Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!


Keny nagyon köszi a dícsérete!!

Baba én a forrót se javasolnám mert szerintem a meleg is somán jó az is ellazítja a tejcsatornákat, de engem óvott a védőnéni a forrótol a gyuladt felületre ugyanis a forró is gyullaszt!!!
Vanda jól mondja a jegelés az apaszt!!
Szerintem irány a doki!!
Én zuhany közbe sokáig locsoltam meleg vízzel és csak meleg borogatást tettem rá.

Lois köszi a bíztatást a hinta még megvan bár ondolkozom erőssen az eladásán!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!


Baba:

Jobbulást!
Sajnos nem tudok segíteni abban, hogy mit kéne csinálni vele de várj sokat mert az nem jó.

Rani:

nagyon cuki Milán, habtapi tök szuper nekünk is volt és elpakoltam mert folyton szétszedte Gréti. Csak addig volt így egybe amíg nem ment a szobájába Grétus.

Keny:

Nagyon cuki Kornél!

Lois:

Nagyon édes és hogy szaladgált a vízbe.


Magunkról:

nehezen jutok géphez nagyon anyás lett Gréti, folyton keres ha 2-en vagyunk is meg ha apa itthon van akkor is. 30 percre itthon hagytam apával, sírt és vagy 100-szor mondta anya. Apa nagyon megsajnálta mert elkezdett játszani és egyszer csak leült és keserves sírás közben csak azt hajtogatta: anya, anya, anya. ez normális? Mármint, hogy ennyire anyás.

Lenne még egy kérdésem: apával megbeszéltük, hogy jövőre megpróbálkozunk a tesóval de ehhez előbb kell egy jó nőgyógyászt keresnem és egyben egy jó szülésznőt. Olyan orvos kéne akit bármikor elérhetek és lehet rá számítani, valamint egy jó szülésznő aki tényleg segít mindenben ha esetleg rendes szülés lesz és nem császár. ha tudnátok ajánlani azt megköszönném.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nincs időm csak 1 sorra, majd ha tudok, jövök.
Voltam dokinál az este. Azt mondta, ilyen csúnya mellgyulladást még nem látott ő. Kaptam antibiotikumot.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

sziasztok csajok!

Baba, nagyon sajnálom,hogy mellgyulladásod lett. Remélem mielőbb átvészeled. puszillak.

Én még dolgozom 2 hetet, nem sok időm van jönni,mint látható, de aztán időmilliomos leszek. :)
Kisbabám rendesen mocorog,már napközben is "diszkózik". :)

üdv mindenkinek!
nani72
 
 


Nikó nagyon köszi!! :D
Az én nőgyogyim nem mondom én is újat fogok keresni tuti!

Baba nagyon sajnálom! :(
Remélem hamar rendbejönsz!!!!!

Nani már csak 2 hét ez szupi!!!!!
Akkor többet várunk 2 hét múlva! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Esetleg nincs valakinek eladó hordozókendője?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Beintettek a 6 órás melómnak. Vagy 8, vagy 4. El is ment a kedvem mindentől...
vovanda
 
 


Vandus, sajnálom, ez szívás:( Azért ne add fel, majd kitalálsz valamit, csak aludj rá egyet (nekem ez szokott beválni).

Baba, durva, hogy a dokit is meglepte, olyan erős a mellgyulladásod. Az antibiotikum biztosan segíteni fog. Közben szoptathatsz, vagy mit kell csinálni, míg szeded? Kíváncsi vagyok, hogy megy ez. Különben gratula az 5 kg-os kiscsajodhoz, csak így tovább!

Nikó, de jó, hogy kistesót terveztek! Én nagy szeretettel ajánlom a dokimat, aki egyúttal Skrisz dokija is, Krisz ajánlotta nekem őt és nagyon bevált, szuper!:) Péterfy kórházban van, és van magánrendelése is.

Ma jó napunk volt, ellátogattunk a Ringatóba, Dorka olyan hangosan énekelt, hogy mindenkit megmosolyogtatott:))) Utána babaruha vásárra is mentünk, de ruhák helyett csak játékokat vettünk, amiket Dorka kiválasztott.
Vendég
 


Twist!
Milyen aranyos lehet Dorcika, ahogy énekel:)

Nikó!
Hajrá kistesó!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi pedig voltunk háztűznézőben Babáéknál :P
Fannika tüneményes finom kis hölgy!!!Kornél végig aludta a randit :lol:
Baba majd nyomasd a fotókat :wink:

Vanda!
Nanemáááá :cry:

Nani!
Már csak 2 hét, de jó épp itt az ideje!!!pocisimi

KépKép

Kép
keny
 
 


Twist!
Sajna nincs mit tenni, marad a 8 óra. A 4 óra szívás lenne anyagilag, meg akkor a miniket is csak fél napra vennék fel bölcsibe, azt meg nem tartom jónak a délutáni alvás miatt.

Keny!
Ejnye-bejnye. Átaludni egy randit... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


Keny, Baba, majd kérjük a szép fotókat!:) Fannika ébren volt? Mit csinált, hogyan fogadta a vendégeket, udvarlóját?

Vandus, kár, hogy a 6 órát nem tartották megfelelőnek a melóhelyen. Nem is értem, hogy miért nem? Nem tök mindegy nekik?
Vendég
 


Jó reggelt!

Később jövök, most csak gyorsan dobok képeket a tegnapi csodás napról. Kornélka egy tündér!Annyira jó volt, hogy itt voltak. :D
Kép Kép Kép Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


twist, én barom! Fannika 4 KG.

CSAJOK SZÉT VAN ESVE AZ AGYAM. tEGNAP PL. KÉRDEZTEM A KENŐT, DE VELFELEJTETTEM MEGNÉZNI, ÍRTATOK-E ÉS APA MEGRENDELTE ÉN MEG RÁBÓLINTOTTAM.. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist, szpoizni kell mellette és fejni! Sose tudd meg, milyen... :cry:
Fannika nagyra értékelte Kenyt. Kornélka még nem annyira foglalkoztatta, ahogy őt sem Fannus. De majd kicsit később...lesz itt nemulass... :lol: (Twist, msn-re írtam neked tegn.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist!
Ááá, még véletlenül az lenne, ami nekem is megfelel. :DDDDD

Baba, Keny!
Cuki a két törpe!
vovanda
 
 


Jaj, de édes a két babuci együtt!!!:))) Kornélka igazi kispasis fazon és milyen nagy már!:) Fannika irtó csini a ruhácskában, fülbevalóban, cukker!:)

Baba, részvétem a mell-gondok miatt. Remélem, hogy most már gyogyival szépen meggyógyul és fájdalommentes lesz++++++++++++
Csomó már kisebb lett?
Vendég
 


Babim!
Köszi a fotókat :lol: Cicimasszirozást, fejést folytasd, tudom rohadt dolog de el fog múlni!
Fanninak cupp arra az édes kis pofijára :P

Twist!
Igen elég pasis a kisfiam sose nézik lánynak :D azt néztük Babával mennyivel nagyobb a keze mint Fannikának.

Többiek merre vagytok???

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Baba remélem ma már jobban vagy!
Nagyon édi Fannika és Kornél!
Látni lehet, hogy Kornélka enyhén kómás! :lol:

Én ma a véremet datam a dokinál kíváncsi leszek az eredményekre!

Lányok babakekszet ha nincs foga Milánnak attól még lehe adni úgy mint a kiflicsücsköt?
Gondolom az is szétolvad úgy is nem? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


nem jobb:(

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani!
A hippes keksz(barátnőm szerint a Milupa is de mi azt nem próbáltuk) ahogy nyál éri rögtön pépesedik, nyugodtan adhatod.
Miért kellett a vérvétel??

Baba!
A nagybetűs hsz-edbők kutya legyek ha értettem valamit :oops: :oops: :oops:

Kispárocska nagyon cukiiiii :D :D :D

Vanda!
De gáz hogy ilyen rugalmatlanok... :? Én többeket is ismerek akiknek sikerült kiviteleznie...És mi az érvük ellene??

Na lépek mi is megyünk Ringatóra :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kiflicsücsök azért nem olvad szét, max a felszíne....

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois:
CSAJOK SZÉT VAN ESVE AZ AGYAM. TEGNAP Például KÉRDEZTEM A KENdŐT, DE ELFELEJTETTEM MEGNÉZNI, ÍRTATOK-E rá választ ÉS APA MEGRENDELTE ÉN MEG RÁBÓLINTOTTAM.. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois köszi lehet, hogy akkor ma óvatossan kipróbálom.
Jó lenne, ha kcsit a darabos dolgokat is szokná mert most öklendezik tőlük! :roll:

Baba sajnálom, hogy nem jobb!
(ez a része annyira nehéz tudom pedig én hamar túl lettem rajta)
Remélem hamar múlni fog!!!!

Baba én értettem amit írtál! :lol:

Szerintem amúgy sincs senkinek eladó kendője ügyes volt apa, hogy megrendelte, te meg jól tetted hogy rábolintottál! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok csajok!

Fanni és Kornél cuki kettős!!! :D nagyon aranyosak!

Babikám, veled érzek, gyógyulj meg hamar!

Vanda, sajnálom, hogy nem engedik a 6 órát. :?

Nikó, az én nőgyógyimról csak szuperlatívuszokban tudok beszélni, bár még nem "szültünk", és a kórházi szülésznőket sem ismerem. ( szt.Imrébe járok)

Hasnövekedésem beindult, híztam is +1 kilót. ( ir diétát tartom) Nagyon igyekszem vigyázni, remélem nem lódul meg a súlyom.

puszi mindenkinek!
nani72
 
 


Visszaolvastam...

Baba, sok-sok gyulladáscsökkentő simit küldök. :( Szörnyű lehet. Édesek a minik együtt. :D

Lois, tök jók a nyaralás képek. Irigy-irigy.... 8)

Vanda, de szemetek! Sajnálom!!! :evil:

Rani, gratula a mászáshoz/álláshoz.

Nanikám, gömbölyödj csak! Szép leszel nagyon!

Rólunk csak annyit, hogy Eszti leesett a pelenkázóról, beverte a fejét, ügyeletre kellett vinni, mert hányt utána. De semmit nem mutatott a koponya röntgen. Miután megnyugodott, futkosott és sikongatott. Nem lett semmi baja. Apa viszont nem szólt hozzám másnap délig. :cry: Nagyon haragudott rám.

skrisz72
 
 


Skrisz!
Szegény Eszti és szegény te. Jól megijedhettél.
Jelzem, én fél éves koruk óta nem használom a pelenkázót, mert volt olyan, hogy hiába fogtam Danit, majdnem leugrott. Ágyon meg földön pelenkázunk.
vovanda
 
 


Skrisz, bakker, hát ez sajnos előfordul. Jó hogy nem lett komolyabb baja és utána már jól is volt. Lehet, hogy ijedtében hányt, felfordult a gyomra szegénykének. Te vitted be az ügyeletre? (Emlékszem anno milyen nehéz volt Dorkát egyedül bevinnem a kórházba, végig bőgtem, alig láttam a könnyektől és úgy kellett biztonságosan levezetnem 30 km-t. Kész csoda, hogy nem lett bajunk.)

Azért jöttem, hogy megkérdezzem, ugye lázasan is lehet szoptatni? Mert sajnos valami vírus vert fészket bennem és tiszta duda az orrom, éjjel sem aludtam, mert nem kaptam levegőt, most meg felszaladt a lázam. Lázcsillapítóval is még hőemelkedésem van, nem ment lejjebb. Próbáltam maszkot felvenni, hogy ne fertőzzem meg Dorkát, de azt hitte, hogy játék és kacagva letépte az arcomról:) Apa hozott haza valami vírust, múlt héten volt beteg, most pedig én. Dorci még jól van, bárcsak ne is kapná meg++++

Baba drágám, azért jobbulást kívánok neked, mégha most nem is érzel javulást. Én azért nem írtam, hogy van kendőm, mert a sógornőm októberben fog szülni és szombaton elviszik minden babás cuccunkat, mindent nekik adunk, amit csak nem használ, vagy kinőtt Dorka baba.
Vendég
 


Skrisz, mi is így jártunk fél éve, de minket bent tartottak.

Baba, kitartás.

Szép képek!
Vendég
 


Twist!
Nyugodtan szoptathatsz. Ha valami gyógyszert kapsz esetleg, akkor szólj a dokinak, hogy szoptatsz.
vovanda
 
 


Sziasztok!
Baba, Keny:

Nagyon édesek a babák!



Twist, Baba:

Gyógyuljatok meg hamar.

Twist:

Nehéz elkerülni, hogy Dorka ne kapja el a bacikat de reméljük sikerül elkerülni. Légyszi küld el privibe az orvos nevét és elérhetőségét. Majd írok email-t.
Mi is elkaptuk ezt a bacit de nem volt lázunk, viszont nekem olyan herpeszem lett mint még soha.


Skrisz:

Szerencse, hogy nem lett baj.


Képzeljétek Gréti megkapta szülinapjára Halász Judit Boldog Születésnapot c. könyvét. Van hozzá dvd, amin rajta van 3 ének csoda édes animációval. Gréti nagyon szereti, táncol és tapsol és felismeri a katicát aki: kákábo és csigabigát , aki: bidabida.
Nagyon szép a könyv is.
Olyan cuki, egyre többet beszél. Én minden reggel kávézok és amikor felkel ad puszit és mutat a konyhába, hogy káká. Mire megfejtettem mit mond :D :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!!

Skrisz nagyon sajnálom ami történt.
Szegény Esztike, de az a lényeg, hogy nem lett nagyobb baj!!
Ne haragúdj a véleményemért, de nem szép apától, hogy nem szólt hozzád.
Ez sajna előfordul.
Mi vagyunk többet a kicsikkel, így nagyob a valószínüsége sajna nálunk, hogy megtörténik.
Épp eléggé ki lehettél így is.
(na persze ha épp kimentél, hogy a hajadat vagy a sminkedet igazícsd meg akkor én is haragúdnék :D )

Twist sajnálom a bacit!
Mielöbbi gyógyulást!!!

Nikó szupi lehet az a könyv!
Milánnal mi is néha táncolunk Halász Juditra!!! :lol:

Lois elfelejtettem válaszolni a pajzsmirigyem szeretném leellenőríztetni és egy teljes vérképet csinálnak.

Na mennem kell mert szökik ez a kis büdös, már megint eltűnt az előszobába, és garázdálkodik a lakásban! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Skrisz!
Mióta Hunci Hunorja leesett azóta nekem is nagy parám ez. Nálunk is volt hogy csak a gyors reflexemnek volt köszönhető, hogy nem zúgott le :oops: Mostanában azt csinálja fürdés után pucéron. hogy ugrál a pelenkázón, és nagyon viccesnek tartja :?
Én máshol nem tudom bepelenkázni, mert gyakran közelharc a vége, és csak itt tudom úgy lefogni :oops:

Nikó!
Mi megyünk novemberben Halász Juditra, bátor küldetésnek szánom, nem tudom mit fog hozzá szólni Zé, max bebukom a jegyet :)

És hogy párás szemmel büszkélkedjek is egy kicsit elhangzott nálunk a Ded szájából, hogy Anya :roll: :roll: :roll:

Baba!
Jaaaa, így már értem, azt hittem valami kenőcsről van szó :oops: :oops: :oops: Kendőt mi nem használtunk, kölcsönbe volt egy, én nem szerettem bele. Nekem a Mei Tai jött be. De a barátnőmnek van valami olyan fajta ruganyos kendője, ami nagyon megtetszett nekem, ami nálam volt az valahogy sokkal merevebb és melegebb volt.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szisztok Csajok!

Babával reggel beszéltem éjjel megműtötték a cicijét tályog lett benne :cry: :cry: :cry: Eléggé el van kenődve nem engedik haza 39 fokos láza van.Viszont a tejci meg termelődik feszül neki.Fannikája hiányzik neki!!!
Babim innen is millió ölelés!!!

Skrisz!
Jujj nekem is ez a rémálmom....de szerencsére nincs semmi baj!!!

Lois!
"Anya"ez a legszebb dolog amit mondhat nekünk először a kis csemete :P :P :P

Twist!
Jobban vagy?Milyen bacid van?Influenza esetleg?

Nikó!
Nagy kávézós kiscsajod lesz:)

Nálunk nem volt 1xű az este, Kornél tegnap 2 oltást kapott, úgy megsértődött, hogy le se lehetett tenni, mert azonnal ordított.Aztán toltam neki fél kúpot attól elaludt.Most meg itt gagyog mintha mi sem történt volna :P
Amúgy 5700gramm és 60cm :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Hali!
Lehiggadtam, megnyugodtam, ma áttöltöm a fényképezőgérpől a képeket, és rakok, ígérem.

Lois!
Zé nagyon ügyes.

És hogy én is dicsekedjek: Réka baba 2-3 szavas mondatokban beszél, nagyon szépen, érthetően. :oops: :lol:
vovanda
 
 


Lois gratulálok KisZé első Anyájához!!!
ÚÚÚ tuti én is elbőgöm magam, ha Milán kimondja!!! :roll:
Ő még csak a hamma szót tartja olyan fontosnak!
(és szerintem az első szava a nem lesz :lol: )

Mi is közelharcot folytatunk a pelenkázón, minden nagyon érdekli főleg az a zöld lámpa ami ott van rajta a macival amit a nővérem csinált üvegmatricából.
Milán a legjobb mókának a szaros pelus hirtelen egy rántással való kihúzását tartja a legvicesebbnek, amit mester fokra emelt!

Én nem tudom a kendővel nincs tapasztalatom de a Mei-Tait én is nagyon szeretem.
Tegnap este próbából elöször kötöttük fel hátra Milánt! :D
Nagyon tetszett neki.
(na egyedül még ez nem megy)

Lányok kérdésem lenne: normális, hogy Milán olyan nyugtalanul alszik?
6-7 felsír de van hogy nincs is fenn, vagy oldalra fordul és a kezével püföli az ágy rácsát és akkor is alszik.
Olyan jó lenne ha ezeket nem tenné. :roll:
Kap egy kis vizet és cumit, utána nyugalom van.
Mit tudok ezzel csinálni? :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok!

Baba,a fenébe......hogy mindig jöhet valami. :(
Remélem a tejecske megmarad.

Skrisz, előfordul az effajta esés. Üzenem "apjuknak", hogy ha Esztit majd tanítja bringázni, és nagyot "taknyol" a gyerek, majd akkor visszaharagszunk rá. :D
Örülök azért ,hogy a kiscsajjal minden rendben.

Dumcsizós KisZé és Rékababa nagyon ügyesek vagytok!

Keny, Kornélkád szépen fejlődik.

Tgyás ügyben forgolódom.....Asszem érdemes nekem előbb elindítani,és nem megvárni a baba születését. Kicsikénk 2011.január 12-re van kiírva, és tudtommal a tgyas-t a születést megelőző évből számolják. NA ez a 2010-es évem sokkal rosszabb, mint a 2009-es, így élhetnék azzal, hogy előbb, még idén kérem a folyósítás megkezdését.
Hogy ezzel is mennyit kell sz.rakodni. De majd jól utánajárok.
Az oep-be muszáj személyesen bemenni, mert a központi számot egyszerűen nem veszik fel. Időm még van,de nem ez az álmom, hogy ott csücsüljek.

szép napot csajok és babák!
nani72
 
 


Rani!
Túl kell élni. Nekem Dani cirkuszol most éjszakánként, ordítva ébred többször is. A fogára tippelünk, mert könyékig vájkál a szájában. Rosszat is álmodhat, meg vannak babák, akik a mozgásfejlődés beindulásával nyugtalanabbak lesznek.

Nani!
Tgyás csak szülés után, kell hozzá a gyerek születési anyakönyvije. Most táppénzen vagy? Nem maradt bent esetleg szabadságod? A szülési szabit egyébként 4 héttel szülés előtt meg tudod kezdeni.
vovanda
 
 


Baba, kitartás!
Vendég
 


Keny, köszi, ari vagy, hát ma már jobban vagyok. De ma Dorcinak folyik az orra. Délelőtt még jól volt, aztán délután többször is szívni kellett neki. Még van itthon a régi megfázásából orrspray és Nasivin csepp babáknak, ezeket tudom használni.
Délelőtt még játszóházban voltunk Dorkával, játszott a többi gyerekkel, kis energiabomba volt, mászott vagy 20 km-t:))))

Lois, de tündér lehetett KisZé!:) Kis drága!:)

Rani, de jó, hogy szereted a mei tai-t:) Én már nem annyira, mert hosszú a szára és nem tudom magamra kötni, ha kiszállok a kocsiból, vagy ha a babakocsiból hirtelen ki kell kapni Dorkát. Ezért visszatértem a full egyszerű kengurura, azt egyszerű gyorsan felcsapni magamra.
Ha valakinek kell a mei tai, szívesen eladom. Fent van a vaterán is.
Szép drabb színű, fehér virágokkal, unisex színű és nagyon erős anyagból van, párnázott vállrésszel, 2,5 éves korig jó, masszív.
Vendég
 


Szegény Babim, annyira sajnálom! :cry: :cry:

Lois, jaj de édes lehet Zé! Enyimgyerek pár napja annyit mondott, hogy MA. Persze itt volt nálunk anyu, ő a mama. :D

Vanda, hány foga van már Daninak?

skrisz72
 
 


Skrisz!
12 fogról tudunk, egyéb infóm nincsen, ha a szájába nyúlok, harap, nem kicsit.
vovanda
 
 


Vanda: harapós baba:))))

Nálunk az ujjra húzható fogkefénél élvezhettem ezt ki. Na, olyat sem veszek többé. Ahogy Skrisz mondaná, Vérnyúl volt!:)))
Vendég
 


Sziasztok!


Baba:

Gyógylj meg, sajnálom a tályogot mostmár hamar gyógyulni fog. Csak a tesómtol tudom ő is korházba kötött ki de szerencsére őt haza engedték a műtét napján. Remélem holnap már haza mehet Baba is!

Lois:

Szerintem tetszeni fog neki.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Vanda, Eszti sem engedi, hogy a szájába nyúljak. Akkor szoktam nézegetni, mikor röhög vagy ordít. :wink: Nálunk kilenc fog teljesen kint van, kettő fehérlik, három meg majdnem áttörte már az ínyt. Nagyon szépen eszik már, ha épp fogára való falat van. :D

skrisz72
 
 


Sziasztok!
Tényleg műteni kell Babát? Juj, nem is tudtam! Tályogja lett? Ó, szegényke:((((

Nálunk is volt esemény éjjel, sírva ébredt Dorci 2-kor és tök lázas volt. Kapott kúpot és hamar jobban is lett. Most pedig reggel semmi baja. Délután azért elviszem dokihoz, hogy a tüdejét hallgassa meg, az fontos lenne.
Vendég
 


Twist!

Én tegnap megírtam, hogy megműtötték Babát :cry:
Jól rátok jár a rúd puszi jobbulást Dorcikának!!
Mára nekem is fáj a torkom, de szerencsére Kornél jól van!

Krisz!
Nem semmi Esztinél ez a sok fog ennyi idősen :shock:
Azt szerettem volna kérdezni, hogy a Kamomilla bogyókat hogy adtad neki és hányszor egy nap?Én már adhatom Kornélnak?

Nekem Nandu kendőm van, és nagyon bejött az a jolly joker ha Kornél nem akar aludni, itthon a lakásba is bele teszem és 2 perc múlva szunyál :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, mikor nagyon nyűgös volt napközben is, akkor délután adtam neki 5 golyócskát, és lefekvés előtt még 5-öt. Azt nem tudom, hány hónapos kortól lehet használni. Menj fel egy homeós oldalra, és nézd meg. Biztos leírják. De van, mikor nem hat, akkor vagy panadol vagy nurofen szirupot adtam. Próbálgattam a dentinox gélt is, de nem nagyon engedte, hogy a szájába nyúljak, így mindig csak a nyelvére sikerült kenni. :oops:

Twist, majd írj, hogy mit mondott a doki!

skrisz72
 
 


Babának mielőbbi gyógyulást!!!

Skrisz!
Én csak Balunál próbáltam a Dentinoxot, de ő is mindig lenyalta.
vovanda
 
 


Babának én is mielőbbi jobbulást kívánok. Hát ilyen kemény mellgyulladásról még nem is hallottam, szegényke:(

Na, a Family Fros autó sikeresen felkeltette Dorkát, aki nagy nehezen elaludt végre félnapos szenvedés után. Most szegény bőg. Megyek is....
Vendég
 


Hol van mindenki?

Dorkával voltunk dokinál és vírusos torokgyulladása van. Egyelőre nem kapott antibiotikumot, megkapta tőlünk ezt a dolgot sajnos.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: