Új privát üzeneted érkezett!

Rani!
Igen van mászómackónk, nem volt különösebben oda érte. csak egy játék a sok közül. Mikor nagyobb volt inkább akkor. Nem motiválta mászásra ha erre gondolsz.
Bevásárlótakaróm is (nekem minden carom van igazából :oops: , szerintem ebben lelki társak vagyunk :wink: ) naszóval a takaró tök jó szerintem, ami gond vele, hogy olyan kocsira jó csak, aminek a fogantyúján nincs reklám(ezt nem tudom jól leírni, itt nálunk pl. a Tescóban a bevásárló kocsik nagy részen vagy ilyen tök nagy műanyag car, amitől nem lehet rögzíteni rendesen) Szóval mindig olyat kell vadászni amin nincs. Meg az enyémen még vagy két kötő elférne, amit tervezek is ezer éve, hogy ráműtöm, de amúgy szeretem.

Twist!
Igen rakok majd fotókat :wink:
Ja bazi hideg van, be kell öltöztetni őket, mi ma őszi kabátban nyomtunk :shock:
Dorka tuti édes lesz téliesítve is a keresztelőn :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois hát igen nekem is kell minden car még akkor is ha kezdem én is úgy gondolni minek! :lol:
Igen értelek a bevásárlókocsis reklámmal kapcsolatba.
Hát kíváncsi vagyok ez hogy fog szuperálni.
Na akkor ezt a macit még meg gondolom!

Na az időtől én készvagyok.
Egy barátnőm hívott hogy holnap mennyünk át szánkózni! :lol: :lol: :lol: :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois, van videó, csak fel kell töltenem... :roll:

Rani, ennek a gyereknek a szeme sem áll jól!!! Naná, hogy bevágta az egész vekni kenyeret! 8)

skrisz72
 
 

 
 

Sziasztok!
A mai napi kiakasztós adagot írom le: A k....g pénztáros csaj megszólalt ma, hogy a gyereket ne tegyem a bevásárlókocsiba, mert ÁNTSZ megbünteti őket. Szemem felakadt! Köpni-nyelni nem tudtam. Hátamon a hátizsák, egyik gyerek elől ült a kocsiban, a másik ugye a kosárban, ahová pakolom a cuccot. Felháborodva mondja ez a nő, hogy mit gondolok én, más jön utánam bevásárolni, a gyerekeim meg összekoszolják a kocsit.
Na elborult az agyam: annak nem szól, aki a mocskos táskáját beleteszi, vagy a részegnek aki, kikukázza az üveget a szemetesből, de az én 2 patyolattiszta gyerekem zavarta a szemét. Most mi a francot kell ilyenkor csinálni? Kössem az egyik gyereket a fülemre, vagy mi legyen? Ha elengedem őket, szétszedik a boltot, babakocsit meg 3 hónapja nem használunk. A bevásárlókocsiban szépen elüldögélnek, elmajszolnak egy kiflit, semmihez nem nyúlnak.
Bocsi, de nagyon kibuktam, a végén a nagy veszekedés után elsírtam magam, és mondtam a nőnek, hogy leszarom az ántszt, többet ide nem jövök vásárolni. Pedig odajárok 10 éve.
Bocsi még egyszer, mert sokvoltamma

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lois!
Ne keseregj, első gyereknek az ember hajlamos minden vackot megvenni, engem anno a tesóm beszélt le jó néhány dologról, utólag mindig kiderült, hogy igaza volt. :D

Szöcsi!
Írd le nyugodtan, hogy köcsög. Egyébként fura ez a hozzáállás. Nekem közelben egy Coop van, személyzetet ezúton csókoltatom. Ugyanis van gyerekméretű bevásárlókocsijuk, ami a mi esetünkben azt jelenti, hogy az éppen velem lévő 1-2-3 gyerekem azzal rallizik. Soha egy szót nem szólt érte senki, kedvesek, mosolyognak, de szépek a lurkók és ilyesmi megy. (fotózni képtelenség a produkciót, még két felnőttnek is komoly megpróbáltatás figyelni rájuk, nem hogy egynek). Pedig cukik nagyon.
vovanda
 
 


Szöcsi, ez bunkóság!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szöcsipicúroknak puszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szöcsi, ez nagyon nagy bunkóság volt a pénztárostól. Nem inkább a gyerekeket kell megvédeni a mocskos bevásárlókocsiból? Nem értem ezt, elég fordítottan fogta fel a dolgokat, a farok csóválta a kutyát.

Ez a mai szeles nap egész jó:) Mert süt a nap és fúj a szél, így iszonyú gyorsan megszáradnak végre a kiteregetett ruhák:)
Vendég
 


Jó reggelt! Gyors bekukk!
Mindenki nagyon eltűnt!

PL.Keny???
Lois: örülök, hogy jó volt a nyaralás, remélem, jól kipihented magad!
Skrisz: nagyon ügyes Esztike!
ANGEL?
Rani: cuki a kisfiad!
Vanda: ált.ban utólag derül ki, mi volt felesleges.Én legalábbis ezt tapasztaltam.

Fannikám jól van, én hullafáradtan. Egyedül, bár ma Apa itthon van. Úgy volt, hogy a héten itthon lesz, de aztán nem maradhatott már, így dolgozott. Tegnap letehetetlen volt egész nap szinte, majd du.kivittük sétálni. Jól felöltöztettem és betakargattuk. Ez volt az 1. séta, ami nem dokihozmenetel volt, hanem séta+Spározás. Ma dm-be megyünk pelusért meg melltartó betétért. Kinek milyen pelus jött be? Mi Pemperssel keztünk, majd Babylove (DM), ez utóbbi sztem nagyon jó, még árban is, meg minős.ben is. Vettünk Liberót, de abból állandóan kifolyik a kaki.
Picúrkám hízik szépen, egész kis gömbölyű a pofikája. Tegnap de. egyik étkezésénél 150(!!) -et evett, majd akkorát bukott, hogy a matrac is tejes lett:(.Kis haspók! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba elhiszem, hogy nem vagy toppon!
Szupi, hogy Fannika drága szépen gyarapszik!

Szöcsi a bankba utalásnál elírta a csajszi a neved nem Z vel írta hanem Sz-el.
Telefonon utaltam és kaptam ma az sms-t, hogy SZ.A. Mondom remek.
Felhívtam és megy az utalás de úgy néz ki sajna csak hétfőn lesz nálad bocsi!!! :roll: :oops:

Lányok Milán mászik igaz tolat! :lol:
Remélem azért előre is menni fog neki!

Na és itt a keresztelőruha ami piszit nagy így át kell szabatnom piszit!

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba, de jó, hogy jöttél! Tessék a babával egyre többet sétálni, azt imádják, ha megy alattuk a babakocsi. Pelenka eleinte Pampers, aztán nekünk is DM-es. Bababónuszba jelentkezzetek be!

Rani: semmi gond, ráér! Párodnak nincs errefelé Borsod megyében rokonsága? A férjemnek az édesanyja is ugyanazt a nevet viseli, ergo a nagy rokonságban elég sokan vannak I-cok.

Mai sztori: a Tescoban is rámszólt a biztonsági őr, hogy ne tegyem a gyereket a kocsiba. Mondom, még nem találtak ki ikres bevásárlókocsit, ezért legyen kedves eltekinteni a rendelettől.
Mindenesetre betelefonálok Boros-Bochkoréknak, foglalkozzanak már egy kicsit a témával.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lemaradt: keresztelőruha világi vagány!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!


Rani:

Nagyon jó a keresztelő ruha! Írtó édes!


Szöcske:

Ez nagy bunkóság!!!!!! Minden csomagolt amit veszel mi baja lenne?


Baba:

Nagyon szuper, hogy ilyen jó étvágya van lánykádnak.


Voltunk védőnéninél:
9580 gramm és 79 cm Gréti

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Szöcsi, nálatok minden közértben bunkók az emberek???? :evil:

skrisz72
 
 


Csak bekukk...
Konyhát vikszelek ma délután, holnap meg megyünk körbevizitelni pasi családját (hátam közepére se kívánom, de évente egyszer kibírom, bár szívesen beintenék azzal, hogy azokhoz megyünk, akik hozzánk is eljönnek, jó rövid lenne a lista).

De hétvégén kész lesz a komplett nagytakarilla, büszke vagyok magamra nagyon. :D

Milán baba szép nagyra nőtt.

Szöcsi!
Tényleg feltalálhatná valaki az ikres bevásárló kocsit, akkor én is mehetnék velük Tuskóba.
vovanda
 
 


GrétiBaba!
Isten éltessen!!!!!!!! :D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Niko
GRÉTIKÉNEK!!! :)

Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok Csajok!

ÁÁÁ nem tüntem el, csak totál beteg lettem :( ,mellgyulladásom van.Ez valami piszkosul car!!!2 napig 39 fokos lázam volt, úgy fájtak az izmaim és izületeim, hogy alig bírtam el Kornélkámat.A jobb cicimben van egy nagy kemény csomó nem lehet kimasszírozni sem.A gyerekorvos antibiotikumot adott.Így is szoptatnom kell a gyulladt ciciből is, és fejni.Sokat sírtam totál depis lettem ettől a pár naptól, nem nagyon tudok enni bár az lehet az antibiotikumtól van.
Kornél is nyügös biztos érzi, hogy nincs rendbe valami.Na kinyafogtam magam, bocs most csak ennyire futotta...

KépKép

Kép
keny
 
 


Jajj, Kenykém, nagyon sajnálom!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nikó: Nagyon boldog szülinapot Grétikének!!!:) Megy a mail:)

Keny, backer, szegényke, sajnálom:( Hát igen, akkor ez súlyosabb gyulladás lehetett, ha antibiotikum is kellett. Biztosan fájhat a fejét és a szoptatás, de az segít, hidd el. És melegvízes törölközővel lazítsd szoptatás előtt, vagy meleg tömlőt tegyél rá, vagy melegvízes zuhannyal segítsd. Ez a legújabb ajánlás (másik fórumról puskáztam).

Rani: nagyon jól áll ez a ruci Milánnak! Gyönyörű lesz a keresztelőn!!:)
Vendég
 


Sziasztok CSajok!

Keny, jaj te szegény.....sajnálom a fájdalmakat. :?

Baba, gratula a sétához! Melyik dm-et látogatod, a Nyár utcait?
Mondanám, hogy kocsikázz el felém is, de most inkább lebeszéllek, mert még mindig köhögök és nátha-féleség is van. Ez most nem hiányzik senkinek, én meg nehezen gyógyulok.
Voltam dokinál is, de azt mondta ne szedjek semmit, csak tea+citrom+c.vitamin+pihi.

Rani, aranyos a kisruha, de mintha nagy lenne a sapka. :)

Vanda, ügyes vagy, 3 gyerek mellett még végignyalod a lakást! Van energiád! Jó utat azért.... !

GRÉTIkét Isten éltesse!
nani72
 
 


Sziasztok!

Lois, Kiscsillag, Twist:

Köszönjük a szülinapi köszöntést!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Jó reggelt:)!

Kép Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nani, Nyár utcaiban voltunk és közben azon agyaltam, hogy de jó lenen, ha szembejönnél:). Meddig dolgozol?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Grétikém, sok boldogságot!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Nagyon cuki babácska :D

Vanda!
Ááá, ez nem kesergés volt, inkább csak röhögök magamon. Nem sok mindent bántam amúgy meg, de persze van sok olyasmim, ami nélkül, el lehet azért lenni :roll:

Szöcske!
Hú, csak hápogtam erre a boltos sztorira hirtelen :shock: :shock: :shock: Mekkora görénység :?

Rani!
Tolatásról videó?????????

Nyári képeket válogatok :arrow:
Enyémrokkerpasim:

Kép

Mindenki koldul :)

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jajj, de jópofa kisrokker:).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois! Irtó vagány a nagypasi!

Baba, nagyon szépek vagytok ám! Nyújtózkodás aranyos!

Keny, mellgyuszi nem egyszerű, de enni tessék, szép őszi időben egy jó séta, anyukákkal könnyű csevely(j?) és elmúlik a depi.

Twist, a kerítés egyik ága kész, de még mindig betonuzunk. Ma befőzök 10 kg őszibarackot, már az agyamra megy a befőzés, pedig még a birs hátravan.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi, ügyi vagy! Apa is kiakadt a bevásárlós sztorikon. Tök felháborító!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, helyes a kisrockered! :D és az a papucs!

Babika, még szeptemberben dolgozom, oszt vége. ( keresztfiamgyerek fog helyettem "hajnyiszálni".)
Aranyos a picilányka.

Félidős magzatom ma hajnal óta valami mozgásterápiát gyakorol, le nem áll, olyan jó érzés. :D
Hétvégén kúrálom magam, már nagyon unom. A gyerekkorban kivett mandulám helye elég randa. Ami bentmaradt "csonk", be van gyulladva, de nem fáj.

jó hétvégét csajok!
nani72
 
 


Keny!
Jaj tényleg, pedig akartam reagálni a mellgyuszira, nagyon nagy szívás, nekem karácsonykor volt, nem röhögtem szét tőle az agyam :? Jobbulást! Garmastan vastagon az egész mellre, nekem az húzta le.

Kedves dicséreteket köszönjük :roll:

Igen a papucs, az bűnözés, ilyet ugye nem szabadna, a tengerpartozáshoz vettem, hogy tudjunk ott zuhanyozni, de a büdös kölke tök jól elmászkált benne, ellentétben a 10 ezer forintos szandival :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, ilyen szandit miért nem szabad? Én is akartam venni Esztinek, de aztán vége lett a nyárnak. :oops: Most már zárt cipőt keresek.

Keny, gyógypuszik! Sajnálom, nagyon fájhat....

Babim, irtó helyes a picúr!

Grétikének boldog szülinapot!!!

skrisz72
 
 


Lois, én a kutyusos képekre szavazok! 10 pont!:) Nagyon ügyesek a kutyusok, hogy türelmesen várnak és nem lopják el a sütit. Az enyémek biztosan megléceltek volna vele:)

Nani, nagyon cukker lehet a babuci, ahogy rugdos.) Szokta érezni a frontokat? Enyém csajszi hidegfrontnál pörgött nagyon.

Szöcsi: jól haladtok a kerítéssel, hajrá! Most elég szottyos, esős idő van, de a páromék is így betonoznak, falaznak. Azt mondták, hogy ennyi eső még jöhet.
Nyami, birsalma! És hogyan készíted el? Vettem birsalma lekvárt, nagyon fini volt. Nem az a kemény birsalma sajt, hanem fincsi lekvár. És klasszikus módszerrel készíted, vagy az új lekvár porokkal? Azok nagyon jók, három adag lekvárt csináltam így, hamar kész van és mind elfogyott, olyan finom lett.

Keny, jelentkezz, vétel! Hogy vagy? Melled jobb?

Baba, nagyon szép Fannika. Mintha hízott volna a kisasszony, jól látom?

Dorci baba egész nap ácsorog, rugózik, közben nagyokat kacag és oldalt araszolgat körbe a járókában. Üdvözletét küldi nektek:))
Kép
Vendég
 


Lois!
Lejmisták tök édesek! És irtó vagány Zé. Remélem, nem sértődsz meg, de szerintem simán be lehetne suvasztani az enyémek közé, nem lógna ki a lóláb, hogy nem tesók. D:

Twist!
A kis mosolygós!

Én hulla, Pasim családját viziteltük ma... :S
vovanda
 
 


Sziasztok!

Lois KisZét annyira de annyira megdögönyözném! :D
Olyan édes igazi pasi!
(halkan jelzem meg a süti osztásba én is oda csüccs a két kutya mellé :roll: )
Sajna nem tudom, hogy lehet fel tenni a felvételt a tolatásról! :oops:

Köszi lányok a ruha dícséretét!
A sapi nem nagy csak anya béna és nem adja jól fel.

Gréti babának Sok Boldog Szülinapot!!!!

Keny jajj te szegény.
Nekem is volt sajna tejlázam.
Nyugi én is bőgten nagyon kemény!
Kornélka úgy szopizzon, hogy a csomó felé legyen az aljó ajka mert úgy azzal jobban szív!!!
Remélem hamar jobban leszel!

Twist Dorka baba nagyon huncut!
Nagyon szépen álldogol, nagyon ügyi!!!

Vanda nem vagy semmi, szupi, hogy kész a nagytakarítás.
Ne lehet könnyű három lurkóval!

Lányok ma voltunk a Váci uti Tescoba!
Annyira jó akciók és leértékelések vannak baba cuccokból!
Én két zacskóm ruhát vettem!
Aki tud mennyen el megéri!!!!!

Egy kérdésem lenne.
Tudom már volt szó a kutacsvédő sapiról, de nem nagyon emlékszem rá ki mit írt rá.
Véleményeket szeretnék.
Nálunk sok a kő és ahova beverheti magát szerintetek hülyeség? :oops: :roll:
Találtam tök cukit!
Gondoltam jó lesz ha motorzik akkor is vagy ha megy a játszóra és még miniegér!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Szerintem a kutacsvédő egy bazi nagy lehúzás parázó szülőknek. Hirtelen nem is tudom, mennyire kéne hülyén esni, hogy a gyerek beüsse a kutacsát, ráadásul mire eleső korba ér a gyerek, majdnem be is záródik. Max. olyan családban lehet rá szükség, ahol a féltékeny nagytesó fejbe vághatja a kicsit (tesóm ketteskéjét egyeske pl. fejbe vágta, pont kutacson, de nem lett semmi baj).
vovanda
 
 


Vanda nagyon köszi az infót!
Igen én az a szülő vagyok aki képes minden hülyeséget megvenni! :lol:
Na ez azért nagyon cukk a kis fülecskékkel! :D
Végre megoldottam viszont a nappaliba lévő lépcső lezárását mert már most araszolgat.

Kép

Kép
raniko
 
 


Twist, jól látod. Szül.súlya 3280, hazaadáskor 3080, aug.20-án 2950, onnét indult felfelé. Most a tegnap esti mérés szerint 3480. 30-50 grammot is hízik egy-egy nap, attól függ, mennyire van kajálós napja. 510-570-eket nyom be, tegnap 650-et. Ez jónak számít, ugye?

Dícséreteket büszke szülők bekalanazták :oops: :D .

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist, de édes..és az a masni!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny, jobban vagy?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi csajok:)
Baba, gyönyörűen beindult Fanninál akkor a súlygyarapodás, hál Istennek!:)

Képzeljétek, nem aludtunk éjjel. Dorka 3 óránként keltett, sírt, szopizott stb. 23 órakor, 2-kor, 5-kor stb. Mint régen. És nem tudom, mi a baja szegénykének. Hát gyakran van ilyen nálunk.

Hogy lehet a zöldségeket megszerettetni vele? Jó lenne, ha a nem édes ízeket is szeretné. Lehet, hogy magamnak kéne készítenem ilyesmiket és ne a bolti bébiételt vegyem? Pl. zöldborsó.
Vendég
 


Rani: mi vettünk fejvédőt Dorkának, nagyon jó és könnyű. Kicsit húzós az ára, de jó nagyon.
http://kidsandfree.eu/kategoria/baba_bukosisak.html
Vendég
 


Twist!
Figyeld ki, mit szeret. Nálunk az őszibarack volt a kedvenc, egy ideig mindenbe bele kellett tenni, mert másképp nem ették meg. Aztán szépen abbahagyták, most már a nyers krumlit is megeszik. :D
vovanda
 
 


Vanda, na szép, szegény gyerekeke, nyers krumplit kapnak :lol: :lol:

Twist, sajnálom, hogy ilyen időszakotok van. Nem tudom, esetleg fogacska?

Angelről tud valaki vmit?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist!
Zétény házikosztos volt, szerintem a zöldségek is nagyon finom édesek. A borsó, répa pl. nagyon is az. Miért ne próbálnád meg magad megcsinálni?? Nem egy nagy ördöngösség :wink:
Tegnapi nap miden kölök nyaff volt, volt valami a levegőben.
Masnis kép nagyon édes :D

Kutacsvédő :arrow: Szerintem baromság. Már bocsi, aki megvette. A mozgásfejlődés fontos eleme az esni tanulás. Ha egy baba meg fejre esik :arrow: Higgyétek el, tuti nem akkor csinálja, mikor ez a hülyeség a fején van :roll:
Én elég abszurdnak tartanám azt, hogy sisakba járassam a gyereket, mert hátha valaki fejbe vágja :shock:

Rani!

Szóval nagy süti-fun vagy?? :lol: :lol:
Ide nem tudsz videót feltölteni, csak valamelyik videómegosztó oldalra (youtube, indavideo stb), és ide belinkeled :wink:

Vanda!
Én már korábban is írtam, hogy EnyémGyerek úgy nagy vonalakban tisztára egyívású a te fiaiddal, beállhatna kicsi orgonasípnak :wink: :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angelék jól vannak :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz!
Ilyen papucsokat nem szabad, mert nem tartja a bokáját, nem hajlik a talpa :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszi az etetési tippeket, próbálkozunk, próbálkozunk.... csak már megijesztett valaki, hogy most már nem is fogja a nem édes dolgokat megenni a baba.
Vendég
 


Sziasztok!

Keny:

Jobban vagy? Sajnálom ez nagyon fájdalmas lehet, szegény tesómnak is volt és emlékszem úgy sírt ő is.

Baba:

Jajj de cuki!!!!!!
Köszönjük a szülinapi köszöntőt.

Twist:

Nagyon édes Dorka baba.
Gréti sokáig ette a bébikaját, sőt még a mai napig is eszi. Kap mellé a miénkből ha olyat csinálok és ő is megeszik mindent csak a brokkoli, spenótos és sóskát nem. Nem kell foglalkozni másokkal,szerintem nem lesz gond az édes dolgokkal.

Gréti is pocsékul aludt és azt hiszem el is rontottuk sajna. Minden éjjel kel 22:10, 23:20 és 1:20 na ez utóbbinál addig sír amíg át nem hozom mellénk. Lás csodát leteszem közénk és durmol. Próbáltam kis idő után átvinni de nem jött össze. Sajnos ezt mi szúrtuk el és nem tudom, hogy kéne visszacsinálni.??????????

Lois:

Nagyon jók a képek! A koldulóson jót nevettünk apával.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Twist én is keverem a zöldségekbe a gyümiket!
Úgy megeszi Milán.
Cuki a kutacsvéő én is ezt néztem ki!
(férjem lehülyézett) :roll: :oops:
Nagyon gondolkozom rajta!

Lois igen nagyon szeretem a sütiket! :roll: :oops: (sajna)

Keny remélem jobban vannak a cicik, és a te közérzeted is javul!

Baba nagyon szépen gyarapszik Fannika!

Nikó sajnálom az éccakát! :(
(mi most jól aludtunk kopp kopp)

Lányok bornapok vannak itt Budafokon most jöttünk fel nagyon jó volt!

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: