Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szöcsi köszi az infót!

Ma ebbe a boltba csaviztunk érdemes az oldalt megnézni! :lol: :lol: :lol: :lol:

http://sugarshop.hu/index.html

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok Csajok!

Bocs, hogy eltüntem de full kiakadtam.Ugye volt az a mellgyulladásom abból hamar kijöttem de a tejcinek annyi lett :cry: Kornél nem akarta a gyulladt cicit, és tökre felhígult a tejem már nem volt elég tápláló.Közben lelkileg is annyira kikészültem, hogy nem tudtam aludni, szülés utáni depi....gyszert is kaptam.Borzalmasan érzem magam időnként.Valszeg a 103 nap kórház stressze most jön ki rajtam.

Kornél cuki már 5 kg, szépen fejlödik.Átalussza az éccakákat este 9-től reggel 7-ig alszik, sokat vigyorog:)

Elnézést, hogy csak magamról írtam....majd jövök ha jobb formában leszek!

KépKép

Kép
keny
 
 


Tilli drága! Örülök, hogy visszajöttél.

Baba, jobbulást az orrocskának.

Keny, szegénykém! Sok-sok vígasztaló ölelést küldök!

Lois, én is csak lesek fogzás ügyben... :shock: 8)

skrisz72
 
 

 
 

Kenym, itt is ölelés!
Kornélt ma láttam webkamerán és nagyon cuki!

Skrisz, ma is bent voltál?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani: a cukrászda szuper, istenien néznek ki azok a torták, nyami!

Keny, szegénykém, nagyon nehéz lehet:( Jó, hogy orvoshoz fordultál és remélem, hogy a gyógyszer segített, vagy segíteni fog. Mit mondtak, hogy a tejci még visszajöhet?
Vendég
 


Baba, igen. Minden pénteken. Tök jó így nekem. Nyugodt vagyok, hogy a gyerek anyuval van, és nem bölcsiben. Mikor hazaérünk sokkal több türelmem van, mint egyébként. Egész délután nevetgéltünk Esztivel.

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Vanda:

Torta finom volt, glutén és laktóz mentest kértünk de így is jó lett. Főzést így már megértem, rengeteg pénz a bébiétel.

Katerina:
Köszönjük a szülinapi köszöntést.
Nem evett egy falatot sem pedig azért lett laktózmentes, hogy nyugodtan ehesen belőle, csak maricsgálta a krémet de le nem nyalta volna.
Sinlacot nem ette meg soha, öklendezett tőle akár magába volt akár keverve.
Tápszer:
Biztos azért iszik többször Gréti mindig is kis bélpoklos volt. :D
Ez még szerencsére most is megmaradt bár 2 napja igen válogatós lett.
Scampot én is imádom.

Skrisz:

Tej kérdést nem tudom de ahogy itt az anyukákat hallom 2 éves korig adják a tápszert reggel és este , utána térnek át tejre.

Baba:

Anyagit megértem, katasztrófa ami itt megy. Autó törlesztőnk már jóval több mint az elején de hitel szerintem nem fogyott semmit. Még 3 év és soha de soha nem veszünk fel deviza hitelt az tuti.
Itt is hideg van , fűtés majd okt. közepétől, lakók nem akarnak elöbb bekapcsolást. Marad a hősugárzó és majd jöhet megint a 60.000._ számla az eon-tól.
Gréti is náthás lett sajnos, adom neki a cebiont amíg nem lázas nem viszem orvohoz.


Lois:

:D köszi, repülést én sem merném bevállalni. Gréti olyan zsizsik.

Rani:

Mi paplanozunk, ikeába vettem neki még mielőtt megszületett, szerencsére nem bújik el alá inkább ráfekszik ha melege van, de egész jól elviseli magán.


Keny:

Kitartást és gyere amikor tudsz. Kornélka nagyon cuki lehet, kép?

Till:

Jó, hogy jöttél.


Nagyn hideg van még mindíg, tegnap átköltöztünk Gréti szobájába ment a fűtés éjjel is erre reggelre megadta magát. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ már én is kezdek náthás lenni, olyan bosszantó ez a fűtés. :(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Szisztok!

Keny remélem hamar jobban leszel!!!
Ahogy Twist is írta jó hogy dokihoz fordultál!!!!!!!!!!!!

Nikó nem semmi akkor nálatok is jó hideg lehet!
Szerencsére nekünk egyedi fűtésünk van és így meleg.
Jajj hát igen a hitel, sajna nekün a lakás is devizás, és még van egy jópár évünk gndolhatjátok! :(

Ma reggelre apa beteg lett.
Tegnep éccaka hányni kezdett és hőmeije is van.
ÓÓÓ úgy sajnálom elég carul van.
Ém meg így nem tudom csinálni a hétvégi dolgaiamat sajna (takarítás stb.) és úúúgy utálom ha így marad a kecó. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Na úgy néz ki apa benyalta az influenzát!
Aggódom mert reggel Milán ott alukált kettönk között! :roll: :(
Remélem nem kapta el!
Járvány van, szóval mindenki nagyon vigyázzon!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny! Nálam is befigyelt a szülés utáni depresszió, a kórházban túlestem rajta. Lelkileg erősítsd magad, hamar átmegy! Tejci: mai napig nem tudom, mi a jó, nekünk nem ment a szopizás, így a gyűjtőből hordtam nekik az anyatejet+1 hónapig a dokinőm lánya adta a tejet. Mai fejjel nem agyalnék ennyit, akkor azt hittem, én vagyok a világ legbénább nője, amiért nincs szopizás.
Puszi Kornélkának, csavarogjatok sokat!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Jó reggelt! Nálunk köd van. Gyönyörű szép, ahogy megsüti a nap. :)

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Köszi a vígasztaló szavakat!Már kezdek jobban lenni :)

Rani!
Hogy vagytok Milán ugye nem lett beteg!Jobbulást a férjednek!

Szöcsi!
Már nem izgatom magam a szopi miatt így alakult.Amúgy még egy hónapig van anyatejem a fagyasztóban, kvázi minden nap egyszer tejcit kap a kisfiam.pusza a kicsiknek!!!

Skrisz!
Hát igen itt az ősz.Esztikéd tán már szalad is? :lol:

Nikó!
Fütésetek megjavult?

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, igen, már szaladgál! :lol: Irtó nagy lendületet vesz időnként.

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Volt pár percem,így benéztem hozzátok is! :D

Hú,hogy nő mindenki gyermeke,babája! :D

Keny!
Sajnálom a depit...az ikrek után pár hónappal nálam is kezdett eluralkodni,de nem engedtem...Azt vettem észre,hogy még délután is pizsiben vagyok,demmi nem érdekel,nem törődtem magammal...stb...aztán megráztam magam és nem lett belőle depi.Remélem most már minden okés!!!

Niko!
Utólag kívánok boldog névnapot Neked!Grétinek meg boldog szülinapot,igaz már kicsúsztunk a 8 napból.Bocsi! :oops:

Raniko!
Remélem Férjed jobban van és a kis Milán sem kapta el!
Járvány? :shock: :? Jujj,ezt nem hallottam.

Tej:Én kb. 15 hós korukban tértem át a tápszerről a tejre.Forraltam még vagy 3 hónapig nekik.Aztán olyan 20 hós korukban elhagytam a reggeli tejet,mert azt vettem észre,hogy nem reggeliznek.Így már csak este kapnak elalváshoz...még most is. :D

Paplan :arrow: Én hálózsákba dugom mind3-mat.Praktikus,mert nem kell éjjel takargatni,ha meg reggel felkelnek a nagyok,akkor leveszik és szaladnak be hozzánk a hálóba. :D

Fogak :arrow: A nagyoknak 16 db. van...meg jönnek még a hátsók is,de már rég nem tudom nekik számolni...harapnak,ha a szájukba nyúlok. :lol: Múltkor mókázás közben lestem be nekik,akkor látta,hogy áttört mindkettőnek...talán még 2. :roll:
A picurinak is jönnek a fogai...de még nem tört át...imádom,hogy még fogatlan. :D

Mi jól vagyunk...A nagyok egyre többet dumálnak,édesek...istenien megdumálnak mindent a saját ikernyelvükön,csak lesek. :D
Pannikám kis anyáskodó Rasival szemben,imádja a Babit.(így hívja,ez rajta is amradt...szerintem felnőtt korában is Babi-zni fogjuk :roll: :lol: )
Az ikrek heti 2x Csaná-ban vannak,imádnak oda járni és látom,hogy nagyon sokat fejlődnek.Már olyan nagyok!
A kis tündérkém...Babika meg egy álom kisbaba. :D Csak a mosolyból és kacagásból áll...Ő tényleg az a nagybetűs BABAAA!
Szóval jól vagyunk,szinte egész napos a pörgés a 3 gyerek mellett,de ahogy az ikrek nőnek,okosodnak,önállósodnak,úgy egyre könnyebb.Legalábbis most ezt mondom,mert most sokkal egyszerűbb,mint pl. fél évvel ezelőtt,amikor Rasi-Sári megszületett.

Mindenkinek további szép szapot kívánok...az enyém szép,mosolygós...mint itt nálunk az időjárás.

Ági

pálgi
 
 


sziasztok!

Keny, sajnálom a történteket, de meglásd, hamar kijössz belőle! Kornél szuperalvó! :wink:

Rani, remélem a gyerkőc nem lett beteg. Tényleg sokan vírusosak. Köhögés a sláger. Mi már túlestünk mindketten rajta.

Krisz, cuki lehet Eszti, ahogy járkál.

Vanda , ágy megjavult?

Velünk minden ok., 22+ 3 van ma, baba mozog, néha már láthatóan rándul a köldököm magasságában a hasam.
szép vasárnapot!
nani72
 
 


Sziasztok!

Keny:

Örülök, hogy jobban. Gréti szobájába nem jó a fali de a tartalék kis fűtő még működik. Már sajna az én torkom is fáj, Gréti ma írtó pörgő forgó, csak én nem bírom a tempóját. :D

Pálági:

Nagyon szépen köszönjük a köszöntést mind ketten. Nagyon rohan az idő, Rasi cuki lehet. Mi sem panaszkodhatunk mert Gréti is egy jókedvű baba.

Nani:

Gratulálok a betöltött 22. héthez, meg a mocorgáshoz nagyon jó érzés amikor ficánkol a babó a pociban.

Rani:

Apának jobbulást!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Rani, jobbulást kívánok!

Nani, köszi az iwiw-es dícséretet. :oops: Picúrról fotót nem akarsz nekünk mutatni meg pocakfotót????

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babi, pocakfotóm nincs :oops: , ami a babáról készült a 19. héten, azt feltettem. Nincs több, mert az orvosom uh gépe nem ad.
Fene bánja, csak a baba rendben legyen. :wink:
Talán elmegyek még 1x 4d-re, de majd később. Van itt Újpesten a sétáló/átjáró házban, ott voltam múltkor is.
De az Oxigén wellnesben is lett babamozizási lehetőség. Nagy biznisz ez.
nani72
 
 


Keny, még neked egy gondolat, hozzám minden nap járt egy pszichomókus a szülés után, mert irtóra magam alatt voltam. Aztán mondták a nővérkék, hogy ők tudnak papot is hívni hozzám :shock: . Na, akkor kijózanodtam! Azóta, ha depis vagyok, rágondolok a sztorimra, és elkap a nevetőgörcs. Utólag minden átértékelődik...

Pálgi, de jó volt olvasni rólatok! Gyere gyakrabban, ha tudsz!

Babavárósoknak, pocaklakóknak szép hetet!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Jövök fotókkal:

Nézzük a traktorokat (anya meg őszül):

[törölt kép]

Szülinapozunk:

[törölt kép]


[törölt kép]

Kicsi vagyok, székre állok, TATTÓÓÓÓ-t (traktort) kiáltok:

[törölt kép]

Sok gyerekkel:

[törölt kép]


[törölt kép]



Nani!
Ágy talán szerdán megjavul, de az én hülyeségem. Ugyanis mellé szoktuk tenni a kaputelefont, mert minden idióta szórólapos, ögynök, hittérítő és egyéb borzalom alvásidőben áll neki csengetni, én hülye meg nem tettem vissza, amikor a mestert vártam. De nincs gáz, aludni lehet rajta, csak kicsit macerás összecsukni. :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok!

Köszönöm apa nevében is a jóbulásokat.
Háááát még tartós tejet nem veszek nek! :lol:
Csak vicc volt, úgy néz ki megmarad!
Nagyon magas volt a láza sugárba hányt.
Ma már jobban van bár mindene fáj.
Két napja fel se kelt.
Ügyeletet hívtam ők mondták, hogy járvány van 200 betegük van.
Még nem jött ki rajtunk semmi hála pedig pénteken sokat volt MIlán apánál és köztünk és szuszizott.
Remélem mi megúztuk.(két napja apa száműzve van a hálóba)
HOlnap irány a doki mert fáj a melkasa remélem nincs gond.
Na ennyir róla. :lol:

MIlán nagyon ügyes már úgy nyomja fel a popót, hogy a talpa nem lábujhegyen van hanem talpon.
Rajta felmászva félig már fel is állt.(na persze nem segítek neki)
Egyre ügyibben mászik.

Vanda gyönyörűek ezek a gyerköcök!!! :wink:

Keny a lényeg, hogy te jobban vagy!!!
Szupi, hogy van tejcid a fagyóba.
Jajj míg el nem felejtem, ha jól láttam honap Kornélka névnapja lesz!!
Hát sok Boldog Névnapot a picúrnak!!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Szöcsi, na ezen én is jót röhögtem. Este még pizsiben? No, ismerős..

Rani, ez durva :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani, boldog 7. hónapos Milán babának!

Baba: hogy vagytok? Tessék mindig mesélni, nagyon várom a beszámolókat!

Keny: Kornélkának nagyon boldog névnapot!!:)

Vandus, szép a kiscsaládod, jól néztek ki, nagyon jók a fotók! Gyümölcstorta finom lehetett!

A keresztelő megvolt nálunk hétvégén, gyönyörű volt, nagyon potyogtak a könnyeim, mert elmondták, hogy mennyit vártunk a pici lányunkra és eszembe jutott az a sok gyötrelem. Dorci ügyes volt, énekelt képzeljétek:)) Mindenki mosolygott, olyan cuki volt, sőt a lábával is ütötte a ritmust:)
Kép
Vendég
 


Twist, örülök, hogy annyi herce-hurca után jól sikerült a keresztelő. Nagyon cuki. Majd vmikor msn-en összfutunk picit?
Fannika általában éjjeleket átalussza, ma ugyen 2-kor szólt, hogy éhes. Este 8-kor evett, tehát jogos. Majd 1/2 7-kor kért. Mindkétszer 120-at evett. 100 alatt már nem is adja:))).
Édes kis cukorfalat. Iwiw-re tettem friss képeket, akit érdekel.

Keny: Kornélkádnak sok boldogságot! Neked meg pusszantás.

Császáros csajok! Ki meddig vérzett szülés után? A dokim azt mondta, 2-3 hét, de még picit van. Meddig normális? Más gondom nincs, de a 6 hetes kontroll nem lesz, mert dokim külföldön. Azt mondta, hogy ha gond van, akkor a helyettes kollegáját hívjam, ha nincs gond, akkor csak formaság az egész és ráérek nov.ben menni. Nem aggódok semmi miatt, csak érdekelne, hogy az, hogy még vérzek, az okés-e, ha a 6. hétig sem múlik el, bár sztem el fog. Csak tájékozódok :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Volt ismerősöm, aki még a 6. hét után is vérzett picit, nem kell izgulni, nincs semmi gond.
vovanda
 
 


Twist!
Örülök, hogy minden jól sikerült. :D
vovanda
 
 


Baba, én úgy emlékszem, hogy több mint négy hétig véreztem utána. Megyek majd iwiw-re leskelődni. :lol: És tessék felöltözni napközben, ha férjet is akarsz magad mellé! :wink:

Ági, de jó volt olvasni a soraidat! :D Örülök, hogy ilyen boldog vagy! Puszi neked!

Vanda, ááááááá a frász kerülgetne.... :shock: :lol: :lol: az az ágy szélén álldigálás..... :shock:

Twist, jaj de édes ez a gyerek! Olyan szép abban a ruhácskában! De amúgy is gyönyörű!

Kornélnak boldog névnapot!

Ha van közöttünk Mária, akkor neki is!

Keny, nekem 3 hónap után jött a depresszió. Karácsony előtt tört rám. De sok-sok beszélgetéssel Anyukám kirángatott belőle.

Lois néni, hol tetszik lenni?

Nanikám, csinálj már pocifotót!

Angel család jól van? Régen írt már.

skrisz72
 
 


Sannah, mi újság veled? Ezer éve nem voltál, hiányollak!

Köszi Dorci dícséreket:)

Baba, én aszem 5 hétig véreztem, azt hittem, hogy a 6 hetes kontrollig meg sem áll, de csak abbahagyta. Aztán kb. 1 hét múlva megjött a rendes mensim is. De azóta nem véreztem még egyszer sem, tudom értékelni:)

Ja: Vandus, ismerős a ruci? Köszi nagyon! Szép volt.
Az a traktor nézős fotósorozat gondolom okozott néhány ősz hajszálat, mi?:)

Képzeljétek, kaptunk bio-banánt, nem gázzal érlelik, babák is ehetik. Nem is tudtam, hogy van ilyen. Bioboltból hozták nekünk ajándékba.
Vendég
 


Skrisz!
Engem is a frász tör, de eddig egy esés volt, az is az ágyra, úgyhogy Dani csak röhögött rajta.

Twist!
lestem a rucit, csini a leányzó.
Hülye traktorok meg már elhúzhatnák a csíkot, csatornáznak előttünk, falra mászok. Tiszta sár minden, parkoló feltúrva...
vovanda
 
 


Skrisz, van az a rugós hintád, amit jobban ajánlanak, mint a bébikompot? Hogy hívják azt és hol lehet kapni? És hány hónapos kortól javasolt?
Vendég
 


Keny!
Kornélkának Nagyon Boldog Névnapot Kívánok! :)
Minden rendben lesz! Sokat emlegetünk a csajokkal!
Puszillak: Renike83 :)

Lilypie First Birthday tickers
renike83
 
 


Csajok!
Nagyon köszönjük a névnapi köszöntéseket!!!!!!!!
Puszillak benneteket:Kornél :P :P :P

KépKép

Kép
keny
 
 


sziasztok!


Vanda, nagyon szépek vagytok! Isteni az ablaknál álldogálós kép! :)

Dorottya baba igazi szép kislány!

Kornélkának sok boldogságot, anyuja meg gyógyuljon ki mindenből!

Szöcsi, ez a pap-os sztori tetszett! :D

Egy jóbarátném 1 hónapja szült, ő is depis , állandóan sír....úgy sajnálom, na meg persze mindenkit aki belekerül...........én se fogom megúszni majd??? :shock:
Van olyan, aki nem kerül bele a depibe?

Baba, Fanni nagy zabagép! jobban mondva szopigép. :)

Ma felvehettem a postán a táppénzem. Egyéni vállalkozóként a táppénz ugye 60 %, és abból még 30 %-ot levonnak. Így még a fizum 50%-át se kapom meg. :evil: ( dühítő)

pusz mindenkinek.
nani72
 
 


Nani, simán megúszhatod depi nélkül. Nem mindenkinek jön. :)

skrisz72
 
 


Lányok, bocsi, semmi időm olvasni. :oops:

SOS kérdésem van: Melitta nagyon szenved a "nagydologgal". Tegnap előtt reggel volt produktum, de mostanában eléggé száraz. Eszik gyümölcsöt, joghurtot minden nap. Iszik kb. 600ml tápszert plusz szopizik napi kb. négyszer. Ennek ellenére elég száraz a széklete, egyszer volt már olyan, hogy csak az én segítségemmel és nagy erőlködéssel tudott megkönnyebbülni, még egy csepp vér is kicsordult. Most tiszta ideges vagyok, mert most este is úgy hiszem, hogy a hasa miatt sírt, ( Ill. valami tutira fájt neki) és nem szeretném ha az lenne, mint múlkor. Próbáltam neki egy fél glicerines kúpot bedugni, de annyira feszített, hogy nagy nehezen, második próbára sikerült, de nem is maradt benn soká. :( Nincsen valakinek tuti jó módszere, hogyan lehet segíteni neki? És arra, hogy hogyan tudnám kicsit csúszósabbra változtatni a székletét?

Ki vagyok kissé, anyukámat ki akarta rabolni egy kisebbség, nem sikerült neki, viszont szegény anya térdre esett eltört a keze. És nem segített neki persze senki!!!!!

Ja és megjött, szóval remeg a gyomrom, sírhatnékom van.

Szép estét Mindenkinek!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina te szegény akkor most nem lehet könnyű!!
A rablás miatt inkább nem mondok semmit, mert senkit nem akarokmegsérteni azzal amit legszívesebben leírnék. :evil:
Milán is nehezebben kakil de szerencsére azért megy neki.
Én is csak sok rostos dolgot mondanék, őszibarit, szilvát stb.

Baba szerintem is tök normális a vérzés én is véreztem még ilyenkor no persze nem császáros voltam.

Helyzetjelentés: Apa jobban van, holnap megy dokihoz mert a háta és a melkasa fáj, remélem nincs tüdőgyuszija.
Nagyon szédül még szóval nem száz.
Mi hála jól vagyunk!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Nani!
Nyugi, nem kerül bele mindenki. Szülés után pár nappal jön a baby blues, ez 1-2 hét alatt általában elmúlik (jó kis bőgőmasina leszel). A barátnődnél inkább erről lehet szó, úgy látszik, nála tovább tart. A depi már egy ennél sokkal komolyabb dolog. Szerintem a tüneteknek mindenképp olvass utána, hogy felismerd, ha gáz van.
Abszurd módon egyébként olyan nőknél gyakoribb, akik sokat vártak a babára. De nem törvényszerű, hogy kijön. Kenynél pl. szerintem az lenne a furcsa, ha a több hónapos kórházasdi semmilyen formában nem jött volna ki.
vovanda
 
 


Katerina, nagyon sajnálom! Szegénykém, jól összejött minden. Van egy blogos ismerősöm, ő kínlódott nagyon sokáig a kakival. Priviben elküldöm az elérhetőségét.

skrisz72
 
 


Kat!
Neked akartam még (most jutott eszembe) Duphalac szirupot próbálj neki adni, csak kérdezd meg az adagolást, mert arra nem emlékszem. Halál édes lötty, biztos, hogy be fogja venni. Kicsit lazítja.
vovanda
 
 


Vanda!
Gyerkőcök tündériek:)De azzzé az ágy szélén álldogállós szívrohamos :shock:

Rani!
Na de jó akkor Ti nem fertőződtetek meg!

Twist!
Keresztelő :P Dorcika naggggyyyon édibédibébi :lol:

Katerina!
Szegény anyukád basszus...tudnék írni erre valamit de nem épp szalonképes itt a fórumon :twisted: Jobbulást Neki!
Kakihoz nem értek Kornél egy f@startály fenn be lenn ki :lol: Viszont minden nap adok neki pár korty kamilla teát amibe dobok egy mini csipet köményt.Állítólag ez hajt egy kicsit.
Menzesz brrrrrrr......de pár nap és elmúlik

Nani!
Te nem leszel depis nyugi!!!!Nekem is a sok kórház hozta ki :cry:
Kicsibabukád jól viselkedik???

Sannah!
Mizu veled nagyon eltüntél, hogy áll a baba szoba?

Lili!
Rólad is rég hallottunk??

Baba!
Fannika a kis bélgép, 120ml az szuper :lol:

Renike!
Kösziiiiiiiiiiiii:):):):)

Mi jól vagyunk, Kornéllal tegnap voltam csípőszürésen és UH-on minden okés.A külső talpéle egy picit befelé fordul azt kell masszírozni minden nap.Olyan aranyos volt hang nélkül hagyta a vizsgálatokat vigyorgott a dr nénire.Tök jó kisfiú átalussza az éccakákat, ez nekem nagy könnyebbség!És soxor nem kell altatnom leteszem a kiságyba és magától elalszik :wink:

Lois!
Te is nagyon lapítasz :lol:

Skrisz!
Esztikének meg csak úgy egy nagy cuppppppp!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Életjel...

Keny, Kornélkának utólag is BOLDOG NÉVNAPOT!
Neked pedig NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT! (tudom, csak holnap, de nem biztos, h leszek)

Vanda, gyerkőcök mint mindig nagyon édesek, bár az ágyszéli ácsorgós húúúúh :shock:

Twist, Dorci nagyon cukiiiiiiiiii!

Katerina, sajnálom a történteket, jól összejött most Neked :twisted:

Rakok, néhány képet.


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Tudom, rég nem jártam erre, igaz olvastalak titeket, csak írni nem volt időm.
Sok látogatónk volt, (nagy a család). Peti baba nagyon jó fiú, zabagép és trotyigyár. Éjszaka tudunk tőle aludni, csak kis nyikorgással jelzi, h éhes. Nagyon imádjuk!!!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols, de jó, hogy dobtál életjelet! Peti baba nagyon széééép! Tök cuki, és milyen picike a hordozóban:)) Később majd ki fog lógni belőle. Jól vagy? Pocakod jól van?

Keny, de jó, hogy te is jelentkeztél!:) Gratula a jó csípőszűrési eredményhez, hurrá!:) Masszírozást hogy kell csinálni, a talpát, lábélét kell masszírozni?
Vendég
 


Keny, szuper, hogy rendben volt minden a csípőszűrésen! Lábikó simán helyrejön. Én totál paráztam, hogy Eszti lába nem jön helyre, de tök szép már, nem is látszik, hogy "kacska" volt. :lol:

Bols, irtó édes a babátok! Becsüld meg ezeket a szép éjszakákat! 8)

skrisz72
 
 


Bols!
nagyon édes!!! :D
vovanda
 
 


sziasztok!

Bols-Petike, irtó cuki vagy!

Katerina, ennyi minden........... :shock: :? ölellek.

Rani, sztem zavard el a párod orvoshoz, vagy hívjátok ki, nem szabad ezzel játszani.
Az én párom még aug-ban elkapta ezt a vírust, hetekig húzta, orvosnál nem volt, makacs férfiember, halálközeli állapotnak kell legyen,hogy orvos lássa. Én 1 hétre rá kaptam el tőle,de már jól vagyok. Vigyázzatok amennyire lehet.
nani72
 
 


Csajok!
Angelről tud valaki???
vovanda
 
 


Én is itt :arrow: Olvastam, csak írni nem volt érkezésem :oops: Sokat mentünk, kihasználtuk a szép időt, játszóterekre merészkedtünk :roll:
De gyerekem mára full belázasodott, 14 hónap alatt először :arrow: Gáááááááz :?
Na, holnap úgysem megyünk sehova, majd jövök és osztom az észt :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2010.09.15 09:36-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Zének jobbulást!
vovanda
 
 


Lois, hess láz! Puszi Zének.

skrisz72
 
 


KicsiZé, jobbulást!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: