Új privát üzeneted érkezett!

Eclipse! Köszi a bejelentkezést!!! :lol:
Nagyon ügyes vagy, hogy kész lett a fordítást!!! Most már tényleg csak Molli érkezésére kell koncentrálnod. Amúgy érzel valamit? Vagy ne húzzalak inkább? :oops: :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kriszta gratulálok Davidhoz!!! Sok tejcit és jó egészséget, és persze sok-sok boldogságot Nektek! Szép súllyal született, biztos tetszett neki az ellátás!!!

Maccs: Balázs nagyon édes kisfiú!!! Szorítok Kittikéért!! ++++++++

Rabbe?

Eclipse: Azért már neked se lehet olyan sok hátra!!!! ++++++

Angie: Jó, hogy hazaengedtek!!! Nemsokára utoléred magad! Gratula a sok tejhez!

Gyancsi: Sajnálom az aranyeres gondokat :( A dokker remélem hamar megoldja!!!!

Vivi: Barni milyen édesen alszik! Cukipofa!

Mikegirl. Te mindig úgy pörögsz, hogy lehet, hogy az a plusz séta és lépcsőzés fel sem tűnik a szervezetednek. ;)

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Sziasztok csajok!!!
Pár napig nem jövök, és ilyen nagy a topik pörgése????? :lol: :lol: :lol: :lol:


Minden kisbabának, és kismamának gratulálok, sok-sok egészséget, és tejcsit kívánok Nektek!!![color=darkred]


Maccs! Mennek a drukkok, imádkozom értetek!++++++++++[/color]


Velünk minden OK, holnap megyünk 38 hetes UH-ra meg NST-re.
Még mindig nincs gépünk, most is anyóstól írok.

Ki lesz a következő?? :lol:
Jujj, de izgi!!
Tatjana, egy táblit nyomsz? Hogy lássam, ki jön(Bár nem tartjátok a sorrendet:) )
Az arcom állítólag kicsit felpuffadt, a kézfejem is, csak a pocak nem akar leszállni. Kíváncsi vagyok, mit mond a doki holnap.

millió pusz mindenkinek!!!!

Kép
ebba
 
 

 
 

Lucuzs,
ááá, semmi olyat, ami belátható időn belül babát produkálna nekem :cry: :cry: :cry:
A haskeményedések megvannak, de mint már megtanultam, nem jelentenek semmit.
Talán 3x volt olyan keményedés, ami egy kicsit izmosabb volt, mondjuk elnevezném jósló fájásocskának...
2x rámjött valami görcs, már azt hittem hátha, aztán csak egy nagy purcolás követte, elnézést kérek hogy ilyeneket írok :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry:

Holnaptól: bábakoktél, szülésmegindító fűszeres tea, szex ezerrel, lépcsőzés ezerrel stb.

Ugye azért ciki a helyzet, mert nekem nincs dokim, és nem volt előzetes haditervem túlhordásra.

Holnap du. vissza kell mennem a szokásos kerületi terhesgondozóba, meg 2 naponta CTG.
Aztán az lesz az izgis, ha tényleg végleg nem jön a baba, hogy beügyeskedjük magunkat az Istvánba, ne adj isten szülésindításra, azt is úgymond "ügyeletre".
Na, ilyet is ritkán csinálnak.
Ha nem lenne Erika, és nem lenne jóban az Istvánban az osztályvez. főorvossal, most nagy gondban lennék. Én nem voltam még az Istvánban, csak rábízom magam Erika gondjaira, hogy intézzen mindent.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Ja igen, holnapra vagyok kiírva, nem keddre....

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Kriszta Nagyon Sok Boldogságot kívánok Dávid babához :D :D :D Tényleg szép kis méretekkel rendelkezik a fiatalúr :shock: :D

KépKép
gyancsi
 
 


Eclipse! Értem. Látom azért mégis csak van haditerved: koktél, szex... party!!! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Aranyoska megint írt :lol: (reagálva Kriszta szülésére, meg egy kicsit magukról is):

"Hurrá! Végre-végre :D
Képzeld, sikerült 40-et ciciznie a jobb mellemből. Olyan büszke vagyok rá. Itt alszik a hasamon. Puszi mindenkinek."

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


sziasztok,

Dorka, Vikoo, Kriszta gratula a babákhoz! Sok egészséget és sok tejcsit! :) :) :)

köszi szépen mindenkinek a szobadicséreteket. ;)

Macs: Balázs nagyon édes. Kittikének pedig mennek a drukkok!

Vivi: cuki Barni baba. :)

gyancsi: én is aranyérrel küzdöm 3 nappal. :S nem értem, hogy miért nincs székrekedésem.. :(

rabbe: mennek a drukkok! :)

rólunk: a hétvégén végre én is kivasaltam az összes kisruhát, kimostam a pelusokat is. Jól el is fáradtam.
És két napja álomkóros lettem, állandóan aludnék. csak nem tudom, mitől..

nagyon beindult a topik születés téren, nagyon izgi. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Kriszta huga vagyok. Kriszta megkért, hogy tegyek fel Nektek is képeket...
(telefonról írni tud, de képezni nem)

Kép

Kép

Kép


Zsófi
Vendég
 


sziasztok!

Bocsi hogy nem voltam, d e elmentünk kirádulni ;-)
Most estére kell bemenni a kórházba, csinálnak nst-t. Kicsit véreztem egész nap, fájások megvannak, d e nem akarnak erősödni. Úgylátom csak játszik velem ez a kis legény! :-D
Nem baj, majdcsakl egyszer kibujik :-D Ideje még van bőven!!!
Addig még jópáran vagytok előttem!
Eclipse: nagyon drukkolok, hogy induljon el magától a babósd! De jó hogy azért van b terved is ;-)

Luczus: köszönjük a hireket aranyoskáról. Lehet hogy te is mész hamarosan?

Olyan izgi mert nem is sorrendben jönnek a babák és csak úgy potyognak, nekem így kicsit gyorsabbnak tűnik az idő mulása....

Most megyek is, ne izguljatok értem ha beindul vagy már meg is van akkor telóról ugyis irok... (lehet hogy luczus neked vagy Eclipsenek mert megvan a számotok :-D )hacsak nem mindannyian egyszerre leszünk a szülőszobán. De szerintem előttem még sokan megszülnek.... :-D

rabbe78
 
 


sziasztok!

Zsófi, köszi a kis Dávid fotót, nagyon édes a kis, nagy ember! :) gratulálunk még egyszer!!!

Lucuzs, lemaradtam valamiről? Aranyoska végül császáros lett, vagy Sopronban nem divat a felszívódó varrat!?

Aranyoska, nagyon ügyesek vagytok a szopival! és nyugtasson a tudat, hogy a sárga babók mindig sokkal lustibbak, így keltegetni kell őket, meg noszogatni, hogy szopizzanak rendesen! ;)

Eclipse, nem semmi tervek a jövőre nézve! ;) jó, hogy van neked Erika, biztosan a legjobb kezekben leszel! Imola Ágnes csak nem húzza már sokáig... amúgy az Istvánban mikortól indítják, ha nem jön magától a baba?

Vivi, nagyon szép Barnuska! és mekkora a cumija! :) annyira édi!!! egyébként pedig jól látod, tényleg azért vannak ezek a nagy elhatározások, pl. nem adok a gyereknek cumit sosem, és társai, hogy aztán szép sorjában minden elved megdőljön, főleg, ha hasfájós, és ez nyugtatja meg egyedül, szóval ne aggódj! sokan esünk ilyen "hibákba", ha lehet ezt annak nevezni. szóval tényleg no para! hallgass az ösztöneidre, és egy kiegyensúlyozott, édes kicsi fiacskád lesz mindig is! :)

szép estét mindenkinek!!! majd még belesek, hátha tervez valaki még ma szülni...

sophie27
 
 


Vivi! Nagyon édes Barni!!! :D :D :D

Kriszta! Csodaszépek vagytok!!! :lol: :lol: :lol:

Rabbe! Akkor ezek szerint még csak most mész a vizsgálatra... drukk!!!
Bármi van, nyugodtam írhatsz nekem!!!!

Én nem érzem, hogy nálunk közeledne az idő... :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sophie! Nem, nem volt császár Aranyoskának, és igen Sopronban még varratszedés van... őszintén, én nem is tudtam, hogy így le vagyunk maradva... :oops:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sophie,
az én esetemben az István oszt.vez főorvosa dönthetné el hogy meddig maradhat a babó.
Ha nem történik semmi, holnaphoz 1 hétre, 41. hétre mennénk el hozzá Erikával, az összes ctg lelettel meg a pénteki UH lelettel.
Erika nélkül nagy sz@rban lennék, ez az igazság.

Lucuzs,
egyre több és több helyről hallottam, hogy hiába favorizálják a felszívódó varratot, nagyon sokaknak hosszútávú irritációt okoz amíg fel nem szívódik, így még inkább azt is kiszedetik, szóval lehet hogy nem is olyan nagy lemaradás a szedés.
Eddig én is úgy voltam, hogy csak felszívódó varratot tehetnének belém, aztán rájöttem hogy ha még 2 hét múlva is irritál, jobb ha 4 nap múlva kiszedik a hagyományost.

Gyönyörűségesek a babók!
A kisfiúk kicsit mintha jobban sietnének, nem? :D :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Lucuzs, hááát, nem tudom, én csak 1x szültem eddig, azt is a Szt. Imrében, ott felszívódó volt a varrat, nem tudom, hogy máshol hogyan szokás! ;)

Rabbe, feltétlen írj, ha bent fognak, de tényleg van mág időtök bőven!

sophie27
 
 


Eclipse, ebben lehet valami... nekem már bőven a 6 hetes kontroll után kezdődött vérzésem, és kiderült, hogy 2 varratom még nem szívódott fel teljesen... szóval nem volt kellemes, bár fájni nem fájt semmi, csak ez a vérzés ijesztett meg, de végülis volt oka. nem tudom. egyébként az egész szülésben a legrosszabb élmény nekem a varrás! sajnos belsőket is csináltak, sokáig tartott, és fájt! de remélem, hogy most másként lesz! (hehe... biztosan nem!)

sophie27
 
 


Kedves Kismamak!

Szeretettel ajanlom ujonnan megnyilo webaruhazunkat, amelyben nagyon sok praktikus es szep termeket talaltok, tobbek kozott teli labzsakot, babakocsi-zsakot, baba-agynemut, valamint a Magyarorszagon eloszor debutalo kisagy-racsvedot.

Kerlek, nezz korul, es ha tetszett, ajanlj minket masoknak is! :D

Kellemes babazast es sok oromet kivanunk!

www.babymarket.webs.com

littlebabymarket
Budapest
 
 


SZIASZTOK!

Kriszta Isten hozta Dávidot! Köszi a képeket a kishúg Zsófinak!

Azért nem vagytok ám semmik! Csak 36 órát engedtem apának a gépnél, de ezalatt annyi hír jött hogy nem győzöm feldolgozni.
Még csak csak végigolvasom, de lelkiekben ez nagyon sok!

Eclipse:
A cocktail- sex- terv jól hangzik. De ahogy modani szokták " láttam én már karón varjút" :lol:
Lehet hogy Molli tudta hogy fordítasz, és még van ez az, és nem akart zavarni. És hoppp holnap arra ébredsz hogy 10 majd 5 perces fájásaid vannak: )) és délután már jönnek a hírek hogy többen lettünk: ))

Ancsa:
Sikerült az "érfelvágás?" nem irigylem tőled ezt biztos nagyon fáj!
Remélem hamarosan elmúlik!

Lucuzs:
Köszi az aranyos híreket! Ha beszélsz vele mondd meg mindenképpen hogy nagyon büszke is lehet Zsombira: )
Ami azt illeti én is úgy érzem hogy, még Gizu sem akar kibújni.

Sophie:
Ne paráztass be a varratokkal! Így is eléggé be vagyok tojva, mert nem vagyok az a fádalom-tűrő típus: (

Na mára ennyi fért bele, mert apa lezuhanyozott, és ma még dolgoznia kell a leadandón: (
MINDENKINEK MENNEK A DRUKKOK!!!MEG A CSALÁDOKNAK A JÓ ÉJT KÜLDEMÉNYEK!

JA nem tudja valaki, hogy sok tej esetén mit kell végigcsinálni hogy esetleg másoknak lehessen eljuttatni a többletből?

CSak ha esetleg több lesz :lol:
vagy ha kevesebb :( tudjam mit kell tenni.....


na pussssszzzzzzzz

ETA+ GIZU

Kép
Kép
eta
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk, még nem szülünk, szerintem van még pár hét, valószinű kihúzzuk....
nst fájásokat most nem mutatott olyan 20-30 között mozgott. Majdnem végig aludt Patrik, eszúükben sem volt felébreszteni. pont leakartak venni a gépről mikor végülis felébredt rúgott párat és visszaaludt. Ennek örülta szülésznő, mert ez azt jelenti, hogy jóa vérellátottsága. Szóval ha csak alszik és nagyon egyhangú a szivhangja ezért "kell" felébreszteni. Most épp csuklik :-)
Méhszáj továbbra is 1 ujjnyi kivúűl-belűl-
Mivel ma senki nem volt a szülészeten igy megnézhettük az egészet, a férjem csak ámult bámult (multkor csak egy szobát láttunk), hogy a vajudó egyben a szülőágy is. Van franciaágyas szoba is, mi majd abba szeretnénk menni ha nem lesznek benne.

Szóval mi még várakozunk, a fájásaim továbbra is jóslok azok a mérhető fájások meg abba maradtak. Na de nem vagyok elkeseredve, minél tovább marad annál erősebb lesz és szülés után ha minden ok, akkor méricskéléseket is halaszthatják és több időt lehetünk az első percekbe(órában) együtt. HA meg kora lenne akkor ugyebár rögtön szaladnának vele megnézegetni...

Eta: heim pál gyerkkórház honlapján találsz infót.

Mindnekinek jó éjszakát

rabbe78
 
 



Eclipse most írta: Folyik a magzatvíz!!!

Jipííííííííííííí!!!!!!! Millió drukk!!! Ügyesek lesztek!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Én meg hozom a híreket, talán már reggel! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Pontosan tudják ezek a lánybabák mikor van itt az idő!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Na megyek lefekszem. Megint. Mert már egyszer ágyban voltam, de egy ilyen hír után nem bírtam fekve maradni.:lol: :lol: :lol:
Csak ez a fránya rendszer olyan nehezen áll fel a számítógépen... :roll:
Jó éjt!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kriszta!

Nagyon sok boldogságot, egészséget és tejcsit kívánok! Gratulálok nektek!

Eclipse!
Húúúúú, nagyon jó hír! Szorítok, nagyon ügyesek lesztek! Várjuk a nagy híreket!

Lucuzs!
Köszönjük a friss híreket!

rodina74
 
 


Sziasztok!
Aranyoska, Vikoo, Dorka, Kriszta- TISZTA SZÍVBŐL GRATULÁLOK NEKTEK!!!Sok örömet és boldogságot a babákhoz!!!
Eclipse-szurkolok nagyon, hogy minden gyorsan és rendben menjen!!!!+++++++++++++++++
Macs-Kittike! Nagyon drukkolok!!!!
Tatjana-januárban akkor a vizsgák miatt majd tartjuk egymásban a lelket :D
haynii-végül megfogadtam az orvost,akihez jártam, és a Bajcsyban fogok szülni
Gyancsi-remélem, hogy a doki segít rajtad és könnyebben viseled majd ezt az aranyeres dolgot
Rabbee-én a zöld szobát néztem ki magamnak a Bajcsyban :D ha együtt szülünk, ezen nem veszünk össze :D Neked amikor fájásaid vannak, tudod mérni őket.?Vagy csak fáj,aztán elmúlik??
eta-nekem nem akarsz valamit jósolni?????Eclipse-nél nagyon ráhibáztál

Ma éjjel én is azt hittem, hogy végre indulhatunk a kórházba, fél 2 óta ébren vagyok…iszonyatosan, de rendszer nélkül görcsölt a hasam. most meg nem érzek semmit :(
Annyira szeretnék már én is menni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pusz
Akra

Kép
akra
 
 


jó reggelt!

Lucuzs, köszi az infót! Eclipse, már biztosan Mollizik! :) de jó neki!!!! ;)

Eta, bocsi, hogy megijesztettelek, nem volt szándékomban sem téged, sem mást megrémíteni, csak eszembe jutott, hogy milyen is volt az első szülésem... persze, mint minden terhesség, minden szülés is más, így valakinek fel sem tűnik, hogy mi folyik körülötte! és ez komoly! az meg, ha a baba már kibújt, minden szülési fájdalom, ami előtte esetleg volt is, az már rég a múltté lesz, szóval no para! megcsináljuk mindannyian! :)

Rabbe, örülök, hogy minden okés veletek! még nőhet pici Patrik a pocakban, szóval nem vagytok semmiről sem lemaradva! (és egy plusz pont a nagyobb babáknak... azért főleg, mikor az első gyerekét várja az ember, mint anno én, Benivel, akkor tökre élveztem, hogy nem egy pici kis törékeny babuci van a karjaimban, hanem egy jó kis stramm kölyök, aki 10 naposan már úgy kinyomta magát hason fekve, hogy csak lestek a nagyik és rokonok! :) szóval van ennek is előnye, persze a szülés lehet nehezebb lesz, de ez sem szentírás! nekem a doki szerint most sem lesz kicsi gyerkőcöm... de már meg sem lepődöm!)

mi, ma beugrunk a XI. kerületbe, mert lecsapoltatom magam, hogy meglegyen minél hamarabb az utolsó vérképem, meg elintézünk még 1-2 dolgot, csak szegény Benit sajnálom, hogy mindig hurcibálni kell magunkkal! :S ő még durmol, de lassan kelteni kell őt is... :(

szép napot, és várjuk az esetleg haza érkezőket a fotókkal, és élménybeszámolókkal, vagy az esetleg hajnalban szülők babahíreit!

sophie27
 
 


Most jött a hír Eclipstől:

5:10-kor világra jött Orbán Imola Ágnes, 3140g és 54 cm egészséges és gyönyörű! Minden beavatkozástól mentes természetes könnyű szülés volt. 2-kor jöttünk be 5:10-kor megvolt a baba"

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Eclipse! Gratula Imola érkezéséhez!!! Sok boldogságot kívánunk nektek!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kriszta és Eclipse!
Szívből gratulálok mindkettőtöknek, sok sok boldogságot a babával és sok tejcit!


Jajj de jó csajok!
Nagyon beindultatok :D

És Kriszta!
Szuper édes Dávid :D ezek a képek nagyon inspirálóak :D

Na, ki lesz a következő??? :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Kriszta, Eclipse!
Óóóóriási gratuláció! :D :D :D :D
Mindegyikőtöknek sok tejcit, gyors felépülést, Davidnak és Mollinak jó egészséget kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bár ahogy olvasom Eclipse-nek nem lesz nehéz felépülnie :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Jó reggelt!!!! :D

Ma éjszaka 10-től 6-ig alvás volt!!!!! :) Atit már elvitte apa oviba, délután majd én megyek érte. Mára egy kis mosás és főzés van egyébként betervezve, semmi extra. Ezek is csak amolyan nyugdíjas tempóban :wink:

Eclipse!!!!!!!!!!! Gratula!!!! És micsoda szuper szülés!!!!!! Hogy micsoda próblémamegoldó már most a kis Molli :wink: Túlhordásra nem volt haditerv...de nem is volt rá szükség. :wink: És nagyon várom a részletes szülés beszámolót is!!! Hogy milyen volt Erikával szülni. Szerintem Te készültél a nagy eseményre a legjobban, és úgy túnik, nem hiába :wink:

Macs!!!!! Folyamatosan mennek a drukkok!!!!! ++++++++++++++

Sophie - Beni 10 naposan hason fekve kinyoma magát?! Aztaaaaaaaaaa :shock: Nem csodálom, hogy mindenki csak lesett :lol: :lol:
Az a varrás dolog nem hangzik jól. :? Gondolom nálam szükség lesz majd mindenfélére. Amióta közölték, hogy reménytelen a gátmetszés nélküli szülés, azóta nincs minden este gátmasszás. Kb. 2-3 naponta csak......
És egy régi dolog: a torta. A pasik annyira tudják, mi a létszükséglet!!! Az ebéd :lol: A torta már annyira nem..... de én is azt gondolom, hogy a maga módján kedveskedni akart annó, csak úgy, férfi módon :wink:

Kriszta - annnnyira szépek vagytok!!!!!! :D Várjuk a részletes beszámolót, és a még több képet!!!

Rabbe - irigylem a türelmed. Most már én vagyok nagyon besózva. :oops: De Eclipse példája alapján van még bő egy hetem.
Még múltkor akartam Neked írni a Babe-ról. Van az Omega 3-as verzió, és van a sima. Előbbi drágább, mi a simát vesszük. És a fürdőgélből van 1 L-es kiszerelés, szerintem tökre gazdaságos. Persze azért annak az árát is ki kell köhögni, de érdemes jól kikérdezni a patikust, hogy melyik fajta milyen áron van..... nyilván az Omega3-t favorizálják, és lehet, hogy 1L-es fürdőgél is csak megrendelésre lesz..... A felírt krém az szteroidos? Nem tudom írtam-e a homeopátiás bőrgyógyászt, mert én már féltettem Atit a sok szteroidos krémtől. Gyors javulás, aztán ha abbahagytam, visszaesés, és újra szteroidos krém.... na ettől kivoltam!

Eta, mint a topic nagy jósnője, mit gondolsz??????? :lol: :lol: Mikor szülök???? :lol: :lol: :lol:
És a jó éjt küldemény is tökre bejött!!! :wink:

Aranyoska - gratula a szopihoz!!!!!! :D

Vivi - Barni gyönyörűséges!!!!! :D

Haynii - Sote II-n is elég apának tiszta fehér póló, papucs, így szülésznő nem rakja rá a lábzacsit és a zöld köpenyt. + teszek be neki egy tiszta melegítő gatyeszt, ne a napközben rajta lévő farmerében legyen.
Tető - utólagos szigetelés? Mivel?
Gátmetszés - barátkozom a gondolattal.

Rodina - még lógsz nekünk képekkel, igaz???? 8)
Ruharajongás - azt mondják, hogy a gyerekekben a nagyszülők tulajdonságai jelennek meg leginkább. Na, nesze nekem - lsd anyósom :?

Kinga - gázszerelő téma, tudom, ezer éves. Ma felnyomom a központban, és kérek egy megbízható nevet és egy hozzá tartozó telefonszámot. És örülök, hogy a Tiétek azért még odatalált, még ha 2 hónap x órás késéssel is, de legalább túl vagytok rajta!!!!

Henne - CTG-re legközelebb holnap megyek, reggel fél 8-ra. Lehet holnap összefuthatunk? Ha holnap mész dokihoz és a kórházban csináltatod a CTG-t...... De ha nem is holnap, akkor később biztosan, nekem egyre gyakrabban kell majd járnom. 2 naponta :?
És még csak most jutottam el oda, hogy megnézzem a babaszobás képeiteket. Naggggyon szép lett!!!!!! :D Én is közös szobában alvós párti vagyok fél éves korig. Ezért fogunk Adélkánál vendégeskedni fél évig a kinyitható kanapén. A mi hálónkban nem fér be a kiságy.

Beki apuka beszámolója is annyira cuki :lol:

Na, most aztán mindent bepótoltam azt hiszem. Megyek is szép lassan a dolgomra.
Szép napot mndenkinek!!!!!!!!

mikegirl
 
 


Halihó!

Éreztem hogy jönni kell, mihelyt felébredtem: ))

Nem hiszitek el de 2-3,30 között felébredtem, és éreztem: "Eclipse hajrá": ))

hát az a varjú nagyon ott volt a karón :lol:

AKRA:
Nem tudom hogy jönnek ezek, de Dorkát is megéreztem: )..... Tök jó.
Ha jön az érzés írok: ))

Lucuzs:
Ne haragudj de átkeresztelhetlek " hírmondónak???"
Nem semmi híreket hozol! Én csak Dorkáét továbbítottam, de tök jó érzés ez a bizalom!

Sophie:
Annyira azért nem félek, mert hallottam már olyan sztorikat, amik után szabályosan rémálmom volt! Sok hülye nem bírta megállni hogy , megossza.
Meg aztán tudod pár tesóm szült már és ezeket már akkor részletesen elmesélték: )
De persze az ember lánya ne legyen naív, és tudja csak mi következik. Néha jobb felkészülni: )
Max a végén azt mondom majd: Na gyerekek ettől féltem?? ez nem is fájt: ) (Így legyen)

TATJANA:
Nagyon el vagy tűnve! Minden ok? Bírod még az iramot a táblival?
A képeket nem lehet valahogy beszúrni ,még egy oszlopba?

ÉS VÉGÜL MACCCSS!
HAJRÁ! HAJRÁ HAJRÁ HAJRÁ! Nagyon várom a jó híreket!

szép napot mindenkinek!
eta gizu

Kép
Kép
eta
 
 


Jó reggelt!

Nem vagyok 2 napot és már megint lemaradtam mindenről :(

Akkor az aktuális tábli (remélem mindent jól írtam, ha mégsem, akkor szóljatok légyszi):

Kép Kép Kép

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Ezt Dorka írta febr 25 én
Húúúú, még mindenkinél nagy a bizonytalanság. Nagyon remélem , hogy néhány hét múlva, mindenki tuti biztos lesz abban, hogy kisbabát vár!

...............vasárnap, azaz 02.21-én teszteltem az első pozitívat, utána meg még hármat.


nekem tetszett ahogy Ő eddig mindenkihez csatolta az első hírt: )

Kép
Kép
eta
 
 


Ezt Dorka írta febr 25 én
Húúúú, még mindenkinél nagy a bizonytalanság. Nagyon remélem , hogy néhány hét múlva, mindenki tuti biztos lesz abban, hogy kisbabát vár!

...............vasárnap, azaz 02.21-én teszteltem az első pozitívat, utána meg még hármat.


nekem tetszett ahogy Ő eddig mindenkihez csatolta az első hírt: )

Kép
Kép
eta
 
 


Ez eclipse első beköszönése márc 03 án!

Sziasztok Lányok,

jöttem beköszönni ebbe a topikba!
Lucuzs az én zebrapárom, hétfőn egyszerre teszteltünk pozitívat!
..................................................................
Óriási nagy csoda ez a pici, mert fejben már inszemre vagy limbikra készültünk.
.................................................
Az 50. napon lett pozi a teszt, erősen pozi, délutáni teszt Very Happy Az nap este az ügyeleten a bunkó doki nem foglalkozott velem, de petezsák látszódott, benne embrió sejthető - ezt írta.
Van mindenféle tünetem. Ma este megyek 4D-s UH-s rendelőbe, ahol komoly géppel jól megnézik, nem 10mp alatt mint ügyeleten.


pusz egy darabig, majd jövünk: )

Kép
Kép
eta
 
 


Sziasztok! Elvittem Bogit oviba. Fura megint egyedül, vagyis persze nem egyedül. :wink: Akkor inkább úgy írom, hogy fura ez a csend. Remélem hamarosan babasírás fogja megtörni nálunk is! :D

Épp most hívott Eclipse:
Már a szobában van, és ott van vele Mollibaba! 4 ágyasba került és nem is a gyermekágyasra, mert óriási a tumultus. Fizetős szobára esély sem volt.
A szülés tényleg gyors volt neki, 10 körül elment a magzatvíz és azonnal lettek fájásai, apával vajúdtak otthon. 2-kor mentek be a kórházba 3 percesekkel ekkor már Erika is csatlakozott hozzájuk, addig telefonon tartották a kapcsolatot.
A szülőszobán nem zaklatták őket, 2-3 vizsgálat volt, majd a tolófájásoknál jött a szülésznő és a doki. Nem kellett oxitocin, sem gátmetszés, egy kis felületi repedést 2 öltéssel megoldottak.
Az éjszaka nem aludt semmit persze, most már kezd fáradt lenni.
Várják a tejcit és nagyon boldogok!!! :lol: :lol: :lol:

Remélem nem csináltam bajt, hogy leírtam, amit meg bírtam jegyezni... :oops: :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Eta! Ez így van, most még én vagyok a hírmondó!!! :lol: Aztán hamarosan mások jönnek!!! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Most próbálok nagyjából visszaolvasni (de ma is sok dolgom van)...

Először is:

Dorka: gratulálok Lucababához! Sok-sok tejcsit és mielőbbi felgyógyulást kívánok neked!
Kriszta és Vikoo: nektek is hatalmas gratuláció a kis csöppségekhez!!!
Eclipse: neked is őszintén gratulálok!!! Örülök, hogy minden rendben ment. Majd várjuk ám a beszámolót :)


Önző módon most magamról egy kicsit :)
A hétvége szuper volt és nagyon gyorsan eltelt, ezért volt, hogy a gépet sem volt időm bekapcsolni. Szombaton délelőtt 10-től este 9-ig vendégeink voltak (unokatesóm először, majd délután a legjobb barátnőm). Nagyon jól éreztem magam, bár estére már elfáradtam egy kicsit.
Tegnap pedig Janival pakoltunk, tervezgettünk. Kaptunk egy ágyneműtartó komódot, abból lesz a pelenkázó :) Jani rak bele egy polcot és tökéletes lesz. Babasarok így tulajdonképpen kész :) Olyan jó volt este bemenni, imádom :) Majd teszek képet.
A másik tervezés a konyhaszekrény volt, mert hiányzik egy sarok rész és oda olyan forgós sarokszekrényt terveztünk, de az még nincs kész...

Ma délután megyek a védőnőhöz, este meg a házidokihoz. Mától elvileg Tgyás-on vagyok.

Amúgy én jól vagyok, még egy picit szeretnék 2in1-ben lenni :) Egyáltalán nem érzem, hogy mennem kéne szülni (még jóslóim sincsenek), bár még majdnem 4 hetem van hátra, úgyhogy én még ráérek. :)

Navi: drukkolok a mai vérvételhez. Remélem jók (jobbak) lesznek az értékeid! ++++

Gyancsi: aranyeret sajnálom :( Remélem ma tud a doki ellene tenni valamit.

Most olvasom, hogy Eclipse mára volt kiírva, javítottam a táblát, de már csak holnap teszem fel újra.

Akra: tábli szerint te következel :) Januárban szerintem tényleg kell majd biztatnunk egymást :) Nekem már most nincsen semmi kedvem a tanulással foglalkozni, csak a Babóka jár az agyamban :) és szerintem, ha kint lesz akkor ez nem fog változni... :)

Eta: sajna a tábliba már így is be van minden zsúfolva :( Esetleg megpróbálok majd egy külön táblit csinálni a képeknek. Csak azok meg nagy helyet foglalnának az oldalon... Na majd meglátom.

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


HALI!

Tatjana!
Köszi a táblit: ))
Januárban Te vizsgázol? Tudod már mikor? Lehet nekem is kell majd egy kis segítség, mert nem hiszem hogy lesz kedvem gyakorolni a vizsgára: )
De addig még van hátra ez-az.....

Akra:
Te mit tanulsz? csak mert most figyeltem hogy neked is kell energia januárra...is.

Nincs kedvem nekiállni semminek, pedig szalad a lakás.......

Kép
Kép
eta
 
 


sziasztok

eclipse: Hatalmas gratula Nektek! :) Jó egészséget és sok sok tejcsit kívánok Nektek! :)

mikegirl: én is holnap megyek ctg-re, de én délután fél 3-ra. A követlező pedig nov 3.-án lesz majd. :) Remélem, valamelyik ctg-n majd össze tudunk futni. :)

lányok, azt hiszem megvoltak az első jósló fájásaim.. éjszaka sokat görcsöltem, keményedtem.. alig tudtam aludni valamit.. ma reggel pedig émelyegtem, nincs nagyon étvágyam. MÁr várom a holnapi dokit, hogy mit mond. :) ÉN még szeretném, ha Levi még bent maradna legalább két hétig. ;)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Eclipse: Gratulálok Mollihoz!!! Sok tejcit, jó egészséget és sok boldogságot kívánok! Milyen pontos kiscsaj lett ő is!!!! :)


Csak gyorsan beugrottam, mindjárt megyek is tovább! Olyan jó ilyen hírre kelni! Most, hogy betöltöttük a 37 hetet, megnyugodtam, megyek is tornázni. :)

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Laptető?? :shock:

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Sziasztok Csajok!

Húhaaaaaaaaaa, csak úgy pörögnek az események!!!!!

Dorka, Vikoo, Kriszti, Eclipse:
Gratula a babákhoz!!!!!!! Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!!!!!!


Kriszti:
Hühaaa, Dávid így se kicsi, mi lett volna, ha bent marad végig???? :lol:

Eclipse:
Látod Imola tudta, hogy mikor van itt az ideje!!!!!

Macs:
Sok-sok drukk megy Nektek!

Gyancsi, Vaya:
Nekem anno a nászutunkon jött ki az aranyerem...két hétig nyaraltunk, abból én 10 napot végig szenvedtem, gondolhatjátok...szóval együttérzek!

Mikegirl:
Dokit Káma Sutra-s szövegén jót derültem :lol: Akkor hajrá!!!!!! :wink:
Laptatő Tiéd lett :wink:

Navi:
Mai vérvételnek mikor lesznek meg az eredményei?

Rabbe:
Hát, nem semmi, amik Veled történnek!

Csajok én kb. 3 naponta teljesen kész vagyok. Péntek éjszaka megint csak 3 órát aludtam, iszonyatosan fájt a hasam, pár óra múlva pedig már a hátfájásom is nagyon durva volt! Még majdnem 4 hetünk van...ez most már így lesz végig???????? Gondolom a frontokat érzem, mert hétfőn voltam dokinál és a méhszáj teljesen zárt.
berni01
 
 


Sziasztok!

Eclipse:hatalmas gratula Nektek!Nagyon ügyesek voltatok!

Tatjana:köszi szépen a táblázatot!

Most nézem,már csak 3-an vannak előttem,bár tudom semmit nem jelent.
Most már én is szülni akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Eclipse!

Nagyon sok boldogságot, egészséget és tejcsit kívánok nektek!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Először is Eclipse nagyon gratulálok nektek!Szuper szülésed volt.Sok tejcit kívánok.

Henne azt hiszem te írtad hogy ma reggel émelyegtél.Én is azzal keltem fel fél hatkor reggel , fiamat oviba úgy vittem mintha egész éjjel zsúroztam volna.Most pihenek, internetezek, nincs semmi tervem mára.

Nekem van még négy hetem.Fiamat annó túl hordtam tehát kórházban voltam és onnan mentem szülőszobára.Két infúzió és kúp után indultak meg a fájások.Szeretnék most otthonról indulni szülni.Kórház 10 percnyire van tolunk.

Macs mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
ritya
 
 


Csajok hadd kérdezzek már itt a nagy babapogyogás közben három dolgot, mert elakadtam :lol:

Mikrós sterilizáló:
Kölcsön kaptuk, Avent, de nincs hozzá használati utasítás. Addig oké, hogy 2dl vízet beletöltök, be a mikróba, de amikor kivettem, hagytam kicsit állni, mégis vizesen vettem ki belőle a cumikat. Ez így normális??????? Látszik nagyon képben vagyok :lol:

Hideg fertőtlenítés:
Védőnő a Neomagnol fertőtlenítő tablettát mondta, de most nézem a használati utasítást és gyakorlatilag az egészet beletehetném 1l vízhez...a Chicco féle fertőtlenítő folyadék esetleg jobb? ...és ha a kiskádat akarom átfertőtleníteni, akkor csak áttörlöm? Mert itt azt írja, hogy állni kell hagyni, de hát 1l vízben hogy áztassam már be az egész kádat?????????

Játszószőnyeg:
Na, ez meg a másik! Az van rajta, hogy nem lehet mosni, csak a felületét tisztítani!!!!! ...értem én, hogy miért, mert hát tükör is van rajta, meg ilyen zörgő rész, de hogy tisztítsam a felületét, ha nem lehet kimosni kézzel sem????? Ezt is kölcsön kaptuk, úgyhogy nem merek nekiesni, nehogy valami baja legyen.

Bocs, ha hülyeségeket kérdezek, de hát egy kezdő anyuka "magabiztosságával" nyomom a témát :lol:

...és bocsi, hogy ilyenekkel terhellek Titeket, de hát kihez is fordulhatnék, ha nem hozzátok :lol:
berni01
 
 


Akit még esetleg érint a homeopátiás előkészítés, rákérdeztem a szülésznőnél, akitől egy sokadik változatot kaptam a
szedést illetően:

Cimicifuga CH 5
Caulophyllum CH 5
2x5 golyó, egyik héten egyik, másik héten másik, vagy reggel egyik, este másik, 5 napig, utána 2 nap szünet. Aztán elölről megint.

Arnica CH 5: szülés után 2x5, gyorsítja a sebgyógyulást.

Gátmasszázs:
Hát, be kell nyúlni azt mondja...

ranyér:
Felírtam még a szülésfelkészítőn egy krémet aranyérre, de nem találom a neten, akinek ilyen problémája van esetleg érdemes lenne utánakérdezni:
Bioclin Compressz vagy valami ilyesmi...állítólag jó gátsebre is, mert fájdalom- és gyulladáscsökkentő.
berni01
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: