Új privát üzeneted érkezett!

Kicsi, Daisy, Lili,
Rólatok rég hallottunk/olvastunk/!
Mi újság?

mary80
 
 


Daisy,
Azért adj hírt Magadról ebben a topikban is!

mary80
 
 


Mary,
Olvaslak Benneteket napi szinten, de most nincs erőm részleteiben írni Nektek (elnézést :roll: ), mert a magamért való izgalom teljesen teljesen lefoglal - semmi értelmeset most nem tudnék írni/mondani nektek.
Hétfőn volt a leszívás, 21 tüszőm lett!!! (ebből 18 db egy petefészekben, nagy teljesítmény), tegnap érdeklődtem - 12 termékenyült meg. Holnap lesz a transzfer, aztán két hét további izgalom. Jaj, ilyen közel még sosem voltam a célhoz!! :lol: :lol:
A leszívás óta nem voltam jól, állandó hányinger és hasfájás, minden gondolatom azon volt, hogyan akar így bárki is a pocimba költözni.
Ma már jobban vagyok, és várom nagyon a férjemmel együtt a holnapot!
Gondolok rátok is -Mary, Zso, Twist, a többiek - de holnaptól már több időm lesz szorítani nektek.
Bocival többször is együtt voltunk, szerintem ő ma volt, remélem a Murber csupa jó híreket mondott neki, nagyon szeretném, hogy beinduljanak nála is a dolgok!

Puszi mindenkinek,
Lili :lol:
vízililiom
 
 

 
 

Lili,
Nagyon nagyon szuper hírek!:)
Babaragacsok!+++++++
Puszi

mary80
 
 


Sziasztok!

Lili :) most irtam neked iwiw-en nagyon szurkolk!!!

Ma jó hírem van :)
Reggel úgy mentem vérvételre hogy teljesen feladtam nem is voltam ideges mert meg voltam gyöződve hogy 1 hét után biztos nem lessz már változás.
És láss csodát Murber azzal fogadott hogy jobb az eredményem vetközzek le UH-ra és azt mondta van 2-ő :)
Megint felírt 2 doboz menopurt + orgalutrant 5-öt majd pénteken kell mennem megint
Remélem most már sinen leszek
mmzsó neked is rendben lessz minden :)
Drukkolok mindenkinek!!
boci35
 
 


Boci,
jaj,de örülök!Hajrá!

Vízilili,
ez nem semmi!Nagyon jól haladsz!Drukkolok holnapra!

Mary,
ne tétovázz,vágj bele,a fagyis tényleg olcsóbb,és neked sok van!
Nekem még nem jött meg,kezdek izgulni,hogy nehogy péntek délután.Már megint ezen kell izgulni.Az az igazság,hogy nem mertem megcsinálni,hogy kihagyom az utolsó szem fogigátlót,mert telefonáltam és Andi azt mondta,hogy a jó hormonszinthez az összesre szükség van és lehet,hogy előbb megjön de lehet,hogy nem lesz jó az FSH ezért csak szedjem be az összeset...
Vendég
 


Boci! Örülök a jó hírnek!! Mikor lesz a leszívatás már tudsz valamit?

Vizililiomnak is gratulálok a sikeres úthoz! Lesz fagyasztható embriód "bőven"... szorítok neked is!!

MMzsó: igen spontán született a nagylányom, de akkor még fiatalok voltunk és most már..... ( igaz apával vannak a bajok nekem semmi bajom nincs, szerencsére):((
Lányok mit csináljak? a lányos zavaromban elfelejtettem szombat óta szedni a Bromacriptilt( 1*1/2 szm) Szwerintetek gond ez?Van aki szedi és van aki nem! Mit csináljak?
zsuzsika76
 
 


Zsuzsika,
szerintem ne pótold be,de kezdd el újra szedni!Nagyon fontos!Ráadásul ahogy látom neked elég nagy adagban kell szedni,én pl.csak napi 1/2-et szedek,gondolom,neked még magasabb volt a prolaktinszinted.Szedd,mint a kisangyal!És ha kétségeid vannak,mert végül is mi itt nem értünk hozzá,telefonálj a klinikára,Andiék megmondják a tutit.
Vendég
 


Képzeljétek,még nem jött meg,de este még kőkemény,fájó melleim voltak,reggelre teljesen lelappadtak.Már a pocimat is érzem,jaj,bárcsak megjönne ma vagy holnap délelőtt!Mennék már nagyon doktorbácsihoz!meg a szurikat is várom!A Gyermekről már nem is beszélve! :wink:
Vendég
 


Zsó,
Remélem minden úgy alakul, hogy Nektek jó legyen!

mary80
 
 


Tényleg Csajok,
Többen is mentek a közeljövőben a Klinikára.
Megkérdeznétek a fagyibabás eljárás anyagi oldalát?Megköszönném!Ha nem okoz gondot valakinek!
Lili,
Rólatok pedig várjuk a híreket!

mary80
 
 


Boci,
Holnap pedig Te jössz a hírekkel!
Puszi mkinek

mary80
 
 


Zsuzsika,
most vettem csak észre,hogy nem 1és 1/2 az adagod,hanem 1X1/2,akkor annyi,mint nekem,lényeg,hogy szedd szorgalmasan!

Mary,
megpróbálom megérdeklődni neked.
Ugyanis holnap megyek a klinikára!miután végigbőgtem a mai próba végét (olyan Bach-kantátát játszottunk,aminek a szövege nagyon szíven talált+a mennyei muzsika),szóval otthon fél 11-kor megjött!izgulok,hogy holnap mit mond Murber!

Boci,
találkozunk!Nem tudom,olvasol-e még addig,de rajtam egy zöld egyberuha lesz!
Vendég
 


Köszi Csajok! Már szedegetem!

Mary80: Mi most csináljuk a fagyibaba programot. Eddig kiírt 28 gonapepetyl-t. Találtam Rákosx-en(Bp- 516 utca) egy gyógyszertárat ahol olcsóbb a gyógyszer mint a Baross utcában. 12500 Ft/7 db gonapeptyl. Nem váltottam ki mind a 4 dobozzal, csak 2-t mert volt az előzőből! Felírta még a bromocriptil-t ( kb 1000 Ft) volt.

Valaki ajánlotta, hogy van még neki 3 eladó, nem tudjátok ki az?

Köszi a válaszokat!
zsuzsika76
 
 


Megtaláltam... a Boci az eladó... figyelmetlen voltam....

Boci! Kellene a deca!! Hogyan tudom megvenni tőled? :lol: :lol:
zsuzsika76
 
 


Hahó,
voltam ma vérvételen,nincs Murber,mindenki a profhoz megy,biztos jó sokáig fog tartani.Utána rohanok dolgozni,este fél 11-re érek haza,és holnap utazunk 1 napra Horvátországba koncertezni.8-kor indul a buszunk és kb.éjjel 1-re fogok hazaérni.Vasárnap főpróba+koncert Pesten,úgyhogy nemtom mikor jövök legközelebb.

Ügyesek legyetek,mindenki! :wink:
Vendég
 


Na,már megint itt vagyok!Hamar végeztem,még haza tudtam jönni ebédelni,rendes volt velem nagyon a prof,hogy hamar behívott!

Elkezdtük!Napi 3 menopurt szúrok keddig és kedden megyek újra!Nagyon izgi!És úgy örülök!Talán most már sikerül tüszőket érlelnem.

Boci,
lestelek,de hát annyian voltak,nem tudtam kitalálni,hogy melyik nőci vagy te a sok közül :lol:
Vendég
 


Neked mi volt?
Vendég
 


Sziasztok csajok :)

Nagyon örülök hogy igy izgultok értem mindannyian :oops:

mmzsó
örülök hogy elkezdhetted Te is, még időben megjött nem kellett kihagynod 1 hónapot megint.
Most olvastam csak végig nem tudtam hogy ott leszel ma de szerintem ha Te jöttél egy hangszerrel akkor pont velem szemben érkeztél meg :) később meg az ablaknál áltam veled szemben vártam 2 sorstársunkat hogy végezzenek :)

zsuzsika76
megyek hétfön nem jössz véletlenül? akkor oda tudom adni neked a 3 peptylt.
vagy irj ítt a pü-n és megbeszéljük!

Mindenkinek kitartás és szép napot :)
boci35
 
 


Ja annyira elfáradtam hogy nem is irtam mi volt ma!! :)

Ma még szurok menopurt utánna holnap este repesztő és hétfőn megyek leszívásra :)
Hát 3-at látott a prof remélem még azért változik hétfőig !!!!

Irt fel UTROGESTAN-t csak azt felejtetem el hogy azt mikortól kell a 3x2???????????? mától?

Üdv mindenkinek boci
boci35
 
 


Sziasztok,
Végre jó hírrel jöttetek!
Köszi Zsuzsi!Nálunk is az 1-nél a szomszéd községben rendeltem meg, mert míg a Klinikával szemben 54.000 Ft-ba került a 28, addig amott 47-ből megúsztam, és szerintem nagyon nem mindegy!
Na, egyébként ettől félünk...a stimus nálam jó eredményeket ért el, míg félünk attól, h. ha nem ébrednek fel a sítáborosak, akkor ugrott 50.000, és azt a stimusra is fordíthattuk volna.
Na, jól megkutyultam, de remélem érted.
Az ember nem számolja tudom, azt, h. mennyit ér a gyermek, de amikor úgy kapargatod össze rá, netán hitelt veszel fel...értesz ugye?

mary80
 
 


Boci, a leszívástól kellett nekünk úgy emlékszem.

mary80
 
 


Köszi mary Én is igy gondoltam :)

Hát tényleg nem mindegy az ár igaz mindig olyan gyorsan kellett hogy Én is ott tudtam szemben kiváltani mert nem tudtam utánna járkálni. A hosszú protokol 147 e be volt amig le nem állította mert nem reagáltam rá. Azt mondták a rövid olcsóbb lessz mert nem kell deca igy kb 80 e lessz. Mivel nem reagáltam erre sem nagyon igy már 203 e nél vagyok persze több mint a fele kölcsön mert nekünk csak 90 volt :( hát sajna ez van mindent megtesz az ember ami töle telik.
boci35
 
 


Igen, és aki nincs benne, az nem is értheti...hiszen azt is megkaptam már, h. hitelt?hisz van olyan hitel, ami megéri?és ezt 1 olyan szájából, aki a próbálkozástól számított 2. hónapban várandós lett...így könnyű...
De nehogy személyes sértésnek vedd a leírtakat!Tudom, nekem is volt olyan, amikor az utolsót a szemközti patikában váltottam ki, mert péntek délután volt, és nem mertem rizikózni!
Sajnálom, h. már Ti is ennyinél tartotok!

mary80
 
 


Mmzsó, gratulálok és drukkolok, hogy sikerüljön a stimu. Sokat nem szólok ehhez a fórumhoz, de olvasok lelkesen. :)
Mindenkinek hajrá!!!!!!
nyuszika85
 
 


Boci,
Ez nem semmi, látod mondtam neked, hogy minden OK lesz, csak ne izgulj, és kizárólag pozitívan gondolkozz! Nagyon szorítok neked hétfőn, ne felejts el éhgyomorra menni. Az Utrogestant a leszívás után, déltől kell használni, utána folyamatosan, a transzfer után is. Nagyon ügyes vagy! :lol: :wink:
Zsuzsika,
Zsónak igaza van a Bromo szedésével kapcsolatban, ez a legtöbb gyógyszerre igaz, ha kifelejted, szedd tovább mintha mi sem történt volna.
Mary,
Tudod már, hogy mikor tudtok indulni? Belefér még ebbe az évbe?
Én szerencsére nagyon jól reagáltam a stimura, így kevesebb szuri kellett, szörnyű, hogy ezeket aranyárban adják.
Nagyon szorítok nektek, hogy még ebben az évben tudjatok indulni!
Zsó és Zsuzsika, csak ügyesen, nektek is mint bocinak, csak pozitív gondolatok!!

2 babóca helyezkedik a pocakomban, és 8 fagyibabánk lett :D . A hasam akkorra, mintha 3 hónapos lennék, még soha ekkora nem volt. :cry:
11-én megyek a vérvételre, addig szorítsatok nekem is! Lesz ott aznap valaki közületek?

Jó éjt, szép estét,
Lili
vízililiom
 
 


Jaj, azt elfelejtettem megírni, megnyugtatásotok végett, hogy a prof.-al, csakúgy mint a többi, az osztályon dolgozóval maximálisan elégedett vagyok, és szívből ajánlom őket.
:D
Nagyon örülök az összes várakozás ellenére, hogy ide kerültünk, és remélem a fáradozásuk hamarosan mindannyiunknál beérik.
vízililiom
 
 


Lili,
Kitartás!Mi itt mindannyian szorítunk!Puszi

mary80
 
 


Sziasztok,
Tibma,
igyekszem válaszolni.
Lili,
A férjem ha tehetné, már holnap menne, de sajna szerintem még jövő ilyenkor sem...:(
Puszi mkinek

mary80
 
 


Lányok csupa jó hirek,mindenki sinen lesz hamarosan nagyon-nagyon szoritok!!!!!
Mary drukkolok elinduljatok a sitáboros bébikkel!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla,
Nagyon köszi, de ez még várat magára...
Jól vagytok egyébként?
Puszi

mary80
 
 


Hellóka csajok

Tegnap beadták a repesztőt igaz 7 percel fél előtt de gondolom ez belefér.
kellene valamit érezzek ma mert igazából nem nagyon érzek semmit????
Ja és a mellem tökre fáj péntek óta ez normális?
Tökre parázok a holnaptól!!! :oops:

Mindenkinek kitartás!!
boci35
 
 


Boci,
igen,én voltam a hegedűvel!Magammal vittem,mert azt hittem,nagyon elhúzódik és onnan kell próbára rohannom.
Emlékszem rád,meg arra a 2 lányra is,együtt mentek be.

Örülök,hogy eljutottál a leszívásig.15 perc +/- eltérés belefér a tüszörepesztőnél,ez van a papíron.Semmit nem kell érezni.De a mellfájás az jó,és ez még fokozódhat is,a hormonok miatt.

Ne félj,minden rendben lesz!Semmi rossz nincs a leszívásban,mire elalszol,már föl is ébredsz-teljes filmszakadás!
Nagyon drukkolok!

Vízilili,
gratula a 2 kis embrióhoz+a rengeteg fagyihoz!nagyszerűen mennek a dolgaid,szurkolok!Gondolom 11-én az 1.teszted lesz,amikor még nem mondanak semmit és 2 nap múlva a következő,amikor mindenre fény derül.Vagy 11.-e már eredményhirdetés?
Lehet,hogy ott leszek,egyelőre azt tudom,hogy most kedden 5-én leszek,meg szerintem csütörtökre fog visszahívni.A töbit meglátjuk.
Vendég
 


Szia drága Mary!Köszönöm jól vagyunk,áldott jó kislányom van,tüneményes.5240 gramm a drágám ma mértem és holnap már 6 hetes!Pénteken megyek a Murber dr.-hoz 6 hetes controllra!Teszek is fel a Krisztikéről friss képet:)
Nagyon szoritok neked is,kérdezted a fagyis beülti sikerességét.
Ott inkább csak a "felébredésnél" szoktak problémák lenni,de ha azzal nincs gond rendben kiolvadnak megfelelő életjelekkel,akkor annyi eséllyel indul az az embrió is mintha friss stimus lenne.
Én ezt hozzáértőtől kérdeztem meg még annak idején.
Sok puszi Mary :!: Kép

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla,
de gyönyörű ez a kislány!Mekkora haja van!És látom az arcocskáján meg a karján,hogy milyen kis husis :wink:
Vendég
 


mmzsó

milyen koncert vagyis hol játszol? Már ha nem titok :)

igen a papiron Én is ezt olvastam de elég fura nekem hogy igy oda van irva ez a +-15 p ezért kérdeztem hogy nem hajszál pont félkor.

Igen az a 2 lány együtt volt ben neki sem egyszerű az élet a petesejt donorja betőlti a 35-évét februárban ugy hogy ennek most sikerülni kell nekik mert utánna még 1 fagyis marad ha marad és kész.

kamilla
nagyon édes a kislányod :)

olyan jót aludtam 1.5 órát :)
boci35
 
 


Boci,
az MTA Dísztermében (Roosevelt tér) játszunk Bach kantátákat fél 8-kor még odaérhetsz :lol:

Gondoltam,hogy petesejtdonoros megoldás.Nekik is drukkolok,mint mindenkinek ott a klinikán!
Vendég
 


mmzsó

köszi aranyos vagy csak nekem nagyon messzi van :)
boci35
 
 


Drága Kamilla,
Nagyon tüneményes pici lánykátok van!(aki már nem is olyan pici, hisz az idő rohan...)
Köszi, ettől tartok én is...:( ha nem ébrednek fel...na,mind1, ez még úgy sem mostanság lesz...
Puszi

mary80
 
 


Kamilla! Gyönyörű ez a kiscsaj, gratulálok hozzá!!

Boci! Szorítok!!! Nem fog fájni, kibírható!!

MMzsó: én is megyek holnap vérvételere és a Hurberhez!
zsuzsika76
 
 


Zsuzsika,
akkor találkozunk!rajtam ilyenkor általában szoknya van,de ebben még nem vagyok biztos,mit veszek fel holnap.
A hajam hosszú és valószínűleg be lesz fonva.

Boci,
lehet,hogy már bent vagy a műtőben...sokat gondolok rád!

Mary,
azt írod,a férjed már menne,te még nem hiszed,hogy lehet,hát számojátok újra a pénzt,hátha kijön és a férjednek lesz igaza!Ne félj,hogy nem ébrednek fel,2 biztos felébred!
Vendég
 


MMzsó: Én kicsit molettebb vagyok és vörös( festett) félhosszú hajam van, keresztbe átdobott táskával!! Zakó és ing általában. Találkozunk, sok időt kell holnap ott töltenünk(sajnos)!!
zsuzsika76
 
 


Sziasztok lányok!
Én is új vagyok a csapatban, bár már egy ideje olvasgatlak titeket.
Tavaly júliusban kezdődött a történetünk (PCO), most jutottunk el odáig, hogy tovább kell lépni a folyamatban.
Holnap megyünk párommal az első elbeszélgetésre, kicsit izgulok, június óta tart a kezelés szünete, fura lesz újból belekezdeni.
Zsuzsikával és MMZsóval találkozunk, a többiekre gondolunk.
zsuzsanna83
 
 


Szia,Zsuzsanna!

Üdv. a csapatban!Írod,hogy kezelés szünete.Eddig is itt kezeltek titeket,vagy máshol?Vagy az 1.elbeszélgetés akkor azt jelenti,hogy ide most jöttök először?Ha igen,Murberhez mentek majd,elmondja milyen vizsgálatok lesznek,mert ők saját maguk csinálnak alaphormont is és spermavizsgálatot is,de majd Murber doki mindent elmond,nagyon kedves,majd meglátjátok.
Úgy hallottam,a PCO mellett nagyon klasszul teherbe lehet esni,ha kezelik,szóval hajrá!

Zsuzsika,
sasollak majd!Én a reggeli vérvétel után hazaugrom még,mert hál'Istennek elég közel lakunk.Utána viszont rohanok munkába,este fél 9 körül érek majd haza,hosszú lesz!
Vendég
 


Zsuzsanna,
Üdv a klubban!
Többiek, mi újság?Boci, Zsó, Lili, Zsuzsi?

mary80
 
 


MmZsó: Eddig Kistarcsán voltam/ maszek rendelésen Surányi doktornál (endokrinológus-nőgyógyász), gyógyszeres kezelés, de assz. reprodukciót nem végezhet.
A SOTE-n most leszünk először, de remélem, hogy nem kell átesni a teljes vizsgálati procedúrán, mert akkor az elmúlt évnek nem volt sok értelme. :(
Holnap mindenesetre már okosabbak leszünk.
Vérvételeseknek jó eredményeket, Bocinak és a többieknek: csak ügyesen!
zsuzsanna83
 
 


Zsuzsanna83, látom holnap mentek az első elbeszélgetésre! Mi, a párommal 13-án! Ha írnál pár sort a beszélgetésről, azt megköszönném!
Írod, hogy "remélem, hogy nem kell átesni a teljes vizsgálati procedúrán, mert akkor az elmúlt évnek nem volt sok értelme." Remélem ezzel nem azt akartad mondani, hogy 1 évig vizsgálgatnak az első konzultáció után, mert én akkor a kardomba dőlök...
Ügyesek legyetek holnap! :)
tibma
 
 


Mary!Szerintem is felébrednek,nem lesz ilyen gond!
Mindenkinek mennek a drukkok!!!
Mmzsó sokat gondolok Rád,szoritok érted!
Puszi

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok

mmzsó köszike :)

Na túl vagyok nem volt vészes sokkal rosszabbra számitottam
4-et tudott leszívni azt mondta az Urbancsek a mi esetünkben ez nagyon jó
Holnap telefonálok hogy mi a további
Tök kiesett minden arra se emlékszem hogy jöttem le az ágyról
Kicsit pihentem ott aztán felkeltem mert kellett az ágy :)
Nagyon kedvesek mindenki .......
Hazaértem probáltam aludni nem igazán jött össze mindig volt valami,de már fent vagyok és majd este alszom.

Kitartás mindenkinek, a kismamik meg pihizzenek sokat :lol:
boci35
 
 


Köszi,Kamilla!Nagyon aranyos vagy!

Zsuzsanna,
hát az az igazság,hogy majdnem biztosra mondom neked,hogy megcsináltatják a vizsgálatokat.Hidd el,ez nagyon fontos.A következő ciklusodban meglesz az alaphormon,ami 4 vérvételből áll.A férjed már húzósabb,mert az 1.vizsgálata az Urológiai Klinikán lesz,ahova 2 hónap kb. a várakozási idő,hacsak nem vállaljátok be a magánrendelőt,ahova 1 hetet kell csak várni.(Nekünk tavaly 20.000Ft volt.)A 2.vizsgálatot már a klinika csinálja,az hamar megy.Ha volt röntgenes HSG-d,azt elfogadják.
Ne keseredj el,ha jól látom a neved utáni számból,még fiatal vagy!

Boci,
nagyon izgulok érted,jelentkezz majd,hogy mi volt ma!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?