Új privát üzeneted érkezett!

Letti

Jó név! :D

Ma sem lesz az én napom!
Anyós meghívott minket is kajálni! Kíváncsi leszek,bár mondta a férjemnek,hogy semmi kedvem hozzá és elmondtam a fenntartásaimat is!Azt kérte tegyek egy próbát, hátha...
Belementem,neki biztos nagyon rossz ez így,de megmondtam,hogy az első megjegyzés vagy beszólás után eligazítok mindenkit,az nagyon biztos!!!
Nem nyelek többet!

Mit főztök ma? Én tyúkpörit nokedlivel,de ez a rohadt tyúk akkora mint egy harckocsi,lehet csak estére fő meg! Végülis csak vacsira kell az uramnak! Én nem szeretem! :)

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, akkor hajrá! Két okból is:
1. Anyós-pajtás
2. Tyúk
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Letti, ez olyan jó, hogy így énekelsz Zsófinak!
Köszi a tippet. Azt hiszem ezek olyan gépek,amik a pulzust is mérik.
Legalábbis a bicajon 133-at mutatott.Folyt is a víz rólam rendesen.
Én kis naív azt hittem ugyanolyan, mint az itthoni bicaj, azt a nagy frász. Az első öt percbe kifulladtam.

De hál istennek csak hasizomlázam van.

Kinga, előre ne húzd fel magad!Remélem azért nem lesz gond.
És csak úgy hívott vagy van valami oka is, gondolok itt szülinap vagy névnap?

Én meg csirkepörit csináltam nokedlivel és ubisalival. De már meg is ebédeltünk, mert én 2-re megyek megint mozogni. És utána ilyet meg már nem akarok enni.
Nekem a párom estére palacsintát kért.Hát én bekeverem ő meg megsüti,de én nem fogok enni az tuti és még a közelébe sem akarok lenni mikor sűl.!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 

 
 

Niki

Semmi alkalom,csak hívta a másik fiáékat és szerintem azért mondta férjemnek,mert épp hallotta.
Nem volt semmi gáz,mint az idegenek. Sógornőmmel beszéltem többnyire meg a kisgyereket szórakoztattuk! Nagyon édes a kis vasgyúró!
Az öregasszonyhoz egy árva szót nem intéztem,ő se hozzám,ez így tökéletes is. Anyósnak is annyit mondtam,amennyit muszáj! Ő szintén.
Nem kell ezeket az alkalmakat erőltetni,mert semmi értelme. Kölcsönös az unszimpátiánk. Hiába erőlködik a férjem,ezt nem tudja megváltoztatni úgyse,majd elfogadja! Én nem fogok jópofizni meg nyalizni,hogy aztán megint koppanjak. Így mindenki tisztában van a dolgokkal. Ami nem megy,ne erőltessük.
Úgy van ez,mint Csillagéknál vagy Chriséknél!

Basszus Niki pár hónap,aztán úgy nézel ki mint a Rubint Réka! :D :D :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Látom nem nagy a tolongás!

Unatkoztam,vasaltam és megszállt az ihlet,felöltöztettem a kiságyat!
Kép Kép Kép
A tutyit ma kaptuk az unokatesótól! Ő már kinőtte és odaadta,nagyon találó! :D

Ez meg a 32 hetes pocikám
Kép

Kép
Kép
k_inga
 
 


Többi pocakos kismami!
Ti is dobhattok ám fotót!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Ja és Niki!

Te is tegyél már egy fotót! Ez nem ér,hogy csak mi rakosgatunk!
Mi arra vagyunk kíváncsiak,hogy hogyan fogysz! Pont fordított a sorrend! Aztán rövidesen megint hízhatsz,csak pocakra! :lol:

Kép
Kép
k_inga
 
 


KInga! Ebben a cuki ágyban én is szívesen aludnék!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon édes! És a cipő!!!! A Pocid olyan mint nekem volt szülés előtt. Szegény Bence mit össze nem szorong ott benn. :lol: :lol: :lol: :lol: De a télapót már látni fogja!!!!!!!!!!!!!!!!!Na meg a Jézuskát! Nekem Dalma a karácsonyra volt csak kíváncsi! 21-e volt a nagy nap de csak szilvesztert értük otthon.

Kép

Kép
anabana
 
 


Az a fehér tigrincses, lepedő vagy takaró?

Kép

Kép
anabana
 
 


Szép estét!

Kinga, azért ne túlozzunk ám! :lol: :lol: Nem bírom én hónapokig, hogy diétázzak! Ma is majd meg evett a fene a palacsinta után, de megálltam.
December 10.-én lesz az utsó hivatalos mérlegelés és addig keménynek kell lenni.
Bár ez a fitness annyira megtetszett, hogy tuti nem hagyom abba!Csak akkor ha babó jönne!
Rendben, majd holnap csinálok képet, már úgy is szerettem volna megnézni magam hogy állok.

Jó, hogy nem kellett magad felhúzni!Nagyon jó ez a tigrises összeállítás!Ruhácska is van ilyenbe?
Azta micsoda nagy már a pocakod! :D :D

Ana, nálatok mi újság?

Többiek merre, főleg Csillag!!!????

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Segítsetek!

Eddig semmi gond nem volt mikor vonalzót változtattam.De most nem engedi! Ezt írja ki!

"Érvénytelen email-cím.
A jelenlegi jelszó nem egyezik meg az adatbázisban találhatóval."

Mi lehet ez, hisz én semmit nem változtattam.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


A fehér az gumis lepedő!
Ruha sajnos nincsen,majd talán beszerzek egy nagyobbat,kicsi van sok,csak a minta miatt nem veszek!

Niki
Szerintem Anának van igaza,egyáltalán nincs nagy pocakom! Szerintem Lettinek nagyobb van! :?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Niki

Passz!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga! Tévedsz, épp hogy azt mondtam ezzel hogy nagy a hasad, mert nekem csak szüléskor volt ekkora. Félreértettél! Bár lehet hogy nem érthetően fogalmaztam. Bocsi!! Az hogy Bence szorong, ez minden gyerekre igaz, pert pici helyük van már ilyenkor, mikor már ilyen súlyuk van. Én tényleg formás és ideális méretű babalaknak tartom. Mondom az enyém szülésre volt ilyen, már akkor 3.4 volt a bébi.


Niki! Örülök a sikereidnek! Hajrá kilók! Ezt az üzit itt a babanet írja?

Chris! HOgy vagy?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anabana 2010.10.27 09:11-kor.

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Mennyit termeltetek.... :D Mint mindig.

Ana: Köszi,jól vagyunk,ma is voltunk Ctg-n,minden rendben van.Legközelebb csüt.megyünk,meg akkor dokinőhöz is.Ma du.meg jön a védőnéni.

Kinga: Nagyon édi ez a tigrises ágy.Nagyon szép a pocid.Szerintem pont jó.

Niki:Örülök,hogy tetszik a fitnesz.Sok sok kitartást!!! :D

Mares: Odavagyok Gergőért.Ez a csepp fiú,nagyon aranyos :D

Csillag:Jól eltűntél!!!!!

Leti:Nálad minden ok?Hidd el,észre sem veszed,és az a pár hét elrepül :D

Betti: Te sem nagyon jössz már.Miért?Minden ok?

Maccs?Te merre vagy??
Vendég
 


Helló!

Ana,ez éedekes,mert Bence csak kb 1,7-1,8! Nem egy díjbirkózó. De épp tegnap méregette Apuka,hogy ez a kisember hogy a fenébe fér ott el és még mocorog is! Na arról nem is beszélve,hogy a francba fér majd ki! Erre már nagyon kíváncsi! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Minnyá visszolvasok rendesen, épp csak átlapoztam.

Kinga, szuperszép pocak! A bevetett ágy pedig nagyon kényelmes :)

Ana, nagyon fincsit süthettél, remekül néz ki.

Nekem mandulagyulladásom lett, meg Ricsinek is, mivel reggel futni szoktunk oviba, azaz én kergetem... én barom... jól megfázott a torkunk. Nem fertőző, de nyelni nem túl jó, úgyhogy alig eszünk valamit... ez aztán a diéta :)

Na, mindjárt olvasok.

maccs01
 
 


Mares, ha a kislegénynek van rendesen pisis-kakis pelusa, akkor az nem a semmitől lett, szépen is alszik, ne aggódj. Homeós Urtica urenst mindenképp szerezz be, én esküszöm rá! Meg a Soproni szűz alkoholmentes sörre :):):)

maccs01
 
 


Babák az utolsó hetekben 300-400 grammokat gyarapszanak/hét, úgyhogy Kinga kösd fel a nacit, szépen összeszedi magát mire megszületik :)

maccs01
 
 


Chris, sokat gondolok Rád és minden nap végigpörgetem a topikot, ha másra nincs is időm, és megnézem, hogy kibújt-e a Csöppség :) Le ne maradjak!

maccs01
 
 


Ana, ilyen korán nem feltétlenül van tünet. Nálam a legelső a "szag"-ok általi rosszullét volt. Mindenesetre szorítok Neked.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maccs01 2010.10.18 22:38-kor.

maccs01
 
 


Maccs: Kedves tőled :D
Ha elküldöd a tel.számodat,szívesen dobok egy üzit,ha kibújt :D
Gyógyulj meg mielőbb!!!!
Micsoda pocid volt szülés előtt :D :D
Vendég
 


Bébi, elreppent priviben. Előre is kösz, így már nem maradhatok le a nagy pillanatról...ööö... a híréről :) Sok pussz

maccs01
 
 


CSAjok! Leültetek,mint az iszap!!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Először is Kinga kérésére a képeim.
Azt utolsó a mai.Ha rákattintotok akkor nagyobb lesz.
Kép

Ana, meglesz az! Tudod, előbb neked és utána jövök én! :wink:
Igen ezt a babaneten írta, nem tudom miért nem jó!
Havi 3kg az szuper!És neked sokat nem is kell fogyni, hisz nem az a lényeg nálad!

Maccs, jobbulást nektek!Szép formás pocid volt,jövőre is kívánok ugyanilyent!

Chris köszi! Már csak pár nap és Andriska a kezedben, ha ő is úgy gondolja!

Ma du. voltam avonos sminktanácsadáson! Nagyon jó volt és még szépen ki is sminkeltek! De most apci éjszakás és megint egyedül vagyok! Bár holnap bemegyek az öcsémre vigyázni, mert aput ma vittük el a kórházba az élettársa meg ügyeletes lesz.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Hahó!

Vásárolni voltunk,azért nem jöttem!

Niki

Szerintem nagyon látványos a fogyásod! Egész más az arcod vonala is! Csak így tovább! Majd ha egyszer nekiállok fogyózni,akkor te leszel előttem a példa!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Niki, nagyon látványos a súlyvesztés, gratulálok, csak így tovább! Kitartó munka eredménye, büszke is lehetsz magadra! Hajrá! :)

maccs01
 
 


Niki! Először iwiweztem egy picit. Azzal akartam a hozzászólást nyitni, hogy elmondom, hogy az oda felrakott arcképen nagyon látszik, hogy mennyit fogytál. Teljesen más az arcod! Drukkolok a többi kg-hoz is! Én nem akarok sokat fogyni, én így is jól érzem magam. Ha sportolnék is valamit, akkor mennyi lemehetne!!!

Kinga! Nektek meg irtó édes a dupla pocis kép! Jó is lenne, ha te hordanád ki a fiút, ő meg egy kislányt! Kettő lenne egycsapásra!


Lettike! Merre csavarogsz?

Csillag! Remélem az eltáv után olyan jó hírrel jössz vissza mint egy pár hónapja! Ja! Azért szoríts nekem!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anabana 2010.10.27 09:12-kor.

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok, nagyon jól esik! Egyenlőre én még nem vagyok megelégedve magammal, mert írtó nagy a se.... és a hasam!
Még kitartásom is van, bár nem tudom meddig. :oops: :oops:

Kinga és mi jót vásároltatok?

Ana, neked nem is kell, hisz nagyon jól nézel ki! Mit nem adnék én egy olyan alakért mint ami neked van!
Ne agyalj azon, hogy összejött-e! Inkább bízz benne.
Mondja az,aki ugyan ezt csinálja! :oops: :oops:

[quote="k_inga"]
írta:
k_ingaBasszus Niki pár hónap,aztán úgy nézel ki mint a Rubint Réka! :D :D :D


Erre azt mondta a barátnőm, hogy az jó, mert ő már 4 hónapos terhes! :D :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Jó reggelt!

Tegnapra megint leléptem...:)
Az új kolléganővel foglalkoztam, tök normális a csaj. Meg voltam a klinikán előadáson, a homeopátiáról szólt. NAgyon érdekes, kaptunk könyvet is, találtam benne a vizesedésre és az ujjzsibbadásra konkrét szert. Ott is említették azt a tejfakasztó bogyót, amit MAresnak ajánlott valaki.

Ana, nagyon ügyi vagy a 3 kg miatt! Mellette meg sütögetsz, stb...a fene bírná ezt így.

Niki,
tényleg látványos a fogyásod! Nagyon jó! Kívánok erőt a továbbiakhoz! Sikerülni fog, az tuti! Te is kitartó vagy!

MAccs, neked is jókora pocid volt! Nekem is mindenki mondja, mekkora, meg hogy tuti nagy baba lesz! Senki nem hiszi el, hogy AZÉRT NAGY, MERT DAGADT VAGYOK! VAstagh a hasfalam, a baba teljesen átlagos! :twisted: :twisted: :twisted:
JA és gyógyulj meg mielőbb!
MAndulagyulladás az nagyon szar! Tessék kúrálni!

BAba, Csillag, gyerünk a placcra!
Vendég
 


Sziasztok!

Többnyire kaját vettünk,havi bevásárlás volt, meg kályhacső is kellett, Apa ma összerakja,aztán bedurrant a szobában, lehet megsülünk,de a babónak muszáj lesz!

Látod Ana!

7 hónap kellett,hogy utolérjem a hasát! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kukucs, sziasztok!

Ana, természetesen szorítok ezerrel attól még, hogy nem írok :wink:

Nicki, csodaügyesen fogysz, gratulálok!

Leti, inkább nem mennék a placcra :P

Kinga, klassz lett a kiságy, illik hozzá a tutyi, és a pocód is csodás! :)

Mares, gyönyörűséges a kisfiad!

Most ennyi jutott eszembe hirtelen!

Tsók mindenkinek!

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Csillag! Köszi! Klasszak az új vonalzók! Most már jössz! Vagy csak felugrottál! Görbe? Hogy áll? Vagy édes titok?

Puszi neked

Kép

Kép
anabana
 
 


Chris! Te, hogy vagy? Egyben még? Úristen 14 nap!!!!!!!!!!!!!!!!! Már alig várom, hogy új topikbébink legyen. Hát akkor te mennyire várhatod!!!!!!!!!!!???!??????????? Ugye majd hamar hozol fotót?

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Niki: Láttam a képeket! Tényleg látszik,ahogy fogysz!!!Ez nagyon jóóóó!!! :D

Csillag: Már azt hittem történt veled valami!

Ana: Még egyben!!!Tudni fogjátok,ha majd nem!! :D Igyekszem majd mielőbb fotót hozni :D
Vendég
 


Hali!

Micsoda idióta szél fúj!
Most jövöka védőből,azt mondta a védőnéni,jó erős szíve van a kisembernek! :D
És megdícsérte a vérképemet! Kiváló!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, nagyon klassz, hogy kisembernek erősen dobog a szívecskéje, helyes :wink:

Chris, történt ez-az valóban, de inkább rossz még mindig, mint jó, ezért is nem írtam, valahogy nem akar az a nyomi szerencsekerekem megfordulni, hiába várom... :roll:
Neked tényleg mindjárt itt a nagy pillanat, nagyon izgi most az életed :) Könnyű szülést kívánok, mert ugye ki tudja, mikor bújik ki a manócskád, jobb előre :wink:

Ana, próbálok majd jönni hébe-hóba, főleg, ha valami jó is történne már velem/velünk. Akkor ígérem, gyorsban beközlöm :P
Görbém van, érdekesen alakul a ciklusom, már napok óta majdnem pozi a tesztem is, de ovum, na az még nem volt basszus. Hasikóm pedig már fáj rendesen, szúr, feszít, szóval küzdés megy rendesen odabenn (is).

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Csillag! Minden pozitív energiám hozzád irányítom, hátha jó irányba fordítja a dolgokat! Én jókat érzek veled kapcsolatban:::::::::::::))))))))))))
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anabana
 
 


Csillag! Imádom a télapós vonalzód! Szívemhez szól!!!!

Csajok! Mi van veletek? Haldoklik a fórumunk?


Chris! Helyzetjelentés? Hozz képet a berendezett bölcsőről, ruciról ami a kedvenced...stb...

Mindenkinek mágneses csókot küldök, hogy visszataláljatok!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anabana
 
 


Csá Ana!

Úgy látszik, csak 2 legény van talpon e vidéken... legalábbis most :lol:

Örülök, hogy tetszik a Mikus vonalzóm, de miért szól a szívedhez? :shock: Bocsi, ezt nem értem. Amúgy azért ilyen ez a vonalzóm, mert te piszok módon lenyúltad azt, amit fel szoktam tenni karisnak :twisted: :lol: Azért kemény, hogy már "csak" 6 hét van Mikulásig, nem? Te jó ég, még csak most múlt el a nyár, aztán már itt a tél. Szili fiam tegnap mondta, hogy ő már telet akar, az őszt nem szereti, és mert ugye télen van karácsony is. :D A kis szarjancsiját, már előre készíti magát az ajikra :lol: Pedig mondtam neki, hogy idén ne számítson nagyon ajándékokra, legfeljebb vmi apróságot tud hozni a Jézuska, mert le van gatyásodva.
Aztán erre megkérdezte, hogy ugye a Mikulás nem is létezik? :? De megnyugtattam, hogy dehogynem, igenis létezik! :P
Nagyon szeretném, ha hinne ezekben a dolgokban, és a csodákban, bár ritka, ha valakivel megtörténik, mégis biztosan tudom, hogy létezik, csak észre kell venni, igaz? :wink:

Tsókamóka

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

élek
csak
nem
jutok
ide
géphez
tegnap bőgtem is
hát ez van
buta tej miatt
na de lesz jobb is nem???

már alszik 5 óta ... akkor evett
felkeltem
nehogy nagyon éhes legyen
ááááááááááááááááá :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Lehet, hogy azért nem jönnek a többiek, mert én visszajöttem? :roll: Ajvé, ha az kell, szívesen eltűnök megint ám, csak írjatok! :wink:

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Mares, mi a gond pontosan a tejcsivel? Nekem mindig azt mondta a védőnő, hogy ne aggódjak, mert a szervezetem pont olyan minőségű tejecskét fog gyártani, amilyenre az adott időben a babámnak szüksége van. Az első fiamnál én is agyonaggódtam a témát, de a másodiknál már semmi ilyen baj nem volt. Ha fáj a pocija, az még nem jelenti azt, hogy éhes, nekik még nagyon fejletlen az emésztőrendszerük, hozzá kell edződniük a kinti világ dolgaihoz, ne aggódj, biztosan jó az a tejecske neki, ha van elég, akkor jó, ha nincs, akkor lehet homeos bogyókat szedni, nekem a Phytolacca volt jó, de nagyon, lehet a Lactoherb teát inni, sok-sok folyadékot kell fogyasztani, a rostos itókák hasznosak, de ne egyél felfújós cuccokat, hüvelyeseket pl, borsó, bab, káposztaféléket, nyers halat, stb,stb, mert nálunk azonnal észrevehető volt Szilinél, ha olyat kajoltam. Endinek szerencsére tök mindegy volt én mit eszem, ő jól érezte magát, lényeg az volt, hogy egyen :lol:

Ja, és ne tápszerezd a bébit, csak akkor, ha 100%-ig megbizonyosodtál arról, hogy az neki kell, mert kevés az anyatej! A természet csodás, hidd el, be fog állni nálatok is a rend, csak idő kell! Amikor ébren van a baba, de még nem evett, óvatosan tornáztasd meg, lábacskáját picit felnyomod a hasihoz, és két oldalra "körbetekered" neki, olyan lábkörzésféle, és tedd többet hasra aludni, az is segíteni szokott.

És a lényeg: NE KESEREDJ EL! Bármi is van, megoldjátok, és jó anyuci vagy!

Pusz

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Ja, és soha ne kelts fel egy alvó gyermeket, még akkor sem, ha be vagy rezelve, hogy túl éhes lesz, vagy bármi, nem lesz baja, hidd el nekem, akkor követtem el én is a hibát, amikor felkeltettem! Hagyd aludni, ez a dolga! :D :wink:

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Te Csillag nehogy már megint eltűnj nekem! :D
Örülök, hogy itt vagy és nagyon jók az új voniaid! Mi lett aztán a fogacskáddal?

Chris, helyzetjelentés? :lol: :lol:

Mares, sajnálom, hogy mindig van valamin aggódni,de lesz jobb is!

Bocsi,de ma marhára sok a dolgom és nincs több időm.Meló után meg kezelés és utána fittnes terem. De ha tudok jövök!

És köszönöm a további dicsiket is!

Pusza mindenkinek!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Csillag! Azért szólt a szívemhez, mert imádom ezt a két ünnepet. A legcsodálatosabbak. Mi már most készülünk a karira . Lila-ezüst díszek lesznek a fán. Örök gyerek maradok, ilyen téren legalább is!!

Nem akarod a görbéd megmutizni? Én feltenném az enyémet, de 24.napon járok és vagy 5 nap mértem:)!!!!

Maresz! Tényleg ne stresszelj!!!

Letti! Nagyon dolgozol? Jó ez ?

Kép

Kép
anabana
 
 


Ha akarod elküldöm priviben! Már bánom hogy ovu tesztem, most már biztos ellőnék egyet. Megvárom a ciklus végét és aztán értekezünk.

Kép

Kép
anabana
 
 


Hali!
Én is bosszankodom! Tegnap másodszor esett le a samottégla a kályháról! Nem rakta fel rendesen a pasi,akitől vettük!Ma veszek tapaszt,apa felrakja,aztán felhívom,de ha okoskodik,úgy pi....ánrúgom,hogy a haja leég! Aztán lehet küldeni egy kis zsetont!

Mares

Szegénykém,úgy sajnállak,hogy ennyit idegeskedsz!

Ana

Tök jó, hogy megint ilyen aktív vagy!

Csillag

Kis paranoiás! El ne tűnjél megint! Inkább gyere sokszor! Nálunk a kislány most mondta 9 évesen,hogy szerinte nincs Jézuska,mert egy ember egy éjszaka alatt úgyse tudná kivinni azta sok ajándékot! Se szánkó,se manó nincs neki! SZóval a Télapó mg játékban van! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Csillag: de azt mondták hogy ne aludjon többet 3,5 óránál napközben.... :shock:

Niki: mindig aggódok h tejcsi nem elég ... jobb ciciben kevesebb van főleg délutánra

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sziasztok!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Niki! :shock: :shock: :shock:

Nagyon nem gyenge csaj vagy! Öregem, le előtted a micit! Szupppper jól nézel ki, nem mellesleg szerintem még jobban is mint Rubint Réka. :wink: Csak így tovább, hamarosan meglesz akitartásod eredménye.

Maccs!
Írt Tüű. Szerinte szedjem nyugodtan a gyógyszert, nem attól vannak a pöttyök. Szerintem meg igen, na mindegy. Amíg kenegetem a bőrgyógyásztól kapott rettenettel, addig kordában tarthatók.
Hú, valamit akartam még írni nektek, de itt ülnek a nyakamon idióta mesterek, szét van verve a lakás, fúrnak, faragnak, én meg megőrülök.

Amint eszembe jut, jelentkezem.

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?