Új privát üzeneted érkezett!

Illetve ma már hétfőre írják.

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Kriszta: Hűha, nálad is már 5 percesek jönnek? Hajrá!!!

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Uh, csajok mennek a drukkok!!!!!!!

Amida
Nekem jöhet, ha gondolod, priviben elküldtem a számom!!! :)

szisszka
 
 

 
 

Csajok! Marhajó buli ez az online együtt szülés!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Köszi Szisszka! Elmentettem :) És akkor majd írok!!

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Átment a számom? :) Furán jelzi az üzim.
amidaalah
 
 


Sziasztok!

Dorka és Vikoo nagy-nagy gratula nektek :D sok-sok tejcit és sok boldogságot a babákhoz!

Macs sokat gondolok Kittikére nagyon szoritok és imádkozom érte. Nagyon nehéz lehet most nektek. Eszter teljesen érthető amiről írsz.

Aranyoska drukk a tejci bedurranáshoz. Szoritok h hamar megszabaduljatok a kék fénytől.

Rabbe a jóslók is lehetnek gyakoriak ezt úgy lehet tesztelni hogy veszel egy meleg fürdőt úgy h a pocakod benne legyen a vizben vagy meleg zuhanyt eresztesz a pocakodra. Ha utána sem múlik el akkor nem jósló. A dúlám szerint a fájások hosszát is figyelni kell, és ha kb egy percig tartanak akkor kell bemenni.

Navi örülök hogy jelentkeztél és jobban vagy. Nem sokáig leszünk már ilyen energikusak :)

Kriszti :D lehet nálad jó lenne ha várna még egy picit a baba nem? vagy már mennél?

Kép
vayacon
 
 


Vikoo!

Nagyon sok boldogságot, és tejcsit kívánok nektek! Boldi baba, köszöntünk ezen a gyönyörű világon!

Dorka!

Gratulálok Luca babához! Nagyon sok boldogságot, egészséget és tejcsit kívánok!



Rabbe! Kriszti!
Nagyon szurkolok nektek! Legyetek nagyon ügyesek!
Kicsit irigy mirigy vagyok!
:wink:

rodina74
 
 


Amida
Igen, átjött :)
Elmentettem a telómba :)

szisszka
 
 


Kriszti,
ííííííííííí nagyon szurkolok! :D :D :D :D :D

Lucuzs,
mi az hogy, tényleg szuper ez a közvetítősdi! :D :D :D :D :D :D :D

Rodi,
apróbetűs: hát én is :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Dorka, Viko gratulálok a babákhoz!!!! Sok-sok tejcit, egészséget és boldogságot az új családoknak!!!!!

Köszönjük, hogy ennyit gondoltok ránk. Most nagyon nehéz és ha tényleg az van, amire a dokik gyanakodnak, akkor nem tudom mi lesz...... :cry: de nem szeretném rontani a közhangulatot, hisz most mindenkinél csodaszép időszakok következnek... ezért is hoztam egy képet a pasikámról, aki már 1930 g és nagyon hamar jöhet majd haza, jövő héten, vagy azután, mert nagyon jól eszik és gyarapszik.

Kép

Maccs
vörösmacska
 
 


Csak vannak ezek a fájások. Bemegyünk a kórházba...
Vendég
 


Kriszti!!!! Drukkkkkk!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Macs! Balázs tündéri!!! :D Kittinek mega drukkok!!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Cicalánynak mennek a drukkok!
Balázs gyönyörű!!!
Vendég
 


Macs
Balázs nagyon szép formás baba! Remélem mielőbb hazamehet!
Kittikének nagyon nagyon drukkolunk, hogy minden rendben legyen!!!!


Kriszta
Juuuuj, izgiiiii!!!!!! Drukkok mennek ezerrel! Ügyesek legyetek!!!!!
Aztán tessék jelentkezni, sms-ezni ha van valami!!!!!

szisszka
 
 


Kriszti: hu akkor te leszela következő! Drukk!!!

Macs: jaj de gyöünyörű a kispasid!!! Nagyon-nagyon szurkolunk a kis cicuskádnak is!!!! Nagyon sok erőt kivánunk nektek!!!

Mindenkinek: nagyon köszönöm a biztatásokat és tippeket:
-alkohol: soha életemben egy kortyot sem ittam(még az esküvőn is kölyökpezsi volt) tehát ezt kihagyom most is ;-)
-Fürdő: most jöttem ki a kádból: a vizben csak 2-3X szor éreztem, d e idekint ujból ugyanolyan mint eddig. Nem sürüsödik, nem erősödik... igen, nekem is azt mondták ha már olyan 50 másodperces egy fájás akkor irány a kórház. Vérzés kicsit több volt a fürdés előtt, azóta egyenlöre nncs, vagy csak nem folyik ki még..(bocsi)
Gondolom ha lefekszem aludni akkor azért felébredek ha sürüsödne a fájás :-)
Lehet hogy csak tréfál minket Patrik aztán majd jól kivárja az idejét :-D

rabbe78
 
 


Rabbe
Azért továbbra is drukkolok!!!! :) Hátha :wink:
Ha van valami jelentkezz Te is! :)

Én nem tudok aludni, tök izgis dolgok vannak :D

szisszka
 
 


Köszi sziszka! Biztos fogok jelentkezni valahogy!

Csajok aludjatojk jól, mert nem lehet tudni mikor kell kipihentnek lennünk :-D
lassan én is megyek (amig még enyhén fája pocim...)
Jócakát mindnekinek!

rabbe78
 
 


Kriszta!
Nagyon szurkolok! Ügyesek lesztek!

Rabbe!
Pihenj te is, kitudja, lehet, hogy ez az utolsó éjszakátok 2 in 1!

Én is tiszta izgalom vagyok! :P :lol:

rodina74
 
 


Én megint nem tudok aludni, pedig fél 1-kor feküdtem le...
Marci kb. 3/4 órával ezelőtt keresztül mászott rajtam, és hozta a kisállatkertet is (mackók, elmo stb.) kitúrt a helyemről, visszaaludni meg nem tudok....

szisszka
 
 


Sziasztok!

Macs köszönjük a képet, Balázs csodaszép. Nagyon remélem, hogy csak vaklárma, amit Kittikével kapcsolatban gondolnak az orvosok. Istenem úgy izgulok értetek.

Kriszti hűha hát akkor mennek a drukkok ezerrel.

Rabbe hogy telt az éjszakátok :wink:

Szisszka te szegény akkor egy egész állatkerttel kellett megküzdened :lol: remélem azért sikerült visszaaludni. Én 5 előtt keltem :( pedig mostanában olyan jól aludtam. Azért így is aludtam majdnem 6 órát úgyhogy annyira nem vészes.

Nekem most kijött pár nyavalya :( pár napja viszketek alul, szerintem tuti fertőzés. nem tudjátok a canesten kúpot lehet ilyenkor használni? pedig már úgy örültem hogy megúsztam ezeket mert hajlamos vagyok rá aztán tessék szülés előtt két héttel jön ki. a vérvétel megint kimutatta a vashiányt, a vashiánytól viszont nem tudok vécézni úgyhogy most megint kijött az aranyerem, remek :(

Kép
vayacon
 
 


jó reggelt!

Nagyon jól aludtam bár éjjel 2 kor fent voltam egy órát mértema fájásokat. Minden ugy volt mint az este. 5 perecenként elviselhetó fájás d e már hosszabbak voltak. De ha elaludtam nem érzem őket :shock:
most felkeltem sokkal erősebb görcsök vannak de viszont szinte folyamatosan fáj...továbbra is kicsit vérzek. szerintem délelött bemegyünk újból. már a férjem hülyét kap tőlem :roll: :roll:
Ja és mindkét fülem fáj :cry: :cry: -fujtam bele aloe-t remélem elmulik hamar
Szisz: de kis édes a manód! persze biztos mikor felébresztett neked nem ez jutott eszedbe , de én imádok a fiammal együtt aludni-lélek simogatgó. 8)

rabbe78
 
 


Vaya: sajnos nem tudom hogy mit lehet használni, nem tudod felhivnia dokid?
Aranyér :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: erre viszont jó a meleg fürdő..... ennyit tudok :o

rabbe78
 
 


A kis doktornénink még nem jelentkezett, bizti babéázik már. :lol:

rabbe78
 
 


Jó reggelt!
Fájdogálok, tágulok. David igyekszik kifelé. Szülésznő szerint legalább 3,5 kiló!
Hangulat most még jó. Remélem, marad is!
Vendég
 


Jó reggelt!

Azt hittem, hogy babás hírekre jövök, de látom még egyben vagytok!

Rabbe, Kriszti továbbra is nagyon szurkolok nektek!
Kriszti! Végül este nem mentetek be?

rodina74
 
 


Vaya!
Sajnálom a viszketést és az aranyeret is! :twisted: :twisted:
Sajnos, nekem egyikre sincs ötletem!

rodina74
 
 


Jó reggelt!

Kriszta, mega drukkok mennek Neked!!!!!! Ügyes legyél!

Rabbe, nem semmi, hogy így dolgozik a tested és Patrik még mindig bent van... Neked is mennek a drukkok!

Szisszka, sajnálom, hogy ilyen korán "kidobott" az ágy... vagy inkább Marci? :wink:

Vaya, nekem is most kell kúpoznom pár napig... az egész várandósságot megúsztam mindenféle ilyen baj nélkül, erre most, így a finishben lett ilyen jellegű problémám. Mondjuk nekem nem viszketett, "csak" nagyon sok lett a folyásom. A dokim a Betadine hkúpot javasolta 4-5 napig. Már az első után lecsökkent a folyás mennyisége, úgyhogy tutira használ. Azt is mondta, hogy ha nem lehet kapni, akkor vegyek Canestent, szóval azt is lehet használni, csak arra kell figyelni, hogy csak kézzel szabad felhelyezni és nem kell nagyon mélyre, hogy ne irritáljuk vele a méhszájat...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Macs. BAlázs csodálatosan szép erős kisfiú! Köszönjük, hogy megmutattad Őt nekünk! Kittikéért pedig tegnap is imádkoztam a templomban. +++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 



Dorka, Vikoo!
Nagyon nagyon gratulálok a Picikhez :)
Sok tejcsit kívánok és sok sok boldogságot az új családtaggal! :D

Navi!
Na akkor megnyugodtam :D
Tegnap nem tudtam netet nézni, de a BMC-s fórumtalin mondták a csajok akik otthonról indultak, hogy jelentkeztél :D
Örülök, hogy rendeződni látszik ez a viszketősdi!
Ha jövő héten szülni kell, az már tök jó, nem? hiszen már 38 hetes leszel! Az már csak egy lépésre van a végétől :D
Nagyon drukkolok ám értetek!!!!

És persze a többiekért is folyamatosan drukkolok, Kriszti! Kíváncsi vagyok mikor jössz a jó hírrel, hogy anyuka lettél :D

bekukkantok később is!

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Először is: Vikoo!!! Nektek is hatalmas gratula Boldi babához! Kívánok sok tejcit és jó egészséget! Most már megkönnyebbülhetsz, hisz az álombabád megérkezett! Gyere, majd ahogy tudsz! :D

Kriszta, remélem, szépen tágulsz, h. Davidka könnyen jöjjön!!!
Húúú, ez nagyon izgi! Látod, látod, te már szeretted volna őt a karodban tartani és ő meg szépen szót fogad :D

Drága Rabbe, na mi van???? Elindultatok már a kórházba? Nagyon érdekes, amit írsz, még sosem hallottam ilyet... rossz lehet ez a bizonytalanság! Szerintem már nem kell sokáig várnod! :wink:

Macsi, Baluka nagyon édi és milyen nagyot nőtt!!! Fantasztikus kis pasi! :D Kittikének pedig nagyon drukkolok, h. ne az legyen, amit odaát írtál!!! Nem lehet semmi baja :twisted:

Eszter, jajj, köszike, nagyon aranyos vagy! :D
Hát tegnap ettem egy kis tojásos cuccot (minimálisat), na azt nem kell erőltetnem :roll: , de az éjszakák már egész jók! Egyébként a jövő hét már tényleg nem gond, csak azért jobb lenne, ha magától indulhatna a mandula, nem "erőszakkal" :?
Olvastam, milyen jól éreztétek magatokat a bulin! Irigy-irigy :oops: :) Majd legközelebb, már Zorka babával nem hagyom ki! :wink:

Vaya, fertőzés? :shock: Szegénykém, épp jókor :roll:
Aranyér szerintem nekem is ott van, de nem zavaró abszolút... lehet nem is az?
Jaja még ki kell használni az energiát!!! :wink:

Lányok, holnapra (reggel) kérnék egy kis drukkot, ha a sok izgalom mellett eszetekbe jutok, mert vérvétel lesz, ahol azt hiszem, minden eldőlhet! Nagyon jó lenne, ha javulnának az értékeim, azaz drasztikus mélyrepülésbe kezdenének :lol:

Majd este még belesek, mert szerintem lesznek itt izgi dolgok ma még! :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok!

Másfél napig nem volt net és micsoda hírekre jövök! :D

Dorka és Vikoo:Gratulálok Nektek!Sok Boldogságot kívánok!!!!

Maccs:Kittikének továbbra is mennek a megadrukkok,kisfiad csodaszép. :D

Tegnap Alcsúton voltunk,szuper jó hely ez az arborétum.
Ha nem bánjátok teszek fel egy képet:
Kép


Megyek, mert Apuka és Flóra paníroznak és hallom balhé van..... :lol:

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Sziasztok!

Kriszti!!!! Drukkok mennek!!! Akkor már a kórházban vagy?

Rabbe! Nálad akkor ma lett doki, vagy sem?

Nálunk semmi, max. mérhetetlen fáradtság, oka: nyomott idő+ tegnap nagy nehézségek árán és jó sok időt felemésztve, de végre sikeresen voltunk együtt... :oops: :wink: :lol: Persze ilyenkor reggel Bogi nagyon korán felébred... :D

Na megyek, de azért folyamatosan rajtatok tartom a szemem!!! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kriszti és Rabbe mennek a drukkok Csajok :D

KépKép
gyancsi
 
 


Én meg továbbra is szenvedek.....Holnap megyek a dokihoz reggel és megkérem, hogy ha lehet vágja fel ezt az aranyeret , hogy ami benne van az kijöhessen...Állítólag azonnal megszűnik a fájdalom....Most csak ez tartja bennem a lelket, mert nagyon fáj :?

Sokat gondolok Rátok :wink: Mindenki vigyázzon magára!

Puszi
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok! Pentek ota itthon vagyunk, csak epp meg nem ertem utol magamat. 6ik adagot mosom pedig apa is mosott. Mi nagyon jol vagyunk. Zsombor egyre ugyesebben szopizik, csak meg gyorsan elfarad. Tejem rengeteg, muszaj fagyasztanom. Holnap Szilard mindenkepp oviba akar menni, talan en is be tudom kapcsolni a gepet.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Dorka, Vikoo! Oriasi gratula! Kriszta! Hajra! Macs Draga! Nagyon imadkozom Kittikedert! Zsofi! Szilardnal kozel sem volt ennyi tejem az elejen. Aztan szepen rendezodott. Most mar az elso napon beindult, es napi 500 ml-t is le tudnek fejni, de nincs mit csinaljak vele. Szopi utan meg 100-120 ml is lejon :roll:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie! Dejó, hogy tudtál jelentkezni, és hogy már otthon is vagytok!!! Zsombi és te is nagyon ügyesek vagytok a szopizással!!! Nem semmi mennyiségű tejed van!!! :shock: :lol: Azt hiszem hatott a sok jókívánság!!! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Örömmel értesítek mindenkit, hogy 2010.10.24-én, 12:15-kor megszületett David. 3740g és 54cm. Mindketten jól vagyunk :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kriszta
GRATULAAAAA!!!!!! SOK BOLDOGSÁGOT, SOK TEJCIT KÍVÁNUNK!!!!!

szisszka
 
 


Kriszta:Gratulálok!Sok boldogságot kívánok!Milyen szép méretek!

Tatjana:várjuk a friss táblit,lassan már nem bírom követni az eseményeket.... :D

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Kriszta!!!!! Gratulálok, sok-sok boldogságot, és mégtöbb tejcit!!!!!!!

Macs!!!!! Balázs annyira szép!!!!! Kittikéért pedig szorítunk!!!!!

Csak az én kis Adélkám ragaszkodik még annyira anya pocijához :(

Eclipse - hogy vagy? 2in1-ben még? :wink:

Angie, de jó, már otthon! :lol: Nahát, és mennyi tej.... :shock: Nagggyon ügyi :wink:

Aranyoska - remélem azóta úsztok már a tejben :wink: Kék fénynek is hamarosan vége lesz!!!

Gyancsi - aranyér :? Reméljük doki tud segíteni!!!

Lucuzs - tegnap este nálunk is kipippantva :wink: Meg megvolt a mai órás séta is Atival, amit minden nap lenyomok dombra fel - dombra le. És mivel kétszintes a házunk, a lépcsőzés sem marad el. De mindezek ellenére Adélka vígan elvan a pocimban, és úgy tűnik, esze ágában sincs kijönni.
Online együttszülés :lol: :lol: Nálam még semmi.....

Kinga - kirándulás :) Flóra milyen helyes kiscsaj, és nagyon magas, nem? Legalábbis a kép alapján. Szépek vagytok így együtt :wink:

Nav - holnap reggelre mennek a drukkok!!!!! ++++++++

Vaya - viszketés :? - Cansestenes történet, kézzel felhelyezni azt az izét, hát én múltkor csillagokat láttam :? Olyan éles a széle, ráadásul annyira nem is a manuális megoldásra találták ki, túl szögletes, vékony...... De mindenesetre hatott. Igaz, dokim mondta, hogy 2 dobozzal csináljak végig, mert 1 kevés. Bizti neked is fog.
Plusz aranyér - téged is minden sz.r dolog megtalál így a finishben. :(

Rabbe - fülfájás :? Aloe hatottt?

Ati felkelt, de már kevesebb az elmaradásom. Megintcsak folyt köv később.

mikegirl
 
 


Kriszta! Gratula!!! Nagyon ügyesek és gyorsak voltatok!!! Sok boldogságot a legfrissebb családnak!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


sziasztok!

Vikoo, Dorka, Kriszta! gratulálok nektek! nagyon jó egészséget és sok boldogságot! na meg még több tejcsit! :)

eddig Dávid baba a legnagyobb, ugye? mi lett volna, ha végig bent marad anyukája pocijában? :)

Tatjana majd csak győzze a táblit feltölteni! ;)

Angie, örülök, hogy be tudtál jelentkezni, ez a szopi sztori nagyon jó! én is úgy örülnék, ha most minden ilyen flottul menne!

Gyancsi, semmi nem segít aranyér fronton? szódabikarbónás ülőfürdő??? vagy esetleg egy kis jegelés!? azt hiszem, hogy lehet azt is...

Rabbe, veletek mi a helyzet? Partik készülődik kifelé? kórházban mi volt? végül bementetek?

Kinga, nagyon szép poci! édes Flóra is! jól néz ki ez a hely, 1x majd mi is kiruccanunk oda, ha kitavaszodik! :)

Macs, nagyon édes Baluci! és milyen nagy már! drukkok mennek Kittikének továbbra is! nem lehet semmi baj!!! ++++++

Szisszka, sajnálom, hogy ki lettél túrva hajnalban! nem ártana egy picit pihenni... nov. 4-én megyek 13 órara az első CTG-mre, ha akkorra még egyben vagy, esetleg kérhetnéd magad oda, és talizhatnánk élőben is! ;) ha van kedved, persze csak akkor! :)

picit úgy érezem, hogy nekem még nagyon sok van hátra a szülésig, szóval maradok magnak... mire mindenki lebabázott, én akkor lépek az utcsó, legfárasztóbb részhez, de azért csak "szolidarit" velem valaki!? :roll: :oops:

gyermekem felébredt, megyek hozzá! jók legyetek! a 7 végén tervezi még valaki a szülést!? :roll: ;)

sophie27
 
 


Aranyoska hírek (most beszéltem vele telefonon):

Beki reggel óta nincs kék fény alatt, azóta vele van, próbálják a szopizást, de még gyorsan feladja a kiscsaj. :D Amúgy 3 óránként fej már 20-30 g-okat. Mivel hétvége van, ezért gyerekdokival nem tudott beszélni, de sejti, hogy holnap még nincs hazamenetel, meg kell várni míg rendesen elkezdenek enni.
Aranyoskának holnap varratszedés.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Eclipse! Merre vagy? Talán épp a kórházban? :wink: :lol:

Ancsi! Sajnálom az aranyeret... :( :evil:

Rabbe????? :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kriszta
Gratulálok a kis Dávidhoz! Gyors félépülést és sok tejcsit! :D :)

Olyan izgi, ahányszor jövök, mindig valakinek születik a babája! :D :D :D :D
Ki lesz a következő?!?!?! Eclipse? Rabbe?


Macs
Nagyon édes Balázs! :D :)
És továbbra is megy a drukk Kittikének!

Ne haragudjatok, h mindig csak ilyen kevés dologra reagálok, de elég nyűgös Barni nehezen jutok géphez. :( :?
De egy fotót teszek:
Így hullanak porba az elveim...
Kép
Cumi reklám

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Lucuzs,
köszi a jó híreket Aranyoskáról és Beki babáról.
Á, anyósnál vagyok, apa forma 1-et nézett, most hogy vége, elment futni én meg olvasok.
Fordítás is megvan már, baba meg sehol.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Most látom csak, lemaradtam...

Kriszti,
óriási gratulációm!
Nagyon ügyesek voltatok, szép nagy fiacskád lett neked is!
Jó egészséget, sok boldogságot kívánok, tejcsikét, nyugodt éjszakákat!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Rabbe lesz a következő!!!!!!!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: