Új privát üzeneted érkezett!

Judyt!
szerintem, de lehet, hogy hulyeseget mondok, Babus javits ki, de hasi uh nem lehet meg a petezsakot latni. Nekem sem latta volna azzal. Engem huvelyivel vizsgaltak meg

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Lányok!
Na jó megpróbálok optimista lenni.Kép
De tudjátok a kis ördög ott motoszkál az agyamba.Kép
Kérek szépen ördögüző energiákat.Kép

Judit!
Nekem a 17 cn-on volt, akkor a 39 cn-on csak fog látni valamit.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!

Szerintem próbáld meg "kiutálni" magadból a cisztát. Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de egy próbát mindenképp megér. Igaz, én csak a fejfájásomat szoktam így kezelni, de általában bejön. Talán valami önhipnózis-féle lehet ez, de hatásos.
A baba pedig még picike ugyan de nagyon erős, és mindenképp jönni akar ám!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Babus!
Teljes mértékben igazad van.Kép
Tegnapra azért voltam bejelentkezve, mert ha megjött volna, akkor előtte megnéztük volna, és csak úgy szedtem volna be az újabb adagot.
Jajj de jó, hogy ott van az a sok volna.Kép

Zsuzsci!
Figyeltél?
Az UH nagyon fontos!!!

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judit!
Valóban igazad van.Kép
Ez a dokinő is azt mondta, hogy hüvelyi UH-val majd orvosom pontosabbat tud mondani.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JudyT!Kép

Ne izgulj én is hallottam, hogy nem gond ha baba mellett van ciszta.

Nem lesz semmi baj, hidd el.

Fogom a kezed még mindig nagyon.
El sem akarom engedni már soha többé Kép

Mea
mea
 
 


Ne izgulj, minden rendben lesz!!!

Megyek kicsit osszeramolok, utana irany a vedono.
Utana meg elutazunk Pecsre, a szuleimhez. Csak hetfon jovok, biztos lesz mit olvassak.

Mindenkinek jo pihenest a hetvegere. Remelem hetfore jo sok babasunk lesz

Sziasztok!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judyt
Biztosan minden rendben lesz és nem okoznak gondot a ciszták. Különben is bent a pocidban babuci már biztos dolgozik az eltüntetésükön, mert csak ő akar ott maradni!Évinek igaza van, az önhipnózis nagyon hatásos lehet!

Aki már rég babucis elmondaná, hogy mi várható jövőhéten a dokimnál. Hétfőn vagy csütörtökön megyek tehát akkor lesz 42 vagy 45 cn. nap.
Ilyenkor már van hasi ultrahang vagy sem, és fotó?
jura
 
 


És vérvétel+vizelet ilyenkor van? Fogalmam sincs.
Jura
jura
 
 


JudytKép
ne aggódj, lécci.
Reméljük hamar felszívódnak majd azok a fránya ciszták!
Addig vigyázz magatokra!

JuraKép
amikor még reménykedtem a spontán babóban én is úgy terveztem, hogy csak kb. a 12. héten áruljuk el a családnak.
Hogy most mi lesz azt nem tudom. A férjem szülei nem is tudják, hogy "gondunk" van, mert nem akarta elmondani nekik. Az enyémek tudják, hogy lombikolnunk kell, mert nehéz lett volna nem észrevenniük rajtam, hogy valami van.
Azt viszont megígérhetem, hogy csak Ti (és az egyik kolléganőm) fogjátok tudni, hogy mikor lesz a transzfer. Nem akarom nagydobra verni, hogy miért megyek szabira. Szerintem ez érthető, nem?

BabusKép
Ha én por, kosz, vagy egy kis piszok Kép lennék, Te lennél számomra a legrémesebb mumus! Aztán csak óvatosan, nem kell túlzásba vinni!
Nekem olyan hihetetlen, hogy Kristóf még kb. 3 kg-ot fog nőni. Hiszem már most olyan nagy fiú!
Szerintem nem ficánkol és forgolódik benned, hanme egymás után megmutatja, hogy milyen erősek a lábacskái és a kezecskéi, nem gondolod?

Stella

Kép
stella9
 
 


Judyt
Ezért mondok én egy Closty-s hónapban 3 UH-ot: egyet, amikor megjön a mensi, hogy szabad-e a terep(vagyis nem maradt-e vissza ciszta), egyet félidő előtt, hogy hány tüsző érik, és egyet félidő után, hogy megrepedtek-e. Mert ha nem, akkor megrepesztehették volna egyetlen szurival. Jó, nálad nem volt gond, mert volt még 1 másik tüsző, ami szerencsésen megtermékenyült(bár ez lehet, hogy Closty nélkül is ott lett volna)Viszont mi lett volna, ha nincs még egy?! Akkor már nincs is baba.
És akinek csak 1 vagy 2 tüszője érik meg, és mindegyikből ciszta lesz, annak ez egy elpazarolt hónap, míg ha megrepesztették volna, akkor sikeres is lehetett volna.
Na, nem pofázok többet Closty ügyben, már ezerszer megfogadtam. Neked szerencséd volt, 3:1 arányban a baba győzöttKép

Stella
Mostanság így néz ki az én Kristófom, sőt, már nagyobb is, mert ezek a képek 23 hetes magzatról készültek, mi meg ugye 3 héttel nagyobbak vagyunk már:

Kép
Kép

Nade, ha ilyen nagyon össze kell kuporodnia, akkor hogy tud egyidőben egyszer itt, egyszer meg ott lenni a keze és a lába?! Fura fazonok ezek a babákKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép

Lehet, hogy buta kérdés. De a hőmérséklet emelkedésből nem lehet következtetni arra, hogy megrepedt-e, legalább 1?

Kép
zsuzsci
 
 


Zsuzsci

Ezt akkoriban én is nagyon furcsálltam, de mikor nekem nem repedt meg az az egy tüszőm, hanem ciszta lett belőle, akkor ugyanúgy alakult a hőm, mint máskor. Szépen leesett a 14.nap körül, aztán felment a 17.nap körül. 32 napra szépen meg is jött. Semmi panaszom nem is volt. Csak egy jókora, több, mint 4 cm-es cisztám, baba meg persze sehol.

Kép
babus2005
 
 


Judyt Kép
Ne aggódj, kérlek! Hidd el minden rendben lesz.
Jövő hétfőn doki megmondja, hogy milyen szépen beágyazódott a babuci és minden rendben van Kép
Addig beszégess a pocidhoz. Mond meg a neki, hogy üzze el a cisztákat, hogy nyugodtan tudjon szépen cseperedni Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


BabusKép
Tényleg Ő Kristóf??????
Jaj, de szép baba!
(Én is akarok!!!!)
Tényleg nem lehet túl nagy a hely odabent. Gondolom sokszor szeretnél átlátszó lenni, csak hogy tudd, mit csinál éppen a Pöttömke!
Mikor lesz a legközelebbi Kristóf-mozi?
Vagy most már nem is nagyon nézegetik?

Na már megint csak irígy kutya vagyok!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella

Ez nem ŐKépEzt a képet erről az oldalról szedtem le:
http://mama-baba.freeweb.hu/hetrolhetre1.html
Hogy kb. így néz ki most. Ezek valódi méhen belüli fotók, olyanok, mint amilyenek a Gyermek születik című könyvben is vannak(ezért akarom megvenniKép)
Az én Kristófom ennél a babánál sokkal szebbKépKépKép
Kristóf mozi legközelebb november végén lesz(de csak sima, kórházi 2D UH), és majd valamikor a 32.hét körül(az december első felében lesz), akkor akarunk majd 4D UH-ra menni, azon elvileg már nagyon jól lehet látni, hiszen akkorra már közel 2kg-os leszKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt
Annyira sajnálom, hoyg ezek a fránya ciszták, sőt, cisztácskák (mert olyan picik azértis) aggodalmat keltenek benned Kép Hétfőn a dokibácsi/néni megnézi minden rendben van-e odabent, és biztos behív majd többször is UH-ra, hoyg a ciszták felszívódtak-e. Addig is kérlek ne aggódj, mert a babucid ezt talán érzi, és nem is tudja hogy tehetné boldoggá újra anyucit Kép

Mókuci
Jobbuást kívánok neked!
Ami azt illeti nekem is fájdogál a torkom, biztos megfáztam Kép

Tündi
Vendég
 


Munkahőse Tünde Kép
Hiányoztál... Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Sziasztok lanyok!

Akar hiszitek akar nem, ma meg nem volt lehetosegem irni nektek!

Judyt,
mielott teljesen kiboritanad magad: nem lehet meg ilyenkor latni a manokezdemenyt sima UH-gal, sot huvelyivel is csak alig. Ha meg emlekszel, en a 30-31-dik cn- on voltam eloszor a dokimnal, meg huvelyivel is csak talalgattunk, hogy valoszinuleg ebbol a foltbol lesz valami. vervetelbol es vizeletbol lehet meg ilyenkor csak tutira megmondani. Aztan ra 1 hetre mar lattuk a fekete foltocskat, de azt is csak huvelyivel!!! Nehogy elhatalmasodjon rajtad az idegesseg! Semmi okod ra. A teszt kimutatta a babat, es ez a lenyeg!!! Mellesleg nogyogyasz volt, aki megnezett UH-gal?

Valaki kerdezte, hogy normalis-e, hogy faj a hasa es nem akar szetrobbanni a cicje? Hat ha en normalisnak vagyok mondhato, akkor igen. nekem is pont ez volt a furcsa, hogy hasam gorcsolt (azota is szokott rendszeresen), cicim pedig teljesen puha volt es meg most is csak latom, hogy novoget, de egyaltalan nem faj es nem erzekeny!

Na akkor lassuk, ki szeretne a kovetkezo idoszakra tuti 2 csikos tesztet tolem, amilyet Judytnak is kuldtem?

Babus,
nekem megvan a Gyermek szuletik cimu konyv, tenyleg gyonyoru. Parom orakon keresztul olvasgatta, amikor hazakeveredtem vele...

Ja, es Judyt, kernek egy kisebb korrekciot a tablazatban. Tegnap betoltottem 32. eletevemet... De oreg vagyok mar!!! Kép

Vanda
vanda72
 
 


Vanda Kép
Utólag is nagyon boldog szülinapot Kép
Bár az igazi ajándék már a pocidban gondolom.

A zebrás tesztből kérnék egyet Kép Kép Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Jura
Az első vizsgálatok nagyban függnek a kórházi szokásoktól és a dokitól is, de általánosságban:
Van egy kézi vizsgálat, csinálnak rákszűrést, vesznek hüvelykenetet.
Csinálnak UH-ot, általában hüvelyit, de előfordulhat, hogy hasit, bár ezzel kisebb eséllyel látható még a petezsák. Ha látszik már a petezsák, akkor szerintem tudnak adni róla képetKép
Elküld a dokid vérvételre(semmi különös, egy általános vérvizsgálat, vércsoport, stb.) és vizeletvizsgálatra. Aztán majd nemsokára fel kell keresned a védőnőt, aki ad kiskönyvet, adminisztrál vagy 1 órán keresztül és elvégez majd minden alkalommal egy pár alapvizsgálatot. Elküld a háziorvoshoz egy belgyógyászati vizsgálatra, esetleg fogorvoshoz is.

Vanda
Boldog szülinapot!!!

Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


VandaKép
NEm is vagy öreg!!!
Boldog szülinapot!
Kép Kép
Stella

Kép
stella9
 
 


Vanda Kép

Nagyon boldog születésnapot kívánok én is!!! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Zsuzsci, Babus, Stella,

Nagyon nagyon koszonom a jokivansagokat! Igen, a legnagyobb ajandek mar valoban a pocakomban van es remelem nagyon jol erzi magat!

Vanda
vanda72
 
 


Gyongyi,
neked is koszonom! Hogy vagy mostanaban? Szived, hanyinger, stb?
En sajnos ugy erzem, hogy naprol napra jobban gyotor a hanyinger, most eppen a fejem is megfajdult, de ez inkabb az idojarasnak koszonheto, gondolom jon a hideg!

Vanda
vanda72
 
 


Vanda Kép

Hat nem valami fenyesen vagyok, de inkabb nem panaszkodom, mert a mai nap eddig szuper! Reggel reggeli es keves kave nelkul meg tusolni se tudok, mert multkor is majdnem elajultam... Hanyinger van, de mar rajottem, hogy mennyit ehetek 1xre, igy az mar egesz jo. Viszont hetvegen, lehet hogy nagyobb melltartok utan kell neznem... Kép A szivemmel szerencsere azota nem volt gond... gyorsan lekopogom. Kép
Fejfajas, az nem jo. Kép Szoktad maszirozni a kobakod? Nekem az szokott segiteni... vagyis nekem a parom szokta csinalni. Kép
Hanyinger, nekem tenyleg tok jol bevalt a sokszor picit. Egesz nap van hanyingered?

Gyöngyi

bgy
 
 


Vanda!

Először is nagyon boldog szülinapot kívánok Neked!!!
És gratulálok a babához is!
És én is nagyon szeretnék egy olyan pozitív tesztet kapni tőled, amilyet Judyt is kapott! Lehet???
Pussz!
Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Evi,

Koszonom a jokivansagokat neked is! Elmegyek a boltba es megveszem neked is a tesztet! De azert a + eredmenyhez ti is kelletek am, nem tehetek meg mindent en a babaert! Pozitiv gondolkodas a legfontosabb es hogy ne csak ez jarjon a fejedben! Rendicsek? Akkor megyek is es postazom! Meddig is kell odaernie?

Vanda
vanda72
 
 


Gyongyi,
Orulok, hogy kezded megtalalni az arany kozeputat es hogy a szived sem rakoncatlankodik azota!

Fejmasszazs nekem nem esik jol ilyenkor, pedig egyertelmuen meg tudom mondani, hogy hol faj a fejem, csak nekem olyan migrenes fejfajasom van, ami melle hanyinger is parosul a legtobbszor. Ez az alaphanyingeremmel egyutt eleg erdekes elegyet alkot! Inkabb a lefekves segitene, de az meg varat magara, kicsit meg imitalnom kell a munkat!

Neked eleve alacsony a vernyomasod es most meg lejjebb ment? Felkeles siman megy, vagy rogton kell valamit enned? Egyebkent a sokszor picit elv nalam is remekul mukodik!

Igen, sajnos egesz nap van hanyingerem. Neked?

Vanda
vanda72
 
 


Vanda Kép

Hat eleve eleg alacsony a vernyomasom es csak gondolom, hogy most talan meg alacsonyabb... Persze a dokinal tokeletes volt a vernyomasom, igaz izgultam is rendesen. Kép A felkelesnel valtozo, van hogy mar szedelgek az agybol kikelve is. Hanyingerem ha van, akkor nekem is egesz nap. Ja, es hihetetlenul valogatos lettem kajaugyileg...
Hat a migrenes fejfajas nem lehet tul jo, foleg tobbfele hanyingerrel keverve... Kép Azert remelem javul majd a helyzet.

Gyöngyi

bgy
 
 



KépKép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus
Köszi a kimerítő választ. A vérvétel egy kicsit aggaszt, ugyanis: mint tudjátok egyetlen kolléganőmet kirúgták, tehát egyedül vagyk az irodában. Nem jöhetek be később, nem mehetek el előbb, nem vehetek ki szabadnapot.Mivel az iroda 9-kor nyit, vérvételre ált. 8-nál előbb nem lehet menni+várni kell, vagyis nem érek be az irodába 9-re.Már arra is gondoltam, hogy anyuéknak az egyik ismerősével (nővér) megbeszélem, hogy 8-ra megyek vérvételre és ne kelljen várnom. Ő ezt elintézné, de akkor anyuéknak el kéne mondanom a babucit, pedig karácsonyig nem szertetném! Majd a nőgyogyimmal szövetkezünk valamit.

Pont ma szertnék könyvet venni a babuci várásról,
és erre ketten is írjátok a gyermek születik című könyvet.Most megyek és meg is veszem.

Mára vége a munkaidőmnek. Puszi mindenkinek. Jók legyetek!
Jura
jura
 
 



Köszönöm szépen a sok bátorító szavakat.Kép
Most már lelkileg sokkal jobban vagyok.Kép
Már csak 4-et kell aludni és mehetek a dokihoz.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt,

Koszonom! Ugye elolvastad, amit irtam az UH-rol?

Vanda
vanda72
 
 


Vanda
Én is nagyon Boooooooooooldog szülinapot kívánok neked!!!!!!!!!!!!!!
Jura
jura
 
 


Jaj de aranyosak vagytok, nem gyozom koszongetni!

Jura, neked is koszonom! Hogy vagy(tok)?
vanda72
 
 


Vanda!
Persze elolvastam.Köszike, meg is nyugtattál.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jura Kép

A korzeti dokid nem tudja levenni a vert? Ugy tudom nehany helyen mar a korzeti is megcsinalja...

Gyongyi

bgy
 
 


Én is akarom azt a könyvet!!!
De olyan drágaKép Valószínüleg csak a decemberi szülinapomra fogom megkapniKép
Én is jó vagyok, Kristófra és a szobájára semmi pénzt nem sajnálok(pl.az első ruhája egy 7oooFt-os rugdalózó), de magamtól egy könyvet is sajnálok.
Na mindegy. Ez a mindenről lemondás úgy látszik az anyasággal együtt ösztönösen jönKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jura,

Amikor en az elso vervetelre mentem, mar 7-tol mehettem volna. Altalaban szerintem 7-9-ig van vervetel minden laborban. Nem tudod megerdeklodni a dokidtol? Egyebkent szerintem o is le tudja venni, nekem is a dokim volt az 5 szurasbol az elso probalkozo, aztan meg jott 2 nover, miutan senkinek sem sikerult venat szurnia.

Vanda
vanda72
 
 


Babus,
en megszavazom, hogy jar neked az a konyv! Nem lehetne mondjuk egy valamit, amit Kristofnak szantal kicsit kesobb megvenni, es a konyvet elobb? A vegeredmeny ugyanaz osszegben, csak te elobb orulsz neki, ami ugye Kristofra is kihat!!! Na?

Vanda
vanda72
 
 


Lanyok,
en most hazamegyek, mert annyira faj a fejem! Holnap jovok!

Sziasztok!
vanda72
 
 


Vanda!

Ha nem nagy kérés, holnapra, esetleg szombatra kellene az a bizonyos teszt...

Előre is köszi!!!
Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Vanda
Pár napja vettük meg a heverőt(50oooFt), 2-3 hét múlva jön a szekrénysor(95oooFt) és a kiságy(37oooFt). Egy kicsit húzós most ez a hónapKép
De nem panaszkodomKép Erre vágytam mindigKép
De átadom apucinak az üzenetedet, hátha megszánKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Jújj, de jó lesz 2-3 hét múlva.Kép
Biztosan szuper lesz Kristóf szobája.
Már előre élvezheti, mert biztosan sok időt fogsz majd ott eltölteni.Kép
Gondolom majd bemutatod neki a szobát.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vanda! Kép

Én is Boldog születésnapot kívánok!!

Babus!
Ne sajnáld a pénzt a köyvre, szerintem 1 könyv minden kismamának jár. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Helló!

Csak pár szóra néztem be, de már fél órája olvasok, hogy képben legyek.Kép

Judyt,
nagyszerű lehetett látni, ahogy a férjed örült a babának.Kép A ciszták meg el fognak tűnni!

Vanda,
boldog szülinapot!
Kép
Én is kérek tesztet, bár már a múltkor is kértem, lehet, hogy már ott lapul a polcomon?Kép

Jura,
nálunk is héttől lehet vérvételre menni, szerintem kérdezz rá, hátha ott is.

Babus,
én is így vagyok, a gyereknek mindent, nekem meg háromszor is meggondolom, hogy mit.Kép

Mea, Évi,
nagyon drukkolok nektek!

Csilla,
nem lehet, hogy baba van a dologban, és azért nem jön meg rendesen? Sokan barnáznak az első mensikor babásan is. Egy teszt?

Mókuci Móni,
jobbulást, vigyázz magadra nagyon!

Sysy,
a sógornőmék is jövőre házasodnak, már ő is nagyon szeretne babát, de a vőlegénye nem volt hajlandó az esküvő előtt, viszont közvetlenül az esküvő után náluk is indul a projekt. Remélem, sikerül nagyon szép esküvőt szervezni.Kép

Zsófi,
vigyázz magadra, csak semmi megerőltető! Anyukád meddig marad?

Henci,
én is üdvözöllek!Kép A mi esküvőnk is ilyen volt, mint nektek, de már nem zavar, így a múlt távlatából.

Zsuzsci, Tündi,
fogjátok a kezemet erősen, az sem baj, ha ropog az ujjamKép. Nekem a múltkori mensim 24 napra jött meg, előtte 26-ra, szóval én már most izgulok eléggé.

Kóbor
kóbor
 
 


Vanda Kép
Nagyon boldog szülinapot Kép
Remélem jobban leszel holnap.

Judyt Kép
Örülök, hogy kicsit megnyugodtál Kép
Csak így szeretnélek látni, mosolyogni és igen is boldognak lenni Kép

Babus Kép
Hát nem semmi ez a hónap Kép, de majd csak túl lesztek rajta, azán jöhet a könyv is Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kóbor Kép

Nagyon drukkolok, szorítom a kezed ezerrel. Csak nehogy törött kezű kismami legyél Kép
Mikor fogsz tesztelni?

Kép
zsuzsci
 
 


Lányok!
Sajnos ma már többet nem tudok jönni.
Mennek a drukkok ezerrel.Kép
Ha már egyszer beindult a zebrásodás szeretnék egy újabb zebrát elengedni, úgyhogy tessék igyekezni.Kép
Tesztelni!!!
Halljátok Mea és Évike?
Puszi mindenkinek, holnap talizunk.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?