Új privát üzeneted érkezett!

Jujj most látom!!!

Hajrá Aranyos!!!! Küldök energyt!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :)

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Aranyoska mindent bele!!!!! :D Hajrá Beki baba, mutasd meg ma magadat Anyukádnak :D :D :D

Jujj de izgi, hát csak ennyi , hogy ez a kislány akkor jön amikor pontosan kell neki :wink: .....De szép is ez az október 21-e :D

KépKép
gyancsi
 
 


EMESE
HAJRÁÁÁÁÁ! MENNEK A DRUKKOK! ÜGYESEK VAGYTOK NAGYON!!!!!!

szisszka
 
 

 
 

Csak holnap fodrászkodunk, mert ma nem ér rá a barátnőm, úgyhogy itt fogok ólálkodni a gép körül :D

KépKép
gyancsi
 
 


én is ólálkodok, csak közben Marci Hannah-t néz :D

szisszka
 
 


Hajra Aranyoska, gyors és szép szülést!!! :wink: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Maccs
vörösmacska
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Húúú, mire érkezem!
Hajrá Aranyoska és Bekibaba!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaj de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Húúú, de izgulok!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


EMESE: Éljen éljen!!!! Drukkolunk mindannyian!!!!

Senkit nem akartam megijeszteni a teltházzal... azért végül mindenki megszült (mindennki a szülöszobán) csak sakkoznak a helyekkel. De mivel rengeteg orvops és szülésznő serénykedik így ott mindenki ura a helyzetnek :-) Csak kicsit futószalagos, d e ezt a kismamikkal nem éreztetik. Mindenki mindenkivel nagyon-nagyon kedves!!!
Csakhát mivel én nem szültem így volt időm nézelődni a közlekedőt (unatkoztam, kinyitottam az ajtót hogy lássak mozgást...) szóval csak én láttam, hogy mint a futóbolondok :lol: . De nagyon segitőkészek!!!!

Én most oylan sok kisbabát és vajudó, szülő nőt láttam, hallottam (mármint nem magáta szüléseket láttam) hogy még mindig a hatás alatt vagyok. nme is tudom mit érzek, nagyon vároma kis Patrikom, d e megis nyugodtam hogy mindjárt itt a mi időnk is.

Igen, azért nem engedték, mert abban a kórházban csak 36 héttől lehet, gonolom a 35+ akárhánynappal én pont határeset voltam(ami főorvosi vagy valami más nagyfejes engedélylel engedélyezhették volna) és inkább a dokim visszadobott 34 hétre mert akkor nincs kockázat a részükről. Aztán másnap azt mondták hogy adniuk kell tüdöérlelőt, aztán a dokim mondhatta mégis hogy inkább több mint 35 gtes vagyok, mert mégsem adtak....(csak 34 hétig adják)
Szóval az biztos mostmár akármi lesz nem tartják vissza, mehetek majd szülni. dokim azért javasolt még egy hetet, d e esetleg a hétvégén a front miatt indulna és valamiért mégsemm akarná a doki( bár szerintem már nem tartaná vissza) akkor inkább megyeka klionikákra egyből.
Persze lehet, hopgy most meggondolja magát Patrik és inkább kivárja az idejét.... De én nem szeretném, így is nagy már :-D


Kérdésem: ha külső-belső méhszáj egyujjnyira nyitva akkor mi várható? Még akár hetek is???

rabbe78
 
 


Visszaolvasok, jó sokat írtatok szerencsére :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Emese!
Mennek a drukkok! Nagyon ügyes vagy! Ma már anyuka leszel és látni fogod Beki babát!

rodina74
 
 


Szisszka, enegem érdekelnének a nyomtatványok, bár én is nyomtattam ki vmit még melóban, de jobb, ha több lábon állna k az ismeretek.
Szóval megint Hanna tombol nálatok:)
Itt egy kicsit fúj a szél, a tv el is ment, nincs adás....Nekünk is az a gáz a számítógéppel, h. Andris ezen dolgozik, mikor hazajön.

Kinga, ezt a laskaföldet nem értem :oops:

Eclipse, hogy vagy ma?Örülök, h. Erikának sikerült megnyugtatnia!Bérszámfejtővel sikerült beszélned?


Eta, ez nagyon jó story, fel is olvastam Andrisnak, főleg a végét hangsúlyozván :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Lányok!
Én most olyan jót bőgtem erre a hírre! Annyira örülök!
Jó érzékeny vagyok, mi?! :oops: :oops:

rodina74
 
 


Húú, nem tudom mit csinálatm, Aranyoska nagyon szorítok neketek!!! :D

Szóval Eta, Andris ilyenekre nem képes, de nem baj!
Nekem is rendet kéne teremtenem....

Vaya, örülönk, h. jelentkeztél!
Ez a táppénz dolog sajna sehol sem egyszerű, nálunk is minden hónapban van vmi galiba.....
Gratula a 38.héthez!
:D

Akra, hozzánk is csak akkor jön a védőnéni, ha már hazajöttünk Lucával a kórházból. De akkor jön a gyermekorvos is!
Tv-nálunk is sláger Andrisnál :D


Mikegirl, látom mára sem teveztél pihengetős napot....
Apa nagyon ügyes, h. így meg tud venni dolgokat, Andris tuti nem képes ilyesmire.
Közös ajándék, az nálunk is kérdőjel, de az idén szerintem nem lesz!
Nst- 2 naponta, én sem akarom, így úgy döntöttem, h. megvárom anya buliját, és 26-án megyek szülni!

Sophie, gyere este mindenképp,h. mi volt a dokinál.Sajnálom a köhögést....Az igazi mézet még nem próbáltad?Nekem attól mindig hamar elmúlik, bár azt már a kezdetekkor alkalmazni szoktam.

Vikoo, hogy vagytok?Rátok is annyit gondolok, h. az ne igaz!

Gyancsi, akkor jó volt az úszás!De akkor is bátor vagy!!!Aranyér-nekem is van, most éppen nem fáj, de komolyan mondom, én már hozzászoktam :D (nem a terhesség alatt jött ki)
Szerintem is lehet picit hideg lesz a hazahozós ruha, bár még gondolom overállt adsz rá, bár én nem vagyok gyakorlott anyuka!De az biztos, hogy nagyon csini!!!!Meg te is nagyon csini vagy!Én is fel akarom ma hívni a barátnőmet, h. vasalja ki a hajamat!
Telefon: én addig használom, amíg tönkre nem megy, ez életem 3. telefonja, de ragaszkodom a Nokiához :D

Rabbe, nagyon sajnálom, ami történt, de az a lényeg, h. rendben vagytok!
Teltház a kórházakban-ááááááááá
Amúgy lelkileg hogy vagy?

Amidalah, gyere majd, h. mit mondott a doki.

Én mára kisebb rendrakást terveztem, de nincs kedvem, még az a szerencse, h. nincs adás a tv-ben, vagyis eltűnt...
Hasam görcsöl-szokásos, lassan már észre sem veszem.
Csajok, én ezennel becélzom az okt. 26-át
:D
Tegnap meg volt a bevásárlókörút is !

Na, megyek okozok vmit!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka: köszi, megvagyok, talán valami nyugalom is megszállt, de kitudja meddig.... hétfő estig egész depis voltam már az utolsó napoikban...

rabbe78
 
 


Sziasztok!

Kicsit elkéstem ma a táblival, de kivételesen olyan jót aludtam, csak 8-kor ébredtem fel :)

Baba nemét illetőleg, ha nem lenne ilyen fejlett az orvostudomány, nem is érdekelne, majd megtudnánk, de így hogy először beleéltük magunkat az egyik nembe, aztán hidegzuhanyként jött, hogy kisfiú, most meg megint kétszer kislány... Próbálom magamnak mondani, hogy nem érdekel, meg 1 hónapon belül úgyis megtudom, de sajna folyton ezen jár az agyam...
Na de úgyis adott a dolog, csak mi éppen nem tudjuk még :)

Pelenkatartó vödör: bocsi, de nem voltam elég részletes.... nekem mosható pelusaim vannak és egy olyan vödör kellene, aminek van fedele, meg 10 l-nél több (ezt kipróbáltam, nem fér bele 12 db pelus).

Megágyazás: lehet Lucuzs verziójánál maradok :) Kiságy összerakva, matrac benne van. Anyu elvileg úgyis itt lesz a hazajövetelemkor és akkor majd ő megágyaz :)

Sophie: na, mi volt a dokinál ma?

Navi: köszi a felvilágosítást a hepatológussal kapcsolatban :) Hát nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen értékeid lesznek. Remélem jók :) , bár nem tudom, hogy te mit szeretnél jobban, szülni vagy várni még 1-2 hetet....

Dorka: hogy vagy? Görcsölés? Aranyoska, Eclipse és Te következtek mostmár :) Na meg Vikoo, mert ő már tágul :)

Eszter: köszi az infokat Macsékról :) Neked meg szorítok a következő uh-ra! :)

Mikegirl: nosztalgia hozzászólást jó volt olvasni, vicces is volt :)
Akkor én nem leszek kíváncsi, hogy vajon ki lesz a következő... :D
Szőlő miatt irigy vagyok :(, ez az amit a cukor miatt ne ehetek, pedig nagyon kívánom :(

Gyancsi: én a múltkor kértem tőled a babareceptes könyvet pdf-ben. Elküldöd? Csabinak ismét Boldog Szülinapot! :)

Szisszka: de szép nagy pocid van :) Majd meg is mutatom Janinak :) Szerinte az enyém nagyon nagy, pedig ahogy benneteket elnézlek, az enyém szinte a legkisebb :) Szombaton csináltatok majd képet róla és feltöltöm én is :) (meg kiságyat is).
Engem érdekelnek a papírok és nyomtatványok :) Bár én is próbálok utána járni, de egy csomó mindent nem találok, pl. most a Tgyás igénylése szülés előtt, kinek kell leadni, milyen nyomtatványt, stb. 25-től elvileg azon leszek. Ja és nem kifizetőhely a munkahelyem.

Kinga: nagyon sajnálom ezt a bírósági dolgot. De kötelességed tanúskodni? Nem tudom, hogy hogyan működnek ezek s dolgok. Ctg-n mi volt ma?

Akra: én is januárra tettem 5 vizsgát, meg a diplomamunka első részét. Muszáj lesz megcsinálnunk :) Majd Apáék besegítenek egy kicsit :)
Védőnő még nem volt, de nekem nem is mondta, hogy jönni akar.

Most olvasom, hogy Aranyoska szülőszobán, de jó, pont a 40. héten :) Mennek a drukkok! +++++++

Puszi, még jövök, nehogy lemaradjak valamiről :)

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Aranyoska!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++

Eta - jaj remélem nem bántottalak meg az utazásokra vonatkozó megjegyzésemmel. Hidd el, nem vagyok irigy, és ha nem így, hanem milliókért mentek volna, akkor sem érezném magam rosszabbul :lol:

Sophie - remélem a köhögésedre most már kitalálnak valamit!
Doki után tessék jelentkezni :wink:
Újszülött TAJ - be lehet menni személyesen, csak attól még nem intéződik azonnal. Max 22 nap.

Gyancsi - aranyér :? Én még nem tudom mi az, de persze ami késik, nem múlik :?
Telefon - nekem 2007-es a telefonom. Kb. öt évente cserélem. És elég egyszerűek az igényeim, mert én csak telefonálásra használom, esetleg fénykép, videó, de semmi egyéb.
Hazamenős rucink: a miénk hasonló, mint a Tiéd. De: nálunk a body hosszú ujjú, a rugi plüss és ujjatlan, + egy kardigán, minden más ugyanaz (szőrős, vékonyabb overál, harisnya, vékonyabb sapi rajta a kapucni).
Hogy fázni fog-e Lili, vagy Adélnak melege lesz? Attól függ milyen idő lesz......de ezt még a meteorológusok sem tudják :lol:
Nagyon dögös kismami vagy! És igen, nem is tudom hogy lehet ilyen hosszú hajjal élni, létezni :lol:

Rabbe - visszatartott Patrik :? De ha a dokid így látta jónak, akkor bízzunk benne!
Engem más vajúdása inkább megijeszt :oops: :oops: Meg a szülés közeli állapotától ideges leszek, elkezdek izgulni :oops: :oops:
Én egyetlen vizsgálaton sem voltam sehogy nyitva, amíg a szülés el nem kezdődött. Nem tudok sajnos válaszolni...... (Gondolom most sem lesz másképp, de majd holnap a dokim megmondja a frankót.)

Amidala - várjuk a dokker híreket.

Dorka - igen, az idén semmi nem lesz is egy lehetőség nálunk is.

Jaj csajok, képzeljétek mi történt!!! :cry: :cry: :cry:
Gödöllőn az egész központ fel van túrva, parkolóhely sehol. Leálltam egy rakodási területre a banktól 5 méterre - kp-ért mentem - , és a szél rádöntötte a kocsi orrára a vas táblát, amin a rakodási felirat van. Össze - vissza karistolta a kocsit :cry: Még bent ültem a kocsiban, amikor ez történt, éppen akkor parkoltam le. Egy csajszi látta a fejem, hogy totál kész vagyok, odajött, és mondta, hogy nem én mentem neki a táblának, hanem a szél döntötte rá a kocsira. De ne aggódjak, csak karcolások -áááááááááááááááááááááááááááááááááá :twisted: :twisted: :twisted:
Aztán elkezdtem tudakozódni, hogy kié ez a f.sza tábla, mire jól kioktattak, hogy a tábla azért van ott, hogy ne álljak oda. Ekkor durrant be igazán az agyam: hová álljak, ha sehol egy talpalatnyi hely???????? Ráadásul mi van, ha a vastábla egy mellette elsétáló pici gyerkőcöt kólint fejte?! Az egy tök más dolog, hogy odaállok, az meg egy másik, hogy egy tökre labilis, vas táblát kiállítok az útra, aztán lesz, ami lesz. És az is pofátlanság, hogy amikor sehol nincs hely, lefoglalnak két kocsinyi helyet!!!!! És 2 percre vettem igénybe összesen a helyet......qva drága kettő perc volt :twisted: :twisted:
Egyébként meg mindent elintéztem, halálra cipekedtem magam. Mint egy málhás szamár, úgy jöttem ki a piacról. Dobtam fel gyorsan egy karfiollevest, meg főztem is meg simán karfiolt - majd kitalálom mi lesz belőle. Rántott vagy pedig sajtos - besameles mártással leöntött, virslikarikás, sütőben megsütött cucc. A husikat elkezdtem előkészíteni, mert van, amit előkészítve, de nyersen fagyasztok le. Most megyek folyt köv a főzős kajákkal.

Igen, tudom, Harry Potter klub tag vagyok :lol: :lol:

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Na jó segítek:laska-annyit tesz tészta.Szándékosan nem akarom kiírni a falunk nevét....
Ez megy a reklámba:Kérek még .....lyit......(tésztát)

Ma sem vizsgált meg doki,sőt az elmúlt 38 hétben egyáltalán.Oké legelején igen,de azóta egyáltalán nem.Fogadott dokim nincsen,Jánosban nagyon lazán veszik a terhesgondozást. :roll: :roll: Mindig megkérdezik,hogy van e valami panasz,nekem meg nincsen,így mehetek Isten hírével.
Ctg-n minden oké volt.Reggel óta vannak kisebb nagyobb fájásaim,azt mutatta a gép is.

Hajrá Aranyoska,szorítunk értetek!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Mike:mennyi hasonlóság!Hozzánk is ma jön a gázszerelő,5-re ígérte magát.

Eta:köszi,hogy a segítséget,szólok ha kell.Most Tata vagy Tbányán laksz?(Tbányát nem szeretem,Tata viszont a kedvenc városom.)

Dorka:ha jól emlékszem,Te Komáromban élsz ugye?
Akkor 3-an vagyunk ebből a megyéből.

Szomszéd ügy:engem is megjelölt tanúnak,innentől kezdve meg kell jelennem ha behívnak a bíróságra.Csak annyi,hogy megkérdezhetett volna vállalom e egyáltalán?Na mind1......

Gyancsi:nagyon csinos vagy!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Csak egy nagyon gyors bekukk!

Aranyoska
Drukkkk++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vikoo?!?!?!?!?!?!?
Valakinek híre Róla és Boldiról?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok Lányok!

Jujj de izgis!

Hajrá Aranyoska és Beki baba!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

És szerintem már Vikoo is Boldi baba is finisel :D :D :D :D :D :D

Kinga,
előzetes megkérdezés nélkül én el nem mennék, hogy a fenébe gondolja, most ilyenekkel zargatni egy kismamát, látszik már belehülyült a válási hercehurcába :evil:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Vége az áramszünetnek!

Aranyoskáról azóta nem érkezett infó... de már nagyon várom!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Semmi hír?
Húú, nagyon izgulok!
Pedig már közben megnéztem azt az új JLO-s filmet is, nagyon szuper volt!!!

Mondjuk a hangulatom meg a béka feneke alatt van....De hagyjuk!
Csak mindent a lelkemre veszek túlságosan is!

Rabbe, örülök neki, h. nyugodt vagy, azon meg, h. depis lettél nem csodálkozom.
Érdekes dolog ez a visszatartás!Tüdőérlelőt nekem sem adták be...Nem is értettem igazából!
A lényeg, h. nincs rossz hangulatod!!!

Tatjana, dehogy késtél el a táblával, köszönjük nagyon!
:D Bizony tényleg idegesítő, h. ilyen eszközök mellett ilyen nagyfokú a bizonytalanság a baba nemét illetően...De nemsokára már tényleg a saját szemeteknek hihettek!Igazából én már a dokiknak nem is hinnék, bármit mondanak!

Mikegirl, sajnálom az autót!B@sszus, h. mindig történik vmi!!!Sikerült megnyugodnod?
Annyira utálom, h. ők hibáznak és még nekik is áll feljebb!!!
Hogy kell csinálni ezt a virslikarikás besameles karfiolt?Úgy megkívántam, ahogy írtad!

Davallia, nagyon köszönjük a híreket Ebbáról!Örülök, h. minden ok, és remélem gyorsan meggyógyul a gépe is!

Kinga, most már vágom, köszi a segítséget :D Mi Koáromban élünk bizony, Eta pedig tbányai :D
Mondjuk én azt durvállom, h. nem vizsgált meg már ennyi ideje, szerintem ez túl laza már.Nem szólsz?
Fájások, milyenek?

Mi lehet Aranyoskával?????????????????????????????

Eclipse, Vikoo szerintem is finisel!
Tudja vki Vikoo számát?


Csillag, te merre jársz?
Lucuzs?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Jaj, Lucuzs, nézd milyen buta vagyok, el is feledkeztem az áramszünetről!Ne haragudj!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Mikegirl
Igen, elvileg ügyfélkapun lehet intézni ezeket. Én is akartam csináltatni, de nem jutottam el odáig :D Mindig csak tervben van, pedig sokmindent leegyszerűsítene, az biztos.
Érdekes, h azt mondták, h nem működik a babucinak a személyes TAJ kártya intézés...:shock: azért ez durva. Én úgy tudom, h lehet...
Szerintem holnap felhívom őket, és megkérdezem mi a helyzet! Azért jó lenne, ha egyből megcsinálnák.
Ruha: na igen, no comment... marha drágák a gyerek ruhák, és nem is hordják még sokat a gyerekeink, olyan bazi hamar kinövik! Apának is mondtam, h nézzen Marcinak a Tescoban téli dzsekit. Megnézte, 5000-9000 között látott, de nem mert venni. Nálunk Marci nem vesz fel akármit, rohadt nagy hisztit csinál az öltözködésből... pedig még csak 3 éves lesz... és fiú... :shock: Nem tudom mit fogok vele csinálni ha kamasz lesz :lol:
Jujjj, na igen, amikor 2 percenként kell rohangálni a számítógéphez, h megmutathassa, h mit akar venni :shock: de ismerős :lol: Apa már leszokott az autókról meg egyebekről, ő most teljesen belebolondult ezekbe az Apple cuccokba :D
Közben olvasom itt, h mi történt :( nagyon sajnálom az autót, de a lényeg, h komolyabb baj nem történt!!! tök felelőtlenek ezek basszus!

LÁnyok, akik tanultok!
Komolyan le akalappal, ahogy a vizsgákat tervezitek január-februárra :) Én komolyan nem tudom eldönteni, hogy merjek e jelentkezni egyálalán a vizsgára :oops: Pedig jó lenne, ha a kezemben lenne az a papír végre!

Sophie
Majd írj, hogy mi volt a dokkernál!!!!
Telefon: majd kiderül... két verzió van: vagy kapok egy ugyanolyat egyszer mint amilyen apának, vagy ő kap egy jobbat és én öröklöm az övét :D

Ancsa
Telefonos sztori, uh... Én általában igyekszem vigyázni rájuk. Bár amióta megszületett Marci ez kevésbé sikerül. :( Volt egy Nokiám, ami amúgy is öregecske volt, de szerettem, de aztán egyszer már nem lehetett bekapcsolni.Aztán volt egy Motorola V3, amit a játszótéren végeztek ki, a tatyómban volt, egy kisgyerek pedig leöntötte a táskámat egy fél literes ásványvízzel, pont rá a telóra, hiába próbáltam kiszárítani. Aztán volt egy Vodafonos "szépség", ilyen 1500 ft-os, telefonálásra, sms-re nagyon megfelelt, de egy naptár nem volt benne, meg a gyerekről sem tudtam egy fotót csinálni... Apától most örököltem egy Nokiát, azzal elvagyok egyébként :)
Aranyeret sajnálom, nekem szülés után volt, most számítok rá...
Még szerencse, hogy lehet részletfizetést kérni arra 180 euro-ra.
Szerintem jól összeválogattad Lilibaba ruciját :wink: Én is hasonlót terveztem Daninak, majd dobok róla képet. Annyi, h én 2 sapit fogok ráadni, egy vékony sapit meg egy vastagabbat, főleg, h most jön a nagy hideg!
Csini kismami vagy, Lili babának szép kis lakja van :)
Óóóó, igen, a hajad pedig baromi hosszú már :lol:

Rabbe
Hát basszus azért nem semmi amin keresztül mentél :shock:

Amida
Szerintem a 2-es liberoval nem lesz gond. A pletyók alapján ezzel a new bornnal van a gond :?

Dorka, Tatjana
Jól van, ahogy befejeztem az összeírást, akkor felteszem. Igyekszem mielőbb végezni vele.

Davallia
Köszi a hireket Ebbáról :) Addig is sok puszi Neki, reméljük mielőbb megjavul a gépe!

Apa elvitte Marcit, igyekszem egy picit összepakolni, mg elmosogatok...

szisszka
 
 


Csajok, komolyan mondom, ilyen a földön nincs!!!!!!!!!
Tv-hát azért nem volt, mert kikötötték-Andris hozat fel a papírt a postaládából.Én meg néztem nagyot, h. mi van?
Az összes csekk időben befizetve, ott meg azt írják, okt.15-ös dátummal, h. az októberi nincs, ami be lett fizetve okt.7-én.Nem értem.
Hát milyen rendszer ez?
Aztán meg külön kérnek érte lóvét, h. visszakössék vagy micsoda?
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Gyorsan összeraktam a feladóvevényeket, és elküldtem, h. hátha még nyitva vannak azok a majmok!
Ez szemétség!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka
Ez de durrvaaaa :O
nálunk hasonló volt egyszer nettel kapcsolatban, azt mondták, h hozzájuk nem érkezett meg a pénz... mi is bevittük a befizetett csekket...
Az ilyenektől meg tudok őrülni.

:evil: :evil: :evil:

szisszka
 
 


Csak a nagybetűket tudtam visszaolvasni.. ezer bocs...

Aranyoska, ++++++++++++++++++++++++

Dorka, köszi a hiányolást!

Mindenkinek köszönöm a kedves szavakat, amiket Bencéről írtatok!

Tegnap voltam dokinál, uh itt Győrben ilyenkor már nincs (a 32. heti az utolsó... sajna), így csak azt tudom mondani, ami tapintásból kiderült. A méhszájam 2000-ről 2110-re változott az elmúlt 2 hét alatt és mivel holnap betöltöm a 37. hetet, így nyugodtan jöhet Gergő, ha akar. (Mondjuk szerintem még nem fog...) Bencénél is ilyenkor kezdtem el kinyílni egy kicsit és csak 5 nappal jött a kiírt időpont előtt, így gondolom, hogy legalább 2 hetünk még van.

Este, ha Bencust lefektettem megpróbálom majd visszaolvasni, hogy kivel mi történt az elmúlt 2 napban és reagálok. Addig is puszi és kitartás Mindenkinek! Vigyázzatok magatokra!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Várom nagyon a híreket továbbra is drukkkk!!!!!++++

Ahogy náluk zajlottak a papírok. (Tudom, h ez csak helyi sajátosság, de hátha az időpontok hasonlók mindenütt...)

TAJ kártya
Nálunk ez úgy működött, h a kórház intézte. Tegnap előtt kaptam meg. (Kicsit több, mint 1hét kell hozzá, ha nem hétvégi a baba. :) )

Születési anyakönyvi kivonat
Ezt a kórházba lehetett át venni 3 (munka)nappal a szülés után.

Lakcímkártya
Autómatikusan az anyuka állandó címére kiállítva szintén postán küldték, kb. 1hét volt.

Most fogjuk tudni elkezdeni intézni az Anyaságit és a TGyás-t valamint a családi pótlékot. Ha gondoljátok megírom, h itt Vácon ezek h zajlanak...

Lányok, sajnálom a sok bosszúságot! :? :( Jól rájár a rúd mindenkire.... :? :? :?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Aranyoska írt!!!!! :lol:

"Sziasztok! Kuslics Bora Rebeka a nevem, 3290 gramm, és 51 cm vagyok. Ma 16.50-kor úgy döntöttem, hogy kiköltözöm anya pocakjából. Hosszú volt az út. Anya és én is jól elfáradtunk. Most pihenünk kicsit, de remélem nemsokára találkozunk. PUSZI: Emese, Beki baby, Laci"

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Aranyoska! Gratulálok!!! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek egymással!!! Sok tejcit és mihamarabbi felépülést!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Hatalmas gratula a Aranyoska Beki babához! Mielőbbi felépülést és sok tejcsit! :D :D :D :D :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Aranyoska, gratulálok!!!!! Sok boldogságot, mégtöbb tejcit!!!!!! Puszi Beki babának és anyának!!!! :D

mikegirl
 
 


JUHUJJJJJJJ!!!!! GRATULA!

HÁÁÁT HA MINDEN gyerkőc ilyen pontos lesz!!!!: )) ÉLJEN!


Köszi a közvetítést Lucuzs: ))

ECLIPSE....... Te jössz???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-elvileg-

Kép
Kép
eta
 
 


Isten hozott Beki Baby!!!!!!!!!!!!! Jó egészséget és hosszú, boldog életet kívánok Neked, Anyucidnak pedig sok-sok tejecskét és gyors felépülést!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Emese
Szivből gratulálunk, sok-sok boldogságot kívánunk az egész családnak! Jó egészséget, sok-sok tejcit!!!! :
)

szisszka
 
 


jajj, de kiváncsi vagyok, hogy ki lesz a következő topic baba?!
és hogy hány babát hoz ez a hidegfront!!!!:)

szisszka
 
 


Aranyoska:tiszta szívből gratulálok Nektek!!!!Sok-sok boldogságot-örömet és türelmet kívánok az elkövetkezendő 18 évhez!!!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Rabbe, bakker... azért szerintem is még várjatok egy picit ezzel a szülés dologgal, de vigyázz magatokra nagyon! ;)

Aranyoska, mennek a drukkok, de mire végigolvasom a napi termést, tuti már megszültél! ;) juhéjjj!

Eta, köszi a közvetítést! amúgy én is minden reggel úgy kapcsolok telót, hogy na, vajon jött valami babahír, avagy sem!? :) olyan izgiiii!

aranyér, én tegnap kaptam infót a játszón egy másik anyukától, valami hemerit, vagy milyen kenőcs, állítólag nagyon jó, mert hűsít is... na mindjárt utánaolvasok a neten, hogy jó infót adjak tovább!

Rodi, de aranyos vagy, hogy elsírtad magad! :) tök megható dolgok ezek, terhesen meg méginább, szóval no para! :)

Tatjana, tökéletesen megétem a mérgedet... azért durva, hogy még mindig nem tudják megállapítani a tutit! :S kicsit nálunk is ez van, bár eddig 1x sem mondták, hogy kisfiú, mindig, hogy "inkább kislány", köszi!

Aranyoska, gratulálok Beki bébihez! nagyon ügyesek voltatok! sok boldogságot, jó egészséget, és sok tejcsit netek! :)

Mikegirl, nem semmi, ami a kocsiddal történt! :( szemétség ez a hozzáállás! mondjuk még jó, hogy neked nem lett bajod, meg a kocsinak sem lett nagyobb baja! :S

velünk minden okés. zárt méhszáj, nem szülünk még egy ideig. nem lesz pici babánk, de "pontosabbat" majd nov. 4-én, mert akkor megyek az utcsó uh-ra, illetve azon a héten kezdem a CTG-t is! szemészetre kértem még beutalót, hogy minden okés-e, és szülhetek most is természetesn úton, bár gondolom, hogy igen!

szóval kb. ennyi történt velünk, egyelőre ezek vannak.

jaaa, és engem is most vizsgált meg a dokim "először", mert azt mondják, hogy lenne tünete, ha nyílna a méhszáj, szóval, ha nincs panasz, akkor nem kell bolygatni a dolgokat, amúgy levette a streppto mintát is, annak jövő héten van eredménye. kell mennem az utcsó vérvételre is!

még annyit beszéltem a dokival, hogy tényleg azonnal mentőt kell-e riasztanom, ha elfolyik a magzatvíz, de azt mondta, hogy tagadhatatlan, hogy az már a szülés megindulását jelzi, de azért nem kell kétségbe esni, 1/2 órán nem múlik semmi, szóval, összeszedem a cumóm, meg a másik gyerkőcre jönnek a felvigyázók, de ennyi! és aztán apával irány a kórház. szóval itt már nem kell, és nem is szabad fájásokra várni!

hát ennyit tudtam meg!

jaaa, és a köhögésre továbbküldtek a pulmonológiára, kaptam ventolin befújós inhalátort, azt kell szükség esetén, de mondta a doki bácsi, hogy semmi gond a tüdőmmel és asztmás sem vagyok, csak a baba nyomja a tüdőt, és így folyadék pangás állhat fennt, ami köhögésre ingerel! szuper. most ez van, szülés után elmúlik...

megyek fürdeni! szép estét, és jó éjt mindenkinek!

Vikoo, veled mizújs?

sophie27
 
 


Jaj csajok, csak kibújt Beki baba :lol: :lol: Nemsokára mi jövünk!!!!!!! :wink:

Davallia - köszi az Ebba híreket!!!

Kinga - ennyi erővel telefonon is le lehetne zavarni a Jánosban a terhesgondozást :shock:
Jó is lett volna a hasonlóság. :( Már másodszor vert át ez a szerelő. :twisted: Remélem Hozzátok azért elment.

Dorka - igen, megnyugodtam :wink:
Ez a karfiolos dolog nem nagy cucc. Lehet köret husihoz, de ha karikázunk bele virslit, akár önálló étel is lehet. Megfőztem a karfiolt, kivajazott jénaiba tettem. Aztán csináltam besamelt, raktam bele reszelt sajtot és tejfölt, vegetát meg borsot, és ezzel nyakon öntöttem a karfiolt, szórtam rá reszelt sajtot, aztán be a sütőbe, és picit pirosra sütöttem a tetejét. De basszus annyira ki vagyunk fogyva kajából, hogy virsli már nem volt bele :oops: :oops: Na, majd holnap bevásárolunk. Szerintem hosszú lista lesz :?
Jó fejek ezek a TV-sek. Nekünk annó az áramot kapcsolták ki, mert összetévesztették a kinti kapcsolószekrényben a gombokat. Másét akarták kikapcsolni. És láttam az utcán az ELMÜ-s autót, kimentem és kérdeztem, hogy mi a gáz, miért nincs nálunk áram, és lazán azt válaszolták, hogy biztos nem fizettük be :shock:

Szisszka - írd meg légyszi, hogy mit mondtak telefonon. Reméljük téves infót kaptam, és lehet személyesen, azonnal intézni.
Marci nem semmi :lol: Ati szerencse nem válogat ennyire. Vannak kedvencei, amit kifejezetten kér, de ő elsősorban a zsebes nadrágokra és a zoknikra specializálódott :lol: :lol: Nekünk az okoz gondot, hogy nem hajlandó semmit felpróbálni. Nagy üvöltés, mindenki minket néz, Ati meg úgy viselkedik, mintha ölnénk.... :shock: Amit tegnap kapott azt is csak nagy nehézségek és zsarolás árán tudtam itthon rápróbálni. :?
Szerintem jók a Tesco-s rucik, én szeretem.

Vivi - de jó, hogy a kórház elintézte a TAJ kártyát :)

Én meg kivagyok, mint a liba, alig tudok mozogni. Úgyhogy ma éjszaka biztos nem akarok szülni. Elkészült a karifolleves, a másik karfiolos cucc, fagyasztásra csináltam fasirtot, marhapörit, husikat előkészítve (rántott husinak, levesbe, sült husinak). Oviban voltam Atiért, mostam.
A kajákra apa azt mondja - Szivem, nem hiszem, hogy három napra, amíg nem vagy itthon, ennyi kaja kell. El kellett magyaráznom, hogy nem arra a 3 napra készülök :lol:
Na, akarok még milánói szószt, lasagne mátrtást - hogy csak a tésztára kelljen rakni, és úgy megsütni, töltött káposztát és brassóit (csak husit), és esetleg még paradicsomos gombócot. Ezeket még a hétvégén, aztán kész, fagyasztós téma befejezve.

Na megyek, eldobom magam.

mikegirl
 
 


Most értünk haza a szülésfelkészítőről.....


Emese- Tiszta szívből Gratulálok Beki babához :D :D Nagyon sok boldogságot, tejcit és örömöt kívánok nektek :D :D

Milyen pontos volt a kisasszony :wink:

KépKép
gyancsi
 
 


Aranyoska,
szívből gratulálok Bora Rebeka érkezéséhez!
Jó egészséget, sok boldogságot kívánok az újdonsült családnak, és sok tejcsit! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Millió puszi!!!!!!
Várjuk az első sztárfotókat is!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Júúúújjj Lányok! Én az sms érkezése óta tök zizi vagyok!!! :D :D :D Énisénisénis szeretnék már babázni!!! :D Annyira jó lehet most Aranyoskáéknak!!!
Valahogy én magunknak 29.-ét érzek... kíváncsi leszek bejön-e :wink: ...
Na most megyek megiszom a málnalevélteámat majd elmegyek fürdeni!

Holnap megint 8-16-ig áramszünetünk lesz, asszem elvonási tüneteim lesznek!!! :wink: :lol:

Jó éjt mindenkinek!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Aranyoska!

Nagyon gratulálunk nektek! Beki baba üdvözlünk ezen a gyönyörű világon! Emese, nagyon ügyes voltál! Remélem, hamar sok tejcsid lesz! Nagyon sok boldogságot, egészséget kívánunk nektek!

rodina74
 
 


[size=18]Aranyoska, tiszta szívemből gratulálok neked, Beki babának és apának!
Nagyon nagyon ügyes voltál!A kisasszony meg szuper pontos!!!!!
Sokat gondolunk Rátok!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Lucuzs, nagyon szépen köszönjük a híreket!Hajrá 29 :)

Vikoo, én ott nálatok is sejtek vmit!!!

Én is nagyon izgatott lettem!
Azt hittem már megőrülök, nem engedtek ide a géphez, mert beállították, h. a tv-t összekötötték a géppel, így tudok neten keresztül tv-t nézni.
Már nem is érdekel az egész hülyeség!

Sophie, akkor nálatok is minden ok:)

Mikegirl, ezt a kaját kipróbálom!Nem vagy semmi, nem csodálom, h. elfáradtál!Az áramos story is gyönyörű!

Vivi, akkor nektek egész könnyen intéződtek a papírok!

Én ma tutira nem alszom, nagyon izgulok, ne tudom, h. miért, a hülye tv is idegesít picit.....

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Aranyoska! Gratulalok Beki babahoz! Sok-sok tejcit es aztan varunk a szulesed reszleteivel. --- Mi nagyon jol vagyunk. Ugy nez ki hogy holnap mehetunk haza, bar szerintem szombat lesz belole. Erosen besargult, de jol reagalt a kekfenyre. Ugyesen szopizik a kis manom. 25-30 miliket, plusz meg kap 25 miliket uvegbol, mert nagyon elfarad meg a szopiktol. Nekem rengeteg a tejem, napi 400 ml a termes :D Majd otthonrol irok, telefonrol nagyon nem szeretek potyogni. Puszi mindenkinek!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


aranyoska001 írta:Sziasztok csajok!!

A ma reggeli tesztemet is beleértve,3 pozitív teszten vagyok túl és egy értékelhetetlenen(se neg.,se poz.)

Nagyon izgulok,mert szeretnénk ezt a babát,de még nem merjük elhinni
,h tényleg úton van.Azt tanácsolták nekem,h orvoshoz még ráérek elmenni 2hét múlva is,mert most legjobb esetben is csak 3-4 hetes terhes lehetek.

Szerintetek mit csináljak?Annyira jó lenne biztosat tudni...


Ezt írta Emese 2010.február 18-án :D

Most pedig már átölelheti Beki babát!!!! :D :D :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Bagolykodom....Csajok nem bírok aludni!!!!

Görcsölt a pocakom, szokás szerint, aztán elmúlt, amikor lezuhanyoztam.Megmostam a hajam, kivasaltam, megnéztem vmi idióta filmet, most újra görcsölök, aludni nem bírok.....
De érzem, h. még nincs itt a mi időnk, ezek is csak jóslók, de aludni nem hagynak....

Idegesít az a hülye tv ügy is :(

Angie, nagyon jó, h. ennyi tejed van, és hogy iylen ügyesek vagytok.Szorítok, h. holnap hazamehessetek, bár a szombat sincsen túl messze :wink:

Na, tényleg nem tudom, h. mit kezdjek magammal!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Aranyoska és Beki baby: nagyon gratulálok nektek, ügyesek voltatok! Sok egészséget, boldogságot és tejcsit kívánok!!!

Dorka: leheht hogy mégis mész hamarosan és azért nem tudsz aludni ;-)
Olyan aranyos vagy hogy beteszed az első hozzászólásokat, jó olvasni :-D

Angie: ti is nagyon ügyesek vagytok, de jó nektek is, nemsokára mehettek haza. Sok puszit nektek is!!!

rabbe78
 
 


Aranyoska
Sok szeretettel gratulálok!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.22 06:03-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: