Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Luczus nagyon jó lett a szoba is és a szekrény is.
Mi is nem rég vettünk egy jó nagy gardrobot.(180hosszú220 magas 60 mély)Mondjuk nekem még ehhez is sámli kell olyan pici vagyok(157cm.)

Beze szépek vagytok Lexi tiszta apuja akár csak Dari.

Kissedi biztosan sikerül a második az a bűvős szám (nálam legalábbis) de remélem nálad is.

Bikfy Véreredmény?

Mi ma voltunk megint körúton Cegléd Budapest Budaörs Halásztelek Szekszárd.Addig Dari anyuval volt.
Lányok ez a hideg ha 20 fok alá esik a hőmérséklet akkor majd megfagyok ha még hűvösebb lesz be kell gyújtani.
Eddig mindig begyulladt a varratom helye most tök szép erre ma reggel indulás előtt vettem észre hogy a köldököm van bedurranva tiszta vörös.már két éve nem volt vele semmi.

Rodina hogy vagytok?

Majd jövök még megyek leányzót etetni meg magunkat mert ma még nem ettünk csak mentünk.igy a cukorgyogyim is elmaradt.

Jó éjt csajok majd jövök szoktam olvasni de sajna ha egyedül vagyok nem tudok írni mert mire elolvasok addigra cirkusz van.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan:

Timejkám!

Te nem ma voltál az én doktoromnál? Kíváncsi vagyok, mit mondott.

KépKépKép
bikfy
 
 


Véreredményemmel minden rendben, pajzsmirigy hormonom picit magasabb, vagyis alulműködök, de ezen lehet szépen segíteni. Holnap írok többet.

Most mindenkinek puszi: Bikfy :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Jó reggelt!

Lucuzs,
Nagyon csini lett a lakás, jó kis színes minden. :lol:

Beze,
Örülök, hogy Marcival minden rendben! Utána olvastam ennek a szalagnak, mert még sosem hallottam róla, de szinte csak azt olvastam, hogy nem okoz gondot. Ne idegeskedj miatta, minden rendben lesz. :wink:

Beze, Monic,
Csatakozom hozzátok a tappancsos felsővel, de nekem lila van. :lol:

Kiki,
De ügyes vagy, én nem bírnék 20 percet futni sosem tudtam, sőt én mindig is utáltam futni. Gimiben a tesitanárunk futó volt, és ezt mi is megszívtuk…
:oops:

i.kata
 
 


Rodi!
Üdv itthon! Remélem, jól telt a pihi. :)

Babicsek!
Drukk a hónaphoz!
Mesélj majd az évnyitóról, hogy sikerült.

Monic!
De jó ez a kép rólad! :)

Vius!
Sajnálom a gyulladásokat! Remélem hamar rendbejön a köldököd is!

Bikfy!
A pajzsmirigyed eddig is picit magas volt, azért kezdtél el gyógyszert szedni, ugye?

Kata!
Tőled is szeretnénk tappancsos képet! :)

Lányok!
Azért a futást inkább kocogásnak kell elképzelni, a lényeg, hogy nem gyaloglok, hanem már futok a mozgásban legalábbis, de haladni nem kell nagyon. :) A kutyánk elfelé még nagyon rendesen fut, de ahogy ráébred, hogy már hazafelé futunk, rögtön sietni akar...

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy
nem voltam, mert nem érdekel az egész, így semmi értelme, hogy a párom nem igazán akar.

Kikinda
Nem nagyon mondja, hogy várja a sulit vagy nem. Ma lesz kész a szemüvege, már várja.

timejka
 
 


Kikim!

Pajzsmirigy azt hiszem 0.33-4.2 között jó. Nekem mindig 1 körüli értéken mozgott, azt mondják, ez a tökéletes a babásodáshoz. 3 hónapja azonban 2.6 lett, most meg 2.1. Ez ugye határértéken belül van, de a dokim szerint 2 alá kell szorítani ahhoz, hogy könnyebben jöjjön a baba. Ezért kapom a gyógyszert. Ha sikerül babásodni, akkor szerintem nem kell majd tovább szedni.

Timejkám!
Sajnálom nagyon, hogy így döntöttél, de természetesen elfogadom és megértelek. Ölellek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Akkor azért látszik a javulás a hormonodon! :)

Timejka!
Örülök, ha Bence várja a szemüveget. Annyira jó szemüvegeket árulnak ma már, hogy jól állnak a gyerekeknek is! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kikim!
Hormonjaim már tökéletesek, diétával igyekszem, testileg rendben vagyok, majdcsak megérkezik már hozzánk is a várva várt baba. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Na végre jól számol a vonalzóm. :wink: Megcsináltam.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem jöttem, de minden babás oldalt , fórumot hanyagoltam. Pihenünk ugyanis. Túl vagyunk egy balatoni nyaraláson, ami tök jó volt. most meg már megint munka ezerrel. Lombikkal majd csak októberben foglalkozunk, ha foglalkozunk.
Holnap elmegyek egy terheléses cukira, meg inzulinra. Sok reményt nem fűzök az eredményeimhez, merthogy tökre sokat zabáltunk, meg ittunk az utóbbi időben. De legalább tudni fogom, hogy mennyit ártok az ilyesmivel.
Nem ígérem, hogy most már minden nap jövök, de időnként be fogok nézni!

Puszi Mindenkinek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bikfy!
Jó, hogy rendbe tetted a vonalzót! :)

Bumi!
Jó hallani felőled! Örülök, hogy ki tudtál kapcsolni és pihenni. Megértem hogy hanyagoltad a baba-témát.
Neked is van ir-ed? Remélem, nem romlottak az eredményeid.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kissedi!
Mikor mégy a Kaaliba? Kaptál időpontot? Mikor lehet a következő inszem?

Agassi!
Fiad szokja a napközit? Hogy vagytok?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


sziasztok lányok!
Monic laptetőre lecsapnék ,ha más nem jelentkezik érte! :oops: :wink:
Bikfy örülök, hogy jók az eredményeid. Ne izgulj helyreraknak és jövőnyáron már babázol!
Bumi jó hogy jöttél. Örülök, hogy jól telt a nyár, és kicsit kikapcsoltál. Remélem mindent rendben találnak!
Babicsekholnap suli!!! Gondolom nagyon izgulsz! Sok sikert Marcinak!
Vius hát remélem októberben meglesz a második, vagy addig már lesz egy baba a pocakban, mert a szeptember ugrott. Nem tudok sehogy időpontot egyeztetni a Kaálival. Nekem ma lett volna jó, de ma nincs doki, tegnap ismét fogászaton voltam. Holnap már kezdődik az ovi, ezerrel dolgozunk, úgyhogy most sehogy nem tudok eljárni az uh-ra.Így kunyeráltam clostit a gyógyszertárban, és van még mnyh vastagítóm is. Azt javasolták, hogy próbáljuk meg spontán. Ma kezdtem a clostit, jövőhéten beszedem az estrofem-et, aztán hajrá!!!!
Fogam :twisted: vasárnap apunak a névnapját ünnepeltük. MIndenki evett (marhapörkölt, grill hús....) én csak nyammogtam, aztán estére már annyira bedurrant, hogy nem tudtam bezárni a szám, mert ha a két fogsorom összeért, majd besz...
Tegnap reggel mentem, hogy valamit kezdjenek velem. Gyökérkezelés volt, de azt hittem kiesik a szemem, nagyon fájt. Most gyógyszeres tömés van benne, majd csütörtökön megyek vissza és betömi rendesen. Hát nem igaz.... teljesen szét van a fogam, erre még kínlódik vele. Nem hogy kihúzná.
Ráadásul szombat este betojt a monitor (nincs 1 éves) :twisted:
mi jön még????? :roll:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi!
Drukk a spontánhoz!
Sajnálom, hogy ennyire bedurrant a fogad! Remélem segít a gyógyszeres tömés, és volt értelme a sok szenvedésnek.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


sziasztok csajok :)
gondoltam benézek...
remélem emlékeztek még rám...
hogy vagytok? történt vmi nagy változás?
nálam semmi különös,csak gondoltam megnézem ennyi idő után mi a helyzet itt :)
Vendég
 


Bazsácskám!

Jajj, de szuper, hogy jöttél! Ha tudnád, mennyiszer hiányoltalak. És pont tegnap gondoltam rád, hogy vajon mi lehet veled?

Itt minden okés. Mindenki halad a maga útján előre, ki gyorsabban, ki lassabban.

Ígérd meg, hogy időnként jössz közénk.

Agassika!
Kerestelek a suliban, de csak 1x láttalak, akkor ott álltál mögöttem, utána eltűntél.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok pár sort, mert nagyon sok dolgom van még.

Bazsa:
Szia! Mi újság veled? Jó hogy benéztél! Hogy telt a balatoni nyaralás? Ha jól emlékszem oda mentetek.

Szóval megvolt az évnyitó. Az én drágám sírdogált egyedül egyem meg. :roll: Olyan kis gyámoltalan volt. Külön teremben gyülekeztek az elsősök. Nekem ott kellett volna hagynom, de nem akart beállni a sorba a többiek közé. Aztán fogalmam sem volt hogy mit tegyek, majd meg szakadt érte a szívem, de muszáj volt otthagynom. Tanítónéni persze rögtön megkérdezte tőle a nevét, így hát szépen be is mutatkoztunk. Megfogta a kezét és maga mellé állította előre a sorba. Aztán csak otthagytam, mert az évnyitó a tornateremben volt, oda bementünk apussal. A kicsik a Himnusz után jöttek be oda kettesével, az egész vendégsereg őket nézte. Az én drágám pisros szemekkel, nagy szemdörzsölés közepette bevonult, és leültették őket az első sorba. volt egy kis műsor is. Szóval majd megszakadt érte a szívem, de muszáj volt ez hogy otthagyjam, mert egyébként nem ment volna be velük. Apussal elvegyültünk a tömegben, hogy ne is lásson, mert akkor biztos odaszaladt volna. Amikor jöttek kifelé, akkor viszont ott vártam hogy észrevegyen, mentem elé. Hát hiába. Nagy esemény volt ez a mai nap. Hát még az elkövetkező, amíg bele nem rázódunk. Holnap még hazahozom ebéd után.

Kissedi: Jó munkát neked is holnapra az ovisokhoz! :) Jobbulást a fogadnak!

Bikfy: Örülök hogy jó az eredmény. Holnapra neked is jó kezdést kívánok! :wink:

Bumi: azért gyere gyakrabban! (ha tudsz)

Most mennem kell, még átnézem mit kell bepakolni a táskába.

Puszi mindenkinek!

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Kiki, Babicsek, Vius, Kata, köszönöm szépen, aranyosak vagytok!

Babicsek, Marcinak küldök egy vigasz-puszit!

Kata, de drága vagy, hogy utánanéztél. Én se tudtam róla eddig. :roll:

Bazsa, jó, hogy jöttél. :wink:

Vius, mikorra tervezitek a következő babát?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Babikám!
Istenem, de kis tündérbogyó lehetett. Annyira jó, hogy végül ezt a szakmát választottam. Édesek ezek a kis csöpp elsősök. Imádni valóak.
Akkor holnapra szép napot mindannyiunknak. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki,
Én még várnék a pocak fotóval, nem sok látnivalóm van még. :roll: Pár hét múlva megmutatom magam.
A kocogás is nagyon jó, csak így tovább. Mi 2 éve eljártunk nagy ritkán itt a közelünkbe egy parkba futni, ahol volt rendes gumis pálya és a kutyákkal futottunk. Hát a mieink nem fáradtak, végig teljes gőzzel rohantak, de aztán kitiltották onnan a parkból a kutyákat, így nem is mentünk többet.

Timejka,
Sajnálom, hogy végül nem mentél el. :cry: Most hogyan tovább?

Bikfy,
Már nem kell sokat várnod a babásodra ilyen szép eredmények mellett. :wink:

Bumi,
Örülök, hogy benéztél.
Remélem októberben simán kezdhettek és sikerrel jártok. Úgy örülnék ha sikerülne, hát még gondolom ti mennyire örülnétek.
Ha jól emlékszem, te nem akartál szedni az IR-re, ugye? Nem akarsz mégis? Nekem rengeteget segített.

Kissedi,
Sajnálom, hogy gyökérkezelés lett a vége. Szerintem ha be van gyulladva, akkor nem zárhatja be végleges töméssel. Ne sajnáld, hogy nem húzta ki, erre legalább majd lehet húzni porcelán fogat. Elvagy amúgy évekig egy gyökérkezelt foggal, de sérülékenyebb (nekem abból törött le egy kis darabka) és elszíneződik. Amúgy nem kaptál érzéstelenítést? Én semmit nem éreztem a gyökérkezelésből.

Babi,
Szegénykém, gondolom milyen rossz volt nézni, hogy ilyen nehezen viseli az új helyzetet, de tuti gyorsan összebarátkozik a többiekkel, ne aggódj.
:wink:
Az én unokahugom amúgy ellentéte a fiadnak. Néhányszor mentem érte suliba, vittem át edzésre és egyszer odajött a tanítónénije, hogy meséljek róla egy kicsit, milyen a nagyobb családdal. Meséltem, aztán ő is mondta, hogy voltak gondok évelején vele, mert nyughatatlan, és mindig ő kérte, hogy ültessék át máshová. Meg volt döbbenve a tanítónéni, mert a gyerekek általában ijedtek, és ragaszkodnak ahhoz a helyhez, ahova először leültek, azt érzik fix pontnak, de unokahugi nem, ő magától kérte az ültetést :lol:
Ez sem volt ám jó, mindig zavarta az osztálytársait, volt egy csomó fekete pontja is :lol: Kíváncsi vagyok milyen lesz most a másodikban :roll: :lol:

i.kata
 
 


Beze,
még sosem hallottam ilyen szalagról, úgyhogy nagyon kíváncsi lettem hogy ez mi is valójában. Érdekes, hogy magyarázatot nem tudnak rá adni mitől alakul ki, csak úgy van... :roll:

i.kata
 
 


Monic, neked is köszönöm, a felsőd csúcs. :wink: :lol: Nagyon csini voltál te is! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hali

De jó hogy jöttél Bazsa néha tényleg adj jelet magadról!!!

Beze még nem tudjuk de pár év tuti kell lenni a két gyerköc között de még lehet hogy csak ő lesz.Egyik felem azt mondja igen a másik azt hogy nem.
Most hogy kiderült hogy beteg vagyok (cukorbetegség)így nehezebb na meg persze kórházban fekvős mert kismamaként csak inzulint lehet kapni a cukorra.és ahhoz kórházba kell feküdni.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Hahó!

Bazsa, de jó, h jöttél!!! Gyere sűrűn, jó?

Kiki, a beszokással haladunk, tegnap még volt pityergés, mikor eljöttem, ma már nem. Jövő hétfőtől ottalvósak lesznek, addig fel kéne fejlődni ebből is. Alapvetően jól elvannak, ha nem vagyok szem előtt, akkor nincs sírás sem. Néha azért hiányolnak, olyankor telefonálnak nekem a játéktelefonon :lol:

Hát nem egyszerű érzés úgy csinálni, mintha nem lenne semmi extra...de muszáj; ha Ők úgy látják/érzik, h jó szívvel hagyom ott Őket, mosolyogva, akkor könnyebben el is fogadják a helyzetet. Szóval én mosolygok, puszilok, integetek és megígérem, h ekkor és ekkor (pl. ebéd után) ott leszek Értük.

Babicsek! Látom, hasonlókon mentek Ti is keresztül Marciddal. Nagy dolog ám ez, ügyes-okos Nagyfiú lett! A baba-témát sajnálom. Pihenteted csak, ugye?

Bikfy! Jaj, Anna hazahozott, de sietett, így hamar leléptünk. Buszos gyerek voltam odafelé...alig értem el, mert Zuramék reggel 8-tól du. 2-ig értekeztek amott...utána jöttünk haza, alig értem el a buszt befelé. Jól ki is röhögtem, h mi a fenét bírták ennyit fosni a szót.

Kissedi! Húúú, ez a fogkezelés nem hangzik vlmi jól; remélhetőleg a gyógyszeres tömés használ, ha már így megkínoztak!

Beze! Csini pocak, csini Anyuka, csini Kislány, szép család! Jót mosolyogtam ezen a kismami felsőn...épp múlt héten láttam pont ilyet a csanában az egyik anyukán.

Holnap is üres a délelőttöm, elmegyek könyvtárba meg cipőt nézek a Lurkóknak.
Vendég
 


Agassi!
Te nem jössz holnap? :shock: Fene a jó dolgodat. Én már évnyitóra is megyek és ott kell legyek délután fél 5-ig.

KépKépKép
bikfy
 
 


óóóó kérem, aki fizetés nélküli szabadságon van, az megteheti, h nem megy :)

az évnyitó biztos szuper lesz, de a du. fél5-ért nem vagyok irigy...mi délben loholunk haza, jelenésünk van a naccerű védőnőnél (mikor máskor, mint alvásidőben) :roll:
Vendég
 


Most akkor fizetés nélküli szabin vagy? Nem úgy volt, hogy mostantól kezdesz?

KépKépKép
bikfy
 
 


Én meg inkább a délután fél 5, mint a kora reggel. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mivel Lányom szept. 15-én tölti a 2-t, addig gyed-en vagyok, azaz a suliban fizetés nélkülin; onnan ketyeg majd a gyes és akkortól dolgozok megint. De szerintem délelőttönként beosonok addig is, rendezgetni a szobámat.
Vendég
 


igen a balcsin voltunk,de sajnos esős időt fogtunk ki,uh továbbálltunk. elmentünk zalába a barátainkhoz,ahol egy kicsit jobb idő lett. a legnagyobb élményem a vargánya szedés volt! imádom a vargányát és zalát :)
a gyerekprojekt nálunk szünetel. lemondtam róla. elegem lett a görcsölésből.egy kicsit félek,h mi lesz ha nem lesz, de 1 évig várunk és ha véletlen be nem csúszik,akkor belevágnék egy adoptálásba. a biológiai órám ketyeg csajok...most pillanatnyilag nem kéne teherbeesni,mert autót vettünk és anyagilag nagyon nem fér bele. a mesterséges megterményítés minden fajtáját kizártam,ha a sors akarja,ugyis sikerül. tulajdonképpen eddig semmit nem találtak,ami kizárná,h spontán teherbeessek. tervezek egy nagyobb kivizsgálást még,mert azért szeretném biztosra tudni,h minden rendben van. hát ennyi nagyjából.
remélem nálatok minden rendben. azóta sikerült vkinek vmi,amióta eltüntem?
Vendég
 


Jó reggelt!

Vius,
miért kellene inzulin miatt kórházba feküdnöd? Gondolj az Erős Antóniára, ő cukorbeteg, ráadásul ikreket várt és dolgozott terhesen is.
Van egy ismerősöm, ő most olyan kb. 30 hetes terhes és ő is kap inzulint és nem fekszik kórházban.

i.kata
 
 


Szia BAZSA!!!!
Én is a napokban gondoltam rád, hogy ha írok privit, vajon olvasod-e... :)
Van egy új kismamánk, Kata, bár ti nem találkoztatok, de ő is régi tagunk, olyan jó, hogy visszatalált!
Az idei nyár tényleg változatos volt időben, vegyesen voltak nagyon jó hetek és esősek is. De jó, hogy feltaláltátok magatokat, és így is jól sikerült a nyaralás!
A görcsölés elhagyása mindenképp jó! És itt van köztünk Agassi jó példaként, hogy bárhogyan is lesznek gyerekeink, a sajátjaink lesznek!
A kivizsgálás azért sosem árt.

Babicsek!
Édes, aranyos nagy fiad van! Csak beleszokik szép lassan ő is. Ha nem szeret szerepelni, akkor az is rosszul eshetett neki, hogy a bevonuláskor mindenki őket nézte.
Remélem jól sikerül a mai nap és talál barátokat. Van olyan osztálytársa, akit esetleg korábbról ismer?

Bikfy!
Te is ilyen kisiskolás korúakkal foglalkozol? Ilyenkor új osztályt kapsz, vagy ismered az idei kis tanítványokat is?

Kata!
Rendben, akkor még várunk a fotóra!
Sajnálom, hogy kitiltották a kutyákat a parkból. Én füvön, gazban, járdán ... stb. futok. Jó lenne a közelben egy gumis pálya!

Vius!
Tényleg nem egyszerű döntés, hogy legyen-e kistestvér. De lehet, egy-két év múlva jön a vágy, hogy szeretnétek. Mondjuk a cukorbetegség miatt tényleg sokkal keményebb lehet. :( De hátha mégsem kell kórházba feküdni miatta!

Agassi!
Édesek, hogy felhívnak játéktelefonon, ha hiányzol, leleményesek! :) Az tényleg jó, hogy ketten együtt vannak ott is.
Tényleg nem lehet könnyű szülőként sem otthagyni őket, és bátorítani, hogy ez így nagyon jó lesz.

Rodi!
Merre jársz? Gyere, mesélj, milyen volt a pihenés?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kata
Semmi nem lesz, változatlan minden. Vagy jön vagy nem jön a bébi.

Bikfy
Igazából a párom döntése sajnos.

Babi
Majd megszokja az iskolát a gyermek.

timejka
 
 


Lányok!
Tegnap átvillamosoztam a Margit-hídon a Dunán, esett az eső, párás volt az idő, és én így is azt éreztem, hogy milyen gyönyörű ez a város, és szeretek itt élni. 10 éve költöztünk ide, pedig sosem akartam Budapesten lakni, és tessék, jó itt lenni! :) Remélem, ezt az érzést majd át tudom adni a gyerekeinknek is.
Holnaptól nem leszek bő egy hétig, megyek felhőket fotózni, addig is minden jót nektek!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


HAli

IKata nem úgy gondoltam hogy végig kórházban de addig tuti még beállítják és ahogy Darinál is volt magasabb cukor és vérnyomi is jobban figyelnek az emberre az én dokim meg nagyon.
De még lehet hogy lesz nem kizárt.
Mikor megláttam Monic Dávidkáját azt mondtam nekünk is lesz még egy!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Timejka,
sajnálom, de nagyon drukkolok egy spontán meglepi babához!

Kikinda,
én is szeretem a várost, de nem szeretek túlzottan benne élni. Nekem bőven elég lesz az is, ha havonta párszor feljövünk. :lol:

Vius,
szerintem az inzulint biztos gyorsan beállítják, úgyhogy ez ne tartson vissza :wink:

Csajok drukkoljatok légyszi, ma megyünk dokihoz, és én szokás szerint tiszta para vagyok. :oops: :roll:

i.kata
 
 


Közben már meg is jártuk a dokit, minden rendben van a picivel, de képet most nem tudok tenni, mert ma elfelejtettük lefotózni :oops: Amúgy sem látszott volna szépen egyben, mert még mindig hüvelyi uh volt, mivel a 12 hetes uh-on volt egy folt a baba mögött (ez szerencsére eltűnt) és azt kereste most is a doki.

i.kata
 
 


Katuskám!
Nagyon boldog vagyok, hogy minden rendben van veletek. :wink: Képet sajnálom. Pedig biztosan gyönyörű. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
mi nem sajnáljuk a képet, mert tudod, mi már azzal elégedettek voltunk, hogy minden rendben van vele:-) Most én is csak sasoltam hogy mit is látunk, mert amikor egyben lehetett korábban látni ott egyértelmű volt, de most amikor keresztmetszeteket láttunk, hát... :oops:
Próbálta kideríteni a doki a nemét, de nem volt mutogatós kedvében a drága :lol: Feltettem egy 4D képet az iwiw-re a piciről, remélem nem baj hogy album címnek a Te kedves kis elnevezésedet használtam :lol: Nagyon tetszik :lol:

i.kata
 
 


Kata
Köszi. Tök jó, hogy minden rendben van. Most már így is marad.

timejka
 
 


Sziasztok,

Kata,

de jó, hogy minden rendben volt az uh-n :lol: Egyre inkább izgulok, hogy milyen nemű a baba 8) Tudom, hogy ez nem elsődleges, de annyira jó izgulni egy kicsit. :oops:
Én még mindig a kislányt tippelem, de majd kiderül :wink:

Kiki,

jó utat nektek (gondolom a felhő fotózás ezt jelentheti).

Bazsa,

de jó, hogy jelentkeztél! Voltatok Halason is, mert ha igen akkor találkozhattunk volna. Vagy akkor még nagyon pici volt Dávidka?

Tegnap Dávidka kapott kettő szurit is, egy kötelező és egy nem kötelező védőoltást. ELsőre sokallottam egy kicsit, mert Danci ezeket egyesével kapta, hát meg is lett az eredménye mert DÁvidka be is lázasodott de mostmár minden rendben, és a kúpot is sikerült úgy beadnom, hogy nem jött ki (Danci mindig rögtön kif...sta).

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Kata, szuper hírek, örülök nagyon! :D Mikor mentek legközelebb?

Monic, milyenek az éjszakák? Később terveztek majd még egy babcit?

Kiki, jó utat!

Vius, szerintem lesz Darinak kistesója. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hali

Beze előfordulhat.De egy pár év lesz közöttünk én mondjuk még fiatal vagyok ha 4 év múlva lesz tesó még akkor sem vagyok elkésve.
Addigra Dari is tud segíteni pelusozni!
:)

Ikata örülök hogy minden rendben a picurral!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


dobok pár képet ha nem baj.
remélem nem haragszotok
Kép Kép Kép Kép indulok túrázni Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Halihó lányok!

Még élek, és minden rendben van. Apa még ezen a héten itthon volt, így állandóan jöttünk-mentünk. Így még olvasni sem tudtalak benneteket. Hétfőtől már dolgozik, sőt, holnap is be kell mennie, így megint gyakrabban fogok tudni jönni!

Na visszaolvasok! Remélem mindenkivel minden rendben és csak jó híreket olvasok!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Rodi, de jó, már hiányoztál! :D Natiról nem tudsz valamit?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Látom a csirke pöri a múlt héten tarolt, én is csináltam lent a telken!

Kisedi!
Sajnálom, de ne keseredj el! Sikerülni fog! Nekem is az 5. sikerült! És már az első négy próbálkozásra nem is gondolok (bár a közben levesztett babákra igen). Pihenj, töltődj fel, és készülj a következő sikerére!
Szurkolok a clostys hónaphoz!
Remélem a fogad már kicsit megnyugodott a beavatkozás után!

Agassi!
Majd írd meg, hogy milyen hamar kaptad meg a gyedet! Kíváncsi vagyok, milyen gyorsak a hivatalban! Örülök, hogy jól sikerült a beszoktatás! Vagány kis gyerekeid vannak!
Apa visszamegy dolgozni? Mennyi időre?

Bikfykém!
Sajnálom, hogy nem jött össze elsőre a spontán baba! De én hiszem, tudom, hogy még tél előtt látni fogjuk a zebra csíkjaidat!
Látom, lassan következik a haj kócolós időszak – jaj, ez nekem nagyon tetszik, még minidig :lol: -, nagyon szurkolok, hogy ez legyen a sikeres hónap!
Mikor én terhes lettem, nekem, ha jól emlékszem, 2,6 volt a TSH-m ( de biztos 2 fölött volt), és terhes lettem! Gyógyszert sem kaptam rá! Szóval, lehet, hogy neked is ez kell! Örülök, hogy a hormonjaid jók lettek!

Dy!
Ha utólag is, de nagyon boldog születésnapot kívánok neked!

Kiki!
Hogy vagy? Mi van veled? Töltődik a lelked?
Látom, kicsit lassúnak érzed az idő múlását! Sajnos, ez így van, én is így éreztem, pedig csak 1 hónapot kellett kivárnom. Én szalvéta technikával csináltam képeket a jövendő babámnak. A festegetés, ragasztgatás engem megnyugtatott, és valami szépet, és tartósat készítettem.

Őszinte részvétem a nagymamád miatt! Nagyon közel álltatok egymáshoz? Hidd el, ő küldeni fog neked hamar babát!

Babi!
Mitől lett sok a vasad? Szedsz valamit, vagy olyasmit iszol? Mondtak rá valamit? A pisiben, meg sokszor van baci! Sajnos nekem is majdnem mindig, pedig nagyon vigyázok, és rendesen tisztálkodom. Látom a koleszterined is magas. Melyik, nem az öröklött koleszterin? Mert három félét szoktak nézni. Mondott ezekre valamit a doki?
Miért is nem adsz magatoknak sok esélyt? Esély mindig van, csak hajrá kócolás!

Monic!
Nagyon édesek a fiaid! Ezt a felsőt most éppen lehet kapni a C&A-ba!
Örülök, hogy jól van már Dávidka! Milyen oltást kapott?
Jobban telnek már az éjszakák?

Kata!
Hogy vagy? Lassan készülsz az AFP vizsgálatra és a következő genetikai uhu-ra! Látod, minden olyan szépen halad a maga útján!
Uhuról: Majd a vége felé, a sok uhu miatt, már te is nagyon jól fel fogod ismerni, hogy mit is látsz a képeken. Én már mindent felismerek a drágánkon. Egy alapfokú szonográfusnak már lehet, hogy elmennék!

Lucuzs!
Már a másik topikban is megdicsértem a szobát! Nagyon jó ez a sok szín, és a kézlenyomatokkal való díszítés, hatalmas gondolat! Nagyon tetszik, nagyon szép szoba!

Beze!
Jaj, nagyon szép pocid van! A jó híreknek is nagyon örülök! Az amnióval ne foglalkozz, én úgy tudom, simán lehet szülni vele hüvelyi úton! Ne idegesítsen ez a dolog! Lexi napról-napra gyönyörűbb! Olyan szép!

Nem, sajnos nem tudok Natiról semmit. Nem jelentkeztem nála, mert apukám is lent volt velünk, és vele foglalkoztunk, hogy pihenjen, meg horgásztunk vele. De még lehet, hogy megyünk le egy hétre ismét, és akkor tervezek vele egy találkozást, ha ő is ráér majd! Remélem, hogy egy pozi teszttel jelentkezni fog!

Vius!
Mitől gyulladt be a köldököd? A lányotoknak olyan huncut szeme van! Imádnivaló!

Timejka!
Sajnálom, hogy nem voltál! De végül is te tudod, mi azért nagyon szurkolunk egy spontánhoz!

Bumi!
Jó hallani rólad! Remélem, mégis jók lesznek az eredményeid.

Bazsa!
Nagyon örülök, hogy te is hírt adtál magadról! Sajnálom, hogy az orvosi segítséget így most elutasítjátok, de remélem, hogy nem maradtok saját baba nélkül!

rodina74
 
 


sziasztok!

Mostanában nem sok időm van, pedig jönnék én, csak nemtudok.

Rengeteg dolgom van, nem érem utol magam. A munkahelyen, itthon elvagyok maradva mindennel, Marcussal is készülni a sulira és okosítani, hogy mit, hogy csináljon. Egyébként már kapott 5 pirospontot, amiből 4-et tegnap szedett össze. Annyira boldog tőle, nagyon büszke vagyok rá.

Rodi: Nemtudom miért sok a vasam, mert tudtommal nem szedek semmi olyat amitől nőhet az érték. Láttam az iwiwen a pocidat, szépen látszik már. És gratulálok nektek!Most nézem hogy már kb. csak 10 hét van hátra! Hogy rohan az idő.

Kedden voltam a Káliba UH-on és hát már csak a tüsző helyét láttuk, úgyhogy szerintem jókor időzítettünk, csakhát megint a méhnyálkahártya vékony 6,9 mm volt. Nem értem ezt, hogy ennek mi az oka. Úgyhogy emiatt biztos nem is sikerül majd megint ez a hónapunk. A hormoneredményeim is jók lettek a doki szerint, úgyhogy ennek viszont örülök.

Itthon van már tegnaptól a szomszéd baba is. De hangját sem hallani a kis csöppségnek. :)

kissedi: Miért clostyval próbálkoztok? nekem most is meg a múltkor is mondta már a doki, hogy az vékonyítja a méhnyálkahártyát. A Gonal-F-et nem próbáljátok meg? bár mondjuk nekem amellett sem sikerült, de nektek hátha bejönne másodszorra.

Most megyek, nemtudom mikor, de előbb utóbb jönni fogok!
:wink:

Kép
babicsek
 
 


Babicsek!
Nagyon ügyes a fiad! Jó kezdés, ez sok lendületet fog adni! Szerintem tetszeni fog neki a suli!
Köszönöm a poci dicséretet. Valami méhnyálka vastagítót kéne szedned vagy innod, mert lehet, hogy neked „csak” ez a bajod! Mondjuk, 7 mm-től már csinálják a lombikot is, de jó lenne, ha vastagabb lenne! Örülök, a jó hormoneredményeknek!

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: