Új privát üzeneted érkezett!

Bogi, OK! Tuti fent leszek valamikor. Két Uram és parancsolóm van éjjelente. Gergő és a pisi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mona, Neked is jő éjt!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


jő éjt=jó éjt

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: akkor egyutt ejjeli orkodunk!!
Vendég
 

 
 

jó éjt nektek!!! én is sokszor pisilek,majd gondolok rátok!

KépKép
dike
 
 


Dike, :lol: :lol: :lol: :lol: Ez jo kis ejjel lesz!:)
Vendég
 


sziasztok!!!

hát termeltetek rendesen!!! és nagyon jókat kacagtam, így pizsiben a kanapén a kakaómmal bogi rúgásai közben. sztem ő is nevetett rajtatok.
tényleg nem értem a lelküket a reál tanároknak.
én azt szoktam mondani, h a pedagógus gyerekek a leg elb@szottabbak. bocsi csillag, én is ide tartozok és ezt vallom. és ez jó értelemben is érthető.

nagyon megy a drukk!!!!!!!!! csillag: bence vár!!!!
dike: gyere gyorsan a hírekkel majd délután!!!!
bogi, nika: hajrá, gyerünk gürizni!!!!!!

a pisis storykon nevettem jót!!!!
képzeljétek, én átaludtam az éjszakát pisi és keményedés nélkül. reggel volt az első, amikor pisiltem.
este egészen későn vettem be a magnéziumot, lehet ez bevált!!! juhééééé!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


BOGÁRKA:

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


:) BOGÁRKA

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!
:)
Vendég
 


KATI, KOSZONOM!! OLYAN JO, HOGY KAPTAM KIS AJANDEKOT IS! MERT FELER AM EGY AJANDEKKAL EZ A SZEP SZINES BIRTHDAY KARTYA!!:)
KOSZONOM, KOSZONOM!!!!!!!!!!!!!!!!!! PUSZI IS JAR UGYE MELLE??!! :D PUSZI, KATA!!!
Vendég
 


KOSZONOM RITA!!!:):):)
JAJJJ, DEJOOOO NAPOM VAN MA!:) ILYEN SOK KOSZONTEEEST!!!!:) KOSZI MEG EGYSZER!!!:) NEKED IS PUSZIK!!!:)
Vendég
 


KATI, honnan tudtad?? Odaat Belani is felkoszontott de nemtom honnan tudja???!!!! :shock:
Vendég
 


Kati, szuper, hogy jol aludtal ejjel. Latod, lehet csak az idojaras volt:) a hunyo es novekedett is a kis Bogi!!:) Nagy csaj lesz am!!:) Marmint nem hosszra ertem, hanem ugy amuuugy, tudod!! :wink: :D
Vendég
 


Remelem Viraggal minden rendben. Kivancsi vagyok mit mondtak nst-n.
Vendég
 


Bogárka először is
Nagyon Boldog Születésnapot
másodszor is:) igazi úrinő leszel ezen a helyen :) nagyon szuperül néz ki :)

munka sikerült :) kedden kezdek :) ugyanúgy fogok járni délutánra :)csak másként fizet:) egyeztetett címre 300 ft éa a címekből létrejött üzletből 10 % szóval nem lesz rossz ha jól kötnek a csajok.Egyenlőre heten vannak.egy kis iroda van de nagyon családias :)ez a biztosító két éve van a piacon Járai Zsigmond meg pár másik pénzes ember alapította.Magyar telejs körüen.nincs benne külföldi tőke semmi.Szóval szerintem menni fog nekik :)

nekem oszifőm matekos volt és nagyon jó fej volt :):):) vannak kivételek amúgy én meg matek,fizika,kémia ezekből voltam jó :) nekem az irodalom meg ezek mentek rosszabbul :)

Csillag: nagy drukkhegyek neked :) nálunk nst-re soron kívül hívtak be mindenkit :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, koszi szepen eloszor is, es masodszor is!:):):) Draga vagy, puszillak!

Es gratulalok az uj melohoz! Latod alakulunk, mint pupos gyerek a pres alatt!-Katink utan szabadon!:)
A Jarai sztem egy remek szakember, latszik is, nem von be kulfoldi toket! A penzunkkel is jatszik:) de ez mas teszta, viszont legalabb nem viszi ki az orszagbol. Biztosan jo lesz, nem fekteti O be lutrira a penzet!!!! Ez tuti nyereseges lesz! Drukkolok, hogy feljebb es feljebb kerulj es erezd jol Magad!! Majd kedden gyere am, es meselj!!! A 10% is korrekt, teljesen jo ajanlat!! Hajra!!!!!

Urino, ne??!! Majd beoltozok angolkisassssszzzonkanak!! hihihi:):)
Vendég
 


Sziasztok!

Bogárka drága:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Csillag, mi volt nst-n? Gyere, mesélj. :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, jujjj, de szepseges!! Koszononom!!! Meg csillog is!!:) Nagyon szep!!! :D :D :D
Vendég
 


Igyekeztem szépet választani, nagyon örülök, hogy tetszik! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

NST-n minden OK volt, 10 pontot kaptunk. Gergő nagyon ügyi volt, szépen mocorgott, nem kellett rázogatni. :D Én meg olyan jól érzem magam, hogy már nem nem is emlékszem az elmúlt 3 nap kellemetlenebb perceire... szóval mostanában bizti nem szülünk...

Bocsi, hogy nem olvastam vissza. de vaksi vagyok a olvasószemüvegem nélkül és most Anyukáméknál vagyok. Majd később még jövök!

Addig is pusszamtyú Mindenkinek és köszönöm a sok-sok rám gondolást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Igen, tetszik!!:):)Bezees!!:):)

Virag, mar vartalak!! Orulok, hogy minden rendben!!! A tappenzes papirral is minden okes? Sokat kellett varni ra? Gergo mar most nagyon kis ugyike? Jo baba lesz!!!:) Bencus jol van?
Vendég
 


most csak gyorsan:

a méhemben egy szabályos petezsák látható, 19×8mm, szívműködés még nem látható. grav.s. 6. hét

és a jobb oldalamon van egy 26×28mmes képlet.ami majd valószínű felszívódik,mivel múltkor még a balon is volt. szabad hasi folyadék nincs. képet kértem, majd felteszem.pussssssssszzz

KépKép
dike
 
 


Dike: látod látod :):):):) te is alakulsz Bogi szavaival élve mint a pupos a prés alatt :):):):):)
nem lesz semmi gond :)

nika70
Salgótarján
 
 


Dike, puszikazlak!!:):) Latod, latod, minden szeep es jooooo!!!!:):) Orulok Neked es a petezsakocskanak!! Es mikor mesz legkozelebb orvoshoz? Megnyugodtal? Az orvos is csupa szepet mondott, remelem meg vagy konnyebbulve!! Voltal eszembe ejjel pisijaratkeppen!:):)
Vendég
 


Bogárka NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!!
Puszi!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Monaaa!!! Koszi szepen!!!!! :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Bogárka, ez aranyos volt. :D

Csillag, dike, szuper hírek, nagyon örülök!!! :D Várlak mind2-töket részletesebb beszámolóval! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Virág, Dike gratulálok Nektek az eredményekhez!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


nika! na akkor gratulálok még egyszer a munkádhoz!

Bogarka! nagyon sok boldog születésnapot kívánok!!!! nov 2 azaz jövő hét kedden megyek győrbe uhura, ahol már remélem lesz szívhang:)

csillag! örülök h minden rendben volt!

Kép kicsit megnyújtotta a képet h lekicsinyítettem.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok Csajok!

Nagyon eltűntem, de mentségemre legyen szólva, sehol sem netezek nagyon, mert ahhoz ülni kell, de azt nem nagyon tudok. Rettenetesen nyom ez a gyerök lefelé :) Ezen a héten lesz uh. Majd megtudom, mekkora. Már járok NST-re, ma volt egy elég nagy összehúzódásom, ami nem tetszett a nővérkének, de ezen kívül semmi. Sokat keményedek, főleg éjjel. Zsófi továbbra is mocorog, mint az őrült :D 8)
A cukorbetegségből elegem van!!! Ez a világ legszörnyűbb dolga :( Ááááááááááááá

Kati: Gratulálok a Bogi névhez, nagyon cuki! És köszi a hozzászólást a blogon, nagyon aranyos vagy!

Dike: Szuper!!!!! Éljen!!!!!

Bogárkám: Nagyon boldog szülinapot neked!

Csillag: Minnyá szülsz! Izgulok :)

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi de jó, hogy jöttél! Te is nemsokára szülsz!:) Kitartás, nemsokára a karodban tarthatod a Pici Zsófit! Puszi!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


zsuzsi! kitartás,örülök h írtál magadról!majd gyere az uhu hírekkel!

KépKép
dike
 
 


mindenkinek nagyon gratulálok az eredményekhez!!!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogárka Drága,



Kép

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Na végre, most tudtam leülni egy kicsit... hulllllllllllllla vagyok...

Nika, gratulálok a munkához! Biztos vagyok benne, hogy jó helyre sikerült bejutnod és ha azt nézem, hogy mennyire jól csináltad (csinálod) a másik munkát, akkor nyugodtak lehetnek, hogy Téged választottak. Nem fognak csalódni Benned!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dike, de jó, de jó, de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon örülök a jó eredménynek! Nyanyus, ott növekszik egy baba a pocakodban! Felfogtad már?????????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsi, tegnap pont elcsíptem, hogy "kukkoltál" egy kicsit és úgy magamban hiányoltam is, hogy nem írtál... DE ITT VAGY ÉS NEKED SINCS MÁR SOK HÁTRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hajráááááááááááá, ezt már fél lábbal is kibírod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kati, ez szuper, hogy nem volt keményedésed! Én is azt gondolom, amit Bogi, hogy a Te pocid is érzékenyen reagál az időjárás változásaira.

Bogárka, remélem jól telt a napod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jól esett, hogy gondoltál rám ma délelőtt. A táppénzes papírért 45 percet kellett sorban üldögélnem... :twisted: De ez volt az utolsó alkalom, most már csak szülés után kell odamenni a kórházi papírokkal. (de ezt már nem én fogom intézni, hanem majd az Anyukám... én akkor még nem fogok tudni elmenni sehová...)

A délelőtti NST-re épp odaértem. Szerencsére időpontra mehetnek a kismamák, így nem kellett sokat várakozni. Előtte megettem a csokikámat meg ittam egy kis kólát, így nem volt gond, Gergő vígan fickándozott. Tök jó volt, hogy VÉGRE ide is vettek olyan relax foteleket (mint amiről többen írtatok), így nem fekve csinálták a vizsgálatot, hanem kényelmes tespedő testhelyzetben. :lol:
Miután kész voltam, meg kellett várnom a dokimat, hogy kiértékelje. Sajna nagyon zsúfolt napja volt, kicsit több, mint egy órát kellett várnom rá... de lényeg a lényeg, azt mondta, hogy tökéletes. Mondtam neki, hogy valószínűleg nyákdugó darabkákkal "randevúztam" az elmúlt napokban, erre csak annyit mondott, hogy "most már nem tartjuk vissza, ha jönni akar." Hát ennyi... Köv NST egy hét múlva. :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, huuuuu, de kafaaaaa!! Lufi, lufi, lufiiiik!!!! Nagyon csecse!!!!:):) Dejo, dejo!!!:) Annyira jot kaptam Toled is, tok happy vagyok!!!:):) Kosznom Viragom!
Sima ugy, hogy gondoltam Rad, meg ejjel is!! Nekem vadlim gorcsolt be, mint atom, 3 oran keresztul kinlodtam vele. Vettem be magneziumot is igy enyhult de csak ha az agyon pihentettem. Amint megemeltem beleallt a gorcs, mint Nita anyossaba a fajdalom! Szenvedtem vele piszkosul. Reggel 8 orakor is, mint oreglany tevelyegtem a mosdoba, nem tudtam raallni sem. Na, mondom, ha ez a hasban is hasonlo szuleskor...akkkor inkabb kosssszkee!!!!! :wink: :lol: Szupersag, hogy nst-n minden rendben es a kovi az 1 het mulva lesz! Akkor meg lehet tenyleg bentrol figyelgeti a csaladot meg egy ideig.:) Te mit szeretnel? Ha jonne 7vegen, vagy ha maradna meg 1-2 hetet?

Beze, :):):)!:)

Dike, koszi, koszi!! Irtam am faceboooookra is!:)
Vendég
 


Bogárka, örülök, hogy tetszenek a lufik! :D

Ha lenne választási lehetőségem, akkor inkább valamikor a jövő héten szülnék, nem most hétvégén. A férjem ugyanis iderendelte az apósomat, hogy segítsen egy kicsit rendbe tenni a kertet. (Apósom agrárszakember és ő szokta megmetszeni a fákat meg ilyenek...) Anyukámékhoz meg jönnek 3 napra a húgomék családostól (2 kiscsajjal). Elég sz@r lenne, ha most szeretne jönni Gergő, mert ugye szülés alatt Anyuék lesznek a Bence-vigyázók és egy két szobás panelban nem a legideálisabb 4 felnőttnek és 3 gyereknek... Ha meg ne adj Isten ott kellene aludnia Bencének, mert este vagy éjjel jönne rám a szülhetnék, akkor nem is tudom, hogy hová fektetnék le Bencust... :?
Na de mindegy, ezen kár filózni, mert senki nem tudja, hogy mit hoz a köv. két hét. :roll:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!!!!!!

Virág ahogy Bogi is mondja tudósíts csak tovább
..mi mindenre kiváncsiak vagyunk:))))))

Dike szuper hírek!!!!!!!!!!!!!!!!gratula:))))))

Zsuzsi de jó hogy jelentkeztél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
már elmultál 35 hetes szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!
cukorbetegség elmúlik ha kibújt a csajosod!!!!!!!!!:)))))

BOGI:

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Huuuuu, Nita, ez nagyon szep! Nagyon szepen koszonom!!!! Es a Te lufijaid is csillognak! De jo!! Olyan, mintha 5 eves lennek!!:):) Csilli-villi lufik!
Vendég
 


Virag, igen, kar filozni! Ugyis minden ugy lesz, hogy a legjobb legyen Mindenkinek!! Meglatod!
En sem akarom, hogy szuljel mar mert akkor nem fogsz jonni ide. :? :cry: :cry: Majd szulsz jovo7en! :wink: :D
Vendég
 


Zsuzsiii! De jo itt latni!!! Na, szoval koszonom a koszontest!!:):) Puszillak!
Esss orulok, hogy jol vagy, vagytok! Nem sok van mar hatra, tarts ki Anya!!!!!
Vendég
 


csillag! hát még mindig nem fogom fel...szerintem majd ha már látni őt:))

jó éjt nektek, én fekszem. tegnap éjjel 2-5ig kínlódtam nem bírtam aludni már megint, remélem ma jobb éjszakám lesz:(

KépKép
dike
 
 


Bogi, akkor most ünnepélyesen megígérem, hogy jönni fogok errefelé. Nem szabadultok meg tőlem ilyen könnyen! :wink: Tudod, egyedül vagyok a hegytetőn, jön a hideg, a tél és ha nem akarok becsavarodni, akkor szükségem lesz Rátok! (húúúúúúúú, milyen kis önző vagyok :P , megint magamra gondolok... :P ) Meg aztán ahhoz, hogy írjak Nektek nem kell gép elé ülnöm, mert egy kicsi netbookon nyomulok vezeték nélküli Interneten. Azt már kifejlesztettem, hogy hogy lehet fél kézzel játszani Bencével, a másikkal meg pötyörészni... :P :P :P :P :P

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Dike, én nyertem, mert én fél kettőtől nem aludtam... :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Tok szupi, megiscsak jok a netboooookok is valamire, fel kezzel potyogeshez remek!! :lol: :lol: :lol: nem semmi vagy! Gyere am! Es meselj Gergorol es Bencerol. Es Magadrol. Tudod, mindent...tudni...akarok....!!-erre emlekszel meg??
Igen, tudom csak mi vagyunk Neked! Vigasztalas keppen, Nekem is csak Ti vagytok. Meg aZuram de O nem "tarsasag", masok meg csak bulizni jarnak, meg inni en meg erre nem vagyok vevo. Itt legalabb jol ki tudom elni magam. hihihihiiii Jol el tudok szorakozni!! hehheeee
Vendég
 


Kivancsi vagyok ma ki meddig nem, es mikortol nem alszik!!!:):):)
Vendég
 


sziasztok!

bogi: akkor kezdem én a nem alvás beszámolómat. nagyon elfáradtam tegnap, sűrű programom volt, aztán már a barátokat ágyból néztem, de az utolsó részt elaludtam. előtte rendesen elmentem pisilni, de már 10körül éreztem, h megint kell. inkább 1 percet beszélgettem a kislányommal, h szálljon le a hólyagomról. nem mentem ki, mert nem voltam magamnál teljesen.

aztán persze 2.19kor ki kellett mennem. majd vissza az ágyba, de a világért nem tudtam aludni. már a rádiót is bekapcsoltam, de nem ment. aztán valahogy mégis és nagyon rosszat álmodtam. vagyis iszonyút!!!
figyeltük a hasamat, amint mocorog benne a baba és egyzser csak egy kb 15 cm-es élőlény nyomta ki úgy a hasfalamat, h az annyira elvékonyodott, h láttam még a szemöldökét is. iszonyú volt!!!!!

de keményedésem ma éjszaka sem volt!!!!jupíííííííííííííííííííí!

na, valaki tud jobbat írni? :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, mar ertem miert nem neztel tegnap felenk. Hianyoltalak de gondoltam nem vagy hiszen akkor irnal mivel otthon vagy pihin. Ez az alom borzadaly lehetett. Latom a Te agyad is dolgozik kemenyen. Mindenki rosszat almodik aggodalmai kozepette az viszont szuper, hogy nem kemenyedsz. Lehet tenyleg csak az idojaras jatszott kozre. Majd latod a kesobbiek folyaman.
En most jol aludtam, 2x voltam ebren de csak 1-2 percre, vissza is aludtam. Ideje volt mar mert a faradtsagtol tegnap migren szeru fejgorcsom es totalis hanyingerem volt egesz nap. Teljesen kivoltam mar a nem alvastol, hetek ota csak 2-3 orat tudtam ejjel pihenni.:(:(

Torpiek? Viragom? Dike??

Nika, Nita, Beze, Mona, Rita?? Gyertek!!! Bettiket nem irom O felujit!!:) :wink:
Vendég
 


Maaaaaaa` megeeent lapteto! Az elozo oldal is ez volt. Asszem. Vagy az az elotti. Megmondom oszinten, uuuutalom a laptetoket! :twisted:
Vendég
 


bogi: örülök, h l aludtál.
apával ünnepeltetek? mit kaptál?
tegnap sokat jöttem-mentem és kipurcantam.
most megyek nemsokára gumikat cseréltetni az autómon. apa már leadta a gumisnál a télieket és majd hazafelé hozza el a nyáriakat. meg megyek a boltba, mert semmi nincs itthon. nem főzök, mert az anyósom csinál csirkepörit. majd sütök délután egy kis tököt.
ma még jövök!!!

a többiek még alszanak?????

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?