Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm a pocakfájásra javaslatokat! Kipróbáljuk!

Angie
Nagyon édes Zsombor! :)

Sophie
Hihetetlen szemei vannak Beninek! :D :) És ezek a hosszú gyönyörű szempillák! Csajok kedvence lesz az biztos! :D :D :wink:

Macs
Drukk Kittikének!+++++++++

Pocak:
Nekem egy hét alatt teljesen visszament eredetibe. És mérlegeltem 3kg maradt rajtam a kezdőhöz képest. (De mondjuk nem a "versenysúlyomról" indultam neki a terhességnek)
Egyébként azt olvastam, h 3-4kg felesleg kell a szoptatás alatt...

Varrat
Nekem is volt/van külső és belső. A külsőt kiszedték 3nap után. (Azóta rohamosan javul a seb, mióta meg volt a varratszedés!)

Magzatvíz elfolyás
Egy halk pukkanás volt csak (Nem hiszem, h más hallotta volna rajtam kívül), amit éreztem és utána elborított.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sophie!
Gyönyörű fiad van! Azok a szemek…. :lol:

Kinga! Ebba!
Gyógyulgassatok, és vigyázzatok magatokra! Ez a fránya torokfájás!

Kinga!
Nekem nincs Ikeás bébiőröm, úgyhogy nem tudok segíteni!

Plüss állatok: Ez nekem is gond. Én úgy gondoltam, hogy egy ismerőstől szerzek egy kézi gőztisztítót és azzal fújom le az állatkákat. Azokat is kimostátok, amikben csörgős golyócskák vannak? Nem tett bennük kárt?

Macs!
Nagyon szurkolok nektek és imádkozom értetek! Nagyon nagy ölelést küldök!
Balázska nagyon ügyes, szépen gyarapodott!

Tatjana! Lucuzs! Eta!
Mi volt az nst-n?

Gyancsi!
Mi lett az aranyereddel?

Navi!
Eredmények? Nagyon szurkolok!

Haynii!
Hogy vagytok?
Én is befizetnék egy ilyen gépre! Csak még azzal kiegészítve, hogy be is rakja a szekrénybe! :lol:
Te egy nagyon sportos alkat vagy, neked egy hét múlva már nem lesz pocid!

Ebba!
Szerintem elmérték a súlyát. Nem hiszem, hogy jól mér a gép! Minden rendben van, ha a doki ezt mondja!

Berni!
Sajnálom az éjszakát! Napközben tudsz pihenni, vagy aludni egy kicsit?

Nasi: Én vasárnap este ültem kocsiba, este 8-kor és kerestem egy cukrászdát, mert annyira kívántam a sütiket! Borzalom, pedig normál esetben nem az édeset, hanem a sós sütiket szeretem!

A magnéziumról engem is leállított a doktornő a 36. héttől!

Lucuzs!
Látom közben megjöttél! Örülök, hogy Balázs ügyes volt!
Köszönjük Aranyoska híreket!

Angie!
Hát, én ezért nem is gondolkodom mentőben. Pedig nekünk egy utcával arrébb van egy mentőállomás! De valahogy nem bízom bennük!
Nagyon jók a képek! Olyan édes Zsombor! Nagyon jó a közös képetek is, egyáltalán nem látszol rajta fáradtnak!

Mikegirl!
Vigyázz magadra, és lehet, hogy jó ötlet, ha már nem vezetsz! Te még mindig mennyi mindent képes vagy csinálni! Ezerrel pörögsz!

Masszír!
Az én párom is masszírozás terén egy antitalentum! Ő is inkább simogat, de az is nagyon jól esik. De van, amikor egy olyan jó erős masszír kellene! Szerencsére anyósom viszont nagyon jól masszíroz, és hetente kétszer átjönnek, és olyankor megmasszíroz. Na, azt imádom! Csütörtökön jön legközelebb, és majd szombaton is! Alig várom már!

Én is ma voltam ctg-n, és vizsgálaton is. Minden rendben van velünk, úgy tűnik, hogy Kittike nem fog hamarabb jönni, kivárja az idejét. Én nem bánom, addig is erősödik!

rodina74
 
 


Köszi a hsz-et a bébiőrrel kapcsolatban.Szerintem veszünk egyet.

Rodi:igen azokat is,sőt én a zenélős plüssöket is kimostam.Nem lett semmi bajuk.

Édesség,süti,nasi:addig volt jó amíg fájt a fogam és nem tudtam ilyenekre gondolni-nemhogy enni.....de azóta behoztam a lemaradást. :roll: :roll: :roll:

Mike:sajnálom a derékfájást,üdv a klubban :wink:

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 

 
 

Ne értsetek félre csajok! Nem a "topmodell leszek" versenyre készülök szülés után csak utálom a terhescuccaim. A farmerok rövidek a felsők hidegek a télre. Jó lenne a régi cuccaimat hordani. Újra nem hiszem, hogy lenne pénzünk.

Nem emlékszem, hogy ki írta a filmeket. Megnéztem őket. Háááát.

Back up plan,
tetszett könnyű kis egyszer nézhető romantikus vígjáték.

Salt ügynök,
gáááááz!!!!!! Útálom amikor így keménykedik egy csaj. Ez csak Milla Jovovich-nak áll jól. Szerintem. Na mindegy, lehet, hogy az orosz elnököt megmenti Jolie de azon kívül egy csomó ártatlan rendfenetartót meg megöl.?!?!?!

Holnapra valami ötlet?

Kép
Kép
haynii
 
 


Sophie
Nagyon aranyos a puszizkodó Beni :lol:

Ebba
Kúráld magad!
Torokfájásra nagyon jó a sós vizes öblögtés.

Amidaalah
Általában a babaruhák sincsenek becsomagolva... azokat is kimossa az ember... :wink:

Cicamama
Jó, hogy Balázs cica hamarosan otthon lesz veletek!
Cicalánynak drukkok mennek!
(Neomagnol... lényegében hipó... azért azt én inkább lemosnám :oops: )

Berni
Én a sima varratra szavazok :wink:

Angie
Szépek vagytok! :lol:

Mikegirl
Én már vasárnap este simán ültem :wink:

Magzati súly
Az csak egy BECSLÉS!!!!
A súly egy adat csak megszületés után is. Inkább az érettség számít!
Magzatnál azt érdemes nézni, hogy a mérhető adatok (BPD, THQ, FEM) arányosan növekedjenek...

David még mindig angyal. Szopizik egész nap, csinálja magának a sok-sok tejet :wink:
Vendég
 


vagyok de csak olvasó üzemmódban, Marci nem hagy írni...
este megpróbálok jönni majd...

szisszka
 
 


Sziasztok Lányok!

Ezer éve nem jártam erre,és most hallom Sziszkától,hogy beindult a topik. :lol: :lol:

Vörösmaccs,Wivianne,Angie,Aranyoska,Vikoo,Dorka, Krisztina,és Eclipse!! SZÍVBŐL GRATULÁLOK A PICIBABÁK ÉRKEZÉSÉHEZ!JÓ EGÉSZSÉGET!SOK TEJCSIKÉT KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!

Azoknak akik majd most következnek pedig gyors,és könnyű szülést kívánok!

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
kankalin.
 
 


Sophie - de ugye nem bántottalak meg????? :oops: :oops: :oops: Nem volt szándékomban.... Ne haragudj!!! De annyira jól jött ki - szerintem 8)

Vivi - grat a pocakvisszahúzódáshoz!!! :D

Rodina - szuper anyós!! :wink: Szuper CTG eredmény!!! :D

Haynii - Ezek után én filmek terén Neked nem ötletelnék 8) Lehet jobban jársz. Bocs, hogy elcsesztem másfél órádat. :oops:

Kriszta - pusszantás a kis Dávidnak!!! :lol: Naggyon helyes, csinálja csak azt a sok tejcit, nincs is annál jobb :wink:

Kankalin - grat a 39. betöltött héthez!!!! :D

Szép álmokat csajok!!!

mikegirl
 
 


Mike, dehogy!!!! csak nekem nem tűnt fel, meg persze egy leírt szó, mondat marha félreérthető lehet így hangsúly nélkül... szóval én sem akartam Haynii-t stresszelni, ezért is töröltem, bár a Te idézetedben úgyis ott van, hogy mit írtam! ;)

lányok, köszi a kép dícséreteket! :)

Kankalin, üdv újra itt! hogy bírod a nagy véghajrát a két nagyobb gyerkőc mellett? nem lehet egyszerű...

Krisztina, nálatok meddig szokás bent maradni a kórházban? Dávid nagyon ügyes fiúcska! grtaula hozzá! :)

Vivi, pocakfájásra még... a különböző szerek mellett, a pocak masszázs, tornáztatás, de nálunk csak a cicizés vált be, illetve a kézben dajkálás! én nem bántam meg! ;)

gratula a poci visszahúzódáshoz! :)

Szisszka, azért pihizni tudsz Marcival? vagy apa most többet van otthon napközben? te sem szülsz még? a görcsök elmúltak teljesen? mikor is mész uh-ra?

Rodi, anyósodra irigy-irigy... CTGhez gratula!

már én is várom, hogy jövő hét csütörtök legyen... annyira rohan az idő! :roll: :shock:

jó éjt, megyek, mert jön a vészhelyzet! :P

sophie27
 
 


Balázskámat holnap hozzunk haza.
Lányok, nem biztos, hogy olvastok odaát.
Sajnos ma nagyon rossz hírt kaptunk. Kittike kromoszóma rendellenességgel született, Edwards szindrómája van. Ez egy élettel összeegyeztethetetlen betegség, azt mondták, nincs remény a felépülésére, max pár hónapot jósolnak, addig is mindent megtesznek, hogy életben tartsák. :cry: :cry:

Maccs
vörösmacska
 
 


HallihÓ!

Megérkeztünk, 3 in2 : )vagyis Gizu még a jól megszokott helyén apa meg mellettünk...
Volt egy kis félreértés azt hiszem: nem én vezettem le Siófokra hanem a párom: ) Én ezt már nem vállalnám be. Elég a városon belül!
Egyszer ugyanis begörcsöltem (egy bazi hosszú pirosnál), és azóta nem megyek messzebbre. Max tatabánya Bp-et vállalnám be de csak ha nagyon muszáj.

RODI:
Nst-n nagyon jót derültem..
9.00 behívtak, gépre tettek
9.10 semmi mozgás a gépen... Gizu alszik
9.15 jön az asszisztens megrázza a pocakom.... semmi
9.20 elkezdtem cirógatni a babót, és dumáltam neki, hogyha így folytatja mehetünk vissza a balettbe ugrálni
9.21 szuper-rugdalás hely és helyzetváltoztatás!!!!
9.30 visszajött az asszisztens" Na ez egy rendes gyerek", igy minden ok: )
Szóval ennyi volt az nst.. jövőhéten újra várnak

Szerencsére most egy másik kisszobában voltam, így csak mikor a doki írta a következő beutalót akkor volt ROHADT CIGISZAG!!!!

Szóval most nem lettem rosszul: )

holnap reagálok többet, de most fexem mert hulla vagyok...

JÓ ÉJT? SZÉP ÁLMOKAT!!!!!!

pussza: eta+gizu

Kép
Kép
eta
 
 


Macs! Elmondhatatlanul sajnálom!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: Nem is tudom mit mondjak........... ezt nem tudom, hogy lehet túlélni....... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Macs!
Őszintén sajnálom! Nagyon szurkoltam Kittikének, mert kicsit magaménak is éreztem (már a névrokonság miatt is). Szeretnék valami nagyon biztatót és lélekemlőt írni neked, de erre nem találok szavakat, mert nincsen! Csak annyit írok, hogy a jövőre nézve nagyon sok erőt kívánok nektek! A szívem szakad meg értetek!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Gratulálok én is a legújabb anyukáknak a babókhoz:)

Ne haragudjatok, hogy eddig nem jöttem. Ma egy hónapja, hogy édesapám itthagyott minket. Nagyon hirtelen történt, vasárnap este még elköszöntünk, feljöttünk Pestre, aztán másnap este jött a telefon anyutól, hogy aput elütötte egy autó. Azonnal autóba ültünk kislányommal, férjemmel, de már nem értünk haza. Anyut sem engedték be hozzá az intenzívre. Sok törés, belső vérzés...Nagyon nehéz volt, azt hittem akkor éjjel megszülök, olyan keményedésem volt, amit Mesinél nem éreztem sosem.

Azóta lelkileg kicsit jobb, baba is jól van, 50% eséllyel készülhetek természetes szülésre így császár után. Már heti kétszer járok ctg-re, van szülésznőm is. :)

Üdv.Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


Maccs Drága:őszintén nagyon-nagyon-nagyon sajnálom............ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Sajnálom...

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Sziasztok!

Rossz éjszaka után még rosszabb hírek itt :cry: :cry: :cry:

Kittike :cry: :cry: :cry: Macs drága, nem tudok mit írni..... :cry: :cry: :cry:

Andabelle - részvétem :cry:

Sophie - ha megmondod hogy kell, törlöm.

mikegirl
 
 


Macs! veletek álmodtam... :cry: :cry: :cry: arra ébredtem, hogy zokogok... :cry: :cry: :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Macs: egyszerűen nem tudok mit mondani :( Nagyon-nagyon sajnálom :( :( :( :( :(

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


A mai tábla:

Kinga, Mikegirl: gratula a 39. héthez!
Navi, Freestyler: gratula a 38. héthez!

Kép Kép Kép

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Angie: nagyon jó képek! A fiúk édesek rajta.

Mikegirl: én a védőnőmtől nem kaptam semmit, úgyhogy megköszönöm, hogy bemásolod :)
Vezetéssel nagyon bátor voltál, szerencse, hogy nem lett baj. Én már utasként sem szeretek autókázni, végigszenvedem.

Amida: de kár, akkor pont elkerüljük egymást a ctg-n :( Eddig kedden jártam, most meg majd csak csütörtökön tudok menni... Az én dokim azt mondta, hogy a 36. héttől a 40. hétig heti 1x, majd túlhordásnál heti 2x 1 hétig, majd naponta. De minden doki másképp kéri...

Rodi: visszatérve még egy kicsit a mosáshoz... ha nem bírják ki a mosást a plüssök, akkor azt oda sem adom majd a Babókámnak. De eddig, amit mostam, az kibírta, bár nem volt egyikben sem gyöngy (amúgy szerintem azok a műanyag golyócskák lehetnek benne, annak meg nem árt a víz).

Andabella: résztvétem apukád miatt :(

A tegnapi nst jó volt. Szépen mocorgott Manócskánk, egyszer akkorát rúgott, hogy majdnem leesett az a mérőke :) A doki szerint minden rendben (10-ből 10-et kaptunk értékelésnek :) ), viszont jövőhéten szabin lesz, úgyhogy azt mondta, hogy lehetőleg ne szüljek még akkor :) (nem tervezem, de nem rajtam múlik :) ).

Majd nst után beszaladtam Eclipse-hez, tényleg csak szaladtam, mert pont egyszerre érkeztem a párjával és az anyósával és nem akartam zavarni. De Molli baba nagyon édes, teljesen kisimult és nagyon jól érezte magát az anyukája ágyában :) Eclipse is jól érzi magát, ő is jól nézett ki.

Még be kellett mennem a munkahelyemre, mert hétfőtől tgyáson vagyok és bevittem a dokitól kapott igazolást. De mivel nem kifizetőhely, így az ügyintézőcsaj semmit nem tudott. Felhívta a céget, akik könyvelnek, ott meg egy nővel beszéltem, aki szintén nem tudott semmit, ráadásul nem volt netjük, ezért utána sem tudott nézni :( De megnyugtattak, hogy készüljek fel, hogy a táppénzt majd csak 2 hónap múlva fogom megkapni :( Ez hogy lehet, teljesen kész vagyok :( Tudom, hogy nem kapok sokat, de azért 2 hónap kiesés nagyon durva :( Nekünk nincsenek tartalékaink, miből fogunk megélni? :( :( :(

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


jobb reggelt! :(

Maccs, nagyon nagyon sajnálom, hogy rossz híreket kaptatok Kittikéről! el sem tudom mondani, hogy mennyire szíven ütött a hír! és ez hogy lehet, hogy erre csak most derül fény!? a magzatvíz vétel akkor egy nagy baki volt! igaz? akkor azt mondták, hogy két fiatok lesz, és Kittikédet nem is tudták vizsgálni! megáll az eszem! :twisted: :cry: kitartást nektek, és az egész családnak, remélem, hogy Balázska elég erőt tud adni nektek a feldolgozhatatlanhoz! :roll: ölelésem!!!!

Andabella, apudkád miatt részvétem! nem igaz, hogy milyen kegyetlen az élet! azért jó, hogy végül nem szültél meg idő előtt! kitartást a finish-hez!

Tatjana, Eta, örülök, hogy minden okés volt NSTn, rendes babáitok vannak! :)

Mike, dehogy, nem kell kitörölnöd, végülis úgy veszem észre, hogy Haynii nem bántódott meg, igaz, Haynii?

én ma meg találkoztam valami trutyival a reggeli pisinél, csak azt nem tudom, hogy esetleg a folyamatos köhögés, és takonykór eredménye, vagy a nyákdugóm, esetleg valami fertőzés!? ... na mindegy. most egyelőre nem foglalkozom vele. színe igazán nem volt...

jók legyetek! majd még benézek!

sophie27
 
 


Maccs! Nem találok szavakat,csak a könnyeim potyognak! :cry: :cry: :cry: :cry: Mit lehet ilyenkor mondani egyáltalán..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: A szívem szakad meg.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
kankalin.
 
 


Sziasztok!

Hát ébredtem már jobb napra is! :(

Andabella: Sajnálom

Macs: lsd privi

Sophie:
Hát ez lehet hogy az...... :wink:

AKRA!
Még nem szülhetsz, túl jól aludtam! Várj még egy napot!

Ancsa:
Gondolom az ügyeleten sem vágtak és azért nem jössz, vagy valami más oka van hogy nem bírsz megülni a fenekeden? :lol:

Tatjana!
Hát miből miből..... levegőből......
Ez nagyon durva! Bár eddig azt figyeltem hogy mindenkinek akkor érkezik a nem várt segítség amikor a legnagyobb szüksége van rá!
Lásd Eclipse és a fordítás!
És pl a férjem: hihetetlen sztori! októberben kapták meg a két évvel ezelőtti munkáért járó plusszt! vicces mi? nem nagy összeg de a legjobbkor jött :wink:
Hidd el valaki figyel ránk fentről nem lesz baj!!!!!!!! :lol:

Kankalin
Tényleg régen voltál sajnos.... De ahogy nézem napokon belül Te is "anya lettem minden rendben" hsz-el jössz.
Hogy vagy????


NA ha már ennyit írtam:
Tegnap húzós nap volt, de mindent sikerült elrendezni. Ha úgy adódik akkor fent a téli gumi lehet repeszetni Bp-re a kórházba.
A siófoki szuperdoki helyrerakta a fogaimat, így most egy évig (de inkább fél) nem kell semmit csinálnom. Szép vadonatúj fehér tömések :o így fogok mosolyogni a szülés utáni képeken
És a kozmetikus is helyre tett, tehát elvileg minden rendben.....

JA és csak gyúrásképpen nem kértem érzéstelenítőt....
Gyerekek tényleg átalakul a szervezet tűrőképessége!!! NAGGGGYON DURVA!!!! Sokkal többet bírunk :wink:
Remélem adott esetben pedig eleget :roll:

Na megyek mert nincs kész a francia házim és 10 re megyek órára.

MINDNEKINEK PUSSZ, ÉS KITARTÁS

Kép
Kép
eta
 
 


Draga Macs! Kimondhatatlanul sajnalom, es mint erintett, melyen egyutterzek veletek, apaval is! :( :cry: :cry: :cry: Ezek szerint mindket magzatviz mintat Balazskatol vettek. De ugyis mit tudtak volna csinalni, ha kiderul korabban? Talan semmit :( :( :(

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Csak egy kérdés: Van valahol kép Kittikéről???

Kép
Kép
eta
 
 


Még pizsiben...annyi tervem volt mára, de paff vagyok.....

Tatjana
Köszi a táblit, és a gratulációt.
2 hónap pénz nélkül :?
Ok, bepötyögöm, meg ha találok valamit a témában, küldök linket.

Sophie - én dugóra tippelnék.
Magzatvíz mintavétel - hogy visszafejtetted......

Gyancsi - én is hiányollak. Ugye nem az aranyered intézett el?

Eta - mazochista vagy, eszembe nem jutott volna a teszt!!!
Macs korábban tett fel inkubátoros képeket mindkét cicáról.

Rólunk: apa elintézte, hogy azokon a napokon, mikor dokkerhez kell mennem, itthonról dolgozzon. így el tud majd vinni.
Hajnaltól nem ment az alvás. Egyre többet fájdogál a pocim. CTG-n meg semmi jele a közelgő szülésnek.

Tegnap apával oxitocint termeltünk. De szerintem többet nem fogunk.
Már sehogy sem kényelmes, Adél ficánkol, itt nyom - ott nyom, én meg legyek ott fejben....ráadásul utána úgy bekeményedett a hasam. Sajnáltam Adélkát.....esküszöm lelkiismeret furdalásom volt.

mikegirl
 
 


Előre is elnézést, ha hülyét kérdezet kopott varjú létemre.......
A kérdésem technikai: akik már normálisan vajúdtak.
Normál teliseggű bugyi - vagy az eldobható változat? - és vastag betét? Foggalmam sincs, hogy ilyenkor mennyi vér távozik. Vérzéssel jár a tágulás vagy nem? :oops: :oops:
Ez a része hogy van a dolognak?

mikegirl
 
 


Macs,
ki sem tudom fejezni mennyire sajnálom.

Mikegirl,
dehogy cseszted el 1,5 órámat. Ha nem ezt csináltam volna akkor alszok vagy a "fantasztikus" telenovellák egyikét néztem volna. Ne haragudj nem akartalak megbántani csak haragudtam Jolie-ra. Olyan jó filmeket is tud csinálni mint, sajnos nem emlékszem a címére de Boszniában játszódik. Valami ENSZ ügynököt alakít. Na az az egyik kedvenc filmem. Iszonyatosan jó. Egyébként mindenevő vagyok és egy percig sem bántam meg, hogy megnéztem. Legalább van róla véleményem amivel tényleg nem akartalak megbántani. Ahogy Sophie is írta:
egy leírt szó, mondat marha félreérthető lehet így hangsúly nélkül...

Kép
Kép
haynii
 
 


Mikegirl! Nem vagyok benne biztos, hogy jól értettem a kérdésedet. :oops:
Vajúdás alatt a kórházban nálunk kórházi hálóing van, és nincs bugyi!!! Vér talán a magzatvíz elfolyásakor jöhetett egy icipici, de ez sem tudom, mert feküdtem, és nem láttam. Aztán letusoltam, új kórházi hálóing és bugyi továbbra sem volt. A szülést is akadályozná...

Majd varrás, pihi, még mindig bugyi nélkül, aztán irány a gyerekágyas, na ott már van bugyi, és betét is. Én az elején eldobható bugyit használtam, meg éjszakai betétet, mert jött belőlem rendesen, egyszerűbb volt kidobni. Pár nap után váltottam sajátra, olyan teliseggű bugyira. :wink: :D

Bocs, ha valamit félreértetem... de ha nem volt kielégítő a válasz, akkor kérdezz még nyugodtan!!! :oops:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Mikegirl!
ja, és a tágulás nálam semmilyen vérzéssel nem járt!
tegnap beszéltem egy ismerőssel a kórházban, ő szombaton szült meg, és ő mesélte, hogy folyamatosan volt neki kevés rózsaszín folyás, amire a szülésnő mondta, hogy a tágulástól van... :roll:
Szóval szerintem mindenkinél más... de azt nem hiszem, hogy jelentősebb mennyiségű vérről lehetne beszélni...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Maccs-Nagyon nagyon sajnálom...... :( Nem is tudom, hogy mit mondjak....Nagyon sok erőt kívánok nektek ahoz, hogy feldolgozzátok a feldolgozhatatlant :( ...Remélem Balázskából tudtok annyi erőt meríteni, hogy sikerülni fog!

Megyek visszaolvasni Csajok.....Teljesen levagyok sokkolva :(

KépKép
gyancsi
 
 


Mikegirl, hááát, most nem igazán értem a kérdésed lényegét!? otthoni vajúdásról, vagy kórháziról kérdezed, hogy bugyi, vagy betét, vagy mi!?

Mikor bementem a kórházba, akkor szimpla bugyi volt rajtam, nem teli seggű, de nem is tanga, és egy kis tiszt.betét, szóval ott azért nem beszéltünk még vérzésről. Aztán mikor már haladtunk az időben, akkor elment a maradék nyákdugóm is, akkor már több vér távozott, de közel sem mennyiség, így betét csere. Mikor viszont átmentünk a szülőszobára, és ott folytatódott a vajúdás, akkor meg már bugyi nélkül feküdtem a szülőágyon! Passz, hogy mi és hova távozott! :) De senkit nem érdekelt (szülésznő, dokinő)...

Szülés után pedig teliseggű bugyi, legnagyobb tena betét, és erre egy olyan hálós bugyi (TENA), hogy jól tartsa a helyén a dolgokat, mert engem mindig idegesít, hogy a bugyi le akar esni rólam, aztán itthon már a kisebb tena betét is elég volt, vagy helyette a szimpla éjszakai betét...

tök jó, hogy apa meg tudta oldani, hogy otthon legyen, mikor menned kell a városba dokihoz!

most nálunk is lehet, hogy apa szabin lesz nov. 4-én, ami azért is jó, mert legalább az uh-ra is be tud velem jönni! ;)

jaaa, és visszatérve a reggeli cuccra... nem volt olyan mennyiség, hogy most azon görcsöljek, hogy én leszek a következő, szóval lehet, hogy elindult valami folyamat, de még közel sem az, hogy szülünk! ;) délutánra amúgy is auchan-olást tervezek! :P

Eta, Te egy hős vagy... fogászat érzéstelenítés nélkül! én meghalnék! :S

sophie27
 
 


Haynii - dehogy bántottál meg, csak sajnáltam, hogy nem jót ajánlottam. A boldogság nyomában azt láttad? Régi (2006-os ) film, de az egyik kedvencem. Azon ritkaságok egyike, amit képes vagyok egynél többször megnézni.

Lucuzs - pont erre gondoltam, köszi. Attól tartok, nem jó a szülőszobás csomagom. Mert abban nekem 4 db eldobható bugyi van, teliseggű saját nincs, vastag Tena, na meg hálóing, mert szerintem a Sote2-n nem kórháziba van a szülés.

mikegirl
 
 


Lányok!

Kösz a plüssállatok mosásával kapcsolatos tanácsokat.

Andabella!
Őszinte részvétem!

Tatjana!
Remélem nem lesz az ügyintéző csajnak igaza. Én is ezen parázok, hogy ne hogy már karácsonykor maradjunk pénz nélkül! :sad:
A t-gyást milyen hamar küldik majd? Van erről fogalma valakinek?

Sophie!
Juj, nagyon izgis! Remélem nem fertőzés, vagy valami más trutyi, hanem a nyákdugód!

Mikegirl!
Nekem a genetikai uhun mondták, hogy hátul, mélyen fekvő lepényem van, és készüljek arra, hogyha elindulnak a fájások és tágulni fogok, az átlagnál nagyobb vérzéssel fog járni. Ezt a dokinőm is megerősítette, amikor rákérdeztem. Úgyhogy én erre készülök, és pont úgy tervezem, ahogy Lucuzs leírta. Az első napokban eldobható bugyi, tennával, és utána telibugyi! (Vennem is kellett egy jó pár bugyingót!)

rodina74
 
 


sziasztok,

macs: nem lehet szavakkal leírni mennyire sajnálom! :( :( :( sok erőt kívánok Nektek hozzá! :(

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


hát, azt hittem ma reggel valami jobb hírekre jövök..
most képtelen voltam sokat visszaolvasni, egyszerűen még sokkolva vagyok..

andabella: őszinte részvétem!

mi tegnap voltunk ctg-n. a ctg jó lett, Levi nagyon jól érzi még magát odabent.
Sajnos a dokimmal nem tudtam találkozni, mert el kellett mennie. így egy másik dokit kért meg, hogy nézze meg a ctg-met és meg is uh-zott. szimpla két órát kellett csak várnom erre a dokira a ctg után..

Levi méretei:
BPD 90,8 mm
HC: 326,5 mm
AC: 312,5 mm
FL:71,2 mm
becsült súly: 2811-2885 g között
becsült hossz:48 cm

ma délre kell mennem védőnőhöz. jövő hét szerdán lesz a következő ctg, már nagyon várom :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Macs
Kimondhatatlanul sajnálom, ami veletek történik! :( :( :( :( :cry: :( :( :cry: Sok erőt és kitartást a továbbiakhoz! Kívánom, h tudj elég erőt meríteni Balázskából a folytatáshoz!


Annabella
Őszinte részvétem apukád miatt!

Jaj lányok, ez nem túl jó nap!!!! :( :( :( :? :(

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Mikegirl
Én úgy mentem be, h folyt a magzatvíz. Akkor itthon tettem be betétet, de a kórházba kaptam hálóinget és le kellett venni a bugyit is. Adtak egy Bella szárnyatlant amit bugyi nélkül kellett addig "viselni" amíg folyt a víz. (Nagyon picit rózsaszínes volt, de nem nagy mennyiség.) Amikor abba maradt, akkor már nem kellett semmi.
(Úgysem, h én a 11órából csak az utolsó 2-re feküdtem fel a szülőágyra. Közbe mászkálás, laszti, zuhany.)
A szülés után 2óra fekvés volt, ekkor alám tettek olyan zöld kórházi anyagot, majd zuhany és csak zuhi után kellett betét. (Én is eldobhatós bugyit használtam és 2féle betétet. Alulra always éjszakait és rá még a Bella nagyon vastag szárnyatlant. Így minden szopi után cserélve nem áztam át.)
Mióta itthon vagyok azóta pedig teliseggű bugyi. (Amúgy az első héten kellett csak itthon napközbenre is éjszakai, azóta olyan mint a sima menszesz első napok.) Bár reménykedem, h lassan csillapodik már...

Sophie
Reméljük nem fertőzés, csak a nyákdugó. :)

Tatjana
Sajnálom. De h tehetnek ilyet, h 2hónap?!?!?!?!?!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Ebba-Ne aggódj Janka súlya miatt....Tényleg majd idekint megnő, a lányok amúgy is kisebb súlyúak, mint a fiúk, na meg az UH-os gépek nem éppen pontosan, csak saccolnak.....Szóval minden rendben a kiscsajjal :wink: Jobbulást!

Angie-Nagyon szépek vagytok együtt :D Irigykedem egy picit :oops: :wink: Persze csak a jó értelemben, olyan jó lehet már babaillatot szagolni :D Na persze nem a peluscsere közbenire gondolok :D :D :D

Eta-Aranyeret megpróbáltuk mi is eladni, de nem volt elég tiszta meg kevés a karátja is :D Baszki te egy hős vagy, én tuti nem vállaltam volna be a fogorvost érzéstelenítő nélkül ( nekem itt egyszer a helyi fogdoki megfúrta szintén minden nélkül.....Na azt nem kívánom senkinek)

Köszi csajok a hiányolást, tegnap nagyon szarakodott a gép, fél óra volt mire behozott egy oldalt, így letettem arról, hogy írok.....Megjártuk kedd este a kórházat....Először természetesen egy 25 év körüli pasi doki vizsgált meg.....Közölte, hogy ez nem aranyér....Hanem valami más, viszont a jó hír, hogy ezt fel lehet vágni, fel is küldött a sebészetre a 3-ik emeletre.....Felmentünk, jött a dokinő meg egy doki pasi szintén, plusz egy asszisztens.....Már előkészítettek a "műtétre" , elmondták,hogy helyi érzéstelenítésben fogja csinálni, vagyis kapok egy szurit oda mellé, de utána már nem fogok semmit érezni, szépen kipucolják és ennyi....Na erre megnézi a sebésznő és közli, hogy ez még sem az amit lent mondott a doki, hanem valami harmadik féle.... :shock: :shock: Én már kész voltam.....Viszont ezt nem szabad felvágni, hanem felír egy gyógyszert , azt kell szedni és pár nap alatt el kell, hogy múlassza....Szerintetek mit írt fel????Ugyanazt baszki, mint a házi doki akinél voltam, áááááááááááá :shock: :D Úgyhogy tegnap kiváltottuk a gyógyszert, valami 500 mg-os lórugás, abból kell napi 3*2 szednem és állítólag elmúlik tőle.....Mondjuk tény, hogy javult valamennyit, legalább is nem fáj annyira, de a kinézete még ugyanaz, mondjuk csak egy napja szedem.....Bizakodom, hogy a hétvégére rendben jövök :wink: ...Hát ez volt a mi nagy kalandunk :wink:

Lucuzs-Köszi az Aranyoska híreket :D Biztos, hogy nagyon szép kis család ők már így 3-an :wink: Nekem is nagyon szimpik voltak mikor taliztam velük ( persze Beki baba akkor még pocaklakó volt) :D

Sophie-Beni még mindig gyönyörű kisfiú :wink: Nekem is november 4-én kell mennem legközelebb dokihoz, de nekem szerintem csak a fekvését fogja megnézni :wink:

Amidaalah-Sajnálom a szar éjszakát :? Lehet már nálad is közeleg a nagy nap?

Én most nagyon jól aludtam szerencsére :D

Szissz-Majd gyere ha tudsz!

MikeGirl-Nálunk Csabi szerencsére úgy masszíroz, mint egy ISTEN :D ....Nagyon nagyon jól, kellően erősen, szóval én mindig azért könyörgöm, hogy nehogy abba hagyja :D :D Szerencsés vagyok ezen a téren :wink: Én is gondban vagyok a szülés utáni bugyi témával, vettem 5 db eldobható bugyit itthonra, de szerintem még veszek pár normális pamut bugyit, a C Und A-ban vannak 3-asával összecsomagolva Snoopy-s meg Garfieldos, na valami 3 euró a 3 db, szóval azt hiszem olyat veszek 2 csomaggal aztán ennnyi....Mert amúgy nekem csak tangám van :oops:

Wivi-Én is az Infacolt , szőlőmag párna, pocimasszázs- ezeket hallottam pocifájásra :wink: Jöhetnek még képek a kisfickódról :D 3 kg maradt rajtad összesen????Az szuper :D

Vikooo-Már nagyom várom a híreket , képeket Boldi babáról!!!!!!!!!!

Rodi-Irigy vagyok Anyósodra :D Nem semmi!!Akkor biztos jóban is vagytok :wink: Örülök a jó CTG eredménynek!

Nálunk Anyós múltkor mondta Csabinak, hogy nagyon szívesen jön a szülés után segíteni ha kell :? :? JAJJJJJJ!!Most mit csináljak???Mert egy-két órát elviselem az öreglányt, na de napokig :shock: :shock: Szerintem engem kezelni kéne utána :D Szóval igazából több kárt csinálna , mint hasznot.....Viszont megbántani sem szeretném, mert jóban vagyunk ( főleg így , hogy fél évente látjuk egymást) :wink:

Haynii- Ne szomorkodj a filmek miatt, mi is ki voltunk Csabival, hogy nem láttunk mostanában egy olyan filmet sem, ami tetszene....Már arra jutottunk, hogy a mi ízlésünk változott meg ennyire.....Mert mást már nem tudok elképzelni....vagy mostanában csak a szart gyártják le???Gondolok itt pl: Az Út című filmre....Hát az pl valami botrány!!!!!

Kriszta-Én is ilyen mintababát szeretnék, mint a te kis Dávidod :D Képeket kérünk még rólatok!!!!!!

Csajok én a plüssöket nem is mostam ki, mert tesóm gyerekeitől kaptam, vagy is az övéké volt....Ki kéne mosni akkor is???

Andabella-Nagyon sajnálom Édesapádat :( :( Nagyon nehéz lehetett-lehet most neked......

Tatjana-Köszi az Eclipse híreket :wink: Jajj már úgy várom a babaképeket és szülésbeszámolókat :D Nagyon sajnálom ezt a táppénz dolgot, durva, hogy 2 hónapig semmit sem adnak....Nem lehet valahogy meggyorsítani a folyamatot??Babasarokról még lógsz a képekkel :wink:

Mi tegnap Csabival kitakarítottuk Lili szobáját, letöröltük a port, betettük a ruhákat a szekrénybe....Bár az ágynemút még mindig nem raktam az ágyba, Csabi azt mondta megcsinálja majd azt ő ha mi a kórházban leszünk :wink: Csináltam fotót a ruhásszekrényről, nagyon durva :shock: :shock: :D Szerintem Lili egyet böffent és már át is fogom öltöztetni, hogy legalább egyszer minden legyen rajta :D De hát egy igazi hölgynek kell egy ilyen szekrény :D

Kép

Na megyek összekapom magam, bologanit fogok főzni ipari mennyisében :D Délután pedig jön Melcsó barátnőm Noel babával, na meg ugye ő is várandós a második babájukkal és másfél hete nem láttuk egymást és állítólag nagyon megnőtt a pocakja, olyan kiváncsi vagyok :D

MIndenkinek nagyon szép napot!

Puszi
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Eta
Én egyszer gyökérkezeltettem érzéstelenítő nélkül. Lehet, h mégegyszer nem vállalkoznék rá. Nagyon kemény csaj vagy!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Henne-Örülök a jó CTG és Uh eredményeknek :wink:

KépKép
gyancsi
 
 


Henne!
Levi méretei tökéletesek! Sajnálom a várakozást, de a lényeg, hogy minden a legnagyobb rendben.

Gyancsi!
Remélem megoldódik ez a valami, és a gyógyszer hamar rendbe hoz!
Igen, anyóssal jóban vagyunk, nagyon rendes, csak arra kell vigyázni nehogy nagyon rátelepedjen az emberre, mert sajnos hajlamos rá!
Hát, nem semmi ruhamennyiség van nálatok! Kb. mint nálunk, és én is attól tartok, a fele sem lesz rajta! Nagyon jól néz ki a szekrény a tele ruhákkal! Valóban kell a csajsziknak a ruha! :lol:

Filmek! Hát szerintem is egyre gagyibb filmek készülnek! Én néha végig sem bírom nézni őket! A Jolie film, a Salt ügynök szerintem is borzasztó volt, pedig tele volt akcióval, de mégis! J lo-t én eleve nem nézek, mert nem bírom!
Mi ezért sokszor sorozatot nézünk, így néztem végig a 24 órákat – bár az utolsó évad nem tetszett -, és most a Fringe-t vagyunk oda. Már van 3. évad, és nagyon jó!
Most valamelyik nap láttunk egy jó filmet, de nem emlékszem a címére, majd ha hazajön apa, megkérdezem és megírom!

rodina74
 
 


Imádom ezt a napsütéses időt! :D :D :D :D
Barni olyan szépen alszik lassan már 3órája. :D (Biztos most pihizi ki az előző 3napot.... :? )

Gyancsi
Remélem hat a bogyó, és mielőbb meggyógyulsz! :)
Nagyon tetszik Lilike ruhagyűjtemény! :D Igazi csajszis!

Rodina
Hát J.LO-t én sem bírom, de ez a film egyszer nézhetős szórakoztató volt szerintem. :)
Én is nagyon irigy vagyok az anyósodra! :wink: :)

Henne
Grat a szép eredményekhez! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Most másztam ki az ágyból. Kómáztam, aludni nem aludtam. :?

Rodi, Vivi - köszi az infókat. Egészen pontosan az érdekelt, hogy vajúdás alatt mire számítsak.

Henne - szép méretek!

Gyancsi - ez az aranyérnek kezelt nem aranyér reméljük elmúlik a lórúgásoktól!!!
Teliseggűm nekem is csak a múltkori szülés utánról van. Én is tangában nyomulok amúgy. Bálna tangában....
Anyós téma - nemtom van-e arany középút :shock: Vagy odamegy, és összebalhéztok, vagy csendes szenvedő leszel és úgy éled meg 3 fős családod első napjait hogy k....solsz, vagy örülsz, megköszönöd a felajánlást, és leteszed a nagyesküt, hogy ha segítségre lesz szükséged, ő lesz az első, akit hívni fogsz. Ekkor viszont ő sértődik meg. :?:
Én még Ati után is kimosom a plüssöket.
Ruhásszekrény :shock: Aztaaaaaaa, jól bevásároltál kismami - persze csakis jó értelemben!

mikegirl
 
 


sziasztok!

Henne, gratula a jó eredményekhez!

Gyancsi, szedd csak a bogyót... viszont zárójelben... kiválthattad volna már akkor is, amikor a házidoki felírta, 1 nappal előrébb lennél! ;) de reméljük, hogy jól diagnosztizáltak, és minden okés lesz ott az alsó tájékon! azért én inkább beszedem a gyógyszert, mint, hogy vagdossanak! :roll: :oops:

nagyon szép rend van Lilike szekrényében! nekem is valami hasonlót kellene gyártanom, csak ugye nálunk most már két gyerkőc holmiját kell bezsúfolni a szekrénybe :P

reggel óta nem jelentkezett a trutyim, szóval tényleg nem tudom... kicsit most ráparáztam, hogy mégis közeledik a nagy nap, de gyorsan elhessegetem mindig! azért én még nem akarok menni!

fertőzés nem tudom, hogy mitől lehetne, mert semmilyen behatás nem ért már ezer éve... :roll: :oops: úszni sem járok, szóval nem tudom, persze bármi megeshet! jövő csütörtökön majd csak kiderül! bár úgy tudom, hogy a streppto szűrés után megint csak nem vizsgál a doki... legalábbis ez, akihez én járok!

ilyen a formám nekem nagyon tetszett, nem JLO, hanem a sztori. én megnézném mégegyszer!

ami nekem most nagyon tetszett, pedig régi a napsütötte toszkána, na, az is ilyen romantikus sztori, gyönyörű helyszíneken! :)

Vivi, áldott jó gyereked van! :) maradjon is ilyen!

nem is tudom, hogy mit szerettem volna még! a lényeg, hogy ma jön anyósom, én meg elpályázok a bőrgyógyászatra, meg tejet kellene vennem az esti kakaózáshoz, szóval ilyen apróságokat kell intéznem! autóval megyek, remélem, hogy nem lesz dugó és a bőrgyógyászaton sem fogok órákat ücsörögni...

jók legyetek!

(jaaa, a szülőszoba pakkom többé, kevésbé bepakolva... már csak a kórházit kell összerakni!)

sophie27
 
 


Macs, nagyon-nagyon sajnálom! Nem tudok, mit írni, csak én is sok-sok lelkierőt kívánok! :( :cry: :(
(De ezt nem zárták ki a sok vizsgálat alkalmával???? Kombi, integrált teszt...)

Angie, nagyon édes Zsombi és Szilárd is! Szépek vagytok! :wink:

Zsófi, pont ma reggel gondolkodtam azon, h. te most mennyi idős babás is vagy? Mert ha egyszerre megyünk szülni, akkor aztán írhatom az esemest! :D De valszín én előbb szülök!

Amida, a húgom is Barbara és neki is van ám mindenféle neve: Barba, Barbarella, na meg Barbi, stb… szerintem nagyon szép név!
Már a vezetést én sem vállalom be, ha nem muszáj, kissé kelekótya vagyok és azért most már nem árt vigyázni!
Nekem azt mondta több doki is a magnéziumra, h. az aztán nem fogja megállítani a babát, ha jönni akar! Szóval én szedem továbbra is! :?

Mike, igen, Zsófi jól megvigasztalta Hayniit, de igaza van :) bár látom ez már túltárgyalva...
Én azért reménykedem, h. szépen, gyorsan visszaáll a pocim!

Wivi, nekem nem lesz 3-4 kg feleslegem szerintem, de majd szülés után gondoskodom róla, ha már ehetek normálisan... persze csak szigorúan a szoptatás miatt fogok zabálni :lol: !
Egyik ismerősöm a terhessége alatt semmit nem hízott, sőt fogyott, mert sokat hányt és a szoptatás alatt szedett fel majd’ 20 kg-ot, mert még éjjel is kijárt enni… persze főleg édességet! Na azért nem ez a terv :D

Rodi, örülök, h. minden rendben volt ctg-n! És azt miből állapították meg, h. valszín nem jön előbb Kittike?
Én anno Hősök-fan voltam, utána meg… basszus nem jut eszembe :roll: :lol: Amelyikben a Joseph Fiennes volt a főszereplő és beájultak az emberek a világon mindenhol egyszerre x mp-re
Amúgy J.Lo-val nincs bajom, de ezen a kijelentésén megakadtam :shock:

Haynii, én nemsokára nekiállok a „Nagyfiúk”nak, azt hiszem még moziban is megy!
Olyan régen láttam vmi normális filmet!
Én is így vagyok, mint te, h. nem akarok én azonnal ugyanolyan lenni, de muszáj lesz beleférnem egy-két farmerba (elég szűkek) és a télikabátokba (azok is karcsúsítottak)!

Anda, jajj, szegényke, nagyon sajnálom apudat! Részvétem :( Ez hihetetlen, h. pont egy autóbalesetben? Persze ez lényegtelen is…

Tatjana, köszi, hát nem gondoltam a sok megpróbáltatás után, h. eljutok a 38. hétig, de a párom rendületlenül hisz abban, h. végig viszem a terhességet! Legyen neki igaza!
Sajnálom a táppénzt :( Én hamar megkaptam!

Nekem nincs is telibugyim :shock: :oops:
Csak francia, általában azt hordok, nem tangát, de ha jól belegondolok, akkor abba nem is tudom a betétet beletenni úgy, h. ott maradjon! De jó, h. írtatok róla, vennem kell!
Amúgy csak annyi van a listámon, h. Tenafix hálós bugyi és Tena betét kell a kórházba...

Henne, ne izgulj a súly miatt, a lányok jókat írtak!
Jajj… most látom, h. milyen szép méreteket mértek és becsült a doki! Minden okés Levivel! :D

Ancsa, na szép… micsoda hozzáértő népek :shock: :?
Remélem, hatni fog a gyogyó minél előbb!!!!
Úúúú, anyós kérdés nehéz… nálunk majd csak látogatóba jönnek, bár gondolom, most azért többször, mint egyébként, mert kb. évente 1x szoktak karácsonykor :roll:
Látom, bundazsákból/overállból sincs hiány, nem úgy mint nálunk!
De egyszerűen nem tudom, h. zsákot v. overállt vegyek-e? Amúgy is qrva drágák és nem akarok nagy bakot lőni ezzel! A 62-es nagyon nagy, most elveszik benne, de kell gondolnom arra, h. lehet még márciusban is kellhet. Na meg ha zsák, akkor olyan kell, amit be tudok kötni a hordozóban az autóba… szóval ez még elmaradt :oops:

És akkor rólunk:
Végül csökkentek a májfunkciós értékeim és dokker azt mondta (persze csak ma tudtam velük beszélni), h. ez így okés és nem kell előbb megindítani!!! Szedem továbbra is a gyógyszert, viszketés elmegy (szerencsére sokat javult!) és ma éjjel annyira jól aludtam, h. csak pisilni keltem fel, de vissza tudok aludni mindig!
Szóval most nagyon örülök!!! :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Neva,
nekem a francia bugyiban simán ottmarad a szárnyas betét.

Vezetés,
valahol bennem Senna élett újjá. Imádok vezetni. Sajna sokszor megyek gyorsan. Ezért is vagyok letiltva most is róla. Nem azért mert nem bízik bennem a párom, hogy nem okozok balesetet hanem ha nekem jönnek és ugye be van kapcsolva a biztonsági öv, márpedig miért ne lenne, akkor a légzsák ugye nem gyengén odaüt. Ha nem kapcsolok övet akkor meg a kormánytól kapom az ütést.

Kép
Kép
haynii
 
 


Sziasztok!

Maccs: :( :( :( :( :( Rettentően sajnálom :( :( :( :( :( :( :( Az élet nagyon kegyetlen tud lenni :(

Andabella: Részvétem. :(

Tatjana: Én ma reggel kaptam táppénzt, és elég kevés volt. Utána vki azt mondta, hogy egy részét a munkáltató fizeti (jelen esetben nem fizeti…). Ez igaz? Azt a részt nem kaphatod meg korábban? És miért a 2 hónap? Nálunk úgy megy, hogy elmegy a férjem a dokihoz, megkapja a papírt, azt azonnal elpostázzuk a könyvelőnek, ő szintén gyorsan elpostázza az OEPnek (v minek). Így ma kaptam meg a szeptemberit, amit okt. 5én adtunk fel postán. Nem tudtok ti is gyorsítani vmin?

Mikegirl: Adélka a kis búvár :)

Eta: Nekem normál esetben tűiszonyom van, de a fogorvos az egyetlen hely, ahol az nekem KELL! Durva vagy :)

Sophie: Lehet, hogy a dugó volt!! Inkább a legyen, mint vmi fertőzés. De nélküle is el lehet lenni még egy kis ideig :)

Gyancsi: Remélem megoldódik az aranyér gond!!! Akkor is, ha nem is aranyér… Nem mondták, hogy szülés után mire számíts? Nekem tuti nagyon ki fog jönni :( Viszem is a krémet+kúpot a kórházba.
Filmek terén egyetértek! Nem is emlékszem, mikor láttam utoljára jó filmet – ezért nem is írtam semmit. Mondjuk az Avatar lenyűgözött a hatalmas mozivásznon, na de itthon nem akarom megnézni :) Én arra jutottam, hogy ez már a kor egyik jele.
Jól tele van a ruhásszekrény!!! Mekkora méretig vannak?
Az biztos, hogy közeleg a nap!!!! Igazából azt hittem, hogy már múlt héten mennünk kell. Ma is fura a hasam, olyan mensi előtti állapot. Érzem, hogy készül vmi!!!! Csak azt nem tudom, hogy mikorra :D

Én is örültem a vajúdós infóknak!

A morzsikendő teljesen jól van, megszáradt, nem értem miért írtak rá ilyen hülyeséget… Köszi a sok segítséget mindenkinek!!!

Kriszta: Igen, a ruhákat se csomagolják be, de abba legalább nincs benne, h ne nyomd a víz alá :D

Anyós: Nekem szerencsém van, nagyon jófej az anyósom!!! De így is, amikor közölte, hogy ő félretett 5 napot Bencére, kicsit besokkolódtam :) Én is azt mondtam neki, hogy majd meglátom, mi hogy lesz, és majd szólok neki! Úgyhogy megértek mindenkit!!!

Navi: Éljen a bogyó és a süllyedő értékek!!! Én normál esetben tangával hordom a szárnyas betétet is. Nekem sincs teliseggű bugyim a hasleszorítóson kívül + a hálós. Azt olvastam vhol, hogy azok marha gyorsan száradnak, és vki csak pár darabot vitt be magával, ott mosta őket. Eddig szimpi – na de hol száríthatta? :D

Velem ma semmi extra, jól aludtam, voltam végre tornán, nagyon jólesett! Kicsit fura hasam, mint már írtam, de ez nálam ezek szerint nem jelent semmit… :( Lassan én is mennék szülni… Csak nem olyan jó ez így.

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Sziasztok lányok!

Macs! Nem is tudom, mit lehet ilyenkor mondani, nagyon sokat gondolok Rátok, így vagyunk vele mindannyian.... Merítsetek erőt Balázsból!! Elolvastam Az Edwards-szindrómáról pár dolgot..Szegény Kittike Mikor beszélsz az orvosokkal legközelebb? :cry: :cry: :cry:


Alig aludtam valamit az éjszaka, nem kaptam levegőt az orromon. A védőnő azt mondta,. hogy már szerinte ne vegyek be semmit, mert látja, hogy gyógyuló félben vagyok. hmm. Még jó, hogy nem köhögök kop kop kop.


hajnii! Na? hogy vagy? Szerinted meddig marad bent a gyerkőc? Engem Suminak hív a család...én is gyorsan vezetek, de lehetetlen, hogy heti 3x valaki hurcoljon NST-re meg védőnőhöz. Ezért hívogat mindenki.


Ancsa! Szerencséd van, hogy Csabid jól maszíroz. engem mindig majd összetör az enyém. Hiába, autószerelő kéz. szoktam is mondani, hogy nem vagyok vasból. Pedig olyan jó lenne most is egy kis masszás..

Amúgy még mindig nincs gépem, remélem, a héten már lesz, de ha nem, és beindulok, akkor Zsófinak szólok.
Nekem mostanság a fertőtlenítéseken jár az eszem. Pl. a mellszívót. Na, abból indulok ki, hogy sok sok tejem lesz.

Kép
ebba
 
 


Csajok, én ma teljes KO. Azon kívül, hogy ide irkáltam - na meg Titeket olvastalak, semmit nem csináltam. Csak feküdtem az ágyon, csukott szemmel. Az alvás sem ment.
Azt sem tudom, hogy találok el az oviig. Most felbontottam egy tábla csokit, hátha segít.......

mikegirl
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: