Új privát üzeneted érkezett!

Katy, én írok. Egy nagyon aranyos kisfiút iismerek, aki Olivér, Olcsinak becézik, és nekem tetszett. És nem gyakori.

Hát, hajrá, Aura a várakozásban... Néha nézz át a tavasziakhoz, hogy erőt meríts a "korodból"Kép
És én azt mondom, tartsunk össze, a jó kollegális viszony fontos!Kép
Én is jó talit kívánok, majd számoljatok be! Különösen Bagzer, mert ugye neki az írás a világaKép
Puszi
Noémi
vghnoémi
 
 


Sziasztok!

Kati, az Olivér nekem tetszik, de páromnak nem. A Szabóhoz nem is lenne olyan jó, de a ti vezetéknevetekkel nekem is tetszik.

Azért irok elsősorban, hogy holnap mégsem mennék a talira. Egy kicsit el vagyok kenődve, mert egyrészről ugye a cukoreredmény, másrészről viszont ma betettem megint egy magzatvizszivárgás ellenörzö betétet, és a vége a tesztcsiknak bekékült, ami azt jelenti hogy van szivárgás. Ugyanakkor ez eltünt 10 percen belül, igy most nem tudom hogy mi van. Holnap délután megyek dokihoz, de apával megyek, aztán inkább hazajövök és lefekszem.

Ma egész nap vásárolgattunk, igy ezt most biztos a fáradság és a szomoruság is mondatja velem a betét miatt. De inkább ne számitsatok rám. Majd irok, ha megjöttem a dokitol hogy mi volt. Kép

Pusza, bocsi hogy most ilyen kis szomorkás vagyok. El is bandukolok.

Kép

Eszter
27+1
eszter2004
 
 


jaj majd el felejtettem. Kiváltottam a várandós anyuka csomagot. Nagy dolgokra azért ne készüljetek, volt benne 4 ujság, és sampon, egy fürdető, és 2 db eldobhato melltarto betét. Kép

Eszter
eszter2004
 
 

 
 

Kép

Kép
AHA!!!! SIKERÜLT!

Fantasztikus. Igy beszélünk mi, mint a kis fej... Vajon máshova is be lehet szúrni ezeket a jeleket, vagy csak itt működik?

Puszi mindenkinek,
Noémi.

Szerintem mi vagyunk technikailag a legprofibb topikKép
vghnoémi
 
 


Eszter, remélem, nem lesz semmi gond, gondolok rád! Hátha csak valami tévedés.
Kitartás holnapig!!!

Noémi
vghnoémi
 
 


Sziasztok!!

Hu, ma egész nap mászkáltam, most jól el is fáradtam!! Holnap kéne mennem a belgyógyászhoz ellenőrzésre, de nem merek még egy napot kizárólag utazgatással tölteni, a talit meg nem hagynám ki, úgyhogy inkább majd pénteken.

Aura!
A holnap 2 óra nekem jó, szívesen elmegyek veletek, de az igazság az, hogy ma a nagy császkálásban vettem ám melltartót. A lehel térnél, 1860 ft-ért. Nem kismama, hanem szoptatós, de a célnak megfelel, ráadásul olcsó és praktikus, meg kényelmes és hátha nem növöm ki. Egy picit nagy is. De csak fehérben van, azért kéne még egyet néznem, mert ezt sokminden alá nem tudom felvenni. Miért gondolják, hogy a kismamák csak világos színekben járnak?

Eszter! Annyian szorítunk neked, hogy az biztos segít ám!! Szerintem azért ne aggódj nagyon, az nem tesz jót. Várd meg a doktorbácsi mit mond!! (jó, igazából biztos én is aggódnék, csak ez olyan okosan hangzik)Kép
Azért fel a fejjel!!!
És én is kiváltottam a csomagot, nekem még melltartóbetét se volt benne, helette egy mintacsomag avent bimbóvédő. Ha ki akarjátok váltani siessetek, egyik helyen már nem is volt, azt mondták, valami kavarás van, és nem lehet tudni, mikor kapnak újabb adagot.
Ja, a kikában van 7000 Ft-ért kókuszmatrac kiságyba!!!! Bár egy másik hlyen is megkérdeztem, ahol 12000 volt, azt mondta annál olcsóbb tuti nincs, és mikor erre rácáfoltam, azt mondta, az biztos hamisítvány. Szerintetek hogy lehet kókuszmatracot hamisítani? Kép

Az Olivér nekem is nagyon tetszik ám!! Csak nálunk ilyen régi magyar név mánia van.

Kikocska!
Én avonos intim szappant használok, hasonlóan alkalmazva, mint Katy! És nekem az is bevált!

Amúgy a függőség rám is igaz!! Ha csak 3 percre ugrom haza valamiért (ma is pl. vérvétel után) azért arra szakítok időt, hogy elolvassalak titeket!!

Akkor holnap tali, már nagyon várom ám!!
Aura, akkor mi még hamarabb találkozunk!!

Pussz mindenkinek: Orbis
Kép
orbis
 
 


Sziasztok csajokKép

Ejha Kép mostmár tiszta számítógép guruk vagytok Kép

Eszter Kép nem lesz baj, vigyázz magadra addig is míg dokihoz mész, aztán tessék beszámolni Kép

Tali nekem sem fog összejönni Kép szabit már vettem ki, de holnap hajnalban indulunk le vidékre egy pár cuccért. Szaporítva a hanyag kismamik klubját, hajnal háromkor indulunk és 360 km-t utazunk.

Ma voltam hűtőt venni, egész jó áron kaptam Kép és képzeljétek láttam légzésfigyelőt, bár nem vagyok tisztában hogy mennyi az ideális ár, de azért leírom nektek. Angelcare légzésfigyelő leárazva 30 000-ért, és valami Tefál márka (erről még nem hallottam) 25 000 Ft-ért. Nem tudom igazából, hogy ez drágának számít-e újonnan. Ha valakit érdekel, jobban megnézem, és felírom az adatokat.

Aura Kép dehogy vagy te lemaradva, egy-két hét ide vagy oda..... Kép

Nah, én még dolgozok két hetet, aztán elmegyek "veszélyeztetett" Kép kismaminak.

Költözés miatt lehet nem lesz egy darabig netem, de igyekszem vissza hozzátok. Ugye azért nem felejtetek el? HIányozni fogtok Kép Azért a melóból még feljövök egy párszor Kép

Puszka mindenkinek, jók legyetek!

cic
cicmerák
 
 


Eszter

Mindenképpen jó, ha elmész a dokihoz, már csak azért is, hogy megnyugodj, de én úgy tudom, hogy ha rövid idő után eltűnik a kék, akkor nincs gond. Csináltam én is már 1 ilyet, mert egyszer jól megijedtem a "vizes" nadrág miatt. Amikor kivettem a tesztet nekem is kék volt, igaz, hogy csak a szélein,majd hamarosan eltünt nyomtalanul. Ez már több hete volt és kiderült, hogy nincs is semmi gond.
Remélem nálad is minden ok lesz.

szia
Hulcsi

hulcsi
 
 


Sziasztok pocakosok!
Én a tavaszi babás topicból kukkantottam át hozzátok és lenne egy kérdésem KIKOCSÁHOZ.
Hol lesz hétfőn negyed 6-tól ez a kismamis tanfolyam?
Engem a babamasszázsos téma nagyon érdekelne, szívesen elmennék!

A Sote II-n fogok szülni, ott keddenként van szülésfelkészítő tanfolyam, de nem láttam a programban hasonló témát. Olyan jók ezek az előadások, ha csak egy-két érdekes dolog megmarad az emberben, már azért megérte elmenni.

Timka (24+2)
timka
 
 


Köszi a bíztatásokat, már nem is érzem magam olyan "kicsinek".

Eszter!
Biztos nincs komoly baj, az is lehet, hogy csak tévedés volt. Főleg ha amúgy jól vagy.

Erről jut eszembe, úgy tudom a magzatvíz szabályos időközönként, nem tudom hány hetente lecserélődik. Jó-jó, de hova megy?
Lehet, hogy ez most extra hülye kérdés volt. Kép

Katy!
Nekem is nagyon tetszik az Olivér, már reggel is írtam, csak kitörlődött. Ejnyebejnye!

Taliranemjövők, hiányozni fogtok!
Azért remélem így is leszünk páran.

Orbis!
Ha gondolod mehetünk a jövő héten is, megbeszélheténk a talin. Lehet, hogy fárasztó lenne a sok program így egyszerre. Úgyis megyek Bécsbe, ott is meg szeretném nézni, meg Edwig is szólt, hogy jönne vadászni, de eltűnt, és úgyvolt, hogy együtt jövünk. Jajj nemtom. Nem akarok kavarni. Várunk még egy picit? Hátha Edwig addig bejelentkezik?!
aura
 
 


Csajszik!

Bár Petim pocakja lehetővé tenné, de mégsem terhes. Kép Viszont a nagy hír az, hogy úgy tűnik, nemsokára kinevezik SÉF-nek! Kép Igaz, még csak a főnöke meg ő tudják, és hipertitkos, de azért nagyon büszke vagyok rá! Kép

Ma jó fárasztó napom volt, csomót kellett várni a dokinál, mert műtőbe hívták. Kép Persze a lényeg az, hogy minden rendben volt velünk. Kép Imádom hallagatni a kislányom szívhangját! Kép

Most meg a szülésfelkészítőről jövök, hááát, érdekes volt. Kb. mindenki a 32-34. hétben van, de olyanokat kérdeztek, hogy égnek állt a hajam! Még Petim is jobban ki van művelve egyes kismamáknál. Kép Végig az járt a fejemben, hogy a mi kis topicunk simán tarthatna ilyen tanfolyamot bárkinek, annyira tájékozottak vagyunk. Kép Viszont megtudtam, hogy a kórházunk 100%-osan baba, de annál kevésbé mamabarát. Nincs például EDA-lehetőség, kád sincs a vajúdóban, szóval nem nagyon vannak alternatívák. Kép De a babákat azonnal mellre teszik, velünk lehet egész nap, ha akarjuk stb. Kép Hát ez van, emiatt nem megyek messzebb szülni.

Eszter! Ne légy szomorú, szerintem valami technikai malőr lehetett a betéttel, főleg, hogy el is tűnt a csík! Szorítok majd én is, és ha meggondolnád magad, gyere holnap, mi biztosan felvidítunk! Kép


Katy! Ha kisfiunk lenne, akkor mi Olivérnek hívnánk, ennyi elég? Kép
A barátnőm eredetileg aneszteziológus, nemrég tett homeopátia vizsgát, szóval ez utóbbiban még csak gyakorló, főleg rajtam. Kép De én meg vagyok vele elégedve, majd megadom a számát, ha így is érdekel.

Dr. Noémi! Köszi a megnyugtatást a fejmérettel kapcsolatban! Kép

Szófosi befejezve, a többit majd holnap szóban. Kép

Katinka
katinka
 
 


hészuszmárííía!!!!
jójó, egy darabja nem voltam fent, de ez már mégis túlzás!!! archívba kellett mennem, pedig tegnapelőtt délután írtam legutóbb.......

Timi!!! csodás volt olvasni téged!! sírtam is rendesen!! hasonló kavargós sztorim nekem is van, de az másik napra tartozik, most próbálok minden azóta leírt dologra reagálni...

Orbis, rögvest elolvasom a cikket, kösziKép

Babar!! tök jó lenne a fotózás, ezekszerint babafotó kéne, nem pocakos?! megbeszéljük!! bármi jöhet!

Katy, nekem nagyon tetszik at Olivér!!! hajrá

a holnapi találkozót már tökre várom!!! remélem nem jön közbe semmi!!! hurráááááááá

lakásügyileg kicsit megnyugodtam, kértem békét meg alkalmazkodást mindneki részéről, és konkrét dolgokat is, maiket eddig nem érzett tesóm, hogy jól esne ha hozna széket, mert nekem nehéz, vagy a szemetet levinné, meg ilynek. azért a fejéhezvágtam hogy az utcán sétáló emberek jobban tudják miben segíthetnek mint ő....ezen talán elgondolkozik....nembaj, fő hogy talán ezt megoldottuk

bagzer, aki kezd belerohadni egyetlen ronda kis mellény melltartójába! de sajna vadászni nem megyek, majd a barossba azt a randa fehér olcsót!

na, szassztok,
bagzer
27+3

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


na mivaaan??? megjelenek, és mindenki futmerrelát??????
Kép

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Bagzerka!
Látod, legközelebb kétszer is meggondolod, hogy távol maradj-e ilyen sokáig! Kép
aura
 
 


Naa, az előzőt még azonnali reakciónak szántam, hű de szuperszónikus lettélKép
aura
 
 


Timi78!!!
szépek a képek, hol voltatok??? meg hanyadik hét?
köszi,
bagz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


nekem nem mutatott új üzenetet!
-azt tudjátok (rossz hír a rászokottaknak, én is idetartozom, és nem is tudom megosszam-e...) tudjátok hogy a monitor káros röntgen sugarakat bocsát ki, amik árthatnak a babának??! mert nekem a körzeti doki mondta, mivel fotós vagyok, hogy kerüljem a sok gép elött ülést, de az lcd nem olyan káros. ez most nekem az, egy ismerős laptopja, de akinek haygományos monitorja van, szerintem legalábbis takarásba tegye pocit!!!
vagy kérjen egy lcd monitort!Kép én már kértem, nem mintha kapnék....de próbálkozni lehet!Kép
bagz, aki éhes, és megy enni

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Aura!
Lehet, hogy a jövő hét picit jobb lenne!! Amúgy a Moszkva tér mellett is megtaláltam ugyanezt a melltartót, amit ma vettem, és itt olcsóbb volt Kép jó, nem sokkal, DE AKKOR IS

Érdemes egyébként elmenni oda, ha valaki bírja az idegesítő embereket. Kicsit túl nyomulós az eladó, kötelezőnek tűnik a vásárlás, viszont érdemes is. Pl. Stella szoptatós kismamamelltartó 1680 ft. És tényleg kényelmes, meg tiszta pamut. Terhességi (szülés előtti és utáni) bőrápoló és regeneráló 598 ft/100 ml.

Ti hallottatok már a kukorica biofóliás pelenkáról? Teljesen természetes, még a fólia rajta is kukoricából van. Aszongyák teljesen jó gumírozású, meg nedvszívó, meg olcsó is, csak sajna még nagyon kevés helyen árulják, valahol külföldön gyártják. Ebben a boltban pl. az is van.
Van mini (3-5kg) - 29ft/db
midi (4-9) - 52/db
maxi (7-16) - 56/db
junior (12-25) - 62/db

meg vannak még hasznos dolgok, nem akarok reklámot csinálni, de jónak tűnik tényleg és minden van.
Ha valakit érdekel valami, szívesen írok még!!

Képzeljétek, mi történt ma velem!
Átadta a helyét egy lány, de picit messzebb álltam, és mire odaértem volna, odarontott egy nő és leült. Tuti nem volt még 40 éves!! Hát én eddig is tapasztaltam, hogy az emberek bunkók, dehát ez azért... nem is találok szavakat.

Na a többit akkor holnap személyesen, már nagyon várom!!

Aura! Akkor ugye nem, baj, ha marad a jövő hét??? Holnap megbeszéljük a részleteket!!

Pussz: Orbis
orbis
 
 


Sziasztok!!!

Mindenkinek nagyon köszi Kép!

Eszter!Nagyon szorítok, remélem semmi baj nincs!!!Mindenképpen írj, hogy mi van!!!

Nagyon-nagyon érezzétek jól magatokatKép!

Katinka!Aranyos vagy, de olyat keresek, aki pesti és akihez én is és majd a babával is lehet menni! Nekem volt egy dokim, de amellett, hogy nagyon értett a homeopátiához, emberileg megbízhatatlan volt!Ő nem tud valakit ajánlani?

Puszi mindenkinek:Katy
Katy
 


Orbis!
Jajj de jó, hogy neked is jobb a jövő hét, már tűkön ültem, hogy válaszolj! Most olyan boldog vagyok, akkor a alin mindenképp látjuk egymást! Jól hangzik a Moszkva teres bolt, ott gyakran előfordulok. a barátnőmnek a Lövőház utcában van kismamiruhaboltja (2in1) hogy én is reklámozzak kicsit. Gyönyörűek a ruhái, legalábbis nekem tetszenek, csak sajna én olyan pöttöm maradtam, hogy néha még a 0-s méret is nagy. Na jó azért annyira nem bánom Kép

Megyek, lefektetem a bébit Kép hihi
Mindenkinek szép álmokat, az "éjszakás műszaknak" meg jó traccsolást Kép
aura
 
 


Sziasztok!

Most kivételesen én jöttem éjszakai műszakba, de úgy tűnik, magányosan... Máskor nem tudok, mert a hálóban van a gép, de mára apa kimenőt kapott és a jelek szerint elég rendesen ki is használja. Kép Én meg ugye felébredtem és nélküle még nehezebben alszom vissza...

Ma a felkészítőn légzéseket is gyakoroltunk, hááát, nem tudom, szülés közben tudok-e majd koncentrálni, hogy jól csináljam. Merthogy így se volt valami könnyű (a kitolási szak légzéseit vettük), hát még nemtom hány óra vajúdás után. Na, most éppen ettől parázok.

Katy! Majd megkérdezem akkor a barátnőmet, tud-e valakit ajánlani Pesten.

Na, megpróbálok visszamászni az ágyba, mert most meg a derekam kezdett el fájni.

Szép álmokat/jó reggelt Kép
Katinka
katinka
 
 


SZiasztok!

Nincs is időm most elolvasni titeket, de közben írom, hogy a hasfájós keményedésre aszonta a dokim, hogy bajnak nem baj, 3*2 magneb6, és ha ennek ellenére lesz 5 is egy nap, menjek vissza. Annyi mesélnivalóm van, de most sok munkám is, szóval inkább most muszáj dolgoznom, majd később visszatérek. Egyébként este már ettem magneb6-ot, és tegnap mindenféle miatt kimaradt a sok tej, és kétszer is begörcsölt a lábam hajnaltájt. Nem tudom, mit mondjak, de asszem akkor nekem ez nem használ a lábgörcsök ellen... Kép remélem a méhgörcsök más jellegűek... És továbbra is javaslom a sok tejet Kép

Ja, babamasszázsos, babagondozásos beszélgetés 6. ker, Izabella u. 42 (76-os troli megállójában)

kikocska
 
 


Sziasztok kismamikKép
AuraKép
akkor nem megyünk cicifixet venni úgye? majd a jövő héten? Nekem is jobb lenne, mert sajna 3-ig dolgozom, utána go haza és indulás a taliraKép)))
Úgy várom ámKép
Milyen jól fogunk kinézni...pocak taliKép
Vendég
 


sziasztok4

tegnap nem írtam, merte gész délelőtt takarítottam aztán meg kipurcantam. Komolyan délután 3-ig takarítottam a 47 m2-es lakást, amit máskor mondjuk két oráig csinálok max. De sokat pihengettem közben meg ilynek. Nem tudom, menni fog-e még egyszer? Majd megkérem anyut!

Eszter! Mi ez a magzatvíz folyás? Egyáltalán, honnan tudod, hoyg ezt enked nézni kell? És mit jelent? Mert nekem is szokott lenni aktív folyásom, de én úgy döntöttem, hogy ez normális, hisz minden könyv írja, hogy megnő a hüvely izéje(nem jut eszembe az a szó).

Tegnap a pasim úgy döntött, hogy nem bírja tovább és felköszönt a névanpomra(10-én leszKép) és vett nekem kisrádiót! Ez volt a vágyam, mert a dög hifin, nem lehet befogni azt a három ádiót amit szeretek hallgatni. És most kaptam világvevőt!!!!be-be Most is szól és tökre örülök neki!

NA, mára mindenkinek jó tali! Aki megy!
Meg szép napocskás november 4-ét(már kemény két hónapja vagyok feleségKép)

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok!

A légzésfigyelőről jutott eszembe,hogy én kaptam egy web címet(amerikai),ahonnan ua-t az angelcare-t lehet megrendelni, amit itt M.o-on, csak kicsivel olcsóbban és tartozik hozzá plusz két bébiőr is, ami nekünk fontos, ha lent vagyunk ,a baba meg fent a szobájában!Ja, az angelcare márkára jókat mondanak!És ettől még el lehet menni a Madarász utcai felkészítőre, ami a baba esetleges újra élesztését tanítja(azt hiszem 1500.-ba kerül!

Bemásolom a címet(ha sikerül) :http://store.yahoo.com/dsguide/babymonitors.html
Ja, és már többen rendeltek innen, úgyhogy ,megbízható!

Kikocska!
Örülök, hogy semmi komolyabb nincs Kép!

Katinka!
Megköszönném!!! Kép

PusziKép:Katy
Katy
 


SziasztokKép
El vagyok keseredve..... most találta kia drágalátos főnököm, aki egyben a nagypapim is, hogy fél 5.-ig dolgozunk.... Kép Kép
Remélem nem egy órát lesztek a talin csak, így olyan fél 7 körül én is odaérek.
AuraKép
Így sajnos együtt nem tudunk menni, de haza már jöhetünk együtt, feltéve, ha még ott lesztek akkor.
puszi mindenkinek
edwig (aki gyászos hangulatba került)
Vendég
 


Egyetlen Edwigem Kép
Ne aggódj majd ottatrom a mamoncokat, vagy megvárlak egyedül! Olyan nincs, hogy most se talizzunk. Nagypapi nem veszi be, hogy kicsit begörcsöltél...vagy ilyesmi? Asszem ez Kikocska tuti tippje a "hogyan lógjunk meg a munkahelyünkről, avagy használjuk ki pozitívan várandósságunk bonyodalmait" témakörben Kép
Oktogon környékén leszünk, átküldtem neked a számom még tegnap, remélem megkaptad, hívj nyugodtan, hogy merre vagyunk. Addig is kitartás!
Pusz, Aura
aura
 
 


Edwig!
A múltkori tapasztalatok alapján azt hiszem állíthatom, nyugodt lehetsz afelől, hogy másfél óra múlva még ott leszünk!! Legutóbb kb 3 órát trécseltünk!!

Kikocska!
Én is örülök, hogy semmi baj!!
Az a magnesium diasporal kapható recept nélkül?
Na majd talin kifaggatlak, meg a tanfolyamról is!!

Üdv mindenkinek: Orbis
Kép
orbis
 
 


Edwig! Én tuti ott leszek!!! Mivel a környéken lakok, ha hárman maradunk, és mivel Gergő zülleni megy későig, akár a mi felfordult lakásunkba is belakhatunk, borzasztó kényelmes az új ülőgarnitúránk Kép még esetleg négyen is elférünk rajta, csak már nem olyan kényelmesen/kismamásan Kép
Egyébként tényleg mondhatod, hogy fáradt vagy, tuti nem fogsz hazudni, nem? Meg hogy nem tudsz koncentrálni, és több ideig tart a hibáidat kijavítani... Kép Tényleg profi vagyok, bár azért annyira nem élek vissza a helyzetemmel, mint lehetne Kép

Egyébként már végigolvastam a dolgokat, és minnyá reagálok is ebéd után, amit már nagyon várok, mert káposztástésztát hoznak nekem... Kép

kikocska
 
 


SziasztokKép
AuraKép
sajnos nem tudom beadni neki, mert egy autóval jöttünkKép viszont mindenképpen sietni fogok hozzátok... A számodat megkaptam, hívni foglak ahogy közelitek az oktogonhoz.

KikocskaKép
az megnyugtató, hogy legalább 3 órát dumcsiztok, akkor majd sietekKép Kép

Kicsit jobb kedvem lettKép
puszi nektek edwig
Vendég
 


KikocskaKép
de jóóó, akkor mindenképpen várjatok ám meg,nagyon sietni fogokKép
Vendég
 


Sziasztok!

Hű, de pipa vagyok. Eltünt, amit írtam!!!!!!!!!

Timi! Nagyon meghatott a történeted. Nekem sem volt egyszerű az eleje, de........

Katy! Én Olivérnek szeretném hívni a babánkat, de Édesapának annyira nem jön be. Pedig akkor Zsigmond Olivérnek hívnák és ez szerintem még jól is hangzik. De párom és felmenői-apuka, nagypapa, dédi-, mint első szülött fiúk a György nevet kapták és hát lehet, hogy Ő is ezt szeretné tovább vinni. De a fura az, hogy nem nyilatkozik igazán, nem mondja határozottan. Pedig Kb. 5 hét van még. Mindig mondja, hogy van még idő, de nincs!!!!!
Beleszerettem egy bordós színű babakocsiba, amibe itt-ott van egy kis sötétkék is. Szerintetek fiúnak lehet bordós-pirosas babakocsija? Az az igazság, hogy nekem a piros és annak árnyalatai a kedven szineim és így nem csoda a szerelem. De ez már akkora, hogy álmodtam is azzal a babakocsival.
Nagyon nyűgösek az éjszakáim! És tudjátok, hogy nekem mi a legrosszabb? A szeméremcsontom vagy nem is tudom hogy pontosan mi, de ott lent olyan nagyon tud fájni. Mintha szét akarnék szakadni. Nektek van hasonló tapasztalatotok?
Puszi
smille
 
 


Smille!

A mi babakocsink is bordó fehér, és kisfiunk lesz, szerintem az uniszex. És még lánynak is jó, ha a következő esetleg az lenneKép
És a szeméremcsontodnál van az a tartószalag, ami a legvégén nyúlik meg, és nagyon fáj. Semmi gondot nem jelent, mindenkinek ilyen a vége sajna. És ha már csak 5 heted van vissza, akkor tényleg jó nagy súlyt tart már az a szalagKép

Kikocska, én is nagyon szeretem a káposztás tésztát!!! Jó étvágyat, én is most fogok ebédelniKép Jó, hogy nincs komoly gond!

Puszi mindenkinek,
Noémi
29+4
vghnoémi
 
 


Ja, ez a magzatvízfolyás engem is érdekelne. Honnan tudja az ember, hogy most gáz, vagy nem. Nekem is mindig van valami, de az természetes, nem? És ha a baba nő, meg mozog, akkor nem gond. Vagy hogy van ez?

Noémi

Jó talit, számoljatok majd be!!!
vghnoémi
 
 


Hali!

Csak beugrottam, hogy tuti-e a tali, mert mi lassan indulunk is. Már én is nagyon várom!

Pussz,
Katinka
katinka
 
 


hát, elbeszélgettük az időt az ebédnél, azt kapkodhattam eddig, nem volt időm írni. most meg már indulok haza, hogy odaérjek időben az Oktogonhoz. MOst még egyszerűbben találjuk meg egymást, mert másfél héttel nagyobb a pocakunk Kép
találk. személyesen

kikocska
 
 


Na sziasztok Lányok! Ti éppen most találkoztok a Burger elött. Kép Azért remélem a sötétség ellénre is megtaláljátok egymást! Kép

Na szoval voltam dokinál és védönönél is ma:

- magzatvizfolyás: ma délelött is beraktam egy betétet,és szélén volt megint kis kékség, de most nem is tünt el. Gondolhatjátok milyen nagy parában mentem a dokihoz! Elöször is a cukromat nézte, 8,4 lett, és mivel 6-ig lenne normális igy magas. Elküldött a korházba a diabétiszesekhez, hogy velük kell konzultálnom, valoszinü étrend összeállitás lesz, esetleg gyogyszer, de semmi esetre sem kell még cukorbetegségre gondolonom.

A védönö utána mondta hogy az 12 körüli értéknél van, amikor már inzulint is kapnak. Azért is rossz még a magas cukor mert attol nagy lesz a baba. Ja, és én nem is tudtam hogy a vércukor a szénhidráttol nö. Szoval le kell mondanom a sok fini tésztárol.

A betét tesztcsikját megmutattam drága jo orvosomnak, és rögtön megnyugtatott, mert nem volt tul nagy az elszinezödés, csak éppen hogy, de azért gyorsan megnéztük uh-al, és azt mondta hogy nyugi,van elég magzatvizem. Hurrá!! Olyan jo volt!

Én anno azért vettem, mert átlátszo folyadékot láttam a bugyimon a rendes folyás mellett. De az nagy valoszinüséggel vizelet, mert ez gyakori hogy ilyenkor ereszt a dolog. Kép

Na röviden tömören ennyi. Jo fáradt vagyok, majd meséljetek a talirol! Most sokkal jobb kedvem van, mert az orvos is és a védönö is annyira aranyosak voltak!!! Kép

Puszi,
Eszter
27+2
eszter2004
 
 


ja, Bagz,nekem itthon hagyományos monitor van, de fej magasságban, igy remélem nem árt babucinak. Kép
Munkahelyemen meg az az lcd vagy micsoda. Jó hogy irtad, nem árt figyelni. Ugyanez vonatkozik a mikrora, ne álljatok elé, meg gondolom a fénymásolora is.
eszter2004
 
 


Sziasztok!

Archívba nem tudok most menni, csak ezt az oldalt bogarásztam végig.
Persze most mindenki a talin van, csak szegény kétésfél kisgyerekes mamik rostokolnak otthon...Kép

Katy,
mi Szigethalomra járunk (néha) homeopata dokinénihez. Az egész közel van Pesthez. Érdekel?

Bagzer,
na úgy néz ki, jövő héten hívlak, lesz kocsi. Már nagyon izgulokKép

Ez a magzatvíz-szivárgás-para nekem is elég vacak volt az előző terhesség végén. De a doki szerint csak vizelet lehetett. Még jó, hogy nem tudtam, hogy van betét, mert úgy látszik, mindig hamis eredményt ad. A frissmamis topikban is az egyik lány halálra rémült tőle, aztán mondta neki az orvosa, hogy megbízhatatlan. Mármint a betét. Úgyhogy állítólag pénzkidobás.

Na megyek visszaolvasni, aztán este lehet, hogy még beugrok, ha addig valaki hazaér. Vagy Kikocskáéknál ugorjatok föl a hálóra, és küldjetek nekem egy virtuális hamburgert vagy valamit.Kép

Puszi: Vica
mvica
 
 


Timi,
visszajöttem az archívból. Engem is megríkattál! Szerintem is a párod egy tündér, és nem lesz semmi baj! Végül is ő lesz az IGAZI apja!KépKépKép
mvica
 
 


Túl még egy oldal archívon, most BAGZERNEK

Először is, ez már igenis a 28. hét, el tetszett számolni. Harmadik harmad. Hetedik hónap.

Másodszor, én szültem egyet a Rókusban és egyet az Istvánban, úgyhogy én vagyok a te embered. Jövő héten úgyis találkozunk, majd mesélek. Egyébként észrevettem, hogy mindig azt írod, amit én akarok, csak sajnos a súlyhoz hozzá kell adni pár kilót. De rajtam is van már 9 kiló, és pont úgy, ahogy írtad. Csak az a baj, hogy a gyerek még csak egy kiló, arra nehéz lenne fogni!! Tesóm szerint méhlepényre hízokKép

Na most már megígérem, hogy nem jövök többet!
Vica
mvica
 
 


SziasztokKép

Még nem is tudtam visszaolvasni. Nemrég jöttem haza a kórházból, mert tegnap kiderült, hogy mégiscsak kell az inzulin, és be kellett feküdnöm beállításraKép Holnap reggel kell megint mennem, de már nem kell bentmaradnom.

EszterKép
Nem akarlak elkeseríteni, de 7 fölött jön az inzulin, hogyha a diéta ellenére felmegy addig. Melyik dokinőhöz mész? Ha választhatsz, akkor a Tóth Ágnest ajánlom, a másik dokinő stílusa rémes.

Visszaolvasni csak este lesz időm, de akkor lehet, hogy még írok is.

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Tüni!!! Köszi hogy irtál!!! Nekem meg a Szilágyit ajánlotta egy nö akivel beszéltem. Az orvosom azt mondta hogy még ma vagy holnap menjek be, erre egy nö azt mondta a telefonba hogy szabin van az asszisztens. Holnap ujra telcsizek és a Toth Ágnest fogom kérni egyenesen.

7 fölött inzulin???? Jaj... Nekem a doki nem ezt mondta.....és a védönö sem.....és neked milyen étrendet irtak fel?

Eszter
eszter2004
 
 


Eszter!

Nem akartalak megijeszteni, és általában elég szokott lenni a diéta. Csakhát én egy ilyen ritka állatfaj vagyokKép Egyébként diétás tanácsadás csütörtökön szokott lenni, úgyhogy lehet, hogy Tóth drnő csak akkorra fog berendelni.

Az étrendbe most nem mennék bele, mert elég hosszú, de ezt úgyis elmondják/betanítják tanácsadáson.

Tüni
tüni
 
 


Sziasztok !
Tudom, hogy ritkán jelentkezem, de azért rendszeresen olvaslak benneteket.
Eszter
Magzatvíz-szivárgás:
Mivel egy több hetes köhögős nyavalyát szedtem össze és néha bizony nem tartott ott aholtartania kellene, egy-egy erősebb köhögőrohamnál nekem is szivárgott valami, így én is vettem ilyen tesztet és most előkerestem az ismertetőt. Azt írja: " Ha a tesztcsík előbb kék vagy zöld elszineződést mutat, majd ismét sárgára vált, vagy ha egyáltalán nincs színváltozás, a szivárgó váladék valószínüleg vizelet." Nem véletlenül kell várni 10 percet. De szerintem is kicsit kusza az egész, állítólag csak az aminocentézis után ajánlatos használni.
Lábszár görcs:
Legegyszerűbb módja, ha visszafeszíted a lábfejed, mivel a pocaktól ülve nem valószínű, hogy eléred a lábfejed,-szerintem ne is próbáld- állva kell visszafeszíteni fokozatosan úgy, hogy a lábfejed nekitámasztod a falnak vagy valami magasabb dolognak. Mivel a láb, így a lábszár izmai harántcsíkolt izmok, ellentétben a méh falával(sima izom) a calcium jobb a görcsre, de a vége felé csak óvatosan.
Málnalevél tea:
A barátnőm most szült két hete, és az utolsó hetekben rendesen iszogatta a teát. Azt mondta, hogy nem hisz benne de amikor a 38.heti CTG-n felhívták a figyelmét arra,hogy jobb, ha hazamegy gyorsan a cuccaiért, mert pár óra múlva szülni fog; akkor azért elgondolkodott rajta, hogy lehet hogy a tea miatt ment ilyen jól és viszonylag fájadalommentesen a tágulás. Egyébként pikk-pakk meg is szült.
Légzésfigyelő kérdésben elfogult vagyok, mert a környezetemben történt ilyen jellegű tragédia, meg amúgy is én jobban alszom, ha van, ezen kívül a kisfiúknál tudtommal gyakoribb.
Katy
A táblázatból hiányzik, hogy milyen nemű lesz a kismanónk: jelentem fiú és a neve az én felhasznéló nevem fordítva olvasvaKép
Köszi a tippet az Angelcare beszerzési lehetőségről. Valóban sokkal jobb az ár. Nem tudod véletlenül, hogy mennyi a szállítási idő.
Nagyon sajnálom,hogy megint nem tudok ott lenni a talin, de még mindig köhögök és nem akarok megfertőzni senkit.
kire
 
 


Smille

Szia, nekem is fáj ott, ahol írtad... picit örülök, mert azt hittem ez azért van, mert túl tunya vagyok, semmi torna, meg felkészítő, de ezek szerint ez normális. Elvileg nekem kb 6 hét van hátra, bár a mindentudó szomszédom azt mondta nov. végén meglesz a baba...KépNekem is leginkább éjjel fáj, minden fordulásnál felébredek miatta

hulcsi
 
 


Hahó!

Csak nem én vagyok az első bejelentkező a taliról? Bár most átszaladtam Dizájn-centert nézni, azóta lehet, hogy valaki beelőzött.

Szupcsi volt a tali, jó volt személyesen találkozni Kép, végül hatan voltunk, azaz Edwiget én elkerültem, mert el kellett jönnöm. Jókat beszélgettünk, mintha csak itt lennénk a fórumon, mindenféle téma felmerült. Nem tudom, a Lányok meddig voltak még ott, én szívesen maradtam volna, dehát jönni kellett haza Fehérvárra. Ja, és mégegyszer köszi, hogy valamennyire hozzám igazodtatok Kép, nem hiszem, hogy máskor el tudok még menni.

Eszter! Örülök, hogy a magzatvízzel minden rendben van. Kép Remélem, a cukron segít majd a diéta és nem kell inzulin.

Tüni! Neked kitartás az inzulinhoz! Most már végig kell?

Ne felejtsétek el, ma Szülőszoba!

Pussz,
Katinka
katinka
 
 


Sziasztok!
Még egyszer, most már utoljára!

Férjem burkoló, azt már írtam. Mivel itt mindenki építkezik, gondoltam, hátha érdekel valakit, hogy most van két üres hete novemberben. Úgyhogy akit megtréfált a burkolója, vagy sürgős lenne neki valami:
KépKépKép BURKOLÓ KIADÓ! KépKépKép

Vica
mvica
 
 


jajj, most kezdődik a szülőszoba, és még nem értem az olvasás végére, most értem haza taliról, tök jó volt, na kezdődik, megyek...
később itt
bagz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!

Eszter! Naagyon örülök, hogy nincs komolyabb baj, itt izgultam érted!!!

Vica!Köszi!A jogsim csak most készül,így Szigethalmot is nagyon messzinek érzem, de lehet, hogy a végére már ott kötök ki!

Kire!
Pont ma néztük meg az internetes oldalt a barátnőmmel, és ott 14 napot írnak szállítási időnek, bár konkrétumot nem írnak, hogy ez Amerikán belülre, vagy kívülre értendő! Viszont szállítási díjként +10$-t számolj hozzá,szerintem még így is tökre megéri!!!A két bébiőrös légzésfigyelő 90$+szállítási költség!Tehát huszonvalahányezer forint kb...

Puszi mindenkinek!

Katy
Katy
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?