Új privát üzeneted érkezett!

Annácska
Nagyon kis aranyos vagy a képenKép És a kislányod hasonlít rád nagyonKép Így a képen legalábbisKép

Zsuzsci
Nagyon édi párod vanKép

Én a kefírt meg a joghurtot anno Cateye-től meg Orsitól tudtam meg, de van még egy csomó ajánlott dolog ilyenkor. Csak nem emlékszem rájuk már. Úgy tudom, az a lényege, hogy sok fehérjét kell enni. Ajánlott még a búzacsíra vagy valami ilyesmi és a sok ásványvíz. De én úgy tudom, hogy a 'ma megint megjött'-ös Zituska is szakértője ennek.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
Köszi, már meg is kérdeztem, hogy ők mit javasolnak.
pilis
 
 


Elúsztam a munkával. Nem tudok írni. Puszi mindenkinek.
jura
 
 

 
 

Sziasztok lányok !
Kész lett a hormon eredményem. A hTSH szintem
0.004 lett ( 0.350-4.940 ) ami nagyon kevés.
Tudtok erről valamit ,mert nagyon aggódom.
hritus
hritus
 
 


Sziasztok!

Csinaltam meg egy tesztet es az is pozitiv lett. Teljesen odaig vagyunk a ferjemmel. Sikerult egy regi szuper dokimhoz bejelentkezni, mara: 18.30 Mar ma tudni fogom, hogy mi a helyzet
Mindenkepp irok utana.

Koszonom mindenkinek a sok gratulaciot. Nem tudom elhinni. Olyan fura erzes.
Egyre tobbszor van hanyingerem! De nem baj, orulok neki, hisz erre vartam mar egy eve.

Ha hazajottunk dokitol, akkor ujsagoljuk el a hirt a parom csaladjanak. Az enyemek Pecsett laknak, oda pont jovo heten megyunk. Apum szulinapjara megvan az ajandek.

Judyt!
A clostit en harom honapig szedtem, utana augusztusban abbahagytam. Allitolag utana meg harom honapig hat. Nekem ez volt pont a harmadik

Moni!
NE MONDJA SENKI, HOGY A PCO-SOKNAK NEM LEHET BABAJA. Csak nehezebben jon ossze. Nekem 18 eves korom ota van, es megis osszejott. Neked is sikerul!

Apuka majd csak a doki utan hiszi el. Meg mindig fel, nem meri beleelni magat. Nagyon gyerek centrikus. Allandoan nyuzsognek korulotte a gyerekek. Ezert is szerettem bele. Azt mondta csak akkor nyugszik meg, ha megszuletik. Felunk, mert a sogornomnek a szuletesnapjan ment el a baba azt hiszem 1,5 honaposan. Meg Tundit is meseltem meg regebben neki. En nem akarok ilyenre gondolni.

Stella!
Koszonom szepen, nagyon jol esett! Jovoheten nem tudom mennyi idom lesz, de valoszinu surun le fogok jarni Pecsre, es akkor tenyleg tudunk talalkozni. Addigra mar Te is zebras leszel.
Nagyon orulok, hogy Tapolcat valasztottad!!!! A sogornom sogornoje (nem nevetni) 7 evig nem esett teherbe, Tapolcan csinaltak a lombikot, es elsore osszejott nekik!
Neharagudj, nem volt meg idom visszaolvasni, de miert lehet csak lombikotok?

Ugy gorcsolok, mintha mindjart meg akarna jonni. Remelem ez nem baj.

Csajok, ne adjatok fel, latjatok van remeny. Nekunk egy evbe telt, de sikerult a PCOm ellenere is. Nektek is sikerul!

Kobor!
Orulok, hogy Te is este jarsz erre. Legalabb nem leszek egyedul

Ja a legfontosabb, a 13.ker, Pozsonyi úti gyogyszertarban lehet pozitiv tesztet kapni

Judyt!
Most tenyleg sok tunetem volt, de eddig is produkaltam minden honapban. A hanyonger, inkabb emelyges, az lassan allando, a cicim kicsit nott, de inkabb kemenyedet, erzekenyebb lett, a hom magas volt, es nem tudom ez tunet-e, de olyan fura a szajizem. Hallottam errol valamit, de mar nem emlekszem ra annyira. Ja, es nincs etvagyam, mindentol felfordul a gyomrom. Par napja kivantam a kajat, de most ra sem tudok nezni. Eddig rengetegszer ettem egy nap, de ma alig tudtam egy tanyer huslevest lenyomni.
Lattam a kepet, nagyon tetszett

Babus!
Hat tenylegnagyon jok a megerzeseid. Mit erzel fiu vagy lany (csak vicc, nekem mar mindegy, csak egeszseges legyen)

Ugye nem baj, ha tovabbra is irok? Szoritok mindenkinek! Tudom mit eltek at!
Nem tudok elszakadni, mindjart lekesem a dokit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezer bocs, nem akartam ilyen hosszu szoveget irni.

Mindenkinek nagyon koszonom a gratulaciot!
Doki utan irok meg, ha nem baj.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Hritus

Alacsony a pajzsmirigyhormonod. Ez egy rendkívül fontos tényező abban, hogy eddig nem jött össze a babád. Gyógyszeresen könnyen helyrehozhatóKép
Ezt mindenkinél el kellene végezni a többi hormonvizsgálattal együtt, mert gyakran ez áll annak a hátterében, hogy nem jön a baba. Egy kolléganőmnél is ez volt, gyógyszerrel kikezelték, azóta már 2 gyerkőce is születettKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


EzviccKép
Drukkolok a dokihozKép Nem lesz itt már semmi gondKép
Feltétlenül jelentkezz a doki utánKép Én itt vagyokKép Kivéve fél 11 körül, mert akkor nézem a SzülőszobátKép
Azt nem érzem, hogy fiú lesz-e vagy lány, de azt igen, hogy minden oké leszKépJövő nyáron babázolKép
Ugye mostmár csak vidám, boldog és optimista Juditról olvasunk?Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tényleg, még fel se tettem az UH képet Kristófról. Most vasárnap készült, de mivel ismét nem volt festék a UH nyomtatójában, így ismét apuci telefonjával fotóztuk le.
Hát kell hozzá egy kis képzelőerő, igazándiból már csak a buksija fért rá a képre, mert már olyan nagyfiúKép, és még aki nagyon jó megfigyelő, az középtájon láthatja a két kis kezecskéjét:

Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judit!
Nagyon örülök, hogy neked is sikerült. Remélem minden rendben volt a dokinál.
Szeretnék tőled kérdezni. Egyik nap azt írtad, hogy a hőd este 37,5 volt. Ma nekem is annyi volt, de reggel nem túl magas 36,9-nél még nem volt több 26. napon. Neked a reggeli hőd mennyi volt?
Köszi, ha válaszolsz.
Andi
andi71
 
 


Judit!
Én a "Megint megjöttbe" szoktam írogatni, de mindig elolvaslak Benneteket is!
Nagyon-nagyon gratulálok Nektek, vigyázz a babódra, és köszönöm, hogy bebizonyítottad nekem,hogy soha nem lehet feladni, hiszen sikerülni fog!
Bogi.
bogi1975
 
 


Aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
Köszi Annácska!!!!!
Téged néztelek meg először!
Nem adnád kölcsön a kockás hasadat néhány napra, csakhogy megtudjam milyen bomba csajnak lenni????
Pusza! A törpe gyönyörű!

Kép

Kép
megann
 
 


Megjottunk a dokitol. 4-5 hetes terhes vagyok, kaptam uh kepet, 7mm
Nagyon boldogok vagyunk. Az apuka nagyon buszke. felmentunk a sogornomekhez, ott volt meg anyosom. Vittunk egy uveg bort, erre mar gyanakodtak. Aztan elovettem az uh kepet, hat erre lett nagy oromkodes. nagyon aranyosak voltak.
Aztan felhivtam anyumekat, hat mondanom sem kell, teljesen odaig voltak. Utana a batyamat hivtam, hogy nagybacsi lesz.

Nem akarok oromkodni, mert tudom milyen rossz a masik oldalon lenni, es ilyeneket hallgatni. Kerlek, ha zavar szoljatok, de tenyleg

Babus!
Ugy vagyok mar vele, hogy johet barmi, fiu lany, nem szamit. egeszseges legyen, az a fontos

Andi!
A hom este nekem is magas volt 37,5 aztan reggel visszaesett 37,1 ne izgulj, ez a 36,9 nagyon jo szerintem

Bogi!
Koszonom!

Megyek nezem en is a szuloszobat.

Holnap elutazunk,es csak hetfon jovok. Addig is mindenkinek minden jot. Nagyon szoritok mindenkinek!

Hetfotol elkezdek dokit keresni. Tudtok esetleg segiteni?

Pusz:
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus!
Nagyon jo a kep Kristofrol. Majd en is felteszem a mienket Kép
igerem semmin nem fogok izgulni

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!

EZ FANTASZTIKUS!Gratulálok!
Örömködj csak nyugodtanKépKépKépKép, mi meg irígykedünk szorgalmasanKépKépKépKép
Te is kapsz egy zebrát tőlem(annyira tetszik,hogy ezt el kell süssem még egy párszor!)
Tessék itt a tiéd!Kép

Kép

Kép
megann
 
 


JuditKép
Tök jó olvasni, hogy ilyen boldog vagyKépÉs olyan jó, hogy minden rendbenKép
De most akkor hétfőig várnunk kell az UH képre?! Ez nem igazságKép
Vigyázzatok magatokraKép

Nagyon jó volt a SzülőszobaKép Én annyira nem csípem az óriásbébiket(kivéve persze, ha Kristófom is az lesz), de ez a Peti baba, a maga 4 és fél tonnájávalKép valami tündéri voltKép Nagy fekete haj és gyönyörű szemekKép Csak az volt a baj, hogy így a végére már sose látok tisztán a könnyeim miattKép Miért kell nekem minden szülést megkönnyeznem?Kép
És megállapítottam, hogy Kristófom igen intenzíven érdeklődik a szülések iránt, valószínűleg nőgyógyász leszKép Egész nap szunyált, bezzeg a Szülőszobát végigdörömbölte, akár csak múlt héten. De már olyannyira verte a pocimat, hogy kívülről is lehetett látniKép Úgyhogy apuci inkább a pocim kidudorodásaiban gyönyörködött, mintsem a szülésbenKép

Tényleg, friss zebrások, babásak!
Láttam, hogy megnyílt a 2005.nyári babás topikKép Nem érdekel?

Na most már befogomKépMegy már az éjjeli bagoly is aludniKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Judit!
Köszi szépen az infót.Kép
Nyugodtan örömköd ki magad, szerintem mi is így fogunk tenni, ha egyszer összejön.Kép

Babus!
Engem is meghatott a tegnap esti szülőszoba.
Hát nem semmi volt a kissrác, jó nagy súllyal született, és még ráadásul farral.
Úgy veszem észre Kristófnak nagyon tetszik a TV-zés.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!Jó reggelt!Kép

Ma a hőm 36.8 volt, az még OK így a ciklus 27. napján vagy ez már leesést jelent a 37-hez és 36.9-hez képest???

Ez vicc!!!!

De jóóóóóóóó NEKED!!!!!!KépKépKép

IRIGY VAGYOK Kép Kép

Mea
mea
 
 


BabusKép
Helyes, csak tanulja meg Kristóf, hogy mi a pálya. De ő lehetőleg ne legyen faros baba.
A szülőszobát én is néztem, mert már megint nem tudok aludni. Na, de ez volt az első és utolsó, amit megnéztem. Nem fájdítom a szívem, ha nem muszáj, fáj az magától is eléggé!
Olyan hülye gondolataim vannak!
Egész nap az jár a fejemben, hogy milyen fura dolog is ez a lombik! A doktorbácsi megcsinálja nekünk a babákat és beteszi a pocakunkba, aztán ha minden jól megy megtapad mondjuk 2 (jó esetben). És ha eltelik az a 40 hét, illetve 37-38 hét, akkor a doktorbácsi fogja magát, felvágja a pocakot és kiveszi belőle a babókat, mert ugyebár ikreknél elég nagy az esélye a császárnak!

Mondtam már, hogy szeretnék a "normális" kategóriába tartozni! Spontán teherbe esni és természetes úton szülni. Olyan nagy kérés ez?
Szóval elég borongós a hangulatom!
De egy újabb zebrával fel lehet vidítani!!!
Halljátok Négyesfogatosok???!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


JuditKép
örömködj nyugodtan, engem nem zavar!
Lehet, hogy még Babus sem érezheti, de nekem van egy tippem a Picur nevét illetően.
Szerintem FIÚ lesz:!
A megérzésemet tessék borítékolni, addig amíg ki nem derül. Persze ez nem 100%!

Nálunk azért csak a lombik (abból is csak az ICSI)jöhet szóba, mert a páromnak nagyon rosszak az eredményei: 20 millió db/ml helyett, csak 3-4 db-bal büszkélkedhet.
Holnap megyünk urológushoz. Talán ő mond valami bíztatót, de a nőgyógyász doki, akihez elkezdtünk járni, nem sok esélyt lát erre.

Stella

Kép
stella9
 
 


Stellácska!Kép

Tegnap mikor robogtam hazafelé a vonaton és kinéztem az ablakon egy márkanevet láttam egy házon (hirdetést): STELLA.

Egyből eszembe jutottálKép

Ne légy szomorú, tudom könnyű mondani és az élet néha tényleg igazságtalan nagyon.

De annál nagyobb öröm lesz nektek a baba, igaz kicsit nehezebb az út odáig.

A párodat meg szeresd, bíztasd mondd neki, hogy attól még ő ugyanannyira férfi és hogy te ugyananyyira szereted stb.Ilyeneket, mert biztos rossz érzés neki.

Egyik munkatársamról is ez derült ki és szegény őt is vígasztaltuk.Kép

Fel a fejjel Stella, kérlek ne engedd, hogy túlságosan lehúzzon ez a dolog.

PuszikaKép

Mea
mea
 
 


Stella!Kép

Csak az eredményt nézd: a Ti babótokat, ne azt hogy hogyan mert akkor tényleg mindig rossz érzésed lesz!!!

Mea
mea
 
 


Pocakosok!Kép

Lehetne egy babaproject előtt állók babásai fórumot is csinálni, nem?!?

Úgy mint a megint megjöttösöké, és akkor ott levelezhetnének tovább majd az összes babások innenKép

És reméljük hamar nem is lenne forgalom itt már......

De jó lenne......

Mea
mea
 
 


MeaKép
köszi, igyekszem a jó oldalt nézni!

Kép
stella9
 
 


Babus!

Szeretném megkérdezni, hogy ha érzek tompa fájdalmat a hasimban, olyan mint tüszőrepi idején akkor az egyáltalán lehetséges, ha az ember terhes???

Szerinted?

Mea
mea
 
 


Sziasztok!
Judit!
Gratulálok!
Judyt,Jura,Annácska!
Nem teszteltek?Van valami tünet?Megy a drukk+++++++++!
Mea!
Mennyi volt tüszőrepi után a hő?Ingadozott, vagy állandó volt?Szerintem ez egyénre szabott, tudnunk kéne az egész havi görbédet!Mennyire szokott leesni mielőtt megjön, vagy akkor még nem mérted?

Szép napot mindenkinek!
Kinga79
 


Kinga!Kép

Tüszőrepi előtt 36.4 volt utána 37, 36,9 36,9 és most 36.8.

Mea
mea
 
 


Judyt!Jura!Anna!Kép

Veletek mizújság???

Ti éreztek valamit???

Mea
mea
 
 


Többiek!Kép

Hol vagytok??? Hahóóóóóóóó

Mea
mea
 
 


Hahó!

Judit,
úgy örülök, hogy a doki is megerősítette a hírt, és hogy képet is kaptatok!Kép Majd jövök ám esténként, csak ez a hét teljen el. Dokikeresés ügyben szerintem érdemes először a kórházat megnézni, hogy hová mennél, és utána ott körülnézni doki tájon. UH képet várom, annyira jó ilyeneket nézni.Kép

Babus,
nagyon tündéri Kristófod, és a karját is látom ám.Kép Nekem már három szülőszoba van felvéve, de majd csak a jövő héten lesz időm megnézni, már előre betárazok zsepikből.Kép

Stella,
ne gondolkodj azon, hogy hogyan esel teherbe, a lényeg a baba. Egyébként ikreket is lehet ám természetesen szülni, csak meg kell velük beszélni, hogy jól helyezkedjenek el. Azonkívül szerintem egy császáros szülés sem rosszabb, csak más, és ha muszáj, akkor muszáj, a babók majd vigasztalnak.Kép Ne légy depis!!!!!Kép Különben is, a petesejt és a spermium tőletek származik, a dokibácsi csak megszervez nekik egy randevút, nem igaz?Kép

Mea,
örülök, hogy úgy döntöttél, hogy leteszed a cigit, én is cigiellenes vagyok. Szerintem terhesen is fájhat a poci.

Voltam a barátnőmnél, aki hét hetes terhes, és esetenként hány is, meg gyenge és ájulós, hát én ilyen irigy még hányásra nem voltam.Kép De mindegy, majd jön az a babó nálunk is valamikor! Egyébként már jobban vagyok (köszi Stella).

Most ennyire volt időm.

A négyesfogatnak mennek a drukkok!!!Kép

Kóbor
kóbor
 
 


KóborKép
Örülök, hogy jobban vagy!
köszi a bíztatást. Még nagyon szoknom kell a gondolatot, mert most az egész olyan természetellenesnek tűnik.
Már nem is tudom mit várjak holnap az urológustól.

Fél éjszakát átbeszéltük, én szokás szerint bőgtem. Alig aludtam. Most kicsit nehezen megy az optimizmus. Jól fog jönni a hosszúhétvége!

MeaKép
tudom, hogy ez most nem könnyű, de lazíts egy kicsit! Most ez a legjobb, amit tehetsz. Így teszed a legjobbat magadnak és a leendő babádnak is!
Stella

Kép
stella9
 
 


Mea!
Egy tized fok szerintem nem baj, digitálissal méred?Mert rá van írva a dobozra, hogy +-0.2 fok, tehát két tizedet tévedhet. Én ilyenkor többször meg szoktam mérni, hátha tévedett!Kép

Drukkolok++++++++++++++!

Kinga
Kinga79
 


SZiasztok!

Mea
Simán jó még az a 36,8 is Kép A különbséged akkor látnád, ha több tized fokot is esne, pl. lemenne 36,9-ről 36,6ra vagy 36,5-re. De nem fogod látni, nyugodtság Kép
Ja, és szerintem ne legyen babás topikunk, mert akkor a babásaink tényleg elmennek innét és én nem akarom hoyg elmenjenek Kép Úgy szeretem őket Kép

Judit Kép
Örömködjél nyugodtan, írjál meg nekünk miden vizsgálatot, minden boldog és aggódós pillanatot Kép

Stella
Fura dolog ez a lombik, ha így belegondol az ember, tényleg. De légyszi ne gondolj bele, mert akkro ilyen elkeseredett, szomorú sorokat írsz Kép
És nekünk fontos, hoyg a mi Stellánk a probléma ellenére jól érezze magát amennyire lehet, nyugodt legyen és lehetőleg jókedvű Kép És ezért megteszünk mindent! Kép

Jura
Ne csináld már ezt a "nem tesztelek" dolgot Kép Tisztára kilyukad már az oldalam a kíváncsiságtól! Kép

Tündi, aki éppen fogyasztja a napi méhnyálkanövesztő joghurt adagját Kép
Vendég
 


TündiKép
Jó étvágyat!
Tudom, hogy Ti mindannyian mellettem álltok és segítetek, bátorítotok! Ez sokat jelent.
De valahol ki kell beszélnem ezeket a "félelmeket" magamból. Otthon a páromat mégsem nyaggathatom ilyenekkel, így is eléggé idegenkedik a lombiktól, félt engem.

Húúúú, milyen nagy lenne most itt hirtelen a pangás, ha a "babásaink" új topikot alakítanának!!!

JuraKép
Tesztet akarunk! Tesztet akarunk!

Stella

Kép
stella9
 
 


Judit!
Szuper, nagy gratulálok! Annyira örülök Nektek! Képzeld, csak két részletben tudtam elolvasni, mert nem szerettem volna a munkahelyemen elsírni magamat Kép De olyan szép dolog ez, nagyon irigyellek, de ez nem olyan csúnya irígység, hanem olyan örülős irígység. Érted? Remélem Kép

Én néztem a szülőszobát. Ez volt az első, amit kibírtam. Nagyon érdekes volt, hogy az anyuka nem is üvöltött, nekem úgy tűnt, hogy nagyon jól viseli. Szerintem nagyon szép volt. Csak a pici tesó miatt folytak a könnyeim, aki nem tudott örülni, amikor apukája hazajött. De a végén azért már nagyon szép családi idill volt Kép Akkor is meghatódtam. Normális ez, hogy ilyenkor mindig bőgni tudnék? Ti is ennyire meg tudtok hatódni? Azt mondják, hogy babásan az ember még érzékenyebb. De könyörgöm, még nem vagyok babás!!!!

Tündi!
Lehet, hogy a jövő hetiben ikres szülés lesz? Csak mert azt mondták, hogy két baba jön. Vagy ez azt jelenti, hogy két szülés lesz?
pilis
 
 


Babuci!
Kristóf gyönyörű Kép

Tündi!
Én most gyógyteázom, de délután jöhet a joghurt és holnap a kefír Kép
pilis
 
 


Szia Tündi!
Kérdezhetek? Mindegy hogy milyen joghurtot?
Neked orvos javasolta? Csak annak ajánlatos enni, akinek nem megfelelő vastagságú a mnyh., vagy általában mindenkinek?

Kinga
Kinga79
 


Pilis!
Normális, hogy meghatódsz.
Én is meg szoktam, sőt még meg is könnyezem.

Tündi!
Jó étvágyat, vagy egészségedre.
Én is most ettem meg a kefíremet.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella
Tudod, megöl a tehetetlenség veletek kapcsolatban Kép Bánt az egész ami és ahogyan veletek történik. Már túlgondolkodtam azon hogy igazság meg nem igazság. Ez már kegyetlenség. Nem tudom, mit tartogat nektek a sorsotok, de hogy valami hatalmasat, abban biztos vagyok. Nagyon jó azt olvasni, hogy sokat beszélgettek és támogatjátok egymást, és kívánom, hogy ennél jobban sose legyen szükségetek egymásra, mert akkor nincs is baj, remélem ez így nem félreérthető, szerintem érted.
Tudom, hogy nem vígasztal és butaságnak is gondolod, de már többször eszembe jutott, hogy én bizony irigyellek téged valamiért: hogy gyakorlatilag tutik az ikrek Kép Egyszer te is írtad, hogy nem bánnád ha két pocaklakód lenne, hát tudod mit? Így teljesüljön minden kívánságod!!!!! Kép

Tündi
Vendég
 


Köszönöm a tanácsaitokat, bíztatásotokat!

Puszi mindenkinek!

Akinek most nem jött össze sok sikert a köv. hónapra!

4 fogatnak meg drukk ezerrel!!!!Kép

Mea
mea
 
 


Stella!
Nekünk mindig mindent leírhatsz. Én is mindig annyi butaságot írok. De valahol ki kell adni magamból. Kinek mondjam el? A már idősebb anyukákat nem érdekli az én bajom és a terhességtől rettegő barátnőimet sem.... Igaz, szívesen meghallgatnak, de igazán nem tudnak a témához hozzászólni. És engem most csak ez érdekel Kép

Vettem tegnap egy könyvet, egy magyar doki írta és ohne képek. Szóval csupa-csupa információ. Gondoltam, hogy a képeset meghagyom karácsonyra Kép
pilis
 
 



Itt van a táblázat:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép
Én is kefírt akartam, de nem volt olyan a boltban. Na majd holnap bevásárolok Kép

Kinga Kép
Kérdezz nyugodtan bármikor bárkitől bármit Kép
A kefír, joghurt dolog itt szájhagyomány útján terjedt Kép Bármilyen jogurt lehet szerintem, és bárki fogyaszthatja, mivel nem mindenki tudja, milyen állapotban van a méhnyálkahártyája. Szóval csak ajánlott tüszőrepi környékén, mindenkinek jót tehet Kép

Stella
Írd csak ki magadból a félelmeidet is meg mindent ami bánt! A párod persze hogy félt, de nem lesz semmi baj! Ahogy haladtok a vizsgálatokkal és a legapróbb részletet is tudni fogjátok, teljesen átlátjátok majd az egész lombik programot, szerintem nyugodtabbak lesztek.

Köszi hogy egészségemre meg jó étvágyat Kép

Pilis Kép
Nem tudom hogy mi lesz jövő héten a szülőszobában, mert nem néztem a tegnapit sem, és a többit sem fogom. Talán itt ha lesz időm majd belenézek, de azt hiszem jobb ha nem teszem. Itt pláne nem kéne elbőgnöm magam.

Tündi
Vendég
 


TündiKép
Majd meglátjuk mi lesz ennek az egésznek a vége.
Egyébként pont ma olvastam, hogy valamelyik kórházban a lombikoknak 24% ikerterhesség. Ugyhogy ezt sem lehet biztosra venni, ahogy semmit sem.
Holnap sok minden eldölhet. Onnantól kezdve viszont nincs pardon és többé nem lesz helye nálam a "félelmeknek", negatív gondolatoknak és a pesszimizmusnak!

PilisKép
vedd tudomásul, hogy én nagyon bírom a "butaságatdat"!
Drukkolok nektek!

JuraKép
na mi van azzal a teszttel? Már rég elmúlt a szerda! Most akkor hányat kell még aludni?
Ne hagyd Juditot egyedül az e heti zebrás "táborban"!
Drukkolok!
Stella Kép

Kép
stella9
 
 


Tündi!
Köszönöm szépen az infótKép, akkor majd ha itt lesz az ideje én is belevágok a joghurtos projectbe.

JURA TESZTELJ!!
Kinga79
 


Sziasztok Lányok!
Én 4 évet vártam a babára, mondhatom küzdelmes volt.3 inszemináció, természetgyógyászati cuccok stb. és nem sikerült.Amikor pedig tavaly már feladtam a dolgot akkor egy nyaralás alatt összejött a Patrik fiam, aki most 5 hónapos.Ne akarjátok görcsösen, ez jótanács . Noémi
nolac
 
 


Szia Nolac!

4 év? Az rengeteg! Tudod, mi is sokat beszélünk itt erről hoyg ne akarjuk görcsösen meg minden. De azt hiszem ezt nem lehet szavakkal elrendezni. Egyszerűen agyban el kell tudni fogadni azt, hogy a baba akkor jön amikor ő akar és ő tudja mikor a legjobb. Ez egy folyamat, és nehéz eljutni odáig Kép

Tündi
Vendég
 


Igazad van Tündi.Én is ezt tettem.Azért is nyugodtam bele mert az orvosom azt mondta, hogy a legközelebbi már lombik lesz és a sikertelen inszeminációk után abba jobban bíztam, de szerencsére nem kellett.Utólag már könnyen beszlek én is, de már átlátom az akkori érzéseimet. Noémi
nolac
 
 


Mea
Ez a minimális hőcsökkenés szerintem nem számít. Hisz nem lehet mindennap pontosan ugyanannyiKép
Szerintem a pocifájás bármilyen formája előfordulhat koraterhességben, az enyhe szúrkálgatástól egészen a mensihez hasonlító görcsökig. Nekem speciel a petefészkeim tájékán szúrkált jó sokáigKép

Stella
Ne azt nézd, hogy hogyan lesz babátok, hanem azt, hogy lesz és készKép Ráadásul akár kettő isKép És 100%-ig csak a tietek lesz, a dokibácsi csak besegít a dolgokba. És a császár sem tuti, hidd el, volt már dolgom gyönyörű természetes úton született ikrekkelKép Ez a fekvésüktől függ, na meg az érettségüktőlKép
Vígasztald magad azzal, hogy mennyivel rosszabb annak, akinek még a lombik se jöhet szóba, csak pl. az örökbefogadás. Vagy a Kaális fórumban van egy lány, akinek nincs saját petesejtje és petesejtdonorra vár. De aki adna szívesen, az nem adhat(mert csak ismeretlen személy adhat), aki pedig adhatna, az nem ad. Ez milyen kilátástalan helyzet.
Véletlenül se érts félre, szörnyű ami veletek történik, de meg kell próbálnotok nézni a jó oldalát. Nektek kiderült az ok, sőt elég hamar(a másiknak talán soha vagy csak nagyon sokára derül ki), megvan rá a megoldás, a lombik, és az orvostudomány mai állása szerint ez már "könnyen" kivitelezhető. Te, úgy néz ki, hogy rendben vagy, fiatal vagy és egészséges, ami nagyon fontos tényező, hisz mégiscsak te hordod ki 9 hónapig. Szeretitek egymást annyira, hogy ezt végig tudjátok csinálniKép Akkor hol itt a gond?Kép Jövő ilyenkor már simán babázolKép

Pilis
Szerintem másképp tedd fel a kérdést a 'ma megint megjött'-ben. Az, hogy mit ajánlanak enni, az elég tág fogalom. Kérdezd úgy, hogy a méhnyálkahártya vastagítására mit ajánlanak. Nekem a Zituska nagyon gyanús, hogy tudja, mert anno a Closty-s topikba együtt írogattunk, és ott mintha nagyon vágta volna eztKép
Mármint ha még érdekelKép

Egy szülést én bármikor végig tudok bőgni. Míg nem voltam babás, addig isKép (merthogy az előző Szülőszoba sorozatot is végignéztem, önkínző módon) Szerintem ennél szebb dolog nincs a világonKép

Judyt
Már Ezvicc Juditnak is mehet a baba a táblázatban, nem? Hisz van róla UHKép Csak, hogy örüljönKép És hogy még jobban nézzen ki a sok baba az elejénKép

Jura, Judyt, Mea, Annácska
Mikor teszteltek? Mikor kell drukkolni? Most akkor keddig meg se tudjuk az eredményt?
Jura, te a 32.nappal különösen jól állszKép

Babus+ éjszakai pocakbulizós Kristóf, aki hajnalban talán még csomagolt is egyik pocakoldalról a másikraKép

Kép
babus2005
 
 


Nolac
Nem semmi ez a 4 évKép Minden tiszteletem a tiédKép

Tündi
Te kérdezted a múltkor, hogy mit jelent a Kristóf név?
Most megnéztem: Krisztust hordozót jelent.
Amúgy tök érdekes, apuci Krisztián, a fiacskája Kristóf, apuci névnapja március 13., fiacskája névnapja március 15. Mennyi hasonlóságKép

Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?