Új privát üzeneted érkezett!

Szegény kis Dorci jobbulást!

KépKép

Kép
keny
 
 


Gyors bekukk, ma hazaengedtek nagy könyörgések után. Tömören: car.Majd jövök.puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, de jó, hogy hazaengedtek! Majd fejtsd ki részletesebben. Gondolom, hogy hiányzott Fannika és most vele szeretnél lenni. Majd nagyon várjuk, mit mesélsz. Puszi neked!

Keny, köszi, egész jól van most Dorcika. Doki azt mondta, hogy nem is viselkedik beteg gyerekként:)) Miután kiabált, énekelt és babababa-zott a rendelőben és játszott a gyerekeknek kitett tök jó plüss állatokkal:)
Keny, te jól vagy Kornélkával együtt?
Vendég
 

 
 

Babim!
Annyit gondoltam ma rád örülök, hogy otthon vagy!

Twist!
Ja a gyerekek másképp viselik a betegséget, és ez így tök jó!
Kornél köszi jól van, bár az előbb hisztizett aztán kidőlt, sokat sétáltunk, mert holnaptól itt a szar idő, és próbáltuk kihasználni a napsütést.Én is jól vagyok az előbb vettem egy kád fürdőt illatos sóval, és olajos holt tengerí bőrradírral :P , szerintem holnapra kuta bajom!

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba!
Szomorúan olvastam, hogy tályog és műtét lett a vége :( Jobbulást!

Twist!

Szegény Dorka, gyógypuszik!! :)

Vanda!
És akkor most mi lesz? Bevállalod a 8 órát?

Mi jól vagyunk, kihasználtuk a szép időt, mentünk egész héten mindenfelé, elkezdtünk ringatóra meg csiribirire is járni. Tegnap babástalin voltunk, Gyerekem az összes törpékkel felszerelt helyen gyáva oroszlánban nyomja :(

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, örömmel olvasom, hogy ringatóba, meg ilyen helyekre jártok, tök jó!!! Azt a babák nagyon élvezik. Én is vittem Dorkát, míg náthás nem lett. De már egész jól van, talán jövő héten vihetem újra. Dorci is játszott mindenkivel, de a gyerekek sírva elmennek tőle. Mert kiabál és örül nekik és nyúl feléjük a kis kezeivel. Kéne már egy bátor gyerek is, akivel játszhat.
Te kicsi fiad egy idő után azért el tudott lazulni? A játszóházban az egyik anyuka azt csinálta, hogy amikor sírt a fia, mert félt Dorkától, akkor elterelte gyorsan a figyelmét valami játékkal, vagy csettintgetéssel, és így hamar el is hallgatott a kisfiú.
Vendég
 


Lois!
Kénytelen vagyok bevállalni. Hétfőtől szerdáig a szitter fogja összeszedni a kölköket, mert előbb végez a melóban, mint én, majdnem egy órával hamarabb ott tud lenni értük. Balunak nem gáz, őt úgy kell haza könyörögni az oviból, de a miniknek főleg az elején nem lesz mindegy.

Zé: nekem is Dani a félősebb társaságban, kicsit korosodik, és el fog ez múlni. Nálunk most már oldódik, a múltkor egy ikres csajnál voltunk, Dani nem fagyott le az ajtóban, hanem úgy sétált be, mint aki otthon van.
vovanda
 
 


Baba!
Mizu jobban vagy?

Nekem tegnap 1 év után megjött a menzeszem, fúúú de car ömlik, azt mondták szülés után nem görcsöl az ember, hát ez nálam nem jött be :cry:
A nátha is kitört rajtam de nagyon, minden honnan folyik valami brrrr :twisted:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Baba:

Jobban vagy?

Keny:

Én is bíztam benne, hogy a szülés után észre se veszem a mensit. Az első az borzalmas volt, ömlött és görcsöltem , hányingerem volt. Most igy 6 hónap elteltével mondhatom azt, hogy észre se vettema mensit. Eddig nagyon szenvedtem vele kb. Gréti 6 hónapos kora óta mensizek megint.
Náthából , gyors gyógyulást és a mensiböl is.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, ezt jó tudni. Nekem nem jött még meg, de akkor nem fogok elkeseredni, ha az első mensi nagyon kemény lesz. Nekem is azt mondták, hogy szülés után már nem fogom érezni a mensi. Akkor ehhez ezek szerint kis idő kell.

Nem tudjátok véletlenül, hogy kell-e köptetőt adni a babának, ha köhög néha? Mert nehogy letapadjon a hurut. Pénteken voltunk dokinál és tiszta a tüdeje szerencsére Dorkának, nem is kapott gyógyszert. De vajon kell neki hurutoldó? Van recept nélkül is?
Vendég
 


Sziasztok!

Twist:

Ha néha néha köhög az azért is lehet mert csurog a váladék a garatba. Ha alvás közbe nem köhög akkor nincs gáz, nekem azt mondja mindig a dokinéni. De lehet recept nélkül kapni a Stodal szirupot, ez homaopátiás és jó száraz ill. hurutos köhögésre egyaránt.

Lányok: a Glamur újságba vannak kuponok 20%-os kedvezményt nyújt, nagyon sok üzletbe jó. C&A, Müller, hervis, Libri meg még sok-sok üzlet. Okt. 8-9-10-én lesznek érvényesek.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó: köszi szépen! Tényleg, kismamaként is Stodalt kaptam, mert azt még babavárás alatt is lehet szedni, tök jó! Már el is felejtettem.

Baba, ha tudsz, jelentkezz, aggódom érted!
Vendég
 


Köszönöm a hiányolást!
Jobban vagyok, de a tejci kevés, mert a műtött mellből le kell szívni és kiönteni. Egyenlőre a fagyasztóból pótolom, de fogy a készlet.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba örülök, hogy jobban vagy és nagyon sajnálom, hogy a műtőbe kötöttél ki!
Bevallom én még nem is hallotam ilyenről!

Twist szegény Dorci jobulást neki!
(Milán mindíg köhög és ez szerintem már így is marad.Ha nagyon nevet akkor a vége mindíg köhögés)

Keny sajnálom a fájdalmas menzsit!
Szeerencsére nekem nem változott és nem fáj!

Mi túl vagyunk a keesztelőn, nagyon jól sikerült.
Rakok fel egy két képet remélem nem baj! :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Twist!
Jobbulást!

baba!
Neked is!

Rani!
Jók a képek!
vovanda
 
 


Sziasztok!

tudnátok segíteni? Barátnőm ma volt vérvételen, 192 lett a hcg-je és 50 a progeszteron, 3 nap múlva kell mennie egy progi szint ellenörzésre. Az mit jelent ha alacsony a progi szint? A másik kérdés , szintén ő pénteken repülőre kéne neki ülni, ez ártah a terhességnek. Ők is lombikosok és a 3. lombik ami sikerült.
Köszi előre is.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Rákerestem a neten: Azt olvastam, hogy alacsony progreszteron szint azért baj, mert lehet, hogy nem tudja fenntartani a terhességet a szervezet, ezért pótolnia kell majd a progeszteront tablettákkal.

Hú, a repülőutat nem tudom, de aszem csak a végefelé nem javasolt repülőre ülni a 37. héttől....aszem....
Vendég
 


Nikó halk gratula akkor a barátnődnek.
Jó lenne, ha emelkedne a progi szintje mert vetélést okozhat az alacsony szint.
Ezért kell az Utrogestan golyó, vagy rosszabb esetbe a progi szuri amire én is jártam minden nap!

A repülést sajna nem tudom, de lehet hpgy jó lenne ha orvos közelbe maradna. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Twist, Rani:

Köszi, nemrég beszéltem vele elkezdett barnázni sajna.Mondtam S.O.S hívja Kovács D.R.-t. Beszéltek is emelni kell a progit 2-vel. Remélem rendbe lesz minden náluk, nagyon megérdemelnék már.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Jajj Nikó neeeeeeeeeeeeeeee!
ÓÓÓ de sajnálnám!
Szuri nem jött szóba?
Feküdjön mindenképp!!!!
Én tuti kérném a dokitól a progiszurit!
(be vagyok tankolva még Milán kezelésébőt, nekem tuti kell kistesónál is)

Kép

Kép
raniko
 
 


Nikó!
Én a 11. hétig még véreztem is az ikrekkel, nem csak barnáztam. Feküdjön, pihenjen, ne röpködjön.
vovanda
 
 


Baba, sok-sok gyógypuszit küldök!!!!

Nikó, a többiek már leírták a lényeget. Progipótlás és fekvés javallott!!!++++++++++++++++++++++++++++++++

Nani, puszi a pocidra! Mikor dobsz róla képet?

Rani, hogy hívták a papot, aki keresztelt? Pont úgy néz ki, mint a kollégám. Ő lelkipásztor. Nem tudom, hogy keresztelhet-e, de tisztára, mintha ő lenne.... :roll:

skrisz72
 
 


Nikó: mi lett a barátnőddel? Kapott injekciókat?

Szerintetek kell köptető a babának, hogy elmúljon a köhögése? Éjjel nem köhög, csak napközben és az orrszívóval sok jön ki az orrából. El fog múlni magától a köhögés? Mert a doki nem írt fel neki semmit.
Vendég
 


Twist adj neki Stodal szirupot!
Sokat segített Milánnak is!

Skrisz Fülöp Ákosnak hívják az atyát aki keresztelt!

Nikó mi van az ismerősöddel?

Had írjam le, hogy megszületett környezetembe az utcsó baba!
Hajnalba született Dominik 3500g és 55 cm-er.
Isten hozott a Földön kis drága!
(bocsi a barátnőm is babanetes és szokott is itt olvasgatni)
(tavaj sajnos ők vesztették el Roli kisfiukat)

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, nagy gratula a barátnődnek!! Isten hozta Dominik babát!

Mennyit adtál a Stodalból Milánnak naponta, hogy kell adagolni?
Vendég
 


Sziasztok!

Rani:

Gratulálunk barátnődéknek!

Rani, Skrisz, Twist, vovanda:

Sajnos nem állnak jól a dolgok, már pirosas folyása van, holnap megy megint vérvételre ha esett a hcg akkor nincs mit tenni , ha emelkedett akkor progi szuri. Annyira drukkolok nekik!!!! Köszi mindenkinek a segítséget és az érdeklődést.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó!
Ha piros, akkor sincs veszve minden, nyugi. Nekem pl. méhen belüli vérömleny okozta a vérzést, mint kiderült. Hátha....
vovanda
 
 


Köszönöm a gratulációkat!

Nikó sajnálom de remélem nő a HCG szintje mennek a drukkok!!!

Twist ha jól emlékszem Stodalból 1,5ml adtam.
Nincs beleírva véletle?
(én már nem nagyon emlékszem sajna)

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok csajok!

Baba, gyógyulj meg mielőbb! Végre otthon vagy a kiscsaláddal. :)

Nikó, azért még drukkolok, nem szabad a reményt elveszteni, sok nő barnázott/vérzett, és mégis szült utána!

Rani, szépek voltatok a keresztelőn.

twist, jobbulást a picurnak!

Tegnap voltam dokinál, babám csinoska, szép nagy baba, egyenlőre farral heverészik, azaz a köldökömnél a feje, és a jobb petefészeknél a lábai.
Kérdeztem :-hogy fekszik?, mert a jobb pf-t rugdossa, hát így állunk. :)
Méhszáj okés, cukker okés, szép az élet. :D

Ma meg dobtam 1 hátast, pcos csajok figyelem, van 1 vendégem, szegényt állandóan "basz.gattam" hogy menjen el endokrinológushoz, mert évente 1-2x menzeszel és szerintem pcos. Haja hullik pattanásos, tipikus pcos.
De nem volt hajlandó elmenni..............Ma bejelentette várandós!!! :shock: Kész vagyok az ilyen hírektől!
Mások szenvednek ,fordulnak mindenfele a javulásért, egyeseket meg megsegít az Isten és kész.

puszi mindenkinek!
24+5
nani72
 
 


Nani, hú, de szerencsés az a vendéged! Irigylem én is:) Ah, vajon milyen lehet természetes úton teherbe esni....? El sem tudom képzelni.

Nikó, remélem, hogy nem lesz baj. De miért nem fogadták őt azonnal ügyeleten?
Amikor én pár cseppet vérezni kezdtem (hirtelen utró csökkentés miatt), akkor azt mondta a dokim, hogy emeljem vissza az utrót (tehát progi szint emelkedés azonnal!) és ha görcsösen vérzem, akkor menjek be kórházba. Amúgy nem kellett bemenni, csak pihenni sokat.
A barátnődnél is mindenképpen van remény, ha még csak folyás van és nem görcsös. Legalábbis nekem ezt mondta a dokim.
Vendég
 


Nani!
Szuper hírek! Csak így tovább!

Twist!
A természetes útnál kevesebb a para. Mert ugye lombiknál az első pillanattól tudod, mi zajlik bent. Spontánnál meg 5-6 hetes vagy, mire egyáltalán észreveszed. :D
vovanda
 
 


Sziasztok!

Barátnőmnek nem sikerült sajnos, nagyon le vagyok törve.



Picit rólunk, mert ezt nem tudom nem el mondani: Gréti játék közbe szólt:
Anyi, kaka , pfúúúúúú. Ezt le kell ellenőriznem és tényleg ott volt a kaka a pelusba. Ez csak véletlen lehetett? Szerintem biztos.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó!
Barátnődet sajnálom.
Gréti: nem, nem véletlen. Réka is szól úgy 3-4 hónapja, ha bekakált. Dicsérd meg érte, hogy ügyesen szóltElső lépés a szobatisztaság felé.
vovanda
 
 


Nikó: Sajnálom szegény barátnődet, nehéz lehet most nekik:(( Innen talpraállni.... hát igen, .... nagyon nehéz lesz.... :_(

Gratula Gréti szólásához!!!:) Na, csak így tovább!

Nálunk még tart Dorka náthája és rossz, hogy néha azért ki kell vinnem a levegőre, pedig ez a szeles idő nem tesz jót neki szerintem. De hát csak el kellett menni vásárolni és postára és gyógyszertárba. Ez van.
Vendég
 


Nikó nagyon sajnálom barátnődéket, de nem feladni!!!!!
Tudom nagyon nehéz! :(

Gratulálok Grétinek, szerintem se véletlen, hogy szólt.(lehet, hogy már nem melegítette, kihült és zavarta! :lol: :lol: :lol: )

Twist szegény Dorci, hogy még beteg.
Milánnak is folyik az orra mint a víz sajna.
Vettem minden féle küttyöt remélem rendbe teszi!!
Ez egy ilyen idő.

Mi is lemegyünk sétálni Mei Tai-al és mindíg alszik benne.
Tényleg te mennyiért akarod eladni?
Dobsz róla képet?

Kép

Kép
raniko
 
 


Nikó, ügye4s Gréti!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Rani, nyomtam privit:)

Baba, remélem, hogy jól vagytok. Melled pedig szépen gyógyul.

Nagyon náthás még Dorka, 1 hét eltelt és nem gyógyult meg. Minden éjjel mostanában felkel és zokog és szívni kell az orrát. Apával már zombik vagyunk emiatt. Most viszont simán alszik Dorka 8-ig, 9-ig is. Hiába szívom az orrát, csak egyre több a váladék. Nem értem én ezt. A Stodal szirupot is kapja, bár még csak 1 napja és azalatt nem használt egyelőre.
Vendég
 


Képzeljétek, Fannika reggel 120-at evett, most 200-at!!!!!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Dorcinak jobbulást!
Keny, jobban vagy?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist!
Éretlen még az immunrendszer, nem sok bacival találkozott. Idő, míg leküzdi. Mi is taknyolunk folyamatosan, fogzás+hideg lakás okán. Mától lesz fűtés állítólag, épp ideje.
vovanda
 
 


Vanda, szerencsére, t már van fűtés, remélem, nálatok is hamarosan lesz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!


Köszi a dicséreteket Grétinek, azóta se szólt a kaki miatt.
Én meg itt dühöngök, hideg van fázunk fűtés semmi, ma apa kénytelen lesz aláírást gyűjteni mert ezt én már nem bírom. Utálok fázni, ha fázok tiszta gyagya leszek.Kedvem semmihez nincs így........
Pedig takarítanom kéne amíg alszik Grétus, de ma nagyon nem van jó hangulatom.

Twist: Nem tudom mit használtok nóziba de nekünk az is homeopátiás volt és van is: Euphorbium comp.-heel, Sterimar bébi ezek nappalra és orrszíváshoz. Éjszakára Nasivin Sonft bébi.
Remélem hamar meggyógyul Dóri baba. Ja igen és a homeopátis szerek először felerősítik , majd megszüntetik a tüneteket az esetek nagy részében.


Cipő ügyben kérdeznék:

Mikortol kell bélelt cipő? Télire kell 2 pár vagy elég az 1 és az milyen legyen?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Baba!
VAN FŰTÉS!!!! Úgy örülök, mint majom a farkának. :D

Nikó!
Nálunk pont tavasszal módosították a társasház működési szabályzatát úgy, hogy ha a napi átlag hő 12 fok alatt van 3 napon keresztül, akkor aláírás gyűjtés nélkül a közös képviselő bekapcsoltatja a fűtést és pont. Az aláírósdi nálunk is mindig a vén szatyrokon bukott meg.
vovanda
 
 


Vanda, ezt sosem értettem: azért nem írják alá az idősek, mert nem fáznak? Vagy hogy van ez? A rokonságban is is különben az időseknél 16 fok van, mert aszem spórolnak a fűtésen. Cidri.
Vendég
 


Twist!
Igen, spórilnak. és közben tojnak a taknyos gyerekekre. Legszívesebben bevasalnám rajtuk a gyógyszerszámlát....
vovanda
 
 


Hali Csajok, vagyok ám olvasóban, csak írásra nem futotta, bocsi érte :oops:

Örvendezem Babáék étvágyának, Vandáék fűtésének, Gréti verbális fejlődésének :lol: :lol: Raniék keresztelős képei cukik :)

Dorkának gyógypuszi!! :D Nasivin nekünk bevált.

ÉnGyerekem őszi design-ja, kéretik értékelni a sikkes mozdulatokat is:


Kép

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Nagggyonbaba!!!!! :lol:
vovanda
 
 


Szasztok!
Lois, csini kispasid van, jól pózol:) Egyébként hamar meggyógyult, kellett neki gyógyszer?

Baba, kisFanni nagyon jól eszik, gratula hozzá!!!

Dorka most aludta végig először az éjszakát, amióta náthás. Szörcsög és köhög továbbra is, szívom az orrát stb. Annyira nem szeretnék neki antibiotikumot adatni, próbálok mindent megtenni, hogy ne kelljen. De ha hétfőre sem lesz jól, akkor megyünk vissza a dokihoz sajnos antibiotikumért:-(
Vendég
 


sziasztok!

Lois, nagyon klassz a kispasid! :wink:

Twist, gyógyuljatok mielőbb!!!!

Baba, micsoda mennyiség a kisoroszlánnak! :shock:
Lányok ,láttam Fannit, annyira jólsikerült ez a baba! :wink:
De a Babacicit nem irigylem. :? remélem csitult a pirossága.
Baba 1 hős, de komolyan!

Csajok ,végeztem a munkával ,ezennel várakozó állásba helyezkedem, pihenek meg egyebek. Még semmit se vettünk eddig.
Babácskám izeg mozog ,poci nő. 25 hetes az albérlőm.

Keny, te /ti hogy vagytok??

Skrisz??

puszi mindenkinek
nani72
 
 


Sziasztok!!

Én is épp hogy csak bekukk.

Twist Dorcinak gyógyulást!

Vanda szupi a fűtés jeeeeeeeeeeeeeee!!

Nani végre vége a melónak, most jön az élvezet!!! :wink:

Lois Zé szupi ebben a cuccban és az a póóóóz!! :lol:

Rólunk annyit, hogy Milán is sajna taknyos.
Csúnyán köhög.
Mindenhol feláll, anya meg szívrohmot kap mikor elesik! :(
Nagyon kell figyelnem a kis büdösre.
Na pl. most az ágyról megszerezte a TV távirányitót és önkényessen csatornát váltott, nem zavarta, hogy anya épp nézi.
:lol:

Kárdésem lenne.
Mikortól lehet adni neki gesztenyét?
Vettem neki gesztenyés, almaszószos csirkét és az üvegen 5 hó van de nem merem odadni neki mert nem tudom lehet e gesztenény! :roll:
Tudna valaki segíteni? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: