Új privát üzeneted érkezett!

Sysy
Megsimiztem a kis drágátKépMondtam, hogy Sysy néni küldiKép
Nyugi, hamarosan te is megtapasztalod ezt a gyönyörű érzést!Mármint nem a simitKép Hanem a pocaklakótKép

Judit
Nem tudom, van-e megkötés melltartó ügyben. Szerintem bármilyet lehet használniKép

A vérvizsgálatnál valószínűleg néztek vércsoportot, ellenanyagot, vérképet(vörösvérsejtek, fehérvérsejtek, vas, stb.), vércukrot, és egyéb általános dolgokat. A dokid bizonyára telefonon is meg tudja mondani a vérvétel eredményét. Legalábbis annyit, hogy jó-e vagy sem. Dehát mi ne lenne jó benne?!Kép

Nagyon jó a 17mm-es petezsákKép Simán lesz már szívhangja 3 hét múlvaKép Valószínüleg már a jövő héten is lenneKép

Pénzügyekben nem vagyok járatos. Az én dokim érthető okokbólKép nem fogad el tőlem pénzt, így nem is tudom, mennyit illene adni neki.
Magánrendelésre jársz? Szerintem az lenne a legtisztább, ha megbeszélnétek, hogy mennyibe kerül nála egy alkalomKép Bizonyára vannak neki tarifái. Így elkerülhetitek a kellemetlen helyzeteketKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!Kép

Hogy te milyen kedves anyuka leszel én már most látom lelki szemeimmel!KépKépKép
Én most az esküvői előkészületekkel foglalkozom és majd csak utána lesz babaprojekt.
Hát ez van! Mindenki azt mondja nekem hogy ennek ez a rendes sora. De én már úgy szeretnék kisbabát érezni a pocimban!Kép
Még az a jó hogy óvónő vagyok,így a gyerekekkel közeli kapcsolatban vagyok!!!!!!!

Sysy
sysy77
 
 


Akkor jó esküvői előkészületeket:
Kép

Kép
babus2005
 
 

 
 

Utána pedig jöhet ő:
Kép

Kép
babus2005
 
 


Judit
Nem tudom, mikori képet láttál rólamKép 24.heti pocisképeim vanKép(2 héttel ezelőtti) Ha ilyet még nem kaptál, akkor szólj és küldökKép

Most megyek a Megasztáron röhögniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!Kép

Ó de aranyos képeket tettél fel nekem!!!!!!!!!!!!Kép

Nem lehet ezeket valahogy kimenteni a gépre?
Annyira szeretném még máskor is megnézegetni!

Sysy
sysy77
 
 


Én is kérek rólad pocis képet!
Ugye küldesz nekem is?

Sysy
sysy77
 
 


Babus!
nem kaptam meg ilyen kepet, kerek legyszi
Megyek en is nezni a megat.

Sysy!
Koszi a rendelest

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!Kép

Nagyon szívesen!KépKépKépKépKépKépKép:
sysy77
 
 


Sysy
Add meg az e-mail címedKép addig sajnos nem tudom küldeni a képetKép

A képet úgy tudod lementeni, hogy egér jobb gombja / mentés máskéntKép

Judit
Este elküldöm neked is a képet!

Babus

Kép
babus2005
 
 


mikor? mar nagyon varom,olyan kivancsi vagyok. Megnezem, hatha atkuldted mar.

Megtenned, hogy osszegyujtod nekunk, hogy milyen vizsgalatokon, es mikor kell resztvenni. Te joval elottunk jarsz, es en mivel nem ismerem a dokit, picit felek, hogy elfelejt esetleg valamit, nem direkt, dehat annyi betege van. Szoval ha megtenned, nagyon orulnek, de meg egy paran biztos. Mikor van pl a cukorterheleses vervet, vagy micsoda.
Elore koszi!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Elküldtem a képetKép

Leírni nagyon hosszú lenne, inkább ajánlom a következő oldalt: http://www.babaweb.hu/services/borncalc
Ez egy nagyon szuper oldalKép Beírod az utolsó mensid időpontját és bedob egy olyan oldalt, ahol minden le van írva az adott terhességi korról. Mi történik veled, a babával, milyen vizsgálatok várnak rád, mindhárom trimeszterben részletesen. Itt nagyon pontosan megtalálsz minden vizsgálatotKép

Remélem neked is szimpi lesz ez az oldalKép

Sysy
Továbbra is várom a címedKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


TündiKép
Eddig még nem volt arra példa nálam, hogy ilyen hamar felment volna a hőm. Igazából nem is nagyon tudom mire vélni ezt az egészet.
Majd kiderül kb. két hét múlva!
Nálad mi újság? Minden rendben?

ÉviKép
üdv a csapatban. Reméljük most már a jó dolgok következnek nálatok!

JuditKép
Te szegény! Ilyen bunkó főnököket! Ne hagyd magad!
És próbálj meg nem idegeskedni!

SysyKép veled mi a heéyzet??

JudytKép
mesélj, hogy fogadta a párod? Mikor mész dokihoz??

Stella

Kép
stella9
 
 


Jó reggelt! Kép

Hallottátok, hogy iker-boom volt Pécsett? Két óra alatt született egy hármas, és egy sima ikerpár...

Judyt Kép
Hol vagy? Mesélj!

Kép
zsuzsci
 
 


Szia Babus!Kép

Ne haragudj hogy este nem válaszoltam de lefeküdtem pihenni és elaludtam.
Címem:
sysy77@freemail.hu
Előre is köszönöm!
Küldöm a simit Kristófnak!Kép
Nézted este a megasztart? Én egy de darabig láttam.
Egyeseknek mennyire nincs önkritikája. Nem igaz hogy nem hallják hogy nincs jó hangjuk. Igaz?

Sysy
sysy77
 
 


ZsuzsciKép
hallottam, de sajna még nem a mi ikreinkről volt szó!
Ez igazán majd akkor lesz hír, mikor Tündivel bevonulunk szülni és beindul a pécsi babanetes iker-boom Kép!
Bár úgy lenne!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella Kép

Hát bevallom, én egyből valami ilyesmire asszociáltam. Kép Mutatják Nektek a jó példát!

Fogok én még rólatok olvasni Kép Kép Kép

Kép
zsuzsci
 
 


TündiKép

Bár ránk mosolyogna a szeptember óta próbálkozók szerencséje!
A bromot 1 hónapja szedem. Azt mondta a doki, hogy 2-3 hónap múlva lesz egy kontroll hormonvizsgálat, amiből kiderül, hogy elégséges-e a napi 2xfél tabletta.

Henci/Jenci
henci
 
 


Szia Stella!Kép

Mi most egy kicsit letettünk a babaprojektről, mert az esküvői előkészületekkel vagyunk elfoglalva, ami jövő májusban vagy júniusban lesz. Én már most annyira izgatott vagyok!
Nektek mikor volt az esküvőtök?

Sysy
sysy77
 
 


Sziasztok!Kép

Még mindig 37fok a hőm.Teszteljek szerintetek holnap? Akkor leszek a 34.napon, de volt már mikor annyi napos ciklusom volt.

Szerintetek?

Ma megyek dokimhoz, utoljára márciusban voltam.

Mea
mea
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek Kép

Judyt Kép
Mit szólt a párod? Hogy mondtad el neki? Dokidat felhítad? Mesélj! Úgy fúrja a kiváncsiság az oldalamat Kép
Látod, meghozta a cserép a hatását Kép

Évi Kép
Üdv köztünk, remélem most már jó úton haladtok és nem tartogat semmi meglepetést a sors számotokra, inkább egy babát a pocidba Kép

Henci Kép
Üdv, jól hangzik a Jenci és lehet hogy a szerencsédet is meghozza, de példaként járjon előtted Nikol, Gyöngyi, Timi nekik is most sikerült Remélem nem kell soká várnotok a babára Kép

Judit Kép
Hát nem semmi a hozzáállása a cégnek, de ne is törődj velük. Kirugni nem tudnak, hiába kötnek bele bármibe. Most a baba és a te esészséged a legfontosabb. Ne idegeskedj, inkább pihenj Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


SysyKép
nekünk idén május 8-án volt az esküvőnk. Mi is egy éve kb.ilyenkor álltunk neki szervezni.
Ez nagyon jó időszak!
Stella

Kép
stella9
 
 


A doki szerintetek már meg tud állapítani ilyen korán terhességet???

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Annyira aranyosak vagytok, hogy mindenkinek volt egy kedves szava hozzám!!! Tényleg nagyon jól esett!!!
A hőmet nem mérem, illetve régebben rendszeresen mértem, szerintem formás kis hőgörbék voltak, mindenük megvolt, aminek kellett, aszerint akcióztunk. Most már inkább a PG53-ra hagyatkozunk, illteve az olyan jelekre, mint a méhnyaknyák változása. Meg például nekem (ne haragudjatok meg a közvetlenségért) az esélyes napokon rendkívüli kedvem van az összebújáshoz... Innen is tudom, hogy talán itt az idő... Bocs, ha valakit esetleg megbotránkoztattam ezzel, nem ez volt a célom!
Judyt!
Megnéztem ám az esküvős képedet a profilodban, és rendkívül szép menyasszony voltál! Láttam a munkáidat is, nagyon ügyi vagy!
A + teszthez pedig külön is gratulálok, és szét irigykedem magam!
Ha péntekig nem jön meg, megyek, megyek a pozsonyi úti gyógyszertárba tesztet venni...Kép

Pussz: Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szia Henci!Kép

Küldöm neked a sok drukkot!!!!!!!Kép

Sysy
sysy77
 
 


Mea Kép
Hát még nem teszteltél? Micsoda dolog ilyen izgalomban tartani minket... Kép

Évi Kép
Én is mondtam már a Páromnak este, hogyha tesztelésre kerül sor, akkor a pozsonyi úti patikába veszünk tesztet, mert ott árulják a kétcsíkosakat. Jót mosolygott rajtam... Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Móni!

Látod, más is próbálkozik már 2003 óta... Talán ez a hónap a miénk lesz? Vagy a következő?...

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Na most már csak ketesbe vagyunk itthon a babóval! Meg persze ti is!
Most csak ugy tudtuk megoldani hogy szombaton jön az anyu!

Judyt!
Mesélj!!
zsófi76
 
 


Stella!Kép

Azt se tudjuk hogy kezdjük a szervezést!
Olyan jó lenne ha semmit nem felejtenénk el!
Nagyon izgulok már előre!
Nektek pedig utólag is gratulálok!
Nagyon helyesek vagytok így együtt!KépKépKép

Sysy
sysy77
 
 



Köszönöm mindenkinek a sok drukkolást és izgulást.
Meglett az eredménye.Kép
Nagyon boldog vagyok még fel sem fogtam.
A páromnak úgy mondtam el, hogy vettem egy kis zoknikát, és mondtam neki nézdd csak mit hoztam neked Bp.-ről.
Amikor kibontotta, egyből azt kérdezte, hogy mi ez.Na akkor a hátam mögül elővettem a pozitív tesztet.Csak nézett rám nagy szemekkel, és azt se tudta, hogy mit mondjon.Egyből felkapott és pörgött velem.És alig akarta elhinni.Ezután elmentünk vacsizni.Majd otthon egész este simogatta a pocimat.Nagypn boldog vagyok.
A dokimat felhívtam még tegnap, nagyon örült a hírnek, majd jövő héten hétfőn megyek hozzá.

Judit!
Nagyon szépek vagytok a képen.Kép
Igen a falat én csináltam, majd ha akarod, akkor leírom hogyan.Küldöm majd a sablonokat.Kép

Mea!
Nagyon szorítom a kezedet, és nem engedem el csak akkor, ha egy zebra kéri.Kép
Izgulok érted.Kép

Babus!
Nagyon megijedtem amikor olvastam, hogy nem vagytok jól.Kép
De örülök neki, hogy már monden OK.
Köszike a cserép ötlete, látod nálunk bevált.Kép

Vali!
Én is szedem az Elevitet.Nekem néha okozott székrekedést, de rájöttem, hogy ha sok rostos levet iszok, akkor annyira nem.

Tündi!
Annyira édes vagy, hogy rám gondoltál.Mostantól pedig én gondolok rád.
Látod, hogy bejött a cserép dolog.Kép
Te raktál már az ablakba?
Nekem sem ment fel a hőm 37 felé.Hol 36.8, hol 37 volt.Én is görcsöltem egy kicsit, majd utánna szünet, most pedig megint.

Vanda!
Köszi mégegyszer a tesztet.Kép
Szerencsés kezed van.Kép
Légyszi a többi várakozónak is küldjél ilyet.Kép
Ugye neked is göcsölgetett a hasad?

Zsuzsci!
Tessék követni a példámat.Kép
Neked is sikerülhet.Kép

Csilla!
Sajnálom, hogy megjött.Kép
De tudod, hogy újabb hónappal újabb remények jönnek.Kép

Évi, Henci vagyis Jenci!
Üdv köztünk.Felvettelek titeket a tbálázatba.
Nemsokára fel is teszem.Kép

Sysy!
Mikor lesz az esküvőtök?
Kép

Stella!
Sajnálom, hogy fájdalmas volt a vizsgálat.Kép
Remélem már jobban vagy.Kép

Bocsi lányok, hogy ilyen hosszú lett, de egy nap lemaradás után ennyire sikeredett.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Itt van a táblázatunk:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!
de fura, hogy irhatok nektek ilyenkor, es nem maradok ki a dumcsizasbol.

Judyt!
Nagyon tetszett ez a zoknis dolog, es az is, hogy megporgetett a ferjed. Ugye milyen aranyosak, amikor megtudjak, hogy apak lesznek?

Ma a ferjem mielott elment dolgozni, odajott es megpuszilta a hasamat, es azt mondta: vigyazz anyucira
Reggel meg kerdeztem, mesz dolgozni apa, mire kijavitott: apucika, bocs

Babus!
Hat nem semmi a pocakod. Hogy birsz ezzel a nagy hassal jarni? Nagyon jol all neked. Elkepzeltem benne Kristofot Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!
Mea!
Ha fent van a hőd az nagyon jót jelent, szerintem a dokid meg tudja állapítani és sokkal pontosabban mint a gyógyszertári tesztek, ne aggódj!Kép Nagyon szorítok Neked!!!

Tündi!
Bocs, tegnap már nem tudtam este visszaolvasni a leveleket, csak a munkahelyemen van net. Én ma vagyok a 14-napon, de még semmi jele a tüszőrepinek, kicsit meg vagyok ilyedve, mert ilyenkor a hőm már le szokott esni,most pedig már egy hete 36.8. Azért mi mindent megteszünk a sikerért, biztos ami biztosKép!!
Ha jól láttam a táblázatot, jövő héten érted is izgulhatunk!

Sysy!
Nekünk is idén májusban volt az esküvőnk és mi is októberben kezdtük el szervezni.

Szép napot mindenkinek!
Kinga79
 


Tündi Kép

Láttad a táblát, lassan a tetején vagyunk Kép
Izgulok Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Judyt, Judit!

Kis híján megkönnyeztem a történeteteket... Mindig ilyen érzelgős voltam... De így jó ez.
De szeretnék már ilyeneken törni a fejem, hogy hogy mondjam el apucinak!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


SysyKép

Aranyos vagy, köszi!
Nekem az esküvőszervezés egy tortúra volt. Valószínű azért, mert nem úgy zajlott le, ahogy mi azt a párommal elképzeltük. Na de szép volt, jó volt!

MóniKép

Ahogy Évi is írja, vannak még, akik 2003 óta próbálkoznak (mi is), sőt...

ZsófiKép

Korábbról olvastam, hogy Te is szedted a bromot. Mennyi ideig kellett és milyen magas volt a prolaktin szinted?

Henci
henci
 
 


Judyt Kép

Fel tudnád tenni a hőgörbédet, csakhogy egy babásat is lássunk?

Kép
zsuzsci
 
 


Evi!
Eselyesnek latlak ebben a honapban, mikor tesztelsz? Aztan torheted a fejed, hogy kozolhetes apucival

Ma delutan megyek vedonenihez, kiskonyvert Kép
Addig fekszem, romantikus filmeket nezek, alszom. Ezer eve nem csinaltam ilyeneket Kép

Zsuzsci, Tundi, Mea, Evi, Kobor!
Nagyon nagyon szuritunk nektek a babammal egyutt. Ebben a honapban tuti osszejon nektek, de a tobbieknek is drukkolunk persze. Csak most Ti vagytok a legkozelebb a teszteleshez. Tiszta szivbol kivanom, hogy mindannyian legyetek most zebrasok

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Bocs Evi, kozolhesd (rosszul irtam)

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judyt Kép
Magam előtt láttam az egész történetet, megkönnyeztem Kép
A recept ezek szerint: cserép, jó sok drukk és energia, na meg egy + teszt Vandától Kép

Zsuzsci Kép
Szorítok nektek, ne izgulj, ti már mindent megtettetek most már csak a várakozás van hátra.
Mennek a +++++ energiák.

Mea Kép
Ez nagyon jó hír, hogy fenn van a hőd, drukkolok, hogy ott is maradjon.

Judit Kép
Nagyon drága a párod, bár már én ott tartanék Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska Kép

Köszi a +++++ energiákat.
Neked is megy vissza, hogy gyorsan teljen az idő, és mihamarabb sikerüljön Nektek is....
+++++++++++++++++++++++++ Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Zsuzsci!
Kérésedet már is teljesítem:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Annácska!
A recept pontosabban a következő:

1. hinni kell abban, hogy sikerülni fog
2. cserép az ablakban
3. elevit szedése
4. 2 naponta akciózás
5. gyertyázás
6. sok-sok drukk tőletek
7. + teszt Vandától

Na meg az én esetemben a closty is szerepet játszott.Egyébként azért irtam azt, hogy hinni kell benne, mert én sajnos eddig mindig azzal foglalkoztam, hogy nekem biztosan nem lehet gyerekem.Ebben a hónapban pedig anyukám tanácsára végig arra gondoltam, hogy sikerülni fog.
És láss csodát sikerült is.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!Kép

Májusban vagy júniusban szeretnénk megtartani az esküvőnket. Igazából még csak most gondolkodunk hogy lenne a legjobb. De én nagyon be vagyok zsongva!Kép

Kinga!Kép
Ti hányan voltatok az esküvőn?

Henci!Kép

Remélem azért jó érzéssel gondolsz vissza az esküvőtökre.Kép

Sysy
sysy77
 
 


Judyt Kép
Nagyon köszi. Megkérdezhetem, hogy hogyan tetted fel? Gondoltam én is felteszem, hogy vessetek rá egy pillantást...

Kép
zsuzsci
 
 


Sysy!

Nagyon izgi ez a nyári esküvő! Nekünk szeptemberben volt - 3 éve- de nagyon szép volt az is. A szervezés külön élmény, de főleg akkor, ha minden terv szerint halad. Egy drága barátnőm és a párja is jövő nyárra tervezik az egybekelést, úgy látszik ez a nyár ilyen lesz!!!
Remélem hozzájuk már úgy mehetünk, hogy kettőnket hívnak meg, de hárman megyünk el, egy kis potyautassal!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


SysyKép

Hát persze, csak akkor nagyon tudott bosszantani, hogy az esküvő a mi napunk, rólunk kell(ene), hogy szóljon, s közben pedig a rokonság óhajait kell, hogy szem előtt tartsuk... Ez persze mit sem változtatott a határtalan szerelmünkön, és utólag már csak jót nevetünk az idegölő szervezésen.

Henci
henci
 
 


Sziasztok!

Most sajnos mennem kell dolgozni és ott nem tudok netezni,majd este jelentkezem!

Szép napot mindenkinek!

Sysy
sysy77
 
 


Zsuzsci!
Excelben megcsináltam a grafikont.
Ezt átmásoltam a Paint programba, majd meg változtattam a méretét.És feltöltöttem mellékletjént.
Ha nem sikerülne, akkor küldd el email-ben és megcsinálom neked.Kép

Judit!
ELküldtem a sablonokat.Kép
Te hányadik ciklusnapodon voltál a dokidnál?
Jól emlékszem, hogy a 41 cn.-on?
Csak azért kérdezem, hogy nekem a 39 cn-on fog-e látni valamit.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép
Anyukádnak igaza volt, csak pozítivan kell gondolkodni Kép
Na jó azért tenni is kell valamit érte, csak úgy nem jönnek a babák Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?