Új privát üzeneted érkezett!

Annamari!
Most is jól jártok majd OV-val.

Volt laptetőm tegnap előtt, és tegnap is. :D :D :D

Apát nem takargatom be csak a gyerekemet. A nagybátyám is „leszidott” hogy beteg a férjem és az apukám is (bár már nem vészes egyik se). Mondtam a fiam nem. Ez a lényeg. :lol: :lol:
franci
 
 


Sziasztok Lanyok! Annamari! Beletrafaltal! Hajnali 4 orakor megszuletett Angyal Zsombor Szabolcs. 2840 gr es 50 cm. Gyors szules volt. 1 ora korul elfolyt a magzatviz, gyorsan mentot hivtunk, mert egybol 5 perces fajasokkal inditottam. Jottek anyuek Szilardhoz. 3/4 2-kor nezett meg az ugyeletes doki Vacon, mert Pestre mar nem mertunk elindulni. 3-kor 3 ujjnyira voltam, aztan 4 elott 10 perccel mar nem volt mehszaj, jottek a tolofajasok, es pontban 4kor az 5ik tolasra kint volt Zsombor... ezennel erzestelenites nelkul. Nagy elmeny volt!! Es orulok hogy igy is kiprobalhattam. Megcsak faradt sem vagyok, csak annyit erzek hogy kimaradt az ejszakai alvas. Zsombort sajnos elvittek a SOTEra mert egy kicsit kapkodva veszi a levegot, itt Vacon pedig nincs komolyabb felszereles, ha megis szukseg lenne ra. En szerintem holnap sajat felelossegre lelepek, mert a SOTEn azt mondtak hogy menjunk minel gyakrabban, a babanak is az a legjobb.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie drága sok szeretettel grt ! Mielőbbi megerősödést kívánok Zsombor babának! ügyesek voltatok!

sok puszi

Franci köszi..betegek vagyunk, meg nagyon kilógósnak érzem magam, de z az én hülyeségem..de olvaslak benneteket :oops:

lemaradtam valamiről veled kapcs? nagyon +++++++++++++++++++++


Annamari nagyon szépek vagytok!!!

Panni gondolom akkor rám is neheztelsz valamiért, mivel lh tesztek nem jöttek.. és privire se reagáltál.. :roll: mindegy valószinű ugyse segített volna szerencse lh sem..
Vendég
 

 
 

Angie!
Nagyon sok szeretettel gratulálok Zsomborhoz!!!! Minden jót nektek, Zsombinak gyors gyarapodást, neked mielőbbi felépülést.
Ez aztán tényleg gyors szülés volt. Nem sokon múlott, és tényleg majdnem megelőztél. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Majd képeket kérünk az családtagról.
Puszi Nektek!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Boni!
Te kis zúgolvasó!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Köszi szépen!!! Akkor még nem járt felétek a gólya??? Reméljük, hogy hamarosan nálatok is fog kopogtatni. :wink: :wink: :D :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari én már nem bízok benne! :cry: de most már több mint 3 hete csinálom a 90 napos diétát, nagyon szépen látszik már az eredmény, most ez leköt :D
Vendég
 


Boni!
Tavaly én is ilyenkor csináltam a 90 naposat, s utána sikerült. Drukkolok, hogy neked is így legyen!!!!!!!! Aztán 1 év múlva te is a kezedben foghasd a legkisebbe(ke)t.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


aranyos vagy köszönöm :)
Vendég
 


angie: nagy szeretettel gratulálok, sok-sok tejcit kívánok Zsombornak! Vigyázz magad(tok)ra!!!

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Angie, gratulálok Zsombor érkezéséhez. Zsombinak gyors gyarapodást, neked sok tejcsít.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Angie, gratulálok Zsombi érkezéséhez, jó egészséget Nektek!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Angie,

sok szeretettel köszönöm Zsombit ezen a világon!!!jó egészséget kívánok Nektek!!!tudtam, hogy ma jönni kell, megéreztem.

nem tudtam előbb jönni, mert összeomlott a gépem, most kaptam egy használt laptopot, úgy örülök neki, még sosem volt laptopom.)meg beteg is vagyok.este úgy reszketek, mint a kocsonya, fáj a torkom, fejem, stb...csak a srácok el ne kapják.

próbálok visszaolvasni.

KépKépKépKép
moti
 
 


Angie!
Hogy vagytok??? Láttad Zsombort???
Nem is olyan pici ez a kislegény, szerintem szép súllyal született.
Ki vigyázott Szilárdra míg szültél? Apás szülés volt????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Moti!
Milyen nyavalyát kaptál el???? Jobbulást Neked!!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Hello Lanyok! Koszonom a sok kedves gratulaciot. Lehet hogy ma be tudok koltozni fizetos kismama szobaba a Sotera, mert Vacrol nagyon messze van bejarni napi szinten tobbszor, es kellene vinnem napi minimum 2x az anyatejet (ami mar elso nap beindult). Egyebkent jol van, egyre stabilabban veszi a levegot, es a letezo legenyhebb koraszulott ellatasban reszesul. Meg par nap, es elvileg mehetunk haza. Tegnap kikereckedtem a korhazbol es bent voltam nala 1,5 orat. Annyira edes. Megsimogathattam, de nagyon aludt, ugyhogy csak almaban reagalt az erintesemre egy kis arcmimikaval. Kep is van, csak a telomrol nem tudom ide feltolteni. Ha esetleg vki bevallalja, elkuldom emailben, hogy feltegye. Puszi mindenkinek!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie küld el nekem ha rákattintasz a www re a profilomnál a weboldalon bal oldalt van az email cim.

örülök,hogy jól vagytok és hogy be tudsz költözni a közelébe Zsombinak (egyébként jó nevet választottatok :) )

Moti jobbulást Neked is!

Lillaanyu örülök,hoyg nem kaptál hírt az eredményről! látod minden rendben van! :) tessék sokat pihenni!!!

Tegnap megnéztük az Operaház fantomját! imádom!

Zsigim beteg volt fülgyuszi, torokgyuszi, láz, bölcsi egész jó, de sajna ide a beteg gyerekeketis odavihetik, bölcsisek adják a gyógyszert.... amikor eljövök mindig pittyeg,de mp-ek alatt abbahagyja, utána egész nap mintagyerek, ebéd közben már mondja hogy anya jön ebédre.. aztán hazajövünk és onnantól fogva " katasztrófa"
lefektetés azóta ölben fekszik és úgy alszik el, éjszaka többször felébred, sír, anya hol van, rugdos, csapkod

bár ma éjjel lekopogom egyszer sem kelt fel..illetve délután is, este is 5 perc alatt bealudt, igaz a térdemre feküdt. talán megvolt az áttörés... :roll: kopkopkop lekopogom
Vendég
 


Sziasztok!

Szombaton volt egy kis időm olvasni, de majdnem leestem a székről. Kétszer olvastam el, mire felfogtam hogy megszületett Gombócka. :oops:

Angie!
Gratulálok Zsomborhoz. Nagyon szép súlya van. Tejcsid is szépen beindult. Bent vagy most már nála? Szilárd hogy fogadta?
A házról képet a fiukkal együtt kérek majd.
Most már végkép eldöntöttem, hogy egyszer összejön a kistesó csak olyan kórházba megyek ahol van koraszülött részleg. Oké te is olyanba tervezted, ha hamarabb kibújik. De a kicsi fiad nagyon gyors volt.

Moti!
Jobbulást!

Boni!
Jobbulást Zsiginek!
Gergő is furán viselkedett mikor bekerült a bölcsibe, ő a fejét vágta a földhöz, most se mindig leányálom a gyerekem, az ovi is megviseli egy kicsit.

Gergő péntek estére belázasodott. Ma apával van otthon én bejöttem, de holnaptól már én vagyok vele otthon.
franci
 
 


Angie!
Gratulálok, hogy ilyen hamar beindult a tejci.
Sikerült beköltöznöd??? Így vele lehetsz, nekem is küldheted nyugodtan a képet, én is felrakom.
Szilárd mit szólt Zsombihoz????

Boni!
Szegény Zsigi, jobbulást neki!!!!!

Maryka!
Köszi iwiw-en a hozzászólásokat. :lol: :lol: :lol: :lol: Jól vagytok???

Beze!
Most már te vagy a következőőőőőőőőőőőőő!!!!!!!

Franci!
Jobbulást Gergőnek!!!!!
Szeretem ezt a pozitív hozzáállást!!!! sikerülni fog!!!! :D :D :D :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Lanyok! A novemberi topikba felteuek a kepeket. Ha nem gond, arra kernelek, hogy nezzetek ott meg. Most megyek be Zsomborhoz, utana meg anyuekhoz, mert mara nincs szabad hely a Soten. Onnan majd tudok rendesen irni es kepet is teszek. Puszi mindenkinek!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Nagyon szép Zsombor. Én meg sem mondanám, hogy 5 héttel előbb jött. Nagyon édes, kis formás baba. Gratulálok még egyszer!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Úgy legyen! :D :D

Angie!
Csodaszép Zsombor. Annamari után szabadon: tényleg nem látszik hogy előbb jött. Van husija is. Gergő kicsit csontika volt.
Elég egyszer mindent megírni és felrakni, csak szólt hogy irány a novemberi topik és megyünk oda nézelődni és olvasgatni. Most a fiaid a fontosak.
franci
 
 


Angie4
Gratulálok nagyon -nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Zsombi, tényleg nagyon szép méretekkel rendelkezik! Akkor most Pesten vagy?

Annamari!
olyan jó titeket nézmi a képeken :D

Kri!
Jóóóóóóóóóóó a vonalzód!

Moti!
Jobbulást :)

Boni!
90 napos diéta? Húúúúú én nem bírom a diétákat, sajnos :( Drukkolok, hogy minél hamarább összejöjjön az a kistesó :)

Franci!
gergőnek jobbulást!

Mi is kicsit náthásak vagyunk, remélem nem lesz komolyabb :? Csináltunk képeket rakok majd fel! :) De most komolyan :oops: :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Maryka!
Már alig várjuk a képeket!!!!!!!!!!!!!!
Jobbulást nektek is.

Hamarosan ébredni kell Szonjának, cicizik, s megyünk a doktor nénihez. Levente szurit kap, s kukihúzogatás lesz. Majd apával megy be, mi addig sétálunk egyet.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Angie: gyönyörű ez a kislegény!!!
Nagyon drukkolok, hogy mielőbb együtt lehessetek!

Annamari: Ti is csudaszépek vagytok!
Hamar visszarázódtál az éjszakai "életbe"? Én ettől tartok leginkább...
Megint kelni éjjelente... Igaz, Lilla hamar átaludta az éjszakát, hát majd kíváncsi leszek

boni: jobbulást nektek! Több anyukától is hallotta ilyen tüneteket bölcsivel kapcsolatban, anyásabbak lettek a gyerkőcök.
Lilla persze nem... Ő egyébként is borzasztóan önálló.
Most hogy nem mentek, nem mondja hogy menni szeretne?
Gratula a fogyáshoz!!!

moti: gyógyuljatok hamar!

maryka: reméljük "csak" nátha! Várjuk a képeket!

franci: drága Gergőnek is jobbulást! Reméljük semmi komoly!

Mi a hétvégén Alma koncerten voltunk. Az én kislányom egy széken állva végig táncolta, sikította :!: a koncertet. Mikor vége volt, a mögöttünk ülő anyuka csak annyit mondott, hogy gratulál a kislányunkhoz, és hogy feltétlenül vigyük el táncolni-énekelni, mert ő ilyet még nem látott. Hát én sem. Annyira vigyorogtunk rajta, hogy néha kijöttek a könnyeim.
Egyébként rendben vagyok, csak nehezen megy az állandó pihenés...Néha bűnözök, mint vasalás, porszívózás, törölgetés - de ez úgy érzem, belefér. Az ablakpucolásnak már nem állok neki...

Lassan készülök, megyek a bölcsibe. Minden reggel ugrándozva megyünk befelé... Persze mikor megyek érte délután, rohan és ugrik a nyakamba.
Imádom!!!

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Sziasztok!

Angie, sok szeretettel gratulálok Zsomborhoz, nagyon szép, formás baba! :D

Annamari, én is néztem a képeket, nagyon szépek vagytok! :D
Én még bőven ráérek. :wink:

Moti, Franci, jobbulást nektek!

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Én is itt! Angie, mégegyszer gratulálok Zsombihoz :) Olyan hihetetlen, hogy már itt van! Kívánom, hogy minél hamarabb otthon lehessetek négyesben!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Lányok!

Hoztam egy ma reggeli fotót :oops:

Még nagyon pici, kb négy hetes, szóval minden drukkra szükségünk van, hogy júniusban ő már tényleg megszülethessen! :wink:

Kép

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Angi! Szívből gratulálok Zsombi érkezéséhez! Gyönyörű szép kisfiú, és tényleg nem látszik h ilyen hamar érkezett!

Panndi! Azta! Hatalmas gratula nektek is!!! Most minden rendben lesz!!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Panndi!
ez aztán a visszatérés!!!! Gratulálok!!!!! s remélem minden rendben is lesz, s júniusban te is nagycsaládos legyél!!!!

Jaj, mindig elfelejtem írni. Írt Benita, s mindenkit puszil, s nagyon örül, hogy Angie és Évi is babás. Kevin oviba jár, ő ott dolgozik az oviban, minden okés velük. Kistesóra még várnak.

Évi, Beze!
Köszi szépen a dicsiket. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panndi,

szuper, úgy örülök!!!!!!!!szeretettel üdvözlöm a kisbabát a pocidban!

Annamari,hogy vagytok?nagytesók még otthon?dajkálják Szonját?
tök jó, hogy írt Benita!rég hallottam róluk!

én továbbra is vacakul vagyok, csak azt remélem, a srácok nem kapják el.a többi nem számít. :D

remélem, mindenkit elkerül ez a köhögés frász!

KépKépKépKép
moti
 
 


Panndi!
Nagyon szép. :D
franci
 
 


Teri! Küldtem privit.

Nekem sajna nem sikerült ez a hónap.... :cry:
franci
 
 


PAnndi++++++++++++++++++++++++++++

Franci gyere igyunk valamit :cry: :wink: :lol:
Vendég
 


Lányok, óriási csalódást kell okoznom nektek, ugyanis apa csinált egy hatalmas butaságot tegnap, és más gyerekét fényképezte le a koraszülött osztályon :oops: :oops: :oops: Ez ma derült ki. Az történt, hogy amikor első nap bent volt Zsombor, akkor ő megjegyezte az inkubátor helyét, és másnapra, amikor már én is mehettem, Zsombort áttették egy másik helyre (kórtermen belül). És mivel együtt nem mehettünk be, engem pedig odavezettek Zsombor új helyére, én nem is tudtam, hogy ő máshol is volt. Apának nem szóltam, és ő Zsombor régi helyére ment, ahol már egy másik baba volt, akit Antal Zsombornak hívnak, és észre sem vette, hogy nem Angyal Zsombor. Méretileg is nagyon hasonló baba, és még formára is. Mivel csövek nélkül addig még nem látta, ezért könnyen összetéveszthette. Még engem is "átvert" a képekkel (mert csövek nélkül én sem láttam a teljes arcát a képek előtt). Ma pedig úgy derült ki, hogy amikor leváltott, megint a másik babához ment, és kérdi a nővér, hogy milyen babát nézeget. Apa majdnem a föld alá süllyedt, de mondta a nővér, hogy ne aggódjon, mert ez egy tipikus apuka dolog, 10-ből 8 apuka eljátsza ezt a sztorit.
Szóval Lányok, ezer bocsika apa hibája miatt, itt vannak az igazi Zsombor képek (szerintem a mi Zsomborunk még sokkal szebb :D :D :D )
Kép

Kép

Panndi!
Én ezt nagyon éreztem. Mennek a drukkjaim, de most tutira minden rendben lesz!!! Ilyen szép kicsi fiatok lesz, mint Zsombor :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Ez nagyon jó sztory! :lol: Ezek a képek még gyönyörűbbek :D Ha esetleg lesz majd egy kis időd , tudnál nekem írni valamit arról, milyen érzéstelenítővel szülni?Előre is köszi :)

panndy!
Szívből gratulálok, a drukkjaim pedig mennek ezerrel+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ma láttam még 3 vonalzód volt, akkor futott át a fejem , hogy igen panndi most már túl van, lesz rajta ...és tessék babás vagy, fantasztikus!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
maryka
 
 


Franci! Privit köszi! A másikat sajnálom :-(

Angi! A te babád sokkal szebb, de tényleg nagyon hasonlítanak!

Moti! Jobbulást!

Évi! De klassz lehetett a koncert!

Boni! Hajrá 90 napos! Utána pikkpakkra jön is a baba! bölcsi sajnos kihoz a gyerekekből furcsa dolgokat.

Maryka! Fájdalomcsillapító nélküli szülésről én is tudnék írni, fantasztikus volt. Nekem a doki nagyon nem ajánlotta az epidurált, de rámbízta, én meg nem éltem vele.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Angie!
ez nagyon tetszett. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: most is azt tudom írni, hogy tényleg nagyon szép Zsombi, s nem tűnik korababának. Az biztos, hogy terpeszbetétre nem lesz szüksége. :lol: :lol: :lol:
Meddig kell bent maradnotok a kórházba?????
Szilárdról is írj légyszi, hogy mit szólt az öccséhez!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Moti!
Köszi, jól vagyunk. Egész nap nem is hallani Szonja hangját, eszik, alszik, s estére kicsit felélénkül, akkor sírósabb kicsit. Éjszaka is jó kislány, 1-szer kelt, aztán reggel ébred.
Tesók még a héten itthon vannak, még mindig szeretgetik, főleg Rékára kell többször rászólni, hogy hagyja békén Szonját, mindig puszilgatja. Néha összevesznek, hogy ki segítsen a pelenkát kivenni alóla, a ruháját a szennyesbe dobni, ki vegyen elő pelenkát, ki válasszon neki ruhát. :D :D :D :D :D

Franci!
Sír a szívem érted, sajnálom. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Maryka!
Képet, képet, képet,képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet,
Képet, képet, képet,képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet,
Képet, képet, képet,képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet,
Képet, képet, képet,képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet,
Képet, képet, képet,képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet,
Képet, képet, képet,képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet,
Képet, képet, képet,képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet,
Képet, képet, képet,képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet,
Képet, képet, képet,képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet,
Képet, képet, képet,képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet,
Képet, képet, képet,képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet,
Képet, képet, képet,képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet,
........ és még 1000-szer is leírom!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Angie, nagyon szép Zsombor, tényleg nem látszik hogy hamarabb jött. Gratulálok még egyszer és kívánom mihamarabb hazamehessetek.

Panndi, micsoda visszatérés. Gratulálok, mennek a drukkok ezerrel, de most minden rendben lesz. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Maryka, képek ????????

Franci, úgy sajnálom, de tudom hogy most már nem várat magára az a babó és beköltözik pocidba. +++++++++++++++++++++++++++

Moti, jobbulást.

Évi, Alma zenekart mi is nagyon szeretjük :lol: :lol: :lol: Azért csak pihenj sokat.

Boni, hajrá a 90 napos diéta. Én tuti nem tudnám csinálni.

Maryka, az érzéstelenítő nélküli szülésről én is tudnék mesélni. :wink:

Beze, te hogy érzed magad? Nem is írtál magadról.

Annamari, édesek a gyerekek iwiw-en meglestelek benneteket. Örülök hogy Benita jól van.

Köszönöm a vonalzó dicsiket :lol: :lol: Mi jól vagyunk. Zsombi a dackorszakát éli ezerrel és az ez mi ? kérdés megy egész nap, néha kiegészítve ez mi volt? Nagy zsivány, de imádnivaló :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Napsugarasat!

Angie ez annyira édes fordulat volt:) gyönyörűséges Zsombor baba szép formás és tényleg nem látszik korababának:) Apának meg egy virtuális lélekölelés, a történtek miatt..biztos pocsékul érezhette azért magát .. 8) :lol:

a 90 napos diétát én se gondoltam volna,hoyg csinálni tudom.. de tesómmal együtt kezdtük el, és így könnyű. viszont én nem mértem le magam előtte, mások mondják,hogy sok ment le..illetve olyan nadrágom jön rám, ami már évek óta nem..
ami motivál, az apa tekintete...majd felfal a szemével :oops: kell ennél több? :)

Franci egyébként tüszőrepit is kapsz? lehet mi majd egyszer zebrapárok leszünk :roll: nagyon drukkolok Nektek!
Vendég
 


Eladó kislányruhák ha érdekel küldj privit

http://picasaweb.google.com/bonihard/El ... directlink
Vendég
 


Sziasztok!

panndi: halkan gratulálok, és nagyon-nagyon szorítok Nektek!

angie: Zsombor gyönyörű!!!

franci: sajnálom :x Hajrá következő hónap!

kri: nálunk is az ez mi? megy... meglát, meghall valamit, és máris kérdezi, olyan cukkancsok!

Annamari: ilyen nyugodt baba Szonja? Ez szuper! Édesek a testvérei, remélem sokszor segítenek majd anyának még a teendőkben!
Köszi az infót Benitáról! Sokszor ölelem, és jöhetne néha közénk ha van kedve!!!

boni: remélem hamarosan zebrapárok lesztek tényleg!

pruci: mi újság a suliban? Jobb a helyzet?

moti: jobbulást Neked!

Vennem kell kismamanacit... Eddig a régieket hordtam, de kezdem kinőni. Mire Lillussal nagy lett a pocim, addigra rövidnadrágos idő lett, és abból van is nagy méretem, de hosszúból nincs, így holnap irány a c und a. :D

danyuci: ???

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Sziasztok!
Teri!
Az érzéstelenítés nélküli szülést már kipróbáltam, nálam nem volt könnyű, sőt...

Annamari!
:oops: Apa munkába rájátszotta usb-re én meg este felrakom vagy ide vagy a g-mail-re :D

Kép
Kép
maryka
 
 


maryka: szerintem elgondolkodhatnánk majd a családegyesítésen... :D Elnéztem egymás alatt a vonalzóinkat. :D Táncoslábú Gyurikád meg az én táncoslábú leánykám egyidős, szép pár lenne... :D :D :D
Ha meg ismét kislányom lesz, megejthetjük a másodszülöttek között is a kézfogót, nos?
Esetleg majd kikérjük az ő véleményüket is, hihihi!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Sziasztok!

Angie!
Ezt tényleg olyan apás story. Ahogy a férjem mondja: „férfiasan tökéletes”.
A ti Zsomborotok sokkal szebb!!!
Te tényleg ennyire biztos voltál hogy nem lesz Zsombor novemberi? Csak azért mert november van a névnapja.

Annamari!
Tényleg küld el nekem Szonját. Ilyen jó gyereket. Jobb mint Gergő volt, pedig rá se panaszkodhatom. Aztán persze behozta ő is. Volt olyan kb 3 órát aludtam egész éjszaka. Úgy néztem ki mint egy zombi. Még a boltos néninek is feltűnt hogy keveset alszom.

Maryka!
Holnap jövök képeket nézegetni.

Kri!
A mi ez-re még lehet válaszolni, de hogy miből van, miből készült-re már nehéz. Tegnap: miből készült a katica? Ma: miből készült a csempe? Fogós kérdések.

Boni!
Hova megyünk inni?
Kapok tüszőrepit.
Én benne vagyok a zebrapárosításba. Én is drukkolok nektek.

Évi!
Még nem jött hír a sotéről, ugye? Akkor jó! Tiszta frász vagyok már.

Moti!
Gyógyulgatsz?

Panndi!
Mikor mész dokihoz?

Beze!
Nem tudok mit kérdezni,mert nem tudom mi van veletek.

Köszönöm lányok, nagyon kedvesek vagytok. Furcsa mód nem vagyok letörve, pedig nagyon bíztam benne. Volt 3 érett tüszőm is. Doki szerint lehet még valami, de szerintem nem. Na majd legközelebb. És akkor már majd titeket is bevonlak.
Pusz Mindenkinek
franci
 
 


Angie,!!!

ez annyira jó sztori!!!!!!és Zsombi gyönyörű!!!!!nagyon jót mosolyogtam!!!!

Maryka,én tudok Neked mesélni az epidurálról személyesen, ha érdekel, mert Boldit 12 órai vajúdás után végül epidurállal tudtam csak megszülni 15 órára, mert anélkül nem tágultam.Sebi viszont anélkül ment és sokkal jobb volt, de majd mesélek, ha szeretnéd.

Annamari, drágák ezek a testvérek Nálatok!Szonja jó helyre született nagyon :D

Boni, engem érdekelnek a kislány ruhák, csak kéne hozzá egy kislány is!!!azt hogy lehetne megoldani? :D

akit érdekel, ma este újra GRACE KLINIKA!!!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Panndi, én egyelőre csak nagyon drukkolok, de nagyon örülök a jó hírnek! :D ++++++++++++++

Angie, ez aranyos volt. :lol: Csatlakozom a többiekhez, a ti Zsomborotok sokkal szebb! :D

Franci drága, ölellek így a távolból, és nagyon sajnálom! :( Borzasztóan drukkolok neked és Boninak is, és kérlek, SOHA ne adjátok fel!!!!!!!!!

Kri, nem akartam panaszkodni, de mivel kérdezted, leírom: a fiatalúr harántban fekszik, vagyis keresztben, a fejecskéje a jobb oldalamon, a lábacskái a bal csípőm felett helyezkednek el. Nagyon kényelmetlen, szombat délután kicsit lejjebb jött, komoly fájdalmakat okozva nekem ezzel. De ezt leszámítva jól vagyunk, nagyon bízom benne, hogy hallgat rám, és szépen befordul, ahogy kell. 2 napja esténként új program a gyomorégés. :(
Mikor mész uhura? Marci ilyenkor már büszkén megmutatta, mije van. :)

Lexi viszont egyre jobb kislány, már nem kell folyton a sarkában lenni, rengeteg új szót mond, apa apac, én ajac vagyok. Imádjuk!
:D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Évi! A suliban a helyzet változatlan. Egyre bunkóbb a kölök, egyre nehezebben viselem el. Mindenbe belepofázik, nem hagyja a többieket tanulni. Most az a legújabb h káromkodik de kegyetlenül. Tegnap tejbegríz volt az ebéd és ez a szerencsétlen poénból belefejelt a tányérjába, csupa trutyi lett a feje.Undorító. Ma voltak náluk a családgondozóból és felajánlják nekik a hetes iskolát. Kiváncsi leszek h mi a vége. Sztem nem adja be... Itt meg a többi gyereket fogják elvinni.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Kri! A dackorszak jól el tud ám húzódni. Nálunk a miért? korszak van, de már múlhatna... Amig nem elégszik meg a válasszal addig kérdezi. A nyugodt anyuka meg rávággja egy idő után h csak.

Franci! Ez az, fel a fejjel! Tuti sikerülni fog nemsokára!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Beze! Édes Lexi! Olyan aranyosak amikor elkezdenek beszélni! A fiatalúr meg remélem befordul.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Kép Kép

Na remélem sikerült feltöltenem a képeket :oops: :D

Kép
Kép
maryka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?