Új privát üzeneted érkezett!

Basszus, megint laptetű... bocs!

maccs01
 
 


Kinga, gyötör az izomláz :)
Amikor kondizni jártam és nem volt izomlázam, úgy éreztem, hogy nem ért semmit az edzés. Úgyhogy most jó ez a feeling, mégha kellemetlen is, így érzem, hogy hasznos volt.
Ma is csak bicaj, mert nem lesz kocsim, hogy elmenjek a pályára... nincs közel.

Drukkolok, szép szülést kívánok!

maccs01
 
 


Maccs: igen, gyakorolunk :), laptetű meg jól jöhet :)))

Kinga: megfázáson kívül minden okés veletek?

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 

 
 

Ana:ááá, nem adjuk, még akkor sem, ha néha úgy sír hogy sztem már vörös-lila a fejecskéje :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


GYerekek, szegény csaj, óvodába vitte (volna) az 5 éves fiát, frontálisan ütközött egy elaludt sofőrrel, aki kisteherautót vezetett. Esélye sem volt, láttam, a képeket, hozzák a Tolna megyei hírekben. A kisfiú végignézte, azóta nem beszél. Csak annyit, hogy ő ki tudott szállni, ANya meg nem. Bocsi, de egész nap a hatása alatt vagyok, majd este jövök még.
Vendég
 


Letti
Elhiszem,hogy megviselt! Főleg így terhesen,még inkább érzékeny vagy!

Mares
A megfázást leszámítva minden ok! Mi is picik leszünk,akárcsak a te kisfiad,vagy lehetséges,hogy még Gergő óriás lesz az én fiamhoz képest! :D
Mozog szépen egyébként! Szegény nem sokat tud pihenni,mert ha köhögök,rögtön belémrúg!Már biztos tele a puttonya velem! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Chris GRATULÁLUNK!!!!

Remélem mindenki jól van, nálunk teljesen káosz, Manó megint beteg, már Domi is köhög! Ha végre lenne egy percem magammal foglalkozni, tuti, h közbe jön vmi. Sorry, h keveset vok, de azt se tudom hol áll a fejem Domi 5 percnél tovább nincs meg, sztetek mit tegyek, h ellegyen?

Kép
Kép
Kép
baba.goa22
 
 


Baba, de jó, hogy jöttél picit, gondolom nagyon nehéz lehet most neked. Van egy barátosném, már megszületett nemrég a 3. babája, 2 fiú után egy kislány. Az első 2 gyerkőccel sosem panaszkodott, mindig úgy láttam, borzasztóan türelmes, sosem üvöltött a gyerekeivel, mint én :mrgreen: De tényleg. Most ahányszor beszélünk telcsin, mindig lestrapáltnak hallom a hangját, gondterhelt, folyton ordítozik vmelyik kiskrapekjára, stb. Ja, és többször megkérdezte, hogy biztosan ezt akarom-e, mert rohadt fárasztó?! :roll: :P Háááát, tutira nem könnyű, főleg, ha beteg a banda, de kitartás Babus, túlélitek, és jönnek még könnyebb napok is. Tanácsom: türelem, nekem más nem használt. Esetleg próbáld lekötni a figyelmét: hinta, fény- és hangjátékok, akármi vagy bármi. De ez is, mint minden más, gyerekét válogatja. Én pl. hiába próbáltam bármivel is lekötni a kisebbik banditám figyelmét anno, óóó, semmi, Endike nem volt kíváncsi a mesélésemre, a bábozásomra, semmire, csak amit ő kitalált, az ment :lol:

Kinga, szegény babókád, jól összerázod gondolom köhögéskor, úgy látszik, nem lesz vidámpark szerető ember, ha majd egyszer kibújik. :lol:

Letikém, sajnálom a rokonodat, borzasztó lehet most, főleg a kicsi gyermekének, rettenetes sokk ez neki. Kis drága lélek :cry: Erre nem is lehet mit mondani vagy írni, csak hogy szörnyű. :(

Maresom, annyira cukker a babácskád, kis törpeszívtipró, ahogyan néz :D

Maccs, nekem még mindig megjött hamar, pedig Utrot szedtem.

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Baba: nálunk is csak levegőn van csend... eszik- nyűglődik-elfárad-fáj a hasa... majd álmos- nem tud elaludni--- kocsiba teszem irány az utca....

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sziasztok!

MAres, ez a kicsi Gergő olyan aranyos cuki-pofa, édi-bédi! Nagyon kis szép! Imádnivaló!
Egyszer majd csak vége lesz ennek a korszaknak is!

Hello Baba!
Jó újra itt látni téged is! Bár az időhiányos anyák klubját jól megnyitottad! Ahogy elnézem, hamarosan újabb tagokkal bővül a klub! Én tanulok ebből és decemberben jól kipihenem magam
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kinga, mi a hála-Isten az az ossillococcinum? Homeos? Lehet recept nélkül kapni?
Én a köhögős-torokfájós klubba is beléptem. Tegnap azt hittem, elmúlt, de mára bedurrant. Király hétvégém lesz!

Maccs, neked is jól jön a laptetű, úgyhogy ne kérj bocsánatot! Gyűjtögesd csak!

Csillag, végül gyerekek, vagy Apa lesz a progi szünetben? Vagy megosztod?

Niki, hová tűntél?

Ana, te azért pihenj is! A lányod is szokott segíteni? Nálatok is inkább APás a kiscsaj?
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vok!

Chris, hatalmas nagy GRATULÁCIÓM Andriskához!Kívánok nektek Sok BOLDOGSÁGOT,EGÉSZSÉGET,TEJCIT és mihamarabbi felépülést!

Lányok, köszi, hogy így aggódtok értem,de már egy ideje ez ami éltet és csak ebbe lelem örömöm. Abbahagyni pedig nem fogom.Ettől függetlenül persze óvatosabb vagyok.Ma sem engedtem a hasam kezelni és még a mozgás lendületéből is visszavettem.Ma semmi olyat nem csináltam ami a hasra való!

Ami a turmixot ill. ne egy zsírégető turbó cuccra kell gondolni amit állandóan iszom.
Egyszerű csokis és tele van mindenféle vitaminnal.

Letti, nagyon sajnálom ami történt.Szörnyű, hogy mindig az ártatlan issza meg a levét.Anyumnak és a hugomnak volt már frontális balesetük,de hál istennek megúszták igaz komoly sérüléseik voltak.

Mares,de kis helyes Gergő!Gondolom elolvadsz mikor csak rád mosolyog!? :D

Baba, majd jössz,ha lesz több időd!Azért 2 gyerekkel már jóval nehezebb.Azért gyógyuljatok és ne legyetek betegek!

Na most megyek, apci lelkét ápolnom kell!

Puszka mindenkinek!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Helló!

Letti

Igen,ez is homeos és komplexebb mint a Coryzalia. Remélem használ is majd! A torkom már jó,de a többi ugyanolyan!

Baba

Akkor zajlik az élet nálatok!

Mares

Azért a lakásban is könnyen elalszik a kocsiban? Vagy csak odakint a levegőn?

Kép
Kép
k_inga
 
 


SZiasztok!

Nekünk a mai nap pihinap. Már csak azért is, mert k.szarul vagyok... :?

Már 2x aludtam ma, miután felkeltem reggel. De azért jólesik!

Niki, hogy viseli a párod a történteket? Elkezd új meló után nézni?

Kinga, mi az, hogy a torkodon kívül a többi ugyanolyan szar? Még mi fáj?
MA itta kamillateát, az megmaradt bennem. Hála a jóégnek.

Mares, Gergő igazi kis örökmozgó lesz, majd mindig menni akar...Érdekes, hogy kinnt elalszik! Lehet, még emlékszik a belső életére, mivel te is elég sokat voltál mozgásban, lehet azt szokta meg és ezért van, hogy folyton menne...:)
Vendég
 


A köhögésre és a takonyra gondoltam!
De már csak 1 gyógyszerem van holnapra,azt mondta a patikus,hogy utána javulni kell a helyzetnek! A közérzetem jobb már.

Viszont a pocakom érdekes. Edzéseket tart a méhem! Vettem is be Magne B6-ot!

A köhögéstől hánysz vagy igazából csak úgy kijön minden?
Aludj minél többet,hamarabb átesel talán rajta!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Hoztam egy képet, tényleg nem nagy pocakom van! A rohadt iwiw meg nem enged feltölteni,elkezdi,aztán kiírja, hogy karbantartás miatt nem elérhető!

Kép

Kép
Kép
k_inga
 
 


Szia Kinga!

Hát azért nem is kicsi!!! :o
Szép kis pocó!

Nem a köhögéstől hánytam, hanem egyszerűen nem esett jól és kijött.

Mi az, hogy edzést tart a méhed? Összehúzódásokat produkál? Én azt olvastam, hogy olyan idősen már tényleg edz! Sőt, már előbb is. Csak az a lényeg, hogy ne legyen túl sűrű, vagy hogyan...azt hiszem, ezt olvastam.

Még mindig pizsiben vagyok... :oops: :oops: de nem érdekel, annyit melózom, hogy megérdemlem, úgy döntöttem! De nincs is belőle gond. Apuka elment futni, utána megyünk Tesco-ba vásárolni. És már vége is a napnak. A Mamától kapunk töltött káposztát, így holnap se főzök...:) Csak sütök egy kis gyümitortát.
Vendég
 


Igen,összehúzódások! De nem gyakori,ez természetes!

Pihenj is!!!!! Megérdemled!!! És persze Zsófi is!!!
Én rántott husit sütök holnap! Ma meg gesztenye kockát kreáltam,remélem holnapra megpuhul! Egész szépek lettek a lapok!

Apa meg kacsamájat süt,de nagyon büdös! Még mindig utálom a kacsákat!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, nagyon kis szép vagy!
Pár nap és akár jöhet a picúr.

Lányok jobbulást, gyógyuljatok meg! Pihenjetek sokat!

Nekem ma reggelre megint begyulladt a torkom. Pont egy hete lett vége az antibiotikum kúrámnak, volt egy szép hetem, aztán tessék, beszoptam.

Én rakott kelt csináltam, elég jól sikerült, holnapra is maradt.

Megyek, visszafekszek, csak sík ideg vagyok, mert Eni is köhög nagyon, és egyszerűen teljesen bestresszel, ha betegek a gyerekek, és inkább felkelek, mert aludni úgy sem bírok, de most megpróbálok... megint.

Sok puszi nektek!

maccs01
 
 


Úgy látszik ez a betegség nem nagyon tgít sehonnan!

Nekem már jobb a közérzetem!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, ennek örülök. Akkor jól kezelted magad :)

Én még elég vacakul vagyok.

maccs01
 
 


Nem volt nagy pihi a részedről!

Letti

Jobban vagy egy picit?

Niki

Nagyon felszívódtál!

Csillag
Szintén flszívódtál! Mamázol Te is?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Kinga, nem tudom, a torkom ugyanúgy fáj, ha nem jobban. Beszerveztem magamnak még 2 homeos gyógyszert, azokat eszem egész nap. Mondtam is APának, hogy nekem kaja se kell, mert annyi ilyen izét szopogatok. Éjjel 3x ráhúztam a lándzsás útifű szirupra, hajnalban kimentem mézes teázni (nem jött ki belőlem, szerencsére). Most nem tudom, majd estére kiderül.

Végzek egy kis házimunkát addig is...
Jó neked, hogy túlvagy rajta, de ugye mindezeken te is keresztül mentél...


Maccs, ez durva - így szedjen az ember antibiotikumot! Szegény babócák! Azt hallottam a tv-ben, hogy "nem oltatni luxus"...gusztustalan, megint elkezdik nyomni ezt a vakcina témát, megőrjítenek vele megint mindenkit.

Az én drága "önzetlen" családom kitalálta, hogy én menjek a rokon-lány temetésére. Kb 100 km tőlünk, csütörtök, 1 óra... Választhatok: egyedül vagy Apámmal, akit annyira nem kedvelek, de akkor is...örülök, hogy melózni tudok, még rohangáljak temetélsre, lelkileg majd jól megvisel, széjjel fagyok, utána összejövetel, hát k... nem hiányzik. De hát én vagyok az egyetlen kib... "épkézláb" ember a családban. A párom a melót nem tudja órákra otthagyni, nem is tudom, mi lesz. Frankón elvárja mindenki!
Ja persze előtte, koszorút meg mindent intézzek ÉN! Tele van az összes hócipőm, hogy mindig nekem kell helytállnom mindenhol! Basszák meg.

Na ez jólesett.
Vendég
 


Nekem nem adott a patikus lándzsás utifüvet,mert van benne alkohol! Csak Stodalt szedhetek!

Na nekem aztán karattyolhatnának,hogy menjek én! Betegen,terhesen tudod ám ki a tököm menne! Se lelkileg,se egészségileg nem hiányzik ez most neked! Én tutira nem mennék,akinek nem tetszik,az mehetne helyettem nyugodtan,aztán lehet megsértődni!
Még szedjél össze valami cuki kis szövődményt!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Cuki kis szövődmény, az tetszik! :lol: :lol: :lol: Mármint maga a kifejezés - maga a dolog az nem tetszene :?

KINGA, TE IS HAMAROSAN A FINISH-BEN LESZEL! Izgulol?
Vendég
 


Nem tudom, ti hogy vagytok vele, nekem bőven elég egy kis seprés és felmosás + kétszeri mosogatás 1 napra!
Vagy én nagyon puhány vagyok?
Vendég
 


Izgulni nem izgulok,inkább kíváncsi vagyok már! Hogy néz ki,mekkora,ilyesmi...
Úgy ég a gyomrom,mint az állat!

Én nagyon nem fáradok ki,bár igaz,hogy nem dolgozom,mint te! Ez szerintem rengeteget számít!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Ja,dobjál egy pociképet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Leti, én sem mennék a helyedben. Lehet, hogy 1-2 napig majd pampognak rajta, aztán feledésbe merül. Egész más szimplán elmenni, mint kismamaként, ráadásul ilyen ratyi időben.

Utóbbi időben én temetéseket mindig lekéstem. Hihetetlen, de már rég betemették illetőt, mire odaértem... na, az a ciki, el sem kellett volna indulnom, mert ez úgy égés volt. Valami mindig közbejött, legutóbb pl. nem találtam meg a főbejáratot, ahova kocsival is be lehet hajtani, utána meg nem igazodtam ki a parcellák között. Tényleg rohadt ciki volt.

Magamat nem oltatom be, gyerekeken még dilemmázok, azaz mikor vagyok "kevésbé jó szülő" - ahogy kb. lejön a médiában. Továbbá azok is megkapták adott betegséget, akit beoltottak. Tavaly beoltották végül majd a fél országot, mire kiderült, hogy fogalma sincs a kormánynak, hogy kik állnak az oltásért felelős cég mögött, és a Nemzetbiztonsági Hivatal csak akkor kezdett el vizsgálódni... milyenmá?! Ki tudja wazze, hogy milyen koktélt kaptunk. Na, és ez volt a paranoiám :):):)

maccs01
 
 


Letti

Már ketten is azonos véleményen vagyunk!

Maccs

Nálunk a gyerekek fele akkor is beteg lett,ha oltották,ráadásul nekem az bűzlik a dologban,hogy ugye azzal volt tele a média,hogy tavaly mennyi oltóanyag megmaradt,de nem baj,mert meghosszabbítjáka szavidőt! Hát bassza meg, a lejárt tejfölt se címkézik újra és adják el! Főleg nem gyereknek meg kismamának! De egyáltalán senkinek sem!
Ez megint arról szól,hogy fogyjon el a sok berebdelt cucc!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, messzemenőkig egyetértek.

Emlékeztek, legyártottak v. 3millió madárinfluenza elleni oltást, majd egyszerűen mindenki elfelejtkezett róla, nem is lehetett hallani, hogy bárkit is beoltottak volna vele. Annó utánament a Hírtv, mivel a sertésinfluenza (H1N1) elleni oltóanyag ugyanazon a nyilvántartási (vagy milyen) számon futott később, mint a madárinfluenza-oltás. Az "derült ki", hogy véletlen... persze-persze.

maccs01
 
 


Chris írta, hogy ma jöhettek volna haza koriból, de Andris besárgult, úgyhogy most lámpa alá tették. Emiatt nem tudja, hogy mikor engedik ki őket.

Mindenkinek sok puszit küldenek!

maccs01
 
 


Sziasztok!

Jól kihaltatok megint!
Szegény Chris és Andriska! Üzenem nekik, hogy jobbulást! És mielőbbi hazajutást kívánok!

Mit főztök ma?

Én tegnap megint a gasztronómia csúcsát verdestem: sütöttem, piskótát. Egy fokkal jobb, de tuti, hogy a sütő a hibás, most már biztos vagyok benne!
Megyek is, csinálok rá krémet - ja meg ebédet.
Nálunk cigánypecsenye+sülthagyma+krumpli.
Vendég
 


Hahó!

Én ma nem főztem,maradt tegnapról kaja. Nagy munka van,apa csinált cipőspolcot,azt raktuk be,most meg gletteli a falat,aztán kidőlt egy adag fa,azt kéne visszarámolni a tárolóba,meg még a temetőbe is ki kéne nézni...

Jobban vagy már Letti?


Szegény Chris,de inkább tartsák bent,nálunk simán hazaadnák,aztán lesz,.ami lesz.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Leti, ez a sütődolog nagyon idegesítő lehet. Mi történik sütés közben? Én a mindmegettéről az "elronthatatlan piskóta" recept alapján készítem, és tutira jó lett eddig mindig. 160fokon kell sütni és az első tíz percben tilos kinyitni a sütőt. Ja, és én eddig csak "gumitepsiben" sütöttem, az valami halál kényelmes :)

maccs01
 
 


Kinga, most már ne pakolj fahasábokat :) Amúgy már csak egyet kell aludni és holnap töltöd a 35. hetet. Hurrá! :lol:

maccs01
 
 


Kinga,
Kösz a kérdést, jobban vagyok. Jól prosperáltak a homeos bogyók. Szakad fel rendesen, délelőtt ezért gyengébb voltam, de most nem rossz már.
Kinga, szerintem is állj már le a sok pakolással!

Maccs, ne is mondd. De nem adom fel a sütést! Szerintem az előmelegítés túl jól sikerült, ezentúl azt is alacsonyabb hőfokon fogom csinálni. Aztán meg még feljebb rakom a rácsot. ÉS szerintem akkor lesz tökéletes!
A gumitepsi nem is rossz ötlet. CSak mivel eddig nem sütöttem, minden bigyót be kell még szereznem :)
Vendég
 


Én nem pakolok! Elég lehajolni a cipőmért is! Fújtatok mint a kövér kacsa!
Egyfolytában porszívózom ma,már harmadszor,de feladom,még egy adag csiszolás hátra van,majd csak azután! Most asszem kiugrom anyuhoz.

Bizony Maccs,holnap 35.hét! Jövő kedden megyek NST-re meg uh-ra! A 36. hét után már nem szokott gond lenni! Remélem hízott is a fiacskám!

Gyerkőcök hogy alakulnak?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el, végül elmentünk, és ott aludtunk 1 éjszakát anyuéknál, aztán vissza Budapestre a nagyihoz a temetőbe, utána kivittük a pici babáimat és anyuékat a vonathoz, mert kicsit mamáznak és papáznak még az uncsik, vagy fordítva :) De úgy pityergett a nagyobbik fiam, hogy azóta is totál kész vagyok. Olyan furcsa érzés, mintha egy nagy űr tátongana a csöppségeim nélkül az éltemben. Apuci vígasza erre: nyugi édesem, csak pár nap az egész :) Ezt akkor mondta, amikor a tegnapi ikres filmben megsírattam, amikor először talizott az anyukájával sok év után a kislány. :P Tegnap apucival nem találtunk értelmes filmet a mozikban, ami szinkronos, így DVD kölcsönzőbe mentünk filmért. Erre végig a tévében lévő filmeket néztük :twisted: Ma meg már vissza kell vinni a filmet. De azért jó volt egy kis pihi tegnap délutántól. Tökre nem csináltam semmi házimunkát, így ma és holnap még sok minden vár rám :roll: De ezek előtt még postára és bankba kell kavirnyáznom :?

Na most pofátlan módon csak magunkról írtam, bocsi :oops:

Pusz

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Ejha!
De nagy itt a tolongás!
Én most végeztem a vasalással, tegnap megint kaptunk egy nagy doboz babaruhát.ezeka kicsi méretek! Apa mondta is,hogy kettőnknek nincs annyi ruhája,mint a gyereknek! Olyan kis édesek!
Nagy szerencsém van a szomszédokkal! Azért az ikrek,mégiscsak ikrek! Kétszeres mennyiség!
Banyek,ha ezt mind meg kellett volna venni újonnan,hát mi az adósok börtönében kötünk ki!
Dugig van a szekrény!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Hello!

Én is be voltam ma úszva...nemhiába az édes pihenésért most szét kell trancsírozni az agyamat! És ez nem is lesz jobb egész hónapban. e nem panaszkodom, csak várom a decembert!

Csillag,
Nagyon jól tettétek, hogy kicsit kettesben maradtatok! Kell is néha! Nem baj ha csak magadról írtál...előtte meg semmiről, úgyhogy ez így mindenképp rendben van!

Kinga,
Én még nem vasaltam soha babruhát, de tényleg, akkora az egész, mint egy vasalónak a talpa, nem? Két csuklócsavarás és kész is :lol: :lol: :lol: .
Vendég
 


Többiek merre??????????????????????
Vendég
 


Helló lánykák!
Én is előbújtam az odúmból! :D

Chris én azt hiszem nem is gratuláltam még,nem emlékszem! :oops: Így ezúton be is pótolom!Kívánok nektek sok egészséget, tejcsit és mihamarabbi felépülést!Otthon vagytok már mert láttam, hogy megváltoztattad a vonalzód!?

Kinga, igen is nagy pocakod van, mondjon bárki bármit!
Hű már neked sem sok van vissza! Az tényleg jó, hogy így kapod a ruhácskákat,mert egy vagyonba kerülnek és elég hamar kinövik a gyerkőcök.

Letti, még egy hónap és pihi! Amúgy pontosan meddig dolgozol decemberben?
Ami a sütést illeti,nekem a rácsot be kell alufóliáznom, hogy ne égjen meg az alja a sütinek!Úgyhogy nálam sem tökély a sütő!

Nálam a hétvégén vendégek voltak és házi krémest csináltam!Mindenki el volt hűlve annyira jó lett! :)

Csillag, attól függetlenül, hogy a gyerkőcök ennyire hiányoztak,azért jól esett apcival is kettesben lenned nem?!

Többiektől bocsi és puszka nekik!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Letti

Eddig én sem sokat vasaltam,mert anyu nem hagyta,mindet ő vasalta! Nagyon izgatott már mindenki! De elég jól lehet velük haladni!

Niki
Én is szoktam olyat sütni,bár én magam nem szeretem,de tesóm nagyon! Jó rég volt már! Szerencsére nem emlegeti.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Hello Emberek!

Eltűntünk, eltűntünk??????????????????????

Én el vagyok úszva, most csak 1 kicsit ki kell kapcsolni az agyamat.
De látom, rajtam kívül senki nem aktív. Mi történt? Talán a zord időjárás nyomja rá bélyegét a kedves fórum-társak hangulatára? Vagy csak ugyanezen ok miatt némi lustaság uralkodott el????

Na jó, vége az anekdotának, tessék előjönni de iziben!

Niki, pontosan elsejéig akarok dolgozni, vagyis akkor már nem...:) De biztos lesz 1 átmeneti időszak, amíg teljesen el tudok szakadni. 1-2 órára biztos be fogok jönni.

De most neki kell essek a bérnek, mert nem fogunk fizetést kapni!!!! És az meg nagyon nem jó.
Vendég
 


Helló Csájék! :D

Itt vagyok, csak nem volt netünk, basszus, azt hittük, hogy azért nincs, mert kikapcsolták, mivel 2 hónapja nem tudtuk befizetni a csekkeket. Ma gyorsan pótoltuk, apuci elküldte a csekkmásolatot faxon, hívja őket, de állítólag ők nem kapcsolták ki a netet. :lol: Hopp, ez égés. De volt már ilyen. :lol: Na mindegy, végülis egy kis mahina itt, egy kicsi ott, és ügyi apusnak máris lett net. :D

No, gyerkőcök ma hazajöttek, annyira hiányoztam nekik, hogy még köszönni sem akartak. :twisted: De nem baj, aztán később pótolták bújizással. Olyan kis buggyantak :D
Apussal klassz volt, hogy kettesben lehettünk, amíg nem voltak itthon a csimoták, nagyon jól össze voltunk hangolódva, együtt is csucsukáltunk, meg minden, szóval jó volt, de ma megint morgós lett. Csak nem értem, miért. Azt mondta, fáj a feje egész nap, hiába vett be gyógyszert szegénykém. :? Hát ismerem az érzést, szörnyű tud lenni. Mondta, hogy Cumicecillin kellene, de most inkább dolgozik :lol: , gyerkőcök meg változatosság kedvéért az anyósomféle nagyszülőknél vannak a földszinten :D

Kinga, nagy szerencse, hogy megörököltétek a babarucikat, mi is ilyen örökölt cuccosokból gazdálkodtunk/gazdálkodunk a mai napig, hála a jó égnek, mert én sem tudom, hogy mi a szarkából fizetnénk ki azt a sok pénzt a ruhákra, amik kellenének. Így is veszünk azért ezt-azt, mert mindent nem kapunk, vagy sok olyan, ami inkább "itthonkának" való, nem suliba, vagy utcára. De nagyon jó így is, hogy van!
Te milyen kis rendi vagy, hogy vasalsz, gondolom már írtam, hogy nekem vasalóundorotiszem van :mrgreen:

Lettike, hát megmondom neked őszintén, babruhát még én sem vasaltam soha, de nem is fogok. Szóval te a babra is ruhát adsz? :lol: Csini lehet :P Na jó, nem szemtelenkedek tovább, bocsesz, csak nem hagyhattam ki :D

Kismamik, egyébként most kellene kipihiznetek magatokat, mert amikor már kint lesz a "bab" :) , nem nagyon lesz időtök másra. Szerintem :wink:

Niki, és te is ettél azért a krémeskédből? Nyami, most nyáladzom, pedig igazán nem is szeretem a krémest :o

Lányok, ma voltam Auchanban, mert Endikémnek lesz 30-án a neve napja, és már most akartam venni neki vmit, nehogy ne maradjon rá pínz. Vettem is egy klassz kis gyurmaszettet, fagyit lehet vele készíteni, tutira imádni fogják a kis gazfickóim. Én és apuci már kevésbé :lol: , mert mindig szanaszét hordják a lakásban :twisted:
Szóval annyi, de annyi játék volt kinn, teljes karácsonyi kínálat, mikulás és karis cuccok, díszelemek, stb, stb. Én a játékokat végignéztem, az áraktól majd hanyatt estem, de a mennyiségtől is, annyi van, nem is tudom, mit kellene venni majd a csibészkéinknek. Én egy trambulint szeretnék nekik, de egy hálós, aminek van értelme rettentő áron van, meg férjem azt mondja, télen úgysem tudnák használni. Hááát, a sok apró szarság meg szerintem nagyon drága ahhoz képest, hogy párszor leejtik a földre, és már ripityára is ment. :roll:

Nektek van már ötletetek karira? Írjatok!

Na puszkány mkinek, jók legyetek :wink:

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Hellóka!
Bocsi,de vásárolni voltunk,azért nem jöttem! Hát Csillagnak igaza van,majdnem leböktem magam a játékoknál! Gondoltam veszünk valami értelmes játékot a sógiék kisfiának karira! Basszus,ott kezdődik,hogy 4000! :evil:
Most nem igazán vagyunk anyagilag elengedve,úgyhogy előre vásárolgatok,a gyerekek nagyrésze asszem valami ruhaneműt kap!
Az mindig kell és nem veszem mega 92. kirakót vagy társast,mert nem köti le őket!
De hogy anyuék meg Tesóm mi a lófittyfenét kapnak,azt nem tudom!
Bár apunak bortartályt szeretne tesóm,csak iszonyat áron van,de legalább örülne neki,mert ő kriminális egy alkat,a maga módján örül mindennek,de igazából mégsem! Nem egy nagyigényű valaki,tipikusan olyan,hogy akkor boldog,ha ő adhat valamit másnak,amivel örömet szerez! Már mondta is,hogy neki az unoka az ajndéka az idén![/u]

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyors bekukk.Tegnap engedtek haza a kórházból,minden rendben van.Nem volt sajna könnyű szülésem,mindenkinek könyebbet kívánok,engem megszenvedtettek,de megérte.A vége császár lett.Majd jövök visszaolvasok,és mesélek,csak most örülök,hogy van a hátsómon luk.Persze képeket is hozok majd.

Puszi nektek!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia Chris!

Örülök,hogy jelentkeztél! Várjuk a beszámolót és persze a képeket is a kis vasgyúródról! :D

Na mi van veletek? Miért nincs itt napok óta élet?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Helló-helló!!!!

Na hol van már mindenki!??? :shock:

Csillag, én nem ettem belőle konkrétan. Na de mikor a krémet csináltam, azért abba belekóstoltam. :oops:

Így volt ez jó, hogy voltál apcival és most meg a gyerkőcökkel is lehetsz!

Hát ami nálunk a kari ajándékot illeti, mi mindig megajándékozzuk egymást a családban mindenkivel. Gondolok itt nagynéni, nagybácsi stb. De az idén tuti, hogy senki nem kap semmit és mi sem kérünk!
Egyedül az öcsém és a hugom kapnak,mert ők mégy gyermekek!
De nem is ez a lényeg,nekem az, hogy ilyenkor együtt vagyunk békében és szeretetben.

Chris, de jó hogy otthon vagytok! Gyógyulgass és gyere amint tudsz!

Kinga, meggyógyultál már?

Na TÖBBIEK gyertek!!! Letti, Ana, Maccs,Mares,Baba!!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

MOst nem telik többre, de már holnap írok nektek. Nagyon Happy vagyok, jó ez a szabi:

:)))))

Chris! Örülök nektek! És még egyszer óriási gratuláció!!!!
Ügyes voltál! Írj és hozz képeket mielőbb!

Puszika

Kép

Kép
anabana
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?