Új privát üzeneted érkezett!

nálunk ma pizza van ismét :):):) meg tegnap apa csinált tepsis raffaellót:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Brita, kati, köszönöm szépen, aranyosak vagytok!

kati, itt a két link:

http://www.vatera.hu/graco_quattro_tour ... 64077.html
http://www.vatera.hu/besafe_autosules_0 ... 55279.html

Bogárka, köszi, jól vagyunk. Igazad van, nagyon rohan az idő, 35 hétre készen akarok lenni mindennel, és még alig csináltam valamit. :oops: Most már kezd sürgetni az idő, meg ugye ennél csak lassabban, nehezebben fogok mozogni.
Ma csak húslevest csinálok grízgombóccal, utána főtt húst eszünk krumplival, répával.

Csillag, nagyon édes lehetett Bencus, egyem meg. :wink: Hogy vagy? Keményedések? Pocifotót én is várom!

Nita, Barnus megy már?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

Virág szerintem te 1-2 héten belül babázni fogsz:)))
Beze már szalad konkrétan.nagyon belejött már:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Hááát Lányok, ma még nem is keményedett a pocim... nem értem én ezt... éjszaka is olyan jól aludtam, hogy még csak pisilni se kellett kimennem. Kezdem azt hinni, hogy Gergő majd jól megszívat és bent marad még 3 hétig.

Bogi, sajnálom a rossz időt, a jó kis kirándulást meg pláne! Rajtam olyan őrületes mehetnék van, hogy hogy hogy el se tudom mondani.
Délelőtt voltam egy templomi esküvőn, az egyik angol szakos kolléganőm (akivel nagyon jóban vagyunk) ment férjhez. Már nagyon régóta együtt él a pasijával és csak most döntöttek úgy, hogy hivatalosan is összekötik az életüket. 40 éves a csaj és szerintem most akarnak majd egy gyereket.

Beze, szuper a kocsi is meg a hordozó is! marci biztos jól fogja érezni magát benne.
Megértem, hogy mindennel el szeretnél készülni a 35. hétig, utána már tényleg sokkal nehezebb. Bár bennem mos duzzad az energia. Lehet, hogy beindul a szülés előtti fészekrakó ösztön és azért tudok ennyire pörögni.

Mindjárt folytatom, Bence most nem hagy írni...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág szerintem ez a vihar előtti csend.........nálam is ez volt.......szóval még ne add fel.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, én kiegyeznék az általad emlegetett 1-2 héttel... :wink: :wink: :wink:
Már akartam Tőled kérdezni, hogy nálatok Máté felébredt arra, ha Barni sírt éjszaka?

Dike, ennél több tünet nem is kell, kívánom Neked, hogy megúszd ennyivel!!!!!!!!!!!!!!!

Nika tepsis raffaello... hmmmmmm. ide nekem de gyorsan!!!!!!!!!!!
:D :D :D

Rita, Te is mindig milyen finomakat sütsz!!!!!!!!!!!! Csorog a nyálam!!!!!!!

Nálunk ma az összes szomszéd kint van a kertekben, mindenki rendezgeti a növényeket. Már sírta is egy kicsit, mert van egy szép nagy diófánk aminek az egyik oldala átlóg a szomszédhoz. Nyáron beszélgettem is a nővel, hogy remélem nem zavarja, de ha igen, akkor szóljon és egy kicsit megnyírjuk. Akkor azt mondta, hogy még örül is neki, mert szereti a sok zöldet és egyáltalán nem zavarj az a fa. Erre ma mit csinált, a munkásai átnyúltak a kerítésen és tőből levágták a fél fát... borzalmasan néz ki... :? :? :?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag, ez borzalmas, nagyon sajnálom. :(
Éjszaka én se voltam wc-n, örültem is neki. :wink:
Graco hordozót nem akartunk, mert fő a biztonság, és a besafe ülések jobbak, ezért nem szettet vettem. Köszi egyébként. :wink:

Nita, azt elhiszem. :D Képeket nem raksz?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, tényleg szuper ez a Besafe ülés. Most olvasgattam utána. Nem is ismertem ezt a fajtát...
Lexikénél milyet használtatok?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


beze: köszi a linkeket! te merre laksz, h útba esik nektek kecskemét?
nem baj, h világos a hordozó?
egyébként jó vásárt csináltál, és a hordozó tényleg biztonságos.

már én is gondolkodtam azon, h ha hosszabb utat megyünk és nem viszünk babakocsit, arra az esetre veszünk egy jobb hordozót.

csillag: szerintem is ez a vihar előtti csend, de legalább rápihensz a rád váró eseményekre.
én mostanság kezdem érezni a fáradságot, ami a tevékenységeim között megtámad. de ilyenkor fogom magam és eltespedek egy kicsit.

bogi: nem volt kínai evés, mert nem voltam jól este és amikor megjött a férjem, nem is nagyon ébresztgetett. ma ettem reggelire belőle. valamiért nagyon szúrt a bal oldalam fent. olyan, mintha a levegő szorult volna bent, de nem akart "kimenni".
sajnálom pirit és a kirándulást is. majd bepótoljátok biztos!!!

dike: ne bánd, h nincsenek tüneteid. jobb így. nekem is jó volt, h nem kellett végigkínlódni az elejét és nem volt egy rémálom.
:wink:

mona: hogy álltok a fürdővel? kérünk képet? anyós itthon van már?? ugye kihasználtátok az időt??? :wink: :wink: :wink:


én ma semmi különöset nem csináltam. sütöttem ebédre fánkot, meg csináltam egy tál rakott krumplit. aztán a babám kiságyával kínlódtam, meg adtam az utasításokat a férjemnek, h hova tegye a málnabokrokat, meg hova a díszfüvet, meg a páfrányt. lassan kezdünk parkosítani is. egy diófát is ültettünk, ha legyen a homokozó felett árnyék a picike lányunknak.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, na, akkor a parkositasrol nyohatsz is fel kepet ide ni!!:) Es jobban vagy mar?? Elmult a fajdalom? Lehet csak apahianya volt a kislanyotoknak es igy jelezte, hogy apajat akarja!!!

Virag, ma van vihar elotti csend? Vagy kemenyedtel?

Koszi csajok a sok otletet fozeshez de kozben megis elmentunk itthonrol mert kisutott a napocska es meleg volt. Vegul Apa a kinai mellett dontott, Kati eszembe is jutottal!

Rita, Te milyen finiket sutsz mindig!! En nem tudok sutni, meghagyom ezt a cukraszdaknak es onnan teszek-veszek ezt-azt!:):) Fozni barmit, sutni semmit ez a Bogi mottoja!:) :lol:

Beze, Te mibol doktoraltal? Klassz a hordozo es a kocsi is. Ugyan ilyen kocsija van Bnomnek, ugyan ez a szin csak neki lanya van. Viszont annyira olcson jutottak hozza a kocsihoz, hordozostol volt 25 font ami tavaly 6-7ezer forint volt, igy megvettek usse kavics lany alapon. Es szeretik. Biztosan Te is kedvelni fogod.

Virag, sajnalom a fat. Megis mit kepzel a szomszed?? Keritesen tul semmi koze! Magantulajdon sertes. Olyan ez, mint a bugyuta szuletett felesegek amikor egymasnak estek, hogy kit, mi zavar a szomszed kertjeben. Kozuk? Nezegesse mindenki a sajatjat, keritesen kivul nincs joga senkinek semmihez. Ez olyan bosszanto amikor kerdezes nelkul kivagja a fel fatokat. Ne haragudj, hogy elohozakodtam ezzel de jol felbosszantott. Mit szolna ha Te is ezt tenned? Mit megengednek maguknak egyesek??!
Vendég
 


Mona, tenyleg, furdoooo???? Nyanya??? :wink:
Vendég
 


Lanyok a Britax gyerekulesrol tudtok valamit? Es meg valami. Ha iso fixes gyerekulest vesz az ember azt is nezni kell, hogy milyen autoba szeretne vagy ez mindegy, kompatibilisek?
Vendég
 


Virág hála égnek 1x sem!!!!!!!!.....Máténak nagyon jó az alvokája:))))))))
a fát én azért szóvá tenném a szomszéd hölgyeménynek!!!!!!!!!!!!!! :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bogi: köszi, jobban vagyok. vagyis jól. most megint fájdogál az egész pocim, de most olyan növősen.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nita: egy szobában alszanak a fiúk?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, nekünk is Bence házi "játszóterénél" van az a diófa amiről írtam. Ezért is sajnálom annyira... nézegettük, de kénytelenek vagyunk kicsit "felkopasztani", hogy kinézzen valahogy. Kivágni pont azért nem szeretnénk, mert jó ki árnyékot ad. Bencének van egy kis házikója, homokozója, egy mászókája meg egy asztal két paddal. Emellett még a mi "tespedős" székeink is simán befértek az árnyékba.

Bogi, örülök, hogy el tudtatok menni egy kicsit kikapcsolódni. Merre jártatok?
Piri meg húzzon má' el délre a madarakkal együtt vagy odamegyek és... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Nálam most van vihar előtti csend vagy mi a csuda... nem keményedtem (talán csak 2-3 volt egész nap...), pedig most már azt szeretném, ha dolgozna a testem. :wink:

Mona, gondolom kihasználod azt, hogy kettesben lehetsz a férjecskéddel. :wink: Azért ha kész a fürdő mutizd ám meg nekünk!

Nita, Az tök jó, hogy Máté nem ébredt fel Barni sírására! Amúgy külön szobában volt Máté vagy együtt aludtatok?

Bettike, Te is jó régen jártál erre...

Mia, Te is jól eltűntél...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: én is egy kis játszóteret tervezek oda a babámnak!

nem szavaznátok nekünk? Zsófi vagy Bogi?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati igen mert bedöglött a kazán........:(most itt vannak a mi szobánkba:(

Kati én a Bogira szavazok:)

Virág az elejétől együtt vannak.........majd ha egyszer kész lesz a szobájuk akkor külön mennek........de sajna nehéz nekünk:((((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


akkor: bogi I.
köszi nita :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, név dologban én nem szavazok... szerintem ez csakis a Ti "feladatotok"

A kis játszótér tényleg nagyon praktikus. Nekünk az előbb felsoroltak mellett van még egy csúszdánk meg egy 3 állású hintánk (2 normál hinta meg egy kétszemélyes, amit egyedül is lehet hajtani, de ketten is felülhetnek rá)
Eleinte gondolkodtunk azokon a fa komplett játszótereken, de aztán arra jutottunk, hogy ott mindig eléggé magas kis házikószerűséget építenek a csúszdához és attól féltünk, hogy ha fent játszanának a gyerekek, könnyen lepottyanhatnának. Mint ahogy ez meg is történt Bencussal a szomszédban... egy fél pillanatra fordítottuk el a fejünket és Bence kb 1,8 m-ről zúgott lefelé... szerencsére nem lett baja, nagyon ügyesen esett, de azért ez óriási szerencse volt...
Na ezután megnyugodtam, hogy nem ilyen kész játszóteret vettünk.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: persze, h mi döntünk, de a vélmény érdekel, őszintén. milyen kislányt tudnátok elképzelni mellettem.
köszi a játszótér infot, ebben is igazad van!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati szivesen:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kati! zsófi!!!:))

én x-factort nézek egyedül,párom éjszakás,utálok egyedül aludni:((

KépKép
dike
 
 


Kati, tényleg nem szeretnék állást foglalni név ügyben, de majd jönnek a lányok és húzogathatod a strigulákat :wink:

Majd dobok képet a mi játszóterünkről. Mind nagyon biztonságos és lehet, hogy ez egy kicsit (nagyon) önzőnek hangzik, de úgy válogattuk össze őket, hogy ne kelljen folyton ott állni a gyerekek mellett, ha játszanak... 8)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Dike, én is nézem az X-faktort, de szerintem a múlt héten sokkal jobban énekelt mindenki...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


dike, csillag: mi is x-et nézünk. és én is pont azt mondtam, h a múlt héten sokkal jobb volt!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, Bogi! Marcsak azert is mert en is ez vagyok masodallasban. hihi Masodszor pedig mert ritkabb nev, mint a Zsofi. Kapasbol 10 embert tudok akinek Zsofinak hivjak a pici babajat. Harmadszor pedig mert sokkal csajosabb nev nekem, mint a Zsofi. Negyedszer pedig mert mint mar irtam is, en egy napos, nyari retre asszocialok.:):):) Egyebkent viszont mindket nev jol illik Hozzad, legyen barmelyik is a vegleges. Ugy erzem Te a Zsofi fele hajlasz ezert is irtam ennyi indokot, en miert adnam a Bogit+azert ha Apa kedveben szeretnel jarni es Boginak hivni. En megindokoltam Neked, miert is jo a Bogi nev!!:):):)):):):):):):) Lattam a Norit is irtad a masikon. Erre nem voksolnek ha lehet mert sok Norit ismerek es egyik sem lojalis es emberbarat, nem is vagyunk joban.
Vendég
 


bogi: azt belaninak írtam, h szépet választottak, de én nem adnám a lányomnak, mert annyit ismerek a környeztemben.
egyébként kezdem jobban magunkénak érezni a bogikát. én tényleg zsófi fun voltam, de saját akaratból kezdek átpártolni. apa döntésképtelen!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csillag? nem is mondtam, h már levelezek is a hungarocelles csajjal. jó ötletei vannak nagyon. köszi.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


most rendeltem vateráról függönyt a csaajunknak. micimacisat. a fényáteresztő is és a sötétítő is egyforma mintás. majd ha kész küldök képet róla.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


akkor most zsófi:bogi, 1:2
köszi dike és bogi.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Virag, 2-3 kemenyedes az nem sok. Gyujti az erot a szervezeted ugylehet! Talan tenyleg csak bo egy heted van. Egyebkent 1 hettel ezelott volt egy olyan erzesem par napig, hogy a 38.heten jon Gergoci!
Virag, nem jott piri!! Reggel volt kis rozsaszines akarmi es mindig igy kezdodik de vegul meg nem ert ide. El is mult a hasfajasom is, most kezdodott ujra kb. 1 oraval ezelott.
Kirandulni csak itt voltunk, lementunk a Temze partra, kint voltak edzeni a kajakosok, Oket neztuk+elveztuk a napocskat es a vizcsobogast, olyan jo volt a termeszet lagy olen. Aztan beultunk kajalni, majd hazajottunk. Itt is sok a zold ahol lakunk de ez megszokott, jol jott egy kis levegovaltozas. Es en imadom a viz "szagat".:)
Vendég
 


Kati,bocsesz!! A multkor irt hszedbol ugy veltem, Apa a Bogit jobban szeretne. Sorry!!! Felreertettem!!!!!
Vendég
 


Kati, örülök, hogy Neked is tetszik ez a hungarocell dekoráció! Biztos szuper dolgot fog Nálatok is alkotni a csajszi. :D :D :D (Gondolom akkor micimackós lesz a szoba. :D :D :D :D :D :D)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


szerintem is jobb volt multkor mindenki:((

KépKép
dike
 
 


Bogi, bocsi... azt hittem, hogy megjött Neked...
Én is imádom a víz illatát és szeretek folyóparton üldögélni és semmit se csinálni. :D Itthon is az a kedvenc helyem a belvárosban, ahol nem járnak az autók, le lehet ülni a zöldbe és egyszerűen "csak" nézni a vadkacsákat, hattyúkat, kajakosokat, kenusokat, evezősöket...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: igen a micimaci lesz a szín és a dekoráció, mert a kiságyra olyan szép öntapadós matricát kaptam.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Virag, en is azt hittem reggel, megjott. Aztan..megsem.
Virag, miert nem lehet szoptatos anyucinak epret ennie???

Kati, biztosan szupi lesz a szobacska!! Az agy ha kesz, kerunk kepet!! Szekrenyestul, mindenestul, szorostul-borostul!!!:)
Vendég
 


Bogárka, egyébként tényleg lehet valami abban, hogy gyűjtögeti az erőt a testem a szülésre meg a szoptatásra, mert olyan zabálhatnék van rajtam... :oops: :oops: :oops: és olyan dolgokat kívánok, amit eddig nem... pl tejet, joghurtot, sajtot minden mennyiségben... és az édesség most annyira nem kell...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Ki a kedvencetek az X-faktorban?
Vendég
 


Virag, mar megint egyszerre irtuk az elozot!! hihi
Vendég
 


nekem a kedvencem a fanni. a legtehetségesebb a veca-szerintem és akiért rajongok az a király l. norbi(persze nem a mai teljesítménye miatt, hanem mert egy egyéniség)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csillag: akkor egyed ezeket a finomságokat! még erősödnek tőle gergő csontocskái. a sok kálciumtól.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogi, az apró magvak miatt... engem nem bánt, de a babát nagyon puffasztja (sajna). nem tudom, hogy volt-e köze a táplálkozásomnak ahhoz, hogy Bencus nem volt hasfájós, de én aszkéta életet éltem a szoptatás alatt. Semmi hüvelyes, K betűvel kezdődő zöldség, kolbász, szalámi... stb. Sok főzeléket ettem, nem fűszeres husikat krumplival meg rizzsel, sok levest meg ilyeneket. És minden nap megittam 2-3 liter szoptatós teát, amiben van olyan összetevő (édeskömény), ami jótékony hatással van az emésztésre és az anyatejen keresztül eljut a babához is.

Kati, bocsi, tényleg írtad már, hogy Micimackós matricát kaptál a kiságyra. (de mi az, hogy micimackós színe lesz a szobának???? ezt nem értem...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nekem is a Király L. Norbi a favorit, és pont azért amiért Katinak, mert egyéniség! A csajok közül talán a Wolf Kati.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Képzeljétek, csak úgy potyognak a novemberre kiírt babócák. (Ott is beszélgetek néha...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: jól van, jól van.... nem kell mindent meglátni!!!! ez hülye mondat volt tőlem. az alapot adja a micimaci, nem a színét.

én most elköszönök, mert már fekszek a kanapén, és néha ölbe veszem a laptopomat,de a lányom útálja, ki akarja rúgni a kezemből.
megyünk a hálóba feküdni, apa is babázik egy kicsikét!!!
jó éjt!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Ki az a Veca? A Wolf Kati nagyon jo, Ot mar hallottam+annyi idos, mint en. Illetve en mar lassan raverek egy cseppet! hihi
A Kiraly L. Norbit ma hallgattam, nagyon nagyon magabiztosan mozog a szinpadon, teljesen termeszetes srac es egyeniseg, nem kell neki stilust adni ez egyszer biztos!

Virag, ertem. A magra gondoltam en is de nem sejtettem, hogy puffasztana. Akkor mi az amit enni lehet?? Na, majd segitesz nekem ha oda kerulok????!
Vendég
 


hajrá babócák!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó éjt! Én is léptem hajat mosni...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?