Új privát üzeneted érkezett!

Menion!
Istenem........ :cry: :cry:
Ez annyira....beleképzelem magamat a helyedbe...és bőgök,komolyan.....sajnélom, hogy mindezeken a dolgokon kellet keresztülmenned/mennetek, de azt gondolom Neked a sors valamiért ezt szánta, mint ahogy nekünk is sokmindent...és sokkal sokkal jobban tudod értékelni a világ kis dolgait.....mint mások!
Küzdelem..ez az élet...!
De most már minden rendben! Picilány erős.....és a Mamája is az!
Örüljetek nagyon egymásnak..... :oops: :cry: :D :oops:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Gabi!
Jaja, valami alakul....de még maradjon a helyén! :wink: :)
Roli baba aktiv...biztos gyakorol...őőőő....focista....táncos....vagy? :wink: :D

Vasalódeszka: A sok Rolicucc...ugye-ugye....!!!!

:P :lol: :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


igen ez még jobban megerősített és persze jobban értékelem hogy velem "csak"ennyi történt...a kórházban meséltek a többiek is sok szörnyűséget és láttam is cifra olgokat...
de szerencsés vagyok hogy nekünk a betegségem mellett is elég gyorsan összejött a baba a vetélésem után és az első baba pedig elsőre sikerült...mások évekig próbálkoznak vagy milliókat fizetnek és járnak kezelésekre hogy sikerüljön!!!

nálunk nincs nagyi vagy nagypapa...minkettőnknél sajnos meghaltak így nincs ilyen segítségünk...
:cry: milyen boldog lenne az anyukám.....

nem jön össze a vonalzó...nem érkezik a regisztrációhoz az aktivációs email másoszor se...
menion
Budapest
 
 

 
 

Menion!
Ha azt mondom nem irigyellek, akkor elhiszed Nekem ugye?!
De valóban.....csak pozitivan kell a jövőbe tekinteni, különben nem tudnánk egyik napról a másikra létezni sem!
Hiszen a világból is annyi, de annyi negativ hullám és impulzus ér Mindannyiunkat..éppen elég azt is feldolgozni, hogy lassan megöljük a földünket....kiirtjuk a saját fajtánkat...és az állatvilágot...
Gyermekeink lehet azt sem tudják majd mi az a Tigris.....vagy Leopárd...mert eltűnnek..eltűntetjük őket....

És a "Nagyemberek"....mint például Putyin...b...meg....a nagy vadászember....lelő egy szibériai Tigrist és semmi nem történik...
Bocsi, hogy ezen lovagolok, de kikészit az emberi butaság...és érzelmi beszűkültség!

És amit nap mint nap az utcán látsz, borzasztó! :cry: :( :? :!:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


hát igen...én nagyon szeretem az állatokat...önkéntes vagyok egy állatmenhelyen de most sajnos ezt se csinálhatom...

régen amúgy nagyon depis voltam...volt hogy hangulatjavítót is szedtem de aztán rájöttem hogy a probléma nem velem van...
a környezetemmel van gond...
azóta szép lassan rendeződött az életem és most jutottam el oda hogy úgy érzem sinen vagyok!
megtaláltam a párom és lesz egy kislányom és van szép házam! minden most a legszebb...
anyukám is azt mondta hogy az volt a legboldogabb időszak az életében mikor minket várt a tesómmal illetve amikor kicsik voltunk...
hát eddig úgy néz ki ezt én is elmondhatom...
menion
Budapest
 
 


Menion!

Brutális impulzusokat kapunk a külvilágtól....és mostanában Nekem is egyetlenegy pont van az életemben, ahova ha belépek olyasfajta eufórikus hangulatom lesz, amiben benne van a boldogság, nyugalom, öröm...és elmulaszt minden kinomat....

Ez pedig az a 10 nm szoba, amiben várva várt Kislányom Dalma kuckócskája van.....és előszőr érzem Én is életemben,hogy mindenem megvan...olyan dolgokat is észrevettem amikfelett eddig elsiklottam, és rácsodálkoztam, hogy jéééééééé hát ilyen is van...aztán kiderült évek óta a szemem előtt volt..csak... :roll:
:cry: :)

....de most minden kiarkósdarabka a helyére került.....pedig nemis olyan régen még borulni látszott minden.....döntések..döntések... :!:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


ha az ember nem érzi magát erősnek akkor nem is lesz az...
minden azon múlik hogy belűl hogy ítéljük meg magunkat és a környezetet...
mert problémák mindig jönnek de ha az ember úgy fut neki hogy erős és tudja hogy megoldja akkor meg is fog oldódni....
valahogy akkor segít is a szerencse és valahogy minden összejön ahoz hogy boldoguljunk...
azt vettem észre hogy minden megoldódik és az ember mindent kibír....csak idő kérdése...
menion
Budapest
 
 


most pl a vonalzó sehogy se jön össze...5x próbáltam és már a picibabán és a mamaneten is...nem érkezik az email a regisztráláshoz....
menion
Budapest
 
 


A lilypie-os oldalon nem kell regisztrálni
ott csak megcsinálod a vonalzód és megkapod a kódod és azt bemásolod ide!

http://lilypie.com/

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


sajnos idegennyelvet nem beszélek...eljutottam az időpontig de ott nem tudom melyik ablakba mit kell írni
menion
Budapest
 
 


Sziasztok :!:

Egy gyors bejelentkezés...itt a kép a baba kocsiról :wink: :!:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

És egy pár baba ruha...

Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


húúú jól néz ki!!!
nekünk is megvan már a nővéremtől megkapom...annak qvinnie asszem a márkája...elég jól néz ki az is..3 kerekű és jól fordul...az uncsihugival már sokszor teszteltem :-)
menion
Budapest
 
 


Menion! Boldog szulinapot! Es gratulalok az eskuvohoz is!
Te aztan tenyleg nagyon eros csaj vagy..... Le a kalappal elotted!

Orsi,Vivi! meseljetek nekem meg a csirkecombikrol,fasirtrol,hatha megjon az etvagyam es eszek valami husit en is :oops: :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


az elsőnél azt írod, be,hogy mi a várható időpont amikor szülsz

a másodiknál az utolsó menstruációd időpontját írod

Optional text to display above the ticker: ennél azt írod, amit szeretnél, hogy megjelenjen a vonalzódnál felül, ahol látod, hogy nekem Babóca van írva

x weeks & x days pregnant. About x days to go. ez elé is lehet írni, oda nem muszáj, nálam oda nincs semmi írva, csak azt írja ki, hogy hány hetes és napos terhesség, de odaírhatod Annát, bármit!

A kép tallózást még nem próbáltam, de lehet, hogy most ki is próbálom, mert van már képem Babóról! :)

A színnél pedig a háttérszínt választhatod ki, mint nálam a sárga!

Ha a Development stages-féle vonalzód választottad,akkor beállíthatod, h ne inch-be, hanem cm-be mutassa, hogy most ekkora!

És a végén a ticker code-nál pedig a Forum signatures-nél rányomsz a PseudoHTML, UBBCode and BB Code szövegre és akkor azt a z url kódot másolod be az aláíráshoz!

Remélem érhető volt! És sikerül!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Suzy
Nagyon jó a babakocsi! Tetszik nagyon! És a rucik is jók! :wink:
Köszi a képeket!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Suzy! Ez igazan szuper!!! :lol: :wink: :lol: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


köszönöm a gratulálásokat!

én most olyan kajcsit nyomok amit az én drága férjrecském csinált :D
csirkemell brokkolival takarva leöntve tejfölös sajtos tejszines izével és rá még tett sajtot a tetejére csak hogy nehogy kevés legyen :lol: aztán megsütötte és az icike picike Anna Flóra mind megeszi :oops:
na jó nem mind...igazából alig tudok enni mert hamar tele leszek...ugy néz ki már nincs annyi helye a gyomromnak...
menion
Budapest
 
 


na..megint valami husis....... :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Evita
Ja, azt el is felejtettem az aláírásom alá betenni...2-re megyünk...remélem tudok időben jönni, de ha még sem este jövök és beszámolok :!: :roll: :wink:
Látom már nagyon várod, hogy kiderüljön kis is lakozik odabent :wink:

Hencsi
Nagyon szép hétvégét Nektek is, apácska otthon lesz :!: :?: :wink:

Vivi
Szegénykém :roll: ezt jól benézted akkor :wink: köszi a drukkot :!: :wink:
Nem tudom milyen az a fúrt keretes szemüveg :roll: :oops: de biztosan szépet választottál, Én is szemüveges vagyok, de itthon próbálom nem hordani, de sokszor azért kell...most is rajtam van, mert fáradt is a szemem, meg minden olyan homályos, fényérzékeny is, sűrűn használok szemcseppet :!: :roll:
Én közelre sem meg távolra sem látok jól :cry: egyre rosszabb egyébként :roll: :cry:

Orsi
Ügyi vagy, már egyre jobban bírod a v.v-t, nem :!: :wink: :?:
Akkor szépen haladtok előre, Dalmus is ügyi volt :!: :wink: örülök neki :!: :wink:

Noémi
Hát nem irigyellek :roll: ezeken az orvosokon nem lehet eligazodni :roll: nem vagy egy könnyű helyzetben :roll: sajnálom :!: és fájt a mintavétel :?:

Menion
Sajnálom az autoimmun betegséget :!: gratulálok a kis puncishoz :!: :wink:
nekem is volt egy korai vetélésem decemberben :!: :cry:
Utólag is boldog szülinapot kívánok Én is neked és probléma mentes, boldog hátralévő napokat, heteket :!: :wink: örülök, hogy csatlakoztál hozzánk :!: :wink:
Én tudom, hogy mikor volt az első igazi baba mozgás nap, de ahogy írod nagyon nehéz sztem első babánál megállapítani, hogy ez most tényleg az volt-e...sztem nekem is hamarabb érezhető volt már a mozgás, csak mivel dolgoztam és nem tudtam, hogy mit is kell érezni, fogalmam nem volt :!: :roll: :wink: de most már egyértelműen tudom, hogy Ő az :lol:
Borzasztó amit veled műveltek :shock: :( Én is az egészségügyben dolgozom :roll: )
A legjobbakat kívánom nektek, sok-sok boldogságot :!: :wink:

Nagyon igaz, amiket írsz :!: erősnek kell lenni, tudni, hogy az ember mit akar és akkor menni fog minden és a legfontosabb, hogy csak is pozitívan :!: :wink: ez az Én mottóm :!: :wink:

További szép estét :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


na ost kiderül...
menion
Budapest
 
 


Köszi Csajok a baba kocsi dicsiket :wink: ugye, hogy nem látszik rajta, hogy használt :?: hát hülyék ezek az angolok, ha ezt már nem akarták használni :roll: majd akkor Cipike kihasználja :!: :lol:
Az első bolygókereke fixálható, 5 pontos biztonsági öv, teljesen ledönthető, jajjj nekünk is annyira tetszik :!: :wink:

A férjem már megint ralizott vele, pedig már nem is itthon tartjuk, mert nem akarom takargatni, kerülgetni, elvittem anyuékhoz, mert ott van egy nem használt szoba, de ott is csak hülyült :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Menion
Fincsi kajcsi :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szép estét Csajok, lelépek, annyira fáradt vagyok, holnap majd jelentkezem, addig is pusszantás, vigyázzatok magatokra és a babókra :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy! Inkabb kellemetlen volt,de eddig meg soha nem dugtak fel olyan izet..valami ujjnyi vastag csovecske volt,es szerintem azon keresztul dugta be a palcikat....mert bennem tartotta,amig a palcikat kivette a foliabol.

A dokikkal kapcsolatban..nem tudom,lehet,hogy jobb lett volna hazamenni szulni....ugy erzem,tiszta kaosz van ebben a korhazban. Habar itt az egesz elet kaosz :roll: :roll: :roll: De arra gondolok,szazezrek szultek itt,nekem is menni fog :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


naa és most...ha most se lesz vonalzóm akkor feladom
menion
Budapest
 
 


hát ez van....

én is megyek fürdeni és remélem most megkapom a masszírozást amit szülinapomra kértem :lol:
mert a kersztcsontom nagyon fáj meg a hátam meg a nyakam meg minden.... :(

szép álmokat és jó pihit nektek!
menion
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Suzy!
Nagyon szép a babakocsi,tök jó a színe. :lol: :wink:

Nomi!
kitartás!!!!már nincs sok hátra,reméljük a gyerekorvosok kicsit összeszedettebbek ott nálatok.

Menion!
Próbálkozz azzal a vonalzóval,nekem is így sikerült beletanulni. :wink:
Lehet,hogy csak én nem figyeltem,de meglehet tudni a keresztnevedet?

Orsi!
Jövőhéten már tényleg össze kéne futni! :wink:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jó reggelt lányok!

Rég voltam itt de remélem még emlékeztek rám?!:):)
Egy gyors és fontos kérdéssel fordulnék hozzátok!nemsokára indoluk magamnak krémet venni terhességi csíkok ellen...nekem a vichyt ajánlották bár nem olcsó...:(nektek milyen tapasztalataitok vannak??
aztán majd írok magmról de is csak kérlek segítsetek:)


Puszi

Kép
böbe baba
 
 


Böbe!
Én a DM-es babylove olajat használom,meg még itt néhányan.Szerintem nagyon jó és nem is drága (1000,-)

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Cukigabi!


na látom te már fent vagy:)
akkor ez nem kifejezetten csíkok ellen van?m akkor úgy keresem...és te esténként kened vele magad?

Kép
böbe baba
 
 


Lányok!

azért nem voltam sokáig , mert a munkahelyemen mindenki visszajött a szabiről és sajnos onnantól kezdve nem tudtam babanetezni,mert itthon még nem volt net,de tegnap est óta van:)
közben sokminden történt velem,bejelentettem a mhelyemen ,hogy babát várok,nayon jól fogadták és várnak majd vissza:):):)akkora kő esett le a szívemről:)közbe orvost is váltottam:)pénteken volt AFP-m de sajnos annak majd csak későb jön meg az eredménye , mert szerdán viszik el...de pozitív vagyok biztos semmi baj nem lesz:)
voltam szabadságon is 1 egész hetet,nagyon jó volt,de újra dolgozni már annyira nem:D:)
a szabi alatt beszereztünk egy nagyon jó babakocsit , használt de ebből semminem látszik rajta és jó áron volt:)nagy télisíthető,napfénytető,stb...minden ami kell:)közbe én is férjes asszony lettem:)
huh nagyjából ennyi:)

Kép
böbe baba
 
 


Böbe!
De igen,direkt erre van!Mama pflegeöl a neve.Minden fürdés után kenem magam,legfőképpen a mell-has-csípő-fenék részen,de szerintem mindenhol kenheted magad,az a biztos.
Sok boldogságot nektek!
Meddig fogsz dolgozni?AFP-t nem kell olyan komolyan venni :wink: nem valami megbízható.Kombinált teszted volt?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Bobe baba! Gratulalok!!!

Suzy! Hamarosan latod Cipikedet :D

A Tobbieknek kellemes hetveget!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Gabi!


még csak nagyvonalakban beszéltünk erről a főnökömről de olyan decembert beszéltünk...ugyan még nem voltam terhes szóval nem tudom meddig lehet ezt bírni,nekem egynlőre semmi bajom,mozgok is rendesen...szóval ha úgy van akkor januárig...
igen az AFP-re nekem is mondták , hogy annyira nem megbízható...
kombinált?én azt nem tudom mi,ilyenről még nem volt szó,ezt mikor kell és milyen vizsgálat? :oops: :oops: :oops:

Nomi!!!

Nagyon szépen köszönöm!!:):)

Kép
böbe baba
 
 


Böbe!
Kombinált nekem a 12.heti uh-kor volt.Az is egy vv,genetikai dolgokat néztek,down....De ez nem kötelező,csak nálunk ingyenes volt és a dokim szó nélkül levetette.
Hát a munkát mindenki máshogy bírja,itt van pl Suzy,le a kalappal előtte,nagyon jól bírja.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!


így már valami mintha...a 12 hetes uh-on mondott nekem olyat a doki , hogy ezek kizárhatóak...bár nekem az annyira nem volt ingyenes:Dakkor volt a nyaki redő vizsgálat is , meg rákszűrés...lehet ,hogy akkor volt ez is!?te akkor már nem dolgozol?suzy?ő hány hetes,ezek szerint dolgozik még!?

Kép
böbe baba
 
 


sziasztok

remélem megjelenik a vonalzó mostmár...
cukigabi nem mondtam még én különben Szilvi vagyok...

Kép
menion
Budapest
 
 


hát ez vonalzónak nem olyan mint szeretném....

femibiont kell vennem mert pár nap múlva elfogy...nem tudjátok hol a legolcsóbb?

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Menion
Már majdnem jó a vonid! :) Kitartás!
A jó formátumot másoltad be?

Böbe
Sok boldogságot! :D
Én pl. a 28.hétig dolgoztam. De nagyon jól voltam végig, csak a végére lett fárasztó.

Suzy
Nagyon szupii a babakocsi! :D :)

Nomi
Tényleg, abszolút de nem eszel húsit? :? :shock:

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Kész a pöri megebédeltünk és a Párom mosogat, amig én netezek! :D :D :D :D Jó kis szombat! :) :D :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


ááááá végre múkodik :lol:
bár a doki nem ennyit számolt mint ami itt van írva...de már nem tudom hogy kell számolni mert ahány orvos annyi féle dátum van a papírjaimon

Kép
menion
Budapest
 
 


Terhességi naptár
A teherbe esés legvalószínűbb napja: 2010.03.30.
Az első trimeszter vége (12 hét): 2010.06.09.
A második trimeszter vége (27 hét): 2010.09.22.
A szülés várható ideje (40 hét): 2010.12.22.
A terhesség eddigi ideje: 24 hét 2 nap

legalább is ezen az oldalon:

http://www.naptarak.com/naptarak_terhesseg.html

Kép
menion
Budapest
 
 


Szilvi
De jó, sikerült! Örülök neki, már fel akartam ajánlani, hogy megcsinálnom, de nem kellett. Ügyi vagy!

Böbe
Szia! Én még Veled nem beszéltem! Gratula a babához, meg az esküvőhöz is. Lehet már tudni, hogy kislány vagy kisfiú? Nevek vannak már?

Vivi
Igen szupi így! Mi még nem ebédeltünk, mert későn reggeliztünk! :oops: Nálunk rántott sajt lesz, kukoricás rizs, tartármártás! :lol:
Még egy olyan javaslatom lenne a táblázattal kapcsolatban, hogy mi lenne, ha benne lenne, mint ahogy most benne van a várható időpont, és ha megszül valaki mellé a valós időpont. Tehát nem átírjuk, mint ahogy Andinál, hanem mellé egy új oszlopba! Így láthatjuk, hogy kiszült előbb v. később ilyesmi! De ha ez már túl sok, akkor nem kell! :oops: Bocsika, hogy itt buzgólkodok, de nagyon tetszik a tábla! :D Szóval nyugodtan állíts le! :wink:

Megmutatom csajok milyen babakocsit szeretnék! kinek mi a véleménye?

http://baba-mama.vatera.hu/babakocsi_hordozo_eszkoz/babakocsi_klasszikus/klasszikus_3_funkcios/uj_tobbfunkcios_kunert_vip_mely_es_sport_babakocsi_179535793.html

Remélem sikerült a linket betenni jól!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Ja és babahordó nélkül, mert azt kaptunk tesómtól, ami tök jól néz ki! :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


nagyon szép!
de nem tudom mennyire lesz fordulékony...
a nővérem is kapott egy ilyen kocsit de nagyon nehezen tudta pl a sarkon befordítani mert nem volt "bolygó" kereke...
aztán kapott egy olyan kocsit és azután csak azt használta mert az gyakorlatilag maga körül megfordult egy újjal tolva...
nem értek hozzá amúgy de én is tologattam a kis unokahugimat és tényleg izmosító ajtókon befordulni egy olyannal ami nem fordul...

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

Böbe baba: Gratulálok!

Mi már túl vagyunk az ebéden (húsleves, rántott hal, párolt vegyizöldség), most jöhet egy kis szieszta, aztán meg egy kis kutyasétáltatás.

Jár valaki kismama tornára v. otthon esetleg tornázik vki? Melyik kismama torna jó?

Kép
gyevacska
 
 


na ez az!!
azt se tudtam hogy több is van :oops:
1x lettám a tv-ben hogy tornáznak pocakosok de nem tudom melyik csatorna volt...jó lenne itthonra egy dvd...

Kép
menion
Budapest
 
 


Szép estét Kedves Kismamik :!: :wink:

Megjöttem nagy sokára :wink: nagyon jó eltelt a szombatunk a drága férjemmel, későn keltünk, egy kis fincsi sült császár szalonnás reggeli tükör tojással...aztán takarítás, csodaszép idő volt ma...2-re mentünk a 4D-s uh-ra :!: :wink:
Valami fantasztikus volt :roll: :lol: annyira jól éreztük magunkat, Cipike annyira kis izgága babó, hogy alig lehetett követni mikor merre van, de sikerültek a képek és a DVD-s...egyszerűen nem tudunk vele betelni, már 2-szer megnéztük és még mindig ámulunk és bámulunk :!: :roll: :D
Sztem az arca totál rám hasonlít, apácska el is volt keseredve :roll: :wink: majd teszek képet is, mindjárt a kapott CD-ről másolok ide be nektek :!: :wink:

Minden a legnagyobb rendben van Cipikével, már 1140 g és csodaszép kis kukis :!: :wink:

Ennyit rólunk, olvaslak Benneteket is...

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Az előbb megírtam egy csomót és nem küldte el a kapcsolat alaphelyzetbe állt :evil: azt hittem a guta megüt :roll: :evil: most már először World-be írom és azt másolom ide :!: :roll: a fenébe :roll: :cry:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Noémi
Szorítok, hogy ne legyen semmi gond abban a káoszban :!: :roll: mikor lesz eredményed :?:

Gabi
Hogy vagytok :?: meggyógyultál :?: férjecskéd dolgozik a hétvégén :?:

Böbe baba
Hát persze, hogy emlékszünk Rád :!: :wink: gratulálok az esküvőtökhöz és a babóhoz is :!: :wink: örülök, hogy a meló helyeden jól fogadták az örömhíredet :!: :wink:
Én is azt az olyajat használom 7.héttől kezdve, melleim, hasam és a combom külső részér kenem vele, sztem hatásos és nem drága cucc, még mindig van belőle :!:
Még 3 hetet fogok kb. dolgozni, végre már nincs meleg, az húzós volt egy kicsit, másodállásban már csak ritkán megyek...nem akarok öszze szedni semmi bacit, mivel tömeg közlekedek és bejön a rossz idő, taknyosság és egyebek, nem hiányozna egy megfázás nekem...meg nem beszélve arról, hogy jó lenne napközben is vízszintesbe lenni, Cipike is már több, mint egy kiló nehéz a hasamnak is, egyszóval fáradok :!: :roll:

Te mit dolgozol :?:

Menion
Milyen volt a masszázs :?:

Gyevacska
Te is jó régen voltál, hogy vagytok :?:
Én nem gondolkodom a terhes tornában, nekem elég a meló meg az itthoni teendő :!: :roll: :oops:

További szép hétvégét, remélem most sikerül elküldenem :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?