Új privát üzeneted érkezett!

Jubi!Kép Köszi, köszi köszi!Kép Bár amikor meglátom a Te műveidet-és még sokakét itt-akkor mintha kisebbségi komplexusom támadna!Kép És ha már így veled kezdtem, szeretnék tőled ötletet kérni régi singer varrógép kovácsoltvas lábra! Jó lesz a másik fórumon is! Most 7végén elkunyiztam anyóstól!Kép
Koda neked is akartam vadászni, de semmi olyat nem találtam ami jó lett volna...de ki adtam az ukászt, hogy ha valamit látnak akkor tegyék csak szépen félre...bár az ősök ugye örülnek ha megszabadulnak tőlük!Kép
Minimaxi! Imádlak, életemben először kaptam ötöst matekból!Kép Kép
Neked utaljam akkor a pénzt? Légyszi dobj egy emilkét a szla.számmal!...nehogy késő legyen..köszi!Kép
Mi lett a mécsesárulással?! Hogy sikerült a dolog? ma én olyan helyen voltam-egy ismerősnél-hogy még csak nem is hallottak erről a technikáról...vannak itt még fehérfoltok, lehetne még terjeszkedni!Kép
Mindenkinek jó munkát! Vigyázzatok mert már én sem tétlenkedem...ma meg is jegyezte a hitesem, hogy mindent befestek ami csak az utamba kerül?!Kép
abby
abby
 
 


Abby!

Emil úton van hozzád az infóval :-))) (bankszámla)
A mécsesárusítás teljes csőd volt:-(
Igaz, hogy ez nem is igazán temetői kategória, nem is annak szántuk, de ennél nagyobb sikerre számítottunk:-(
Most rohanok tovább, mert még nincs vége a napnak :-)))
Már nagyon várok egy lazább napot amikor itt kiélhetem a szómenésemet:-)))
Felraktam az elkészült pezsgős dobozokat, a többit legközelebb :-)))
http://babanet.hu/album/main.php?album=3693&page=1&image=85973
http://babanet.hu/album/main.php?album=3693&page=1&image=85976
http://babanet.hu/album/main.php?album=3693&page=1&image=85978
http://babanet.hu/album/main.php?album=3693&page=1&image=85980
http://babanet.hu/album/main.php?album=3693&page=1&image=85983
http://babanet.hu/album/main.php?album=3693&page=1&image=85986
http://babanet.hu/album/main.php?album=3693&page=1&image=85989
Ez csak három doboz tulképpen, csak hát nem egyformák az oldalak :-))))
Pusza mindenkinek
Minimaxi
minimaxi
 
 


Szeretnék egy kis segítséget kérni! Itt a következő szalvéta, aminek keret kellene:

http://babanet.hu/album/albumimages/3144/76796.jpg

A benne lévő kéket és narancssárgát képtelen voltam kikeverni, de amik legjobban hasonlítottak hozzá azokban valahogy mégsem mutatott jól, más szinekkel is próbálkoztam,repesztettem is, meg maszatoltam, de az eddigi eredmény: két gipszkeretem landolt a kukában, számtalan átfestés utánKép!

Ha van vmi ötletetek örömmel vennemKép!

Orsi21!
Ha nekem sok képet kellene szállítanom, nagyobb kartondobozokba tenném őket, faforgács közé (amit talán asztalostól lehetne beszerezni, lehet ingyen is odaadnák, nem tudom egyáltalán kezdenek-e vele vmit, vagy kidobják), úgy, hogy ne érjenek egymáshoz és vagy buborék foliába vagy ahhoz hasonló anyagban tekerném őket (nem tudom mi a neve, de pl. amikor tv-t vettünk a hungarocelen kívül még vmi vastagabb fóliaszerú anyagba is be volt csomagolva), ha mégis összetalálkoznának, akkor se legyen bajuk! Szerintem így biztonságosan lehetne őket szállítani! De lehet nagy hülyeség amit írtamKép!
timtim
 
 

 
 

Minimaxi!
A bortartók nagyon guszták lettek! A mécsesek miatt ne bánkódj, úgyis lelopták volna a sírokról Kép

Abby!
A varrógép lábán még töröm a fejem, bár lehet, hogy én úgy hagynám, ahogy van, mert nagyon tetszenek az ütött-kopott dolgok.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szia Timtim!

Köszi,és egyáltalán nem mondasz hülyeséget.Kép Azt hiszem a forgácsosat fogom választani,mert a buborékos fólia nagyon drága. Ami a szalvétát illeti,szerintem egy sötétebb barna keret jó lenne,de nem tudom.
orsi21
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek az alkotások!

Orsi, milyen jókat festessz! Én félnék a tojástól, mint festék! Ez egy kipróbált módszer?

Dekulinkek, gratula az oldalhoz, tényleg sok időd lehet!

Sztigris, holnap feladom a cuccost! Jobbulásta lánykádnak, az enyém is volt 4 évesen pár napig kiszáradással kórházban. És annó még ott sem lehetett vele lenni...Kép

Azért valamit mutatok is.
felújított képek
rózsás új kerettel
Ezek korábban készültek, csak a kerettel nem voltam megelégedve.

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Conti! Nagyon jók lettek a képeid!
A tojás annyira kipróbált módszer,hogy én kipróbáltamKép Jah,meg az ősemberek,és az ókoriakKépSzerintem jó,szép fényes sárga színt ad,és tényleg hamar szárad.
orsi21
 
 


Orsi!
TEgnap este elfelejtettem megdicsérni a tojásos képedet! De nem fog rajta megbüdösödni a tojás? Kép

Conti!
Repesztőmester! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Abby!

A Singerlábhoz NE nyulj!Az kopottan a legklasszabb!Tudod,hogy mióta keresek már én is egyet?!Vagy a fa része kopott nagyon?Dobj egy képet róla!Arra van pár ötletem:mozaik,lecserélni üveglapra,de kupálni is lehet...stb

Jucus
20170114224602
 
 


Orsi!
Gratula a próbálgatásaidhoz! Ötletelj csak, mi meg lopkodunkKép

Conti!
Szépek a keretek! Némi Hajni-féle beütést érzekKép

Szia Timtim!
A faforgács tuti ötlet, a fólia meg alátétfólia parkettázáshoz (én tavaly ezt használtam), viszont annak ellenére, hogy a munkahelyemen tonnaszám rendeltem, most még a hiv. neve sem ugrik be.Kép Kismama-amnézia Kép
A szalvid mivel jó mintá, csak egyszínű keretet csinálnék, méghozzá vmi sötét terrakottát a benne levőkből. De lehet, hogy csak mert az egyik kedvenc színemKép

Koda
?

Minimaxi!
Milyen mécseseket csináltál? Gipsz v. üveg?
Ne bánkódj!
Temetőileg elég földhözragadt az emberek gondolkodása. Pl. a Dédikém sírján azonnal kiszúrja a család mit viszek én, mert mindig egyedi handmade, amit mástól nem kapKép

Kartoncsomi!
Emlékeim alapján olyan 20-30 ft körül tudom elképzelni. Ajánlatot kérni nem gond, mihelyst van egy jó minta. Akinek esetleg akadna...
Az IKEA profi a kartoncsomi formatervezésében.
paat
 
 


Sziasztok!

Jubi!...hát eddig még nem büdösKép Szerintem nem lesz az,de majd egy hét múlva beszámolok mi lett a tojássalKép Egyébként sikerült repesztenem az aranyporos lakkot!!! Szóval csak a felső festék a lényeg,hogy vizes bázisú legyen.Az alsó bármi lehet.Ha már tudtátok akkor bocsi,én most fedeztem felKép

Paat! Kép A képsarkokat illetően,én benne lennék,de nekem december 1.-re kellene.Akkor lesz a vásár ahová megyek árulni.Kép...nem tudom mi sül majd ki belőle,lehet,hogy a nyakamon marad mindenKép

Conti! Tényleg te hogy csinálsz ilyen szép nagy repesztéseket???
orsi21
 
 


Ha már a napocskás szalvétából nem sikerült semmit kihoznom, azért is alkottam vmi mást! Bár a ti klassz alkotásaitok mellett ez még nagyon kezdőnek számít azért megmutitom!

http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=3146&page=1&image=86043

Sajna a képminőség nem az igazi, de ez egy koktélszalvi, a kerete pedig először kék volt, majd rámaszatotltam fehérrel, és nekem nagyon tetszik a végeredményKép!

Paat!
Azt értem, hogy sötét terrakotta, de azt hogy értetted, hogy a benne lévő szinekből?
timtim
 
 


paat
 
 


Timtim!
Tetszik a karácsonyi tájképek, de ha egy kicsit élesebben fotóznád, vagy más felbontásban töltenéd fel, akkor jobban látnánk.Kép
Sötét terrakotta: a napocska szélén levő színekből. Vagy csak rosszul definiáltam a színt?Kép
paat
 
 


Paat!
Az a macis kép nekem naggggyon teccc! Kép Én még mindig nem mertem egész szalvétás keretet önteni...hallottam már olyat, hogy vékony drótot kell belehajtogatni, vagy gézlapot tenni bele, hogy ne törjön szét a mérete miatt...mi az igazság? Tényleg olyan bonyolult önteni ezt a méretet?

Örülök, hogy repedt a festék, jó, hogy ilyen kísérletező kedvű vagy Kép

Nekem most ez a rózsás van, itt pedig közelebbről is látszik. Úgy csináltam, hogy miután kész volt a kép, dekupraggal összepacsmagoltam, és száradás után krétáztam. Felülrepesztő helyett Kép Fontos, hogy ez nem az én ötletem - bár örülnék, ha az lenne Kép -, hanem Csi újítása, amit egy másik topikban láttam, és kipróbáltam. Nekem teccc.

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

PaatKép
Itt vagyok-itt vagyokKép
Ha tényleg jártok erre, akkor kötelező a látogatás nálunk!Kép Annyira örülök! Majd pontosítunk oké?
Az alkotásaid gyönyörűségesek lettek! De a legutolsó kép a legédesebb!

JubiKép
Na erről a technikáról nem is olvastam még. Nekem tecccik!

TimitimKép
nekm nem jön be a link, amit ide raktálKép nem tudom megnézni a képet!

ContiKép
Tényleg repesztőmester vagy! Az a boros és sajtos kép teljesen levett a lábamról. Pedig én nem is szeretek repeszteni.

MiniKép
Aztán kinek gyártod ezt a rengeteg bortartót??Kép nagyon tetszenek, különösen az, amelyiken borosüvegek vannak!
És ha Abbynek jön csomag, akkor betobnád a múltkor lemaradt lötyimet a csomagjába? Itt laknak pár percre, majd elhoznám tőle. Így nem kell külön nekem elpostáznod..Kép Köszi!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Írtam mélt, sürgős!
paat
 
 


Jubi!
Gyönyörűséges a rózsácskád!Kép Háromszor is elolvastam, hogyan csináltad, de csak azért mert én szoktam így mívelni.
http://gportal.hu/picview.php?prt=40064&gid=141059&index=13
Márminthogy a ragizott szalvétafelületre krétázni, csak ugye az ember lánya nem tudja, milyen ötleteket írtak már időszámítása előtti időkbenKép Sőt! Ez volt az első képem, hogy beszálltam a topikba, akkor "találtad fel" a krétázást. Na, én elsőre a képre is mentem
Azért a tiéd sokkal szebbKép Kép Kép Kép

A nagy képpel semmi extra. Azért persze óvatosan fordítom meg és alátámasztom a lehető legnagyobb kézfelületemmel kiborításkor, de nem teszek bele semmit. Még plextolt semKép
Lehet, hogy jó az íve a keretének, mert nekem azzal van gondom, amelyiken túl meredek szögű törések vannak.

Timtim linkjére tényleg csak a babanet albumoldala jön fel, de a célsávban ott van,hogy mi a pontos könyvtár, amit meg kell találni.

Orsi!
Dec 1-re nem hiszem, hogy összejön...Kép
paat
 
 


Sziasztok!
Jubi és jucusmamus!Kép Aranyosak vagytok, hogy foglalkoztok a singer témámmal! A helyzet az, hogy én sem sokmindent akartam vele kezdeni...mármint festeni, hanem hogy 1általán mit csináljak belőle? Üveget vágassak bele, valamilyen fát? Polc legyen, virágtartó, telefonasztalka? Szóval csak ennyi!Kép Sajna képet nem tudok róla mutatni, mert még valami fészerben dekkol az anyósnál. De ha már itt lesz nálunk akkor lefotózzuk!
Nekem sajna a paat képei sem jönnek be...csak az utolsó ami tündéri! Olyan édes csemete!Kép
Jubi! Mi az a pacsmagolás? Azt hogy csinálod? Olyan jól néz ki a köcsögön is, olyan kis kopottas, régies hatású, nagyon klassz lett! Én még csak krétázni tudok....
Minimaxi! Megkaptam a mailt, este utalunk-ezt is a hites szokta rendezni!Kép
abby
abby
 
 


Na megkukkatottam a szebbnél-szebb alkotásokat /már amit meg tudtam nézni!!! Patt képei helyén csak piros x-et hoz be, Timtim-et sem tudom megnézni/!
Conti! Nagyon szépen megcsináltad a felújítottakat! Hajnni után, vagy saját kútfő??Én is kipróbáltam, hát nekem nem sikerült!!

Jubi! Te már megint hoztad a formád!!! Gyönyörű!!!
anizs007
 
 


paat
 
 


Sziasztok!


Mindenkinek! A lemaradt lötyiket természetesen ezzel a szállítmánnyal küldöm :-)

A köcsögöket holnap hozom el, csütörtökön bent lesznek Pesten az Orsinál:-))) és vihetőek:-)))
Jubi, lehet tudni már, hogy mikor jár apukád Pesten? Mert lehet, hogy a tesóméktól nem jön mostanában kocsi :-(

Koda
A borosüvegtartók talán jobb üzletet hoznak, mint a mécsestartók:-(, már van rendelésem :-)

Paat képeit én sem tudtam megnézni

Viszont Timtimet az albumon keresztül megtaláltam:
Ha jól sejtem erről lehet szó:-)
Ezért tehát Timtimet dícsérjétek :-))))
http://babanet.hu/album/main.php?album=3146&page=1&image=86043
Na megyek alkotni
Pusza mindenkinek :-)
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Hétvégén elutaztunk ( öregettem egy évet és azt ünnepeltük Anyukáméknál), most sikerült befejeznem a termés átolvasásátKép
Nagyon szépeket csináltatokKép
Én is mutatok egy pár képet:
http://gportal.hu/picview.php?prt=38003&gid=139860&index=13
http://gportal.hu/picview.php?prt=38003&gid=139860&index=14

Ez már a Minimaxi által szerzett köcsögökből készültKép
http://gportal.hu/picview.php?prt=38003&gid=157762&index=1

http://gportal.hu/picview.php?prt=38003&gid=157762&index=2

Era

Era
Kép
era75
 
 


Patt, ezek nagyon klasszak :-))))
Az a konyhai is tuti, na de ez a macikásos ez egyszerűen mesés :-))))))
Gratula!!!!

Jut eszembe:-)
Te mikor jössz a köcsögökért?
Ugye olvastad, hogy megvan már minden ?
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Köszi a repesztés dicséreteket. Marabu rep.lakkot használok, plusz most Deka Cristal acrylt tettem rá pár óra múlva, nagyon jól reped rajta.

Jubi, milyen krétát használtál a képnél, mármint milyen szinűt? Vagy a lakk miatt csillog, de nagyon szép!

Paat, nekem pirosx jön be kép helyett, megyek megnézem az oldaladon.

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Na tessék, mire megdícsérek valakit, addigra valaki megint felpakol valami csodásat :-))))
Era, nagyon szépek lettek:-) Az a kótyagos mikulás-maci nagyon aranyos:-))
Persze a kaspók se rosszak, nekled nem kell pótlás? mert hamarosan megy a szállítmány :-))))
Na tényleg eltűnök, most kicsit ne pakoljatok fel semmit, mert akkor soha nem megyek el innen :-(
:-))))))))
minimaxi
 
 


Era!!!!!!
Bocsi, hogy ilyen gyagya vagyok !
Boldog szülinapot :-)))))))))!!!!!!!!
minimaxi
 
 


Na közben megnéztem, nagyon szépek!

Era, boldog szülinapot!Kép Szépek lettek a képek!

C.

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Era!
BOLDOG SZÜLINAPOT!! Kép
Szépek a képeid!

Paat!
Látod, nincs új a Nap alatt! Kép Úgy tűnik nem olyan veszélyes ez a nagy kép öntés, csak megpróbálom, úgyis vettem ma 4 kg gipszet. Erről jut eszembe: mennyi víz ill. gipsz kell egy ilyen egészszalvis mérethez?

Abby!
A köcsögöt úgy pacsmagoltam, hogy az alapszínre ronggyal mázgáltam fel a másik színt. Ennél a rózsásnál meg úgy értettem a ragasztó pacsmagolását, hogy az ecsetre bőven tettem és rányomkodtam, úgy hogy olyan cuppanós maradjon? Úú, micsoda szakszó Kép De azért ugye érted?

Minimaxi!
Ma felhívom Aput, hogy mikor megy legközelebb Pestre. Akkor én is utalom neked a pénzt, a többit pedig Orsival egyeztessem?

Conti!
Sötétbarna krétát használtam, aztán pedig lefújtam hajlakkal. Semmi extra...

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Minimaxi!
Gondolatolvasó vagy!
Holnap országjáró útra megyek a párommal, visszafele terveztem elhozni az alapanyag-áldozatokatKép
Kb 6 felé hova mehetek? Ha az átutalás még nem ért oda, tudok bizonylatot mutatniKép
paat
 
 


Era!
Nagyon guszta az olivás köcsögöd, már alig várom a sajátokatKép

Köszönöm a macikák nevében a dícséreteket, mégha közben költöztek is.Kép

Jubi!
Mi ez a szállítás gond?
Holnap a következő postajáratot tudom felajánlani.:
5h Szhely
7,30 BP
10,30 MiskolcKép
13,30 Tiszavasvári
Majd ugyanez vissza 20,00-ig, hogy fektessem ÁrontKép

Gipszmennyiségben sajna nagyon egyszerű vagyok. Bekeverek 2-5kg között és öntök, amíg van, a sablonokat fontossági, vagy méret szerinti sorbanKép Bocsesz
paat
 
 


Paat!
Megtennéd, hogy az én köcsögjeimet elviszed Kodának?
Koda!
Elviheti Paat a köcsögjeimet (10 db) hozzátok??

Ez nekem nagyon jó lenne, mert a miskolci sógórnőmék vasárnap jönnek hozzánk, és akkor ők elhozhatnák Kodától nekem.

Tudom, hogy kicsit bonyolult, de meg lehetne oldani?

Reménykedő Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Paat!

Este kellene telcsin egyeztetni, mert ha ezt tudom akkor nem kellett volna Pestre beküldeni a motyót innen is elvihetted volna :-(( (Érd), de, ha elviszitek a debreceni fuvart akkor mindenképpen be kellene ide is jönni Érdre, mert akkor megpróbálom ma este elhozni:-))))
8 után fel tudsz hívni, hogy megbeszéljük?, addigra már tudom hogy ma megvannak-e a rendelések?
minimaxi
 
 


Reménykedő Jubika!

Én nagyon szívesen, feltétele csak az, hogy honnan kell elhozni és mikor lehet?
Ha a reggeli csúcsos Bp-átmenőben fel tudjuk csippenteni "őket", akkor persze. Minimaxi válaszától függ, mert én köcsögmívelés és szállítás ügyben naggggggggyon kezdő vagyok!
paat
 
 


Boldog szülinapot én is!Kép Isten éltessen sokáig, erőben egészségben , boldogságban!
Jubi nagyon tetszik ez a pacsmagolás, legközelebb ki is próbálom! Bár tegnap olyat krétáztam, hogymég ma sem tetszik...szóval majd alakul...
Mi van most a köcsögökkel?! Nekünk is lejön-a miskolciaknak-most vagy csak Jubinak? Paat, Minimaxi! csegíccs!-ahogy Lillusom mondanáKép
abby
 
 


Hát mi ez a káosz Kelet-Magyarországon?Kép
Bármit szívesen lesziszek, amit Pesten a kezembe nyomnak, és Koda nem vág ki vele.
Hát ki ott a fő díler? Legalább elméletben, ha már gyakorlatban mi leszünkKép
paat
 
 


Paat és Era leányzók! El vagyon ájulva!!!Gyönyörűek, szépek és ötletelesek vagytok!!!!

Era! Akkor Te is skorpió vagy?? Isten éltessen sokáig!!!

Én is pár nap múlva ünnepelni fogok, sőt expárommal egy napon születtünk: november 12!!!! Úristen! 42 leszek!!!!
anizs007
 
 


Külön meg kell dícsérnem Paat lányzót a képek fényképezéséért! Micsoda dekorációk! Edit
anizs007
 
 


Húúúú!
BonyolódikKép Kép
Csak most láttam, mit írt minimaxi.
Jól értem, hogy Érden van, amit Miskolcra kell vinnem, és Bp-en, ami az enyém?!Kép
Ez lenne a legjobb, mert a párom gutaütést fog kapni, bár látszólag jól tűri, hogy ő csak egy nyamvadt tárgyalásra indult Miskolcra, azt is ma tudta meg HEHEHKép
Na Minimaxi!
Tolj át egy számot, este felhívlak, a többieknek meg majd utána megírom, mi lesz! Most kikapcs.
paat_paat@hotmail.com
paat
 
 


Nem bírom megállni!
Ánizs!Kép
Mi vagyunk Erával "Gyönyörűek, szépek és ötletelesek vagytok!!!! ", vagy a műveink?Kép Kép Kép
Kedves vagy......... Kép

Ides Párom fotózKép, Nekem csak meló, neki művészet
paat
 
 


Paat!
Sajna csak egy webkamerám van, azzal ügyeskedek, de többet nem tudok kihozni belőle! A sötét terrakotta gondolom egy szín, amit látsz a szalvéta szélén? Nem tudom milyen szín azKép, de utánna fogok nézni, amúgy a szalvéta széle olyan narancssárgás!

Minimaxi!
Köszi a belinkelést, úgy néz ki még ezt is gyakorolnom kellKép

Az alkotások gyönyörűek! Paat szólj nyugodtan, ha a macis képpel nem tudsz mit kezdeniKép
timtim
 
 


Paat! Ti is meg a munkáitok is!!!! Pussssssszzzzzz!
Párodnak buksi simogatás!!!!
anizs007
 
 


Minimaxi!
Én is rendeltem köcsögöket, hova kell menni érte? Azt meg is kell szervezni, most kezdtük a bölcsit!
Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Timtim!
Olyan büszke vagyok magamra, hogy segíteni tudtam:-))))
Ugyanis rendre elszúrom a saját linkelésemet és nekem is a csajszikák segítettek itt, mire megjegyeztem, hogy ha felteszek valamit, utána ki kell lépni és újra be nézőként, hogy jó legyen a link :-)))
Boldog vagyok, hogy sikerült visszasegíteni neked :-))))
minimaxi
 
 


Conti!

Veled egyszerűbb lesz a helyzet, írd meg emilben a telszámodat és egyeztetünk, hogy vagy el tudjuk vinni neked, vagy Te mész el Orsihoz (Ő meara néven szokott itt lenni és az én elsőszülöttem) bocsi, ha már tudtad :-)))
Én is írok telszámot neked.
Ma csak este 8 után, inkább közelebb 9-hez leszek, mert el kell mennem még a köcsögökért :-(
minimaxi
 
 


Jöhet hozzám minden köcsög, szállítmány! Mindent elrakok, amíg jogos gazdája el nem visziKép

Most rohanok, mert vacsoravendégek jönnek hozzánk..én és a főzéstudományomKép


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Elfelejtettem tegnap megmutizni a kis
teafiltertartómat
C.

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Paat!
Várom a telcsit:-)
Egyeztessünk, hogy ne legyen gond :-))))
minimaxi

Conti!

Elfelejtettem a telcsibe mondani, hogy nagyon csecse az a teafilter tartó :-))))
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Csodálatosakat alkottatok.Kép
Én a héten tuti nem csinálok semmit, mivel szünidő van.Kép Ilyenkor nem érdemes hozzáfogni, mert vagy itthon sem vagyunk, vagy mert valamelyik visít éppen valamiért.Kép

Era!
Boldog szülinapot, skorpió druszám!Kép

Ánizs!
Én 26-án töltöttem a 38-at és nekem már az is borzasztó trauma volt.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Lányok!
Lehet, hogy elakad a köcsögszállítmány, mert várom-várom a Paat hívását, de nem jön, és így nem lesz egyszerű, ha azt se tudja, hogy pontosan hová kell jönni :-(

Jubika!
Ha nem viszi el holnap reggel Paat, akkor marad az, hogy beküldöm Pestre Orsi(mearához)és akkor apukádnak kellene mégis értejönni.
Már minden általam ismert csatornán hagytam neki üzit, de semmi válasz:-( Biztosan közbe jött neki valami:-(


Kata!
Neked visszamenőleg boldogságos szülinapot :-))))
minimaxi
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?