Új privát üzeneted érkezett!

Homeós lista 38.oldal, a másikat még nem tudom :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Csajok!

Pont itt a végét kaptam el a beszélgetésnek: -->hányós időszak.
Kicsit félek bevallani, de én egyszersem hánytam..... :oops: kb. 2olyan hét volt, amikor rossz volt a közérzetem és nem bírtam semmilyen szalámi megenni. Ja és átaludtam még a napokat is!
És kisfiú! :D :)
Nekem meg egyébként mindig azt mondták, h a kislány jobban megkínozza az anyukát, ugyhogy biztos fiú, ha egyszer sem hánytam.
Bejött. :D :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Mindjárt visszaolvasok, mert elég sokat írtatok! :D :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 

 
 

Orsi
Úgy látom a karfiol mindenkit felcsigázott :roll: :lol: jó öti volt :!: :wink:

Erika
Hát elég tapintatlan egy kolléganőd van :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Megvan a lista! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Vivi
Mond már mindenki mindent, de azt nem sokan mondták, hogy a lényeg, hogy egészséges legyen :roll: mert nekem nem sokan mondták ezt így előre, hanem még ki voltak akadva, hogy nem akarom tudni a nemét :?: olyan izék az emberek :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
Én még akkor kinyomtattam a listát, nagyon jó sztem :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
És hol van a lista? Hanyadik oldalon?

Erika
Na nem szeretem az ilyen embereket, mint a kolléganőd! :?

Suzy
Na igen! A lényeg az egészség! Amúgy nekem is mindegy, csak kicsit hajlok a lány felé! :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Erika!
Én tutira odacsaptam volna a kezére.... :twisted:

Suzy!
Látom-látom, örülök neki!
Jó, mert Ti is mindig irjátok mit főztetek és alkalmanként ellopom az ötleteiteket Én is...amikor már nem tudom mit is rakhatnék Apa elé....
Ez az állandó: MIT FŐZZEK....mizéria....pfffff
:? :roll:

Vivi!
Örülj neki, hogy megúsztad a rókafogdosást...hihihi!
Bár már Én is elfelejtettem..mennyira gáz volt az az érzés....... :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Ezt a bébi nadrágot nyertem meg tegnap a Vaterán 700ft-ért :!: :wink:

Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Naggyon csiniiiiiiiiiiii!
:wink: :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Akkor gyorsan mielőtt megint tovább szaladtok! :D :)

Orsi
Tegnapra én is jól aludtam, de mára.... Nagyon nyomasztó volt, és forgolódtam, ráadásul Barni ma csendes és nyugodt, csak egy pici bejelentkező rugás volt, semmi több... :(

Evita
Simán beírom a tábliba a kórházakat is, csak akkor mindenki írja le újra légyszi! :oops:
Én mindennap veszek be reggel Femibiont.(Ebbe ráadásul nincs is annyi vas)
4D uh: mi a 30.héten voltunk. :D

Erika
Nagyon bunkó kolléganőd van! Jó is hogy már táppénzen vagy.

Suzy
Igen, a leglényegesebb, h egészséges legyen! :)
Ráadásul első babunál olyan mindegy, h fiú vagy lány! Majd a második lesz a másik! :D :D :D :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy
Szupi ez a gatya! Nekem tetszik nagyon! Olcsó volt!

Ha már kajáról van szó, én mára borsólevest főztem, és diós tészta a második! Én is mindig szenvedek, hogy mit főzzek! Olyan nehéz kitalálni! :?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Suzy
De cuki gatyó! :D :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Főzés:
Hát igen kitalálni legnehezebb! (Nem is megfőzni...)
Én ma azt hiszem paprikás krumplit ennék... De még változhat.. Megnézem a hűtöt és a spejzt, h mi van itthon. :) :) :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
És ez egyre szarabb lesz...mindenki mondogatja, most pihend ki magadat stb...na de hogy amikor kényelmetlen minden alvós póz már.... :?

Evita!
Jó kombináció!!!!Borsóleves....nekem is tegnap előtt fogyott el...!
Apa kedvenc levese..azaz egyik kedvenc levese.... :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi
Szupi, ha beírod a táblába! Én a Jahn Ferenc Kórházban szülök, ha az jobban tetszik lehet Dél-pesti kórház is! Mindkét nevét használja! :D Bár lehet,h hivatalosan Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház.

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Orsi
Lacinak is egyik kedvenc, a másik a húsleves! :D

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Vivi!
SOTE II. számú

Evita!
Nálunk Apa a krémlevesekért van oda még.....gombakrém, fokhagymakrém...stb!
Meg a tárkonyos csirkemell.....

Jaj, akartam kérdezni Tőletek...tegnap nézem a tévét....erre látom Kozsó párt keres magának....hát Csajok....Én végig röhögtem az egészet....és tágra nyilt szemekkel figyeltem, hogy ezek a Kiscsajok miket leművelnek a tévében...basszus!!!!
:shock:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi
Szeged, Női klinika

Köszi Csajok a gatyó dicsiket :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
Jaj tárkonyos csirkemell! Hogy én azt hogy szeretem... Csinálom kéne már olyat, csak még nem mertem! :oops:

Én kb egy percet bírtam abból a műsorból nézni! Szánalmas szerintem!!!!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Azt néztem, hogy a vaterán lehet ilyen komplett kis csomagokat is venni! Pl lányka, vagy fiú kezdő csomagokat, amiben mindenféle van! Ti láttátok már, ha igen mi a véleményetek róla?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Jol nekiszaladt a forum.... :P

Gyevacska,udv kozottunk!

Ha mar errol a hanyingeres idoszakrol van szo..nekem nem mult el teljesen. Igaz,csak egyszer hanytam,de hanyinger neha meg most is kinoz :( :( :( Es mar aludni sem tudok rendesen....egesz ejjel mocorogtam,hol jobboldalamra fordultam,hol a balra. Ja,es morci is vagyok,ahogy latom.... :evil:

Na szep napot!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Noncsi!
Szegénykém! Tuti a meleg miatt is van!
:( :?
Kitartás...... :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Csajoook!
Barátnőm most telefonált....úgy volt, hogy ma átjön hozzám, de nem, mert 2 ujjnyira ki van már tágulva......tegnap volt dokinál!!!
Meséltem tudjátok, hogy többen is vannak a környezetemben akikkel közel egyidős terhesek vagyunk.....
Ő az Edina, neki már a második babája lesz Apor.
A feje teljesen beékelődve, két ujjnyi...és tegnap este már rendszertelen fájásai voltak, de elmúltak......a doki azt mondta, ha burkot repesztene most 4 óra múlva meglenne a baba, de még hagyják....ha kibirja még 1 hétig az lesz az ideális!!!!
Izgis napok elé nézeekkkkk.....
:P :shock: :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Így még látszik a tábla?
Olyan sokan lettünk, h ki kellet találnom némi átméretezést... :)

Kép

Ahogy írjátok a kórházakat majd folyamatosan töltöm ki. :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Nagyon ügyi vagy! Szupi!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Nomi
Hát nem irigyellek!
Amikor itt meleg volt, akkor még rosszabb volt az alvás!

Orsi
De izgi!!!!! :) :) :) :D :D :D
Drukk a barátnődnek! :) :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Orsi
Én ilyeneket nem nézek még egy 5 percet sem, fogalmam sincs mi ez :oops: az Én férjem is szereti a krém leveseket, zeller krém most a kedvenc pirított zsemlekockával :!: :wink:

Evita
És a tejszínes currys csirke :?: na én azt imádom :!: :wink:

Nagyon jók azok a kezdő csomagok :!: :wink:

Noémi
Sajnálom a rossz kedvedet :!: :cry:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi!
Igen, látszik!
Szuper, köszönjük!
:P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Evita
Köszi! :oops:
Még nem néztem ilyen Vaterás/teszveszes kezdő csomagot...
Meg mi kaptunk is pár ruhát, meg olyan öröm volt összeválogatni a Picinek... :D :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Orsi
Óóóóóóóóóó, és akkor most akár egy hétig is szenvedni fog otthon :?: most mennyi idős kismama :?:

Vivi
Tökéletes a táblicsku, köszike, ügyi vagy :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nálunk az örök favorit a húsleves és a gyümölcsleves. :) :D
A Főkajára pedig a Páromnak mindegy csak sült hús legyen :D :D :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Ja, vagy a paprikás csirke nokedlival....

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy!
Edina már a 38. hétben van!
Ugyhogy akár jöhetne is Apor! De szeretné az orvos, ha magától indulna meg.....igy is megpiszkálta a méhszájvizsgálattal....!!!
:?

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Evita!
Én is néztem ezeket a csomagokat, de mivel Nekünk is sok rucink van nem vettem semmit onnan....meg itt Csepelen a Plázában van egy tuti turi...nemrég nyilt! Igaz Gabi????!!!
Én itt vettem pár cuccot....és legalább itt a kezembe vehetem....
Meg ha a Baba engedi csak eltolom oda és együtt válogatok majd Vele, ahogy növöget.....a Pláza tölünk kb. 5 perc gyalog!
:wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Hú ez izgi! Akkor már nyugodtan jöhet a baba! Mész majd a kórházba látogatóba?

Vivi
Gyümileves! Nyami! Én tejszínesen és joghurttal csinálom. Jó hidegen milyen finom! És milyen régen csináltam...
Ruhákat én is kaptam! Ha kislány,akkor dögivel lesz, mert a tesómnak kislánya van, novemberben lesz 2. Szóval a szekrényem tele van rózsaszín ruhácskákkal. De vannak olyan ismerőseim is, akinek fia van, szóval tőlük is kapok majd! Csak nézegettem a vaterán! :oops:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Csepel Plázában van egy tuti turi! Na majd megnézem én azt magamnak! :-) Sokat vagyok Csepelen!
Úgy döntöttem, hogy nem veszek olyan szívhang hallgatót, mert anyum védőnő és megkérdeztem tőle, hogy bemehetek-e a rendelőbe csepelre hozzájuk, amikor úgy tartja kedvem, és meghallgatom! És mondta, hogy persze! Szóval majd szerintem megyek egy párszor! :oops:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita!
Nem tudom bemegyek-e........majd attól függ Én hogy állok!!!
Persze szivesen megnézném, de lehet nem lesz rá már energiám....
Aztán majd meglátjuk!
:D :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Evita!
Huuuu, de szupiiii! Akkor sokat tud segiteni Neked Anyukád!!!!
:D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Evita
Az nagyon jó, h védőnő anyukád! :) Így biztos, h bátran fordulhatsz hozzá tanácsért! :D

Kórház:
Mi úgy beszéltük meg a rokonokkal és ismerősökkel, h a kórházba ne jöjjön be senki, mert akkor nekem elég lesz a Picit ellátni. (tudjátok bababarát kórház 24h-s rooming rendszerrel.) Hanem amikor már hazaengednek minket, utána jöhetnek látogatni.
1hétig itt lesz velem anyu segíteni, és akkor ha látogató jön, akkor majd megoldjuk valahogy.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Orsi
Azon gondolkodtam, h azért elég félelmetesen hangzik nekem, h a méhszáj 2ujjnyira ki van nyílva és akkor még egy egész hét van tervbe... :? Szegény barátnőd!
Bár majd Apor gondol egyet és keresztülhúzza a doki számítását!
:)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Hi-hi! Mindenki lelépett főzni! :) :D
Én is suttyomba felraktam már, de akkor ránézek. :D :D :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Igen, jó hogy védőnő! Bár most már nem csecsemős, hanem iskola védőnő, régen csecsemős volt, de attól még tud mindent! plusz az egyik kolléganőjével jóban vagyok, hetente kb 1szer találkozom vele, ő meg csecsemős, úgyhogy tőle tudok kérdezni bármit bármikor! :D

Az én kórházamban, nem lehet bejönni a látogatóknak a szobába, nekem kell kimenni hozzájuk, ami nekem fontos szempont volt! Nálam még nem tudom, hogy lesz a látogatás! Család biztos jön! Remélem telefonálnak majd a barátok, ha akarnak jönni, és majd megmondom, hogy jöhetnek-e vagy sem! De igazából ezen még nem gondolkoztam, még messze van!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita
Nagyon szerencsés helyzetben vagy akkor :!: :wink: milyen jó is egy tapasztalt védő nő a családban :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi!
Hát igen elég félelmetesen hangzik.....de igaza van a dokinak, mindek feleslegesen a kórházi környezetbe rakni a Kismamát, amikor otthon is eltelhet a vajúdás nagy része....és majd magától beindul, igy természetes!
Amúgy, igen Apor majd elrendezi, szerintem nem fogja kibirni azt az 1 hetet....jönni fog még a hétvégén...!!!

Jah, keverem a palacsinta tésztát.... :wink:

Evita!
Nekem is mennem kell majd ide a csepeli védőbe, mert eddig Sopronban voltam....és az Én védőnőm elküldi majd ide a kartonomat! De gondoltam a jövő hét elejére halasztom....már úgyis megvan a nagy része minden jelenésemnek, sok tennivalójuk nem lesz Velem az itteni Védőnőnek....max. kilátogat egyszer!
De a későbbiekben fontos lesz!Meg úgy tudom jelezni kell ha hazajöttünk a kórházból és kijön hozzánk!
:)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Nálunk sem lehet a látogatóknak bejönni a klinikára, nekem kell kimenni, ha akarnak tőlem valamit, még a férjem sem jöhet be, de Én azt tuti kikönyörgöm a csajoknál :!: :wink: Én nem bánom, hogy nem lehet bejönni...majd ha otthon leszünk és minden ok lesz akkor lehet jönni látogatni :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi!Igen jó h táppénzen vagyok már április óta.Nagyon jó a táblázat...ügyes vagy...köszi.

Orsi!Néha Én is nézem Kozsóékat nemmindég...hát tényleg miket művelnek...jókat nevetek rajtuk.
A barátnődnek akkor közeledik a nagy nap.Drukkolok++++++++

Nomi!Sajnálom h rossz kedved van és h még mindég nem múlt el.

Suzy!Szuper a kis nadrág...nagyon tetszik és nem is volt drága.

Ma garázst össze sepertem voltam a madaraimnál és anyósomnak segítettem a főzésben,terigettem.Savanya leves van és zöldbab főzelék mellé fincsi sült hús...nyami...szivewsen köldök mindenkinek :wink: Most jöhet a pihenés.

Kép
erika12
 
 


Orsi
Holnap lesz NST-d :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi!
János-kórház :wink: Ez is rooming in,reggeltől estig van látogatás.

Elkészült a szalonnás-virslis-tojásos lecsó :lol: :D Halmoztam az élvezeteket és mindent beletettem amit itthon találtam.

Csepel-pláza turi :lol: Hát oda most egy darabig nem megyek,mert megint kísértésbe esek! :wink:
Evita!Neked viszont nagyon ajánlom majd,mert jó kis babaruhák vannak és 2500ft kilója.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?