Új privát üzeneted érkezett!

Bols, nagyon cuki Petike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz!
Kornél lába nem olyan vészes, hiszen nem is igényel kezelést, remélem a masszírozás bejön :wink:

Bols!
Micsoda gyönyörüséges a kis Peti!!!!Jó babázni mi :P
Köszi a szülinapi köszöntést ha nem tudnád ma töltöttem a 23-at :P :P :P :P :P hihihi!

Lois!
KisZének soksoksok gyógypusszancs!

Angellel tegnap taliztam a játszótéren Dióka irtó édes kiscsaj, és micsoda akarata van besz@rás :lol: gyönyörüen áll egyedül!!!

Nani!
Vigyázz nagyon magadra!

Jajj csajok ma jön haza a bátyám egy éves külföldi melóból, este meglepi party lesz náluk, már alig várom, végre buliiiiiiiiiiiiii :D :D :D

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois KisZének jóbulást kívánok, remélem hamar rendbejön.

Nani köszi aférjem már úgy néz ki túl van rajta, neki a cukra miatt kellet nagyon figyelni.
Tegnap volt dokinál aki a hétre ki akarta írni, na de persze nem marad csüt.már dolgozik.

Képzeljétek Milán tegnap végérvényessen elindult négykézláb.
Úgy kotor hogy csak na.
Bementem a fürdőbe egy percre és mire kijöttem az előszobába várt!! :lol: :lol:
Nagyon tetszik neki hogy teperhet!

Jajj Petike nagyon aranyos!! :D
ÓÓ mikor volt MIlán ilyen picúúúr!

Twist merre vagy?

Kép

Kép
raniko
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!
Csak gyors bekukkra jöttem.

Rani!
Igen a rostos gyümik mennek, bár mostanában kisebb mennyiségben. Milán baba naggggyon ügyi. :) Jaj, neked mingyá' menni fog. Litti is állandóan azért hisztizik,hogy fogjam a kezét és sétáljunk. Végül is nem banám, hogy nem állt hamarabb kétlábra ( :lol: ) , de azért ez olyan nagy öröm.

Bols!
Nagyon szép kis Petikéd van. Olyan kis cukorbogyó!!!

Skrisz!
Köszi a címet. Majd konzultálok. :)

Lois!
Kis Zének gyógypuszi!

Keny!
Puszilom Angelt és Diókát!!
Jót mosolyogtam a hasonlatodon, asszem a te lötyidet fogom és is bevezetni.
Remélem szuper buli volt tegnap. :wink:

Nani és többiek is, köszi szépen az együttérzést.
Littinek tegnap volt két produktum, a második egy kiadósabb, akkor nyugodtam meg teljesen. De tegnap is elég idegbeteg voltam, mert jöttek Littit fotózni, elvileg 11-15 között, rákérdeztem akkor azt mondta a fotós 14-15 között, erre betoppant fél négykor. Littike semmit nem aludt egész nap, szörnyen fáradt volt szegénykém. Hát nem tudom milyen képek lesznek. De a lényeg, hogy a székrekedés megszűnt.

Vandus köszi neked is a tippet! A képek nagyon aranyosak, főleg az anyát kiborítós traktor megfigyelős. :lol:

Twist!
Annnyira édiiiiii!!!!

Niko!
Igazán nincs mit! :)

Till!
Én is hébe-hóba jelentkező bárányka vagyok, de igyekszem, nehogy má' kitagadjanak a csajok! :lol: Puszi!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Csak gyors bekukk. Bölcsit intézni voltam délelőtt, most még azt várom, hogy a melóhelyem áment mond -e arra, hogy 6 órában dolgozzak.
vovanda
 
 


Sziasztok!


Keny:

Kornélnak nagyon boldog névnapot kívánunk, így utólag.

Lois:

Jobbulást kicsi Zé-nek!

Nagyon el vagyok havazva, dédi a miénk a héten tegnap átmentünk Grétivel, takarítottam nála, ma úgy főzök naki is legyen 2 napra . du. mennénk sétálni igyekeznem kell a főzéssel. Nem v.mi egyszerű ....

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!
Szegény KisZé, jobbulást kívánok neki!

Keny, szupi lesz a buli, biztos örülni fog a tesód! Miket esztek majd? Kenykém, nagyon boldog szülinapot kívánok neked!

Rani, gratula a kis teperő Milánkához, cuki lehet:))) Nálatok olyan klassz a lakás, mindenhol szőnyeg, tök jó ez egy babucinak! Nálunk úgy van, hogy beöltöztetem Dorkát overállba és úgy mászhat a kövön. A szobájában parketta van, de az nem érdekli, a nappaliba akar kijönni, ahol az a hideg járólap van. Ja és hiába van szőnyeg, nem megy rá, mert csak a hideg kő érdekl. Sikongat és csapkodja, tiszta boldog ha a tiltott területre mehet:)
Tegnap ringatóban voltunk, mert szeret énekelni Dorka (inkább kiabál) és tetszett neki, máskor is megyünk:) Délután már fogócskázott velem, amikor odamentem, hogy Elkaplak!, akkor elspurizott mászva, mint egy rakéta:) Annyira jó, hogy már lehet vele játszani:)) És mászásból ugrik, mint egy bakkecske:) Felugrik apa hasára pl.

Nikó, nagyon rendi vagy, hogy dédire is főzöl. Nehéz lehet gyerek mellett a tűzhely mellett állni.

Katerina, a kézfogásos-járásos időszak szupi lehet:) Bár gondolom, fájhat a hátad. De nagyon cuki lehet Litti!

Tegnap vettem észre a helyi újságban, hogy egy új pelenka diszkont nyílt a környéken, ma ott buliztunk Dorkával:)) Szerintem kb. 1,5-2 havi pelenkaadagot feltankoltunk:)
Így mulat egy magyar anya:)))
Vendég
 


Sziasztok!

Twist nyugi Milán se a neki "kijelölt" részen játszik!
Ő is bejárja a lakást és hiába porszívózok ki reggel akkor is tele lesz szösszel a keze én meg ettől őrülök meg.

Szupi, ha jó pelusokat találtál olcsón.
Én most Angol használtruházok.
Van kimondottan gyerekeknek is.

Katerina örülök, hogy megoldódott a kaki ügy.
Milánnak is sikerült ma egy nagyobb adagot termelni! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Jó reggelt!
Csak picit benézek, nincs jó hangulatom, bocsi mindenkitől, önzőzök. Többször volt már mellgyuszim, de mindig sikerült elmulasztani, de most 4-5 napja nem megy és nagyon fáj. Van egy nagy csomó, piros a bőr, nagyon fájdalmas. Meleg zuhany, masszírozás, fejés, szopi nem használ. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Jajj Baba te szegény!
Ha nem múlik akkor szerintem mindenképp fordulj vele dokihoz, nehogy a tejcid bánja!!!
Nekem csak egyszer volt szerencsére de írdatlan rossz.
Hirtelen több "praktika" nekem se jut az eszembe, hogy még mi segíthetne! :(
Ölelés!

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba!
Garmastan krém az egész mellre rákenve, nekem az húzta le. Az nagyon jó gyulladáscsökkentő. :)

Rani!
Gratula a mászáshoz :D :D :D :D

Bolsi!
Gyönyörűséges a Ded :D :D :D Szuper, hogy minden ilyen gömbölyű.

Vanda!
Hajrá 6 óra :D

Keny!

Örülök, hogy jobban vagy :D

Kat!
Laevolac esetleg, ha ilyen kakanyű van. Az elég jól be szokott válni.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois köszi!
Veletek mizu?
KisZé hogy van???
Rmélem már jobban!

Kép

Kép
raniko
 
 


Nyaralós képdömping:

Első este:

Kép

Nyaralósan szokásos perspektíva :)

Kép

Gyerek-kép, kicsi fehér gyerekkel a sarokban :)

Kép

Legelem a vízi-izéket:

Kép

Strandolósak:

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

Utolsó este :)

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2010.09.16 08:54-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lázrózsásan:

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


de cukiiiiiiiii

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois nagyon jók a képek!
Nekem a fejen állós a kedvencem! :lol:
A lázas kép meg olyan: kösz jól vagyok! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois, nagyon jók a fotók!:) Édi, ahogy megy a vízbe úszni, mint a nagyok. Lázrózsák jól állnak KisZének, de azért a láz mondjon le!

Baba, nálam jól bevált tipp volt: fejd ki jól a melledet és úgy tedd rá a babát, hogy így végül teljesen ki legyen űrítve. Lehet, hogy fájni fog, de jó érzés, ahogy kiürül végre.
Vendég
 


Keny!

Utólag,de Nagyon Sok Boldog Születésnapot Neked,Kornélkának pedig Nagyon Sok boldog Névnapot Kívánok!!!

Pussz Nektek

Lilypie First Birthday tickers
renike83
 
 


köszi a köszöntéseket!

Rani!
Jajj de édes lehet kicsi Milánod, ahogy teper:)

Lois!
Képek ragyogóak, fiad gyönyörüséges mint mindig :wink:

Baba!
Húúúú backi ez nagyon rossz....nekem csak az Aumentin segített, sok fejéssel.Jobbulást!Kisoroszlánkölyök jól van?

Katerina!
Hogy örül az ember egy rakás szarnak mi??? :P :P :P :P

Twist!
Jóóóóó volt a buli:)még pálinkát is ittam 1 éve nem csináltam ilyet, baromi jó meglepetés volt!!!Kaják fúúúú:a tesóm kedvencei:gulyás leves, rakott kel, rántott husi, brassói, szilvás gombóc, lekváros derelye, annyira bezabáltam, hogy nem bírtam aludni :shock:

Kornélt kitettem ma először a játszó szőnyegre és tetszik neki:)
Délelött barátnőztem, Kornél befeküdt a kislánya kiságyába!Szóval a fiam csajozik 8)

Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny igen nagyon cuki, csak az a "baj", hogy nincs megállás! :lol:
Teper minden felé.
Ja és ma felállt!!! :D
A nővérem térdére támaszkodott ahogy ült a nappaliba az ágyon és felállt!!! :D
Az a baj sajna, hogy pipiskedik még. :(


Keny Kornálka nagyon édi tiszta pasi!!! :D

Baba remélem jobban vagy!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok! Kicsit már jobb, de éjjel is vacogtam.
Keny, jaj, de cuki! De nedm úgy volt, hogy az én vejem lezs, AKkor mi is ez a csajozás?? Ejnye-ejnye!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Ilyenek a pasik.... :P
Lázad is van?

Rani!
Milán nagyon beindult :D kis ügyes!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Baba szui hogy jobban vagy, bár az északai vacogás szerintem tuti lázad volt!


Keny igen Milán most nagyon beindult épp most engedtem le a járókát ha őnagysága fel kívánna állni ne pottyanjon ki! :roll:

Ez a car idő wááááááááááááá úgy mennék sétálni. :roll:

Bocs lányok megint ezért a két képét de szét zabálom. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Képdicséreteket köszönjük :D

Rani!
Mennyire cukiiii Kornél :D Nekem meg ilyenkor annyira hiányzik az ekkora babám :oops: :roll:

Baba!
Emlékszel, pont egy éve voltunk Hannáéknál, akkor volt az én fiam ekkora, mint Kornél, na meg te sem gondoltad volna, hogy pont egy év múlva szopis nyűgjeid lesznek :wink:
Lázra mehet az Algopyrin amúgy.

Rani!

Ugye még sose mondták, hogy tiszta apja???? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: Annyira édes pasi , és mennyire komoly haja van, enyémZé nem igazán növeszti előre továbbra sem, ahogy a fentebbi képek is igazolják :roll:

Vanda!
Akartam írni, a hámos sokgyerekes képek annyira jók olllyan nagyon szépek vagytok :D

Kat!
Húúúú, te így sétáltatod a Leányzót?? És hátad hogy bírja?? Én nem csináltam sosem.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois ha vigyorog akkor tényleg tiszta apja, amúgy azt mondják tiszta én vagyok. :lol:
A szeme tényleg mint az enyém így akkor az a szembeötlő, nem pedig az az oltári vigyor a képén! :lol:
Nekönk hajunk nagyon sokat erősödött és dúsult.
Megint ott tartunk, hogy vágni kell. :roll:
(olyan a haja mintha bele nyúlt volna a 220-ba)

Kép

Kép
raniko
 
 


Igen, az utolsó az nagyon apás, pedig nekem annyira nincs szemem az ilyesmihez.
Nem utálod a habtapit?? Én sose többet nem veszek ilyen kicsire szétszedhetőt, agyrém. Ezt leharcoljuk és kukába vele, kövi. gyereknek valami egybecuccot nézek.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ne is mond a habtapit! :evil:
Nem is értem miért csinálják ilyen apró darabokból.
Ha nem vettem volna ezt eddig akkot tuti Micimacist vaszek mert az egy db puzzle és úgy rakod ki a képet szóval ebból nem tudsz kivenni darabot!
Milán a szélét akarja rágni állandóan! :?
Össze fogom ragasztani szerintem őket mert ha puzzlezni szeretne úgy se ezzel fog.

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Én a nagyon piciket beleragasztottam, de már azt is kiműti.
Micimackósat (azt a nagyobb fajtát) én is néztem, csak az meg nem ilyen rücskös, és csúszik nagyon.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Twist!
Te kérdezted a rugós hintát, igaz??
Nagy szívfájdalmamra nekünk nem volt, mert egyszerűen nem tudtam hova felrakni. 6 hós kortól mehet. Nagyon élvezik az ugrabugrát benne, nagyon jól lefárasztja őket. Pártolják a gyógytornászok is.
Most találtam FP állványosat, bezzeg mikor kerestem akkor nem volt égen-földön :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois és mivel ragasztottad be?
Én is egyik este neki fogok ülni és beleragasztom.
Mármint az ábrákat össze egybe még azért ki lehessen venni.

ÚÚÚ rugós hinta, gondolhatod nekem is nekem is. :lol:
Barátnőméknek is volt és nekik is bejött!
Na megyek és nézek is valahol. :oops: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny!

Kornélka egy tünemény!
Helyes kis pasi! :)

Lilypie First Birthday tickers
renike83
 
 


Rani!
Pillanatragasztóval ragasztottam be, elég sokáig állta a sarat. De én csak azokat, amiket le tud nyelni. Ergó voltak időszakok, mikor egész nap csak rakosgattam össze amit ő szétszedett :?
Azt tudtad amúgy, hogy simán be lehet vágni a mosógépbe?? Nekem ezt nemrég mondta valaki, és tényleg, gyönyörű szépek lettek :D

Rugós hinta :arrow: Újonnan sem annyira vészes (10-12 körül, már az FP állványossal szemben, ami 35 :shock:), de használtakkal tele van a teszvesz, vatera. Az a Disney-s tigrises nagyon cuki szerintem :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Megjöttünk a "vízitúráról", más néven a posta-közért körről. Nagyon gáz, hogy milyen idő van!

Rani: Tök ügyi Milánka!!!:) Jó, hogy leengedted a járókát. Emlékszem, hogy mi is kétségbeesetten mindent leengedtünk (kiságy, járóka), nehogy kiessen.

Kispasik nagyon helyesek!!! Milánka mekkora gyönyörű szemekkel tud nézni!:))) Kornélka is gyönyörű bébibogyóka!
Keny, azért egy páran féltékenyek vagyunk ám, megbeszéltük, hogy idősebb barátnője is lehet a kisfiadnak:)))) :wink:

Lois, tényleg ilyen jó ez a hinta? Az király!!:) Most egy állványos szobahintát lőttem a vaterán. Az még a jó, hogy a szomszéd faluban árulja valaki, így postaköltségem nem lesz. Ja és hibátlannak mondja, megnézzük majd holnap.
Ja, a rugós hinta hány kg-ig jó? (amit én lőttem, az 12 kg-ig, szóval végül is még egy ideig jó lesz...)
Vendég
 


Lois a tigrises nekem is egy kedvencem.
Van olyan hinta ia aminek valami kis műanyag tálca van a szélén, annak van jelentősége?
Na akkor én is este neki ülök a pici darabokat össze ragasztani.

Twist nagyon bátrak vagytok.
Mi nem dugtuk ki az orrunkat se.

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Én személy szerint nem tálcásat vettem volna, én nem látom értelmét. De cáfoljon meg nyugodtan bárki :roll:

Twist!
A helyedben én tuti inkább rugósat vennék, és majd tavasszal kintre rendeset, hidd el sokkal jobban fogja most a rugósat élvezni.
Az én fiam is 12 kg körül van, szóval nincs rá garancia, hogy a szobahintát olyan marha sokáig fogjátok tudni használni.

Mi se dugtuk ki az orrunkat se, undi idő van :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois én se azt fogok hanem szerintem tigrisest! :D
Csabi mondta, hogy szerinte az a nagy műanyag a szélén csomószor neki ütődne az ajtónak.
Amúgy játékok szoktak lenni azon a tálcafélén de nem egy nagy durranás.

Jelentem ma össze ragasztottam a habtapikat és sikeressen az ujjaimat.
Tiszta ragacs lettem! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok! Na nem lett semmi az állványos hintából, mert egy szemfüles vevő lecsapta az orrom elől az utolsó pillanatban. Nem haragszom rá, én is ezt szoktam csinálni:))) Nagyon akarhatta a hintát, mert éjfélig fentmaradt miatta, hogy ezt megtehesse. Én már korán kidőltem 8)

Lois, köszi a mellgyulladás elleni ötletedet a kenőccsel a teljes mellfelületre. Elmondtam egy ismerősömnek és teljesen helyrejött tőle. Szuper öltet volt!!!!!
Vendég
 


Twist sajnálom a hintát.
Én most tigrisesre lövök de nem ócsóóóóó. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Szeretném felhívni a figyelmeteket a nov.20-ai PCOS találkozóra. A programban: dr.Tűű, dr.Breyer Helga, dr.Naszódy Péter, dr. Fülöp István nődoki, Szendi Gábor pszichológus, Zentai Andrea. Meg a szokásos körítés.

Miután most a PCOS a sajtóban - szerencsére - felkapottabb lett, sokkal többen eltalálnak a honlapra, ezért érdemes leregisztrálni a helyet. A helyek lassan, de biztosan fogynak. Jelentkezni itt lehet: pcos kukac pco-szindroma.hu tárgyban: "PCOS Találkozó"

Metformin babamoziba okt.30-ig lehet jelentkezni:

Amire szükség van:

1. nicknév vagy fantom neved
2. a babád neve (ha már megszületett vagy tudható a neve)
3. a babád születési dátuma vagy várható születési dátuma
4. a teherbeesés előzményeinek rövid leírása pár mondatban (nehézségek, kezelés, időtartam)
5. jó minőségű kép a babádról (terhesség esetén rólad, az arc takarásban maradhat) – max. 250 kb nagyságban!

Beküldési határidő: 2010 október 30
Az adatokat ide várjuk: sari.nora kukac pco-szindroma.hu, a tárgyban kérjük jelölni: Metformin babamozi 2010.
Vendég
 


Rani, Twist!
Találtam egy ilyet is:
http://teszvesz.hu/item1230754092_fishe ... hinta.html

Twist!
Örülök, hogy bejött a fortély a mellgyulladásra :roll: Szeretett Támadónénimé az érdem :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, ma kipirososdott a bőröm tőle, mintha allergiás bőrreakció lenne. Hm..akkor ezt is felfüggeszthetem. Elég nagy a csomó és kőkemény, bármit csinálok. Ráadásul már a mellbimbóm is sz..rá van azon a mellemen. :cry: :cry: Full depis vagyok, csak bőgök.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba drága, húúú, valami gyulladáscsökkentő jó lenne. Kamillás pakolás esetleg?
Próbáltam többször felmenni az msn-re, de nem találtalak ott. Beszéljünk meg egy "randit" és akkor tudunk dumcsizni:wink:

Lois, az nagyon klassz hinta, köszi, hogy megnézted. Picit azért húzós az ára még használtan is tényleg.
Vendég
 


Hali!
Mennyi jó képre jövök haza! Már megérte. :lol:

Majd jövök képekkel, beszámolóval, most csak bejelentkezem, hulla vagyok.
vovanda
 
 


Baba drága a pirosság nem feltétlen a krémtől van.
Az egész melled piros, vagy csak a csomónál?
Ha csak a csomónál akkor nem alergia mert nekem is annó piros volt ez sajna a gyulladás.
Fordulj orvoshoz és pikk pakk elmúlik.
Ne légy depi drága fej a fejjel, a kis tündér olyan hosszú idő után ott van már nektek ez meg el fog múlni!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba!
Dettó azt akartam írni mint Rani, nekem is nagyon piros volt a gyulladástól. Jó nagy kiterjedésben. Nem a krémtől volt. Én még azt csináltam, hogy ugye szopi előtt mikor lemostam, forró vizes törülközőt tettem rá (annyira meleget, amennyire csak bírtam), és utána tettem mellre a Dedet. Ez is szépen lazította. Nekem mikor a legdurvább volt, simán volt majd tojás nagyságú duzzanat, fájt mint állat. A mellbimbódra meg :arrow: nekem is volt egy ilyen mélypont úgy 6 hetesen, akkor egy-két napig bimbóvédőt használtam (Aventeset), és addig tudott gyógyulni. Egyszer később is be kellett vetnem, mikor nagyon leamortizált Zétény. Csínján kell vele bánni, mert szinte rögtön rontja a babák szopási technikáját, de be lehet vetni, ha muszáj, különben nagyon elhúzódna a gyógyulás.

Vanda!

Üdv itthon :D Beszámolót várom :D

Twist!
Igen jó drága, de újan 36 e, horror. Csak azért linkeltem be, hátha valaki olyan bajban volt mint én, hogy nincs hova feltenni a fellógatósat. Ha nálunk lett volna hova, ez nekem sem kéne. Sajna nincs olyan ajtónk, ahova mehetne a lógós:?

Rani!

Akartam már írni neked, nem tudom végül is eladtad e a FP hintát, Zétény most fedezte fel a hintaszéket (a hintát ugye már kinőtte rég), a váz el is van rakva, és most rájött hogy milyen jó ücsörögni benne, és hintázni így :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jól írjátok, hogy a duzzanat piros, az oké is (hisz a mellgyulladásnál piros), de én azt írtam, hogy a krémtől piros pöttyszerű, vagy nem is tudom, hogy írjam le, nagyobb területen másképp piros a krém és borogatás után de a jegeléstől és a káposztás borogatástól is olyan és viszket is amellet, hogy fáj. Én alapből forró zuhit használok és próbáltam az előtte forró borogatás, infralámpa is(!) és utána jegelés verziót is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babám Drága!
Nagyon szar ez a mellgyuszi én is tudom :cry: de el fog múlni nyomtalanul!!!!Krémet én végül nem próbáltam, de nagyon sokat masszíroztam a csomónál persze irtó finoman!Ebbe még anyukám is segített.Bimbót védeni kell, azért is, hogy ne menjen be semmilyen baci!Túl leszel ezen is fel a fejjel, én már nem is emléxem rá.

Rani!
Milán mosolya gyönyörü!

Vanda!
Várjuk a gyereksereg fotókat:)

Csajok!
Kornél pár napja elég nyügös nem sír de nyugtalan, folyik a nyála és állandóan begyömöszöli az öklét a szájába, az nem lehet, hogy fogzik hiszen csak tegnap volt 2 hónapos.Ja és ettől az öklözéstöl bukik is. :shock:
Amúgy roham tempóra kapcsolt 5520gramm, 680 grammot hízott 2 hét alatt :shock: Egyre többet gagyog a macikkal, és amikor énekelek neki hangosan nevet :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Csak bekukk!
Baba!
Ne jegeld, apasztja a tejet! Forró, amilyet csak bírsz! És ha nem javul, doki!!!
vovanda
 
 


Vanda, ma elmegyek orvoshoz.Nem javul, 1 hete tart és most mértem Keny unszolására és még mindig hőemelk. van.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Enyém kicsi is öklét a szájába, nyálazik és jön ki tejci.Gőgicsél is időnként. Tegn. elértük a 5 kg-ot.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: