Új privát üzeneted érkezett!

Huuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrráááááááááááááááááááá!

Reggel jönnek Paat-ék:-)))))))))))))))))))))
Most beszéltünk :-))))
Mennek a köcsögök :-))))))))))))))))
Minimaxi
minimaxi
 
 


No panic!
Hosszú és sűrű az este.
Most beszéltem Minimaxival, páromnak lediktálta a jövő hetet is, hogy hova kell menni, úgyhogy ha nem írok többet, akkor Érd végtelen utcáin bolyongunk........Kép
Mindenki köcsöge megy Kodához! Ott lehet kutakodni. Puszika
paat
 
 


Sziasztok!
Nem vesztem el, csak amikor feltöltöm a hozzászólást..minden elveszik. Remélem ez sikerülni fog!

Era!
Nagyon boldog szülinapot! Kép

A teafiltertaró nem tudom, hogy ki, de nagyon csodás. Én nem szeretem a teát, de biz Isten megkívántam! Kép

Era! A képek nagyon tetszenek. Főleg a mackós, mmivel ők a kedvenceim!
Az olívás köcsög is jól sikerült! Kép

Van örömöm is ám..... Végre lehet nálunk is kapni Természetes Sziénát!!! Sok energiámba tellett elmagyarázni a szállító cégnek, hogy miis ez! De sikerült!!!!!!! Vettem is 3 tubussal. 290.-/db. Ez szerintem jó ár! Vagy nem??? Végülis mindegy..a lényeg, hogy van! Kép Viszont mégsem tudtam alkotgatni, mert vettem ugyan dekup ragasztót, de csak itthon vettem észre, hogy textilre való! Kép Holnap kicseréltetem, csak dühít, mert nagyon szerettem volna munkálkodni!

Minimaxi!
Elkészült pár mécsestartóm! Az első nem lett jó,mert nem elég mély a hely a mécsesnek. De nekem jó lesz itthon. Most veszek holnap corner joghurtot és lesz 3szög alakúm is! De nem bla-bla-zok tovább...jöjjenek a mécsesek...
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=58
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=59
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=60
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=61
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=62
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=63

A képeket majd akkor mutizom, ha bele tudom ragasztani a szalvikat!

Megyek is! Jó éjt!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 

 
 

Conti!

Ismerős a szalvéta a teafiltertartódon!Kép

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!

Mindenki nagyon szépeket alkotott!!!
Én is elkészültem egy képpel...sajnos ennek is lemaradt a széle a scenner miatt.Kép
orsi21
 
 


Orsi!

betuszkoltad a képet a scannerbe?
Egyébként jó.Mivel repesztetted?

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus, megnéztem a portálodat, valami gyönyörű a filtertartód repesztése. Én is veszek ilyetKép

Orsi, nagyon tuti a képed. A szalvi alatt vagy fölött van valami szín?

C.

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Jubi!KöckeKép Anitk lakkal...csak ez van ráírva,nem igazán van neveKépEgyébként ez az a kép ami aranyporos lakkal kentem be és azt repesztettem.Emlékszel? Másik kérdésedre válaszolva,igen,muszály betuszkolnom a scennerbe mindent,mert nincs digitális fényképezőm sajna.De bírja a gyűrődéstKép

Conti!KösziKép A szalvi eredetileg ilyen,nem festettem sem alá,sem föléKép

Na,jó északát mindenkinek!!!

Orsi
orsi21
 
 


Orsi!
Ez aranyos, de Jucus dícsért és kérdezett, nem én Kép Most, hogy ezt tisztáztam, én is megdícsérlek, mert nagyon jó lett ez a kép!!!

Anyko!
A mécsesek aranyosak, a sziéna pedig nagyon jó áron jutott el hozzátok

Paat! Koda!
Örök hála!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Hello csajok:-))))

Megnézegettem az alkotásaitokat nagyon szépek:-))))
Hiper szuper ugyesek vagytok:-))))
azért dicsérek egyszerre mert nagyon régen voltam és sok mindent csak megnéztem de nem reagáltam le:-(((((
Viszont lenne egy nagy kérdésem.... olyan szalvit amin teknos van nem látott valaki??????
pussz: Orsi
meara
 
 


Orsi! Gyönyörű! Nagyon szépen megcsináltad ez a képet IS!!!

Anykó! Nagyon jók a mécsestartók, jó hogy én kg 1,5 évig görcsöltem a mécses öntőforma után - bár azóta is imádom -! Szerintem a 29o Ft/db szienna hihetetlenül jó ár! Mint már írtam, felénk csak Keszthelyen láttam, 540 Ft-os áron!!!

Conti! Klassz a filtertartód!
Lányok (főleg aki nyomtatott képpel is dolgozott már) Tegnap este kipróbáltam Barna nyomtatóját, és mint valahol olvastam átütő papírra nyomtattam. Hát nekem katasztrófálisra sikeredett. Összegyűrte a papírt, fekete csíkot folyatott rá. Van valami spéci módszer, hogy ilyen vékony papírra hogy kell nyomtatni?? Kérlek segítsetek!!!
anizs007
 
 


Ánizs, én úgy nyomtattam, hogy a szalvi első rétegét celux-al felragasztottam az a4 papírra és arra nyomtattam tintasugarassal. Sajnos nem lett tű éles, de azért nem rossz. Fixálni kell száradás után. Ha majd újra dolgozni fogok januártól, a mhelyemen kipróbálom majd a lézeres változatot.
Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Conti itt vagy még?
minimaxi
 
 


Írtam neked emilt!
minimaxi
 
 


Conti! Köszi kipróbálom, csak nem akartam ezzel a ragasztással bíbelődni, azért szerettem volna az átütőpapíros módszert, de nekem nem jött be!!!
anizs007
 
 


Anykó!

Nagyon szépségesek lettek a mécseseid :-))))

Orsi nagyon szép a kép :-))))

Köcsögösök!!!

Paatékkal gurulnak a köcsögök:-))))) Nagyon jó a társaságuk, mert egy tündéri baba vigyáz rájuk a kocsiban. Egyszerűen gyönyörű a gyermek :-)))
minimaxi
 
 


Minimaxi! Tudom már mit szeretnék kérdezni napok óta!!! Nem valami ágynemű becserélős levelet postáztatok a csajokkal?? Mert kaptam kettő darabot is!!! Rögtön Te jöttél képbe, amit borítékolsz!!! Edit
anizs007
 
 


Anizs!

Nem azt nem mi csináltuk:-( Mi olyan DM-et csinyátunk amit csak cégek kapnak, mert magán megrendeléssel nem foglalkoznak :-))))
De aranyos vagy, hogy eszedbe jutottunk róla.
Feltettem a fotóalbumba ide
http://babanet.hu/album/main.php?album=3562&page=1&image=86388
http://babanet.hu/album/main.php?album=3562&page=1&image=86390
http://babanet.hu/album/main.php?album=3562&page=1&image=86391
az egyik műalkotását a fazekasnak , én tisztára beleszerettem, szerintem gyönyörűséges :-)))
minimaxi
 
 


Jubi! Kép Kép Kép Tényleg,bocsi!Késő volt már,úgy látszik olvasni se tudtam az álmosságtólKépNeked is kösziKép

Juci neked ment a fenti!Kép

Ánizs és Mini kösziKép
orsi21
 
 


Meara!
Nekem van egy teknőcös negyedem, de az gyerekeknek való. Ha érdekel felteszem a képét.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szia Lánykák!
Mutiznék én is ha majd a Mini engem is megtanit , hogy hogyan is lehet beírni ide a kép lelőhelyét.
Addig sajnos csak annyit tudok mondani , hogy raktam a "Legújabbak" közé friss képeket.Akinek van kedve kukicsázza meg. Kép
Most meg menek főzni aztán meg alkotok egy keveset , úgy látom , hogy kiszáradtak az éjjel öntött gipszecskéim. KépKép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
Orsi! Az aranyporos repesztett kép csodálatos lett!
Conti! A teafiltertartó istenien néz ki!
Anyko! A mécsesek fantasztikusak!
Minimaxi! Ez a boros csoda meg...na nem is mondok semmit úgy is kevés...Mindenki nagyon ügyi volt!Kép
Nekem miért nem ilyenek a mécseseim? Pedig tegnap én is vettem olyan 3szög alakú joghurtot, ma meg is kell ennem mert ha minden igaz a hitesem vesz gipszet! Ma kaptam az óvónéniktől is sütis dobozt önteni! Vettem is tegnap és még vettünk kaját is amit tök jó kis dobozokba csomagoltak. Tehát mire jön ismét ahideg addigra kiöntöm őket és akkor mehet a szárítás a konvektoron!Kép
Hobbyboltba lehet ilyen szép teafilter tartót kapni? És mit taksál egy ilyen csoda?
Paat! ha az én cuccosom is elhoztad Kodához akkor este még imát is mondok érted!Kép És ez nem vicc!Kép
Szóval köszi!
Minike! Este utaltuk a pénzt! Remélem minden oké vele mert névnek a Te nevedet adtuk meg amin az emil jött...remélem jó úgy. Ha átment a pénz légyszi sikíts! És nagyon köszönöm ismét a közreműködésed! Megnézhetnéd legalább a szalvijaimat hátha találsz olyat ami tetszik és akkor valahogy meghálálhatnám...a karácsonyisból is tudok esetleg küldeni! Gondold meg!Kép
abby
abby
 
 


Sziasztok!
http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=101537&index=10
Innen kell lapozni a Stuci legújabb alkotásait megtekintendő!
Vizet készítsétek oda, hogy legyen mivel fellocsolni magatokat, ha elájulnátok a gyönyörűségtől :-)))))
Így születnek a nagy dolgok, hosszas bénázás és folyamatos segítség után már másodszor tudok segíteni a linkelésben :-))))
minimaxi
 
 


Abby!

Természetesen a Te cuccaid is gurulnak Paatékkal, de nem kell nekem meghálálni semmivel, örülök, hogy szépeket alkottok abból amit én szereztem :-)))
Ez nekem elég!:-)))) Egyébként is most a köszönet Paat-ot és a férjét illeti, hiszen nekik köszönhető, hogy ilyen gyors lett a szállítás :-))))
Remélem már minden rendben a kezeddel és hamarosan mutizod itt a szép alkotásaidat:-)
Én most a kedvenc éttermünk szalvétáival bíbelődöm, mert most volt a szülinapja sz étteremnek, csináltam nekik ajándékba egy pezsgős dobozt a logós szalvijukból, meg egy képet, és nagyon tetszett, most csinálok nekik logós mécsestartót, meg vázát, hátha rendelnek :-))))
minimaxi
 
 


Szorgos! Azta!!! Nahát!!! Hogyan???? Nyomtattad a keleti csajt???? És az a kétrészes miből van??? CSúcsmodell!!!!
anizs007
 
 


Stuci, nagyon tuti minden, a nyerő a japán nőcisekKép

Abby, az Anita boltból rendeltem a teafiltertartót.

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Era, Manóka (ha olvasod Kép)!
Ma voltam az UNIO-ban, és a földszinti kreatív boltban nagyon szép decoupage papírok vannak 399 ft/ív áron...és van jónéhány karácsonyi szalvéta is 40 ft-ért, ami elég jó ár, a többi helyen én már 50 ft-ért veszem Kép

Stuci!
Szépek a képek, annyira egyediek! Stuci-stílus Kép

Koda!
Meg kellene beszélnünk, hogy sógor mikor ugorhatna fel a köcsögökért Kép

Paat!
Remélem jó utatok volt, és nem fáradtatok nagyon el estére. Mindenesetre ha olvasod: KÖSZÖNÖM SZÉPEN A SZÁLLÍTÁST!!!!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a szülinapi köszöntéseketKép
Mennyi Skorpió....Kép

Jubi!
Köszi, hogy szóltál, majd megnézem.

Conti!
Annyira jó lett a teafiltertartód!!!

Stuci!
Nagyon szépeket csináltálKép
Én is kíváncsi vagyok, hogy azt a két részest hogyan csináltad!

Minimaxi!
Honnan szerezted azokat a bortartókat?(vagyis az alapot)
Olyan szépek lettekKép

Anyko!
Azok a mécsestartók...csodásakKép

Bocsi, ha valakit kihagytam, de mennem kell, mert Anyukám megy haza, és ki kell vinnem az állomásra.

Era

Era
Kép
era75
 
 


Era és aki már kérdezte!

A boros dobozokat is készítőtől vásároljuk, csak az kicsit messze van nekünk (Tolna megye Hőgyész)is és ott sajna van postaköltség
Anno valaki az nlc-n említette, hogy látott szép dekupáltat, de nagyon drága a boltokban:-( Erre én nekiestem keresni forrást és ezt találtam :-)))
www.fadoboz.hu
itt megtalálhatjátok, de erre az egymáshoz közelieknek kell társulni, és legalább 10 db-ot rendelni, hogy megérje, mert nettó 5-600 ft-ba kerül a boros és a pezsgős doboz, erre jön a 25%áfa+ 1500-2000Ft postaköltség.
utánvéttel szállítanak, a weboldalon van emilcím és telszám, meg lehet beszélni a feltételeket, nagyon aranyos az egész család :-)))
A dícséreteket köszönöm:-))))
minimaxi
 
 


SziasztokKép

Most mennek épp el PaatékKép Most kísérte le őket a férjemKép Csuda jól szórakoztunk a kicsi Virág tényleg egy virágszál!
Itt vannak a bizonyítékokKép
http://babanet.hu/album/albumimages/3451/86436.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/3451/86437.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/3451/86439.jpg

És a fazekas áru is itt vanKép

Jubi!
Holnap reggeltől Vasárnap de. 11-ig bármikor jöhetnek értükKép A lötyit még szét kell osztanom, mert egy nagy flakonban van. De majd megoldom. Ki mennyit rendelt??????????

AbbyKép
Jösztök, vagy vigyük?Kép Gabi szívesen elviszi megint, ha kell. Majd megbeszéljük!

PaatKép
Nagyon jó, hogy itt voltatok! Annyira örülök, hogy megismertelek benneteket! Nagyon jó uatat kívánok hazafelé!
És most vettem észre, hogy Marci kilopta a táskádból a popsikenőcsöt. Ne haragudj!!!!!!!!! Mi lgyen vele?? Olyan boldogan vette elő az egyik rejtekhelyéről....

StuciKép
Tényleg ámulatos dolgokat készítettél.

Puszi mindenkinek!
Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Megint mindenki annyira jó és szép dolgokat alkotott.Ne haragudjatok,ha egyenként nem dícsérlek meg titeket,de elég kómás vagyok,és lusti.Nem aludtam túl sokat...

Puszi

Orsi
orsi21
 
 


Sziasztok én eztet alkottam:-)))KépStuci nagyon szupik mint mindig:-)))
ez ugyan nem uj csak itt nem mutiztam meg még....
meara
 
 


a nagyon szupik elol lemaradt a Stuci
meara
 
 


Sziasztok

Stuci: feladtam ma a válaszborítékod, ajánlott küldeményként, várhatodKép

AK
akriszti
 
 


Sziasztok!

Elkészült nagyából a gportalos oldalam.Itt nézhetitek meg: www.gportal.hu/orsi21
orsi21
 
 


Stuci! ...még mindíg nem érkezett meg...Kép
orsi21
 
 


Sziasztok,

Jubi,
nem vesztem el, vagyok, olvaslak is benneteket, de írni, meg alkotni mostanság nagyon nincs erőm, meg időmKép
Sulizok, meg a gyermek is eléggé lefoglal.
De köszi a tippet, sztem még a héten elnézek, kicsit lepasszolom a porontyot apáraKép
A köcsögeimet te hozod el valahonnan?

Minimaxi,
a pénzet átutaltam neked,remélem, holnap már a számládon lesz. Én számolatomban 5050 ft, egyetértesz velem?

Mindenki olyan szépeket alkot, hogy csak nézek, most én is csináltam már 1-2 dolgot, ígérem, mutatom majd nektek.

Delike,
szia, már olyan rég nem hallottam rólatokKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem ám el - nagyon...
Csak mostanában nincs időm és helyem alkotni... Párom a másik szobában épp az ablakot festi és hőszigeteli, eddig ott alkottam (azt a 4 képet, amit eddig csináltam Kép)
Itt ebben a szobában nem merem, mert félek, a fiam belemászna a képekbe...

Mindenki nagyon jókat alkot. Csak Én nem, na, mind1, majd belejövök Én is... csak gyakorolni kéne...

Ánizs, szalvik nagy nehezen útra keltek...

Jó éjt mindenkinek
Zsuzska
bzsuzska
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

11-re értünk haza a nagy túrától, már nem volt erőm...
Koda!
Szuper volt nálatok ,nagyon örülök, hogy ilyen hirtelen szervezésben is bevállaltál minket.
Azért kicsi Virágot ilyen hiányos öltözékben közzé tenni...Kép Hát Tudod!

Remélem, mindenkinek épen, rendben meglesz minden köcsöge. Szerintem a nagyobb munkát megint Koda vállalja a szétosztással. Kicsit aggódtam az impregnáló miatt, hogy Pesten, Mearánál lesz az én részem, de ott nem volt, úgyhogy jó, hogy öntöttem ki magamnak nálatok!
A többiek meg, nyugodj meg, jelentkezni fögnak ilyen jó kis köcsögökért.
No pusza, lefutok a boltba reggeliért
paat
 
 


Manóka!
A kérdésedet passzolnám Kodának:

Koda!
A Manóka köcsögjei is nálad vannak?

Meara!
Szép lett a köcsög, csak nekem egy kicsit túl rózsaszín Kép

Orsi21!
Nagyon tecc az oldaladon a fejléc!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Koda!
Pontosan kinek a köcsögjeit kell a sógoroméknak elhoznia tőletek? Ma este felhívom őket, és jó lenne, ha meg tudnám mondani nekik, hogy mekkora pakkra számítsanak. Úgy jó lesz, ha megadom nekik a telefonszámotokat? És akkor engem kihagyva megbeszélhetnétek, hogy mikor ugrik fel a sógor a pakkért.

Zsu!
Nem hiányzanak még a köcsögjeid? Kép Szólj, ha érte tudtok jönni! De nem sűrgős, itt elférnek Kép


Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Álmos kómaságban a 6,20-as hozzászólásomat csak félig küldtem el, azóta egy jó kis kávé mellett végignéztem a Kodától hozott szalvicsodákatKép
Ugyanis - irigykedjetek csak - könyékig belemászhattam a szalvisdobozábaKép Kép Kép

Marcikának sok boldog percet a popsikenőccsel!Kép
Vagy 5 vándorpéldánnyal dolgozom...Kép
Virág már de-i alvásába kezdett (5-kor keltKép), köcsögök az asztalon, plusz Koda szalvii Kép
Ki tud ennél jobbat?Kép
paat
 
 


Sziasztok!

Paat!
Remélem szerencsésen(bár a tervezettnél sokkal később) hazaértetek:-)))) Gratulálok a párodhoz is,. hogy végig csinálta tegnap ezt az általunk szervezett diliházat :-)))

Manóka!
biztosan átjön a pénz, ma megy a párom bankszámla nézőbe, mert Érden nincs Postabank, és bár már Erste a neve egy éve, de még az Erste fiókokban nem tudnak infót adni a régi Postabankos számlákról :-((((( Végül is ez még csak a XXI. század :-(

Félre ne értsétek, senkit nem akarok kizsigerelni, de lassan mindenkinek át kellene gondolni, hogy akar-e még karira ajándék köcsögöt, mert nem biztos, hogy megint ilyen gyors lesz a szállítás. meg aztán a fazekasnál is nagyüzem van, épp most mondta, hogy régen volt ennyi rendelése karácsony előtt, mire mondtam neki, hogy na ja, persze, hogy meglódult a dolog, hát jöttünk mi :-)))))) Mondjuk nem csodálom, mert ezeken az árakon, ilyen szép formákkal szerintem nem nagyon dolgozik senki:-)))
Ha vége lesz a karis őrületnek, és nekem is több időm lesz, akkor majd lesznek új dolgok is, de most sem ő sem én nem tudunk belevágni nagyobb választék követésébe:-(
No ennyit a köcsögökről:-))))


Tegnap este befejeztem egy adag képet, ma lefotózom és pakolászom fel őket:-))))
Mindenkinek szép napot!
Nálunk már süt a napocska, remélem mindenhol :-)))
minimaxi
 
 


Még persze egy gyors gyönyörködés
Anyko!
Nagyon szépek a mécsesek, talán vissza kéne mennem a boltba, valami "jó dobozút" venniKép
Meg persze gipszet, mert az hogy-hogynem mindig elfogyKép
Orsi!
Csodás a kereted és tuti a szalvihoz! Eddig nem volt kenyerem túlzottan a repesztett-arany-antik világ, de Hajni szép keretei, meg talán az ünnep... Vagy csak öregszem, de egyre jobban tetszenekKép
paat
 
 


Jubi!

A Zsu lemaradt köcsögjei is ott vannak a mostani pakkban:-)+ az elmaradt lötyik:-))
Jó nagy csomagra számítson a sógor, mert a Tied is ott van, a Manókáé is, a Zsu elmaradtja, + lötyi :-))) De most nem Neked kell szétválogatni, mert külön van csomagolva mindenkinek és rá van írva a zsacsira :-)))
minimaxi
 
 


Paat!

Bocsi a lötyi keveredésért:-((((
Örülök, hogy végül is vettél ki magadnak, és a többieknek is kell, hogy maradjon elég, mert többet küldtem :-))), hogy biztos ne legyen gond :-)))
minimaxi
 
 


Mini ne bosszants! Itt igaz dekupáló idő van. Az eső gondolkozik, hogy belekezdjen-e
Nekem most bőven elég ennyi köcsög, de lehet, hogy este - miután már rájuk szabadultam - már nem ezt mondom!Kép Meara nagyon szép helyen lakik. 5-6 éve laktam a Márton utcában, pár percre tőle, de akkor még távolról sem így nézett ki a környék
Na húzok alkotni
paat
 
 


SziasztokKép


MiniKép
Akkor tehát egy nagy doboz megy Jubi sógorának, amiben benne van
Jubi
Manóka
Zsu
cuccai. Plusz lötyit kell adnom nekik, de MIBE???????KépKép Nincs ennyi üvegem....Jaj-jaj
Akkor ugye jól értettem?
És még itt van Abby cuccai is, ha minden igaz....Csak azért nem tudom, mert el van zárva a kocsinkkal együtt a sok szép fazekasáru. Le kell mennüem érte..

Jubi!
Add meg a telefonszámot nyugodtan. Tegezhetem őt, vagy már nem a mi korosztályunk?KépCsak hogy tudjam kb. kivel beszélekKépKép


PaatKép
Köszi a kenőcsöt, már rá sem ismernél. Viszont Virág rágókájának a fele itt maradt..azt majd postázom, mert jó lapos és belefér a borítékbaKép
És Virág ilyen hiányos ruhában is tündériKépKép Gabi azóta is csak róla áradozikKépKép

na ez jó kis bonyolult szállítás voltKép De remélem mindenki elégedett lesz..Csak én kapok idegbajt! Direkt nem rendeltem semmit, mondván úgy sem lesz mostanában Miskolcra szállítás..erre 3 nap múlva nem kiderült, hogy minden nálam köt ki?? ha tudtam volna én is nemdelek..Kép Most itt a sok szép köcsög, és nem nyúlhatok hozzájukKépKép Még jó, hogy Paat nekemajándékozta egyedi fazekasáruitKép Már kint is díszelegnek a konyhámbanKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Igen a IX. kerületben nagy és pozitív változások vannak, különösen ott az Üllői és Soroksári út környékén, de azért Orsiék szeretnének onnan visszajönni kertes házba, mert mindketten onnan kerültek be és már rájöttek, hogy nem nekik találták ki ezt :-( Meg aztán a babának is jobb lenne majd:-) De ez most még csak terv, már az is nagy szó, hogy önállóan tudnak élni,szülőktől függetlenül :-)))))
minimaxi
 
 


Koda!

A maradék lötyit küldd tovább a nagyüvegben Jubiékhoz a többiek meg menjenek kis üvegekkel érte:-))))
Bocsi, de nekem is üveghiányom volt a szétméréshez :-( azért így küldtem :-(

Neked most jobb dolgod van, mert a múltkor Jubika ömlesztve kapta a cuccokat :-(
Elvileg, (hacsak nem vagyok teljesen szenilis már) minden zacsin rajta kell legyen valahol a név, hogy kié a pakk:-)))
Bocsi, de ennél jobban nem tudtam megoldani :-(
minimaxi
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?