Új privát üzeneted érkezett!

Lois!
Megnyugodtam. nem csak az én gyerekem képes a padlón elaludni. :D

Baba!
Tündérbogár a kiscsaj. És írok privit.
vovanda
 
 


Nani, F.is veolem szokott ébredni a pocakban.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hunci!
Köszi. Szerintem is sokan a reagálás hiánya miatt nem írnak.

Megjegyezném, már sokszor volt eszemben, hogy írjam, ha valami fontosat kérdez valaki, amira nem válaszoko, légyszí írjtaok privit, vagy megadom a telszámom, akármi, csak azt ne gondoljátok jó, hogy nem érdekel mit írtok. csupán én sem jutok az íráshoz, sőt az olvasáshoz se. !!!!

Nikó!
És nektek meddig tartott a lakásban járkálás? tegnap vendégségben voltunk, ott először járkált hosszabban, de a szabadban abszolút nem akar. Persze nem erőltetem.
Nagyon sajnálom Grétikét, én is tartok a gyerekorvostól, mi lesz , ha egyszer szükségem lesz rá. Eddig nem volt valami szimpi.

Rani!
Milán nagyon édes kismackó!!!
Szerintem sincs normál étkezés. Litti mindig kb. fele adagokat evett mindenből, és mégis nagyon "nagy" baba, jó súlyban van. szerintem attól is függ mennyit esznek, hogy hogyan hasznosít a szervezetük. Szerintem ne aggódj!!

Lois!
Hozok majd képet is.
Kis Zével milyen súllyal estél teherbe?
Zenebölcsi: ilyen éneklős, táncikálós pár órás elfoglaltság, úgy hetente. Ilyet keresek. :)
Talán együtt kezdünk az újabb pocaknövesztéshez. :wink: :wink:

Bols!
Jaj de szép kisfiad van!!! Nagyon édes. Jó lenne nekem Littike mellé. :)

Vandus!
Húúha! Bölcsihez gratulálok! Kíváncsi vagyok hogyan változik meg ezzel a család élete. majd számolj be róla!

Krisz!
Igen, a futás nem sokat várat magára. Neked is régen akarom írni,hogy ne haragudj, hogy nem reagálok a facebooke-on a farmos játékra, de még egyszerűen nem olvastam el, hogyan is műkszik. Időhiány. :oops:

Nna, megyek, mert felordította magát a kis cicalány.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 

 
 

Még itt vagyok , csakhogy befejezzem....

Húú, most már kezdek félni ettől a 15hós oltástól. Mi nov. 3-án megyünk. Littit még eddig egyik oltás sem viselte meg.Remélem ez se lesz nagyon rossz.

Baba!
Sok sok ölelés. gyógyulj meg mihamarabb és akkor minden jobb lesz. Betegen még inkább elkenődik az ember. De nagyon cukorfalat ez a kislány. Ez azért biztos vígasztal. :wink:

És akkor majd még hozok képet.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Köszi a dicséreteket Peti nevében is!

Az éjszakánk nekünk is extra car volt, nappal sem alszik a drágám, csak a cicin lógna egész nap. Front???

Baba, sajnálom a helyzeted, nem lehet könnyű :( !
Fannika nagyon édes (szerintem is egyre jobban hasonlít rád)!

Lois, kisZé földön alvása csúcs :D !

Skrisz, doki :twisted: !

Nani, mocorgás :P .

Katerina, hajrá kistesó (öcsike)!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Kat!
A Bezzeganyán (http://bezzeganya.postr.hu/) én írom januártól a bölcsinaplót, ott mindenről beszámolok. :D
vovanda
 
 


Nani, az a lényeg, hogy este együtt aludjatok el, és reggel együtt keljetek. Jó lenne, ha így maradna, mert nagy valószínüséggel akkor a születés után sem fogja keverni az éjszakát a nappalokkal. :wink:

Katerina, ne aggódj a FB miatt, én csak küldözgetek mindenfélét, aztán majd egyszer te is játszol majd. :wink:

Lois, kanyaró???? Te jó ég! Ezt nem is tudtam.... :oops:

skrisz72
 
 


Skrisz!
Igen, ugye az MMR oltásnál mumpsz, kanyaró és rubeola ellen oltanak gyengített vírusokkal, és ebből a kanyaró szokott enyhe formájában panaszokat okozni. Láz, kiütések, nyirokcsomó duzzanat, szemváladékozás. Tüneti kezelés kell, nekem azt mondta a doki, ha 3 nap alatt nem múlik, akkor vigyem csak vissza. De ezt még nem tudom, még csak 3 napja kapta. Bízom benne, hogy nem lesz semmi gond, és elkerül minket.

Bols!
Tökre emlékszem az ilyen napokra, mikor Zétény kicsi volt, ahogy nőnek, múlik ez a frontérzékenység :)

Katerina!

Én benne vagyok az újbóli közös babavárásban :wink: Akkor mikorra időzítsük?? :lol: :lol: :lol:
Úgy 58 kiló voltam mikor terhes lettem. De elég vékony voltam (kb. 170 cm vagyok), de emlékezhetsz is rám, mikor találkoztunk anno, akkor már terhes voltam, csak nem tudtam :wink: Most 60 vagyok.
Párórás zenebölcsit nem tudok, vannak foglakozások, amikre lehet hordani ilyen miniket, de azok csak rövidkék.

Vanda!
Ez a földönalvás elég új volt azért, meg nem annyira spontán kinyúlás, mert én is ott feküdtem, hozzá bújt oda, utána szunnyadt be. Amúgy nem jellemző, talán egyszer aludt be a játszószőnyegen, meg talán egyszer az etetőszékben :)
Már le is mentettem a bezzeganyát, én tuti foglak olvasni :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bébik édesek!

Baba :?

Csajok, ha valaki Matchban vásárol és nem kellenek neki a pontok...elkérhetném? :oops:

végre megint beindult a fogyásom így 1 év után :lol: csak hát igaza volt T drnak és a körzetimnek, torna kell, hát elkezdtem és lőn...
én is én is babás akarok lenni, na jó, majd, de nemsokára :lol:
Vendég
 


Lois!
Ne parázz az MMR miatt. Nekem egyik gyereknél sem jött ki semmi durva, kis nyirokcsomóduzzanat, nyűgösség, de semmi vészes.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Bocs csak egy gyors bekukkra van időm és egy kérdésre.
Lányok ki mikortól kezdte kóstoltatni azokat az ételeket a babákkal amit mi eszünk?
Na nem pacalra gondoltam de pl karfiolkrémleves stb.
Csak a só és a cukor tiltás miatt kérdezem!

Köszi a válaszolat!!

Kép

Kép
raniko
 
 


RAni, ennyi idősen mehet.
Vendég
 


Rani!
Mondjuk karfiolt azt pont nem adnék, csak 1 éves kora után. Ha nem nagyon fűszeres amit esztek vagy zsíros, akkor miért ne. Esetleg csináld kicsit lightosabbra, ha Milánnal is adni akarsz belőle.
Zétény már jó régóta (kábé 11 hós kora óta) ugyanazt eszi amit mi. De persze olyan kaja készül, amiből ehet. Azért bőséges így is a választék.

Hunci!

Match? Azt hittem olyan már nincs is, legalábbis itt nálunk évekkel ezelőtt bezárt az összes és más lett, ergo pontot sem tudok neked gyűjteni :(

Vanda!
Ááá, nem vagyok egy nagy paraanyu, tuti nem lesz semmi, enyémGyerek macsó :lol: (Azzé' nyifog mert az is macsó dolog kérlek :wink: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lánykák!
Eladó két Peg Perego Prima Pappa etetőszék! Aki kapja, marja! :lol:

Lois!
Tudom ám, hogy Zé egy macsó, Danim is, azért nyafog most is. :D
vovanda
 
 


Sziasztok!

Köszi az infót lányok.
Úgy veszem észre, hogy Milán nem szereti az íztelen dolgokat.
Kell neki egy kis cukor vagy só vagy valami mint a natúr íz.
Épp egy barátnőm mondta, hogy lehet, hogy az ő lánya azért lesz rossz evő mert ő 1 éves koráig kötötte az ebet a karóhoz és nem szeretett enni a kiscsaj.
Hááát lehet benne valami.
Mit lehet ártani valamennyi cukorral vagy sóval? :roll:
Na jó csokit nem kap meg nyalókát vagy chipset.
Akkor finoman kostoltatok vele néha ezt azt.

Lois privibe nem tudsz írni egy egy kaját amit Zé is ti is esztek? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Egy picikét nyugodtan tehetsz az ő kosztjába is. Csak éppen annyit, hogy íze legyen. Enyémek 1 éves koruk óta azt eszik, amit mi, de Balu is ilyen volt, szóval én gyakorlatilag 4 éve babásítva főzök. Akinek kevés a fűszer, pakol még és annyi. Levest, puha, nem fűszeres husit, krumplit nyugodtan adhatsz.
vovanda
 
 


Rani, azt mondják, a gyerek mivel nem érez ízeket, pontosan nem tudja, mi az a sós vagy édes, neki mindegy.Én nem hittem ennek az elvnek, fél éves kora óta pici só és cukor, utóbbi csak gyümölcscukor, és van íze a kajának, szépen eszik is.Persze amikor elkezdtem a hozzátápit, nem raktam semmit sem bele, mert a sok alma meg ilyesmi adott ízt, de amikor már nagyobb lett, és régóta kapott már hozzátápit,lásd fél éves kora után, ment neki az ízesítés.a tiéteket egye, sztem a k betűsök is mehetnek, hisz Milán is régóta kap más kaját, csak a tiétek ne legyen túl fűszeres, majd pótoltok, ahogy Vanda is írta :wink:
Vendég
 


Majd jövök még, most csak ennyi :roll: :

Muzikális gyermekem:
http://www.youtube.com/watch?v=gBYajJeKP-o

Tudom, hogy másnak ez nem nagy dolog, de nálunk hatalmas ugrás az "öntáplálás" eszközzel: :roll: :
http://www.youtube.com/watch?v=_qj6F5n9PuI

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszi a babakajás tippeket és leírásokat!!

Losi nagyon édes KisZé!!
Micsoda tehetség!! :wink:
A villázáshoz meg gartulálok, ez igen is nagy dolog!!! :D

Kedvet kaptam én is egy feltöltéshez íme!!!

http://www.youtube.com/watch?v=UwOQrDAYphg

Kép

Kép
raniko
 
 



Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Egyenlőre olvasóba, Gréti jól én viszont elkaptam tőle. Torkom fájt, hasmenés, láz. A hasmenésem nem nagyon múlik így elég nyomi vagyok.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Erre jártam... :wink:

Rani!
Én már adtam Rasinak a mi rakott karfiolunkból...nagyon imádta. :wink: Kapott már kis tejbegrízt is. :)
Édes nagyon a kislegény pancsolás közben. :D Az én Rasim még nem ül ilyen biztosan,Ő még csak kúszik meg négykézláb hintázik...de még addig nyugisabb az életünk,mert ha Ő is beindul igazán...huh... :lol:

Lois!
Irtó cuki a kisfiad a kutyussal (aki naggyon szép vizsla!!!).Az evéssel is igenis ügyes! :wink:

Mindenkinek szép napot!

Ági

pálgi
 
 


Lois nagyon édi KisZé na és Pizsi csúúúúúcs!!!
Milán is nagyon szereti a kutyukat mindíg odamegy a barátnőmék vizslájához és nagyon bírja ha nyalogatja!!! :lol:

Plági köszi.
Milány már ügyi ül már nem fürdetőkarikázunk. :D
Ma már többször állt úgy hogy nem kapaszkodik.
Szupi, hogy Ráhel is ilyen szépen kezdi a dolgokat.
Az tuti ha egyszer elindulnak nincs nyugalom.
Milán is állandóan a gatyámon lóg a főzök én meg rosszul vagyok mert nem szeretem ha akkor ott van körülöttem.

Kép

Kép
raniko
 
 


Megnéztem a videókat...

Lois!
Zé pont úgy röhög, mint Dani. Pasim azt mondja, hogy ha legközelebb Pestenjárunk, rászabadítjuk a mi kölkeinket is Pizsire. :D Önálló zaba irtó édes.

Rani!
Milánnak csak valami piros ruci kéne, ezzel a fehér szakállal tökéletes Mikulás lesz. :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok!

Vanda igen lehet, hogy Mikire veszek neki egy kis piros jelmezt!
Vettem neki egy kis narancssárga tököst is remélem belefér mert igen kicsinek tűni.
Ha belepaszíroztam rakor róla képet! :wink:

Lányok csináljunk egy talit naaaaa Miki környékén.
Csabit felöltöztetem Mikulásnak így lehetne nálunk a tali!
Na ki mit mond???
Mindenkit szívessen látnék! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


jó videók!

Pálgi, örülök neked.

nekünk a Miki nap körüli dátumok nem jók.első babazsúr :lol: aki pesti, ajánlom a nagyobbaknak az Operettház mesemusicelek c előadását, szuper!
Vendég
 


Sziasztok!


Lois:

Zétény irtó cuki, hogy nevetgél és csibészkedik. Nagyon jók a videók.


Rani:

Milán már mekkora... Nagyon édesen kacarászik, látom ő is imádja a habot a vízbe, bár melyik gyerek nem?

Még olvasok tovább de mennem kell, apáé volt a ma esti, szoba pakolás Grétivel, vacsi, hancur, fürdés és most esznek de hiányol Gréti. jó éjt!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


sziasztok!

Rani, nagyon aranyos a fürdőző kicsikéd! :D

Lois, kicsiZ. szépen falatozik! jók a videók.

Nikó, gyógyulj meg!

Hunci, elkezdtél tornázni??Hol, otthon?? Nem is értelek, olyan csini vagy, hova akarsz még soványodni?
Nem is tudtam, hogy te szopi alatt is meteztél! :shock:

Skrisz, hogy van Eszti?

Van a körzetünkben szülésfelkészítő tanfolyam,jelentkeztem rá, ma hívott a védőnő, hogy 'beírtak'. Három alkalomból áll majd, a pocakosságom majdnem utolsó heteire csúszik, a 33-34-35. héten lesznek. ( Babi is ezen volt anno) Legalább közel van.
puszi mindenkinek
28+4
nani72
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van kismamák és kisbabák!
Beteg gyerkőcök meggyógyultak?

Köszönöm a fürcsis hozzászólásokat!!! :wink:
Íme itt van az én kis tököcském:

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Videó-dicséreteket köszönöm Zé és Pizsi nevében is :roll:

Vanda!
Bp-re?? Öööö, mi nem ott lakunk, nagyon nem :wink: De ha tényleg mifelénk jártok, akkor nyugodtan bármikor :lol:
Eladó etetőszékek? Már nem használjátok? Akkor hogy esznek a törpök?

Ranikám!
Mi tuti ott leszünk, ha lesz nálatok Mikulás-buli :wink:
Kistököd nagyon édes :D :D :D A pancsis videó nagyon cuki, micsoda kis fókád van :D :D

Nikó!
Szegénykém, jobbulást!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani!
A kis vigyori!
Enyémeket alig lehet fotózni, állandóan zizegnek, csak a kondenzcsík látszik.

Lois!
Bocsi. :oops: Akkor merre is?
Etetőszék: Dani újabban nagyfiúsan a nagy asztalnál, rendes széken óhajt enni, annyi kompromisszumot tudtunk kötni, hogy kaptak kisasztalt székkel. Reméltem, hogy még egy ideig tudjuk használni az etetőszékeket, de bebuktam.
vovanda
 
 


Nani, itthon lépcsőzök és felülök.Minden nap fél óra kivéve az elmúlt 3 nap, beteg lettem.Én sajna nem szoptattam sokat, de ha szoptattam volna is szedtem volna.A mai álláspont már merőben eltér a mondjuk 2 évvel ezelőttitől.már nem "bűn" szedni.Holott még néhány éve terhesen sem szabadott...Nem jut át belőle semmi sem nekik.Csak neked lesz jobb, mert nem esel vissza.Sokan szedték és semmi gond nem lett.Sőt valakinek még a teje is több lett.
Vendég
 


Sziasztok!

Lois ok. akkor számítok rátok megbeszélünk valami jó kis talit!!
Köszi a tököcske dícséretét, és igen egy igazi kis vizibolha Milán! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Vanda!
Hollétem itt nem publikus, de priviben megírom majd ha érdekel :wink: Iwiw-en mi nem vagyunk pajtik ezek szerint?? Na majd ezt is pótolom és akkor lehull a lepel :wink:
Kis asztalt meg székeket már én is vettem, de azt csak játékra szántam, remélem nem szeret ki még egyhamar az etetőszékből. Nekünk is Prima Pappa van, nagyon szeretem.

Hunci!
Minden nap félóra torna, huhh, tiszta Kszéna vagy.. Én meg lusta mint állat :oops: :oops: Mondjuk most megint lepattant pár kiló, lassan be is kéne fejeznem.

Nani!
Én is szedtem terhesen végig, de én szoptatás alatt nem, vagyis a végén már igen, de 10 hónapig nem, én nem mertem kockáztatni a tejcsit.

Rani!
Ok, tali bekarcolva, majd toborzunk addig még csélcsap régi mamatársakat, oksa?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Még nem vagyunk pajtik. :D Széket én is nagyon szerettem, de ez van. Szerencsére fér a kisasztal+szék a konyhában.
vovanda
 
 


Köszönöm lányok a metes hozzászólásokat.

Ma fogászatra megyek, kiesett 1 tömés,amit lombik előtt csinált meg a doki, és van még 1 lepattanásom, egy tömés alatti pici fogdarab levált. :?

Tegnap este színházban voltunk, Coelho:11 perc c. darabját láttuk.


Hunci, nyárra feszíteni fogsz a strandon. :)
nani72
 
 


Sziasztok!

Lois oksa akkor még időpontot azért eggyeztetünk.
Bevallmo nem valami nagy a kégli de sok jó ember kis helyen is elfér! :wink:
Én is beszervezem a körülöttem lévő apróságokat!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Nani!
Milyen a színdarab? Én a könyvet olvastam, az nagyon tetszett.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Nani:
Jó volt a színház?

Rani:

Nagyon jó ez a tököcskés ruci, olyan cuki Milán.
Tali nekünk hétvégén lenne csak jó és persze apa is jönne. Én nem vezetek Pesten egyáltalán sajna parázok a nagy forgalomba, pedig amúgy szoktam vezetni. Max Budaörs Ikea meg ilyenek az autópályán.

Tegnap vittem vissza Grétit orvoshoz, rendbe van a torka, füle és a keze is szépen gyógyul.
Megcsinálta neki a doki az allergia vizsgálatot: tej, tojás, búza, szója, rozs. A tej lett 1 keresztes. Na és itt vagyok elveszve az itteni doki szerint a laktóz érzékenység miatt véres a széklete akinél tegnap voltunk szerinte a tej érzékenység miatt. Most ki mond igazat???? Az internet is a tejre írta a véres székletet. Lányok hova vigyem Grétit? Csak utána kéne járni mi lehet ennek az oka, tudtok tanácsot adni? :roll:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Vanda!
Okéééé, becserkésztelek :wink:

Rani!

Oksa :wink: Bár ha nem fórumos barátoknak is szánod, akkor lehet nem kéne inkább keverni a kettőt. Azok nem szoktak annyira jól elsülni, hidd el tapasztalatból mondom.

Én is megyek színházba decemberben, le sem írom, mert annyira ciki, hogy mikor voltam utoljára.... :oops: :oops: :oops:

Nikó!

NA ezt most nem értem....
Most a tejen mást értesz mint a laktózon? Tej, mint tejfehérje, és laktóz, mint tejcukor?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nikó!
Van barátnőm akik ilyenek miatt jártak Canossát, ha gondolod szívesen megkérdezem, hogy hol lyukadtak ki végül :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois:

Pontosan így van, a tejallergia az tej fehérje allergia, a laktóz érzékenység az egy vele született enzim hiány ( Laktáz) ez nem allergia hanem érzékenység és a tej cukrot nem tudja lebontani a szervezet.

Megköszönném ha megkérdeznéd.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


sziasztok!

11 perc: Aki olvasta, meg ne nézze!!!!! :lol:
( nekünk hangoskönyvként van meg. Nem lehetett akkortájt kapni és annyira akartam már ezt a szerzeményt, ezért lett megvásárolva,Horváth Lili mondja fel, nagyon klasszul .)
Fiatal színészek, sztem gyenge előadás. De azért nem volt rossz.

Nikó, óóóó, semmilyen allergia nem jó. :?

Fogdoki kimetszett egy kis ínydarabot, mert nem fért a lyukhoz. Próbatömést kaptam ,jövő héten felépíti. Szerencsére nem fájt, kicsi érzéstelenítőt kértem, ő nem akart adni. Azt mondta: féltem magát! :D ( tud az egész lombikprocedúráról, szurkolt ő is .)

pusszantás.
nani72
 
 


Lányok ki hol van?????
Tegnep nem írt senki?
Hahóóóóóó!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Helló!

Itt vagyok, tegnap én se voltam, barátnős napot tartottam ( van egy 14 hós kislánya a barátnőmnek ,aki "mintagyerek", mosolygós, kiegyensúlyozott, jó evő, és 3 perc alatt elalszik. )
Ma már túlestem a posta/bank/bevásárlás/főzés ügyeken, elfáradtam.

A könyvelési dolgaim is "viccesek", jelenleg táppénzen vagyok, de a vállalkozásom nem szüntethetem meg szülés után, mert számlaképesnek kell maradjak. A megkérdezett 6 könyvelő, 6 félét mondott, hogyan is tartsam fent a vállalkozást. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
tgyas ügyem már sínen van, de erről is csak 1 könyvelő volt toppon. Hiába,akinek nincs kismamája, f.ingja sincs az aktuális törvényekről.

szép napot mindenkinek!
(ma léptem a 29. hétbe)
nani72
 
 


Sziasztok!


Nagyon el van mindenki veszve, bár tegnap mi sem voltunk meg én amúgy is ritkán vagyok.....
Szép napos idő volt ma is, sétáltunk egy jót. Gréti imádja a sok falevelet rugdosni a fűbe, anya is szalad vele. Kicsit megint gyerek vagyok az utóbbi napokba tök jókat játszunk Grétivel.

Nani: könyvelési dolgokhoz nem értek de elég kacifántosan hangzik.
Babázást nem árt gyakorolni :) :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nani, evás vagy?
Vendég
 


Rumli van nálunk is, tegnap Daninak intéztünk új szemüveget, meg itthon is el vagyok havazva.
vovanda
 
 


Enyémbaba náthás, köhög. Tegn.voltunk dokinéninél. :cry: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Enyémek is taknyosak, Balum köhög. :D Jobbulást!
Te hogy vagy?
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: