen tud uram fuvarozni. :D
Vendég
 


Bogi, olyan jó olvasni a soraidat, árad belőlük valami nagyon pozitív dolog! Érzem magamban, hogy nagy fordulat következik az életedben, sokat fog alakítani rajtad a munka és a környezetváltozás! A drukkjaim ezerrel szállnak Feléd!!!!!!!!!!!!!!

Nika, holnap videózzák a Ti nagyfiatokat! Meg lehet majd nézni valahol ezt a felvételt? Olyan kíváncsi vagyok Gergőre!

Kati, örülök, hogy jól bírtad a tegnapi napot!
A babakocsi nagyon tetszik!!!!!!!!!! szuperül néz ki és az ára sem olyan vészes. Talán már írtam régebben, de ha Pestre mentek, érdemes bekukkantani a Brendon outlet boltjába. Ott kifutó vagy csomagoláshibás termékeket adnak sokkal olcsóbban, mint a normál Brendonokban és mindent árulnak.

Dike, sajnálom, hogy várnod kell még egy napot. A Párod sehogy e tudja megoldani, hogy Veled menjen? (Egyébként én is szerdán megyek a köv. NST-re. Megint izgulhatunk együtt!)

Brita, el tudom képzelni, hogy milyen rossz lehetett együtt élni az anyósodékkal... Én nem bírtam volna egy percig sem. És nem azért, mert nem kedvelem (kedveltem) őket... S hogy őszinte legyek, a saját szüleimmel se tudtam volna közös háztartásban élni miután összekerültem a férjemmel. (persze, ha nincs más választása valakinek, akkor sajnos bele kell menni az ilyenbe is...)
Mi már több, mint 8 éve vagyunk külön a szülőktől a saját kis fészkünkben, ezért zavar annyira, hogy most, amikor a férjem egész nap velünk lehetne, mert se iskola, se színház, nap mint nap a nyakunkra jár az apósom. Mi már csak nagyon rövid ideig leszünk hármasban és úgy de úúúúúúúúúúgy vártam ezt az időt, hogy kihasználhassuk csak így magunkban...

(itt még rinyáltam egy kicsit, de aztán úgy döntöttem, hogy inkább kitörlöm... :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csillagvirág14 2010.11.01 14:42-kor.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Azt elfelejtettem írni, hogy mindenkinek küldtem a Rákóczi túrósból egy kicsit! Nagyon fincsi lett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


gondolom hogy meg lehet nézni valami olyan címe van hogy biztonságos óvódák vagy valami ilyesmi
ha fent lesz akkor majd megadom a linket :)

Gergő most kicsit meg van fázva.kicsit folyik orra de amúgy minden rendben van vele :)

nika70
Salgótarján
 
 


Viragom, orulok, hogy irtal. Reggel ugy megijedtem attol a par sortol de az utobbi regenyked:):):) mar szupika lett!!:):) Ugy sajnalom, hogy Aposod ott dekkol. brihhhiiiii-brihhhhhhiiii, sirok helyetted. Borzalmas, aaaaa, fuuuu, jajjjj, nem is tudom miert nem erzik at ezt emberek. Amugy rinyaljal csak, nem rinya ez Nekunk, ugyhogy irjad legalabb kiirod. Es jobb a hangulatod? Az jutott eszembe a reggeli kis szosszenetedbol, hogy Bencenel az "etvagytalansag" lett urra rajtad szules elott, most pedig lehet, hogy ez a nyomi hangulat. bar lehet csak aposod az oka.
Koszi, ha ugy erzed pozitive vagyok. Azon morfondiroztam most az iment a tuskoba menet, hogy akkora gond szakadt le rolam. Teljesen mas a kozerzetem miota dolgozok. Vagyis 2 kemeny napja. Valahogy olyan konnyed lettem ujra, mint regen es ez az utobbi 1 evben nem volt jellemzo ram. Most ismet a regi bogarka vagyok aki olyan laza, konnyen vesz dolgokat, nem fujja fel amit nem kell, csak lazzzzzzan es kafan csinlja amit kell. Es ez mar ugy hianyzott. :D
Vendég
 


Nika, feltetlen dobd fel ide, en is nezni akarom!!!!!
Nem irtad mikor mesz uj helyre doooogozni!!

Virag, a Rakoczi a kedvenc sutim! Imadom, szeretem, kedvencem, csorog a nyalam, ne tedd ezt velem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


megjöttem megint!!!

együtt élés: én IMÁDTAM az anyósoméknál lakni. mondjuk volt egy külön emeleten két szobánk és egy fürdőnk. a mai napig sokat vagyok, vagyunk ott. de azt nem tudtam volna elképzelni, h onnan menjek szülni. így azért csak jobb. viszont anyuékkal egy pillanatig sem tudtunk volna laki, bár a viszonyunk velük is felhőtlen.

csillag: köszi a túróst!!! nyam-nyam. ja!!! ilyenkor már rinyálni kötelező!!!! én is csak bennetek bízok, h majd annak idején, olyan 13 hét múlva én is jöhetek és nem fogtok elhajtani.

bogi: úgy örülök, h magadra találtál!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, Nektek az a szupi, hogy kulon eltek, sajat hazban, magatok ura vagytok. Anyos egy koppenetre van, ha barmi van, ott vannak, szamithattok rajuk es Ok is Ratok ha kell. Az biztosan sokat jelentett, hogy kulon szeparalva laktatok es nem osztoztatok konyhan, furdon. Az ember szinte egymas szavat hallja ha egy lakason belul el. :? :? :( Szerintem igy nem lehet elferni sem es sajat eletet elni sem. :? Sajna igen, van aki erre van utalva. :( :( Anyamekkal es anyosomekkal-vele meg plane-nem tudnek egy fedel alatt honapokig, evekig??aaaaa, meglenni! :shock: Olyan tok jo Nektek amuuuuugy!! Bogi jo helyre szuletik! :D :D
Vendég
 


bogi fürdőnk külön volt, de a konyhánk egy. még a mai napig is együtt főzünk, vagy én viszek kaját, vagy megyünk és ő főz. mi is három évig laktunk ott, bár tudtuk, h azért költöztünk oda, mert építkeztünk és minden ft számított.

megtaláltam az álom kocsit:
http://neobaby.hu/index.php?&lap=xarukmut&xxazon=2944

van még narancs és nagyon szép világoskékben és cherry színben is.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Brita, neked medencevégű Zalán? Bőven van ám még helye megmozdulni, én drukkolok nektek. :wink:

Bogi, tényleg árad a jókedv a soraiból, én nagyon szeretlek olvasni! :D Érzem, hogy ezután csak jó dolgok történhetnek Veletek!

Csillag drága, nyugodtan jöhetsz "rinyálni" nekünk, mi szívesen meghallgatunk, és ha tudunk, segítünk! Puszi nektek, a sütit meg köszönöm! :D

kati, és hol vennétek meg? Szerintem ez sokkal jobb, mint a másik, de azt tudnod kell, ha másikat szeretnél, és ezt eladod, még a felét se kapod meg, ha viszont végig kiszolgál benneteket, akkor jó vétel lesz. :wink: A graco jó márka, a tritonról semmit nem hallottam.

Hát lányok, Lexi ezen a napon fordult be, mármint 31+3-on, Marcinak ezse ágában se volt követni a példáját. :? Kezdem azt érezni, hogy feleslegesen gyötröm magam a naponta többszöri négykézlábazással... :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze: a fiúk későn érő típusok!!!! nekik mindenhez több idő kell...
most néztem e-bay-en, h megkapnám 76000ért, ami nem mindegy, mert nem szeretnék 170000ezret fizetni, bármennyire is jó, meg tettszik. azért vannak határok. ennyiért autót lehet kapni, nem babakocsit. de most nagyon megörültem és elgondolkoztam, h megrendelem e-bay en. csak sajnos én nem tudok angolul, meg nem tudom, h hogy működik ott a rendszer, de majd keresek ismerőst, aki segítene nekem.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hát ez tényleg nem mindegy! :wink:
A "férfiakat" illetően teljesen igazad van! :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


úgyhogy ne aggódj, marci ügyes fiú!!!! mikor mész újra uh-ra?
sikerült helyszínt találni a babakocsi átvételhez?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati, még nem egyeztettünk. Uh-ra 33 hetesen megyünk ismét.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, orulok, hogy egyre gyakrabban jossz!! :D salalaaaaa
Marci majd befordul. Tudod a pasik lustabbak is, ejjjj raerunk arra meg tipusok es keson is ernek! Bezzeg mi csajok!!:):)
Az jo ha szeretsz olvasni! Mar megerte irnom!!:):)

Kati, ez a kocsi szuper jooo!!! Nem occcccsoert merik ezt sem, de szuper!!!!!:):):) iiiibejjjben segitek ha gondolod es megfelel ez a kontakt itt a neten velem.
Vendég
 


bogi: lehet, h igénybe veszlek... :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Szoljal majd Kati!:) Itt megtalalsz! hihi
Vendég
 


húúúú! én most jól bevacsoráztam!!!!
ettem főtt krumplit vajjal, meg házi kolbászt, meg sózott lilahagymát. erre mondják, h tele vagyok, mint a disznó.... :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

Beze én se örülök hogy 2 ujjnyira kinyíktál....de bizzunk Marciba hogy időbe fog érkezni!!!!!!!okos kisfiu ő:)))))

Zsuzsi nagyon jó olvasni hogy ennyire rendes párod van!!!!!!!!!!!!
szép súlya van már Zsófinak!!!!!!!!!!!

X-factor:én ÚÚÚÚÚÚGY DE ÚÚÚÚGY ÖRÜLÖK HOGY AZ A KÉT HÜLYE NYÁRI CSAJ ESETT KI!!!!!!!!!!
utáltam őket!!!!!!!!!

Dike jaj de jó hogy minden ok a babával+!!!!!!!!!!!!!tessék pihenni!!!!!!!!!!

Kati ez a TITI nagyon jó kocsi....tudom ajánlani!!!!!!!!!!!!!főleg akor a legjobb ha majd akartok kistesót is........
ilyen az áálom kocsim....de sajna nekem ilyenem soha nem lehet.....

Virágnak igaza van...nézzetek be a baby aoutletbe....szupi dolgok vannak olcsóbban mint a Brendonba....én mindíg mondom azt a baba boltot a Hajdú&Sarka féléknek találták ki...:(((((

meg is akarod venni ezt a 180.000 ft-os kocsit???????????
marha drága........

bocsi de mindíg felhúzom magam az ilyen drága kocsiknál......mi a franc kerül rajta ennyibe.........?????aranyból van vagy tolja magától a gyereket.........na lehiggadok.......:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: nyugííííííí!!!! neeeeeeem, ennyiért nem veszek babakocsit!!!!!!! elven aluli lenne!!!!! max 100nál húztam meg a határt, de nagyon örülnék, ha még az apróságok is beleférnének abba a pénzbe, mert nem vagyunk azért annyira jól eleresztve.
holnap reggel derül ki, h megyünk-e pestre. ha megyünk, akkor tutira bemegyünk az outletbe, mert ha jól néztem, akkor pont az m5nél van. majd 10kor telefonál a férjem, és akkor fog kiderülni, h megyünk-e. én szeretnék menni, de csak úgy babakocsiért nem tudom, h megéri-e. annyival olcsóbbak-e, h az üzemenyagot beleszámolva, ami olyan 8-10ezer megéri-e? annyival olcsóbbak-e?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


szerintem nézd meg az oldalukon hogy elindulj e oda....
kár hogy holnap nem megyek be Pestre....össze futottam volna veled......:)))

ez nem tetszik????majdnem ugyan úgy néz ki mint az a 180.000-es......csak jóval olcsóbb........

http://www.babyoutlet.hu/viewer.aspx?productid=3351&groupid=675&mainid=15


vagy ez?????olyan majd nem mint a TITI

http://www.babyoutlet.hu/viewer.aspx?productid=29377&groupid=676&mainid=15

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: el sem hiszed, de főleg ez a kettő tetszik. az elsőt, amit linkeltél, arra délelőtt figyeltem fel, a hauckot pedig tologattam a brendonban kecskeméten és csak 3000el olcsóbb itt az outletben, tehát nem éri meg felmenni. és egyébként eléggé befutó nálam.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


majd nem egy az izlésünk babakocsiknál? :) :D
ha nem éri meg feljönni akkor nézz körbe neten..... :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati, szerintem akkor érdemes kifizetni a benzit az outlet miatt, ha nem csak a babakocsit szeretnéd megvenni vagy, ha más dolgotok is van. De igaza van Nitának, nézd meg a honlapjukat és számolj! Fent vannak az árak.

Babakocsiért egyébként soha nem adnék ki én sem 170.000 Ft-ot, de még 100.000 Ft-ot sem... mert ha mégsem válik be valami miatt, akkor nagyon nagyot bukik az ember...

Bogi, annyira örülök, hogy Te is úgy érzed belül, hogy egy "évszázados" tehertől szabadultál meg attól, hogy újra dolgozhatsz! Innentől csak felfelé vezethet az út!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Beze, tényleg igaz, hogy a pasik (kisfiúk) lustábbak sok dologban. Ne hagyd abba a beszélgetést meg a négykézlábazást Marcival! Add meg az esélyt! Ha meg mégsem fogad szót, annak biztos oka van. Lehet, hogy neki valami miatt így a legjobb bent a pocidban. :roll:

Én most egy kicsit lehiggadtam reggel óta, végül is már csak 1 napot fog boldogítani a "drága" após. (Szerdán megy le a balatoni nyaralójukba a hét hátralevő részére.) Csak az a baj, hogy szerintem sokáig itt lesz... reggel jön, ebédelni biztos, hogy itt fog aztán remélem utána elmegy haza. Az éltet, hogy a Zuram azt mondta, hogy délután szeretne velem és Bencével csavarogni egy kicsit Győrben.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


jaj csajok úúúúúgy ennék töltött kápit!!!!!!!!!!!!!
holnap veszek is hozzá alapanyagot.......meghalok ha nem ehetek!!!!!!! :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, itt van a fagyasztomba vagy 15 toltelek. Kered? A szomszede, athozta amig az oveke vissza lehul (fagyaszto) mert otthon voltak 3 hetig es lekapcsoltak a hutot de ennek mar booo 2 hete, hogy athozta. Azota sem vitte el, Nekem meg kellene a hely. Ugy dontottem jol megdobalom vele de ha Te kered, Neked adom. Biztosan finom mert a szomszed anyukaja szakacsa no volt. Szoval kuldom!Nekem nem kell, nem kivanom.
Vendég
 


Virag, jajj, de jo lenne, ha apos valoban elmenne legkesobb delben. Aztan meg csavargyar a csaladdal. Vegulis mar tenyleg csak most vagytok utoljara igy 3asban. De furi! Eddig eszembe sem jutott ilyesmi, hogy utoljara 3as es ez egy csaladnak nagy esemeny igy a vegen, es fontos lehet.
Vendég
 


Bogi, bizony, hogy fontos, hisz Bencével már bárhová el lehet menni akármennyi időre, de egy újszülöttel... ráadásul télen. Nem sok lehetőségünk lesz. Emlékszem, hogy mennyire ledöbbentem azon, hogy max egy órára tudtam elmenni itthonról amikor Bencus ilyen kicsi volt. 3 óránként szopizott, de ugye ez etetés kezdetétől a köv. etetés kezdetéig tart. Úgyhogy volt kb félóra szopi aztán kicsi búfi, öltözés, autózás Győrbe, ott volt egy órám és tűzhettem vissz a következő etetés miatt vagy ha nem értem volna vissza, akkor mentem fel a szüleimhez... (mondjuk ez azért is alakult így, mert Bencúrhancúr csak ciciből volt hajlandó enni... hiába fejtem volna le neki "az útra")

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogi ez övön aluli.........mennék én de hát London nem itt van :cry: :cry: :cry:
de ha gondolod postán is elküldheted ám :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, nálatok milyen hamar állnak át a fiúk az óraátállítás után?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Latod, BencuHancur mar akkor is anyucis volt!:) Nem adta alabb a jo meleg anyunal!:) Tudja O mi a jo, mi kell Neki. Banta is O, hogy anyanak lenne e kedve akarmihez!! Jajjj, ezek a pasik!!! Na, ezert olyan huncutok meg ven papooo korukban is! :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?