Új privát üzeneted érkezett!

Babusok megkaptad már? ha nem, akkor add meg az email címed és elküldöm
vagy le tudod tölteni?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jahh
Varázsoveráll :D varázsautósülés :lol: varázsmaszkabál :lol: :D
Kölkök már alszanak ma is

Móni
KépKép
reunion
 
 


Péntektől (vagy szombattól) akciós a Pampers az Auchanban 5990 ft/doboz

Móni
KépKép
reunion
 
 

 
 

Tigriske!
Édesek a csajok!!!
vovanda
 
 


[quote="timi76"]
írta:
timi76Babus: okt. 28. és ha jól emlékszem 17 óra körül.
Ki jön???

Mi igen :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni: privi ment :wink:
Törpi: Csajok kezdik "unni" a GYésM-at :lol: persze azért még felkapják a fejüket de már reklamálnak ha nem a kedvencek mennek éppen :lol: pl. erdőerdő, bujjbujjzöldág :lol:
ja nálunk legnagyobb kedvenc Tamba (még másik helyen volt BBC entertainment nevű csatornánk, kedvenc reggeli müsor lett tápiivászat közben, nagy bánatomra itt nincs ilyen csatorna :( van egy orás műsor azt nézzük a gépen sajna youtubeon is csak 2 normális dal van :()
Tigriske: nálunk is mind2 elöbb állt mint mászott, ez miért "baj"?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: te aludni mikor szoktál??? Bár én is itt ülhettem volna akár egész éjjel, mert csak forgolódtam. :(

Lányok! Nekem a Gyerekdalok és Mondókákat át tudná valaki küldeni e-mail-en? :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!
Timi: hát mi későn fekszünk vagy felkelek ha hazajön Apa de akkor meg nem tudok visszaaludni :lol: alvás 10-11-éjféltől reggel 6.30-7ig nekünk :lol:
hmmm nekünk megvan a dvd de én nem tudom hogy kell átküldeni :oops: majd megkérdezem Apát :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Lányok,ha valaki lenne oly kedves,és nekem is átküldené amit csak tud e-mailen,megköszönném. sera77kukacfreemail.hu.

Tigriske,tündériek a lányok!Már alig várom,hogy élőben is megcsodáljam őket :D Az tök jó,hogy van etetőszék is az elevenparkban :D És lépcsőzni kell?Gondoltam nem viszünk babakocsit,hátha bonyolult vele bejutni.

Törpi,képzeld beszéltük apával,ha lemegyünk Zalába,akor átugrunk hozzátok.Megnéztem,2 óra onnan az út :shock: :shock: :shock: :(
Vendég
 


Nyulasz: köszi cukiinfot, ja nem megyünk ruhavásárra, mostanság vettem sokmindent, kicsit leállitom magam :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen!

Az elevenpark: 1-2 etetőszéket láttam csak, de én etetem őket a babakocsiba. Lift van. Egy elkerített rész van 0-5 éves korig, színes matracokon, kis mászóka, csúszda, libikóka van benne.

Kép
tigriske1978
 
 


Babusok: köszönöm, megy a file, csak annyira küldöm, hogy közben lerohadt a gép
azért nem árt ha van vírusírtótok, mondjuk nem tudok róla, hogy lenne a gépemen de azért biztos ami biztos
ha megkapod, és bemásolod ide a linket amin letöltöd, akkor a többiek is le tudják szerintem tölteni

Tigriske: nagyon édesek a lányok micsoda vigyori kis banda

Móni
KépKép
reunion
 
 



Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz: küldeném én, de nem tudom. :( Biztos én vagyok béna, de tömörítve is túl nagy és nem megy, máshogy meg én nem tudom.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Reunion: te kerestép PP babakocsit? Az ikreseken van fent most egy piros-szürke. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni: köszi közben átjött :wink:
Timi: én sem szgépzseni :oops: nem tudom h kell GYésM-at küldeni dvdről :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Felteszem a GyésM-et is csak idő mire feltölti
Timi: köszi láttam már azt is csak Egerben van, most van még 1-2 amire várom a képeket remélem találunk jót

Móni
KépKép
reunion
 
 



Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyuszi, jaj de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mikor készültök rokonlátógatóba? Hát nem férek a bőrömbe, annyira örülök. Bár valóban, nem piskóta az a két óra. Nem egyszer tettem meg én is, amikor heteken át helyettesíteni jártam Kanizsára.

Babusok, enyémek is megunták a GyesM-t, ezért újítottam. De hogy ennek függőség lett az eredménye, annak nem örülök. Gondoltam bevetem az angol farmos dvd-t is, hátha kicsit lecsillapodik a dolog, de azt meg elnyelte a ház valahol :? Te a Tikkabilla-ra gondolsz? Abban szerepel egy Tamba nevű lila szörmók. Asszem. Egyről beszélünk? Barátnőm kisfia imádja, lányokat csak rövid ideig kötötte le. Amiben szövegelés is van, az még nem kell nekik. Ők csak a dalolást szeretik, na meg persze rázni rá :lol: :lol:

Megyek, ledőlök, mert bár 7-kor keltek és egy pisszenés nélkül aludták át az éjszakát :D , már 11-kor elaludtam ülve a kanapén :shock: Nem árt kicsit ráncba szedni magamat, mert délután vezetnem kéne a törpékkel mögöttem, és nem kéne dekopncentráltnak lenni :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Móni: ezt irja mit küldtél :(
A fájl nem található a szerverünkön.
Lehet, hogy a küldő törölte vagy lejárt a tárolási periódus.
Törpi: bizony az a lila :lol: sztem sárkány :lol: Csajok is azenés részeket szeretik inkább és Ök meg Tambafüggök :oops: :lol: evvan, inkább ez mint vmi mangarajzfilm :lol:
van 2 Tambánk is zenél ha megnyomod a kezét, nagy a szerelem, azzal alszanak meg a kutyával meg a hápizsákkal meg ami még néha eszükbe jut :oops: :lol: persze ha elalszanak kicsempészem a felét h el is férjenek :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni: milyen babakocsit is keresel???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Na itt vagyok, megnéztem tényleg eltünt,
vagy törölte valaki, vagy több mint 50-en letöltötték :shock:
majd felteszem újra
PP Aria Twint keresek 50/50 et
azt is tudsz eladót? Zebrát már lebeszéltem :lol:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Sziasztok!

Rémes éjszakánk volt. Talán a brokkolitól? Annyira unom, hogy annyi mindent próbálok adni a srácoknak, ennyit nem főztem a lányokra mint rájuk - több bébikaját kaptunk a cégtől - mégis olyan kis érzékenyek. Alig marad valami. Hüvelyesekkel próbálkozni se merek meg ugye a k betűs kismama tiltólistás dolgokkal sem. Avokádót ajánlott egy anyuka a kórházban. Most krumplit, almát, répákat (fehér sárga), zellert, céklát és sütőtököt adok nekik, húst pedig májat és csirkemellet. Elég gyér étrend (emellett kapnak rizses és sztracsis tejpépet, kekszes babapudingot, banános babajoghurtot, epres-almás-banános bébi desszertet, almás-mangós bébidesszertet). Valami ötlet mit lehetne még ami nem okoz pocak gondot tutira???

Jajj nagyon szépek a képek. A lányok Tigriske varázslatosak, megcsodáltalak titeket iwiw-en is. Nyuszi telefonáló Balázs és Noémi is nagyon cuki :) Na és Hanga és Alexa. Alexán látszik hogy akaratosabb. Szerintem belőle is főnökasszony lesz :wink:

Ajsának és Alettának boldog első szülinapot kívánok én is :D :D :D

Nyuszi: hát azért jó, hogy nekem nem kell játszóterezni, hanem itthon majd tudnak rohangálni.


Müllerben tényleg jókora játék kínálat van :)

Zsófi: kösz a Mülleres tapasztalatot. Akkor szerintem majd kipróbáljuk a tápszerét, mert lassan elfogy a BEBA

Fényképes naptár akció rossmannban is van. Én is tervezek rendelni karácsonyi ajándék gyanánt nagyszülőknek!

Timi: Gratula Alexának a taxizáshoz :)

Coraban már akciós a Papmers dobozos pelus!!!

Kata
labkat
 
 


Kata!
Szerintem nem kell nekik ennél több féle, enyémek messze nem ettek meg 10 hónaposan ennyi mindent.
vovanda
 
 


Kata, sajnálom az éjszakákat!!!! Hasfájájás nálunk Emmára volt jellemző, meg voltam lőve eléggé én is. De az üveges borsót mondjuk nem lehet adni szerinted? Abban szerintem nincsen héj. Aztán nekünk mondjuk a spenót sem okozott problémát soha. Ehetnek már? Tökfőzelék esetleg? Abból is van egész finom üveges, nem kell főzni, ha a család többi tagja nem szereti. Majd még gondolkodok, de most rángatnak a lányok.

Babusok, enyémek még plüssök nélkül alszanak. Amúgy sem ragaszkodnak még semmi ilyesmihez. Néha elgondolkodok, hogy ez jó-e egyáltalán. Milyen lélekre vall ez? :shock: :oops: :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Labkat: azta, mi már mindent eszünk tejet és tojásfehérjét kivéve. Nem semmi mennyire érzékenyek a fiúk! Sajnos nem tudok segíteni, de drukkolok, hogy mielőbb kinőjék! (enyémek vacsira többnyire már kenyeret esznek valamivel megkenve, mert a pépet határozottan elutasítják, ma pogi volt a vacsi :oops: )

Ma találkoztunk Babusékkal, hát de aranyos az a két nagylány! Már alig várom, hogy az enyémek is így szaladjanak-tök jó fogyókúra! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kata ha én főznék akkor én is kb ezeket adnám, de ezek a gazfickók szinte csak a bébiételt hajlandóak megenni igy kicsit változatosabb,
de én nem aggódnék amiatt hogy ez kevésféle

Móni
KépKép
reunion
 
 


Kicsit zsufi volt mostanában a napom, nem is volt időm még visszaolvasni, viszont rengeteg képet töltöttem fel a picassara ancimnak, de ha van kedvetek több 100 képet nézegetni, akkor...

http://picasaweb.google.hu/t.flora.jazmin/Csalad#

http://picasaweb.google.hu/t.flora.jazm ... jj0aD0oQE#

http://picasaweb.google.hu/t.flora.jazm ... _Qmuv7-wE#

t-pk
 
 


[quote="reunion"]N írta:reuniona itt vagyok, megnéztem tényleg eltünt,
vagy törölte valaki, vagy több mint 50-en letöltötték :shock:
majd felteszem újra
PP Aria Twint keresek 50/50 et
azt is tudsz eladót? Zebrát már lebeszéltem :lol:

Móni: köszi ha felrakod ujbol :wink:
hihi lehet ennyi zugolvaso van és gyorsabbak voltak mint mi :lol: :lol: :lol:
nem tudok, csak szoktam nézni hirdetéseket itt-ott ha látok jonak tünöt szolok :wink:
na örülök, akkor remélem összejön a biznisz :wink:
végül jöttök a játszoházba???
Nyulasz: Ti Ariátok még megvan vagy már eladtad???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kata: jaj pocakot sajnálom :( sztem is elég ennyi féle kaja cukkini??? vagy az már nincs ilyenkor? :oops: üveges tuti van :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="timi76"]m írta:timi76a pogi volt a vacsi :oops: )
Ma találkoztunk Babusékkal, hát de aranyos az a két nagylány! Már alig várom, hogy az enyémek is így szaladjanak-tök jó fogyókúra! :wink:

és milyen ügyesen ették :wink: :lol: :lol:
Hanga és Alexa nagyon tündérkék élőben is ám :wink:
köszönjük :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="törpilla812"]
írta:
törpilla812Babusok, enyémek még plüssök nélkül alszanak. Amúgy sem ragaszkodnak még semmi ilyesmihez. Néha elgondolkodok, hogy ez jó-e egyáltalán. Milyen lélekre vall ez? :shock: :oops: :?

Törpi: mi is nagyon sokáig semmivel aludtunk aztán elmentünk az ikeába egyszer és beleszerettek ebbe a kutyába igy kezdödött :lol: :lol: van váltás is ha mosni kell vagy kifut a széria vagy neadjisten elhagyjuk :wink:
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/00132798

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Na jó, akkor nem aggódok. Majd ha lesz akciós, veszek nekik egy két konzervet. Múltkor vettem gesztenyés pulykát, meg kórházban ettek paradicsomos krumplit, tökfőzeléket, és borsót is, nem emlékszem, hogy gond lett volna tőle. Köszi a válaszokat!

TKata: jajj nagyon szépek vagytok. Olyan kedves család :) A lányok is csuda helyesek :) Megnézegettem a képeket, mert srácok épp tomboltak egy sort, és Bálint most épp ébren!

Kata
labkat
 
 


Kata: jaj tényleg a paradicsomos krumpli, nálunk azt imádták csak a paradicsom sztem bánthatja pocit aztán lehet mégsem :wink:
T-pk: nagyon helyesek vagytok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Móni,írok privit.

Törpi,jajj,félreérthető voltam :oops: azért volt ott a nagyon szomorú szmájli a 2 órás út végén,mert az nagyon sok nekünk.Mármint a 4 óra út egy napra :cry: Azt hittem 1 óra alatt letudjuk.Félek nagy sírás lenne belőle,mert ha nem alvásidőben indulunk,akkor Noémi elég hamar megunja.Ha meg alvásidőben megyünk,akkor 3 körül vagyunk nálatok,de 5 körül vissza kell indulni,és 2 óra múlva nem hiszem,hogy díjaznának még egy 2 órás utat.Szerintem mégis marad a nyári tali,vagy ha ti pesten jártok,akkor eljöttök hozzánk.

Labkat,enyémek is elrohangálnak itthon,van hinta,libikóka,bébitaxi,de nagyon szeretik a játszóteret,a sok gyerek,meg egyebek,hááát,talán tavasszal már okosabbak lesznek,és akkor könnyebb lesz velük.
Spenótot mi is imádjuk,meg főzők nekik cukkini-répa-brokkoli és mindenfle zöldségeket,berakom egy agyagtálba,leöntöm tejföllel,reszelek rá sajtot,és átsütöm fél órát,aztán botmixerelem.Ez a kedvenc.Próbáld ki olyan zöldségekből,amik nem okoznak gondot.

Timi,irigy a kenyér és pogievés miatt,enyémek alig akarnak 1-2 falat ilyet enni :cry:
Vendég
 


Kata, ja a cukkini még jó ötlet, bár ha nincs idény, aranyáron adják, érdemesebb talán tényleg az üveges, bár annak az ízének köze nincs az igazihoz, de finom.

Babusok, ja, a paradicsomon én is gondolkodtam, de tapasztalatom nincs vele, mit okoz, mert én gyerekeim nem ették meg. Pedig finom házi van elrakva :evil:
Hát erre a plüssmizériára kiváncsi leszek. Bár nálunk most Míránál a cumi lett újra a mánia. Én meg megőrülök, alig tudom lebeszélni róla. Mi jöhetett rá?
Persze pót mindenből kell, na meg azért is, ha mosásba kell már kergetni szegény párát, azért se sinylődjön a gyerek :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Babusok: mi köszi! :wink:

Nálunk születésük óta van alvórongyi viszont nincs pót, ha mosásba megy, de olyankor egy textilpelus is megteszi, vagy éppen nem kell semmi. Meg cumi van mindegyiknek. Mostanában cserélgetnek és nagyon boldogak tőle. :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: éljen az alvás! :D Mi holnap megyünk sátras mászóalagutat venni, mert enyémek is imádnak bebújni mindenhová. MOL.os macik nekünk a szekrény tetején figyelnek, nem mertem még odaadni, mert nagyon szöszölős. Vagy nem hullik az a finom szőr róla? Egyébként imádják, mindíg leveszem, kapnak a macik puszit (bezzeg én nem), megölelgetik és nagyon örülnek, aztán a macik visszacsüccsennek a szekrény tetejére. Lehet oda kéne nekik már adni? :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


JÓ ötlet ez a mászó alagút. Szerintetek megvarrni valahogy nem lehet???

Kata
labkat
 
 


Timi, nekünk is sátras alagutunk van, imádják. Az alagutat és a sátrat is. Szeretnek elbújni, mászkálni benne.

Zsófi, ebből kifolyólag az alagút fixálva van, így tuti nem gurul el. Ez is 45 centis, és esély nincsen rá, hogy beleszoruljanak. Emmám ilyen cumifüggő, hogy hajlandó egyszerre 3-mal is zsonglőrködni :lol: Míra a sajátjához ragaszkodik, mint már írtam a napokban mániákusan. Amúgy csak alváshoz kapják meg, és eddig nem is kérték napközben, hacsak nem meglátták valahol, mert nem dugtam el :?
Örülök a nyugodt éjszakáknak, kb. nekünk is ilyenkor, 10 hónaosan kezdett helyreállni a rend :wink: Én már a 2. !!!!! éjszakát alszom át egymás után, még csak vizet adni sem kellett felkelni. Nálunk ez hatalmas dolog ám, és hát én tudok ilyennek roppantul örülni :roll:

Kata, megvarrni? Ebben Te vagy a profi! :wink: Ha meglesz a prototípus, szerintem az egész babanet az üzletfeleddé válik :wink: Hajrá!

Ma ismét voltunk Csicsergőben. A gyerekeim ismét bemutatták, hogy ikres szülő is boldogulhat könnyedén. Sőt, néha unatkoztam, mert úgy otthagytak .A kör közepére futottak táncolni, én meg énekelgethettem magamnak :? :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyuszi, ja most látom, hogy délelőtt írtál előttem. Akkor most kicsit elszomorodtam. DE!!!!! Ha esetleg felajánlanék egy szobát két kisággyal és egy franciaággyal éjszakára? Külön szint, de közös fürdő velünk :?: :roll: Így ráérnétek másnap visszaindulni. Vagy innen már csak haza, az is megvan 2 óra alatt az M1-esen. Szóval? Mikor is lenne az a rokonlátogatással egybekötött szombathelyi meeting? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Kata: amilyen ügyes vagy, biztosan meg tudnád varrni, de lehet, hogy nem érné meg a ráfordított energiát, bár nem tudom mennyi egy ilyen erősebb anyag+ a merevítés. :?

Zsófi: na, akkor felvetem Apának az ötletet és lehet szülinapjukkor beköltöznek a mackók a kiságyba! :wink:

Alexa előbb ébredt kicsivel a délelőtti alvásból, leültem vele Maszkabált nézni, kíváncsi voltam, hogy meddíg köti le. Először szájtátva nézte, aztán elkezdett ugrálni meg vezényelni, annyira tetszett neki. A bohócnál únta meg, az nem tudom hány perc, de nála még semmi nem volt, ami ennyi időre lekötné! :D Hangát meg keltenem kellett, mert ha nem kellett 2 óra szunya után, mert szerintem holnap reggelig húzta volna a lóbőrt-vagy tavaszig!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Van valakinek ötlete??? Nem engedi a babanet módosítani a profilomat, mondván nem érvényes az e-mail cím és a jelszó, viszont simán ki-belépek. :shock: Akkor vajon most mi lehet???

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: tuti vmi hiba van, nekem se enged módosítani :wink: és a képernyő alján azt írja állandóan h kész, de az oldal hibás :? ja és a felhsználónévnél meg jelszónál eddig pöttyök voltak most meg üres, de tényleg ki-be lehet lépni meg írni-olvasni ezekkel semmi gond :lol:
mi ma megzizzentünk gondolom jön a hidegfront persze egyedül, egész délelött ment a hiszti meg a semmisejo :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: megerősítem a frontot, sőt, megjósolom: esni fog! Enyémek mormoták, még csak apró vita sem volt, hogy le kell feküdni fél 4-kor és azóta csönd van. :shock: És ma én is egyedül vagyok fürdetésre is.
Az aláírásomba meg az eladó dolgaink linkjét akartam volna berakni, de nem engedi :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Megvolt a másfél óra szundi délután is! Tuti jön a rossz idő!És még jókedvük is van! Na, nem panaszkodom, csak mostanában nem voltam így elkényeztetve! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, nálunk a Hóember a gyenge pont, azt nem csípi Míra, ezért ott ugratom nekik a bohócra :lol:
Nem semmi Alexa, egy ekkora babócát csoda leültetni akár 3 percre is. Ez pedig akkor sokkal több volt annál :wink:

Babusok, kitartás!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


sziasztok
Kata mi ettünk sok paradicsomos k-t, mert szeretik,de szerintem amúgy ég tőle a gyomruk, sokszor visszaköszönt

Nálunk nincs semmi gyömöszgélni valójuk, Laura cumizik éjjel, Réka vizet viritykol, nappal meg most mondjuk Makka Pakka a Sztár
eddig (azt sem tudtam létezik ilyen is :D )

Maszkabál nekem is nagyon tetszik, lányokról nem nyilatkozom, mert félájultan nézték, nekem a banya a kedvencem, és a hóembert tényleg én is átugranám
Holnap este visszateszem, de inkább küldjetek email címet, és úgy mindenki megkapja akinek kell
vagy pü-be betegyem mindnekinek?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Babusok: nagyon boldog szülinapot Neked! :D

Ma megyünk babalátogatóba, meg Coraba és nagymama lesz a lányokkal! Hurrá szabadnap! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Tetű van az oviban, levágtam a lányok szép haját rövidre :cry: :cry: :cry: Valami jó megelőző szert tudtok?

Kata
labkat
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?