Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gondoltam benézek...

Milyen szépek a babáitok :)

Rólunk:
Gergő most kezdte az ovit, már kezd belerázódni, csak az óvónénik betanították, hogy "megeszed az uzsonnát és itt is van az anya" :evil: :evil: , na erre,ha anya nem ér oda, van sírás-rívás (na nem mintha nem tudnék odaérni, csak egyszer negyed órával előbb van az uzsi, egyszer később, és mivel a gyerek ehhez köti, mikor megyek, (és én mindig ugyanakkor megyek), ezért néha teljesen összezavarodik szegénykém...

Máté jól van 10 hós(de amúgy csak 6 lenne) most 64 cm és 6 kiló.

Kir!
Nekünk is ilyen kerekes hordozónk van, én nagyon szeretem (pláne a gerincsérvem miatt iszonyú praktikus)
Vettem hozzá autós bekötőtalpat, na azt nem tudom használni, mert a mi autónkban pici a hely hátul....
Teszveszen, Vaterán szokott lenni eladó (kerekes hordozó, babahordozó néven keresd)
ezoterike
 
 


pl.

[url]http://teszvesz.hu/item1210031548_nania_kerekes_babahordozo_autos_ules_szep_allap.html

vagy
http://teszvesz.hu/item1226504893_nania ... kocsi.html
[/url]
ezoterike
 
 


ezo: Gratulálok Mátéhoz, hatalmas baba már. Jól van? És Gergőd is ügyes az ovival, hamar bele fog rázódni. Kérhetek a fiúkról képet?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Vicky,

te is rakhatnál fel képeket!

Monyó,

mi még úgy eszünk, hogy éjszaka és reggel tápszer, délben főzelék (répa, burgonya, sütőtök, és ezek variálása) délután táp, utánna egy tejpép, és lefekvés előtt táp. néha beiktatok 1-1 gyümölcsöt is, a banánt nagyon szereti. amúgy még 3óránként eszik.

Kép
gota79
 
 


Kir,ezoterike,vicky KEPET!

ezo,nagyon ugyes Mate,szepen gyarapodik.
Ovonenik :twisted: szegeny Gergo,nem ertem miert kell ezt mondani neki.

Vicky ti hogy vagytok?

gota,mi osszevisza eszunk,valamikor szepen megeszi amit fozok,akkor kibirja a 4orat,ha nem izlik neki anniyra akkor potlok neki mert ehes.foleg hogy anyit mozog hogy hihetetlen,foggalmam sincs honan van ennyi energiaja.

Kép
monyo83
 
 


monyo: Köszi jól vagyunk. Barbus már fel tud állni, úgyhogy le kellett tennünk az ágyát az aljára. Foga még nincs, de elég sok mindent eszik már. Barbus reggel és fürdés után eszik tápot. Tízóraira gyümölcs, vagy már kapott ilyenkor túrós bébiételt. Ebédre valami husis kajcsit, uzsonnára tejpépet. Nem tudom hogy most hány kiló lehet, de 7 már biztos van. Most kezdi a 74-es ruhákat hordani. Októberben lesz a névadója, most ruhát vadászok neki, mert a csini rucit ki fogja nőni addigra. Teszek fel egy képet, ez az unokatesóm esküvőjén készült. Anyu, Barbus és én.

Kép
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


vicky gyonyoru a lanyod,nagyon edes ebben a kisruhaban.

Kép
monyo83
 
 


monyo: Köszi, sajna a névadójára már nem lesz jó rá.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Ez milyen idosen keszult,marmint a kep?kar hogy nem lessz jo ra,nagyon csini benne.

Kép
monyo83
 
 


Ez a kép augusztus 28-án készült, ekkor volt Barbus 7 hónapos és 1 hetes. És egyébként is már kétszer volt rajta, az uncsitesó keresztelőjén és az esküvőn. Most már valami új ruci kell. :)
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


van valami elkepzelesed milyet szeretnel?bizti talasz valami szepet.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Szeretném felhívni a figyelmeteket a nov.20-ai PCOS találkozóra. A programban: dr.Tűű, dr.Breyer Helga, dr.Naszódy Péter, dr. Fülöp István nődoki, Szendi Gábor pszichológus, Zentai Andrea. Meg a szokásos körítés. Smile

Miután most a PCOS a sajtóban - szerencsére - felkapottabb lett, sokkal többen eltalálnak a honlapra, ezért érdemes leregisztrálni a helyet. A helyek lassan, de biztosan fogynak. Jelentkezni itt lehet: pcos kukac pco-szindroma.hu tárgyban: "PCOS Találkozó"

Metformin babamoziba okt.30-ig lehet jelentkezni:

Amire szükség van:

1. nicknév vagy fantom neved
2. a babád neve (ha már megszületett vagy tudható a neve)
3. a babád születési dátuma vagy várható születési dátuma
4. a teherbeesés előzményeinek rövid leírása pár mondatban (nehézségek, kezelés, időtartam)
5. jó minőségű kép a babádról (terhesség esetén rólad, az arc takarásban maradhat) – max. 250 kb nagyságban!

Beküldési határidő: 2010 október 30
Az adatokat ide várjuk: sari.nora kukac pco-szindroma.hu, a tárgyban kérjük jelölni: Metformin babamozi 2010.
arkon
 
 


monyo: Most valami bársony ruhácskára gondoltam.

arkon: Gyűjtögetem az adatokat és küldöm. Nagyon jó ebben látni magunkat.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky,

tündéri Barbus, és hogy az a ruhácska milyen jól áll neki!

a héten voltunk tanácsadáson, nagyon meg lettünk dícsérve. majdnem 30dkgot hízott 8nap alatt. remélem most már rendben lesz minden. annyi hogy combja, karja van rendesen, csak a hasa, és a mellkasa olyan kis vékonyka. mikor felemelem, még mindig alig tudom megfogni, félek nehogy összetörjem, érzem az összes bordáját. amikor nyújtózik, meg lehet számolni mindet. amúgy 69cm és 6750gramm.

Kép
gota79
 
 


gota: Köszi, nagyon szerettem rajta ezt a ruhát. Sajnálom hogy pont akkorra nem lesz már rá jó, amikorra vettem. Majd lesz másik és legalább ugyanilyen szép. A 30 dkg hízás magyon szép. Barbusnak is ki vannak a bordái, a doki azt mondta hogy azért mert sokat mozog. Ami igaz is.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


gota szerintem tokeletes Rebeka,Noinak is kivannak a bordai,de amugy o is combos.

vicky majd kerunk kepet az uj ruharol is.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Képet majd teszek, fel, ha meggyógyultunk....
Gergő máris összeszedett valamit az oviban, csúnyán köhög már egy hete(nem is tudom, mikor fog belőle kilábalni), most meg a pici is elkapta.(meg én is hol jobban vagyok, hol visszaesek kicsit ....)

Ja, KÖZÉRDEKŰ infó:

Ha valaki még nem szerezte be a gyermeknek a téli bakancsot, a Deichmann-ban(nálunk, így gondolom máshol is) leárazták a téli vízálló bakikat--tavalyi készlet.(pl Elefanten bébi baki , nálunk még 24-esben is volt 4990!!!, Dei-tex -ből vannak nagyobb méretek, az 3990, és 4990-ért!!!, úgyhogy én is beszereztem Gergőnek)
ezoterike
 
 


Ezoterike,

jobbulást nektek!

Kép
gota79
 
 


Sziasztok!

Én is jönnék némi közérdekű infóval:
Le Scarpe áruházakban most nagy leárazások vannak. Bencének most vettem Siesta cipőt 7000-ért 10 helyett... Mondjuk főleg lány színekben vannak, de tényleg jó áron van minden. Én csak amiatt voltam bajban, hogy Bencének a 26-os lábára nagyon nehéz tépőzáras, fiús színben szupináló cipőt venni. Ez a cipő megfelelt ezeknek a kritériumoknak. Most érkeznek újabb Szamos cipők is... Ja én a Budakalászi áruházban voltam ;)
Ezo én még nem merek bakancsot venni, mert nem tudom, hogy 2 hónap múlva mekkora lesz Bence lába :( Mondjuk lehet, hogy egy 27-est veszek neki... A fent említett cipőből is vennék még egy garnitúra 27-est, de hát már eddig is horror összeget költöttem ebben a hónapban cipőre :( Fizut meg még mindig csak félig kaptuk meg...

Kép

Kép
bettica
 
 


Ismét kaptam egy fülest!

Alexandra kiadó szept. 24-ig akcióz! 50-90%-os kedvezménnyel lehet könyveket venni, sok gyerek könyv is szerepel az akcióban!

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Ezo: köszi a linkeket, végülis nem vettem meg egyiket sem, de majdnem :D

Ti mikorra növitek ki? Nem lesz eladó? :twisted:


Puszik midenkinek, mi még egyben... ki tudja meddig :D

A mai CTG alapján még nem látszanak méhösszehúzódások, de a hasam nagyon leereszkedett...

Pusszok!
Kir
38+3

Kép
k.ir
 
 


Sziasztok!

Rebeka babánk tegnapelőtt éjszaka alig aludt valamit, szinte fél óránként fel kellett kelni hozzá, cumit a szájába adni, és ringatni. Tegnap és ma is alig aludt valamit, korábban naponta 3szor 1-2 órát aludt, ma és tegnap is 2szer 3/4 órát. Egy kicsit nyügi is volt. este ült az ölemben, és szokás szerint a kezemet "harapdálta". És jól éreztem, apci megnézte és kibújt az első fogacskája :D :D :D :D . kb. fél mm nagyságban van kint a teteje. annyira örültünk neki.

Kép
gota79
 
 


gota: Gratula a fogacskához, Barbusnak is most bújt elő az alsó kettő. Még neki is csak érezni, de rögtön jobban aludt.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!


Kir!
Szept. 10.-én 2 db pü-t küldtem Neked....el se olvastad még!
:lol:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Kir!

Hát a miénk is eladó lesz (ráadásul első kézből, mert újonnan vettem---illetve hozattam rokonnal Pestről), de szerintem majd tél végén, akkorra meg gondolom már bizti veszel.
Máténak még jó, ezért szeretném, ha a telet kihúznánk vele, mert nagyon szeretem....bár ha gyorsan nő, lehet előbb el kell adnom...(mi már nem tervezünk kistesót, így amit Máté is kinő, mindent eladok....
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Sajnos összesen csak hatan jelentkeztek eddig a metes Babamoziba. Ha még kb. húsz
ember nem jelentkezik, akkor sajnos nem fog tudni elkészülni az idei Babamozi.
Eddig még soha nem volt ekkora érdektelenség, nem is értem, hogy mi van most.
Olyan jó volt elnézni a sikereket, jó volt látni, hogy annyi év küzdelem után végül ott a baba a pociban, vagy már kinn vigyorog. Azok, akik pedig pitty-putty bebabásodtak, szintén tartották a lelket a még próbálkozókban.
Én is mindig megkönnyeztem, még így két gyerek után is.
Nagyon sajnálnám, ha idén elmaradna. Kérlek, segítsetek!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka,

mi a határidő? én megpróbálom, de most nehezen megy, általában csak este van gép. leírnád még egyszer mi kell, és hova kell küldeni. ígérem megpróbálom.

Kép
gota79
 
 


Hát remélem azért jelentkeztek lányok a babamoziba....
Miaz elsőben benn voltunk Gergővel, aztán sajna már Mátéval nem tudtunk(meg hát az én koraszülésem nem igazán oda való .....(pedig Máté pitty-putty összejött)
De aki még nem volt benn, jó lenne, tényleg ez olyan nagy bíztatás a babákra váróknak!!!!!
ezoterike
 
 


Gota!
Okt.30 a határidő,de minden szükséges tudnivaló fent van a honlapon(meg itt is,kicsit feljebb :wink: )
zazzy
 
 


Nagyon sajnálnám ha Barbusom nem szerepelhetne egy ilyen moziban. :( Pedig nagyon büszke vagyok rá. Talán az idén kevesebb baba készült mettel.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky!
Dehogynem fog szerepelni!!! :wink: Ezért "kampányolunk" megállás nélkül többen is!És aki más fórumokra is jár,szóljon nyugodtan!
És nemcsak idei babákról van szó,akik már kicsúsztak a tavalyiból,azok is jöhetnek idén!És csak itt a babaneten is voltatok jópáran! :wink:
Én alig várom,hogy egycsokorban láthassam ezt a sok gyönyörűséget! :wink: :D
zazzy
 
 


hali.

Zazzy koszi a put.

kulfoldi is jelentkezhet?ezt nem tudtam,ezert nem "erdekelt"eddiga dolog.
a pcos talin kivul hol lessz lathato meg a mozi?

Kép
monyo83
 
 


Monyo!
Naná!!! :wink:
A honlapra is felkerül mindne évben!Az eddigiek is fent vannak :wink:
zazzy
 
 


Azt hiszem,mostmár ide is merek vonalzót tenni :wink:

Kép
Kép
zazzy
 
 


zazzy: Gratulálok. Már 10 hetes vagy? Hogy érzed magad?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky!
Köszi!
Hát közel sem olyan jól,mint 2 éve,amikor semmi tünetem nem volt.Folyamatosan émelygek,tiszta ragya vagyok,de amúgy minden oké.

Kép
Kép
zazzy
 
 


Megírtam a történetet, csak még képet nem tudok választani.

Kép
gota79
 
 


en meg nem tudom megfogalmazni a tortenetem :cry: nem tudom mit irjak.

gota te hany mondatot irtal?

Kép
monyo83
 
 


Én csak tőszavakban leírtam hogy mikortól megy a met, meddig próbálkoztunk és hogy jött össze. Én nem eresztettem bőlére.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


ez eddig nekem is okesbelefer az osszes 4-5mondatba.azt nem tudom hogy most mit irja meddig szedtem a metet,mert ugye szedtem ket evig aztan fel ev szunet es ujrakezdtem,de kozben tesztoszteronos kezelesem is volt.

Kép
monyo83
 
 


én szerintem még sokat is írtam. majd ha lesz időm, elolvasom a honlapon, hogy miket írtak, és majd formálok rajta.

holnap megyek terhelésre, kiváncsi vagyok, mi lesz az eredmény.

Kép
gota79
 
 


lanyok hany kepet kuldtok oszesen a babamozira.
letoltottem a 2007est,ott 3kep van,egy pocakos,egy ujszulott es egy a szulokkel.

Kép
monyo83
 
 


Monyo!
Szerintem egy kép.És az is meg van adva,hogy max.250 kb.
Nekem a tavalyiból egy kép rémlik mindenkitől,esetleg,aki uh képet küldött,annak 2 a pocakossal együtt.

Kép
Kép
zazzy
 
 


monyo: Én csak egy képet küldtem, de ha kell akkor még küldök.

arkon: Ha kell még kép, akkor küldenél nekem mailt?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Én asszem anno 2db képet küldtem. Egy pocakosat és egyet Bencéről (akkor még csak UH). De ha már megszületett a kicsi, akkor sztem egy pocakos (arccal vagy anélkül) és egy családi (vagy csak a gyermekről, ha vki nem akarja vállalni az arcát)...

Kép

Kép
bettica
 
 


babamozi:

Most, mint nagyképű, az első 2 babamozi elkészítője, azt mondom, h küldjetek 2-3 képet, mert úgyis attól függ, h háynan lesznek jelentkezők. Ha sokan vannak, akkor kevesebb kép megy be, ha meg kevesebben, akkor több.

Kandi, Ezo:
köszi-köszi, bocsi, úgy látszik, h írtó rég nem jártam erre. Bocsesz.

Még nem vettem semmit.
Van egy maxi cosi hordozóm, az is kölcsön, a hugitól, közben azon gondolkodtam, h egy quinny zapp kocsit vegyek, mert az sportkocsi is, s mire kinövi a hordozót, arra lenne sportkocsi...

De lehet, h kocsi nélkül maradok és marad a kendő, a hosszú, a karikás és a mei-tai. Végülis Tibike is annyira de annyira keveset ücsörgött babakocsiba, h szerintem simán tudjuk nélkülözni, illetve itt van ez a hatalmas dög vészhelyzet esetén...

No, majd meglátjuk.
Szólok majd, h mi lett :D

Pusszok!
Kir
40+1 (de mi volt augusztusban a koraszülés riadó??? :evil: )

Kép
k.ir
 
 


megnéztem a honlapon a korábbi babamozit. hasonló stílusban kell írni, vagy leírom a történetem és a szerkesztő kiszedi a lényeget?

Kép
gota79
 
 


Gota sztem írd le, aztán úgyis kiszedik azt az infót, ami kell belőle. Azért regényt ne írj, csak pár mondatot. ;) A babamoziban úgyis csak adatok lesznek belőle, meg talán egy mondat...

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Megint a segítségeteket szeretném kérni!
Szavaztatok itt már babaszépségversenyeken babákra.
Most az Alapítvány pályázati anyagára lehetne szavazni, hogy egy kis pénz álljon a házhoz, mert nagyon jól jönne, így a közönségtali előtt (sajnos nem tolonganak a szponzorok :( ).
Nem kell mást tenni, mint az alább belinkelt oldalon alul a 3 csillag közül a jobb szélsőre klikkelni (kicsit fura megoldás, de sajnos ez van, kérlek figyeljetek rá, mert a többi csillaggal lepontozzátok a pályázatunkat!)

http://www.egeszsegdij.hu/node/608

Segítségeteket előre is köszönöm!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka,

lehet többször is szavazni? Hiába nyomkodtam a csillagokat, a szavazatok száma nem változott.

Kép
gota79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?