Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!!!!!!!

nekem mag megjött...de nem keseredünk ám el:)))))

Kati cukker a babaruha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szupi a babakocsitok!!!!!!!

Betti én is ettem néha csípőset utána olyan bűntudatom volt.....a babának nem tesz jót....

Zsuzsi örülök hogy kezd alakulni minden!!!!!!!!Zsófit puszilom oda be és téged is!!!!!!!!!!már
kezdek egész jól lenni!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bogárka:péntek óta nyomom az ágyat,elkaptam Tomitól a betegséget... :roll: iszonyatos fejfájás,és hányás :roll: Ma már feltudtam kelni az ágyból,és tegnap délután 2órától nemis hánytam,hurrá :!: És tegnap is már ettem,és ma is,meg iszok sokat,kezdek jobban lenni,de azért még nem vagyok a toppon :shock:
Szedem a magne b6-ot meg c vitamint...

Ne haragudjatok hogy megint senkinek nem írok,de elég gyengusz vok,csak gondoltam gyorsan megírom mi a pálya...
Puszi
Vendég
 


Mia gyógyulj meg hamar!!!!!!!!!!puszillak!!!!:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Mia: gyógyulj meg Tomikával együtt +++++++

Nita: most akkor nem értem te most már edzel a harmadik babára?

nika70
Salgótarján
 
 


Nita,Nika:köszönöm,gyógyulgatok :wink:
Vendég
 


Nita:tényleg,ti most próbálkoztok,vagy mi van? :lol:
Vendég
 


Mia, gyógyulgass!!!!! Nagyon sajnálom, hogy elkaptad Tomikától ezt a nyavalyát...

Nita, most szívatsz bennünket????? vagy tényleg abbahagytad a gyogyit és gyúrtok hármaskára??????

Dike, szerintem ne hőmérőzz!!!!! Csak nyugi és pihi legyen!!!!! Tudom, hogy baromira nehéz, de nem kell most feleslegesen idegeskedned meg gondolkodnod mindenfélén...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nem próbálkozunk de gyógyit se szedek....... :P :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita

Akkor az esélye megvan a kistesónak úgy látom :)

KépKép
bettike83
 
 


sziasztok!

csillag: mi ma vasárnapot tartottunk ebben a gyönyörű időben. kertészkedtünk, meg sétáltunk, meg segítettünk egy kis almaválogatást az anyóséknak, cserében kaptunk ebédet. úgyhogy nem főztem semmit.
nem mentünk ma a bőrzére, mivel így nem tudok nagyon vásárolni, h nem tudjuk biztosra ki lakik itt bent. viszont kinéztem nov.12én a babamama expot pesten, ahol eldöntöttem, mindent megveszek bébikének. babakocsi, figyelő stb. tehát ezeket a nagyobb dolgokat.

mia, beze: nem komolyan lebetegedni itt!!!! ezt nem lehet!!! vigyázzatok magatokra nagyon. meg marcira és tomika kistesójára is!!!

nita: hát egyem a húsodat!!! hajrááááááá!!!!

nika: mesit sajnálom, de fel a fejjel és hárman, vagy négyen együtt babásodhattok. mona, bogi, nita, nika...

betti: neked most végülis megvolt a cukros vizsgálatod??? amin a múltkor aggódtál, h ehetsz előtte vagy sem??? lehet, h írtad, de én nem emlékszem. milyen jó lesz neked szerdán!!!! mikorra is mész??? majd mindent kérek leírni!!!
meg szerintem miáék is oda készülnek majd.

az én babám alég sokat mocorog. már oldalt fekve is simán érzem. ma pedig már furákat éreztem, mintha kaparászna belülről. sokszor reflexszerűen én is megvakarom a hasamat, mert csiklandoz. egyébként szívat sokszor. sokat rúg, aztán ráteszem a kezemet és egyet sem hajlandó. pedig tegnap este egyszer már apa is elkapta. tetszett neki nagyon. azóta sem, mert mindig abbahagyja.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati: nekem még nincs mesim :) nem tudom mit olvastál :) egyenlőre még nem is kell jönnie kb egy hét még :)

nika70
Salgótarján
 
 


nika: bocsiiiii!!!! akkor neked megy a drukk!!!

hoztam nektek képeket! ma először be tudtunk állni mindkét autóval a garázsunkba. ma össze lett pakolva annyira. a férjemnek még nem tudjuk, h hogyan fog beférni a nagy autója, amit összetörtek. sajnos még mindig megy a hercehurca a biztosítóval. a legrosszabbul csak a párom embere járt, mert így tőle lett elvéve az autó. a szürke ugyanis munkás autó.
na elég a rizsából!!! itt vagyunk:
Kép

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati! rohadt jó!!!!!!!!!tetszik!!!

mia!jobbulást!

KépKép
dike
 
 


Kati, nálunk szó szerint f@s idő volt egész nap... ködös, szeles, hideg...
Nagyon szép a házatok és Te is csinosan gömbölyödsz!!!!!!!! :D :D :D Jól látszik már, hogy nem vagy egyedül!!!!! :D :D :D

Nita, akkor a véletlenre bízzátok a kistesót? Ez tök izgi! Drukkolhatunk? :lol:

Nika, ne egy hétig NE jöjjön az a piri, hanem minimum 10 hónapig!!!! :wink:

Hááát Csajok, én úgy érzem, hogy Gergő kicsit lejjebb fészkelte magát. :shock: annyira nyomja a gátamat meg a hüvelyemet, végbelemet (bocsi :oops: )... alig tudok pár lépést menni... és ha ülök, a pocakom egészen rásimul a combjaimra. Eddig ennyire nem éreztem. :shock: Kíváncsi vagyok mit mond holnap az orvosom! :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


KAti: semmi gond :):):) de szerintem nem lesz ebben a hónapban sem baba bár pém sem volt vagy mit tudom én nem foglalkozom most úgy a témával :)

nika70
Salgótarján
 
 


csillag most azért tarts még ki vagy három hetet ha sikerül:):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi Nika, azon leszek!!!!!!!!! Nem akarok október vége előtt szülni...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!!!

Itt vagyok én is, csak...tegnap és ma egész nap csináltuk a fürdőt, mert holnap jön a srác vakolni, és fel kellett tenni a rabic hálót, + ma cseréltük ki az ablakot, villanyt is kellett szerelni ha minden jól megy talán a jövő hétvégén már mehet fel a csempe! Az Uram még mindig csinál valamit, közben a munkás autója tönkre ment, holnaptól az én autómmal közlekedik :( ennek nem örülök, mert én nem tudok így sehova menni, de ez van!

Holnap hívom fel a nőgyógyászt, kérek időpontot, mert mensi óta időnként fáj mindkét petefészkem, (lehet ciszta), majd kiderül, remélem tud adni időpontot még a hétre...

Virág, már csak 12 napot kell kibírni Gergőnek, és akkor megszülethet :) ez annyira jó!!! Sokat gondolok ám Rátok!

Zsuzsi, örülök, hogy "jól" érzed magad, Neked sincs már sok vissza! Panka, hogy bírja nélküled? Volt bent a kórházban meglátogatni?

Dike, nyugi, szerintem is tedd el jó mélyre a hőmérőt, nincs értelme idegeskedni....én is hónapokon keresztül felkeltem mindig hajnalban 5 kor, hogy mindig ugyan abban az időben tudjam mérni, de aztán egy hónapja kb. jól eldugtam, nem ezen múlik, ha jönni akar a Baby, akkor jön is majd, ettől függetlenül!! Nagyon szorítok Nektek!

Bogárka, jó volt olvasni, hogy ismét van nálatok Pici Lélek, azt kívánom Neked, hogy költözzön bele a pocakodba 9 hónapra ez a Kis Lélek!Nagyon szorítok!

Kati, szép nagy házatok van!

Mia gyógyuljatok meg gyorsan!!!!

Nika, remélem nem is fog megjönni Neked sem 9 hónapig :)

Bettike már 4D-re mentek? Rohan az idő!

Nitácska, ezek szerint jöhet a 3. Babóca... :)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


köszi lányok a dícséreteket!!!

csillag: kezd számunkra (gondolom számodra nem) izgi lenni a dolog! még azért beszélj a fiacdkátokkal, h maradjon 2-3 hetet. aztán várjuk nagy szeretettel!!!

mona: csak ámulok és bámulok! te hálózol, meg ablakot cserélsz? nagyon vagány nőci vagy!!! most szabin vagy? a dokihoz szorítok!!! semmi baj nem lesz!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, hidd el, hogy nekem is izgalmas dolog a terhesség minden pillanata! :wink: és bár rettenetesen várom a nagy találkozást, mégis most én is nagyon-nagyon azt szeretném, ha még 3 hétig bent maradna a kisöcsi! :D

Mona, gondoltam, hogy nagy munkában vagytok, de örömmel olvasom, hogy hamarosan teljes szépségében tündököl majd a fürdőtök!
Jól teszed, hogy elmész dokihoz! Remélem mihamarabb tud fogadni Téged és akkor kiderülhet, hogy van-e valami, amit orvosolni kell. Szurkolok azért, hogy NE legyen semmi gond!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Betti az esély megvan...de azért remélem még pár hónapot vár.......
Kati ez nagyon édes mondat volt:)))))))
szuper házatok van!!!!nagyon tetszik!!!!!!!!!......és szépen gömbölyödsz!!!!!!!!!
Virág ahogy mondod én nagyon a véletlenre bízom.......api tiszta zizi........ :) :)
ha szeretnél drukkolhatsz :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: apa nem lelkesedik a harmadikért???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati de hogy nem pont ő az aki nagyon........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati, igen szabin vagyok, pénteken kell mennem legközelebb, azt hiszem ezt Virág is kérdezte valamikor...
Muszáj csinálnunk, mert nagyon sok pénzbe kerülne, ha más csinálná..

Hoztam pár képet, az ajtóról pont nincs, nah de majd készítek arról is

Kép


Kép

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Nita, ha nem csal a memóriám, akkor régebben azt írtad, hogy (hozzám hasonlóan) könnyen teherbe esel... :wink: :wink: :wink: úgyhogy HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!! :D :P :lol:

Mona, látszik a Férjecskéd szemében, hogy milyen szerelemmel néz Rád!!!!!!!!!!! :lol:
Ez tényleg nagy meló és büszkék lehettek magatokra, hogy egyedül csináljátok!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


mona: én is gratulálok a munkátokhoz!!!! én imádok együtt tenni-venni. mi mondjuk nem vagyunk ennyire ügyesek és mindig irigyeltem is azokat, akik mindent megcsinálnak maguknak! gratulálok!

nita: hát akkor hajráááá, gyúrjatok egy kislányra!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nita: ha fiú lesz, átvesszük!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


mona: azért pihenj is a szabi alatt! rengeteget dolgozol!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Virág eddig igen könnyen teherbe estem......majd meglátjuk....de most nem hajrázok annyira........van 2 szép fiam!!!!!!!
Kati köszi:)))))olyan jó volna ha sikerül és csajszi!!!!!!!!!!!api nagyon vágyik egy lányra!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én drukkolok!!! de apa hidd el iszonyat büszke lesz magára, h ő tud három fiút! :lol:

képzeljétek! volt egy évfolyamtársam, akik 6an voltak lánytestvérek! nincs iker köztük. csak lányok! :shock:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


lassan megyek feküdni. apa még nézi az indiana jones-t. én nem szeretem, de elálmosodtam. és már a babám sem ficánkol! tuti mire bemegyek felébred és folytatja. de nem bánom! imádom!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nem semi a évfolyam társad......annyi lány........... :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ma felhívtam a dokit :) Este 8ra mehetek is hozzá :) Nagyon kedves volt a telefonban, remélem nem kell csalódnom megint, jó lenne már egy normális orvost találni! Az egyik ismerősöm szült nála ikreket, nekik is sokáig nem jött össze a baba, elment hozzá, kivizsgálta, adott neki clostyt, és aztán jöttek az ikrek:)

Mit főztök ma?

Én csináltam a hétvégén töltött kápit, az lesz még ma is, talán valami levest csinálok...már napok óta ennék brokkoli krémlevest....

Vakolós ember már másfél órája késik, ez bosszant egy kicsit...

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona megírnád a cimed???????????
megyek töltött kápiért!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mona: sáláláláláááá!!! de jó, h ilyen hamar mehetsz hozzá! most miért váltasz dokit?
a mesterek ilyenek, mi két éve folyamatosan csak rájuk árunk. nekünk bejelentkezett a kőműves, h kezdené a héten a szigetelést, de hungarocell meg sehol. már múlt hét csütörtökre ígérték.
de a végén úgyis kárpótol a szép fürdőszoba.
én nem főzök semmit. tegnap anyósom sokat főzött, ma megint megyünk enni.
majd lehet vacsira csinálok gyrost.

én most kb fél órája ébredtem! annyira jó!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati hozzád estére jelentkeznék be!!!!!!!! :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, Keszüben lakom, Pécs mellett, gyere nyugodtan, sok van még belőle!!!

Kati, a héten én is csinálok gyrost!:) Dokit azért váltok, mert aki volt, az másfél éve kiment Németországba azt hiszem, azt ígérte akkor, hogy mire oda jutunk, h szeretnénk babát hazajön, de nem jön...azóta nem is voltam senkinél, vagyis sztk. rendelésen voltam valamikor 4-5 hónapja, de az a doki nem foglalkozott velem, megvizsgált ugyan, de úgy, hogy két hétig lila-zöld foltos volt a hasam....többet nem szeretnék hozzá menni. Meg inkább fizetek a magánrendelésen, és akkor foglalkoznak is velem, kivizsgálnak!

Megjött a vakolós :) egyébként nagyon ügyes, már félig kész is van...

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona kicsit messze laksz tőlem........... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ja pedig de ennék kápit.....:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: várlak szeretettel titeket! hozzánk pályán gyorsan ideérsz! :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ha az m0-ra gondolsz akkor nem biztos......életbe kell ott maradni...az egy halál autópálya.. :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ne csesszetek ki velem, jobbanl jobb hamikrol irogattok itt nekem meg csak a nyalam csorog. :D Most ebredtem, semmi kaja itthon, meg foznom is kell. Ehen halok. Igy jar az aki ehes gyomorral jon ide kozetek olvasni.:):)

Mona, nagyon ugyi a ferjed!! Rendes ember, tartsd meg, el ne ereszd!!:) Biztosan nagyon szep lesz a furdo! A dokihoz drukk, remelem nincsen semmi komoly!!!!

Kati, szupi a hazatok! Tetszik es csendes helyen van ez kulon tetszik. A levego is biztosan jo. Zsofika mennyire furge ma? Voltal mult heten sportolni?

Mia, remelem mar jobban vagy!! Gyere irjal mi van Veletek!!

Beze, Ti is!! Hogy vagy? Lexike? Ferjed?

Virag, huuhaa, es ez most mit jelent, hogy Gergo igy befeszkelte magat es lentebb van a hasad? Ez ez most azt jelenti, hogy barmikor johet vagy ez igy normalis es ettol fuggetlenul meg akar 4-5 hetig is bent lehet?
Vendég
 


Bogi nálam van még lecsó és rántott husi sült krumplival....de még csináltam tejbepapit is....... :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bogi voltam múlt héten futópadon sétálni. meg tegnap is sétáltam anyósékhoz, mert szép volt az idő és sajnáltam beindítani az autómat!
hogyhogy most keltél? irgumm-burgumm...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nita, ez nem volt fair!!:):):) Lecso???!! nyamiiii!!!!!

Kati, fitt vagy!!:) Ez jo!! Maradjon is igy!!! :wink: Azert keltem keson mert koncerten voltam es hajnalban jottem enyhen spiccesen haza. Jot aludtam, jo melyen. Es jot tomboltam az ocsemmel es a barataimmal. Izomlazam van, meg a hajhagymam is faj. A torkom rekedt annyit enekeltem.hihi
Vendég
 


Sziasztok!

Még mindig nem pótoltam a lemaradásom, de 2 dolog megütötte a szemeimet!
Dike, Bogi, nagyon drukkolok!!!

Csillag, dike, kati, köszönöm szépen, jólesnek a szavaitok.

Bogi, hát hogy is mondjam, sz.rul, de büszkén. :roll: Voltam házidokinál is, laza 105 perc várakozás után be is jutottunk. Antibigyót nem, hanem calcimuscot és valami orrspray-t kaptam, férjemet meg kiírta szerdáig. Lexi szerencsére már csak náthás, de nagyon ügyesen szívja magának az orrát. Nagyon büszkék vagyunk rá. :D

kati, szép a házatok, és szépen gömbölyödsz!

Nita, m6-oson gyorsan leérsz, ha gondolod, korhelylevest főztünk, ha szereted sok borssal. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze gyógyuljatok meg minél előbb!!

Kezdek izgulni a doki miatt!:) Mintha most mennék először nőgyógyászhoz...:)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Bogi tudom ez övön aluli volt :) :)
Bogi sok borssal naná hogy szeretem:))))))
nem érnék ott se le hamar.........NEM TUDOK VEZETNI :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megjöttem a dokitól, Gergő tényleg egy kicsit lejjebb van már, de azt mondta az orvosom, hogy ebben a terhességi korban ez belefér. A lényeg az, hogy még mindig zárva vagyok, csak meg van rövidülve a méhnyak, de ez is normális már ilyenkor.
Az, hogy lent van Gergő semmit nem jelent, simán bent maradhat akár egész a végéig is. Ez mostantól csak nekem kellemetlen, mert alig tudok tőle menni... :shock:
Vizsgálat alatt olyan cukker volt az én kicsi fiam, hogy épp csuklott a mikor a szívhangját hallgattuk. Mondta is a dokker, hogy ivott egyet az egészségünkre. (hihihi)
Még egyszer kell mennem a dokim magánrendelésére 20-án, utána már csak a kórházban találkozunk, amikor kiértékeli majd az NST vizsgálatokat.

Elmentem a vérvétel eredményemért is, és csodák csodája (magam sem tudom, hogy ezt hogy csináltam), de nem kell vasat szednem. Minden érték szuper jó! sálálálálááááááááááá

Aztán voltam turiban egy kicsit, összefutottam Ritával, dumcsiztunk, meg együtt keresgéltünk sapikat a nagyobb gyerkőceinknek. :lol:

Mona, elhiszem, hogy izgulsz!!!!! Majd gyere és meséld el, mit mondott az új orvosod!

Bogárka, koncert? Ejha, irigy-irigy... évek óta nem jutottam el ilyen tombolós buliba...

Beze, jó sokat vártál a dokinál. :? Remélem hamar rendbe jöttök!!! Azért küldök még felétek gyógyfuvallatot!!!!

Kati, le mered írni, hogy 10 után keltél ma fel????? Anyám!!!!!!!!!!! :P :shock: :lol: Idejét sem tudom már, hogy mikor aludtam utoljára addig...

Nita, tejbepapit én is kéééééééééééééérek!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Ezt a laptetőt most Monának adom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


mona! drukk a jó hírekhez!!!!!majd gyere ám!

csillag! örülök h minden a legnagyobb rendben odabent:))

KépKép
dike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?