Új privát üzeneted érkezett!

Judyt
Nagyon jó, hogy így sikerült a zoknis sztoriKép Én is elterveztemKép, aztán csak annyi lett belőle, hogy hajnali 4-kor sírva apuci orra elé dugtam a pozitív tesztetKép

Tényleg, van még elég zebrád?! Nem kéne őket tenyészteni, nehogy ne legyen elég ennyi jelentkezőnek? Mert nagyon beindult a babaüzemKépRáadásul Tündi és Stella dupla zebrát szeretneKép

Mea
Megvan a következő babaesélyesünk?!Kép
Mindenképpen jó a hődKép Tesztelj holnapKép
A dokid UH-on még nem valószínű, hogy ilyen korán látná a babát, max. egy alaposan megvastagodott méhnyálkahártyát. De kézi vizsgálattal nagyobbnak érezheti a méhedet, de ami még ennél is pontosabb, az egy HCG vérvétel. Csak mire annak meglesz az eredménye, akkorra a tesztet is megcsinálod márKép

Sysy
Elküldtem a képeket!Kép
Néztem a MegasztártKépHihetetlen emberek vannakKép De a legjobban a legelső tetszettKépMég jó, hogy csak "szerény" elvárásai voltak a zsűrítől(lemezszerződés, kézfogásKép), helyette meg iszonyúan megaláztákKép

Judit(Ezvicc)
Ekkora pocival még könnyű is közlekedni. De mi lesz majd a végére?!Kép Most kb. 800 gr körüli KristófomKép Még átlag esetben is kb. 3 kilót fog hízni + még egyebek(magzatvíz, énKép)
Kb. ilyen leszek februárra: Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Megint szivat az internetünk........felrobbanok a méregtől.
Sok a melóm és nincs most sok időm sajnos írni, úgyhogy csak röviden:
Judyt: gyönyörű a tábla, és a zebrád is. Recepted átgondolom, elevitbe benevezek, Vandától kérek csíkos tesztet, akciózás megvolt, gyertyázás megvolt, már cask az első a teljesítendő Kép

Mea
Nyugi!!!!!!!! Holnap reggel a hőd még fent lesz akkro tesztelj, ezt a napot meg bírd ki Kép Drukkolok nagyon!

Stella Kép
Köszi, nincs semmi különös, melóhelyi ideg van, este megint bőgve mentem haza Kép Azt hiszem mégiscsak írok majd neked e-mailt...

Judit
Próbálj meg nem törődni a melóhelyiekkel, nem érdemlik meg hogy idegeskedj miattuk! Vigyázz magatokra, és köszi a drukkot!

Sysy
Esküvőszervezésen jópáran túl vagyunk már, ha gondolod, szivesen segítünk néhány ötlettel Kép Na mert csak írtad hogy nem tudjátok hol is kezdjétek Kép

Zsuzsci Kép
Én most nem nagyon vagyok még izgulós, bár a napokat számolom. A hőm nem olyan magas, ezért nem is hiszem hogy baba lenne Kép Görcsök ma sincsenek. Jövő héten már tuti para leszek Kép

Vanda Kép
Akkor légy olya drága küldjél nekem is pozitív tesztet Kép

Ja, cserepet még nem vettem Kép Itt rohadok egész nap, hétközben nem tudok vásárolni, hét végén meg örülök hogy elvégzek otthon és kicsit tudok pihenni. Hát a férjekre meg ezt ugye nem lehet rábízni Kép De ha ez a recept része, akkor valamit ki kell talánom Kép

Köszi a drukkot aki már drukkol nekünk, babásaink jók legyeteke, később jövök! Kép

Tündi
Vendég
 


Henci!

Volt régeben hogy 2*1 volt a dózis Azt hittem hogy nem birom ki.
Ez azért volt ilyen magas a dózis mert volt egy jóindulatu daganat a hipofizysnél!!

Aztán leáltunk vele mert az MR is negativ lett!

Tavaly ismét kezdtem szedni 1*1 mert csak felment megint a prolaktin hormon, aztán váltotam a csepekre és utána jött a baba.

Az eredményem elég változó mert volt 1200-as
de mostanában már csak 40-es.
Persze most jók az eredményeim!!

Babus
Kérhetnék én is egy képet????
Olyan kár hogy még én nem tudok felrakni,bár már kaptam rá igéretett!!

Zsófi
zsófi76
 
 

 
 

Jó reggelt mindenkinek!

JUDYT
Tudtam, éreztem, hogy nálatok is sikerülni fog!
Én olyan boldog vagyok! Gratulálok! Még nem tudtam semmit visszaolvasni, csak reggel gyorsan átfutottam a leveleket, téged keresve, hogy mi újság. Most is pityergek örömömben! Látod, jó erősen fogtuk egymás kezét.

Mea
Ugye érzed, hogy rángatunk magunk után Judyttal?
El ne engedd a kezünk.

Egyébként mindenkit húzunk felfelé a táblázatban, el ne felejtsétek!
Olyan gyönyörű, hogy annyi baba és zebra van már benne!

Mindenkinek nagyon köszönöm a sok drukkolást és a gratulációkat! Csak ti tudjátok, hogy babucim van, még senki más, és olyan jó, hogy nektek azonnal elmondhattam. Most eltűnök dolgozni
(sajnos muszáj)+visszaolvasni és majd délután jövök újra.

Jura
jura
 
 


Most döbbentem rá, hogy ha ma se jön meg, akkor már 2 napot késik... SOSE KÉSIK!!!
De nem szabad áltatni magam, csak hát nem bírom ki. Mindig bebeszélem megamnak, hogy hátha most, de nem... Kép
Fájdogál a hasam, ami nem jó, mert akkor is így szokott, mikor megjön. A cicifájásom is elmúlt, ami szintén nem jó, mert épphogy fájnia kellene. És ma reggel lopva megmértem a hőmet, 36,6. Ami végképp nem jó... Akkor mi a fenét reménykedek, én marha?! Javíthatatlan vagyok. Csak a nagy koppanás lesz, de akkora, hogy még tán Győrben is hallani fogják...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok Lányok

Már régen nem jelentkeztem, de 2-3 naponta elolvastam amit írtatok.

Judyt, Timi, Jura nagyon nagy gratula nektek. Annyira örülök, hogy ilyen sok babás lett a topicban ilyen rövid idő alatt.
Lányok, ha megengeditek én is szeretnék a csapatba bekerülni, igaz, hogy ritkábban tudok majd írni. Sajnos a munkahelyemen nincs internetezési lehetőség, így napközben nem tudlak olvasni titeket, csak este itthon.

Most egy jó ideig itthon leszek, tüdőgyuszim van.
Eddig nem mertem az ágyból kimászni, mert a lázam nem akart lemenni.De most már lement csak egy kicsit szédülök.

Lányok annyira örülök nektek, nagyon megérdemeltétek a zebrákat.
mokuci28
 
 


ÉviKép
ne add fel! Hol mérted a hődet? Tudod, hogy azt mondják, hogy a hüvelyben, vagy popsiban mértet lehet figyelembe venni. És ezek a hők magasabbak is, mint a hónaljban vagy szálban mértek.

JuraKép
hogy-hogy csak mi tudjuk?!! És a párod? Még nem is közölted vele?Vagy esetleg nincs otthon?
Gratula még egyszer!

JudytKép
akkor te most már egyáltalán nem vagy irígy Kép, ugye?
Az igaz, hogy kutyából nem lesz szalonna, de zebra annál inkább Kép!

TündiKép
várom a mailt! Addig is nyugi és próbálj meg felülemelkedni minden melohelyi állatságon, álnokságon!
Tudod, Te vagy a legfontosabb, a többi nem számít!

Stella

Kép
stella9
 
 


Hát az a fura, hogy néha ha megtörlöm a nunimat, akkor pici pirosas pötyike van a papíron, de olyan mint amikor az embernek felfázása van olyan kis vékonyka pici.

Mi lehet ez???

Nem tudom, most már melleim sem érzékenyek, nem is nőttekKép

Hát nem hiszem, hogy baba van.

Nem tudom mi a jobb, ha bízom, vagy ha inkább úgy állok a dologhoz, hogy úgysem jött össze megint?!?!?

Bocsi Lányok, picit izgulok, mert a teszt is negatív volt pedig 19. napi tüszőrepitől már eltelt 14 nap és akkor már rég be kellett ágyazódnia is.Nem????

Jaj, mindjárt megbolondulokKép

És olyan furán görcsöl a hasam.
Mintha folyamatosan próbálkozna mejönni.

Zebrások!Babások!Kép

Ti éreztetek ilyet???

Mea
mea
 
 


Jaj remélem nem voltam gusztustalan az előbb?!?!

Mea
mea
 
 


Évi
Ne hiányold a cicifájást! Nekem először tegnap, így a 26.hét kellős közepén fájdult meg a cicimKép Előtte sose fájtKép És soha semmilyen babás tünetem nem is voltKép
Reménykedni mindig kell, de a tüneteket makacsul keresni nem. A tünetek sokszor megtévesztőek. Én minden hónapban babásnak éreztem magam, mégse volt baba. Amikor pedig nem éreztem semmit, akkor lett babaKép
Mi drukkolunk nagyon!!!Kép

Mokuci
Jobbulást!!! Kép

Zsófi
Elküldtem a képet!

Na most egy kicsit rendbeszedem a lakástKép

Babus + Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Mea!

Én nem tudom!!??
Nekem volt még egy kis ciklusom és közben már ott volt a babócám !!
zsófi76
 
 


Mea

A magas hőd miatt elvileg nem kéne megjönniKép
A piros pötyi a WC papíron pedigKép...hát nem tudom.
Kapaszkodj nagyon Judytékba!!!
Küldünk neked mensi-távoltartó energiákat: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Aztán próbálj megnyugodni!(ez hülye kérés volt, tudom)
Tudod, sokakkal szórakozott már a természet, aztán mégis baba lett belőle!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mea

Anyukám azt mondta, hogy mikor engem várt neki sem fájt cickója, sőt még erőteljesen barnázott, és én mégis ott voltam. Várj még 2 napot, ha akkor sem jön meg, akkor tesztelj. Egyébként miyen tesztet használtál, mert ugye, ahogy a lányok is leírták elég sok megbízhatatlan.

Babus
Köszi az együttérzésed.
mokuci28
 
 


ZsófiKép

A Mastodynon cseppeket szedted? Ha igen, akkor azt lehet recept nélkül kapni?

Henci
henci
 
 


Judyt Kép
Hát az enyém így néz ki... Remélem nem sokára erre is azt lehet mondani, hogy babás-görbe. Szerintetek mikor volt a tüszőrepi?

<!--attachment: g_rbe-125256.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*253.8**g%f6rbe%2ebmp --><center><pre>
Kép
görbe.bmp (253.8 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kép
zsuzsci
 
 


Mea!

Akkor most ugye nálunk "forró" a helyzet? Nagyon drukkolok Neked, olyan jó lenne, ha sikerülne!!!

Babus!
Én is kaphatok mensi-távoltartó energiákat? Lécciléccilécci!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Henci!
Igen azt szedtem !!
Recept nélkül is lehet de nekem a doki irta fel persze ugy tudom hogy ugyanannyiba került!
Zsófi
zsófi76
 
 


Mókuci Kép
Remélem hamar meggyógyulsz, jobbulást!

Judyt Kép
Küldtem levelet, de folyton vissza dobja Kép

Babus Kép
Veletek mizujs? Kristófkát simizd meg a nevemben.

Mea Kép
Nekem semmi jele nem volt a elején, se rosszullétek, se cicifájás, semmi. Ne aggódj, úgyis mész ma dokihoz, nyugodj meg Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus!
Nagyon köszi a képet!!
Nagyon aranyos a pocid!!
Zsófi
zsófi76
 
 


ZsuzsciKép
szerintem a 14. cnapon volt a repid.

MeaKép
jajj, nagyon kapaszkodj Judytba és Jurába!
Nem tudom mi lehet az a pici piros pötyi. Nagyon szorítok neked!
Tarts ki, és próbálj meg egy picit megnyugodni!
Stella

Kép
stella9
 
 


Zsuzsci!
Teljesen egyértelmű, hogy a 14 cn.-on volt a tüszőrepid.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Zsuzsci Kép
Szerintem igaza van Stellának, jól alakul a görbéd. Drukkolok, hogy így is maradjon.

Évi Kép
Persze neked is küldünk mensi távoltartó +++++++++++++ energiákat Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Csajok, akkor ahogy a nagykönyvben meg van írva 14. nap. Köszi Kép
Drága Judyt Kép nagyon szeretnélek követni....

Kép
zsuzsci
 
 


Zsuzsci
Talán a 17.-18.nap környékén. Merthát utána ment fel a hőd!Kép

Évi
Küldöm a mensi-távoltartó energiákat:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Megérkeztek?Kép

Annácska
Köszönjük az érdeklődéstKép Kristófka nagyon kis aktívKép Hihetetlen pózokban rugdosKép Egyik percben fent, rögtön utána lent, majd balra és hirtelen jobbra. Most vagy ilyen gyorsan hancúrozik odabent, hogy már követni se lehet, vagy a rejtegetett ikertesójávalKép vízilabdázik ott bentKép
Már észre lehet venni nála egy kis napszaki ingadozástKép Nappal többségében aktív. Délutántól picit lustizik. Késő este, úgy 9-10 körül felélénkül. Éjszaka nyugi van, már miután kiharcolta a megfelő oldalt. Mertha véletlenül van képem arra az oldalra feküdni, ahol ő van, akkor addog rugdos, míg át nem üldöz a másik oldalamra. Kis akaratos ámKép Ilyenkor megnyugszik és durmol továbbKép Reggel pedig úgy 6-7 óra körül felébred és akkor dörömböl minden erejévelKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Annácska!
Most próbáld meg.Lehet, hogy nem volt elég helyem, most csináltam.Kép

Zsuzsci!
Nagyon szorítok.Kép
Sikerülnie kell.Kép
Már nem emlékszem a tüszőket megnézte neked a dokid UH-gal?

Stella!
Már nem vagyok irigy kutya.Kép
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Zsuzsci

Tényleg a 14.napKép Nem vettem észre, hogy ott még lejjebb ment a hődKép
Akkor én is csatlakozom, 14.napKép

Kép
babus2005
 
 


Judyt Kép
Megnézte, a 12. napon volt jobb oldalon egy 16 mm-es, és egy 18 mm-es tüszőm.

Kép
zsuzsci
 
 


Judyt

Ha megkérhetlek felveszel a táblázatba. Szerintem épp itt az ideje felkerülni, hátha megjön a szerencsém.:-)
28 év, 2003. szeptembere óta próbálkozunk. Ciklus hossza 28 nap, ma vagyok az 5.cn.-on.

Köszi Móni
mokuci28
 
 


Szerintem akkor tuti a 28.napon kell majd nem megjönni, mert eddig a 16. napon volt általában a repi, és úgy jött meg a 29-30. napra.

Kép
zsuzsci
 
 


Zsuzsci!

Szerintem 14.nap vagy talán 17.???

De inkább az első.

Köszönöm mindenkinek a biztatást és igyekszem megnyugodni.

De olyan rossz lenne ha a doki bejelentené hogy ciszta vagy kérem magának holnap meg fog jönni.

Kép Ne legyen ilyen!!!

Mea
mea
 
 


Évi77!Kép

Te hanyadik ciklusnapon vagy most?

Mea
mea
 
 


Nagyjából végigolvastam a lemaradásomat. Őrült sok volt.

Stella
Apuci persze hogy tudja, hisz együtt csináltuk a tesztet, csak nagyik és barátok nem tudnak semmit.
Karácsonyig nem is szertnénk elmondani senkinek. Azt tervezzük, hogy a nagyik, babóka UH képét fogják kapni fő ajándékként a fa alá! Ennél nagyobb ajándék nincs is a világon!

Apuci tegnap már nevet akart választani!Kicsit korai , nem? 8-án vagy 11-én megyek a dokihoz, már nagyon izgulok.Ilyenkor már kapok képet?

Sysy
Én Rákoscsabán laktam (szinte a legszélén), úgyhogy sokat jártam Pécelre. Az anyuék még mindíg ott laknak. Biztosan nagyon szép esküvőtök lesz!

Mea
Már elmentél a dokihoz? Azonnal írj, ha visszaérsz! Erősen fogom a kezed!
jura
 
 


Judyt Kép
Elküldtem, remélem megkaptad.

Babus Kép
Olyan édes fiacskád van, igazi pasi, már most kitúr az ágyból Kép
Most még van helye bukfenceket vetni, úgyhogy ezt ki is használja.
Olyan jó olvasni, egyből jó kedvem lesz Kép
Ja még tegnap akartam mondani, hogy a Kristóf biztos nem fog haragúdni a fogantyúk miatt, a lányom most kapott csak saját szekrényt pedig már több mint öt éves. Semmi extra nincs rajta, de mégis nagyon örült neki Kép

Remélem az új babások is megörvendeztetnek bennünket ilyen történetekkel.
Halljátok? Judyt, Jura, Judit, Timi, Nikol, Gyöngyi, Vanda... Te jó ég mennyien vagytok! Ennyit már észben sem bírok tartani Kép Nem baj, majd jegyzetelek, csak gyarapodjatok bátran.

Mea, Évi, Tündi, Zsuzsi Kép
Most rajtatok a sor Kép Mennnek a +++++++++ energiák Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sysy!
Ha bármiben tudok segíteni az esküvőszervezéssel kapcsolatban,nyugodtan írj e-mailt,még friss az élmény,így remélem választ kapsz mindenre.

Évi!
Drukkolok!

Mókuci!
Remélem már jobban érzed magad, gyógyulj meg mielőbb,egyél sok vitamint, hogy megerősödj!A babák a stramm mamákat szeretik!Kép

Mea!
Szorítok, hogy a doki csupa szép dolgot lásson!

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok!

Mea!
Ne keseredj még el, nekem menetrendszerűen jött a barnázgatás a 28. napon és két hétig abba sem hagyta. Én biztos voltam benne, hogy meg fog jönni, csak egy hét múlva csináltam tesztet, és nagy volt a meglepetés. Az egyik rokonom pedig két hónapos terhesen is vérzett egy kicsit mintha mensije lenne és semmi baj a babával, februárban fog születni. Én nagyon drukkolok neked! Kép

Lányok!
Ma beszéltem a kórházzal, 24-én reggel várnak 3D UH-ra és még videofelvételt is kapok róla. Úgy örülök. :-O

Üdv az újaknak! Kép Mielőbbi babásodást.

Judyt!
Tündéri lehetett a férjed ahogy örült a babónak. Kép

Ma reggel egy kicsit megilyedtem, mert görcsölt néhány másodpercig a hasam, és meg is szédültem. remélem ez semmi rosszat nem jelent?.. Kép

Judit!
Ne is gondolj az ilyen munkahelyre, legyél boldog a babóval és vigyázzatok egymásra. Még én nem mondtam meg idebent, csak 3 hónap után fogom. Tőlünk 2 terhes is lett az elmúlt 2 évben és nem volt negatív visszhangja. Remélem nálam se lesz.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nélkületek nem is tudom mi lenne velem!!!
Köszönöm!!!

Más nem értené meg a gondolataimat, csak Ti tudjátok átérezni, amiket írok.

Mindjárt elsírom magam......

Puszi Mindenkinek!!!Kép

3/4 2-re megyek csak dokihoz és sajnos csak holnap tudok írni reggel 8-kor.
De akkor egyből írok Nektek.

Mea
mea
 
 


Évi!Kép

Most néztem meg a táblit és látom, hogy egy napja késik neked.

Szóval együtt izgulhatunk!!!

Te mikor tesztelsz majd???

Nagyon drukkolok Neked!!!!

Reméljük mi is ilyen szerencsések vagyunk mint a többi zebrás, babás!!!

Mea
mea
 
 


Mea!

Én ma a 28. cn-en vagyok, de már indul az a rohadt barnázás... Úgy utálom!!! De azt hiszem így már délután nyugodtan mehetek hajat festetni, nem ártok vele senkinek...
Nicol!
Irigy dög vagyok, olyan jó neked, hogy 3 hét múlva már láthatod is a kis trónörököst!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Babus!
Lenne egy kérdésem.
Ha valaki terhes, és kiderül, hogy cisztái is vannak akkor mi történik?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Mokuci!
Felvettelek a táblázatba, majd holnap már láthatod is.
Jobbulást kívánok!

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok, lányok segítsetek!!

HÁrom napja barnázgatok csak, még mindig nem indult meg a menzim, mit tegyek??
Fel vagyok puffadva, ugye nem azért nem jön meg rendesen mert cisztám van???Kép

Csilla
Cssz
 


Judyt Kép
Ha van is cisztád, de miért lenne, akkor is jó eséllyel visszahúzódhat. Mikor anyu volt velem várandós akkor neki is voltak cisztái, mégis minden rendben lett.
Ne aggódj. Pozitív gondolkodás!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Judyt!

Miért gondolsz már megint ilyen rosszra? Nem érzed jól magad?

Nicol

Kép
nicol
 
 


Judyt Kép

Az én egyik kolléganőmnek a méhében volt egy tök nagy mióma, kb. félidőben vették észre. Azóta egészséges babája lett...
Kép Kép Kép
Ne láss rémeket!

Kép
zsuzsci
 
 


Annácska, Nicol!
Sajnos nem gondolok, mert tényleg van.Kép
A munkahekyen minden évben van általános hasi UH.
Most voltam lent.
A petezsákot még nem is találta meg.Kép
Jó azt mondta a dokinő, hogy lehet, hogy már jövőhéten a dokim látni fogja, de hát nem nyugtatott meg egyáltalán.
Inkább le se mentem volna.Kép
És azt mondta, hogy a jobb petefészkemben van 3 ciszta 15-20 mm.Kép
Nagyon megijedtem.Kép
Annyira félek, hogy valami baj van.Kép
Nem tudom, hogy fogom kibírni hétfőig, mert csak akkor tudok menni a dokimhoz.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt

Osztom Annácska véleményétKép
Általában nem okoz semmi gondot, magától felszívódik majdKép

Most már húzok porszívózniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Kinga

Köszi a biztatást. Remélem hamar meggyógyulok.

Judyt

köszi, hogy felvettél a táblázatba, és ne aggódj nincs ott semmiféle ciszta helyette egy erős babuci.Csak pozitív gondolkodás. Ha lenne is ciszta akkor sem gond, mert én úgy tudom (valahol olvastam), hogy előbb utóbb felszívódik.
mokuci28
 
 


Judyt!
En ugy szamoltam, hogy 40. de ez mar reszlet kerdes. Szoval nalunk meg kesobb is jott ossze, mert ugye en tudtam a tuszorepi idopontjat, es ez a 19.ciklusnap. Szoval nalam a 40.cn latott egy 7mm petezsakot. Szerintem nalad is fog latni. Nekunk kepunk is van rola, csak sajnos meg nem tudtam felrakni.

Elso alkalommal a vedono azonkivul, hogy kiadja a kiskonyvet csinal meg valamit?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judyt

Láttod mindenki egy véleményen van.Csak semmi izgalom, nincs ott semmi gond.
mokuci28
 
 


Judyt

Látjátok Closty-szedők, ez is igazolta az UH fontosságátKépHogy nem csak azt kell megnézni, hogy hány tüsző érik, hanem azt is, hogy megrepednek-e rendben.
Neked Judyt szerencséd volt, abból az 1 tüsződből, ami megrepedt, meglett a kisbabád, a maradék 3 tüsződ nem repedt meg, hanem ciszta lett belőle.Majd felszívódik, nyugiKép
De fogadjunk, hogy tüszőrepi után, úgy a 18.-19.nap körül nem nézte meg UH-gal a dokid, hogy megrepedtek-e maguktól?!
De te már ezen ne izgulj. De gondolj csak bele te is és mindenki, akinek UH-gal nem nézik meg, hogy megrepedtek-e a tüszői: ha most nem sikerült volna a baba, akkor erre a 3 cisztára még alapból rászedted volna a Clostyt. Az lett volna a gáz.
Na mindegy. A lényeg, hogy van baba. A petezsák miatt pedig ne izgulj. Még korai hasi UH-gal észrevenniKép

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?