Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Egy nappal hamarabb hazajöttünk Horvátországból, mert péntek hajnalban megérkezett a Mora(szél), és nagyon brutál lett az idő, így mivel csak a pici szobában tudtunk volna kuksolni, inkább eljöttünk, még mielőtt a parkoló fái rádöltek volna a kocsira. Elég volt, hogy a nyaralás előtt pár nappal belementek Zoliba hátulról, és meg se állt az ürge, de sikerült kideríteni, hogy ki volt, és így legalább fizetett valamit.
Képeket maj teszek fel, ha lesz egy kis időm, de most még kihasználjuk, hogy Zoli is itthon van, és nagy rendrakásba, és szobarendezésekbe fogtunk. Átalakítottuk Dóri ágyát, lejöttek a rácsok. Az éjszaka 3-szor leesett, ha ma is így lesz, veszünk neki leesésgátlót. De azért nagyon bejön neki az ágy, és mindig mondja, hogy: "Nekem a leesős ágy tetszik, a rácsosat nyugodtan eltehetitek." Így ma fel is került a rács a padlásra.

Emőke!
Köszönöm szépen.
A helyzet az, hogy a szűk családdal tényleg március 5-én tartjuk, mert ilyenkor szeptemberben annyi más esemény is van. De a távolabbi rokonok, és ismerősök ilyenkor szoktak. Így szabadon választható. :lol: :lol: :lol:

Tényleg jó lenne már találkozni!

Kata!
Gratula Marcinak, és Zazinak is!

Anita!
Boldog szülinapot!
Ügyes volt Bogid!

Kicsi Sára!
Neked is boldog szülinapot!

Anikó!
Drukk Majának!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Kiírtottam a topicot???!!!!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Ha valaki esetleg nem tudna róla, beírom, hogy holnap reggel 5-től, este 7-ig nem lesz gáz egész Vecsésen! Én is a szülőin tudtam meg :evil: :cry:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

 
 

Anikó, én is pont most akartam írni. Ja és véletlenül tudtam meg :twisted:

Lányok, akkor holnap jóga :D A Falusi iskolában lesz, info itt: http://www.jogasziget.hu/
Ki jön?

Évi, elfelejtettem hétvégén mondani, hogy ha Zéti is ilyen nagy Thomas, mozdony rajongó menjetek el a közlekedési múzeumba. Nagyon gyerek barát. Két hatalmas terepasztal, egy-két dologra felmehetnek, kipróbálhatják. Mi most hétvégén voltunk. Nagyon élvezte Ábel. Csak a felét tudtuk 2 óra alatt megnézni, de ennyi első múzeumi látogatásnak épp elég volt. :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke,
mi megyünk, a gyáli barátnőm is jön, Zsuzsi :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Hm, nálunk egész nap van/volt gáz...ez gáz :roll: :?:

Mindkét manónk bedáthásodott, úgyhogy az e heti ígéreteinket nem tudjuk valóra váltani :(

Viszont jövő héten próbálkozhatunk :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

A múltkor írtam, hogy Levinek már 3. hete hasmenése van, na ezt még azzal fokoztuk, hogy vasárnap óta minden nap, ma már ugye 5. napja lázas, minden este felmegy neki 39,3-ig vagy 39,5-ig... :( Ja és szombaton még ráadásul be is pöttyösödött.... ez állítólag valami vírus, ettől van a láz és a pöttyök is. Ma már vérvételen voltunk + vizelet vizsgálat is volt és a széklet vizsgálat pedig folyamatban van... Szegénykém olyan kis hős volt a vérvételen, sírdogált, de egész hamar megnyugodott pedig akkor is tisztára lázas volt.... Szóval nem túl jól telnek mostanában a napjaink...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 



Kata,

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

Kép


Orsi,

Hogy van Levi?
Vendég
 


Orsi, jobbulást Levinek!

Kata, boldog születésnapot!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Kata,
Boldog szülinapot!

:D

Levinek jobbulást!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kata!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Rossz hír: Sajnos Dóri is elkapta a Levi féle vírust, így most ő is lázas, és kiütéses, más baja szerencsére nincs.

Jó hír: Nem kell vennünk leesés gátlót! Dóri nagyon ügyes volt, mert összesen 2 éjszaka esett/mászott le, és azóta nem. Imádja leesős ágyát, és most már délután is ott alszik (eddig a mi ágyunkban szundikált délutánonként.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Levente végre 6 nap 39 fok feletti láz után, 2 napja láztalan, csak egy kicsi (37,2) hőemelkedése volt már ma este is. A hasmenés sajnos továbbra is tart, csütörtökön és ma reggel is kellett leadnom székletmintát az ÁNTSZ-be, 1 hét múlva lesz eredmény... Az hogy milyen vírustól voltak a pöttyök és ez a hosszan tartó magas láz, az nem derült ki, mindenesetre elég agresszív, mert Dórinál úgy jött ki, hogy Levi meg Ő, múlt hét vasárnap óta abszolút nem is találkoztak személyesen, csak Anyukámék jöttek-mentek közöttünk, de úgy látszik így is át tudtuk adni szegény Dórinak... :cry:

Kata,
mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Jobbulást a kis betegeknek!

4 hete ezt a vírust szedtem én is össze. (legalábbis a tünet u.ez volt) Tényleg durva :-( Viszont se Ábel se Luca nem kapta el nálunk.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Csak egy gyors Botond szájjal jövök:-):
2-ig dolgoztam és mivel szokásához híven nemm aludt, kiküldtem öltözni, hogy haza vigyem magammal. Közben egy kislány kiment wcre, kinéztem öltözik e rendesen és ezt a párbeszédet hallottam:
-Te mit csinálsz itt?
-Anita néni kiküldött, mert nem soká itt van anyukám.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Betegeskedőknek gyógyulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anita
putyu
 
 



Anita,

Nagy fazon a fiad:))) Mekkora poéngyáros lesz pár év múlva...bár már most is az:)

Zorka is beállt a betegeskedők sorába. Szerencsére nem a lázas nyavalya, csak krahácsol egy kicsit, de inkább a héten tartom itthon, hogy a káposztafesztre tudjon menni, na meg jövő héten úszni. Kapóra jött, hogy ma elmaradt az úszás:)
Vendég
 


Judit!
Csak akkor lesz (nekünk) káposztafeszt ha nem esik. Jobbulást Zorkának, nálunk is mind a ketten (hárman mert apa is beállt a sorba) köhögnek. A Stodal most se ért szart se. Anita mondott egyszer egy jó gyógyszert köhögésre csak már nem tudom mi volt az.

Mi sem mentünk a héten oviba csak mára vittem be őket a bulira :).

Anita!
mi volt az a gyógyszer?

szandrakiss
 
 


Szandra,

Én a Stodallal már nem is próbálkozom, ahhoz kicsit drága, hogy a lefolyóba öntsem. 2 üveg már lefolyt rajta.
Zorkának most Rubitosint adok és remélem, hogy Tamara nem kapja el. (ha-ha)
Akkor Nektek is jobbulást!
Vendég
 


Kicsi és nagyocska betegeskedőknek jobbulást. Mi is beálltunk a sorba. Ábel kezdte náthával. A hétvégére már kutya baja sem lesz. Szegény Luca nagyon náthás most. :-( Meg én is.

Anita, Botinek már most fantasztikus szövege van :-) :-) :-) :-)

És egy AnnaPetiG átirat: :-) http://divany.hu/poronty/2010/09/22/a_k ... laba/?cp=1

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 



javítás: Botinak és nem Botinek :-)

Ez nem annyira vicces, de igazán jó irányba mutató :-):

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... ament.html

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


köszi Lányok mindenkinek, aki gondolt rám :wink:

Anita, imádom Botit :lol:

Judit, a robitusin jó volt nálunk Marcinak!

A betegeskedőknek gyógypuszi!

Nálunk is dögrováson van Marcin kívül mindenki, Zazinak folyik az orra, az Uram reggel óta fekszik, mint egy darab fa és fáj mindene, nekem délután óta fáj a torkom. Tele van azzal a tököm, hogy még október sincs, de már kezdődik a nyavalyák szezonja :roll: :evil:. Megyek is, és lenyomok egy pálinkát, hátha az kiírtja az összes szemét élősködő bacit...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,

Csatlakozom. Zorka már jól van, mára viszont Tamara taknyosodott be. Ezen felül jön a foga, úgyhogy hajnali fél5-kor kelt, fél óra kínlódás után visszaaludt 8-ig és azóta megint nem alszik, pedig iszonyú fáradt. Porszívóztam az orrát, de alig jött valami belőle. Ha nem szívom akkor pedig dől belőle a cucc, nem értem...

Jobbulást Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Betegeskedőknek jobbulást! :(

Anita,
Botond vicces :D

CSajok, ki szeretne még levet rendelni? Egy új kör? Hm?

Katus: 2 meggy, 1 őszibarack

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szandra, Naturland: kakukkfűves köptető és mellette nyugodtan naturland légzéskönnyítő mellkenőcs gyerekeknek- ez nekünk néha elég hurutoldónak is...

Katus, 2-vel beszállok. Kérdés: aki rendelt még almát nem volt fura íze? mert a múltkori nagyon finom volt, de ezt nem hajlandk meginni :?

Anita
putyu
 
 



Gyümilé

Katus: 2 meggy, 1 őszibarack
Szandra: 2 körte
Judit: 1 meggy, 1 körte + 1 doboz


Anikó,

Nagyon megáztatok? :(
Vendég
 


Judit,
Ti a dobozt is megittátok ? :D

Volt valaki kint a fesztiválon? Ilyen vacak időt :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Mi még tegnap délután kijutottunk a káposzta fesztiválra, rengetegen voltak, de nagyon jó volt. Finomakat kajáltunk, de a legjobb a káposztás gyros volt :) Találkoztunk Vikivel és Eszterrel, Vikinek már nagyon szép nagy pocija van, és most döbbentem rá, hogy már csak 1 hete van hátra!!!

Gyümilé

Katus: 2 meggy, 1 őszibarack
Szandra: 2 körte
Judit: 1 meggy, 1 körte + 1 doboz
Orsi: 2 meggy, 1 körte, 1 kajszi

Anita,
én kértem a múltkor almalevet, de még nem bontottuk fel, de így akkor kíváncsi leszek rá, mindenesetre az Évivel pont nevettük, hogy abban az átlátszó zacsiban úgy néz ki, mint egy nagy vizeletes zacskó :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


KAtus,

Nem, a mostani rendelés anyunak lesz:)
Vendég
 


Orsi,
étvágygerjesző lehet... :S

Judit,
ééértem :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Gyümilével kapcsolatban: barátnőm rendelt egy csomót, azt mondja, hogy a bodza ihatatlan, minden más bejött neki.
Vendég
 


Wikit nem engedték haza CTG-ről!

DRUKK!!!!
Vendég
 


de aztán hazajöttem. :D
egy biztos: a héten már babázom...

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


de azóta már itthon van :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Viki, akkor a héten várjuk a híreket :-) Drukkolunk, hogy olyan szülésed, a legénykének olyan születése legyen, amilyet elterveztetek :-)

Lányok, sétálgatás közben 3 helyen (sétáló utca Katáék fel pl) is találkoztam vagy félig fedett vagy egyáltalán nem fedett (fa lapokkal eltakart) nyitott csatorna fedéllel. Ábel előszeretettel megy minden lyuk, gödör közelébe és a frász jön rám, ha csak közelít ezekhez :-( Van vkinek már gyakorlata, hogy ezeket hol (önkormányzatnál) és milyen formában (elég betelefonálni vagy írásban és több lakó aláírásával) kell kérelmezni, hogy ezeket csinálják meg?

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Na én csak jól megírtam az előző szöveget, mentségemre szolgál, hogy közben rohangálok Lucához, mert már "közlekedik", elkúszik a kiszemelt nem igazán babás dolgokhoz :-)

Kép


Kép
birdie
 
 


Mi voltunk kint (kissé el is áztunk, de azért jó volt :) )

Kép Kép Kép Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Nem tudja valaki mennyibe került a bodzalé? Barátnőm rendelt nekem (ki is hozták), de a weboldalról leszedték és tudom, hogy annak más ára volt, mint a többinek.

Anikó,

Aranyosak voltak a nyuszik. Kár, hogy lemaradtunk róla a hülye időjárás miatt:(
Vendég
 


Viki,
De izgi :D

Emőke,
Sajnos passz, hogy hova lehet jelenteni. Én is találkoztam már ilyennel :cry:

Adri, Orsi,
Hogy vannak a gyerkők? Kiderült már milyen vírus volt?

Évi,
Bodza megjött? Most már kíváncsi vagyok.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,
cukik a nyuszik :D Nem fáztak meg a gyerekek?

Judit,
ugyanannyiba kerül, csak kevesebb. És még vacak is? :S

Emőke,
nem tudom, de szerintem a jegyzőnek kéne szólni...

Wiki,
DRUKK! :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Kis- és nagyobbacska betegeknek gyors gyógyulást!

Wiki!

Az utolsó CTG-n Boróval nekem is rezgett a léc...éjjel indultunk is :wink: Ez nagyon izgi! DRUKK! DRUKK! DRUKK!

Anikó!

Hűűűűűű, de édesek ezek a nyuszikák :P

Sztem külön nem fogják kihozni...ha akarunk, újra meg kell rendelnünk...de gondolom már csak a magasabb áron tudjuk :roll: Na, rákérdezek mailben a srácnál. Amint látom úgy is gyűlik a rendelés újra...

Judit, Katus!

Úgy emlékszem régi áron a bodza 880 Ft volt 3 literes a kiszerelésben...gondolom most új áron ez is drágább kb. egy százassal.

Katus!

Csajoknak fülszurka???

Anita!

Mi almát nem rendeltünk, de a srác mondta, hogyha bármilyen minőségi kifogás van kicseréli!

Nektek milyen az erdei? A miénk extra darabos...nem gond, csak furi, mert az eddigi ízek nem voltak ilyenek.


Emőke!

Ez nagyon durva :( Amúgy hova tűnnek azok a fedelek :roll: ? Hívd fel sztem az önk.-ot...bár már gondolom megtetted.
Megkaptad a múltkori sms-emet? Csak mert ha a "válaszol" funkciót használom bambáskodik néha a telcsim állítólag...

Akartam még írni, de nincs már erőm hozzá...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,az erdei nekünk is nagyon "rágós" volt :D
Ma rákérdezek a kozminál jó?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Évi, Katus, az erdeit nálunk is kanalazni lehett volna, nem inni :evil:

Anikó, aranyos a nyulad :wink:

Viki, mikor jön már az sms? :wink:

Emőke, tegnap én is majdnem belehajtottam a szomszéd utcában a gödörbe, ahol beszakadt az út... Életveszélyes!

Judit, mi van a kezeddel?

Évi, megkérdeznéd a barátnődet, hogy ők hova járnak/jártak szurdopedagógushoz? Mi a múlt héten voltunk a bizottsági meghallgatáson, és Vácra (!!!) irányítottak minket szurdopedagógushoz, mert közelebb nem tudnak államilag szakembert biztosítani. Azt hittük először, hogy rájuk borítjuk az asztalt, mert felháborító volt a procedúra és az is, amilyen barátságtalanul Marcival bántak. Úgyhogy most ott tartunk, ahol a part szakad, és magánerőből próbálunk megbízható, jó szurdopedagógust találni valahol a közelben... Felháborító az egész!

K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,
annyira sajnálom :( Remélem hamar találtok JÓ szakembert!!! :shock:

Mi van Judit kezével???

CSAJOK!
A Halmy oviban hétfőtől csütörtökig minden nap van torna, 3/46-tól zsírégető-alakformáló, 7-től Pilateses aerobik. GYertek, nagyon klassz! Én ma jól kif.ngtam :D

A másik:
Jövő héten van a Nemzetközi Babahordozó Hét, ennek keretében Vecsésen, a Gyerekkönyvtárban lesz egy 3 órás program. Lesz 2 előadás-beszélgetés: egy a hordozásról, egy a szopiról, utána lehet hordozókat nézegetni, próbálni, tanácsot kapni, meg szoptatási tanácsadás.
10-13-ig tart a dolog, jövő csütörtökön, október 7-én. Gyertek!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


sziasztok,

köszi Mindenkinek a drukkokat!
holnap reggel megyek a dokimhoz, jó lenne nem hazajönni.
mindenképp jelentkezem...

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Az erdeis gyümilé szerintem tök gáz volt.Elég lassan fogyott...bezzeg a barackot majdnem sikerült fél nap alatt kivégezni:)
De még mindig a meggy a király.

Kata,

Hát ez nagyon kiakasztó.És nem kérdezted meg, hogy a benzint ki fogja fizetni Vácra meg, hogy Zalánnal mit csinálsz, amíg fél napot kocsikázol?Durva...

Katus,

Kezem: péntek este a földön ültem, Zorka ugrált az ölemben és egyszer felborított én pedig kitámasztottam magam a jobb kezemmel.Hát nem túl jól sikerült. Másnapra eléggé fájt, aztán átmenetileg jobb lett és hétfő reggel óta majd' bepisilek a fájdalomtól.
Tegnap 2 órát ültem az SZTK-ban,megállapították, hogy nincs eltörve,(amit eddig is tudtam) FAstum gél, ha nem javul akkor 1 hét múlva újra játszhat...
Egyáltalán nem javul,sőt egyre jobban fáj,mára fel is dagadt. Reggel nem sikerült kinyitnom a cumisüveget sem, úgyhogy Miki itthon marad a héten, hogy ellássa a csajokat.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük most már jól vagyunk, de sajna nem derült ki, hogy milyen vírus volt.
Dórinál csak annyi maradt meg, hogy nagyon síros és anyás lett újból. Valamint sokkal fáradékonyabb, mint korábban. Igazából nem tudom, hogy ez most a betegség miatt alakult így, vagy ez a remek idő teszi. A múlt héten még a biztonság kedvéért nem mentünk vele sehova, gondoltam várok míg megerősödik újra az immunrendszere.

Viki!
Drukk, drukk ....

Anikó!
Nagyon édes kis nyuszikád volt!

Emőke!
Lehet hogy a VÍZMŰ-nek is kellene szólni, mert a csatornafedőket elvileg ők teszik ki.

Kata!
Valóban botrány ami ezekben a bizottságokban megy! Szegény picúroknak és a családjuk épp elég a gondja! Ahelyett, hogy tényleg segítenének, .......... ÁÁÁÁÁ!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Anita!
Nagyon jó fej a Boti!
Mi most elvileg almát iszunk, de szerintem inkább őszibarack íze van, de finom.

Judit!
Kezed?

Katus: 2 meggy, 1 őszibarack
Szandra: 2 körte
Judit: 1 meggy, 1 körte + 1 doboz
Orsi: 2 meggy, 1 körte, 1 kajszi
Adrienn: 3 meggy, 1 alma, 1 körte

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?