Új privát üzeneted érkezett!

Ja, ettől persze még simán lehetnek ikrei JudytnakKép

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Én is új vagyok, de már régebben olvasgatom a topikot. Éppen nagyon-nagyon szomorú vagyok, mert ma megjött. Veletek, az előző írásaitokkal vigasztalom magamat. Pedig tudom, hogy fő a pozitív hozzáállás, különben is van már egy gyönyörű kislányom. De hát annyira beleéltem magam, ráadásul egy hetet késett. Habár csináltam már tesztet, ami negatív lett, de én is abban bíztam, hogy korai volt a teszt, de sajnos nem erről volt szó.
Majd legközelebb.
Kartal

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
kartal
 
 


Babus, Tündi!
Egyáltalán nem ijedtem meg.Kép
Benne van a pakliban, erre a dokim is felkészített.
A tesóm azt mondta, hogy ő megálmodta, hogy ikreim lesznek.
Na majd meglátjuk.:
Per pillanat egy babucinak is nagyon örülnék.Kép

Nicol!
Köszi a drukkot.Kép
Egy kicsit többet is írhatnál magatokról.
Olyan kiváncsi vagyok mi történik veletek.
Biztos jó lesz a 3D.Kép
Meglássd eljön az hamar.
Nekem fel sem tünt, hogy már a 9. hetet töltöd.Kép
Olyan jó így nyomon kísérni titeket.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Szia Kartal!

Lehet néhány alapvető kérdésem? Hány éves vagy és honnan írsz? Mióta próbálkoztok, hány naposak a ciklusaid?
Bocs, hogy így lerohanlak Kép
Üdvözöllek a babaprojectesek közt, nagyon örülök, hogy már most, az 1 cn. eszedbe jutott a pozitív gondolkodás Kép Ez fontos Kép
Ja, és te hőmérőzöl?

Tündi
Vendég
 


Nicol,
Már nagyon hiányoztál. Remélem, már jobban vagy, és a munka pedig megvár, nem kell túlzásba vinni.

Tündi,
Ezt a ciszta dolgot azonnal verd ki a fejedből. Ha meg eddig nem volt, akkor most mitől lenne?

Kartal,
Üdv köztünk. Sajnálom, hogy megint megjött, de jó, hogy ilyen pozitívan állsz a dolgokhoz.

Cssz,
Remélem, hogy csak játszik veled a természet és nem lesz szükség arra a hőmérőre.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok, itttttttttttttttttt vagyok!
Festik az irodát és ezért csak most jutottam a géphez. Még nem olvastam el az elmúlt napok termését, szóval nem tudom mi van veletek!
Szerdán szabin vagyok, de csütörtökön és pénteken bepótolok mindent!Ígérem.
Képzeljétek, vasárnap reggel kinyitottam a bejárati ajtónkat és bevágtatott rajta egy fekete-fehér csíkos afrikai állat!!!!!!!!!!!!!Egy ZEBRAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KÉT CSÍKOS VOLT A TESZTEm!!!!!!!!!!!!!!!!!
Babucink van!!!!!!!Még mindíg nem tudom felfogni.
Csak ugráltunk mint a bolondok a fürdőszobában a teszt körül, olyan boldogok voltunk. Azóta csak mosolygok és mosolygok. Most már nem idegesít semmi és senki, csak babucimmal törődünk.
Végtelenül boldog vagyok! Leírhatatlan amit érzek!

Judyt, Mea
Nálatok mi újság??????????????
Szüljünk egyszerre, jó!
Hiszen még mindíg nem engedtem el a kezeteket!

Mindenkinek ezer puszi ha ma már nem tudok írni!
Mindenkinek IIIIIIIIIIIIlyen nagyon szurkolok mindenért amiért kell!!!!!!

Jura
jura
 
 


Jura!
Huráááááááááá!!!Kép
Gratulálok!
Kép
Fogdd légyszi erősen a kezemet, mert én holnap reggel tesztelek.
Annyira örülök.
Vigyázz magatokra.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Felteszem újra a táblát, mivel holnap nem leszek:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Móni
Köszi a biztatást, holnapra kiderül:-) ha esetleg mégsem szórakozik, akkor is még lehet belőle karácsonyi ajándék a fa alá:-)

Jura
Hurráááá, jajj de jó neked:-)
Cssz
 


Lányok!
Jajj, már annyira izgulok.
Látjátok ti is, hogy már csak egy karnyújtásnyira vagyok a zebrától?
Annyira szertném.Kép
Légszi szorítsatok!!!Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Csilla!
Észrevetted, hogy már benne vagy a táblázatban?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Csak most tudtam visszaolvasni, annyit írtatok hétvégén!

Jura!
Én megéreztem, GRATULÁLOK!!!!

Judyt,Mea!
Fogjátok Jura kezét, el ne engedjétek, drukkolok!
Remélem Babusnak igaza van és Judyt a hormonszinted tényleg jelent valamit csodálatos dolgot!KépVettél már tesztet?Szorítok!

Kinga
Kinga79
 


Jura Kép
Gratulálok!!! Olyan boldog vagyok Kép
Vigyázz magatokra.

Nem semmi ez az őszi termés Kép
Csak így tovább Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kinga!
Igen már a múlt héten megvettem.
Olyat amilyet Babus ajánlott a ClearBlue-t.
Már pár napja szemezek vele, de eddig még nem mertem megcsinálni, de most már nem bírok magammal, így holnap lesz a nagy nap.
Úúúúúú, máris izgulok, ha rágondolok.
Szerintem az az 1 perc örökké valóságnak fog tünni, és a szívem ki fog ugrani a helyéről.
De nem baj, mert már nagyon kíváncsi vagyok.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép
Most te következel.
Nagyon szorítok neked Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jura Kép

Gratulalok!!!! Remelem hamarosan masokat is eluti a zebracsorda... ugy tunik a tablazatot rendesen lerohanta... Kép Ennek persze csak orulunk!

Judy Kép

Hajra, nagyon szoritok neked! Aztan ne varakoztass minket sokaig a hirrel! - ez persze Annacskanak is szol... Kép

Ja, es en 2005. junius 23-ra leszek kiirva, ha vegre osszefutok egy nodokival. Kép Es anno 29 naposak voltak a ciklusaim (bar ez mostmar nem annyira szamit, de talan a tabla szebb, ha teljes!).

Babus Kép

Csak igy tovabb, kommunikalj Kristoffal tovabbra is. Esetleg egyezz meg vele, hogy nem fogja Anyukat sokat szekirozni, szepen eszik, alszik majd! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Jura!

ÉN TUDTAM! TÚLSÁGOSAN LAPÍTOTTÁL!GRATULA!
ÉN IS A SZOBAFESTÉSRE FOGTAM VOLNA...DIREKT HÚZTÁL MINKET! KépKép

Képzeljétek csak milyen jó lenne, ha egyszercsak elözönlenék a táblát a zebrák!
Szerintem jó úton haladunk ugye???
Bocsi, ezt el kell sütnöm sokadszorra is, ami jár az jár:
Kép

Kép

Kép
megann
 
 


Judyt!

KÉRJÜK, MI TÖBB, KÖVETELJÜK A TESZTET!
Léééééééééééééééééééééééééccccccccccccciiiiiiiiii!

Kép

Kép
megann
 
 


Gyöngyi Kép
Reggel első dolgom lesz tájékoztatni titeket.

Judyt Kép
Reggel jó korán írj kérlek, kérlek!
Már annyira izgulok!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!
Az biztos, hogy jó korán fogom megcsinálni, mert 4.45-kor fogok kellni.
Bármi lesz az eredmény, megírom ígérem.
Te leszel az első aki megtudja.Kép
A páromnak sem fogom elmondani, majd csak este, ha hazajöttem Bp.-ről, mert ha + , akkor elviszem vacsizni valahova, és akkor mondom meg neki a hírt.
Hidd el Én is nagyon izgulok.
Most már megyek haza, akkor majd reggel írok.Kép

Puszi:
Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jura!!!!!!!!!!
De orulok, hogy beszabadult a zebracsorda!!!! Az ugralason kivul apuci mit mondott? Felfogta mar?

Judyt,
Naggyon-naggggyon szoritok reggel. Bar incs miert izgulni, mivel a tesztet az elore megbeszelt helyrol kuldtem neked Kép

Bgy,
kaptal tolem emilt meg a mult heten csutortokon, azt hiszem?

Annacska,
rajtad a vilag szeme holnap reggel!!!!

Vanda
vanda72
 
 


Jura!
Gratulálok! Nagyon-nagyon irigyellek. És nagyon örülök, hogy ilyen gyorsan összejött a babátok. Érezd magad nagyon jól és legyél nagyon-nagyon boldog!!!!

Judyt!
Figyeld csak a táblázatot! Szinte minden 9.hónapban próbálkozó babás lett. Én nem, de ez a hosszú ciklusomnak köszönhető. Tehát most te jösz és utána pedig Kóbor és én Kép Így jó lesz? Kép

Na, akkor én most sietek is haza és készülődöm a hétvégi kiruccanásra. Mint már tudjuk a kiruccanások kedveznek a zebráknak Kép Igaz, nem Egyiptomig megyünk, de azért lazításnak ez is megteszi.

Kedves Zebrások és Rózsaszínek és Kékek! Vigyázzatok ám magatokra és mi, a többiek megígérjük, hogy nagyon hamar követni fogunk benneteket a listán!
pilis
 
 


Judyt Kép
Rendben, benne vagyok, hogy én legyek az első Kép
Várom az eredményt, akár hajnalban is Kép
Puszi

Vanda Kép
Reggel amit tudom, azonal írok nektek.

Most megyek a kislányomért az oviba, de holnap korán jelentkezem.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Vanda Kép

Megkaptam, csak annyi a dolgom, hogy ritkan tudok a gephez kerulni es igy lassan tudok a levelekre valaszolni! De ami kesik, nem mulik! Kép

Pilis Kép

Nekem is feltunt, hogy a szeptember tobbeknek szerencset hozott, lehet hogy a korhazak tomve lesznek jovo juniusban! Kép

Egyebkent en lebuktam 2 kolleganom elott is... Kép Kicsit tul feltunore sikeredett a kaverol valo leszokas... Igy viszont gazdagodtam rengeteg helyi szakirodalommal, mar alig varom hogy hazaerjek es belevessem magam! Kép Kép Kép

bgy
 
 


JuraKépKépKép
Annyira örülök, nagyon-nagyon gratulálok. Vigyázz magadra.

JudytKép
Holnap hajnalban kelek (bár nem szeretek korán kelni), de már annyira kíváncsi vagyok, én érzem, hogy most neked is sikerültKép

AnnácskaKép
Igyekezzél holnap reggel a jó hírrel!!!!!!!

Móni

Kép
móni23
 
 


Juuuuraaaaaaa Kép
Gratulálok! Én is gondoltam, hogy tuti babás vagy, anniyra egyértelműek voltak a jeleid Kép Húúú, el sem tudom képzelni, mit érezhetsz most Kép
Minden egyes csíkos teszt hallatán majdhogynem kicsordul a könnyem Kép Hát ez fantasztikus! Kép
Hogyan tovább? Dokibácsi? UH? Kép

Judyt
Tudom már nem olvasod, de én akkor is gondolni fogok rád még este, ezt a reggel 5 órát nem ígérem meg, de amint kinyitom a csippás szemem, biztos te leszel az első gondolatom! Kép Sok sikert!

Pilis Kép
Kóbor és előtted még ott van Mea, Zsuzsci, Csilla és én is, és szerintem egyikőnk sem akar még várni egy ciklust Kép Azért szorítasz nekünk is? Kép

Lányok Kép Valami varázserő szállta meg a táblánkat, nem? Kép Ami odavonzza a zebrákat Kép

Na, én is búcsuzom mára, hamarosan hazamegyek.

Puszi mindenkinek!

Tündi
Vendég
 


Sziasztok Lányok!Kép

Én is itt vagyok végre. Alig győzöm visszaolvasni hogy mennyi minden történt veletek, az utóbbi napokban.Kép

Jura!

Nagyon GRATULÁLOK a babucihoz!
Éljen! Hurrá!KépKépKép

Judyt!

Holnap nagyon szorítok neked!Kép

Annácska!

Hozzál nekünk holnap jó hírt!

Vanda, Bgy, Móni,Megann, Pilis, Kinga, Stella!

Veletek mi újság?

Babus!

Remélem jól vagytok!
Küldök Kristófnak egy simogatást!Kép

Cssz!

Képzeld az én nevem monogramja is Cssz!
Nagyon fogok holnap neked is szorítani!Kép

Sysy
sysy77
 
 


Kóbor!

Ne haragudj hogy téged kihagytalak!
Veled mi újság?

Sysy
sysy77
 
 


Szia Sysy!

Jó rég jártál erre!!
Velem egyenlőre semmi különös, haladunk a vizsgálatokkal a BMC-ben. Hétfőn megyek HSG vizsgálatra 2 hét múlva újabb hormon vizsgálatra és akkor végre végzünk a vizsgálatokkal és kiderül, hogy pontosan mi a probléma.
Veled mi újság? Hogy áll most a ciklusod? Még mindig nem kerülhetsz be a táblázatba?

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Meg vagyok csak egész nap pihentem!!

Babus!
Nagyon köszi az összefoglalót!!!
Különben engem biztos hogy hülyének néztek amikor a babómmal megbeszéltem hogy sajnos mütétre kell menni de vigyázunk egymásra.
Azt mondta az orvosom hogy nagyon aranyos volt!!
Különben azóta is beszélek hozzá!!
Szerinted ez nem hülyeség hogy ilyen korán beszélünk hozzá?
Sok ismerösöm azt mondja mindig hogy még túl korai??!!!
Irtam neked e-mailt!!!

Jura!
Nagyon gratulálok!!!!!!!

Judyt!
Nagyon szoritok neked holnap reggel!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Babus
Csak irtam volna e-mailt de nem látom a cimedet megirnád??
zsófi76
 
 


Szia Móni!
De jó érzés hogy még emlékszel rám!Kép
Nagyon fogok neked szorítani hogy minden rendben legyen!
Nekünk azt hiszem hogy egyenlőre nem lesz kisbabánk, mert sajnos még az esküvő elött állunk és mindenki azt tanácsolja hogy majd csak utána.
Most muszáj egyébként dokit váltanom, mert a dokim nem megbizható.
Láttad múlt hét csütörtökön a szülőszobát?
Ahhoz a dokihoz fogok menni aki a szülésben segített a nőnek, mert állítólag ő nagyon jó doki, körülöttem sokan járnak hozzá.
Neked hol van a dokid?
Egyébként én nagyon szeretnék már egy picurt, de még az a jó hogy óviban dolgozok és ott minden nap gyerekek közelében vagyok.Kép
Legutoljára 16 napja volt meg.

Sysy
sysy77
 
 


Szia Zsófi!

Örülök hogy jobban vagy!KépKépKép

Sysy
sysy77
 
 


Úgy szeretnék már bekerülni a táblázatba, de ez még várat magára!Kép

Sysy
sysy77
 
 


Szilvi,
Sajnos még nem láttam, mert eddig még nem volt időm, de igyekszem bepótolni. Különben ő melyik kórházban dolgozik?
Én, mint már írtam a BMC-be járok, de ugye ott csak abban segítenek, hogy sikerüljön a babó, még keresnem kell egy dokit, akinél majd szülhetek, és már ajánlottak is egyet a Péterfy kórházban.
Azt, hogy mikor szeretnétek babát, azt nektek kell eldöntenetek, he mindketten úgy gondoljátok, hogy most már belevágtok, akkor hajrá. Nekünk is csak most nyáron volt az esküvőnk, de már tavaly elkezdtünk próbálkozni a babóval, úgy voltunk vele, ha összejön, akkor kis, szűk családi esküvő lesz lagzi nélkül, de mivel nem sikerült, ezért nagy (60 fős) lagzit tartottunk.

Móni

Kép
móni23
 
 


Zsófi,
Szerintem nyugodtan beszélgess a babóddal, mások véleményével pedig ne törődj.
Úgy örülök, hogy már jobban vagy. Mikor nézitek meg újra a babót?
Móni

Kép
móni23
 
 


Szent István kórházban rendel ez a doki.
Mi most voltunk úgy hogy nem jött meg időben és azt hittem terhes vagyok, de sajnos nem így volt.
Akkor nekünk is szűk esküvőnk lett volna, de így nagyot tervezünk most.
Én már úgy érzem hogy benne vagyok a korban(27 éves vagyok), és úgy érzem hogy én már érett vagyok az anyaságra. Persze az majd ezután derül ki.Kép
Elég rossz most ez a stagnált állapot, de hát majd csak lesz valami.Kép
Hány éve vagytok együtt a férjeddel?

Sysy
sysy77
 
 


Sysy!
Nagyon örülök hogy jelentkeztél és ne bánkodj!!

Móni!
Most csak 4 hét múlva megyünk a dokimhoz!
Köszi a megnyugtatást a babóval kapcsolatban!
Remélem sikerül majd az a két hét a párom nélkül!
zsófi76
 
 


Zsófi!
Sokat gondoltam rád amikor korházban voltál.Kép
Hány hetes terhes vagy?

Sysy
sysy77
 
 


Szilvi,
Akkor én még túl fiatal vagyok a 23 évemmel????
Már 5 éve együtt vagyunk, és remélem, még vagy 50 évig együtt leszünk. Ti mióta?
Igen emlékszem rá, hogy még a doki is azt mondta, hogy lehet, hogy terhes vagy, nem csodálom, hogy mást keresel, remélem ő jobb lesz.

Kép
móni23
 
 


Sysy!

Most vagyok a 8hét+2napos!!!
Remélem mostanában nem kell már be feküdni!!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Móni!

Egyáltalán nem vagy fiatal a szüléshez, egyébként is talán nem is annyira kor függő ez, csak én úgy érzem nekem már itt van az ideje.
Mi 3 éve és 3 hónapja vagyunk együtt, de remélem hogy ez még nagyon sok idővel fog bővülni.
Mi egyébként chateltünk telefonon keresztül és ez lett a vége, nem is gondolta volna egyikünk sem, de ez így nagyon jó!
Én eredetileg szolnok megyei vagyok, ő pest megyei és most itt lakunk együtt Pécelen anyósomékkal.Ezt se hittem volna hogy ilyen messzire elkerülök a családomtól.De nagyon boldog vagyok, és hiszek abban hogy ez nem volt véletlen!Kép
Mindenképp megpróbálok egy másik dokit, mert addig nem is leszek nyugodt. Hogy bízzak meg benne ezután? Jobb lesz ez így!
Ti merre laktok Budapesten?
Olyan jó ez a kép rólatok ami fönt van!KépKépKép

Sysy
sysy77
 
 


Zsófi!

Biztos nem lesz már semmi baj, csak próbálj sokat pihenni!
Én gondolatban veled vagyok!KépKépKépKépKép

Sysy
sysy77
 
 


Zsófi
A címem: babus2005@freemail.hu

Nekem amint kétcsíkos lett a tesztem, azóta beszélek hozzá, és azóta kap puszit minden egyes este az UH képéreKépMinden vasárnap boldog új hetet kívánok neki és még sorolhatnámKép
Szerintem sosem korai elkezdeniKép

Sysy
Átadtam a simit KristófnakKép

Nem lesz macis fogóka Kristóf szekrényénKép 8ooFt egyetlen darab (ez pénzrablás), nekünk pedig 16 kellett volna + még 4 a pelenkázáróra. Az 16oooFt lett volna. Ez azért túlzás lett volna. Remélem Kristóf elnézi majd nekünk. Ebből a pénzből inkább veszek neki egy csomó ruhácskátKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


A lényeg kimaradt:

JURA!!! HATALMAS GRATULA!!!
Ne engedd el Judyt és Mea kezét!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mindjart vegig olvaslak titeket, de eloszor gyorsan megakartam veletek osztani, hogy most kaptam a korhazrol a hirt, marmint ahol szulni szeretnek, hogy a szuloszoba egy hosszabb szoba, hat fuggonnyel van elvalasztva. Letezik meg ilyen? Most ha pont 5 szulunk, akkor nekem vegig kell hallgatnom a 4 masik sikonyalasat? Megorulok. Azert irtam gyorsan, hogy tenyleg letezik meg ilyen?

Jura!
Most latom, GRATULALOK NEKED! Tudom min mesz at, fantasztikus nem? Vigyazz magatokra!

Mindjart visszaolvasok!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Szilvi,
Hát az élet sok meglepetést tartogat.
Köszönöm, nekem is nagyon tetszik ez a kép. Tényleg, te nem akarsz magatokról feltenni egy képet?
Mi is elég messze elkerültünk, én keszthelyi, a férjem balatonszárszói, és most Pesten lakunk. Jelenleg még a XI. kerületben, de hamarosan a XIII kerületbe költözünk.

Babus,
Sajnálom, ez tényleg rablás ennyit kérni egyetlen fogókáért, de Kristóf biztosan nem fog haragudni miattaKép, biztos jobban fog örülni a szép kis ruhácskáknak.

Móni

Kép
móni23
 
 


Judit,
Hol fogsz szülni? Ez tényleg nem hangzik valami jól, én is azt hittem ilyen már nem létezik.

Kép
móni23
 
 


Móni!

Merre van a XI. kerület?
Ti hogy találkoztatok?
Igazából nem tudom hogy kell képet feltenni.Kép

Sysy
sysy77
 
 


Kedves Lányok!
Nagyon kedves volt a köszöntésetek. Magamról néhány szót: 30 éves múltam éppen, és direkt úgy terveztem, hogy majd a 30. szülinapom után jöhet a 2. baba. Tulajdonképpen elég rövid ideje (2004. szep.) óta próbálkozunk, de talán azért keserített el a sikertelenség, mert az első gyerek olyan egyszerűen, szinte véletlenül jött össze, és én már olyan jól elterveztem mindent most is. Ember tervez . ..
Most akarom elkezdeni a hőmérőzést, és esetleg abba a termékenységi tesztbe is beinvesztálok. De olyan jó lett volna, ha az első spontán próbálkozás összejön. Az összes barátnőm pici babát tologat, nem igazán tudok most velük ilyen problémákról beszélni, ezért fordultam hozzátok.
A ciklusaim nem kimondottan pontosak, kb. 27-30 nap között, de most például 1 hét késéssel jött meg!
Ja, és Jászberényből írok.
Kartal

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
kartal
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?