Új privát üzeneted érkezett!

Judit,
szegény :(
Kitartás!!!


Viki,
:D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Judit!
Beelőztél, így tekintsd tárgytalannak a kérdésem. Gyors jobbulást!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Judit, jobbulást!

Viki, várjuk a híreket.

Évi, nem, nem kaptam smst.

Ma reggel 7-kor nálunk ilyen serény munka folyt már :-) Ábel hagymát pucol, hátán a fülessel. :-) Kép

Kép


Kép
birdie
 
 

 
 

Wiki küldött smst, hogy ma már tényleg babázni fog. Bent van a kórházban, nekifutnak a hüvelyi szülésnek.
Haaaaatalmas drukkok mennek!!!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.09.29 15:44-kor.
Vendég
 



BRÉKING NYÚZ

14.04-kor megszületett Szalai Lázár Zoltán 3960 gr és 61cm!!!

HATALMAS GRATULA A HATALMAS FIÚCSKÁHOZ!!!
Vendég
 


Szeretettel gratulálunk az új négy fős családnak!!!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Mi is sok szeretettel gratulálunk Vikiéknek:-)))

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 



Viki,

Gratulálunk az "aprócska" fiacskádhoz!
Rengeteg egészséges, boldog pillanatot, és sok tejet kívánunk. :D
Kép

Ákos, Maja, Tomi, Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Gratulálunk, és millió örömteli pillanatot a "kis" :-) fiúcskával :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Viki,
Mi is gratulálunk a "csöppség"hez :-)
Nagyon jó egészséget kívánok nektek!
R.
almi
 
 


Wiki!

Kép



Évi&Attila&Boróka&Zéti
benettke
Vecsés
 
 


Viki,
Mi is gratulálunk!!!! :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Katus: 2 meggy, 1 őszibarack
Szandra: 2 körte
Judit: 1 meggy, 1 körte + 1 doboz
Orsi: 2 meggy, 1 körte, 1 kajszi
Adrienn: 3 meggy, 1 alma, 1 körte
Anikó: 2 őszi, 1 alma, 3 körte, 2szilva, 2 meggy, 1 erdei, 1 kajszi, 1 bodza + 1 doboz

Évi,
Mi van a múltkor megrendelt bodzával, amit nem hoztak? Az még szerintem az olcsóbb áron lett volna (Nálad hagytam rá a pénzt). Most újra kell rendelni szerinted? Drágábban?

Ki veszi át?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Kata!
Ugye megkaptad a szp-s mail-emet?

Anikó!
Írtam ma ezzel kapcsolatban mailt a srácnak, gondolom holnapra megjön a válasz...
Óóóóóóóóóóóó, az árát már rég elköltöttem :oops: :wink:

Az átvételt nem merem most tutira megígérni, mert egyedül nyomom a "műszakokat" mostanság...persze ha összeszövetkezünk Adrival meg Orsival... :roll:

Katus!

Én mennék majd a zsírégetőre, de még nem merek, meg lusta is vagyok, meg Apától is függ... Te már jársz vmelyikre?

Fülszurka? A CBA-s ékszerboltban vannak pici fülik, s a csajszi azt mondta be is lövi, de én nagyon fosok ettől :x :shock: :( :oops:

Megelőztél :) pont írni akartam a 7-i eseményt
Én nagyon szeretnék menni erre a hordozós progira...remélem összejön, mert nálam ugye a logisztika elég tré :oops:
Ti jöttök?

Lányok!
Valaki jön még??? Zsuék biztos, mert Ő az egyik szervező/szakértő :P

Emőke!
Hm, akkor most már tuti, hogy vmi gondja van a telcsimnek a "válaszol" funkcióval. Ne lepődj meg, ha napok-hetek múlva kapsz tőlem egy sms-t...na, az volt/lesz a válasz a múlt hétfőidre :wink: (a barinőmhöz 4 napig ment...)

Ábel milyen kis szorgos! Korán kel, odakészíti az ebédet...gondolom így Te tovább alhatsz :roll: :wink:
Majd jól beolvasok a Zétinek, mert Ő meg felkel /ált. 9-10 között/ és már kéri is a reggelijét :lol:

Judit!
Kezed?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Először is:
Viki, gratulálunk a "kis" jövevényhez, legyen benne nagyon sok örömötök!!! Azért majd valamikor várunk részleteket is még :wink:

Kép

Mint ahogyan Adrienn is írta, mi is jól vagyunk már, de nálunk azért még tegnap is tartott a hasmenéses móka, de azt mondta a dokinénik, hogy mivel 2 negatív székletünk lett, így már nem fertőzünk, gyógyultnak lettünk nyilvánítva :D Azt is mondta, hogy belefér még napi 1-2 lazább széklet, mert a teljes gyógyulása Levi bélrendszerének még akár 6-8 hétig is eltarthat, de mégkérdeztem, mostmár mehetünk újra közösségbe!

A gyümiléről amiről azt hittük, hogy alma, az nálunk is öszibarack lett, de nagyon finom :wink:

Tornázni tök szívesen mennék én is, csak hát nálunk Zoli egy hétből 5 napot este 5-re, 6-ra megy dolgozni, így továbbra sincs túl sok esélyem rá...

Anikó,
nagyon cuki kis nyuszid van!

Emőke,
Te pedig átküldhetnéd reggelente Ábelt, hogy reggelivel ébresszen minket :wink:

Judit,
alakul már azóta a kezed?

Kata,
felháborító amit egyes intézményekben megengednek maguknak!!!!

Engem pl épp az előbb hívott a Zolim, teljesen kiakadva, hogy a köcsög francia főnöke írásbeli figyelmeztetést adott neki azért, mert megpályázott egy másik szállodában egy éttermi igazgatói állást, és őt erről előtte nem értesítette!!!! Könyörgöm, ki szól előre a főnökének, hogy bocsi, de állás interjúra megyek!!!! Komolyan mondom, hülyékkel vagyunk körülvéve...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Hátha érdekel valakit:
A Fakopáncs webáruházban 10-éig 15% kedvezmény van mindenre.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Évi, zsírégetőreeee???? Teeeee??? Ne csúfolódj :lol: Lassan nagyobb szélben súlyokat kell rádaggatni, mert különben felkap és már a tesconal találod magad :-)

A jóga nekem nagyon bejött. Ja és képzeld Katus, az elmúlt 2 alkalommal kizárólag "testedzés" volt, semmi szöveg :-) És nagyon feltölt, fittebb vagyok, de tényleg :-)

Lányok, küldöm Ábelt, mert nekem korai a negyed 7-es kelés :-) A csúcs az, hogy kérte, közben kössem a hátára a Fülest, mint én szoktam Lucát. :-)


Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Köszi, a kezem alakul. Már nem fáj, de még nem tudom használni rendesen. De legalább a cumisüveget már sikerült kinyitnom:))Ez is valami.
Egyébként a javulás annak köszönhető, hogy Miki tenisztanárjának a felesége sportorvos, aki azt mondta, hogy a Fastum gélt felejtsem el, vegyek Voltarent, a jég helyett bugyoláljam folpackba és melegvizes törölközőbe. Láss csodát az első kezelés után fél órával minden fájdalom elmúlt!!!Ennyit az SZTK-beli sebészetről:)
Vendég
 


Levek: ha valaki megrendeli, én szívesen átveszem :D

Évi,
olyan lusta vagyok :S De mozgósítom magam és megkérdezem, tutira! Én járni fogok, hetente egyszer biztos, 7-től :D
Ja, én én is ott leszek Villővel 7-én, Ildi hugát, Erikát visszük autóval. Gyere nyugodtan kocsival, a JAM-el szemben tudsz parkolni, ott van egy borzasztó széles utca :D (én is ott fogok ;) )

Emőke,
örülök, hogy bejött a jóga, nekem ezek szerint kell a pörgés. Hiába, no, én már csak egy ilyen nyugati csaj vagyok ;)


Judit,
örülök a kezednek!

Orsi,
szuper, hogy meggyógyult a kissrác!

Anikó,
köszi a Fakopáncsos infót!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.03.03 13:49-kor.
almi
 
 


Sziasztok!

Reni,
meddig van/volt a cipővásár és hol??? Milyen márkát vettetek Atinak? Levinek 23-as cipőt vettünk nemrég... Egyébként, örülök, hogy rendben vagy újra :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.03.03 13:49-kor.
almi
 
 


Katus: 2 meggy, 1 őszibarack
Szandra: 2 körte
Judit: 2 meggy, 1 körte, 1 őszibarack, 1 kajszi + 1 doboz
Orsi: 2 meggy, 1 körte, 1 kajszi
Adrienn: 3 meggy, 1 alma, 1 körte
Anikó: 2 őszi, 1 alma, 3 körte, 2szilva, 2 meggy, 1 erdei, 1 kajszi, 1 bodza + 1 doboz
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors kérdés erejéig...

Nincs valakinek kölcsönbe kipróbálásra egy testvérfellépője?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,

Az enyém Emőkénél van. Úgy tudom nem használja, boltoljátok le:)
Vendég
 


Nekünk is van :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Igen, igen, már nagyon régóta készülök visszavinni Juditnak, csak... :oops:
Szóval Évi bármikor elvihető, ha van közelebbi szólj, mert akkor a héten már tényleg Juditék fele kanyarodunk és beadjuk.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


gyors info: a le Scarpe-ban az Üllői úton most 7.000 Ft-ért vannak siesta cipők, vettem is gyorsan mindkét fickónak...
http://www.lescarpe.hu/index.php

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Barátnőmék eladnák gy.ülésüket, melynek paraméterei:

-9-18 kg-ig használható
- Menetiránnyal egyezően rögzíthető.
- Bekötése rendkívül könnyű és gyors.
- Erőteljes oldal-, csípő- és fejvédelem.
- Speciális automata övfeszítő rendszer a stabil rögzítéshez.
- Energiaelnyelő vállpárnák.
- 5 pontos öv központi övfeszítő.
- Beépített övtartó a gyermek ki- és berakásának a megkönnyítésére.
- Fekvőpozícióba 3 pontban menet közben is dönthető.
- Szellőzőrendszer a háttámlán.
- Övmagasság 3 fokozatban állítható
- Huzata levehető, 30 fokon mosható.
-Európai szabványnak megfelelő ülés (E1), biztonsági jelzése:ECE R44/03 és 03301122


Ha vkit érdekel tudok fényképet küldeni.
Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


a lényeg kimaradt :-) 15.000 ft-ért

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke,

A lényeg még mindig kimaradt:) Milyen márkájú az ülés?
Vendég
 


Sziasztok!

Húúúúúúú, köszi,köszi csajok! A bőség zavara!

Katus!

Holnap ha "emberi" időben tart haza a Zuram beugorhatna a fellépőért? Természetesen telefonál előtte!!!

Judit/Emőke!

Nem tudom mennyire univerzálisak ezek a szerkentyűk :roll: Mármint hogy jó-e akármelyik a mi babaszekerünkhöz :roll: Ha a Katusékét nem tudjuk ráapplikálni élnénk a lehetőséggel...ha minden igaz ez holnap kiderül.

Írtam a gyümilés pasinak a bodzáról, de még nem válaszolt...
Várunk, vagy leadjuk a rendelést?

Így állunk most:

Katus: 2 meggy, 1 őszibarack
Szandra: 2 körte
Judit: 2 meggy, 1 körte, 1 őszibarack, 1 kajszi + 1 doboz
Orsi: 2 meggy, 1 körte, 1 kajszi
Adrienn: 3 meggy, 1 alma, 1 körte
Anikó: 2 őszi, 1 alma, 3 körte, 2szilva, 2 meggy, 1 erdei, 1 kajszi, 1 bodza + 1 doboz
Évi: 2 meggy, 1 alma, 1 őszi, 1 körte, 1 kajszi, 1 bodza

Reni!
Mennyiért vettetek Ti Asso cipőt :shock: ?
Gyógyul már Ati állacskája?

Katus!
Nekem az az utca sem elég széles... :oops:bár, lehet hogy ezzel nem lesz gond, mert most úgy néz ki, hogy Uramnak és hugomnak is kell a kocsi...majd hívok egy taxit :wink:

Lányok!
Jön valaki még csütörtökön? (Adrit most fűzöm :wink: )

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


:-) Igen, Judit, azt hittem az benne volt a szövegben :-)
Römer King quickfix

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.03.03 13:50-kor.
almi
 
 


Évi,
persze, jöjjön nyugodtan.
Fűzd meg Adrit és akkor elhoz Titeket :D Kellemeset a hasznossal!
Én sajnos nem tudlak hozni Titeket, mert Ildi hugáékat viszem... Bár, ha fordulok egyet, akkor megoldható. Szóval, ha kell fuvar, megoldjuk, csak szólj!

GYertek, klassz lesz!
babahordozohet.hu

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Válaszolt a K.R. bodza NINCS :?

Akkor a többit megrendeljük? És ki?

Katus!

Aranyos vagy, de csak sikerül vhogy megoldanunk :wink: Adrit NEM ezért fűzöm :P Pláne mert ha jól gondoljuk nem is fér be a kocsijukba 2 ülés+1 hordozó :roll:

Reni!

Csak kíváncsiságból kérdeztem :D Egyébként ha jól emlékszem a gyáli piacon 7e körül vannak :roll:

Addigra biztos elmúlik...úgy hallottam max. 2 hét szokott lenni a nátha egyéb tünetek (pl. láz) nélkül.

Judit!

Wikiékről új infó? Még nem zaklatnám telcsin... Amúgy sikerült neki term. úton szülni?

Emőke, Katus!

Ti hallottátok, hogy most az az új irányelv, hogy 7 hós kortól kell bevezetni a glutént? Sztem Zéti korában még nem így volt :roll:

Ja, amúgy Boró úgy gondolja eleget élvezte a világ ízeit...szinte visszatértünk a csak szopihoz :? Max. gyümit hajlandó még enni, de azt se mindig. Biztos vega lesz, mert azóta nem akar enni főzit, mióta raktam bele husit is :roll: ...most már anélkül se kell neki :(

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Anikó!

Így találkoznunk kell, hogy vissza tudjam neked adni a bodzalé árát :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Emőke,

Hmm, szöget ütött a fejembe az ülés-kérdés. Tamarának most no-name ülése van, mert a hordozót idejekorán kinőtte, viszont ülni még nem tudott akkor, tehát a 9 kg-s ülések még nem voltak jók.Gondoltuk ideiglenesen jó lesz ez, aztán ha elérte a 9 kg-t, akkor kap rendeset. Hát már igencsak aktuális lenne...
Viszont a gondom az, hogy már csak 1 ülést szeretnék venni. Zorkának 9-36 kg-s ülése van, vagy még egy ugyanilyet vennék Tamarának vagy ezt megkapná Tamara és Zorka kapna egy 18-36 kilos ülést. Erre most bekavart a képbe ez a Römer is:)
Agyalok még rajta:)

Évi,

Elméletileg minden babakocsira jó a testvérfellépő, aminek van keresztrúdja alul. Katuséké nem tudom milyen.
Vendég
 


Judit,
Nekünk ilyen ülésünk van, szerintem szuper! Hagy ne írjam le milyen horror ára van újonnan.... :wink:

Évi,
Ha már más miatt nem is.... :roll: :D

Módosítom még a rendelést:

Katus: 2 meggy, 1 őszibarack
Szandra: 2 körte
Judit: 2 meggy, 1 körte, 1 őszibarack, 1 kajszi + 1 doboz
Orsi: 2 meggy, 1 körte, 1 kajszi
Adrienn: 3 meggy, 1 alma, 1 körte
Anikó: 2 őszi, 2 alma, 3 körte, 2szilva, 4 meggy, 2 erdei, 3 kajszi, 1 bodza + 2 doboz
Évi: 2 meggy, 1 alma, 1 őszi, 1 körte, 1 kajszi, 1 bodza

Miáltal kissé megdobtam a mennyiséget hozhatják ide is :shock: :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Katus: 2 meggy, 1 őszibarack
Szandra: 2 körte, 1 őszi
Judit: 2 meggy, 1 körte, 1 őszibarack, 1 kajszi + 1 doboz
Orsi: 2 meggy, 1 körte, 1 kajszi
Adrienn: 3 meggy, 1 alma, 1 körte
Anikó: 2 őszi, 2 alma, 3 körte, 2szilva, 4 meggy, 2 erdei, 3 kajszi, 1 bodza + 2 doboz
Évi: 2 meggy, 1 alma, 1 őszi, 1 körte, 1 kajszi, 1 bodza

szandrakiss
 
 


Anikó,
akkor menjen inkább hozzátok :D Nálunk így vagy a levek dekkolnának a garázsban, vagy a kocsi :D

Látom, Csajok, nem mondtok le arról a bodzáról :D Ugye tudjátok, hogy ez nem virágból, hanem a bogyójából van? A bodzalekvárnak köze sincs a szörphöz... bár levet még nem ittam belőle :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Katus!
Kíváncsi lettem volna rá...tudom, hogy a bogyóból van...éppen ezért.

Anikó!
Bodza NINCS :!:

Persze, csak az anyagiak :wink: no, de akkor bolond lehetek, merthogy én lógok neked :roll: :P

Csajok!

És a kérdéseim :?: :?: :?:

Jajj, lányok!

Ez az iszapkatasztrófa :cry:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Vikiékről:

Vasárnap óta itthon vannak. Végül császározni kellett. Tágult ugyan szépen, de nagyon vékony volt a méhfala, repedt volna az előző császár-heg. Egyébként szegény Lázárnak a homlokát sikerült is megvágni kicsit, de állítólag el fog tűnni a seb.
Jól vannak, Lázár szépen szopizik, úgyhogy minden oké velük.
Holnap varat-szedés.

Érdekes ez a bodzalé-téma. A barátnőm rendelt, személyesen ment érte az apukája Kecskemétre és volt bodza. Itt figyel a konyhában, én még nem bontottam fel, de a barátnőm szerint förtelmes, úgyhogy ne sajnáljátok. Azt mondja teljesen más íze van, mint a megszokott bodza-szörpöknek, leveknek, merthogy ez a bogyóból készült. És a színe fekete:)
Nem küldjük el a rendelést?:) Lassan kamionnal hozhatják a cuccot:)
Ki vállalta, hogy elküldi? Ha senki nem jelentkezik a feladatra én szívesen elküldöm. És javaslom, hogy a mennyiségre való tekintettel előre fizessünk.
Vendég
 


HOLNAP ESTE ELKÜLDÖM A RENDELÉST!!!!
DU 4-ig írjon hozzá, aki szeretne még.

Katus: 2 meggy, 1 őszibarack
Szandra: 2 körte, 1 őszi
Judit: 2 meggy, 1 körte, 1 őszibarack, 1 kajszi + 1 doboz
Orsi: 2 meggy, 1 körte, 1 kajszi
Adrienn: 3 meggy, 1 alma, 1 körte
Anikó: 2 őszi, 2 alma, 3 körte, 2szilva, 4 meggy, 2 erdei, 3 kajszi, 1 bodza + 2 doboz
Évi: 2 meggy, 1 alma, 1 őszi, 1 körte, 1 kajszi, 1 bodza
Vendég
 


Kukk!

Judit,
jó ötlet az előrefizetés :D Anikónak vigyem majd a pízt?

Évi,
én hallottam az új irányelvekről, de ugyanúgy csinálom majd, mint Ancsival :D Illetve még lassabban, mert Villő szépen eszik mindent, nem kell azon agyalnom, hogy mi az, amit megeszik szívesen, hogy hízzon valamennyire. Sőt, fontolgatom, hogy diétára fogom :D
VICC VOOOLT!

Megkérdeztem egyébként MAgdit, azt mondja, hogy azért van most (megint) ez, hogy hamar glutént, mert egyre több gyerek kerül egy éves kora körül közösségbe, és ott mindent kapnak már - célszerű, ha előtte találkozik az allergén dolgokkal.

De pl Judit már ad Tamarának glutént, elég régóta, és semmi baja a nőcinek, sőt :D Szóval, no para, csináld úgy, ahogy érzed.

Egyébként Villő nem kapott még husit... valamelyik nap gondolkodtam el, hogy anyám, már 8 hónapos. Komolyan mondom, meglepődtem :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus, Évi

Igen, Tamara már szinte mindent eszik, kivéve a tehéntejet. Joghurtot már kapott. Mint tudjátok és szoktam hangoztatni én elég laza vagyok a hozzátápival kapcsolatban (is) De azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy Tamara 4 hónapos kora óta egyáltalán nem látott anyatejet, akkor kezdtük a hozzátápit, tehát sokkal előbb evett gyümölcsöt, főzeléket, húst, mint a Ti babóitok. És valószínűleg, ha maradt volna cicin Tamara is, akkor is később lett volna mindenevő:) Ja és neki még nem sikerült olyan kaját adni, amit kiköpött volna! És az egész családban sehol senki nincs akinek bármilyen ételallergiája lenne.
Ha Borkó és Villő szívesen szopizik, szépen gyarapszik akkor semmit sem kell eröltetni szerintem.
Vendég
 


Katus: 2 meggy, 1 őszibarack
Szandra: 2 körte, 1 őszi
Judit: 2 meggy, 1 körte, 1 őszibarack, 1 kajszi + 1 doboz
Orsi: 2 meggy, 1 körte, 1 kajszi
Adrienn: 3 meggy, 1 alma, 1 körte
Anikó: 2 őszi, 2 alma, 3 körte, 2szilva, 4 meggy, 2 erdei, 3 kajszi, 1 bodza + 2 doboz
Évi: 2 meggy, 1 alma, 1 őszi, 1 körte, 1 kajszi, 1 bodza
Wiki: 2 meggy, 1 őszi, 1 alma
Vendég
 


Nagyon kiakadtam, hogy megvágta a doki Lázár homlokát :-(
Viki, örülök, hogy szépen szopizik és van tejcsi :-)

Judit, tudok képet is küldeni az ülésről, ha kell.

Évi, ne aggódj. Luca is 3 napja eszik rendesen. Tízóraira 1 frutapurás "pohárka" gyümölcsöt. Egy hónapja próbálkozom és ez a csúcs mennyiség a hozzátáplálásnál. Úgy nézett ki, hogy az én turmixomat nem fogadja el, csak a frutapurát, de 2 napja szerencsére a banán+alma keverékemet megeszik. Én is kétségbe estem, mostanra viszont oda jutottam, amit Judit is írt. Szépen fejlődik, tejem van, úgyhogy minden ok :-) Ő az a típus, aki lassabban fogja megszeretni az új ízeket. Ha már nem lesz elég a tej, tuti többet fog enni, éhen nem fog halni.
Megpróbálok holnap de én is elmenni a hordozó napra, majd beszéljünk ott.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?