Új privát üzeneted érkezett!

nika: gratulálok a munkádhoz!!!! anyukám is dolgozott pannoniánál.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ezek az új szerzemények:

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Rita annyira édes Fiacskád van!

Kati, nagyon szépen gömbölyödik a pocakod, cuki ruhákat vettél!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 

 
 

mona: kérünk képeket!!!!!
azért írtam tegnap, h jó-e, h nincs mensi, h nem lehet, h csoda történt?????? volt már ilyen a világtörténelemben...
sokat dolgozol??? bírod még??? megszeretted a főnökösködést???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


jelentem tejfölös krumpli a sütőben, pipicicik, gombák bepanírozva, várom, h apa csörögjön, h indul és kezdem sütni.
addig játszok a lyányommal, mert nagyon aktívka!!!!

bogi: te meddig eszel-iszol még???? :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


beze: marcinak is lesz második neve? lexi miért ildikó???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Cso Lyanykak!

ha nem vagyok, beindul az elet. Ha meg itt tespedek es varok Ratok kivel mizus, nem ir senki! Hat szabad ilyet jatszani Velem???!!!!:):)

Beze, orulok, hogy jol vagytok!:) A kemenyedeseidhez kitartast kivanok. Biztosan nem tul kellemes ez most sem Neked, sem Viragnak, sem Katinak, sem Bettinek. Tudjatok mit? Gondoljatok egymasra amikor kemenyedtek, hatha akkor jobb lesz!
Koszonom a kerdest, mar nezegetjuk a gyurut, 7vegen fogunk ugy konkretan ekszerboltba menni. Legalabbis remelem. Uram neten leskeli, milyenek vannak, ra van izgulva. hihi
Pihenj sokat BezeDraga!!!

Virag, nagyon tudsz, holnap aktualis! Tenkju szo macs maj lavli darling!:) Vigyi magadra!!!

Nika, hajra meloooo!!! :D :D :D

Betti, vegre irtal!!! Neked poci rendben? Fajnak meg a csontjaid? A lakas is szepen alakul, ugyesek vagytok! Jol birod meg magad? Nem faradsz ki nagyon a nagy munkaban?

Kati, szupi rucik!!!:):):)
Vendég
 


Ja, Nekem meg van a munka, szombaton megyek par orara proba napra. Kivancsi vagyok. Uram mar tervezi, hogy kikoltozunk Londonbol oda mert egyel nagyobb szobas lakas olcsobb, mint amiben most lakunk. Ez szoba konyha de szerencsere a szoba nagy, 20nm. Emezek padig amerikai konyhas nappalisok+1 nagy szoba. Mar ezt is nezi neten, milyen lakasok vannak es milyen a kornyek. Be van indulva a pasim!!! :lol: :lol: :lol:

Kati, koszike, hogy hianyoltal!! :D
Vendég
 


Kati, most latom, Bogitok lesz!! Jupppiiii, de jo!!! Olyan szep neeev!!!! Ugy orulok, hogy Bogikat vartok! :D :D
Vendég
 


Beze! jajj de h szégyeld magad,nem az a lényeg, majd lesz időd leadni!
igen, Fehérváron szándékozom szülni. te kinél szültél?

csillag! hát ez már tényleg nagyon izgi, és h milyen aranyos ez Bence, ilyen beszólások, megzabááálom:))) kívánom, h nagyon könnyű szülésed legyen!

bogarka! örülök a munkádnak, tök jól hangzik...nemsokára te is babás leszel tutiiiii!!!

kati! nagyon szép a pocid!!!!írj h mi volt a dokinál?na most olvasom h h jártál!:( nagyon édik a rucik!


Ritaa!Nagyon édi Zalán baba gratulálok a kiskukishoz!

Bettike! örülök h jól vagytok!

nika! gratulálok a munkádhoz!!!

mona! drukk h baba legyen, ha nem akkor meg minél hamarabb jöjjön meg és hajrá clostis hónap!

én mióta terhes vok, másképp alszom, szóval du5-6 álmos vok, de este 11kor alszom el, kb 2kor felkelek éjjel 4ig forgolódok szenvedek, utána fél 11ig alszom, ma pl 12ig:)))

és szörnyű álmom volt halva született a babám!cefett éjszakám volt.
:cry:

KépKép
dike
 
 


Beze, tenyleg! Ugyan mar, kilok! Mindenkinek van! Neked csak egy kis terhessegi plusz amit ledobsz gyorsan szules utan! Nagyon csinos vagy igy is, szules utan pedig meg dogosebb leszel es ennnnyyiiii!!!! Lehet viz is van rajtad ez pedig sitty-suttty lemegy! Nekem igy is tetszel!!
Vendég
 


Dike, no para! Ezert lesz makk egeszseges a babad!!!! Ez igy van!!! Lesz!!!
Vendég
 


csillag!!!! nagy a csönd!!!! csak nem már jó helyen vagytok??? annyira szorítok nektek, h minden úgy alakuljon, ahogy azt rég eltervezted. :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, nincs nagy csend, csak egyedül voltam ma Bencével és fél órája fektettem le. Ilyenkor nem tudok annyira leülni a gép elé... illetve próbálkoztam egy kicsit délután, de nem nagyon járt erre senki.
Egyébként teljesen rendben vagyok, mondtam, hogy max. jóslóim vannak. :D Holnap NST, majd kiderül, hogy Gergő mit produkál. Mindenesetre délután elugrottunk Bencével a boltba, vettem kólát meg csokit, majd jól betömöm a vizsgálat előtt, hogy felébredjen a kisöcsi. :D
Sajnálom, hogy nem jártál szerencsével a dokinál, a rucik, amiket vettél pedig iszonyat édesek. Amikor meglátom az ilyen kiscsajos cuccokat azért néha sóvárgok egy kicsit... én is szívesen nézegetnék rózsaszín ruhácskákat...

Bogi babám, milyen cuki pofa a Zurad, hogy már nézegeti a gyűrűket meg a lakásokat! Tényleg nagyon be lehet indulva!!!!! Ez íííííííííííííííííííííígy nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóó! Nem is részletezem, hogy miért, úgyis tudod Te azt! :wink:
A munkához meg egy nagy kalappal, remélem jól fogod magad érezni ezen a helyen! Lehet, hogy írtad tegnap (bocsi, ha ismételned kell magad, de szita az agyam), szóval hány órát kell dolgoznod? Délelőtt vagy néha este is????????

Dike, csak a félelmeid törnek elő álmodban... nincs Veletek semmi baj! Ott nődögél a pocidban a gyönyörű, egészséges babátok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: én lefogadom, h a hétvégén babátok lesz itt kint.
a dokit én is sajnálom, de képzeld, nem is mondtam, h tegnap éjszaka egyszer sem keményedtem, meg még ma sem, pedig viszonylag sokat fekszek. már most is legalább egy órája csak fekszem.

képzeljétek! apa nézegette a ruhákat, amiket vettem és azt mondta, h kicsit kár, h nem kékek. nekem olyan rosszul esett, de nem úgy gondolta ő.és sokáig én voltam, aki mondogattam, h fiút jobban szerettem volna. de mondta, h ő imádja.

bogi: gratulálok a munkádhoz!!! van honlapcíme??? megkuksiznám...
milyen gyűrűk tetszenek nektek???

dike: veletek minden oké ez csak egy álom volt és huss elmúlt!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: hát nem hiszem, hogy Baba miatt nem jön meg, nah de majd meglátjuk! Hozok majd fotót, csak most leverte az uram a mosógép mögött a csempét, azért mert folyik az egyik csőből a víz:(
Elég sokat dolgozom, majd novemberben leszek szabin megint! Megszerettem a főnökösdit, nagyon jó munkatársaim vannak!

Dike, nemsokára mész uh-ra, nem??

Virág, gondolok Rád holnap!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Virag, ez nagyon izgi! Egy ismerosom is most szult. Otthon vajudott de elvolt. Jatszott a lanyaval, ha jottek a fajasok atadta a gyereket az Apjanak. Aztan egyszer mondja a ferje Neki, hogy be kellene menni a korhazba. Mikor beertek mar meg is volt a gyerek. Folfekudt a szuloagyra es kesz, 40-50 perc alatt megszult. Persze elotte meg megvizsgaltak de fektettek is fol, hogy szul. A doki mondta is nekik, hogy legkozelebb korabban kellene majd menniuk.:):) Kivanom Neked is ilyen konnyen menjen, ne legyen nagy fajdalmad es hoppsssz, kint legyen gyorsan. Viragom, az ero legyen Veled az elkovetkezendo napokban!! Nagyon izgi, ugy lennek most TE!
Vendég
 


Dike, igaza van Viragnak!! Nem lesz semmi gond!!

Mona, hellooooo!!! Drukk pirihez is babohoz is. Most Nalad mindketto drukk jol jon! Es amugy jol vagy??

Kati, nem ugy ertette azt az urad, kulonben meg majd a kovetkezo kek ruhas lesz! Eljatszanak Ok is a gondolattal meg mi nok is. Igy van ez jol es rendjen. Az ember fejeben sok minden megfordul mikozben tervez, varakozik.

Virag, reggel 8-16 a munkaido.:) tok jo. Este nem kell dolgozni sosem.:)

Kati, mindjart megkeresem a honlap cimet a tegnapi historybol es kuldom.
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!

Nika a nick neve:Harivera........őrá gondolsz?
egyébként igen babanetes:)is...

Virág ez az ez az!!!!!!!!!gyerünk Gergő irány KIFELEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!
jót nevettem Bence szövegén:)))))

Brita nagyon édes Zalán:))))))

Kati dzépen gömbölyödsz:))))))))))

Betti még van ideje a babódnak vissza fordulni:)))))

Dike ano én is álmodtam ilyeneket.........ilyen előfog még forulni a terhesség alatt......:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszike csajok de még csak holnap megyek beszélni a pasival még nem 100% hogy ebből munka is lesz de elsőre nem hangzik rosszul majd holnap eldől

nika70
Salgótarján
 
 


Vendég
 


most elköszönök!

csillag: nagyon szorítok holnapra neked!!!!! még holnap hazajöttök egyben, aztán szombat, vasárnap irány 2-3 óra alatt a kezedben lesz a kisfiad!!!

dike: te is holnap mész, nem???? ne haragudj, ha nem!!!

jó éjt mindnekinek!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogárka, Mona, Kati, Dike, Beze, Nita meg Mindenki, annyira édesek vagytok!!!!!!!! Mindjárt bőgök... Nem fogok én még most szülni, van 2 és fél hét a kiírt időpontig. Ezek a dolgok, amik az utóbbi pár napban történnek a testemmel még csak előkészületek. Tudom, hogy a szülés és előtte az "igazi" vajúdás az más. :D (Már kezdem szégyellni magam azért, hogy mindig tudósítok arról ami épp történik... :oops: Csak nekem is furcsa, mert Bencénél más volt ez a megelőző időszak... :roll: )
Puszillak Benneteket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csillagvirág14 2010.10.26 20:30-kor.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


húúúúúú, bogi, ez igazi anglisos hely!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


köszi a holnapi drukkokért. Tényleg haza kell jönnöm egyben, mert Bencét én hozom el Anyukáméktól. Nagyon f@sok a vezetéstől... ma is rossz volt, pedig csak itt a faluban ugrottunk el a boltba... fáj mindenem a medencémben... :roll:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogi, wáááááááááááááá ez a hely nagyon király!!!!!!!!!!!!!!! (Bár az is igaz, hogy egy külön kaszt jár oda...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


kati, Marci nem kap 2 nevet, Lexi pedig azért lett Ildikó is, mert az anyukám és az én 2. nevem is ez, és gondoltam, hagyományt teremtek, ha lesz 1 lányom, megkapja ő is, ebbe nem engedtem apát beleszólni. :D
Édesek a rucik nagyon, párodnak meg üzenem, hogy legközelebb kék kell. :D

Bogi, de drága vagy, el is pirultam. :oops: Köszi, elég sokat tudok pihenni, Lexi a héten egy kis angyal, nem követelődzik, nem nyúz, így amikor azt érzem, ledőlök a kanapéra.
A gyűrűkre nagyon kivi vagyok, a munka tök jó, az új lakáshoz meg szorítok!!!

dike, köszi, aranyos vagy nagyon! A dokim Deák Csaba már 2007. szeptembere óta.
Az álom pedig nem fog teljesülni, de elhiszem, hogy megviselt!

Csillag, tudsz jelentkezni nst után? Várjuk a híreket nagyon!

Puszi és jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Virág ne már, én örülök, hogy mindezt megosztod velünk, tanulunk ebből is, és ha majd eljön egyszer ez nálunk, akkor már tudni fogjuk, hogy mi történik! Úgy, hogy tessék csak tudósítani:)
Puszillak!!!

Bogi köszi én jól vagyok! Szorítok neked munka ügyben, hidd el hamarosan babásodni fogunk, helyre kerülnek az érzelmeink, és jönni is fognak a babák!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Virag, tudositsal is csak szepen tovabbra is, aztan meg ha menni kell, menni kell, de van meg par nap. Holnap meg tudjak mondani, hogy kb. mikor lesz meg? En attol meg kuldom a drukkot a gyors szulesert!!:) 2 es fel het nem jelent semmit, ugyis akkor jonnek amikor Ok akarnak, tudod! :wink: Tulhordani ugysem fogod mert ez ellen mennek az ellendrukkok! :x :x
Vendég
 


Beze jó pihit Nektek!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


csillag! maradj már na, te csak írd le h mik zajlanak le a testedben, mi meg csak hagy izguljunk, és tanuljunk belőlük, akkor is ha nég 2 hét van hátra! úgy is kérdeznénk ha nem írnál magadtól!!!

igen holnap megyek uhura!!! :lol: 2re.

KépKép
dike
 
 


Beze, igen tudok majd írni NST után, talán dél körül. Addigra biztos odaérek a szüleimhez és van netük. :D

Mona, Bogi, OK! Vettem az adást és továbbra is szorgalmasan tudósítok! :wink: Ja, és persze majd osztom az észt ezerrel, ha egyszer (remélem nagyon hamar!) a nyomdokaimba léptek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mona, Amen!!

Beze, koszi, hogy drukkolsz! Jol elvagyunk mi itt, mindenki drukkol mindenkinek! :D :D Mert mi olyan jo fejek vagyunk, hogy meeeg!!! Parunk nincs sehol mashol egyetlen forumon sem!

Kati, nincs kifejezetten gyuru ami tetszik nekunk, azt keressuk ami ugy waaaaaaaaa, ez kell, ezek mi vagyunk! Na, erre kivancsi leszek, bele fog telni par hetbe szerintem.:):) Ha meglesznek, foltesszuk oket ide ni!:) Egyebkent en a sima hagyomanyos arany karikaval is beerem ha nem lesz mas. Nekem ez is tetszik.
Vendég
 


Dike, akkor Neked is mennek a drukkok holnapra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati, igen, nagyon angolos.:(:) jo is es nem is.

Virag, ez egy kulon alllllllllllllllllllllatfaj aki ide jar! :lol: :cry: :cry:
Vendég
 


Dike, Neked is drukk! Gyere majd gyorsban meselni!!
Vendég
 


Virag, reggel benezel meg ide? Ha nem akkor hajra!!!!! Aztan gyere meselni! Varunk ezerrel, ugyhogy csak irjal le szepen mindent!
Vendég
 


Csillag, igenis tudósíts, engem is érdekel ám minden, ami veled történik!!! :D

Bogi, totál egyetértünk. :D

Mona, köszi, aranyos vagy! :)

Na tényleg megyek, jó éjt!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


dike, én is drukkolok!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bogi, Anyukám a tanárokra mondja, hogy egy külön faj... hihihihihihi

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


NIKA, Neked is drukk holnapra!! Persze, hogy sikerul a munka! Nekem is munka, Neked is munka! Aztan johet a zebra! :D

Jo ejt, Beze!
Vendég
 


Beze, jó éjt!

Bogi, reggel valósanya nem jövök, mert 9 körül már indulok itthonról a h@lye táppénzes papírért... :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, :D :D :D :D :D :D azert nem aaaam!! Vannak kivetelek! Szerintem aki matek es fizika tanarnak tanult, na azokkal van a bibi. Ha ez a ket szakja. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Legalabbis diak eveim tapasztalata alapjan, a matek, fizika tanarok nem 100asok, tutttiira mondom!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Én is lépek. Hajamat már megmostam, de még szőrtelenítek egy kicsit. (NST-re mindig úgy szoktam menni, hogy ha azt mondják, hogy nem mehetek haza, akkor "szalonképes" legyek. :wink: )
(De holnap még haza engednek, az tuti.)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Dekar,hogy nem jossz reggel! Nem baj, majd gondolok Rad! Elkuldom a varobol az osszes beteget, hogy csak Veled foglalkozzanak, legyen mielobb tappenzes papir! Meg valamit tehetek erted? :lol: :lol:
Vendég
 


Bogi, :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D a matek-fizika szakos tanár tényleg gáááááááááááááááz... de én még ide tenném a kémiát is... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág vigyázz magadra holnap!

Én is megyek, mert reggel kell mennem korán dolgozni!

Jó éjt mindenkinek! Puszi!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Na, jo, a kemia is!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bogi, aranyos vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A "kedves, büdös, színes bőrű" asszonypalántákat küldd el először! Pusszantyúúúúúúúúúúzlak! (most már tényleg húzok...) Jó éjt!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


:):):):)

Jo ejt!! Ha nem tudsz aludni gondolj ram, en sem fogok! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?