Új privát üzeneted érkezett!

Conti!

Tééééényleg!!!

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


hello lányok!
no csak azért írok mert ma meg elvágtam a kezem é most be van kötve...bal kézzel nem nagyon tudok írni...
no hát ez van...persze ti ismét szépeket csináltatok.
pár napig nem írok majd mert nem akarom mozgatni...
abby
abby
 
 


..jaj lánok elszégyeltem magam...bocsánat inkább nem is nyígtam..
Miszike! nem tudok mit mondani...sajnálomKép nagyon....
abby
 
 

 
 

Abby!
Így már soha nem fogsz dekupálni!!!!
Most már gyógúlj megKép

Conti!
Igeeeeeen! Közben nekem is eszembe jutott csak még képet keresek róla.

Jubi!
OkKép

Era

Era
Kép
era75
 
 


Conti! Paat= Ács Patrícia!
A képe a profiljában van.

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Paat!
Azért sikíts, ha nem így van! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Bocsi, hogy ennyire írok!

Miszike!
Nagyon sajnálom! De fel a fejjel! Lesz itt még babázás!!!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Na sziasztok!
Úgy kifáradtunk Ágival a Játszóházban, hogy nekem semmihez nem volt energiám, amikor hazaértünk. Így a rózsás kép se készült el... majd holnap.

Miszike fel a fejjel! Majd jön a következő baba!

Nem gond Minimaxi Kép
K_gabinak írtad, hogy van 2 bolt ott Érden, ami közül az egyik nagyon szép szalvikat árul. Arra a kínálatra lennék kiváncsi Kép Ha még így se ugrik be, akkor hagyjuk Kép

Orsi!
Vannak egyiptomi képeid a gépen? Mert akkor szeretettel fogadnék egy olyan mélt, ami teli van ilyenekkel Kép Párom is egyiptom-mániás és az új nappalinkat sok ilyen mintával szeretnénk dekorálni. Köszi

Na jó éjt Lányok
Zsuzska
bzsuzska
 
 


Zsuzska!
Így már értem, hogy erre gondoltál, csak néztem, hogy Te pesti vagy, ezért nem értettem. Ezeknek a boltoknak nincsen honlapjuk, itt csak személlessen való tisztelet tétellel lehet válogatni :-(
Csak nekem nem jött össze, a Gabinak írtakkal a Te kérdésed, és mivel a Stuciról írtam, mint rendelés lehetőségről ezért kavarodtam meg kicsit. Mentségemre szolgáljon hogy kicsit húzós napjaim vannak, és a fáradtság is közrejátszik a lassú kapcsolásban :-(((
Mégegyszer bocsi :-)
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Tegnap óta lázas a nagyobbik lányom(valszeg ez a vírus 2. meneteKép), így csak gyorsan reagálok néhány dologra.

Conti!!!KépKépKép
Ezek szerint tényleg létezik ilyen!KépKépKép Azt már el sem merem mondani a párom Anyukájának, hogy tankönyveket csomagolnak ilyenbe...Kép
Annyira hálás lennék, ha sikerülne egy icipici darabkához hozzájutnom!Kép Akkora órát csinálok, amekkora papírt küldeszKép Most néztem Bp.-en laksz, bár én már a világ végére is elmennék érte.Kép Szóval házhoz megyek érte...Kép

Orsi!
Én igaz nem Bp.-en lakom, de nem olyan messze(30km), így megoldható lenne a cserebere. Írj mit szeretnél érte kapni?

Era!
Köszi a linket! Most hozzánk is hoztak óraszerkezetet a hobbiboltba, bár az most csak a nappal-éjszakás óralaphoz lesz jó a gyerekeknek(a hobbykatalógusban is épp ezt ajánlják hozzá), így az egyiptomihoz én is rendelek majd nagyobbat és szebbet.Kép

Miszike!
Kép

Lányok!
Kellene nekem is néhány új gipszkiöntő sablon, de itt nálunk elég gyér és drága is a választék! Néztem a neten is, de a postaköltséggel szinte uott. tartok, ahol a part szakad...Kép
Bp.-en hova érdemes benéznem, ahol jóáron és nagy választék van?

Ja, és tettem fel új szalvikat, nézzétek meg!

Most ennyire futotta, de jövök még nézelődni, miket is csináltatok!Kép

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Kata!

Nagyon arik ezek a bocikák :-)))

Jubi!
Holnap megírom, hogy mikorra lesznek meg a kaspóid :-))) Beleszerettél a talpasokba? :-))))
nagyon szépeket csináltál, szerintem ez az egyenes kaspó is nagyon jól sikerült :-))) Esetleg ha kell még valakinek szintén, akkor megint lehet így közösen, ha gyorsan kitalálják mit szeretnének? Mert ha vállalod megint akkor gyorsan gondolkozzatok Kelet Magyarországiak, mert hamarosan köcsögjárat indul Deberecenbe :-)))))

Conti!
Mind a két tájképed fantasztikus:-))) Elhiszem hogy tetszettek a szalvik, szerintem is nagyon szépek lettek :-)))

Abby!
Mostmár nem kellene semmit se elkapnod, se a gyerekeidnek, se neked balesetet szenvedned, mert ez már sok:-( Remélem azért gyorsan rendbe jön a kezed is és fogsz tudni írni, de méginkább alkotni :-))))) Gyógyulj már meg!!!!!!!! :-)))


Miszike!
Nagyon sajnálom, hogy korai volt az örömöd, de már előttem is sokan annyi bíztatót írtak Neked, hogy én csak csatlakozni tudok azokhoz, akik azért szorítanak hogy mihamarabb felhőtlen örömöd lehessen:-)) Biztos vagyok benne, hogy nemsokára együtt fogunk Veletek örülni :-)))
minimaxi
 
 


Szia Zsuzska!

Nagyon szívesen küldenék neked képeket,de sajnos csak könyveim vannak,a gépen nincs képem.Ha lesz időm bescannelek neked egypárat.
orsi21
 
 


Sztigris!

Oké,körülnézek a szalvétáid között.Kép Holnap írok neked e-mailt!

Jó éjt!

Orsi
orsi21
 
 


Anyko, remélem nem gondoltad komolyan, hogy azt hiszem Paat az Ónodi Eszter? Csak találgattuk kire hasonlítKép Ja és már cseréltem is vele szalikatKép

Sztigris, írd meg a címed, szívesen elküldöm, ezért nehogy ennyit utazz!
Egyiptomos képeket én a netről szedtem le egy csomót, google keresőbe beírod hogy papyrus és a képek részt lenyomod és máris több oldalnyi kép lejön. Én még külön az istenek neveire is kerestem. Aztán szalvétát ragasztottam celuxxal az a4 papírra és megfelelő méretezés után kinyomtattam. Kell egy kis fixálás és utána ugyanúgy szalvétázható.
Amit küldök az csomagolópapír, nekem rendesen el kellett áztatni alul-felül ragasztóval, így is kicsit hullámos lett, de száradáskor szerencsére kisímult. Ha esetleg másnak van csomagolópapíros tapasztalata akkor kérjük közzétenni!!!

Minimaxi, az én szerény megrendelésemet is vetted?

Puszi, Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Conti!
Bocsi, hogy nem jelezetem vissza, de természetesen vettem a rendelést:-))))
És mi az hogy szerény? Volt már itt 2 db-os rendelés is és azt is teljesítettük :-)))
Jelzem Neked is a szállíthatósági időt, lehet, hogy még ma:-)))
minimaxi
 
 


Conti!Bocsi, de én csak azt láttam, hogy Paat=Ónodi Eszter.
A férjem szerint nem hasonlít. Jól ismeri Ónodi Eszert.Kép A napokban derült ki, hogy az egyik tv-s csajjal is nagyon jó viszonyban volt még megismerkedésünk előtt. Ezt is a Republik együttesnek köszönheti, hisz velük meg aztán tényleg jóviszonyban vagyunk! Kép
Tegnap alkottam egy képet és egy pedig félig kész. Ezeket ilyenre kérték. Egyszerűek, de nem rosszak.
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=89
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=90

Na megyek..nem akartam ennyit dumálni. Bocsi.
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok,

olyan rég nem írtam nektek,de mindíg olvasgatlak benneteket, ill. az alkotásokat is nyomon követemKép Nagyon ügyesek vagytok,sztem a topikcímet már meg is kellene változtatni.

Nálunk a kisfőnök mostanában nem nagyon hagy időt az alkotásra, de a gipszöntéig már eljutottam a héten.
1-2 dolgot azért csináltam az elmúlt időben, majd lefotózom őket, és mutatom.

Viszont, most ezek a köcsögök nekem is megmozgatták a karácsonyos fantáziámat, lehet nekem is kérni belőle?

manóka

manóka
manóka
 
 


Sztigris! Írtam üzenőfaladra!!!!

Minimaxi! Nagyon sajnálom! Tudod az én orvosom azon a véleményen van, hogy amelyik gyerek menni akar, menjen!!!! Biztosan oka van!!! Előtted az élet, a következő próbálkozást biztosan sikerre viszed!!!! Puszi!!!
anizs007
 
 


SziasztokKép

Miszike!
Remélem hamarosan újra együtt örülhetünk! Most bánatodban is osztozunk.

AbbyKép
Neked is jobbulást! Pedig kíváncsi lettem volna, mit hozol ki a kaspókból. De erre még várnom kell úgy néz ki....

ManókaKép
Szerintem rendelj nyugodtan, olyan szépek és könnyű velük dolgozniKép Meg karácsonyra tényleg szép ajándékok lehetnek.

Én ma a konyhámat fogom csinálni. Marcit elviszi anyukám, úgyhogy talán még haladni is fogok valamitKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia Manóka!

Részemről, nincs akadály a dolognak, én bármennyi köcsögöt le tudok gyártatni :-)))
De ahogy elnézem Te is debreceni vagy, és az ottani régiót a Juborka vezeti :-))) ezért vele kell egyezkedned, mert azt nem tudom vállalni, hogy ezeken az árakon mindenkinek külön-külön megoldom a lejuttatást, És ezeket nem praktikus postázni egyébként sem.
Tehát ! Beszélj Jubival? ha benne van akkor gyorsan nézz körül itt:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3562
válasz ki miket szeretnél, és én intézem a továbbiakat :-)))

Ánizs!
Valamit félreértetteél :-(
Én Miszikének írtam azokat a bíztató sorokat :-(
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Na, elkezdtem végre megcsinálni a rózsás képet. Csak azt nem tudom, hogy maradjon ilyen egyszerű, vagy díszítsem vmivel a keretet? Én egy bordó színre gondoltam a keret csíkjába... Mit szóltok???

Kép

Zsuzska
bzsuzska
 
 


Manóka!
Szívesen vállalom a te köcsögjeidet is Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok Lányok!
Először is minden betegeskedő gyerkőcnek és vagy mamájának jobbulást .!
Miszike , fogadd őszinte sajnálatomat. Kép
Conti, 2 piros pont.
Abbykém , mit fogsz csinálni , ha kijönnek az elvonási tünetek alkotás ügyileg ??Kép
oda ért már a bandzsa angyal?
Jubika! Megadhatom a címed egy lánynak akinek küldenék le egy kislámpát a köv. köcsögszállítmánnyal? Oda menne hozzád érte?
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!Kép
No nem is olyan rossz!..tudok írni! Viszont Lillusom eltörte az 1ik váza szélét....szegénykém csak magyarázta, hogy bánt..hoppá..baj! És mikor közöltem vele, hogy semmi baj akkor úgy örült!Kép
De azért sajnálom nagyon, de majd próbálkozom a ragasztással.
Köszönöm mindenkinek drukkolást, remélem ennek a sorozatnak már lassan vége lesz! De biztos ennek is meg van az értelme....
ha lehet még köcsögöt rendelni akkor én jelentkeznék a bulira!Kép És kellene lötyi is..mert most ugye kimaradt, meg szerintem az én cuccomhoz kevés is..Minike? megknéznéd, hogy nekem mennyit érdemes venni belőle? Ennyi edénykéhez? Nagyon hálás lennék. vagy esetleg be lehet szerezni valahonnan? HOgy ne kelljen ezzel is foglalkoznod! Ja hüle kérdés...de a dobozt visszaadjuk?! ...jó jó..csak gondoltam hátha....Kép
abby
abby
 
 


Bzsuzska , valamit tegyél szerintem is még a keretre. Egy arany csík is szép lenne. Kép
szorgosstuci
 
 


Stucikám...már jelentkeztek a tünetek..tegnap annyira nem bírtam magammal, hogy este nekiálltam régi praktikákat nézegetni, legalább ötletem legyen, ha már lebénultamKép
Még sajna nem ért ide, de sikítok, ha itt van!...de látod nekem momentán nem sürgős!Kép
puszi
abby
abby
 
 


Miszikém! Bocsáss meg! Minimaxinak írtam, de neked szántam soraimat!!!!!
anizs007
 
 


Hát ki gondolta , hogy direkt lerokkantosítod magad , hogy ne kelljen alkotnod? Kép)
Sajnos a másikból nem találtam ezért csak azt küldtem.Kép
szorgosstuci
 
 


Abby!

Nem tudom, hol lehet lötyit venni, de az a 2 dl, ami lemaradt szerintem ezekre biztosan elég, sőt, mert ezzel csak át kell kenni, és legalább két napig száradni hagyni, addig vizet ne tegyetek bele :-) Mivel már mázazva van az agyag nem szívja be, hanem a felületen szárad és ettől impregnál. Már írtam régen, hogy a felvitel kis darab szivacs , bemárt lötyibe, beken, szigorúan gumikesztyűben, mert szárítja a kezet :-(

Csajszikák!!!
Kapjátok össze magatokat, és találjátok ki, hogy ki mit kér, mert este le szeretném adni a rendelést, mert Jubikának sürgős, és akkor remélem a jövő héten eljut hozzá, ha jön az apukája. Emilben, vagy itt, kinek mi a szimpi, jöhetnek az igények, hogy lássák, hogy miből kell csinálni:-))))
Este szeretnék összesíteni, hogy Jubinak ne kelljen okáig tétlenkedni :-(( Árt neki és a végén neki is elvonási tünetei leszenk, mint Abbynak.

Abbyka!
Örülök, hogy nem olyan nagy a baj, és ha már nem alkothatsz, legalább velünk itt tudsz lenni, és írni is tudsz.
Nézzétek meg az albumot, a cím kicsit feljebb és jöhetnek a rendelések
A portálon sajnos csak a köcsög képek vannak, azt még nem nagyon lehet használni, mert méretek és árak csak a babanetes albumban vannak fent.

Na eldugulok :-(
minimaxi
 
 


Zsuzska!

Nekem így is nagyon tetszik a rózsás képed! Én ezzel a szalvival nem tudtam mit kezdeni. Látod...egyszerű szépség! Kép

Ma vettem végre gipszet, így ha elalszik Geri, akkor öntök jó sokat! Akarok mécseseket is! Alig várom, hogy alkothassak! Kép
Aztán jövök jó sok képpel!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Minimaxi! Nem ráztok le ne reménykedj!Kép Stuci te hallod e!Kép könnyű a kis bénát bántani, de majd eccer csak előrukkolok a számtalan deku művemmel és akkor majd csak ámultok-mert az összes ötleteteket elszedem....ha ha haKép
No akkor én mondanám a rendelést:
lapos füles tál 600 ft x 2 db=1200
öblös kaspó nagy 1000 ft x 1db=1000
kaspó-ami jött most is! 300ftx 3db=900
ez összesen 3100 ft és szerintem akkor kellene még 1 lötyi si...de ezt rád bízom drága hogyan legyen!
és természetesen naggggyon köszönöm!Kép
abby
abby
 
 


Abby!

Isten ments, hogy le akarnálak rázni:-))))
Azért szorítok, hogy tudd már csinyálni a köcsögöket, hogy gyönyörködhessünk :-))) ( és hogy lophassuk az ötleteket :-((( )
Úgyhogy hajrá! Gyógyulj szorgalmatosan :-))))
Rendelés jegyezve :-)))
minimaxi
 
 


Stuci!
Jöhet a lámpa és a lány is! Kép Csak emilezzen mielőtt jön. Kép

Mini!
Kép

Anyko!
Végre visszatért az alkotókedved! Kép

Koda!
HAJRÁÁÁÁ!

Én ma nem alkottam semmit, csak törtem-zúztam... ő volt az áldozat Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


LÁnyok akik nem a Dunán-túlon laktok! El nem tudjátok képzelni, itt felénk milyen gondot okoz a hozzávalókat beszerezni!!! Nem csak minimaxi köcsögeiről maradok le!!! Ma nagy naívan fekete akrilt szerettem volna venni! Hát nincs!!! Nem ám természetes sziennát, hanem feketét!!! Felhívtam Keszthelyt is!!! Ott sincs!!!! Sürgős mécses megrendelésem van!!! Ajajjjjajjj!!!!
anizs007
 
 


jubi! ó jajj!Kép pedig ez is nagyon tetszett nekem....komolyan mondom rosszabb vagy mint Lillus! A másik gyönyörűségre tessen vigyázni!Kép
Ánizs! Komolyan mondom, hogy összeírhatnád mi kell mennyit szánsz rá és postázom neked! 1szer írtam már, hogy nálunk milyen árban vannak....gondold meg! de megpróbálhatod a temperát plextollal keverve, én először ezt csináltam, mert drágának találtam az akrillt.
abby
 
 


SziasztokKép

Annyira szépek lettek lányok ezek a köcsögök hogy az csak csudaKépKép

AnykóKép
Hajrá és használd ki hogy visszatért az alkotókedvedKépKép

JubiKép
Kár érte, legközelebb inkább add fel postán nekem, mielött összetörödKépKép

ZsuzskaKép
Egy hasonló bordóval mint a rózsa jól mutatna a csik a kereten.

MiszikeKép
Tudom hogy most mit érzel, én is pont igy jártam az első babónkkal, de most itt van Dani és mindenért kárpótol, fel a fejjel és drukk a következő babócánakKép

Nah én is követtem Jubi mai alkotó kedvétKépKép Tegnap este kiöntöttem egy jó pár mécsestartót meg képkeretet, elsőre az egyik mécsestartó landolt a radiátor mögött, két sarka bánta. Utána meg mind a három kereten okoztam valami galibát, sarok tört, oldalt repedt... szal ma kerülök minden gipszet mielött még nagyobb kárt teszek mint hasznot hajtokKépKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ánizs!
Próbáld meg az aquakolor színező feketéjét. Festékboltban kapható.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jajj Jubi!!!!!!!!
Tényleg összetört? Annyira sajnálom, olyan szép volt :-(((((((
minimaxi
 
 


Ánizs, biztosan nagyon nehéz beszerezni a dolgokat, ezért nekem enyhén szólva nagyon rosszul esik az, hogy annyit rohangáltam az általad kért szalvik után, postáztam, már érdeklődnöm is nekem kellett, hogy megkaptad-e, azóta pedig...
Kissé megrendítetted a jóindulatomat és a segítőkészségemet!
nyurga_nyúl
 
 


Abby! Köszönöm, a kedvességed, de a postaköltség több lenne, mint az áru!!! Plextol is csak Keszthelyen van, de ha legközelebb odajutok, veszek!!! Azt hiszem szót fogadok Jubinak, és veszek színezőt!

Nyurga Nyúl! Ne haragudj de dobj már egy emilkét, hogy milyen néven kaptam tőled csomit!!! Lehet, hogy nem tudtalak azonosítani!
Szerintem ez nem jellemző rám, sőt igyekszem mindenkinek gyorsan meghálálni a szívességét!!!
A gép nem az otthonomban van, ahol a szalvétázást bonyolítom, de utána nézek! CSak légyszí írd meg milyen néven keresselek!!! Bocsi ha mégis én hibáztam!!!
anizs007
 
 


Ánizs!

Szerintem ha akarsz köcsögöket valahogy biztosan meg tudjuk oldani:-)))))
Annyi minden megoldottunk már itt:-))
Senki nincs az ismerőseid között aki jár Pestre?
minimaxi
 
 


Ánizs, amíg fel nem adtam a csomit, addig tudtad az emilcímemet, mivel többször írtál, hogy nagyon szeretnél biciglis szalvit...
Részemről a téma lezárva, de rosszul esett.
nyurga_nyúl
 
 


Minimaxi! Köszönöm, de olyan ismerősről nem tudok, aki gyakran jár fel, és akit meg lehetne kérni!!! Így csak gyönyörködök az elkészített műremekekben, hisz oly csodás dolgok kerülnek ki a kezetek alól!

Most kaptam egy infót, hogy Balatonszentgyörgyön van egy kerámikus műhely, azt meglátogatom, hogy mit tud kínálni és milyen áron!!!

Bár most Nyúl levele után le vagyok törve, mint a bili füle, és elment a kedvem az egésztől!!!

Tényleg ha van rá módom, még meglepiket is küldök a velem kapcsolatban állóknak, de ezt most nem értem!!!
anizs007
 
 


Látod-látod, Ági. Tegnap mégis aludni kellett volna éjjel... Kép Ma nem lett volna ennyi károd...

Aranyom nincs, úgyhogy marad a bordó szín. De mivel keverjem a pirost, hogy bordó legyen? Párom nincs itthon úgyhogy tőle most nem tudom megkérdezni...Kép
Vagyis, ha nagyon akarnám, megtudnám kérdezni, de az pénzbe kerülne...

Zsuzska
bzsuzska
 
 


Ánizs! nyugi!..mi ismerünk nekem mindig jönnek a szalik és a köszönő levelek tőled! Néha az én fejem is mint a szita...most találtam meg pl azokat a szalikat amiket a múltkor kértek páran és persze ezek nélkül adtam föl a levelüket, ilyenkor ég a képem mert szerettem volna küldeni. De aki mással is foglalkozik-m.hely,család, tanulás- annak bizony néha nehéz mindent követni!
Fel a fejjel!Kép
Most szeretnék jubinak küldeni itt valamit..ilyet 1edül még soha nem csináltam, tehát ha valami ordenáré nagy kép lesz akkor bocs..de lehet, hogy semmit sem fogtok látni....ez aahhoz a gipszképhez ötlet aminek csakl kerete van és jubi tükröt szeretne bele tenni. Ezt egy régi praktikában láttam.
Kép
abby
 
 


természetesen nem a fejem, hanem az agyam...
ez lenvászonra nyomtatott körte minte ami a keretbe került, nekem tetszik!
abby
 
 


Sziasztok!

Jubi!
Annyira sajnálom azt a kis köcsögöt...annyira szép volt! Kép De tudom, hogy tudsz te még ilyet csinálni! Kép

Igen..visszatért az alkotó kedvem. Kép Gyors öntöttem is ki 11 képkeretet és 4 mécsestartót Minimaxi ötlete alapján. Jobban tetszik, mintsem azt gondolni mertem volna! Köszi Minimaxi! Kép

Mivel a sütőben sült a hurka-kolbász, így a kész gipszképek meg a tűzhely tetején száradtak! Kép Akartam még bablevest is főzni, csak már nem volt hely a tűzhelyen! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


AnykóKép

A helyzet nálunk is hasonló volt tegnapKép A gyerek miatt a gipszöntést kitelepitettem a konyhába, bárhova nyultam gipszforma volt, akartam egy teát főzni, végül lemondtam rólaKépKép

ÁnizsKép
Örülök, hogy megérkezett a pakk és nem kapott senki kedvet a csomihoz és nem vitte el Barna bicajáról. Ha még nem adtad fel, akkor belerakhatod ha gondolod BZsuzska szalviait is, majd odaadom neki, ugy is nagyon közel lakunk, te meg megsporlohatsz egy kis postaköltségetKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági! Már elment! Zsuzska jelezte, hogy együtt is küldhetem, de nekem egyszerűbb nyomon követnem így egyenként! Mégegyszer köszönöm!
anizs007
 
 


Köszi Ánizs!
Jajj, én meg még nem tudtam feladni. Na majd mindjárt eltrappolok a postára... Úgyis van egy Liberós levelem is...
Zsuzska
bzsuzska
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?