Új privát üzeneted érkezett!

dike: hát tényleg őrültek!!!! de mi jókat röhögtünk rajtuk!!! nem próbáltad kicsinyíteni, ahogy írtam?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogi rám számíthatsz babakocsi ügyben!!!!!!!!!! :P :P :P
Kati hol van történés és mi??????? :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: bogival egy másik topicba is írunk és folyamatosan gyűlnek a pozi tesztek és a szívverések!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

az szupíííííííí!!!!!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati, így már értem, hogy nem viszed magaddal a mózest, hanem csak a "közelben" használod majd. (Csodálkoztam volna, ha az is befér a Te kocsidba.) A férjecskéd terepjárójába meg tényleg a komplett babaszobát is viheted magaddal. :P :P :P :P :P

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: ááááááá!!!!! én csodálkozok, h neked befér a csomagtartódba. ezek szerint a tiéd nagyobb. az enyém nagyon sz@rul van kitalálva, kialakítva, mert nagyon le van csapva és a hátsó üléseknek elég nagy a dőlésszöge, ezért cserébe pedig hátul van nagyobb helyünk.
szerencsére nem lakik messze az anyósom, messzebb meg nem igen fogunk sétálni. ez olyan 400m. az pont elég.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, egy dolgot kell csak tennem a kocsim csomagtartójával, ha babakocsizni szeretnék, ki kell vennem a kalaptartót, mert azzal együtt úgy állna, hogy nem látnék semmit se a hátsó ablakon. De ez így volt azzal a kocsival is, amit Bencével használtunk. Ha kiveszem a kalaptartót, akkor csak a kerekei lógnak bele kicsit a kilátásba, de nem vészesen és középen ugyanúgy látok, mint eddig.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Dike, mi az az orultek?

Nita, okes, koszke! :D :D :D

Kati, jajajjaa, lattam mar! Apppam, nem semmi!! Minden napra egy zebra!!!:):)
Vendég
 


Csajok, egy költői kérdés... (bár tudom, hogy még van egy kis időm Gergő érkezéséig)... szóval kit értesíthetek majd, ha a kisöcsi úgy dönt, hogy kényelmesebb neki a pocakomon kívül????? Küldhetek valakinek SMS-t?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Virág annyira édes Fiacskád van. Nagyon ügyes! Hogy vagy? Keményedések?

Kati, nekem nagyon tetszik a babakocsi! Cuki ruhákat vettél!

Nika hasonló kocsit kaptunk nászajándékba:)

Bogárka remélem Te hozod a legközelebbi + tesztet!

Képzeljétek, az öreglány lelépett tegnap :) :) :), és csak 3 hét múlva jön haza.
Végre kettesben lehetünk...:)
Talán, ha minden jól megy hét végére elkészülünk a fürdővel, de legkésőbb jövő héten elkészül! Még most is rakják fel a csempét, én ma du-án fugáztam, szerintem tök jól néz ki...:)
Szombaton tartjuk a Hugocskám 20. szülinapját, rendeltem neki marcipános tortát, 3 ízű lesz!
Holnap kell mennem tüdőszűrésre, mert lejár az eü. alkalmassági.

Rita hogy van Regi, meggyógyult???

Szép estét Mindenkinek!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Virag, Nekem siman kuldhetsz ha nem gond a London! Akar hajnal 3kor is! :D :D :D Sot, akkor is amikor ott az ido, hogy tudjak Ratok gondolni! Es van ket fajas kozott idod Londonba loni egy smst! :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


bogi! nézted h sikerült e elküldenem? egy új show műsor a tv2.:))

na én nézem a meccset...hajrá reál:))) ronaldó a zsánerem:))))

jó éjt!

KépKép
dike
 
 


Mona, akkor hajra 3 het!
A torta biztosan fincsi lesz. Nagy kedvencem a marcipan kuldjetek nekem is belole! A furdohoz gratula, ugyi vagy, fugamesterno!
Es hogy vagy poci ugyileg?
Koszi a drukkot! Neked is mennek!!
Vendég
 


Dike, neztem most de nem jott meg. Vagy meg nem! Neztem de jo mail cimet adtam meg. Nemtom mi a bibi.:(:(
Vendég
 


Bogi, OK menni fog Neked az sms, Te meg majd telekürtölöd vele a fórumot. :D :D :D :D :D :D :D (Arra a számra mehet, amit nyáron adtál meg?)

Mona, köszi, én most teljesen jól vagyok. Most nincs sok keményedésem, viszont (gondolom azért, mert már el kellett hagynom a magnéziumot), most már sokkal jobban fájnak ezek a keményedések. De ez nem baj! Fájjanak csak, dolgozzon csak a testem!
Mit olvasok????? Te fugázol a fürdőszobában???? Nem semmi!!!! Le a kalappal! Micsoda ezermester vagy!!!!!!!!!!!!!
És az "öreglány" hova ment???? Valahol kúráltatja magát? :twisted:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, nem azt a szamot csak otthon hasznalom, angol szamom van, ha az jo, bar ugy tudom nem draga mar ide sem az sms.

Csajok, jelentem nem vagyok terhes most sem. Most kaptam uzenetet a kinezes notol es irta, hogy ne gorcsoljek a gyerekre ra mert ezert nem szuletik le. Azt is irta, hogy akkor fog leszuletni amikor O akar, nem tudom befolyasolni.-ez oke csak aszittem mar jonni fog.:(:(:( Most jol kivagyok. Nem tudom hogyan kell azt csinalni, hogy nem ragorcsolni. Banyek 36 eves vagyok en mar nem tudok nem ezzel foglalkozni. Segitsetek!!! Akik babasodni akarnak azok hogyan csinaljak azt, hogy nem gorcsolnek ra! Hogy nem foglalkoznak vele? Mindenkinek jar ezen az agya, nincs olyan, hogy nem, nem?
Vendég
 


Bogárka várok most, a napokban fájdogált megint a hasam, nem tudom miért....
Azért még ne add fel, hiszen nem jött meg, ha jól tudom!?

Virág, nekem is írhatsz majd, ha úgy alakul, és nem gond...Elküldöm privátba a számom!
Igen, én fugáztam, a konyhát is én csináltam.
Harkányba ment az öreglány, különböző kezeléseket kap, és talán két napig normális lesz majd, ha hazajön:)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Jaj Bogi, ne máááááááá.... ez nem ér... kezdem azt hinni (és most ne haragudj meg rám amiért ezt mondom), hogy hagynod kellene a csudába ezt a kinezes nőt is... a hőmérőt is, az lh teszteket is meg mindent... (legalább egy pár hónapig)

Küldheted priviben az angol számodat! De azért valakitől kaphatok egy magyarországi számot is??????

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mona, köszi! Várom a privit! Majd én is elküldöm a számomat, hogy tudd kitől is jött az sms. :)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, nem lh teszteltem. Hot is akkor mertem amikor a multkor itt Dikevel irogattunk. Eddig osszesen 1x vezettem a hom vagyis 2x a 23 honap alatt. A kinezest meg muszaj voltam most megkerni valamire de nem a gyerekkel kapcsolatban csak tanacskent irta. Ne ertsen felre senki de asszem most eltunok majd innen is mert ha ide irok akkor tenyleg csak ragodok ezen az egesz gyerek dolgon. Orulok mindenkinek tiszta szivbol de ugy latszik ez ram nem jo hatassal van. Keresek valami plusz elfoglaltsagot magamnak!
Virag, megy a privi es varom majd nagyon! Jupppiiiii!!!! :D :D :D
Vendég
 


nita: nem Bergon :) symbaba a márkája :):):)

Bogi: teljesen megértelek:(:) én minden hónapban sírógörcsöt kaptam Gergő előtt.és én is 36 voltam alig múltam mikor terhes lettem:)még mondtam is apának akkor hogy fájnak a cicijeim ,ő meg mondta hogy na akkor meg fog jönni:( és nem akkor már nem jött meg :) szóval én is 36 voltam mikor Gergő fogant és most 40 és még szeretnék nagyon tesót neki ,de nem lehet nem gondolni rá. én is mindig azt mondom hogy ebben a hónapban nem foglalkozom vele annyit de hát nem lehet nem foglalkozni vele ha nem akar jönni.

Virág nekem is jöhet sms ha gondoléod:):):):priviben megírom a számom :)

nika70
Salgótarján
 
 


Kati
"szerencsére nem lakik messze az anyósom, messzebb meg nem igen fogunk sétálni. ez olyan 400m. az pont elég."
pedig nagyon jó nagy sétákat tenni a kicsivel:)))))))

Virág én kérek smst!!!!!!!!!!!!!!!privibe megy a számom:)))))
Bogi Virágnak igaza van...ahhoz hogy ne görcsölj hagyd ezt a idióta kinezes szukát is!!!!!!!!!!!!!!hidd el így lenyugszol!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bogi: ne tűnj el légyszíííííííí

nika70
Salgótarján
 
 


[b][b]BOGI KÉRLEK EL NE MERJ TÜNNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Virág elküldtem! :)

Bogárka, nagyon sajnálom, hogy ezt érzed! Megértelek, nagyon nehéz nem gondolni arra amire már olyan régóta vágyunk!
Gondoltam írok valami okosat, de nem tudok, nem jut eszembe semmi normális...csak annyi, hogy NAGYON HIÁNYOZNÁL innen!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Bogi, ne menj el PLÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍZ!!!!!!!!!!!!!!!!
Elhiszem, hogy csak 1x hőmérőztél és hogy az lh teszteket is régebben használtad, de én úgy gondolom, hogy ahhoz, hogy ne görcsölj rá a dolgokra, még ez is sok. Kívülállóként pedig nagyon úgy látom, hogy erősen manipulálnak a kinezes nő megnyilatkozásai... Egy hete még tök optimista voltál, aztán pár napja már kicsúszott az a mondat, aminek nem szabadna elhagynia a szádat ("tuti nem gyerek"), most meg a teljes letargia... Ezekkel csak magadat húzod lefelé hónapról hónapra... Tudom és elhiszem, hogy nehéz ennyi ideje várni a csodára és nehéz nem arra gondolni, hogy "na, talán majd most", de Nikával értek egyet. Semmit nem jelent az, hogy 36 éves vagy! A mai világban rengetegen vállalnak gyereket és szülnek Nálad idősebb korban is. Ráadásul amilyen kis energiabomba vagy, a biológiai órád biztos, hogy nem 36 évet mutat.
Remélem nem haragszol meg rám amiért ezeket írtam Neked... azért tettem, mert kedvellek és azt szeretném, ha maradnál köztünk és ugyanúgy, ahogy Te biztatsz Bennünket (bármilyen témáról is legyen szó), mi is "segíthessünk" Neked!
Puszikázlak ezerszer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Köszönöm a telószámokat, aranyosak vagytok! mindenkinek írni fogok, ígérem!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogi, el ne tűnj, mert akkor nagyon megharagszom!!!!!!!!!!!!!! Én pl totál eltemettem azt a napot, pé-nél szóltam, de mivel biztos voltam benne, hogy nem sikerült, éltem a megszokott életem. Már amennyire ezt egy húgyúti fertőzéssel lehet...

Csillag, köszi, aranyos vagy! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Palinkas jo reggelt Mindenkinek!

Jo, okes, igazatok van, Nita, Virag, a kinezes szukat is hagyom a francba de Vele mas ok miatt muszaj tartanom a kapcsolatot. Kell mert segit valamiben amiben mas nem tud. Majd mondom Neki, hogy barmit is erez gyerekkel kapcsolatban ne mondja el.

Virag, dehogy haragszom!!!! Nem ugy van az, hogy Bogi csak ugy megharagszik! Tudom, igazad van csak itt belul sokszor olyan nehez. Foleg most amikor egy masik topikon mindenki csikosodik. Szinte minden napra jut egy zebra. Jo volna mar Nekem is. :wink:

Beze, koszi, draga vagy!

Nika, igen, Te vagy az aki mindig lelki szemeim elott lebeg! El sem hiszed mekkora lokest tudsz adni azzal amit leirtal, sokat gondolok erre pocsekabb napjaimon.

Mona, kitartok melletted, csikosodunk egyutt!! :)
Vendég
 


bogi: eszedbe ne jusson eltűnni!!!!!! én még mindig azt látnám "megoldásnak", h apával kézenfogva elmenjetek dokihoz, mert tényleg régóta próbálkoztok. én sem tudtam "nem foglalkozni vele". sztem sem lehet, mert már nagyon akarod.
ha eltűnsz, hogyan megyünk majd hozzád? de figyu! megtalálunk, bárhol is vagy!!!!!!! :lol:
a múltkor kérdeztem, de nem láttam választ, h az uradnak sikerült már találni vmit? neked hogy megy a hipp-hopp?

csillag: már későn olvastam a kérdésedet, h kinek írhatsz, pedig pont eszembe jutott egyik nap, de aztán magamban meg is beszéltem, h biztosan britának fogsz, mivel megvan a száma. én is szívesen megadom, de már többen leszünk, mint a rokonok, így nem teszem, de mindig nagyon drukkolok értetek.
egyre jobban kímélem magam és mégis egyre több a keményedésem. lehet mégis elkezdek magnerot-ot szedni. ezt recept nélkül lehet kapni, vagy csak magne b6ot, vagy mit szedjek?

mona: üres a hááááz??? te meg fugázgatsz, ahelyett, h apáznál??? ejnye, bejnye!!!! már a földön van a kalapom előtted, mert annyira ezermester vagy!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogárka, üdv. a klubban!!!!!!!!!!!!!!! Maradj csak itt Velünk, nagyon szeretünk Téged!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kati, recept nélkül kapható a Magnerot, a 100 darabos kb 4000 Ft. Én a Te terhességi korodban már javában 3x1-et szedtem és kb a 22-23. hét tájékán dupláztatták meg velem az adagot. Egyébként Rita is már 3x2-nél tart...
Emellett is voltak (vannak) keményedéseim, pont ezért 3 hetente mentem a dokimhoz, aki minden alkalommal leellenőrizte a méhszáj állapotát, hogy nem kezdett-e el kinyílni.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati, Draga vagy!
Apanak sincs semmi baja, nekem sem. Azt mondtak varjunk. Hormont nem szedhetek igy tenyleg csak varunk, lassandebiztosan bekoltozik a lelek ide a pociba.
Igaz, kerdezted de valahogy nem tudom miert nem valaszoltam, nem direkt. Nem talalt meg Apa semmit. Van egy volt munkatarsa aki kuldott mar neki vagy 2 allasajanlatot (ez a pasi jelenleg Japanban el de vannak itt angliaban kapcsolatai) de ahhoz sajna nincs szakkepzettsege mert tervezni kellene auto cad programmal halozatot de ehhez O nem ert. Sajna pedig napi 70rugot keresne vele. Vissza is irt a sracnak, hogy ezt a melot nem tudja elvallalni. Lenne egyebkent munka csak kulfodon. Messze. Dubai, Japan es India jo penzert de oda nem akarunk menni igy meg ezen a teren is kivarunk. Max ha nem lesz mas akkor koltozunk de nagyon nem szeretnenk, igy is messze vagyunk nem meg ha Japanban kellene elni. aaaaaaaaaaa!!!

Szedjel magneziumot az jot tesz!:) Artani meg nem art a babanak es Neked sem.

Ma mit csinalsz?
Vendég
 


Virag, koszi!!! :D :D :D Puszillak!
Vendég
 


bogi: ma takarítok!!!!!!!!! végre, mert már legalább egy hete húzom és a porcicák már nyávognak az asztal alatt. főznöm nem kell, mert este rizses húst csináltam és még maradt mára is. majd lehet sütök még valamit. mondjuk gofrit, vagy palacsintát.
de leht, h elég lesz mára a takarítás. aztán pihi.
te mit csinálsz???

csillag: köszi. szedni fogok magnerot-ot. és remélem nem lesz baj. majd csak három hét múlva megyek dokihoz, akkor fog méhszájat ellenőrizni.
viszont, jelentem, elmúlt(kopp-kopp) minden bajom. már egy pötty sincs a tisztaságin. ügyi dokim van.
gondoltam rád az éjszaka!!! a kislányom felébresztett!!!! brrrrr!!! annyira rugdalózott, h el kellett fordulnom, de fordult velem.
most még aranyos volt és még nem is fáj, de gyanús, h ez már csak pár hétig lesz így.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, akkor majd egyre tobbet fogsz Viragra gondolni! :wink: :D Igaz, Neki addigra meg lesz Gergo. :D

Ovatosan a takaritassal, vigyi Magatokra!!
En ma kerlek fozok, hamarosan indulok is a Tescoba arubeszerzesre:):). Aztan angolozok. Szereztem Cambridgei kozepfoku nyelvvizsga hanganyagot, ezt hallgattam tegnap is. Annyira kiestem a kommunikaciobol, hogy az eddig meghallgatott 7 dialogusbol 4et jol ertek (ekkor meg orultem is, hogy waaa siman levizsgaznek) 3at alig tudtam kibogozni, nagyon gyorsan beszeltek ekkor mar eszhez kaptam, megsem olyan jo otlet ez a vizsga:):) :oops: Es van business english hang es irasbeli anyagom is, ezeket tanulgatom vagyis probalom megoldani. Melot is keresek ma de csak neten, csut. pentek megyek szemelyesen aztan meglassuk mit dob az a bizonyos gep. :? :?
Vendég
 


bogi: nem kellene többet angolul beszélő emberek közé járnod? mondjuk klubbokba! el is tudlak képzelni egy kötögetős, vagy goblenezős klubban. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
na mindegy! többet kimozdulnod, esetleg csoportos jógára, tornára vmire menned, ahol anyanyelvi szinten hallod az englisht?
mit főzöl??

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Egyelore most nem telik olyanra, hogy jogara, meg tornara jarjak, draga+itt nincsenek ugy klubbok, mint otthon sajna meg gobleinezo sem! :lol: :lol: :lol: :lol: Itt a szomszedokkal szoktam csacsogni meg amikor melot keresek vagy vasarolok, ilyesmik. Minden nap beszelek csak meg sem olyan, mintha napi 8 oraban dolgoznek. Itthon azert tanulom mert igy is sok szo kiesett mar es nem szeretnem ha meg jobban feldesbe merulne. Pl. vasarlaskor meg ha felvagottat kerek is mindig dumalok, kerdezgetek,ez is valami es muszaj is legalabb ennyit. Probalom mindenben megragadni a lehetoseget es szeretem is ezt a nyelvet. :D :D
Vendég
 


Kati, ja, asszem lucskos kaposzta lesz ma, ugy megkivantam es Apa is rabolintott!! :D :D :D :D Ma valami tocsogosat ennek. Nalunk tegnap volt gofri!! :D :D :D Megyek is bevasarlo korutra :D :D :D :D :D Majd jovok!
Vendég
 


Kép


Kép


Kép

KépKép
dike
 
 


dike: ezek gyönyörűűűűűűek!!! úgy örülök nektek!
mikor is mész dokihoz?
hogy siekrült kicsinyíteni?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


apám, h te milyen vékony vagy!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


dike: nekünk is pont ilyen színűek az ablakaink.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


most mennem kell, még jövök ma tutira!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Dike, milyen vekony vagy!! Jol nezel ki! A pocakod nagyon edes, szepek vagytok Te es a pocakod!
Szep eros tesztjeid vannak!
Egyebkent meg azota sem erkezett meg a csomag amit tegnap kuldtel de a lenyeg, hogy le van kicsinyitve es megcsodalhatunk!
Vendég
 


Sziasztok!!!!!

Bogi helyes hogy itt maradsz!!!!!!!!!!!!!!!hidd el lenyugszol és meglesz az eredménye is!!!!!!!

Dike szép pozik a tesztek!!!!!!!!
pocid is cuki:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi lányok!!! :oops:

nem is vagyok vékony, stimu óta 4 kilót híztam, ez a kép nyújt:)))

bogi! el ne menj nekem!!!!

KépKép
dike
 
 


Nita, okes, kicsit meg "zaklatott"vagyok de majd elmulik. :D :D

Dike, hova hiztad azt a 4 kilot a hajadra? Latom szep hosszu! Rajtad egy deka folosleg sincs. Ha hizol meg sem lesz gond! Banyek, barcsak ilyen vekony lennek en is ujra. Kb. igy neztem ki meg mikor dolgoztam. Azota viszont jonnek a kilok, nem visel meg a strapa! :lol: :lol: :lol: Bar mar egesz szepen lefogytam de ilyen alakra gyurok most, mint a Tied! :wink: :D Mar nem sok kell am!!!! :lol: :lol: :D :mrgreen:
Vendég
 


Kati, én most csak este nem tudtam elaludni Gergőtől, éjszaka nem volt "gond". Viszont szegény Bencus rosszat álmodott és fél 6-kor arra ébredtem, hogy zihálva veszi a levegőt, mert álmában sírt... :cry: elindultam a szobája felé, de ahogy meghallotta (gondolom félálomban) a lépteimet abbahagyta, így nem ébresztettem fel. utána egy órával megint elkezdett sírni álmában, na akkor már felébresztettem és átvittem hozzánk. alvás már nem volt, de még fél órát "bujiztunk".
Örülök, hogy jól vagy "ott lent".

Dike, anyám, Te milyen vékony vagy! Nagyon szép erősek a tesztjeid, tuti nincs gond odabent! :wink:
Nekünk ugyanolyan járólapunk van az étkezőben és a konyhában, mint Nálatok. :D
Mikor mész ma dokihoz?

Bogárka, nagyon jól teszed, hogy gyakorolsz otthon egy kicsit, azt meg pláne jól teszed, hogy a boltban próbálsz meg cseverészni. Ezek rengeteget számítanak! (én már csak tudom...)

Csajok, megjött a postán a dekoráció csak még nem tudtuk feltenni, mert kell venni ragasztót amivel felkerülhet a falra. Egyszerűen el vagyok ájulva, hogy mennyire jól néznek ki, mennyire igényesek a figurák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, tok szupi!!! Nagyon varom a fotokat miutan Apaja egyszercsak helyukre tette oket! Biztosan nagyon szepek!

Igen, probalok dumalni. Ma a penztaros not farasztottam de jokat rohogtunk! hihiiii A husos pultnal nem volt ma alakitasom mert hosszu sor allt. :lol: :lol: Most meg mar fozok, keszul a hamiiiii!!!

Te fozol ma valamit?

Szegeny Bencus! Jol megolelgetted reggel igy mar tuti el is felejtette a kis lelke az ejjeli kellemetlenseget.
Vendég
 


csillag: te ma mész az ucssó doki látogatásra? akkor a laptető éppen jókor.
szegény bencus. biztosan el is felejtette már.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?