Új privát üzeneted érkezett!

CsszKép
Tudod mi vár itt azokra, akik újonnan csatlakoznak Kép?
Remélem Te is csak javítani fogod a statisztikát!

JuraKép
hol vagy már? Ezt már nem lehet kibírni!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Mea,
Szerintem se szomorkodj, amíg fenn van a hőd addig nincs gond, talán pár nap múlva próbáld meg újra a tesztet.

Judyt,
Ne csigázz minket, én már nagyon kíváncsi vagyok!!!

Stella,
Jó, hogy újra ilyen pozitívan állasz a dolgokhoz és az egészségesebb életmód is biztosan meghozza a gyümölcsétKép

Tündi, Kóbor, Zsuzsci,
Nem idegeskedni. Ti mindent megtettetek annak érdekében, hogy összejöjjön, most próbáljátok meg elterelni egy kicsit a gondolataitokat valamivel, mert így ez a két hét nagyon hosszú lesz.

Vanda,
Én nagyon irigylem ám töled ezt a hányingeres, émelygős, undorodós korszakot, de remélem hamar túl leszel rajta.

Vali,
Én is szoktam dekopácsolniKép

Cssz,
Üdv köztünk. Sajnálom, hogy ilyen a dokid, de remélem hamar találsz jobbat. És remélem te is hamar bezebrásodsz.

Jura,
Hol vagy???? Már nagyon kíváncsi vagyok.

Móni

Kép
móni23
 
 


Vanda!
Örülök, hogy jelentkeztél.Kép
Nem is gondoltam, hogy ennyire közel voltatok hozzánk.
Nyíregyháza pont Tokaj és Debrecen között van.
A nyíregyházi (Sóstói) vadaspark is gyönyörű, egyszer nézzétek meg, hidd el érdemes.Kép
Remélem, hogy abból a tesztből küldtél nekem.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Cssz Kép
Üdv köztünk, sok sikert Kép
Szerintem érdemes mérni reggelente a hőt, így legalább tudod mi a legjobb idő a babaprojekthez.

Vanda Kép
Örülök, hogy itt vagy Kép
Remélem gyorsan túl leszel ezeken a rosszulléteken. A kirándulás, friss levegő biztosan jó volt. Kitünő kiránduló idő volt a hétvégén.

Stella Kép
Már én sem bírom, annyira izgulok Jura miatt.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Cssz
A táblázatban feljebb megnézheted, hogy ki honnét ír, és ki hol tart a ciklusában Kép
Ha ebben a hónapban nem mérted a hődet, akkor most nem olyan sok értelme lenne holnap reggel. Egyébként legtöbben hüvelyben mérik, én hagyományosan hónaljban és higanyossal, és szerintem így is értékelhető.
Nem izgulsz, hogy most akkor mi van veled? Kép
A dokid elég érdekes, ha telefonba elmondja, hogy szedd a clostit. Jól tetted, hoyg nem törődtél vele. Biztosan fogsz taláni egy sokkal normálisabbat, főleg Pesten, ott sokkal több a szakember.

Tündi
Vendég
 


Jajj de jó hogy mindenki ilyen aranyos!!!:-))Még a kedvem is jobb lett!!

Stella, naggggyyyon szeretném javítani a statisztikátKép Úgy szeretnék már hányni meg émelyegni meg minden ilyesmit!!

Cukik vagytok köszönöm hogy befogadtatok!!
Cssz
 


Na jól van, ha el kell terelni a gondolatokat mindenképpen, akkor belehúzok a melóba Kép
Majd jövök... Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi,
Nagyon jó ez az új kép isKép Azért remélem máskor ilyen nem fordul előKépKép

Kép
móni23
 
 


Tündi
Dehogynem, marhára izgulok, csak vettem már sok-sok-sok tesztet az elmúlt néhány hónapban:-(( Ezért próbálom kicsit visszafogni most magam...

Akkor belefogok megint a hőmérőzésbe, remélem ezúttal nagyobb sikerrel, de inkább ne kelljen:-))
Cssz
 


Tündi!
Hát ezt nem hiszem el, már megint egyszerre cseréltük le a képet.Kép
Na de ezt remélem, nem sűrűn csinálja veled a férjed, de ha igen, akkor is csak viccből.Kép
Szuper nagyon.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Móni Kép
Köszi Kép Persze hogy máskor nincs ilyen Kép A következő kép ennek a folytatása lesz Kép

Cssz
Hát ne kelljen már hőmérőzéssel foglalkoznod! Kép
Hány naposak a ciklusaid? Tényleg aktuális lenne hétvége felé tesztelni? Korábban a menzi hányadik napján teszteltél?
Húúú de jó, lehet neked is drukkolni! Kép

Tündi
Vendég
 


Judyt,
A ti képetek is nagyon jó, azt hiszem nekem is ideje lennem lecserélni a képet.

Tündi,
A következőre is kíváncsi vagyok.

Cssz,
Nagyon drukkolok, hogy tényleg ne kelljen a hőmérőzéssel foglalkoznod. Mikor tesztelsz?

Móni

Kép
móni23
 
 


Judyt KépKépKép
Úgy látszik, ma különösen működik a telepátia KépZsuzscival egyszerre írtuk ugyanazt Cssz-nek, veled egyszerre cseréltünk képet Kép
Húúú, ez a fahasadék nagyon tuti jó Kép Tényleg mintha onnét nőtt volna ki a csokrod Kép
Nekünk készült ilyen fotónk az eljegyzésünkön is, ezért akartunk ilyet az esküvőn is Kép
Visszatérve a telepátiára, azt hiszem meg kéne erőltetni magam, hogy Jura is megérezze, hogy mennyire várjuk már itt Kép
Juuuuuuraaaaaaaaaaa Kép

Tündi
Vendég
 


Móni!
Köszike.
A ti képetek is nagyon szép.Kép
De ha egy újat raknál fel annak is örülnénk.Kép

Cssz!
Ha szeretnél felkerülni a táblázatunkba, akkor írd meg az adataidat, addig is drukkolok, hogy sikerüljön.Kép
Megírnád a keresztnevedet?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi!
Köszike, nekem is azért tetszett meg az a fa.Kép
Akkor gondoljunk együtt Jurára, hátha jelentkezik.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt,
Keresztnevem Csilla, 28 éves vagyok, babagyártás kezdete 2004 június, ciklusaim 29-31 naposak, lakhely Budapest:-) Jujj de jó én is rajta leszek a táblázaton:-)
Tündi, Móni
A mai nap a 29-ik, nem tudom mikor teszteljek??? Legszívesebben már ma megtettem volna....
Korábban előfordult hogy még a mensi előtt teszteltem, mert ugyebár néhány tesztre ráírják hogy akkor is lehet:-( legutóbb a 28.-on teszteltem...
Nagyon izgága vagyok, úgy általában is hát még most:-(
Cssz
 


SziasztokKép

Most csak nagyon gyorsan futottam át a leveleket, mert pakolászunk éppen. Kristóf szobáját ürítjük ki, mindent le a pincébe(eddig csak lomtár volt ott), mert délután érkezik oda egy heverőKép

Judit
234-es progiszint?!!?
Abban a hónapban, amikor nekem összejött Kristófom, akkor nem volt vérvételem, így nem tudom, hogy akkor mennyi volt a progim.
Viszont előző hónapban, a 23.napon 106,4 nmol/l volt a progim. Erre akkor mindenki azt mondta, tuti babát jelent, mert olyan magas. Baba persze akkor nem lett.
Dehát neked ez a 234,5-ös progiszint?! Ez őrült magasKép Több mint a kétszerese, mint amire nekem már babát gyanítottakKép
Ezennel kinyilvánítalak a következő zebrásnakKép
Holnap reggel mindenképpen tesztet kérünkKép

Tündi
Ne izgulj a ciszta miattKép Az egyébként is inkább csak Closty és egyéb stimuláló gyógyiknál fordul elő gyakrabban.
Amúgy szerintem nagyon nehéz megkülönböztetni egy cisztás hasi fájdalmat egy normál, ciklus 2.felében jelentkező hasi fájdalomtól.
Nekem pl. a több mint 4 cm-es cisztámnál semmilyen tüneteim nem voltam, nem szúrt, nem görcsölt.
Viszont, mikor megfogant kicsi Kristófom, azután folyamatosan szúrkált az oldalam. Én is azt hittem cisztám van, pedig cisztám helyett babám lettKép Neked is ilyet kívánokKép

Tacsifül
Amiket leírtál, azok mind jelenthetik a tüszőrepit. És mitől fájhat a pocid, ha nincs is peteérésed? Ezt sajnos nem tudom. Talán pszichésen.

Ja, apuci újratelepítette a Windows-tKép Már nekem is van gif-em és mozgó smiley-jaimKép

Na most reggelizek(így délben), aztán összepakolok a lakásban, mikorra érkezik a heverő, aztán majd visszatérekKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Remélem a próféta szól belőled, és tényleg összejön.Kép
Az a baj, hogy holnap megyek Bp.-re egy értekezletre, úgyhogy nem tudom, hogy megcsináljam-e holnap kora reggel a tesztet.
Internet közelébe nem leszek, majd csak csütörtökön.
Max. annyit tudok tenni, hogy majd a mobilomról küldök egy emailt Annácskának, és ő majd megírja nektek.

Nagyon vigyázzatok Kristóffal a pakolással, nehogy megerőltessétek magatokat.


Annácska!
Benne vagy, hogy Te tájékoztasd a lányokat?
Küldhetek neked emailt a teszt eredményéről?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt
Mindenképpen teszteljKép Akár hajnalban isKép
Én hajnali fél 4-kor produkáltam életem első kétcsíkos tesztjétKép

Vigyázunk magunkra, főleg apukám pakol, meg majd az ággyal apuci fogKép

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Lehet, hogy jó ómen lesz, akkor a hajnali tesztelés.Kép
Szorítsatok kérlek, mert már nagyon izgulok.Kép
Megnyugodtam, hogy apukád is ott van.Kép

Remélem, ha kész lesz a szobabútor, akkor majd teszel fel képet arról is.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


BabusKép
jó pakolást, de ne vidd túlzásba!

JudytKép
húúúúúúú, nagyon izgulok már én is a teszted miatt.

Nekem most mennem kell a dokihoz, laborvizsgálatokra, ugyhogy csak holnap leszek megint.
Kár, hogy Jura nem jelentkezett Kép!
Reméljük nem rossz hírek miatt!

Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Drukkolok a vizsgálatokhoz.
Akkor majd csak csütörtökön talizunk itt.Kép

Puszi

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella,
Drukkolok, hogy minden rendben legyen a vizsgálatoknál.

Judyt,
Nagyon izgulok már a teszted miatt, remélem holnap már tudni fogjuk az eredményt, csütörtökig nem tudom hogy bírnám. Kép

Babus,
Csak óvatosan a pakolással. Már meg is lesz Kristóf ágya?

Juraaaaaa!!!!!!!!!

Kép
móni23
 
 


Judyt Kép
Köszönöm a megtiszteltetést Kép
Szívesen tájékoztatom a lányokat az eredményről.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Stella
drukkolunk a dokihozKép

Móni
Nem, ez még nem Kristóf ágyikója lesz. Ez csak egy kihúzhatós heverő, hogy mégis legyen hová leülni a szobában, meg szopizáshoz, meg ha úgy adódik, hogy vele alszunk majd a szobájában.
A kiságy és a szekrénysor kb. 2-3 hét múlva lesz meg.

Tényleg Tündi, úgy tervezzük, hogy a szobában a macis figurák fognak uralkodni. Ha minden igaz, a szekrénysor tetején is egy nagy macifej lesz, a fogókákat is macisra tervezzük(ma délután megyünk el venni), macis tapétacsíkot szeretnénk(alapban világoskék a tapéta, hogy megéreztük, hogy ilyen színű kell majd), és a függönyben, szőnyegben, baldachinban, ágyneműben is jó lenne ilyesmit találniKép
Igazi meseszobát szeretnék nekiKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus,
Olyan jó, hogy ti már így készülődtök, nagyon jó helyre költözött be Kristóf 26 hete. Az én férjem is maci mániás, ha lehetne mindent megvenne, ami macis.Kép
Nálunk sajnos nem lesz babaszoba, mert csak egy másfél szobás lakásba költözünk, de remélem nem ezért nem akar hozzánk költözni a babuciKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!
Hihetetlen, hogy mennyit írtatok a három nap alatt. Most leültem és elkezdtem jegyzetelni, hogy kinek mit szeretnék írni Kép Nálam is úgy néz ki, mintha keményen dolgoznék Kép
Szuper jól áll a táblázat Kép

Szabótimi!
Gratulálok, ügyesek voltatok!

Kóbor!
Tarts ki, minden szuper lesz, majd meglátod! A hőmet én már nem mérem, mert mindig csak felbosszant. Így inkább csak türelmesen várom a hónap végét Kép

Stella!
Nem fogsz csalódni, majd meglátod!

Tündi!
Ne keseredj el és légy nagyon türelmes!

CSSSZ!
Dokid tényleg nem tűnik túl jónak. A digitális hőmérőt nem tartják túl pontosnak és nem is a fül a legalkalmasabb hely a mérésre...

Mea!
Tutira elsietted a tesztelést!
pilis
 
 


Babus!
De jó ötlet ez a mesés szoba! Nagyon tetszik Kép Majd ha kész lesz, kérünk szépen képeket is!
pilis
 
 


Babus Kép
Hát, ahogy én ezt elképzelem tényleg meseszoba lesz Kép
A kistesónak én is macis szobabútort álmodtam meg.

Stella Kép
Drukkolok a vizsgálatok miatt Kép
Holnap találkozunk.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Móni

Mi is csak egy másfél szobás kis panellakásban lakunk, úgyhogy ez nem akadály a babáknakKép Miénk a nagyobb szoba apuval, Kristófka birodalma pedig a kisebbik szoba leszKépIgaz, nem nagy, de mindennek helyet csinálunk benneKép

Pilis
Feltétlenül lesznek majd képekKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus,

Remélem igazad lesz. Sajnos nálunk nem lehet külön szobát kialakítani, mert a nagyobbik szoba együtt van a konyhával és az étkezővel. De már most úgy tervezetm meg a bútorozást, hogy ha költözünk a kis ágynak és a pelenkázónak is meg van a helye a hálóban, remélem addigra már szükség is lesz rá.
A képeket én is nagyon várom.

Móni

Kép
móni23
 
 


Jura!

Hát szabad ilyet csinálni????
A nap végére tuti mindenki elájul a várakozástól!!!
Ugye zebra van a dologban???KépKépKépKép

Kép

Kép
megann
 
 


Azt nem is írtam, hogy kommunkikáltam Kristóffal. Válaszolt nekem, de komolyan. Apuci kinevetett, pedig tényleg így volt.
Úgy történt, hogy heverésztem az ágyon, közben beszélgettünk apuval. Észrevettem, hogy a számunkra pozitív dolgoknál(pl. hogy megkapjam a szülinapomra a Gyermek születik c. könyvet) mindig rúgott, ami viszont nem volt ilyen jó, annál nem. Na de nem is ez a lényeg. Ezen felbuzdulva elkezdtem kérdezgetni Kristófot. Először, hogy testszik-e neki a Kristóf név? Azonnal rúgott, tehát igen. Megkérdeztem, hogy ugye csak februárban fog megszületni és egészségesen? Erre is rögtön rúgott. Aztán rákérdeztem, hogy február második felében fog-e megszületni? Erre semmi. Aztán, hogy akkor február elején? Ekkor viszont azonnal rúgott.(ez az 1-2 héttel korábban még belefér, az már a 38.hétKép) Azt is meg akartam tudakolni, hogy természetes úton vagy császárral fog megszületni, erre nem akaródzott válaszolni, kétszer is megkérdeztem, mire egy gyenge kis rúgást adott a kettő között. Gondolom még nem tudja előreKép Ezután abbahagytam a kérdezősködést, és ő is abbahagyta a rugdosást.
Biztos sokan gyagyásnak néztek, de én akkor is tudom, hogy ez jelentett valamitKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Én nem nézlek gyagyásnak, sőt.
Igenis szoros kontaktusban kell lenni a babucival.
Nyugodtan beszélj meg vele mindent.Kép
Ha válaszol az meg még jobb.Kép
Örülök neki, hogy jól eldumcsiztok Kristóffal.
Nagyon édi kis baba.Kép
Már el is képzeltem a macis mesebirodalmat.Kép
Biztosan szép lesz.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus,
ez tunderi, ahogy beszelgettek. Nem nezlek hulyenek, en tudom, hogy ez mukodik! Az egyik ismerosunk igy valasztott nevet a kislanyuknak, es teljesen hatarozottan mindig a Biankara rugott a kiscsaj. Szoval csak igy tovabb! Egyebkent mikor van a szulinapod, Babus?

Judyt, Annacska,
holnapra nagyon szoritunk es elvarjuk az igen gyors reggeli tajekoztatast!

Vanda
vanda72
 
 


Tényleg, találtam egy jó képetKép
Mindenki kapjon el gyorsan egyet, ikresek kettőtKép

Kép

Kép
babus2005
 
 


Vanda

December 14Kép

Kép
babus2005
 
 


Babus,
Nagyon aranyos, ahogy beszélgettek Kristóffal, és én hiszek benne, hogy a baba tényleg mindent hall odabent. Szóvel egyáltalán nem hülyeség, hogy beszélgettek.
Nagyon jó ez a kép, igyekeszem én is lekapni egyetKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Babus!
Szupi ez a kép.
Remélem sikerült elkapnom egyet.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt
Megy az ezer drukk holnap reggel, aztán csak tessék ám aludni is Kép Nagyon várom az eredményt! Kép

Babus Kép
Nekünk van macis ágyneműnk, többféle is, úgyhogy azt biztos, hoyg fogsz találni Kép Babacuccokba is rengeteg macis van, olyan édik Kép Függöny is van macis, szóval minden van macis, nem lesz gond a beszerzés Kép A szőnyeg talán nehezebb lesz, de ha mentek majd legközelebb Pestre, ott biztos hogy azt is fogtok találni Kép
Ez a Kristóf gyerek nagyon szeret veled beszélgetni Kép Én meg olvasni, hoyg miről beszélgettek Kép NAgyon jó Kép
Ciszta ügyben nem nyugtattál meg, de most nem foglalkozok ezzel, mert tényleg begolyózok jövő hét végére Kép

Móni Kép
És eddig nem is írtad, hgy a férjed is macimániás?!?!?!?!??!?!? Hát tudod...! Kép
Egyébként megnyugtatásul közlöm, hogy mi is 1,5 szobás lakásban lakunk, és a kisszoba most a háló, az lesz a gyerekszoba Kép Kizárt dolog, hoyg ezért ne akarna odaköltözni Kép Emiatt ne aggódj Kép

Stella Kép
Biztos jó lesz a laborod, én már annyira várom hogy már legalább 1 hónappal előrébb legyetek Kép

Cssz
Hát én a helyedben péntek reggel csinálnék egy tesztet. Az nem korai, addigra 32. cn leszel, és már kimutatható lesz Kép NAgyon izgulok értetek is! Kép

Tündi
Vendég
 


Babus Kép
Megvan a kettő, köszi Kép
Hát tényleg már a csapból is a babák folyak KépKépKép

Tündi
Vendég
 


Tündi

Ezen a cisztán tényleg ne rágódj! Annyira minimális az esélyed ráKép Különben is, ugyan miért lenne cisztád? Sokkal nagyobb az esélyed arra, hogy a babától fáj, mint attól, hogy cisztátólKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Már nagyon rég nem volt időm írni, de mindig olvastalak titeket.

Timi!
Nagyon gratulálok a pocaklakóhoz. Kép

Judyt!
Már nagyon várom a holnap reggelt. Remélem csupa jó hírrrel fog jönni Annácska. Kép

Zsófi!
Olyan jó, hogy újra otthon vagy. Csak pár nap van köztünk, még az is lehet, hogy egy napon fogunk szülni. Kép vigyázz magadra!

Cssz!
Üdv köztünk és mielőbbi pocakosodást. Kép

Babus!
Olyan jó, hogy így elmeséled miket csináltok, olyan kiváncsi vagyok a leendő gyerekszobátokra. Kép A babucival én is fogok beszélgetni, én hiszek benne hogy érti, vagy legalábbis érzi. Kép Babus te olyan okos vagy, nincs valami ötleted mit érdemes enni, hogy tisztuljon az ember bélrendszere? A kefirt kivéve, mert azt nagyon utálom. Kép

Stella!
Drukkolok a jó laboreredményért!

Tündi!
Kitartás, remélem nem stresszeled magad. Kép

Jura!
Mi van már??? Remélem azért nem írsz mert a dokidnál ücsörögsz, hogy megerősítse benned a pozitív eredményt. Kép

Én tiszta gőzzel belevetettem magam a munkába. Egy hét kihagyás és ki sem látszom a munkából. Ma voltam ellenőrző kenetvételen, remélem jó lesz az eredmény. A doki szolt, hogy csütörtökön jelentkezzem be a 3D ultrahangra. Már alig tudom kivárni, pedig az még 3 hét. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Tündi,
Egy nagyon halovány jel szerint már nincs szükségem tesztre, vehetem elő a hőmérőmet:-(((((((
Cssz
 


Szia Nicol!

De jó hogy jelentkeztél! Kép Ezek szerint picit alábbhagytak a rosszulléteid, hoyg bele tudod magad vetni a munkába? Kép
Hogy vagytok? Kép Kitartás, gyorsan elrepül ám az a 3 hét, csak figyeld itt az eseményeket, minden nap történik valami Kép
Én nem stresszelek, elvégre bizakodom hogy a baba miatt fáj a pocim jobban mint máskor Kép
Bár nem engem kérdeztél és bocs hogy belekotyogok, de nekem régebben voltak emésztési gondjaim. Megkérdeztem a háziorvost hogy mit lehet tenni, de gyógyszereket nem akarok. Azt mondta, hogy egyek lenmagot. Tegyem bele akár levesbe, főzelékbe, joghurtba, kefírbe, és úgy fogyasszam el. A lenmag megbolygatja a bélbolyhokat, ezáltal serkenti az emésztést. Szerintem próbáld ki, nem drága. Egy tányér főzelékbe pl. tehetsz 3-4 evőkanállal is, amíg nem jön meg a hatása. Aztán lehet felezni a mennyiséget Kép

Tündi
Vendég
 


Nicol,

de jo, hogy itt vagy! Gondolom nincs sok idod irni, de azert megirod, hogy hogy vagy? Hanyinger, stb elmult? Es a lelked?

Tudni,
Te mint fo iker-imado! Lattad a tegnap esti ikres filemt? Gondolom ez is a 2 Lotti egyik modern valtozata volt! Super jo volt, emberemmel rengeteget rohogtunk rajta aztan meg persze pityeregtem a vegen...

Vanda
vanda72
 
 


Cssz
Ez biztos? Nem szokott ilyen lenni máskor? Mert ha nem is jön meg rendesen a menzid, akkor van még remény.

Tündi
Vendég
 


Vanda Kép
Láttam igen, tini koromban olvastam is az eredeti pöttyös Két Lotti könyvet Kép Régebbi változatát is láttam, ez is aranyos volt Kép Meg a kutyus is benne Kép

Babus
Judyt írta hogy milyen magas az a hormonszintje, ami neked alacsonyabb volt. Ez nem azt jelenti, hogy ha ilyen magas akkor ikrek is lehetnek? Vagy keverem valamivel? Kép
Bocs Judyt, nem akarlak ilyesztgetni, csak ez most jutott eszembe Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi
Szokott ilyen lenni, 1-2 nappal előtte "jelzi" hogy nemsokára jön. Remélem ezúttal csak szórakozikKép
Cssz
 


Tündi

Amiről te írsz, az a HCG hormon(amit a tesztek is kimutatnak). Ebből van több ha valaki ikreket vár, hiszen ilyenkor több baba is termeli a HCG-t egyidejűleg.
Juditnál a progeszteron magas nagyon. (lehet, hogy nálam is ilyen magas volt, mikor "bebabázódtam", csakhát akkor nem volt vérvétel, így már sose derül ki)
Amikor valaki nem babás, akkor "sima" sárgatestje van, ez termeli a progeszteront. Ha viszont valaki babás, akkor terhességi sárgatestje van, ami intenzívebben termeli a progeszteront, ezért lesz sokszor még az átlagnál is magasabb a hője illetve ez kell, hogy a baba megtapadjon.

Nicol
Tündi már válaszoltKép
Jó is, mert én sok okosat nem tudtam volna írni ebben a témábanKép

Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?