Új privát üzeneted érkezett!

Rodina,
néztünk ikerházakat, amik most épülnek, de olyan rossz lett volna az elhelyezésük a telken, hogy mindig keresztül kellett volna mennünk a szomszédon, meg mondták, hogy kerítést az nekünk kell a szomszéddal....de ki tudja milyen szomszédot fogunk ki? :roll:
Aztán ajánlottak egy kivitelezőt, aki jó áron vállal házépítést, végül inkább ezt választottuk, így lesz saját telkünk, saját házzal, nem kell közösködni. Addig tuti nem készül el, mire Olívia megszületik, de nem baj.

i.kata
 
 


Kata!

Hát, igen, a szomszéd kérdés nem könnyű!
Remélem hamar megvalósulnak az álmaitok!
Tatabánya környékén vesztek telket, vagy most már más a célpont? Milyen házat terveztek?

rodina74
 
 


Úgy látom a mamanetes vonalzó megint meghalt! :twisted: :twisted:

rodina74
 
 

 
 

Agassi
Boldog Születésnapot Kívánok a lánykádnak!

Kata
Meglesz a ház mire szülsz? :D

Linácska
Küldök fényképet Lilike nem mondja meg, hogy mi a pálya Velem? :D

Én már elterveztem, hogy mi lesz, mit csinálok. Úgy döntöttem.

Annyira punnyadt vagyok, tegnap a boltba vásárlás közben majdnem elaludtam. Hazamentem és sunytam egyet.

Monic
Mi újság Dávid szemével? Megcsinálták már? Lehet, hogy írtad, csak nem vagyok beszámítható. Bocsi.

timejka
 
 


Rodina,
Tatabányán vesszük a telket. A ház terve most kezd összeállni, ma is találkozunk az építésszel. Alagsorban lesz a bejárat, háztartási helyiség, és 2 garázs, és a lakószinten nagy nappali, konyha, étkező, vendég wc, nagy fürdő és 3 közepes háló, meg 1 gardrób. Egyelőre ilyenre szeretnénk, aztán ha meglátjuk a költségvetést lehet sokat fog változni még.

Timejka,
ááá, tuti nem lesz meg februárig. Ha sikerülne gyorsan megcsinálni a végleges tervet, akkor még legalább 1-1,5 hónap az engedélyeztetés. Ha szerencsénk van és jó idő lesz, akkor még meg tudják idén csinálni annyira, hogy tető alá kerüljön, utána már jó lenne, mert tudnak belül dolgozni télen is.

i.kata
 
 


Agassi: Nagyon sok Boldog Születésnapot kívánok a lányodnak!

Bikfy: Mihamarabbi gyógyulást neked!

Timejka: Nálatok most mi a helyzet? Én ott tartok, hogy 30-án nem mentél el Bikfy orvosához. Azóta sikerült meggyőznöd az Urad?

Monic: Nagyon örülök, hogy minden jól ment, és túl vagytok a könnycsatorna kimosáson. El tudom képzelni, hog milyen szvfacsaró lehetett Dávid kétségbeesett sírása. Nem is értem, hogy miért nem engedik meg, hogy bennt legyél.

Rodi: Mi 20-án megyünk csak 2. konzultációra. Az összes vizsgálaton jórészt túl vagyunk. Egydül az átjárhatósági van hátra... Ettől tartok a legjobban. De ezen is túl leszünk, aztán indulhatunk (remélem).
mné
 
 


Sziasztok,

Aagassi,

kislányodnak nagyon sok boldog 2. születésnapot kívánunk!

Kata,

nekünk elég hamar meglett az építési engedély, de gondolom ez minden városban más-más tempóban működik...
Meg hát mi azóta sem tudtuk elkezdeni az építkezést, és van egy olyan érzésem, hogyha itt kész lesz az emelet akkor már nem is fogjuk...

Rodina,

én is nagyon szerettem a szülésfelkészítőt és a terhestornát. Ha nem lenne ilyen nehéz most a két gyerekkel lehet, hogy bevállalnék egy harmadikat, de ennek egyre kisebb a valószínűsége. Pedig a második terhesség és szülés nehezebb volt, mégis szívesen újraélném, annyira csodálatos dolog. Élvezd ki az utolsó heteket.

Beze,

Lexike hogy viszonyul a tesóhoz? Tudja, hogy a pocakodban van Marci? Danci nálunk mindig jött és mutatta, hogy hol van Dávidka. Meg folyton simogatta a hasamat, annyira aranyos volt.

Mné,

remélem sikeres volt a hajkócolás

Mindenkinek köszönöm a ránk gondolást, Dávidka a tegnap délutáni alvás után már úgy ébredt mint akinek semmi baja. Éjjel egy kicsit nyugtalanabb volt, lehet, hogy újra álmodta, de ma már minden rendben. Én is remélem, hogy nem kell megismételni.
Én jól tűröm ha a gyerekeimet vizsgálják, szúrják, vért vesznek stb..., mert akkor ott vagyok és látom. De tegnap amikor a műtőből a sírást hallottam egy pillanatra megszédültem, úgy éreztem, hogy el fogok ájulni. Lehet, hogy tényleg jobb lett volna ha látom, hogy megy és nem képzelek be minden hülyeséget. :oops: :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Timejka,

tegnap volt a beavatkozás, úgyhogy egész jól képben vagy velünk kapcsolatban :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Agassi, boldog születésnapot a lánykádnak!

Monic, nem foglalkozik vele, pedig mondogatjuk neki, de nem igazán érti. Néha odajön, megnézi, megfogja a köldököm, de pl tegnap kicsit napoztattam a hasam, akkor a pólómat lehúzta, mint aki nem akarja látni a pocakot. :(
Dávidka egy hős volt, nagy puszi neki! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Monic,
így kívülállóként szerintem lehet jobb, hogy nem voltál mellette, mert legalább a beavatkozás után te jelentetted neki a biztonságot, a megnyugvást. Ha ott állsz és még tudja is hogy ott vagy, olyan mintha ahhoz asszisztálnál, ami éppen fáj neki.

i.kata
 
 


Ilyen szülésfelkészítőre és tornára mikor kell elkezdeni járni??? :roll:

i.kata
 
 


I.KAta!

Szülésfelkészítővel kapcsolatban ott érdeklődj először, ahol szülni fogsz. Sajnos nem minden kórházban van. Én elkezdtem 27 hetesen, mivel nem a hideg, esős, nyirkos októberben és novemberben akartam menni a város másik végébe. Azt is belekalkuláltam, hogyha előbb jön a baba, akkor is végig tudjam járni, illetve, ha az egyikről lemaradok, akkor tudjak még menni ismét arra a témára. ( A János kórházban 6 előadás van, ami 6 hétig tart, és folyamatosan mennek, megszakítás nélkül a tanfolyamok, bármikor bekapcsolódhatsz, és ingyenes!)
Tornára sajnos nem jártam, mert a 22 héten volt az ijedelem, utána meg már nem nagyon mertem. Itthon néha nyújtom a lovaglómat, de csak ennyi.

rodina74
 
 


Hali csajok

Csak gyorsan

Sajnos Dari is benyalta a takonykort mára most viszem 3 felé az orvoshoz.Biztos jó sokan lesznek.
Egyenlőre nem lázas még de az orra az már folyik.

Nekem ráhúzodott a füleimre így lehet mennem kell a fülészetre szúratni ha csak többször nem fújom át.

Ti hogyan vagytok?

Remélem mindenkivel rendben van minden.
Később jövök még!!

Puszka

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!
Elkezdtem visszaolvasni, írtam egy jó hosszú hozzászólást, és mielőtt elküldtem volna, lefagyott a gépem, odaveszett, amit begépeltem, pedig mindenkinek írtam valamit. :(

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Na jó, kezdjük előlről! Bocs,ha valaki, valami kimarad, most már nem tudok ugyanannyira részletes, figyelmes lenni. :oops:

Kissedi!
Boldog névnapot!

Aagassi!
Lánykádat Isten éltesse! Készültök már nagyon a hétvégi bulira? Fiad szokja már, hogy nem tudsz mindig te értük menni a csanába?
Nagyon szép képeket csináltak! Ügyesek! :)

Monic!
Gratula a kis forgolódó Dávidnak!
Két kicsi mellett építkeztek! Hatalmas energiád van! Azért ez így fárasztó, nem?
Kemény lehetett a könnycsatorna mosás, de a lényeg, hogy túl vagytok rajta! Örülök, hogy hamar megnyugodott Dávidka!

Bikfy!
Remélem anyukád jobban van! Sajnálom a gombát, én is megfjártam most nyaralás alatt, a 3. napra olyan szép gombatenyészetem lett, és nem is tudtam mit csinálni, kihez fordulni... :(

Rodi!
Számolj majd be, hogy mit mondtak édesapádnak, rendbe jött-e teljesen?
Örülök, hogy Kitti rendben van! Szuper lehet egy ilyen szülésfelkészítő!

Babicsek!
Szuper, hogy sok pirospontot gyűjt a fiad, és így lelkes az iskolától! Rajzolással, színezéssel barátkozik már? Mensivel mi a helyzet? Nem kellett volna már megjönnie? Drukkolok!

Linácska!
Nagyon szép kismami voltál! Drukk, hogy újra sikerüljön, és baba nőjön a hasadban!
Édes lehetett Lili, ahogy megkérdezte, hogy ő most hazajárós lesz-e? :lol:

Vius!
Visszanéztem, annyira jó képeket raktál fel megint Dariról! Én már egyedül lépked?! Nagyon ügyes!!!
most olvasom, hogy beteg lett? Gyógyulást neki!!!

Timejka!
Látom Bencus kamaszodik, vagy legalábbis nem szeret beszélni a szemüvegéről. Kitartást!
Hogy döntöttél? Mit csinálsz? (babaügyben)

Bumi!
Neked hogyan tovább? Az inzulinra mit mondott a doki?

Kata!
Gyönyörű nevet választottatok. Megírod esetleg priviben a vezetéknevet is? :oops:

Lányok!
A fényképekhez még türelmeteket kérem, válogatás alatt állnak, de csak megleszek velük idővel.

Beze!
Szuper, hogy eltűnt a szalag is, és jól van Marci! Lexi barátkozik az új ággyal?

Mné!
De jó, hogy visszajöttél! Gyere nyugodtan a bánatoddal is, hátha tudunk segíteni, ha meghallgatunk! Sajnálom, hogy nem ért meg a család. Én pont azt érzem, hogy engem már annyira megért mindenki, hogy másból sem áll az élet, csak hogy sajnálnak, ami már túlzás... :?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Kiki drága, én nem sajnállak, erős csaj vagy, aki hamarosan, nagyon hamarosan kismama lesz! Puszi addig is!
Köszi, nagyon szereti, örülök, hogy kicseréltük. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Na, írtam még egy hozzászólást, magamról, és nem megint lefagyott a gép! Olyan dühös vagyok! :twisted:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Vius! Remélem, Darinál még időben elkapjátok a takonykórt és nem voltak ezren a dokinál! Neked is jobbulást!

Kikinda, fene egye ezt a lefagyást, pont Rólad nem jött át semmi. :(

Babicsek, hogy vagy ma?

Beze! Jaj, Lexi biztosan nagyon édes az új ágyával; bár az a sarokban térdeplős jelenet nem lehetett egyszerű...

Nálunk tegnap megtartottuk így kiscsaládilag a szülinapot, a babakonyha azóta is nagy kedvenc. (picasa-n új albumban van pár kép) :)
Ma dolgoztam először ismét...rögtön reggel feltúrta a Zuram az agyamat, mert elment a hangja és ettől rögtön halni készült, kiíratta magát; persze az autót elvitte, mi meg lóbálózkodhattunk a tömött buszon a csanáig, miközben az idétlen sms-eivel fárasztott közelgő halálával kapcsolatban. :roll:
Mire meg hazaértem, még be se tettem a lábam a kapun, már jött szemből, karján Lányom ordít, feje-pólója csupa vér, akkor esett el a mocijával az udvaron, és felrepedt a homloka a terasz szélén. Úgyhogy ahogy voltam, hónom alá csaptam, be az autóba és rohanni a balesetire. Szerencsére út közben megnyugodott, letörölgettem a fejecskéjét nedves kendővel, ivott és dumált is. Persze menni kellett röntgenre, ahol már attól ordított, h egy bizonyos pózban kellett feküdnie. Engem ért a "megtiszteltetés", h lefogjam a fejét. :? Utána meg összevarrták, akkor a kezeit kellett lefognom. Már nem attól sírt, h fáj, hanem attól, h lefogjuk. Hazafelé újra megnyugodott, itthon már régi önmaga volt. Hát frankó kis első munkanap volt. És akkora bumszli kötést raktak a fejére. :cry: Holnap mehetünk kötözésre.

Remélem, mindenki másnak sokkal jobb napja volt ma! Gyertek!
Vendég
 


Akkor ezt is újra.
Azt beszéltük a dokimmal, hogy most két hónapig szedek fogamzásgátlót, mert akkor jobban tervezhető a lombik, és nem kell az én össze-vissza ciklusaimhoz alkalmazkodni. Ennek örültem is, mert már nagyon minél hamarabb szeretném a lombikot, és így tuti 28 napos ciklusaim lesznek. Na, végre pénteken megjött (egy hét csúszással), és elkezdtem szedni a gyógyszert. Fura mód viszont émelyegtem tőle, meg éjszaka 3 körül mindig felébredtem, hogy rosszul vagyok és nem nehezen aludtam vissza. Egyre álmosabb lettem a hét előrehaladtával, így azt beszéltem a dokival, hogy az esti gyógyszerszedésről áttérek a reggelire, volt már korábban ilyen, akkor ez segített. Végre mára már tudtam nyugodtan aludni!

Köszi, Beze! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Agassi!
Hú, sajnálom, ez kemény nap lehetett. Sajnálom, hogy a férjed beteg lett, és hogy ráadásul ezt ennyire rosszul viseli. Kislánykádat sajnálom, hogy baleset érte. Örülök, hogy viszonylag hamar megnyugodott. Elég nagy macera lehet ilyenkor a röntgen meg az összeöltés, ügyesek vagytok!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Agassi, hú, ezt olvasni is rossz volt, kicsi lánykádnak sok-sok gyógypuszi a fejére! Jó, hogy legalább nem kellett bennmaradnotok.

Vius, Darinak jobbulást!

Kiki, én azért már most drukkolok! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Na de Beze! Fogigátló mellett? :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lucuzs!
Merre vagy? Hogy vagytok? Gyere, mesélj egy kicsit!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Azért egy képet küldök. Ahogy ígértem, ég! :)

Kép

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Babicsek!
Kicsit félreérthető voltam, természetesen nem a mensihez drukkolok! ;)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


agassi,
szegény lányod. De miért kellett varrni? Újabban már ragasztani szokták az ilyet, nem?

Minket meg családilag (mármint én és a két gyerek) majnem telibe csapott egy autó. Pár centin múlott. Mentünk át az úton (az orvosi rendelőnél nincs zebra!!!), sehol egy autó se, úgyhogy elindultunk, mivel a túloldalon parkoltam. Erre valahonnan előkerült egy tolató autó. Nagy sebességgel vissza az 5-ös főúton. Szerintem parkolásból indult el. Pedig szoktam olyat csinálni, hogy ha nem jön semmi, akkor Lilit előre küldöm, hogy ő gyorsan érjen át, szerencsére most nem tettem, mert akkor tuti alá fut a kocsinak. Húzott engem, én meg mondtam, hogy ne siessünk, és kicsit visszahúztam. Na ekkor húzott el előttünk az autó. Tőlünk jó 20 méterre megállt, még egy kósza bocs, vagy valami sem volt, ment az ürge intézni a dolgát. Végül is nem lett semmi, de annyiszor eszembe jut, hogy pár centi választott el attól, hogy most ne itthon ücsörögjek nyugodtan...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!
Ez elég ijesztően hangzik! Örülök, hogy nem lett semmi bajotok! Megértem, hogy sokat rágódsz ezen, ilyenkor döbben rá az ember, hogy másodpercek alatt történhet vele, a családjával valami visszafordíthatatlan.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Most már valami jó is történhetne.

Agassi
Gyermeked akkor már jól van. Nálunk is volt fejsérülés, de varrni nem kellett a Ben fejét.

Linácska
az autósokat minden reggel szidom a sulinál, mert figyelmetlenek, nem figyelnek. Hiába figyelsz Te, néha sajnos kevés, ha egy idóta közlekedik autóval.

Szóval! Ma megjött a bajom (mindenféle barnázás nélkül 26 cn-ra, ami nem rossz). Ha elmúlik megyek egy dokihoz, szeretnék egy átjárhatóságit. Ma elkezdem inni a cickát. Aztán majd meglátjuk mit mond a doki.

timejka
 
 


Sziasztok!

Kikinda, akkor 2x28 nap múlva kezdődik a "buli"...drukkokban nem lesz hiány! :) A fotód megint nagyon jól sikerült; van szemed hozzá!

Linácska! Örülök, h nem lett bajotok! "Bírom" az ilyen Isten barmait...

Timejka! Hajrá átjárhatósági, s utána rögtön baba!

Varrták, mert nagyon széles és mély seb lett. Egy mogorva dokit fogtunk ki, nagyjából utál dolgozni. Szerencsére a nővérke és egy fiatal pasi ápoló is volt ott, akik sokat segítettek. Pl. a nővérke mondta a dokinak, h akkor inkább felszívódó varratot használjon...no comment. Lányom azóta is virgonc, szerencsére elsőre felfogta, h nem birizgálhatja a kötését. Nemsokára indulunk kötéscserére.

És lehet, h hülye vagyok, de veszünk biciklis sisakot mindkét Gyerkőcnek, még az udvaron is használniuk kell. :)
Vendég
 


Most így néz ki a Drágám:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Édes Istenkém, hogy én megint mire jövök!!! :shock:

Agassikám!
Hát pedig olyan jól indult a nap. Még délután minden rendben volt. Sajnálom a kis Töpörtyűt.

Kiki!
Drukkjaim szállnak feléd. :wink:

Timejkám!
Hova mész átjárhatóságira? Neked volt már ilyened?

Linácska!
Sajnálom a történteket, de jó, hogy nem lett nagyobb baj.

KépKépKép
bikfy
 
 


Agassi
Tényleg nem kicsi a kötés, de a cél érdekében mindent. Hát ez a doki biztos, hogy orvos? :D Bencének hál' istennek nem volt nagy a sebe, de haja azon a kis részen nincs, de nem feltünő.
Volt már átjárhatósági és nem jött utána a baba. :cry: De még történhetnek csodák.

timejka
 
 


Vius!
Darinak jobbulást! Remélem azóta már jól van. :wink:

Bezém!
Nem nagyon írsz mostanában magatokról. Hogy vagytok?

Nálam minden rendben, küzdök a társbérlőimmel. Remélem mihamarabb eltűnnek ezek a nyomi gombák.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Most ennél a dokinál még nem voltam, megkérdezem, hogy csinál-e átjárhatóságit. Egyébként volt már nekem és nem voltam átjárható, előtte 1 évvel szintén volt, akkor átjárható voltam.

Homeos szerekről (ami a ciklus első és második felében szedendő) van valakinek vélmeénye, tapasztalata?

timejka
 
 


Timejka!
Annyira örülök, hogy így döntöttél! Drukk, hogy haladj te is előre! Homeos szerekről nincsenek infóim.

Agassi!
Az jó, hogy a mogorva doki mellé legalább kedves ápoló, nővérke jutott! Örülök, hogy kis virgonc maradt a lánykád! Tényleg jó nagy kötést kapott!
A biciklis sisakot megértem, a kertben ugyanúgy érheti őket baleset, mint az utcán, tényleg az a jó, ha mindenhol kötelező.

Bikfy!
Köszi, az enyémek is feléd! ;) Remélem hamar leküzdöd azt a fránya gombát. Mivel nekem nem volt semmi szerem rá, így végül a mensi oldotta meg a problémát, remélem nem jön vissza. (Pont pénteken akartam menni dokihoz, ahogy hazajöttünk, hogy adjon valamit rá, de addigra megjött.)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Agassi, ilyen b.kó dokit! :evil: A lánykád viszont nagyon bátor volt, nagy puszit küldök neki! :wink:

Linácska, szerencsétek volt, annyi barom van az utakon, hogy az hihetetlen... :(

Kiki, a kép gyönyörű, nagyon tehetséges vagy!

Bikfy drága, kitartást, nekem anno jó volt rá a canesten.
Aranyos vagy, de nincs mostanában semmi különös, jól vagyunk. Az idő meg rohan... :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Agassi!
Hát , nagyon sajnálom az első napot! Hát, tényleg nem semmi! Nem is tudok, mit mondani. Szerencse, hogy a lányodnak nem lett nagyobb baja!
Gondolom a következő napok már kicsit könnyebbek lesznek, mert ez tényleg nagyon sok volt egy napra!

Linácska!
A te sztorid sem semmi! Egyszerűen szájtátva olvastam! Nem hiszem el, hogy milyenek az emberek!
Szerencse, hogy nem történt baj! Vigyázott rátok egy angyalka!

Timejka!
Hajrá! Nagyon szurkolok! Homeós szerekről nincs sok infóm. Én is teákat ittam. Illetve vettem Gynex cseppeket, de azt sem szedtem sokáig.

rodina74
 
 


Hahó!

Kötözés megvolt, ill. leszedték a böhömnagy rondaságot, én meg tehetek rá szexi Hello Kitty-s ragtapaszt, most is "abban" alszik a Kisasszony. Ma szerencsére egy kedves dokinéni volt, aki hagyta, h rajtam legyen Lánykám a mei tai-ban, így nem volt akkora sírás-rívás közben :)

Bikfy! A társbérlőid monnnnnyanak le, most azonnal!!!

Beze; néha az is jó ám, ha nem történik semmi extra, csak úgy mennek a napok nyugiban ;)

Timejka! Érdekes ez az átjárhatóság téma. Egyszer nekem is be kell neveznem egy ilyenre, mert bár voltam várandós, de az már évekkel ezelőtt volt, közben bármi történhetett. Drukkolok, h rendben menjen minden!
Vendég
 


Agassi: Hát ez nem lehetett egyszerű! Örülök, hogy mostmár a kötés is kisebb, és a lánykád is jól van.

Linácska: Hihetetlen tényleg, hogy csak egy pillanaton múlik minden. Örülök, hogy az ijedtségen ívül nem történt nagyobb baj.

Timejka: Mit szól a férjed az átjárhatóságihoz? Sikerült vele beszélned? Ugye melletted áll mostmár ő is?

Kiki: Nagoyn szép lett ez a kép is. A múltkoriakat is megcsodáltam. Imádom én is az eget, bár én inkább naplemente fun vagyok. :-) Ha gép van a kezemben, akkor tuti hogy ezer képet csinálok arról, ahogy lemegy a nap.

Többiek? Merre jártok?

Szép (és eső mentes) hétvégét kívánok mindenkinek!
mné
 
 


Elfeljetettem valamit.

Elkezdtem inni a cickafarkfű teát, és vettem már palástű teát is. Hogy is kell ezeket inni? Most egyenlőre csak a cickát iszom. Annyira nincs rossz íze... Mondjuk megturbózom egy kis mézzel is. Ciklus első felében cicka, második felében palástfű? És mennyi az ajánlott adag? Én van, hogy 3 bögrével is megiszom belőle. Ugye nem árt?
mné
 
 


Olyan sokk ért a héten, hogy sokáig magamhoz sem tértem. Voltam a nővéremnél, felvigyázni a gyerekekre, hogy el tudjon menni egy kicsit csavarogni. Este utána hazavitt. Bár ne tette volna. A kocsiban elkezdte nekem mesélni, hogy milyen szerencsétlen ő, mert lehet, hogy terhes... Pont a pé napján volt együtt a férjével, és most azon aggódik, mert: az ő szavaival élve "tudod én még a legyet is röptében"... Hát idáig nincs is nagy baj, DE ezek után jött a feketeleves. Simán-lazán közölte velem, hogy de sebaj, mert úgyis elveteti! UHHH. Mély levegő, és nem szóltam semmit. Ez egyszerűen hihetetlen. Nekem nem lehet gyerekem, ő pedig csak úgy fogja és "kidobja" az ablakon! lehet, hogy mégis jobb lesz, ha elmonmdom a családomnak a helyzetet. Most nagyon bízom benne, hogy nem terhes, és nem kell abortuszra mennie,mert én azt nem élném túl. Inkább felnevelem én a gyereét, ha azon múlik.
ezen a héten megint fel akart jönni hozzám az anyám, de persze nem ért rá. Remélem, hogy a jövő héten lesz egy röpke 10 perce, és felszalad.
mné
 
 


Lányok!
Köszi a kép dicséreteket. Sajnos kicsit homályos, de így lekicsinyítve teljese jó. :)

Agassi!
Jó, hogy ma kedvesebb doktornőt kaptatok. Így ma otthon maradtál a kicsikkel?

Hú Mné!
Ez nagyon gáz. Mármint ezt hallgatni, mikor te mindent odaadnál egy kicsiért. Tényleg jobb minél hamarabb beszélni a családdal, mert akkor ilyen témában nem hozzád fordulnak legalább. :( Sajnálom, hogy ezt kellett hallgatnod.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Mné
Ez iszonyat! Légy erős! Egyébként apval nem beszéltem. Ma jött meg, kicsit zizi vagyok és folyamatosan a bőgés határán állok. Gondoltam, hogy ma elmondom neki a nyomoromat, megpróbálom vee megbeszélni, de tudom, hogy nem lesz jó vége, de túl kell esni rajta.

Tényleg hányadi naptól kell inni a cickát?

Agassi
A hello kittys ragtapasz valóban szexibb, mint a benga kötés.

timejka
 
 


Sziasztok!

Még csak felületesen olvastam, de rögtön megakadt a szemem agassin.

Agassi: Szóval jobbulást a kislányodnak. Egyem meg szegényke. Gondolom hogy mennyire megijedt mindenki. Küldök egy nagy gyógypuszit a kis buksijára.

Kiki: Mint mindig szupi a kép.
Ja és igen sajna megjött szerdán, úgyhogy már megyek kifelé belőle. :) Nem viselt meg egyáltalán.

Csajok ha én egyszer zebrás tesztet látok, szerintem az fog megviselni jobban. Szerintem napokig nem fogok magammal bírni :D

Vius: Mi volt a dokinál? Jobbulást Darinkának is! Jön ez a vacak beteges időszak.

Timejka! Hajrá!És remélem jó vége lesz! :wink:

Mné: Hát ez nem semmi hallod. Jaj! Ez annyira borzasztó, hogy emberek így gondolkoznak. Áhhh....... Én a cickát a ciklus első felében ittam, de csak egy bögrével naponta. A palástfüvet még nem próbáltam, arról nem tudok okosat mondani.

Linácska: Veletek is mik történnek? Nálunk valamelyik reggel szállt le egy nő a buszról és amikor leszállt a táskáját odazárta a busz és elindult, az a szerencsétlen meg beesett a csuklós busz közepénél a kerék alá, és az meg átment rajta. Jaj még a hideg is futkos a hátamon. Ez pont a kórház előtt lévő megállóban történt. Szerencsére én nem azon a buszon utaztam, hanem ami utána jött, és el is tereltek minket. Szóval néha tényleg csak 1 pillanaton múlik minden. Vigyázzatok magatokra, mert sok az ilyen barom, mint ez is volt.

Rólam még annyit hogy:

Képzeljétek hirtelen felindulásból felhívtam a Kaálit, mivel ma van a 3. napom és kaptam időpontot és elmentem, úgyhogy maaaaaaa estétőőőőőől megint kezdem a szuriiiiiiiiiiit! :D :D
Jövő héten pénteken kell mennem UH-ra.

Kép
babicsek
 
 


Babicsek! Hajrá Kaáli-s ciklus!!! Gyógypuszikat folyamatosan adom az illetékes Hölgyikének. :) Jaj, ezt a buszos sztorit kisebbfajta szívrohammal olvastam végig. Minden reggel buszozunk a Gyerekekkel, s már 2x előfordult, h a sofőr félig odacsukta a Fiamat, mikor leszálltunk. Mindig fogom a kezét, Lányom rajtam a mei tai-ban...ezek a barmok sose veszik a fáradságot, h a külső v. belső tükörben megnézzék, mi a helyzet, mielőtt csukják az ajtót.

Mné! Talán tényleg itt lenne az ideje, h a családod 10 percet Rád szánjon és megismerje a történetedet, h elkerülhesd az ilyen felkavaró jeleneteket. Számomra olyan döbbenetes, h 1-2 gyerekes anyukák simán el tudnak menni abortuszra, ha úgy kényelmesebb.

Anno ittam cickát és palástfüvet is. A cickát PÉ előtt, palástfüvet meg mensiig. Utóbbinak szerintem pocsék az íze, de meg lehetett inni. Volt, h napi 2-3 bögrével mindkettőt, még élek.

Csajok, én csak heti 3 nap dolgozok: kedd-szerda-csütörtök. Heti 21 óra a kötelező óraszámom, 3x7 órában lenyomom. Így ma amúgy is itthon lettünk volna.
Vendég
 


agassi: Hát akkor jó zsúfolt az a 3 napod, de gondolom feledteti a másik kettő, ami szabad. Én minden nap 2-kor végzek, kivéve hétfőt, amikor 3-kor. De mondjuk kedden csak két órám van, úgyhogy az jó nap.

Most olvasom a Debreceni Kálinál hogy milyen nyilatkozatot kell vagy mit aláírni lombik előtt. Hát rendesen besz..tam most ettől. Lehet hogy mégse merek erre vállalkozni. :shock:

Pedig beakartam arra is jelentkezni, mert mondták, hogy már az idén semmiképpen sem kerülne rá sor.

Kép
babicsek
 
 


Agassi,
az átjárhatóságit érdemes megfontolni, nekem két terhesség (ok, az egyik nem maradt meg) után záródott el a petevezetékem. Mind a kettő.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jóóóóó reggelt!!!

Linácska
Számomra rejtély, hogy mi a fenétől lehet elzáródni.

A cickát a mensi első napjától kell inni, vagy ha már elmúlt?

timejka
 
 


Timejka,
nálunk a történet: apának bacijai lettek, nem is egy, rögtön kétféle. Persze ez nála semmi tünetet nem okozott. Persze együtt voltunk, éltük világunkat..., az én szervezetem felismerte a bacit, és elkezdett ellene ellenanyagot termelni, így én sem lettem beteg. Magyarul tünet sehol. De elértük, hogy én legyilkoltam a férjem spermáit, és a szervezetem valahogy képzett egy nyákdugót a petevezetékeimben védekezésképp.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska
Tényleg, most már beugrott, de ez, hogy bacijai lettek apának hogy derült ki? Lehet, hogy marhaságot kérdezek, akkor bocs.

timejka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: