Új privát üzeneted érkezett!

Kép

No, megtalaltam es netrol leszedtem, asszem ez a ferfi. A noi kisse vekonykabb. Asszem.
Vendég
 


Na, jo, hat egyesek baba es gyerkoc fotokat toltogetnek fel ide, kettesek pedig gyuruket! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


bogi: ez GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰ!!!!! GRATULÁLOK HOZZÁ!!!!
viseljétek büszkeséggel!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

mia! nagyon szépen nől a pocid!:)

bogarka! de jóó h megvannak a gyűrűk! ma én is voltam mecibe:)

sőt tegnap este kimentünk páran a pincéhez haverok, sütöttünk szalonnát,sonkát hagyma krumplival..fúú de bezabáltam. ma délbe meg vaddisznó sült húst ettem, mert nálunk apa vadász, rengeteg ilyet eszünk, meg szarvast is szoktunk. vmelyiket esetleg nem szabad?

ti még melyik fórumot szoktátok olvasni?

én du 5 óta elég ramatyul vok, nem tudnám megfogalmazni, gyenge,hányinger,levertség.

ma vágattam kicsit a hajamból,voltam kozmetikusnál, meg körmösnél:)

KépKép
dike
 
 


Bogi, ez nagyon szééééééééééééép! Tetszik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(és, hogy megnyugtassalak, Mi is gyűrűfotókkal kezdtük... a baba- és gyerekfotók utána jöttek... :wink: )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


bogarka! ez tényleg nagyon nagyon gyönyörű!

KépKép
dike
 
 


Dike, micsoda wellness nap, ez igen! Ennyi kényeztetés egy napra! Irigy-irigy...
És a kaják!!!!!!!!!! Nekünk a szomszédunk vadász és Tőle szoktunk kapni szarvashúst. Most is adott csak úgy 3 kg gyönyörű combot, majd lesz belőle szarvaspöri. (Egyébként szerintem nyugodtan eheted ezeket a husikat.)
A rosszulléthez pedig annyit fűznék, hogy sokaknál ilyenkor kezdődnek ahol most Te tartasz... sajna...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Virág akkor ne halogasd sokáig a hajfestést+kozmetikust:))))

Kati néha "muszály" összebujni..............a babának is küldötök egy kis boldogsághormont:))

Brita amit voiszont tapasztaltam hogy Tonicot TILOS inni a terhesség alatt mert megindíthatja a szülést....én majd nem így jártam....meg ittam 2,5 litert és fájásaim lettek.de sikerült leállítan.....:)

Bogárka GYÖNYÖRŰ a gyűrűtök:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


deke: már akartam kérdezni, h akkor már szintet tuti, h egy babócád lesz? vagy még van esély a kettőre?
nagyon ügyi vagy, h mindenhova sikerült eljutnod és kényeztetted magadat!!!!! biztos jól esett!!!

nita: fiúk? ovi? barni nem unatkozik, amíg a tesó oviban van? le kell kötnöd egész nap?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Virag, koszi, meg is nyugodtam!:):) Szoval eloszor altalaban gyurumuti van! hihi okeska!:)
BencurHancur? Micsi?

Dike, uuuu, anyus, kezdodik a rosszulet. Nem baaaaaaaj, a kishaver:) beindult a pociban! :D Ejjel aludtal? Irigyellek a csajos napert!!:) Fokent a koromod vegett!:)

Kati, hogy vagy ma? Bogica?

Koszi csajok a dicseretet! Uram folyton ezt a fotot leskeli. tok cukimaaa`!!:) Egyebkent eloben nem igy nez ki, sokkal jobban mutat, igy a foto olyan matta teszi vagy nem is tudom. Az elobb pedig tornaztam es feltartott. Mondom neki, na menjel mert leesik a pulzusom! Azt mondja nekem erre: Mucikam, majd EN felviszem a pulzusod!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kati Máté alszik Barni meg autózik...ügyes tologatja már...meg idejön néha és kivillantja nekem a fogait és huncutan rám nevet.:)))))

amikor Máté oviba van biztos hogy hiányolja Barni de elvagyunk.......nincs különösebb gond:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, es mikor fekszik le Mate ejjeli szunyara? Vagy ez mar az es alszik reggelig? Vegig alussza az ejszakat?
Vendég
 


bogi: te atya ég!!!! hagyd magad!!!!!!! anyám, ki ne hagyd, mondd neki, h na gyere viríts apukám!!!!! :wink: :wink: :wink:

köszi, jól vagyok. napközben teljesen, de így estére megfájdul a pocak, de elviselhető, mert sokat jön-megy bogika, mert neki mindig van valami dolga!!! apa egyszerűen csak tündérkémnek hívja. annyira imádom!!!!! mindkettőt!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nita: ilyen korán alszik máté? nem semmi! biztosan az oviban fárad el ennyire!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogi,Kati ő már alszik reggelig........nem szokott ilyenkor lefeküdni csak ovi után voltunk még játszón!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita, hűűűű dejó nektek!!! barni mikor fekszik majd?
fűtésetek van már rendesen???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csillag: merre jársz? bence lefoglal? vagy gergő????

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogárka
Szép a gyűrű, én is szeretem a fehérarany-arany kombinációt, a nyakláncom-medál is részben fehérarany.
Ruhát nézegettél már, csak úgy kiváncsiságból? Milyen a stílusod? Várjuk arról is a képeket, esetleg segíthetünk dönteni.

Csillagvirág
Már én is jobban érzem magam, ha fodrász festi a hajam, nem bírok lehajolni mosni, és festeni is macerásabb, itthon jobban érzem a szagát, belélegezve meg nem túl egészséges.

Dike
Én is nagyon beteg voltam az 5. héttől, a hányinger csak a 13. héten kezdett megszűnni. Szóval kitartás.
Tonicot nem ittam, csak gyömbért, a hányingerre jó volt. De én egy nap max két pohárral ha ittam, és hetente csak egy nap. Szóval mindent kis mennyiséggel fogyasztottam, nehogy baj legyen.

Kati
Regit mi is tündérkének hívtuk. :wink:
Zalán is nagyon aktív tegnap óta. A palacsintát külön díjazta. :lol:
Vendég
 


Nita, nem volt futesetek? Matenak K.O.!:) Barnika dikozik mar?

Kati, :wink: :D
Nagyon cuki lehet a ferjecsked amikor becezgeti Bogikat!:) Nem fura, hogy mar ilyen nap a pocakod? Nem regen meg csak csikos teszted volt es lapos hasad, most meg mar gombolyodsz. Hozza lehet szokni konnyen, hogy pocakos az ember lanya vagy fura picit?

Virag, majd gyere meg!!!

Nika, merre vagy? Feszbukon logsz vagy a Farmon? :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


bogi: lapos has???? nevetnem kellllllllll!!!!!!! nemem kb 12 évesen volt lapos hasam. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
szóval: én most kezdem felfogni ezt az egészet, mióta mocorog és reagál a külvilágra!!! szerintem az apukája majd csak, ha a kezében tartja. persze próbálkozik ő, de... szerintem ő még nem fogta fel!!!

igen, igen! szívesen segítünk ruhát kiválasztani neked!!!


brita: palacsintától indult be zalán? az enyém a sósra bukik.
most ettünk meg egy zacsi pisztáciát és hát, végig ugribugrizta. most pedig megasztárt nézünk és megint táncizik.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pocak: nekem nincs nagy pocim, így nem akadályoz, így nem tudok nyilatkozni róla. sőt! élvezem, h látják rajtam, így félidő után már, h valakit lenyeltem!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


most folytatom a teregetést, mert már 5ször álltam neki...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati Barnika most fürdött és már alszik is:))))
nincs rendes fűtésünk:(((a szobát fűtjük villany radiátorral....... :cry: :cry: :cry:

Bogi "Barnika dikozik mar? "???????mi az a dikózik?? :oops: :oops: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok

Vagyok ám, csak Bence ma szunyált egy jót délután és ilyenkor nem alszik el este olyan hamar. Fél órája jöttem le a szobájából.
És most ne kövezzetek meg azért, amit mondani fogok. Na, szóval Bencének olyan jó alvókája van (volt) mindig is így esténként, hogy 1 éves koráig este 6-6:30 körül elaludt, 2 éves korára ez átcsúszott 7 órára és most nyáron tolódott ki 7:30-8:00 órára. :D Ez annyira ideális, Mindenkinek azt kívánom, hogy ilyen nyugodt estéi, éjszakái legyenek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nita, milyen ügyes Barni, hogy már tologatja a kisautókat. Bencét ennyi idősen még nem érdekelték a kisautók. Ő főleg kirakózott. (olyan párosítóssal, amikor ugyanarra képre rá kell tenni a megfelelő figurát.)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág csatlakozom hozzád nekem is mindkét gyerekem jó alvó.....kop.....kop........kop!!!!!!!!!!!!

én is csodálkozom Barnin hogy ilyen korán autózik mr......gondolom látja mit csinál Máté:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati, élvezd csak a pocidat! Én is mindig alig vártam már, hogy észrevegyék rajtam, hogy nem vagyok egyedül. :D Most és Bencénél is az volt a vicces, hogy olyan a hasam formája, hogy hátulról senki nem mondaná meg, hogy babát várok. sokszor pénztáraknál meg ahogy sorban állok látom a döbbent arcokat amikor oldalra fordulok. Rá van írva az emberek képére, hogy "jééééééééé, ez terhes..." :D

Bogi, tudod, gyűrű, esküvő, baba... ez az út. Majd mutatom, hogy merre gyere, az én ösvényem ugyanis nem elágazó, csak ez az egy választási lehetőség van. (ja, ha egy, az már nem is választás... akkor h@lye vagyok, de csak azért sem törlöm ki amit írtam. 8) )

Nita, és nem is lehet megcsinálni a fűtést? Mi a baj vele?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nita, tutira Mátét utánozza! A húgomnak két lánya van és a kisebbik sok mindent előbb csinál, mert látja a nagyobbtól.
Az alvással kapcsolatban meg remélem, hogy Gergő is követi a bátyus példáját! :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


kati! majd a kaáliba kiderül hányan vannak...de szerdai doki szerint egy. de én már akkor nagyon boldog lennék ha annak az egynek lenne már szívhangja.

bogarka! viszonylag jól aludtam csak 3szor voltam pisilni:)

már jobban vagyok, nem lesz sztem nekem rosszullét,bár lenne akkor nyugodtabb lennék!:)

KépKép
dike
 
 


akikenk még nincs babakocsija.......én tuti megvenném......szuper és NAGYON JÓ ÁRON!!!!!!!!!!!!!!

http://www.expressz.hu/baba-gyerek/babakocsi/lapra-csukhato/hirdetes-23166236/

Virág valahoé lukas a kazán mert ha begyujtunk és elindítjuk a vizet a csövekben a kazánba is ömlik a víz és elalszik a tűz......nincs manink megcsináltatni:(((((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mennyit irtatok, nem gyozom olvasni!!:):)

Rita mindjart teszek be fotot, milyen rucikra bukom.

Virag, tenyleg jo alvo Bencus. Gergovel se legyen maskent!

Nita, a dikozas az az alvas!:):) dikozni! Tudod! Aludni!! :D Aztam meg majd diszkozni megy!!:):) Egyszer!:)

Kati, :lol: :lol: :lol: 12 evesen? Na, nekem meg akkor sem! hihi Tornaztam, szertornaztam es az edzo mindig orditott, hogy huuuuuzzzddd beee a hasad!!!!! Huztam en, szivtam en de nem jott bejjjjjebb!!!:):)
Vendég
 


amikor én mondom, februárban szülök, akkor azt mondják, h az már mindjárt itt van, az nem lehet. ekkora hassal. a következő kérdés: és jól van a baba???? arra céloznak, h nem alul fejlett-e a gyerek, de erre én csak annyit mondok, h minden a legnagyobb rendben van, csak ne aggódjanak.

alvás: remélem nálunk is jó alvó gyerek lesz, mert mi nagyon szeretünk ám aludni.

dike: ne kívánd a tüneteket, így is lehet babát növeszteni. nézz meg engem, meg csillagot (tudom, én szamár utolsó....)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kép

Ez az egyik amit talaltam csak nem ilyen szinuben szeretnem es nem is ez az a waaaaa, de ruhaaaaaaaa, csak kiindulasnak ezt talaltam.
Vendég
 


Bogi köszi a dikózra a választ:)))))

Kati akkor egy jó tanács arra készülj hogy rossz alvó lesz a lányod max kellemes meglepi lesz ha még is jó......remélem érted amit mondani akarok.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, egyszerre nyomtunk!:):) hihiihiiiiiii
Vendég
 


nita: jól néz ki, de nincs hordozója!!! meg túl vad piros-nekem. de tényleg jól néz ki és tényleg óccccsssssóóóóó!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogárka, Te szertornáztál???????????? Aztaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! mennyi ideig? És miben voltál a legügyibb?

Kati, ne törődj a pocimérettel! ez akkora hülyeség! Nekem mindenki azt mondta, hogy biztos tök kicsi lesz majd Bence. Még a nagymamám is folyton azzal piszkált, hogy 2 kilós se lesz. hiába mondtam, hogy az uh-k szerint egyáltalán nem lesz kicsi és nekem lett igazam! :wink: A 3920 g az bizony nem kevés! :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nita: én mindenre fel vagyok készülve, de sajnos én azt tudom, h csak akkor vagyok mérges, morcos, ha nem vagyok kialudva. tartok így a depressziótól, de majd megteszek mindent, h ne így legyen, de sajnos tényleg fontos az életemben az alvás. és tartok tőle, ha később szülnék, ez akkor sem lenne jobb, de majd megoldjuk!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati ennyire fontos a hordozó?de azt lehet külön is venni!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, sajnálom ezt a fránya kazánt... ez így tényleg nagyon rossz lehet... :cry: :cry: :cry:

Bogi, nekem baromra tetszik ez a ruci. Majdnem ilyen volt az enyém is, csak hosszú ujjú. :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: nem is aggódok, mert láttam minden uh-on, h minden oké és anyukája fajta. hosszú csontú, inkább vékony(anno én is az voltam) babócám lesz. de majd apukája azt mondta, h ő felhízlalja. mondjuk nem tudom, h hogyan...?????

képzeljétek! ma reggel vettem észre, h a mellbimbóim körül egy irtó sötét kontúr rajzolódott ki. de csak egy milliméteres vonalban. gondolom normális, de furi.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nita: nekem b@romi fontos, mert főleg autózni fogok a csajommal. és rövideket, ami alatt tutira be fog aludni és nagyon fogom sajnálni felkelteni, h bemenjünk egy boltba, vagy anyuékhoz, vagy anyósomhoz.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, nem lesz ennyire fontos az életedben az alvás... az tuti!!!!!!!!
Ha viszont az lebeg a szemed előtt, hogy márpedig Neked ez nagyon fontos, akkor tényleg depis leszel... Az első hónapok akkor is a túlélésről szólnak, ha a gyereked nem hasfájós és könnyen visszaalszik az éjszakai evések után...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág rossz is.....sokszor voltam már padlón.......egyszer talán sikerül felépítettni a kályhánkat.......mert örököltem a mamimtól:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, Nekem meg meg nem kell kocsi, de nekem is vad.:( Mas szinben tok asz lenne.

Virag, jaja, talajon voltam jo de szekrenyt (nekunk ez volt meg kicsike voltam) is frankon ugrottam! Dobbantottam akkorat, csak szalltam! Kicsi voltam es konnyu!!!:):):):) Gerendat utaltam pedig ez a legnoiesebb szer. Es csak asszem 10 eves koromig csinaltam.:(:( Aztan kezdtem futni. Egyszer elvittek versenyre mert valaki lebetegedett de en tornara jartam, soha nem voltam futokkal eddzeni. Na, a lenyeg, ezt a versenyt megnyertem es utana futni jartam. Ezt sem sokaig 14ig. Aztan meg elkezdtem tancolni, aztan aerobicozni. Nagyon fanatikusan nem akartam egyetlen sportot sem mert csak tonkre megy az ember. Amolyan felig komolyan csinaltam. Mondjuk a terdem igy is sz.rra ment.:(:(:( A lenyeg a mozgason volt, ha meg versenyre vittek, mentem.:):)
Vendég
 


csillag: fejben ezeket már lejátszottam és mindent megpróbálok, h mosolygós, jókedvű, mindig happy anyukája legyek az én férjem tündérkéjének!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


bogi: te aztán sokoldalú vagy!!!!
éééééés!!! holnap mész a bárba????!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


bogi: olvastad, h jeanner jó hírekkel jött???juhééééé!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, csak lazan! Ne akarj megfelelni es happy lenni. Csak legyel onmagad mert az duplan faraszto ha faradt vagy de happy akarsz lenni. Attol meg boldog leszel csak max nem happy az almossagtol!:):) :wink: :wink:
Vendég
 


Bogi nem olyan élénk piros mint ahogy a képen látszik....én már láttam ilyet élőbe........
de lányok csak gondoltam szólok hátha...... :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bogi: megpróbálok!!!! megígérem!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?