Új privát üzeneted érkezett!

Beze, most lelomboztál egy kicsit... ezek szerint semmit nem jelent, hogy rövidebb ciklusaim voltak... pedig azt hittem, hogy ilyen esetben nem nagyon jellemző a túlhordás... :?
Gyomorégést sajnálom... Ebéd után én se mertem bevállalni a sütievést. (Pizzázni voltunk.) Utána még elmentünk bevásárolni majd hazahoztuk a sütit. :P

Bogi, egyáltalán nem hangzik undin az eper túrókrémmel! :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: ezek fantasztikusak! én is fogok írni a csajnak, de kérek rá valami babanetes kedvezményt! :D
ez az egész volt 21ezer?
már sokkal korábban nem szülsz! használtok mérleget is? érdemes megvenni? sokat gondolkodok rajta!
süti remélem jól esett!
én répatortát ettem most ebéd után.

beze: bocsi én nem is néztem tovább a kocsikat, csak rögtön megláttam azt az egyet és felismertem.
sajnálom a gyomorégést!

dike: üdv a vonalzós klubban! látom, már jobb a kedved!!! juhéééé!!!

bogi: te is felcsigáztál az epres túróval!!

lányok, nekem annyit mocorog a kislányom, h csak na! reggel apával játszottunk vele és esküszöm, h élvezte, mert ahol ő kibújt, ott apa megnyomkodta, majd kibújt a másik oldalon. de zt sok-sok hosszú percen keresztül. édes cica volt!!! aztán egész délelőtt ment, ebéd után egyet aludtunk, most megint ugribugri van.

én most kezdem felfogni, h egy élet növekszik bennem és most kezd tudatosulni, h kapok nemsokára valakit, akiért felelős vagyok!-azt hiszem ezek az anyai ösztönök. imádom a kislányomat! :cry: :cry:
(tudom, tudom-későn érő típus vagyok!!! :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, Igen, kb 20-21.000 Ft volt mindez. Gergő szobája 3,5 m hosszú, Bencéé pedig 2m. Egyébként mivel sok figurát rendeltem, adott kedvezményt a csaj, mert a kis fűcsomókat, meg jó néhány virágot nem kellett kifizetnem. :)
Ugye milyen jó dolog játszadozni a pocidban fejlődő kis drágasággal? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

 
 

Csillag drága, nem akartalak lelombozni, ezek a saját tapasztalataim, de mivel Bencus is korábban jött, szerintem Gergő is kb ekkorra várható! Én pont azért nem számítok korábbi érkezésre, mert Lexi is ráhúzott 9 óra 42 percet. :lol: Mondjuk nagyon szeretném a karácsonyt itthon tölteni, 2 in1-ben.

kati, semmi baj, csak segíteni akartál, örültem neki így is. :wink: A pici lány már most nagyon huncut! :D Ma Marci is mocorgósabb, aminek én is nagyon örülök! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze: holnap 30.hét!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mérleg, Bencénél kölcsön kaptam a barátnőmtől az ő mérlegüket és nekem megnyugvást jelentett. Soha nem méregettem minden egyes szopit, csak reggelente néztem meg, hogy mennyivel lettünk súlyosabbak. Illetve mégis volt olyan, hogy mértem napközben is egy-egy szopit, mégpedig akkor, amikor úgy éreztem kicsit ingadozott a tejci mennyisége. Ilyenkor türelmesnek kell lenni, sokat pihenni, rengeteg folyadékot inni meg vannak szoptatós teák, homeopátiás bogyók, amivel lehet fokozni a tejtermelést. Egyébként pár nap alatt mindig rendeződött a mennyiség és nem volt szükség tápszerre.
Most használtan vettem azt a babamérleget amit a képen látsz, mert a barátnőm nem tudja kölcsön adni az övét. (Egy mérleget szerintem nyugodtan meg lehet venni használtan, semmiben nem különbözik az újtól.) A bolti ára 16.990 Ft én meg megcsíptem 6500 Ft-ért itt Győrben, úgyhogy postaköltséget se kellett fizetnem. Nekem most is csak megnyugtatásként lesz itt, így legalább nem kell azon filóznom, hogy vajon szépen gyarapszik-e majd Gergő. Tudom, hogy egyéb módon is látni egy babán, hogy minden OK, de így megkímélem magam a felesleges aggódástól.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Most egy kicsit önzőzök... Itt van pár esküvői fotó rólunk. Ezeket nagyon szeretem!

http://klesitz-foto.gportal.hu/gindex.p ... id=2213991

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!

Dike szuper az új vonalzód:)))))))))))
és örülök hogy minden ok!!!!!!!!!!..látod feleslegesen izgultál:)

Virág ha Gergő úgy születik mint Barni akkor ünnepelünk!!!!!!!!!!
gyönyörű lett Gergő és Bence szobálya!!!!!!!!!!!!!
a süti kép övön aluli......:))))))))
ÁLOM SZÉP MENYASSZONY VOLTÁL!!!!!!!!!olyan kisimult az arcod a képeken:))))))

Bogi én ugyan így szoktam enni a túrót:)))))

Kati én nem vettem mérleget egyiknél se.....sokan csak idegesítik magukat.........én havonta vittem mindegyiket védőnőhöz méretni.....
játék:én ugyezeket játszottam mindeggyikkel mikor még ideben voltak..szuper jó és emlékezetesek:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Virág, gyönyörűek voltatok! Ez a ruha annyira illett hozzád :)
Majd egyszer én is szeretnék ilyen szép díszeket, jó ízlésed van!

Kati, Dike nagyon szép pocakotok van!

Rita, azt hiszem Te kérdezted a múltkor a barátcserje kapszulát...(ha nem akkor bocsi), szóval már kb 4 hónapja szedem a Zafír barátcserjét!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Sziasztok

Most néztem meg alaposan a képet, amit a 19 hetes uh-ról kaptam. És a méretek alapján 2011.02.06 van írva, akkor nem értem miért nem modosítottak a dátumon. Mondjuk igaz, először kérdték a terhességi koromat, és már beírták is, aztán vizsgáltak. Két méret szerint is február 6. Nekem is szimpatikusabb ez a szám. Sőt a becsléseknél olyan is volt, hogy 26+1 naposan 920 gramm lesz, 32 hetesen meg 2 kiló. Érdekes nem?

Csillagvirág
Nagyon jók a képek. Ki volt a fotós? Az enyémeket a blogban megtalálod.
Patio-ba mentek sütizni. Azt a sütit én is szeretem, bár a mák nem a kedvencem, de nagyon szeretem a túrós-epres párosítást. Utoljára akkor voltunk, amikor úgy 3 hetes lehettem Regivel :wink: . Szuper idő volt, és kint ücsörögtünk a barátainkkal. Hogy rohan az idő, lassan a 7. hónapba kerülök, és beköszönt a tél is, Regi már a karácsonyt várja, és azután meg a kistestvér érkezését.

Kati
Mérleget béreltünk, de csak azért mértük mert visszaesett. Én pl. sosem tudtam mérni, hogy mennyit szopizott, más tudta pontosan.
Vendég
 


Virag, szepek voltatok!!!! Milyen kis finom, kifinomult izlesed van! Tenyleg nagyon Viragos a ruha amit viselsz!

Dike, Benneteket is megneztelek tegnap feszbuukon!! Lajkoltam is sok keped de nem mertem az osszeset mert az hogy nezne mar ki!! :lol: :lol: Es a profilkeped, a 2., a rozsaszin ruhaban apppaaaaam, az nagyon vaditoan szexi. A beallitas, a feny, a szinek..NBI! Tetszik!
Vendég
 


csillag: olyan szépek vagytok a képeken is!!! ez egy szép őszi nap volt! mikor volt, melyik hónap? ti is nem régen ünnepeltetek? emlékszem...
én is veszek mérleget szerintem, ilyen digiset használtan, mert nálunk még a hagyományosat lehet bérelni.
nekünk is vannak hasonló képeink az esküvőről. majd kicsinyítek és teszek fel. nekünk a kecskeméti színházban volt fotózkodás.

nita: ti hogy álltok babailag?
igen, szupi játszani velük. csak azt szeretném tudni, h amikor jelez, akkor inkább jól, vagy inkább rosszul érzi magát? például tegnap is hallgattunk zenéket itthon az erősítőn és volt, aminél kifejezetten sokat rúgott, de volt, amikor csönd volt. meg reggel is, h tetszett neki, h piszkáljuk, vagy azt mondta, h hagyjatok már békén...
azt gondolom, ezek soha nem fognak kiderűlni, de én sokszor elmerengek az ilyeneken...
biztos, mert ráérek!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Köszönöm a fotó dicséreteket! A ruhám szerelem volt első látásra és amikor felpróbáltam, kiderült, hogy sehol sem kell alakítani rajta, pont rám öntötték! Azt hiszem nem volt véletlen. :wink:

Kati, november 11-én volt az esküvőnk, szerencsére szép napsütéses időben. A képeken nem látszik, de azért vacogtam kicsit, mert mindössze 7 fok volt kora délután... :)
A digitális babamérleggel kapcsolatban szerintem nagyon eltérő az anyukák igénye. Van aki attól parázik, ha méregeti a gyerkőcöt, van, akit meg pont ez nyugtat meg. Ezt Neked kell eldöntened, hogy melyik csoportba tartozol.

Rita, igen a Patio-ban vettük a sütit, de képzeld, már nem mákos a tésztája, hanem mintha dió lenne benne. Nekem a régebbi mákossal jobban bejött, de azért ezt is simán betoltam...
Mi a mensi szerinti kiírt időpontod a szülésre? Csak mert írtad, hogy most inkább febr. 6 lenne a helyes dátum... (bocs, de a vonalzódból nincs erőm most számolgatni...)
Egyébként itt Győrben senkinél sem változtatnak az időponton az uh szakrendelésen. Azt viszont észrevettem, hogy amikor 12+4 napos uh eredményt vittem a Down kór szűréshez, akkor ott (gondolom a méretek alapján) kapásból átírták 13+1-re. (Biztos megvannak ezek a papírjaid, esetleg nézd meg, hogy mit írtak a kombinált tesztnél. )
Az esküvői fotósunk nem profi fotós, még csak nem is ez a foglalkozása. Klesitz Piroskának hívják és könyvtárosként dolgozik. A fotózás csak a hobbija. Bár szerintem annyira jó képeket csinál, hogy simán megélhetne ebből is.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag, nagyon szépek voltatok! :D Nyugodtan önzőzzél, ilyen képeket szerintem mindannyian szívesen nézegetünk! :D

kati, én nem vettem, 2 hónapig béreltük, felesleges stressz-forrás volt, nagyon megkönnyebbültem, amikor visszaadtuk, de persze nektek kell döntenetek. :wink:

Lányok, ma nagyon aktív voltam, persze csak vásárlás terén: :lol: leütöttem a hordozót is, illetve a babakocsi is ránk vár. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, ügyi voltál! Akkor most ilyen Graco-tok lesz a hozzá való hordozóval?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


beze: gratulálok!!! belinkeled, h miket vettél?

csillag: szétnéztem és figyelőbe tettem két mérleget. az egyik pont sárga, mint a babaszoba és pesten át is tudnánk venni amikor lesz az expo, mert megyünk a mamámékhoz utána, akik ugyanabban a kerületben laknak.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati most még szedem inkább a gyógyszerem nem szeretnék túl kis korkülönbséget..nincs autónk és a Mátét oviba kell vinnem ami naponta oda vissza 3 km......és itt a Barni is.még babakocsis.......majd jövőre valamikor abbahagyom a bogyót mindenkép addig szeretnék terhes lenni míg gyesen vagyok.......

pocaklakód:ha nagyon izeg mozog mondhatni már kellemetlen lehet akkor nem tetszik neki valami.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: őrült módon még soha nem ment, csak úgy jókat kapálózik. még nem ériel sem a gyomromat, vesémet, így nem kellemetlen...
neked mi a foglalkozásod? vagyis máté előtt hol dolgoztál?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Máté előtt még suliba jártam..gyakorlaton "dolgoztam" először Intesr spár ruházati osztály majd Hervisbe.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bogi: előbb majd meg kéne rendelni és megcsinálni a gyerekszobát :):):) tavasznál előbb tuti nem lesz belőle fotó :)

Nekem sem volt mérleg :) első két hónapban két hetente mértük védőnéninél aztán havonta :) most meg azt sem tudom hány kg :)

Viri: annyira szépek voltatok :):):) nagyon jók a képek :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Regit vittem oviba fél 9-re, aztán még elintéztem a dolgaim, vettem 7 kg almát is, úgyhogy most egy darabig elég. Csak 800-at fizettem érte, és itt kifogástalan minőségű, szóval nem permetezik, meg ilyenek. Nagyon szépek, úgyhogy sütésre nem használom, csak kizárólag enni. Zöldségesnél, anyukámnál meg a boltban is voltam. De most minden meg van, holnap ugye ünnep, és itt semmi sincs nyitva, csak a virágüzlet.

Csillagvirág
Igen, változtak a sütik, mert a cukrász átment a szemben lévő nem tudom mi is a neve cukrászdába. Az nem a Patio-é, és ott lehet kapni a mákos változatot. A vonalzóból nem is lehet jól látni, mert csak a heteknél vált. Így ha jól tudom vasárnap. De persze a dokinál továbbra is a menzeszest számolom, csak magamnak így.
Én nem voltam kombinált teszten.

Beze
Ügyes voltál!
Vendég
 


virág! nagyon jó a dekoráció tetszik!! :wink:
nagyon szép menyasszony voltál!!!

bogarka! köszi:) :oops: ott még modellkedtem, és csupán 10kg -val voltam kevesebb! 8)

KépKép
dike
 
 


Rita, köszi az info-t a cukrászdával kapcsolatban. Ezt nem tudtam, hogy átment a Patio cukrásza a másik étterembe. Akkor legközelebb oda fogunk menni a mákos változatért. Nekem az jobban bejön (meg a férjecskémnek is :D )

Nagy itt ma a pangás, úgy látom mindenki másfelé jár... Nálunk Apa ma végre elment háziorvoshoz, már kb egy hónapja krákog, köhécsel... eddig beszedett egy csomó természetes hatóanyagú ezt-azt, de nem lett jobb neki. Tegnap aztán kifakadtam, hogy nagyon nem szeretném, ha az újszülött babánknak kellene antibiotikumot adni azért, mert az ő bacijai megtámadják Gergő fejletlen immunrendszerét. (nem vagyok mániákus gyógyszerszedő, de elfogadom, hogy van olyan, hogy nincs más megoldás). Egyébként kapott is gyógyszert, mert az orvosa azt mondta, hogy valószínűleg a gégéjénél van egy gennyes gócpont, ami nem jön helyre a teáktól meg az öblögetéstől. Remélem tényleg hatni fog az antibigyó és teljesen egészségesen ott lehet majd velem Apa a szülőszobán, meg persze miután kibújt Gergő, megpuszilgathatja majd.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: meg tudnád nekem adni még egyszer a dekoros csaj címét?
ügyi vagy, h apát elküldted!!!
nálunk ez nehéz dolog, mert apa nem hajlandó semmit bevenni, még természetes bigyókat sem.
de egyik nap, amikor hoztam haza a c-vitamint mondtam neki, h néha kapkodhatna be belőle( gondoltam bepróbálkozok), és ő csak annyit kérdezett, h nem lesz baja tőle? :roll:
és majd fog enni ő is. és ma már hiányzott egy belőle!!! juhéééé!!!
lehet, h tegnap bevettem 2 szem magne b6ot és este nem keményedtem ezért?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, itt a cím:

www.kakukktojas73.gportal.hu

Email-en keresztül tartottam a csajjal a kapcsolatot. Azt meg nem is mondtam, hogy megírtam neki, hogy kb. milyen figurákból szeretnék összeállítani egy képet, megadtam a fal méretét és ő megtervezte mindkét szoba dekorációját teljesen ingyen! Küldte a látványtervet (kézi rajzzal készítette) és egyáltalán nem sértődött meg azon, hogy az első, amit Gergő szobájába csinált, nekem nem jött be. Utána pontosítottuk, hogy mit változtasson rajta és csinált egy új tervet.

Apa nálunk is azt hajtogatta még a hét elején, hogy ő aztán nem fog antibigyót szedni, de úgy látszik az, hogy mondtam, hogy Gergőnek is lehet baja az ő csökönyössége miatt, hatott. :wink:

Most meg Bence miatt van egy kis lelkiismeret furdalásom... egy órája fektettem le, de szokás szerint csak kiabált az ágyában még 20 perc után is, erre rápirítottam és megkérdeztem tőle, hogy "muszáj neked állandóan kiabálnod alvás helyett?", na azóta kuss van... szerintem megsértődött és elaludt... örülök neki, hogy pihen, de azért rossz érzés, hogy kiabáltam vele... :?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Lehet, hogy a MagneB6 segített, de az is lehet, hogy most épp nem jött front. Mindenesetre szerintem szedd nyugodtan folyamatosan, ártani nem tudsz vele.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: köszi, írok a csajnak.
ne legyen lelkiismeret-furdalásod. gondolom, ha nem alszik, akkor dilis már korábban este. az oviban sem ricsajozhat majd, amíg alszanak a többiek!!! napirend, anyukám!!!! :lol: de hát tudod te ezt!!! :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Virag, jol tetted, hogy elkuldted Apat!!!!
Bencus szerintem nem haragszik, inkabb csak elszegyellte magat, tudja O jol, hogy direkt kiabal, erted!!??? :wink: :D :D :lol:
Vendég
 


A "kiabálást" úgy értettem ám Bencénél, hogy azért emelt hangon próbál "társalogni" velem alvás helyett, mert ilyenkor ő az emeleten van a szobájában én meg az alsó szinten a nappaliban... Egy darabig nem válaszolgattam neki semmit, gondoltam hátha bealszik, mert megunja az egyedüli "cseverészést", de nem így volt... ezért pirítottam rá... Tudom, hogy néha szükség van ilyenre, hogy egy kicsit helyrerakjuk a dolgokat. :wink: De azért köszi Nektek is a megerősítést!
Napirendünk egyébként tökéletes és mindig is fontosnak tartottam. (2 hónapos korunkra sikerült elérnünk, hogy mindig meglegyen a megszokott napi ritmus.) Most egyébként szerintem azért nem akar aludni, mert érzi, hogy hamarosan nagy változás lesz itt nálunk... Más egyéb dolgai is vannak, ami erre enged következtetni.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Húúúúúú, Csajok, azért a keményedéseim most már eléggé fájnak... nincs belőlük sok, de levegőt visszatartva várom, hogy múljanak... közeledünk a cél felé! juhéééééééééééééééjjjjjjj...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok csajok :):):)

Nekem most ez a hónap sem sikerűlt de nem törtem le :):):):) ( na jó egy incuri pincurit mikor megláttam ) de tényleg jó kedvem van :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Virag, akkor ez most mit jelent? Szerinted mikor buvik ki?

Nika, igy van. En sem torok le holnap amikor megjon v holnaputan.:):) Mar nagyon varom mert iszonyat faj a fejem, nincs etvagyam ma es ez a veg, ekkor dobbbbant be piri! Ha kidobom az ajton, bejon az ablakon ez a piri! Latom Te is igy vagy ezzel Nita. De ha ma` itt van, mit csinaljuk vele, ugye! Nem szivesen latott vendeg de ez van.:shock:
Vendég
 


Vagyis Nika! Nemtom miert Nitat irtam! bocsi, megtevedett az ujjam! Sorrrryyyy!!
Vendég
 


Virag, szted Bence igy megerzi? Vagyis a gyerekek igy megerzik? Ha mar igy sejti a valtozast, lehet tenyleg csak napoknapok kerdese. Ok nagy raerzok, megerzok. Katinak is hogy megmondtak a csoportjaban "Kati neni neked baba van a hasadban!" :shock: Nem semmi!
Vendég
 


bogi: úgy meghatódtam, h emlékszel erre a storyra!!! nekem is rögtö eszembe jutott laura mondta, h : kata néni, neked baba van a hasadban? :shock:

csillag: mit saccolsz?ezek már azért kemény jósló fájások, nem? ilyenkor nézed az órádat, h hány percenként jönnek?
nst-re mikor mész? de izgi!!!!(nekünk). neked kitartás!!!!

nika: ha nem törtél le nagyon, annak örülök!!!! még mindig előtted a következő hónap!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nika, sajnálom... pedig titkon az járt a fejemben, hogy biztos azért jössz mostanában kevesebbet, meg azért nem írtál nagyon magatokról, mert esetleg van valami...

Bogi, kötve hiszem, hogy napok lennének már csak hátra. Gergő tuti kivárja az ő idejét. :) A keményedések -még ha fájnak is - semmit nem jelentenek, mert nincs bennük rendszer. Szóval van még idő.
Bencénél az a furcsa számomra, hogy egyre többet bújik hozzám. Pedig alapból nem nagyon szokott... sőt, ő inkább az a "messziről szeress engem" fajta gyerek. A másik meg, hogy mostanában sokszor simogatja meg a pocimat és mondja Gergőnek, hogy "most már majd gyere!!!!!!!!!!!!!!" Én meg nem tudom levakarni a vigyort a képemről, annyira aranyos ilyenkor.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati, en mindenre emlekszem!! :wink: :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Kati, NST csak jövő héten szerdán lesz. Bencével 2x voltam ilyenen, aztán amikor mentem a harmadikra, akkor már fájásaim voltak és NST után másfél órával a kezemben volt Bencus. :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csiilag: most is ezt kívánom neked!! és gergőnek is. bence édes lehet. elgondolkodtál már, h meddig leszel otthon a picurral? mikor mész vissza dolgozni?

képzeljétek! úgy volt, h ma megyünk vacsizni, de most telefonált a párocskám, h majd csak 8 körül ér haza. akkor nekem már nincs kedvem nekiindulni kecskemétre. azt mondta hoz valami kínait. nyamm-nyamm.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, pontosan tudom, hogy mikor szeretnék újra dolgozni, 2012 szeptemberében. Remélem, hogy a sulinak is jó lesz... (Akkor fog ugyanis egy másik angolos kolléganőm is visszamenni. Mindkettőnknek végleges szerződésünk van, így bízom benne, hogy egyszerre visszamehetünk és azoknak nem hosszabbítanak majd szerződést, akik most a helyünkön vannak.)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: az még egy csomó idő!!! de jó, addig babázhatsz. én sem tervezem hamarabb. aki helyettem van, ő is csak évenként kap szerződést, amíg én nem szólok, h visszamegyek.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, Bencével is két év után mentem vissza dolgozni. Nálunk vagy szeptemberben kezdek vagy semmikor. 1 évesen még annyira kicsik a gyerekek, hogy a szívem szakadt volna meg, ha dolgoznom kell...
2 évesen viszont simán elvolt anyuéknál. Tudod, én szerencsés vagyok ebből a szempontból, mert a férjem délelőttönként többnyire itthon van, 11 körül vitte be Győrbe Bencust a szüleimhez, én meg 2 körül mentem is érte. Gyakorlatilag csak evett ebédet, játszott egy kicsit majd aludt. Utána már ott is voltam érte. Remélem ezt majd Gergővel is meg tudjuk játszani.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogikám, Te jól vagy???? Igen hallgatag vagy... pocid fáj még?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Jol elbeszelgettetek itt Ti Ketten!! :D :D :D
Perszepersze nem ugy ertem, hogy napok, hanem napoknapok, hogy olyan sacc/kb 2 het korulig tippelek igy a Bencus elbeszelesebol. Ok biztosan tudnak Gergovel ertekezni ugy erzesekkel, tudod, mint amikor Neked is mondta Bence amikor kerdezted vajon mit csinal Gergo azt felelte uszkal.-ha jol emlekszem. Ezt is honnan tudta? Vagy emlekeznek meg erre vagy valahogy atjon nekik a pocakon. Nemtom. Mintha lenne 3. szemuk a kicsiknek. Koszi jol vagyok, pocakom nem faj, majd holnap. Tuti meg fog jonni pedig progi van es semmi kedvem a mensimmel kinlodni. :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: Ma alig ettem, fejem is faj(t), ez mindig mensi elotti napon van igy. grrrrr!!!!!
Neked kemenyedes azota? Banyek, en ezt mar almodtam!! Hogy ezt igy megkerdezem itt a topikban!!! :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


csillag! hu már nagyon nagyon izgi! dobsz majd még egy pocak képet?

nika! sajnálom:(

KépKép
dike
 
 


Bogárka, Anyáááááááááám, hogy Neked micsoda memóriád van! Tényleg mondott ilyet régen Bence, hogy Gergő úszkál a pocakban!!!!
Egyébként én is hiszek abban, hogy ők ketten valahogy kommunikálnak már most. Biztos, hogy nem véletlenül mondogatja Bencus azt, hogy most már nyugodtan jöhet Gergő. Mintha tudná, sejtené, hogy most már teljesen kifejlődött a kisöcsi és semmi baja nem lehet, ha kibújik... :roll: :roll: :roll:
Na, de elég belőlem/belőlünk...
Hová mentek holnap (ha nem titkos...)? Piri meg monnnnnnyon má' végre leeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogi, ja a "déjá vu"-dre nem válaszoltam... épp most van egy ugyanolyan lélegzetvisszatartós keményedésem, de mivel csak egyesével jönnek, nem jelentenek semmit...

Dike, majd talán a hétvégén csináltatok a férjemmel egy normális fényképet magamról és akkor ígérem, ide is feltöltöm.
Te hogy vagy? Van valamilyen terhes tüneted? Puffadás? Hányinger?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag! puffadás továbbra is, és cici feszülés.semmi több!!!

KépKép
dike
 
 


Viragom, Bence megbizhatobb, mint egy orvos!!:):):) Ha O azt mondja, hogy mar nyugodtan johet, akkor hallleluuuuujaaaaaa, akkor biztosan minden rendben, aggodasra semmi ok, csak a szulesen kell tul lenned es hajra!! :D Olyan fura, hogy mar szulsz!! Nem regen meg 14 hetes voltal, erre is emlekszem, ekkor csatlakoztam a topikhoz. Bezerol is ekkortajt derult ki, hogy terhes a 8. het fele hajtott a csaj!:) :wink: Most meg mar O is a veghajraban tart! Nem semmmi!!!! Rohan az ido mi meg csak orgeszunk!! hihiiiii
Nem lesz semmi program megsem Nalunk Viragom mert pocsek lett az ido. Esik az eso es fuuuu a szel. grrrr!!!! Mentunk volna kirandulni egy nagyot. Ugy volt, hogy reggel indulunk 8 korul es majd jovunk amikor erkezunk!:) Lefujva. Pedig egesz heten szep napos ido volt.:(:( Piri meg nem jott de varom, mar a derekam is majd` le szakad. Ebbbol a szempontbol nem is banom, hogy maradtunk itthon.
Ma voltak kemenyedeseid? Mizus az utcaban? Nagy a csond? Laknak meg ott valakik a kornyeken vagy csak Ti vagytok egyedul? Ma progi?

Kati, este volt kinai? Gyerkoc, mocorog?:)

Tobbiek, ki mit csinal a hetvegen? Mit foztok? Nekem otletem sincs.
Vendég
 


Sziasztok!

Bogárka
Most tortát sütök, aztán ebédre összedobok egy gyors bolognait, szósz már kész, csak tészta kell hozzá. Este meg rakott krumplit csinálok, két tállal, holnapra is. Mert holnap nem lesz időm főzni. Ma meg amíg alszik Regi délután, addig elkészítem, sok vele a pancs.
Ahogy nézem jól feljött a piskótám :shock: Mégsem lesz olyan picurka ez a torta.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?