Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Csak egy gyors bejelentkezés, hazajöttünk Békésszentandrásról, nagyon jól éreztük magunkat, csak a fiúk nem fogatak halakat...
Levi egy hétig csak ezeket hajtogatta: Anya :lol: , Apa, szia, mindenkinek köszöngetett akivel csak találkozott :wink: Rakok majd képeket is,

Jó éjt!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Anikó!
Ha már társaságképesek vagytok szívesen találkozunk veletek is, és a többiekkel is. Addig is mihamarabbi gyógyulást Maja fülének!

Kata!
Nektek pedig nagyon szorítunk szerdán!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Anikó,
el is felejtettem kérdezni, mi történt Maja fülével??? A nyaralás miatt most nem vagyok képben.... :roll:

Képzeljétek ma voltunk Levivel a Törpikék mozgásházban, ahol 1 órán keresztül figyelték őt, hogy vajon mitől lehet, hogy sokszor úgy közlekedik, hogy felhúzza a vállát, és rádönti a fejét - erről írtam már korábban - és arra jutottunk, hogy nincs semmi komolyabb gond, csak megmaradt neki még egy kicsit a Moro és a hüllő reflexe, ennek állítólag az lehet az oka, hogy mikor terhes voltam vele, 18 hetesen ki lettem vonva a forgalomból, mert begörcsöltem + trombózis gyanúm volt, így mivel többet pihengettem a normális terhességű kismamáknál, kevesebb jutott a Levinek a ringatóztó mozgásból, a kevesebb jövés-menés miatt, és állítólag ilyenkor szokott előfordulni, hogy van egy pici egyensúly probléma, emiatt esik fejre sokszor, és tartja megdöntve a fejét. Kapunk egy rá egy itthon végezhető játékos tornagyakorlat sort, és egy hónap múlva majd újra megnézik, hogy mi a helyzet.
Egyébként nagyon jó ez a hely, van egy csómó gyerekprogramjuk, mindenféle játékos tornák, foglalkozások, ja és most 6.-án hétfőn 11-kor lesz az első angol nyelvű tornaóra, ami bemutató óra lesz ingyenesen, ha érdekel esetleg valakit... ja és nincs messze, mert 10 percre van tőlük kocsival Lőrincen a Béke tér után a 3. utában balra, itt meg tudjátok nézni, hogy mik vannak, ha érdekel valakit:
www.mozgashaz.hu


Jó éjt!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 

 
 

Sziasztok!

Majának gyors felépülést!

Úgy néz ki konkretizálódik a jóga. Szeptember 15-én, 18 órától kezdő jóga lesz a Falusi iskolában (a helyszínről később értesítenek még). Katus, ha jól emlékszem téged érdekelt. Neked jó ez az időpont? Jó lenne, ha minél többen lennénk, légyszi reklámozzátok nem b.netes ismerőseiteknek is. köszi
Még vki?

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Ez a 15-e milyen nap? Szerda. Jónak tűnik. Remélem Atti bevállal 2 egyedülös estét :D Árról tudsz valamit már?

Továbbadom.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Volt a gyümilés pasi és mondta, hogy a szept. 5-ig leadott rendeléseket még ezen az áron tudja kiszállítani, de utána 140 Ft-tal drágább lesz a cucc. Ha gondoljátok rendelhetünk még nála addig, elég sokáig eláll a lé.

Azt ígérte, hogy 1-2 hét múlva lesz bodzalé is, ha rendelünk még 5-ig kérhetünk nyugodtan, mert mire kiszállítja azt is kaphatunk...azt mondta, hogy ilyen hűvi időben akár 5 hónapig is eláll bontatlanul a cucc...így akár az ezévi mennyiséget is meg lehet venni mostanság.

Ja, a sárgabaracklé is fini!

Ha tudok jövök még...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Emőke, én megnézem 15.-én az órát.

anett
kállai
 
 


Jaj, de jó lenne, ha legalább 3-an lennénk 15-én :-))) Még soha nem jártam, de nagyon régen szeretnék, azt mondják testnek léleknek egyaránt jó :-)
Anett, ha megírja az oktató a helyszín, jelzem.
Igen, Katus ma kaptam infot:

Kedves Emőke!

Egy alkalom 2 órás (18-20h); ez 1.500,- Ft/fő.
Az alaptanfolyamról bővebben itt olvashattok: http://www.jogasziget.hu/tanfolyamok/alaptanfolyam.php

Szeretettel: Keserű Ari
ÓM Sántih ÓM Béke

Shanti Jógasziget - a Béke szigete
1195 Budapest, Jáhn F. u. 17. I./1.
www.jogasziget.hu
T: (1)282-1897; (30)589-7874
"Gyere, jógázz velünk!"

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke!
Én szívesen kipróbálnám, de nekem a szerda este sajna nem jó, ráadásul a Zoli tuti nem ér haza hatig, nekem igazából a fél nyolcas kezdés lenne a jó, de így, hogy 2 órás a foglalkozás, akkor már elég késő lenne. Úgy látom sajnos ebből most kimaradok.

Ha rendeltek gyümilevet, akkor most mi is kipróbálnánk.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Emőke!

Én azért nem reagáltam a jógára, mert sztem nem nekem való :roll: :oops: ...túl szeleburdi vagyok én ahhoz :wink:

Egy jó kis dance-aerobikra viszont beneveznék, HA:
-nem lennék lusta
-tervezhetőbb lenne az időbeosztásom
-helyben lenne
-nem szoptatnék
-blablablablabla... :lol:


Így maradnak a kifogások...

Anikó!

Hogy van Maja? Nagyon lemaradhattam, mert azt sem tudtam, hogy műteni kell :oops:

Kata!

Hogy viseli Marci a készüléket?

Adri!

Rég taliztunk :wink:

Áhhhh, mennem kell...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Halihó!

Én is szeretnék még gyümileveket, tényleg ami lemaradt a rendelésből körtelevünk, azt is megkapjuk még, vagy újra kell rendelnem??? :roll:

A jóga engem is érdekelne, de sajnos mivel nálunk Zoli szinte mindig délután 4-re, 5-re megy dolgozni, így esélyem sincs semmilyen esti "magánprogramra" :(

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Engem is érdekelne a jóga, és elvileg rá is érnék, azonban nem tudom és ezen az említett honlapon nem írták hogy lehet ezt terhesen csinálni?

A gyümölcsleveket annyiszor írtátok már és kiváncsi lettem, hogy ezek miért olyan különlegesek, mint a boltiak??
Mekkora a kiszerelés és mennyibe kerülnek, mert lehet hogy beneveznék még szept 5-ig.

Kriszti

Kép
Kép
kacsamama
 
 


Évi, én vállalom a berendelést, ha te az átvételt, mert mostmár beindul a "nagyüzem", nem fogom tudni átvenni...(pénzt előre viszem majd (pislógós ikon) :lol: az a tuti)

Kriszti: http://www.csaladellato.hu/

Anita
putyu
 
 


Orsi!

Már nálunk van a körteleved, csak ma nem tudtam megoldani az átlogisztikázást :oops: Ja, és van már dobozod is :wink:

Anita!

Vállalom! Pénz meg jó utólag is...max. majd svájci frankban kérem :wink:
Amúgy képzeljétek egyáltalán nem a mi rendelésünket hozta ki a srác...valaki másét küldték ide...még jó, hogy volt nála szinte mindenből...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Maja nevében is a jókívánságokat :D
Most "csak" felszúrták a fülét. Már nagyon gáz volt, hogy mennyire nem hallott. Ráadásul az egyensúly érzetével is már gondok voltak. Elfelejtett hintázni, meg a nyaralás alatt esett-kelt. Valszeg a Balcsi víz "segített" a gyulladásnak. :cry:
3 hét múlva kontroll, aztán lehet hogy újabb műtét..... :(

Anita, Évi,
Mi szeretnénk kérni egy körtét, meg egy bodzát.
Köszi

Jó éjszakát!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anita, Évi, én is ezeretnék kérni leveket, ha lehet, mégpedig egy körtét és egy bodzát, köszönöm!

Emőke, én is mennék szivesen, de nem valószínű, hogy 6-ra hazaér Péter... Nekem még mindig csak az este 8-as kezdés lenne valahol reális... :(

Anikó, jobb már Maja füle? Hol voltatok? HeimP?

Orsi, a Mónihoz nem akarod elvinni megmutatni Levit? Én úgy tervezem, hogy az elkövetkeendő hetekben vmikor meglátogatjuk a fiúkkal. Régen találkoztunk már vele, jó lenne látni, és szeretném, ha ő is megnyugtatna a fiúk mozgásával kapcsolatban. Mert ha ő azt mondja, hogy OK velük minden, akkor azt elhiszem. Másnak nem (elég sok sz*r tapasztalatot gyűjtöttünk az elmúlt években ezzel kapcsolatban...).

Marci ma megkapta a hallókészüléket, és azóta úgy viselkedik, mintha tök természetes lenne, hogy van a fülében valami, amitől "mától hall". A délutáni alvás előtt kivettem a füléből őket, de ébredés után mutatta, hogy rakjam vissza, mert úgy neki jobb. Ha nem látom, nem hiszem el. Nagyon okos, és én nagyon-nagyon büszke vagyok rá!!! (ha vki ismer még szurdopedagógust, írja meg légyszi...)

A mai nap másik nagy híre, hogy Zalán elindult, 6-8 lépést simán megtesz egyedül, megáll, megtapsolja magát, aztán megy tovább...

Egyébként mindkét fickó totál taknyos, köhögnek, Marcinak néha hőemelkedése is van. Régóta gondolkodtam azon, hogy jó lenne már egy össznépi bnetes buli (feltéve, hogy nem ilyen trágya az idő) de úgy néz ki, hogy ezzel megint várni kell egy hetet...
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Anikó,
remélem a kontrolon minden rendben lesz, nem lesz szükség újabb műtétekre.

Kata,
ez szuper! MArci nagyon okos kisfickó :D

Rendelés:

Kata - 1 körte, 1 bodza
Anikó - 1 körte, 1 bodza
Katus - 1 erdei, 1 meggy

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kata,

Milyen ügyes pasijaid vannak!!!!

Anita,

Hogy tetszett Boginak az első nap?

Én is szeretnék kérni gyümilét.

Rendelés:

Kata - 1 körte, 1 bodza
Anikó - 1 körte, 1 bodza
Katus - 1 erdei, 1 meggy
Judit - 1 meggy, 1 bodza, 1 erdei
Vendég
 


Bocsi, nekem egy doboz is kellene.

Rendelés:

Kata - 1 körte, 1 bodza
Anikó - 1 körte, 1 bodza
Katus - 1 erdei, 1 meggy
Judit - 1 meggy, 1 bodza, 1 erdei + 1 doboz
Vendég
 


Anikó,
tuti nem kell már az a műtét, elég volt ez!!!!!!!

Kata,
mosolygós könnyekkel olvastam soraid...........
Takony :twisted: ebben a trágya időben lassan mindenki az lesz :evil: :evil: a Tátrában a hóról meg már hallani sem akarok :cry:

Judit,
nagyon örülök, hogy túl vagyunk rajta, nagyon megkönnyebbült Bogi (és én is) Szlalomoztunk egyet az iskola udvaron :lol: :lol: :lol: sorfal között kellett elvonulniuk, de ő mindig kiszaladt én meg visszvittem :lol: de ennyi volt a műsor, innentől kezdve semmi baj nem volt, délelőtt apja ment érte, jó kedvűen hozta el, délben beszéltem a tanítónéniével és mondta, hogy a végére teljesen megnyílt :D úgyhogy elgurultak a kősziklák, sőt Botond is jól vizsgázott első nap tesó nélkül az oviban :D

Anita
putyu
 
 


Kedves Anita, kedves Sára!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk Mindkettőtöknek:-))
(Képet sajna nem enged beszúrni)

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Anita, Sára, nagyon nagyon boldog születésnapot kívánunk mi is! :-)
Bogi ügyes volt :-)

én is szeretnék, most levet:
Kata - 1 körte, 1 bodza
Anikó - 1 körte, 1 bodza
Katus - 1 erdei, 1 meggy
Judit - 1 meggy, 1 bodza, 1 erdei + 1 doboz
Emőke - 1 körte, 1 erdei + 1 doboz

köszi
E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Anita, Sára, boldog születésnapot!!!
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Anita,

Nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!

Kép :lol: :lol:


Sára,

Nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Kép
Vendég
 


Anita,

Na jól van, örülök, hogy simán ment minden:)
Vendég
 


Anita Drága!

Kép







Sára Nagylány!

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Anikó!

Nagyon sajnálom Maját :( ! Remélem a kontrollon minden o.k. lesz :!:

Kata!

Nagyon-nagyon ügyi Marci! Én is megkönnyeztem...

Ikres barátnőmet megkérdezem szurdopedagógus ügyben.

Anita!

Milyen jól vették Bogiék az "akadályt"! Nemhiába szakavatott az Anyujuk :wink:


Gyümilérendelés:

Kata - 1 körte, 1 bodza
Anikó - 1 körte, 1 bodza
Katus - 1 erdei, 1 meggy
Judit - 1 meggy, 1 bodza, 1 erdei + 1 doboz
Emőke - 1 körte, 1 erdei + 1 doboz
Szandra-1 bodza
Évi-2 bodza-1 körte-1 kajszi-1 őszi-1 erdei-1 meggy

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Gyümilérendelés:

Kata - 1 körte, 1 bodza
Anikó - 1 körte, 1 bodza
Katus - 1 erdei, 1 meggy
Judit - 1 meggy, 1 bodza, 1 erdei + 1 doboz
Emőke - 1 körte, 1 erdei + 1 doboz
Szandra-1 bodza
Évi-2 bodza-1 körte-1 kajszi-1 őszi-1 erdei-1 meggy
Adri-3 meggy-2 alma-1 kajszi+1 doboz

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


módosítom a rendelést - ha ennyien rendeltek újra, akkor ez csak jó lehet! :)

Gyümilérendelés:

Kata - 1 körte, 1 bodza, 1 erdei + 1 doboz
Anikó - 1 körte, 1 bodza
Katus - 1 erdei, 1 meggy
Judit - 1 meggy, 1 bodza, 1 erdei + 1 doboz
Emőke - 1 körte, 1 erdei + 1 doboz
Szandra-1 bodza
Évi-2 bodza-1 körte-1 kajszi-1 őszi-1 erdei-1 meggy

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Gyümilérendelés:

Kata - 1 körte, 1 bodza, 1 erdei + 1 doboz
Anikó - 1 körte, 1 bodza
Katus - 1 erdei, 1 meggy
Judit - 1 meggy, 1 bodza, 1 erdei + 1 doboz
Emőke - 1 körte, 1 erdei + 1 doboz
Szandra-1 bodza, 2 körte
Évi-2 bodza-1 körte-1 kajszi-1 őszi-1 erdei-1 meggy

Isten éltessen minden kicsit és nagyot.

szandrakiss
 
 


Adri lemaradt!

Gyümilérendelés:

Kata - 1 körte, 1 bodza, 1 erdei + 1 doboz
Anikó - 1 körte, 1 bodza
Katus - 1 erdei, 1 meggy
Judit - 1 meggy, 1 bodza, 1 erdei + 1 doboz
Emőke - 1 körte, 1 erdei + 1 doboz
Szandra-1 bodza, 2 körte
Évi-2 bodza-1 körte-1 kajszi-1 őszi-1 erdei-1 meggy
Adri-3 meggy-2 alma-1 kajszi+1 doboz

így már oké :)
(már 27 gyümilé :lol: )

szandrakiss
 
 


Anita, Sára,

Boldog szülinapot!!!! :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Gyümilérendelés:

Kata - 1 körte, 1 bodza, 1 erdei + 1 doboz
Anikó - 1 körte, 1 bodza
Katus - 1 erdei, 1 meggy
Judit - 1 meggy, 1 bodza, 1 erdei + 1 doboz
Emőke - 1 körte, 1 erdei + 1 doboz
Szandra - 1 bodza, 2 körte
Évi - 2 bodza, 1 körte, 1 kajszi, 1 őszi, 1 erdei, 1 meggy
Adri - 3 meggy, 2 alma, 1 kajszi + 1 doboz
Orsi - 1 alma, 1 körte, 1 őszi, 1 kajszi, 1 meggy


és így már 33!


Kata,
mikor először gondolkodtunk benne, hogy valaki nézze meg Levit, rögtön a Mónit hívtam, és Ő mondta, hogy mivel a Levi már nagy ahhoz hogy Ő maszírozza-kezelje, ezért maga helyett ajánlotta ezt a Törpikék Mozgásházat. Ott egyébként aki megnézte Levit gyógytornász csajszi (Antalné Halász Tímea) mesélte, hogy sok kis gyerkőc kerül hozzá, miután a Móni már nem tudja tovább kezelni őket, szóval ismerik egymást, ezért azt gondolom, hogy talán jó kezekbe kerültünk :roll: Megkaptuk e-mailban a játékos feladatsort, nagyon jópofa, ha érdekel valakit, elküldöm :wink:

Anita, Sára, mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Boginak gratula, hogy ilyen kis ügyi volt!

Képzeljétek, mi meg tegnap gondoltunk egyet Zolival, és elmentünk ovi nézőbe. A reformátusba már be is írattuk, mert Levi ugyan csak másfél év múlva menne, de pl jövő szeptemberre már nincs helyük!!!! Így még talán marad esélye... aztán voltunk a Kisfaudy-ban is, ott mondták, hogy abszolút nincs várólistájuk, menjünk vissza majd jövő áprilisban, írassuk be, aztán ha jövőre nem sok esélye van, de talán 2012. szeptemberében bekerülhet....
A Toldy-ba állítólag kötelező lesz beíratnunk, mert az a területileh illetékes ovink, de igazándiból a Halmiban is gondolkodunk, szóval Anita egyszer valamikor elmennénk arra felétek is :wink:
A Falusi oviról tud valaki valamit??? Jár oda valakinek a valakije??? Hol jobb a német, itt, vagy a Kisfaludyban???

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Köszönöm a 18asok nevében :lol: :lol:
Akkor ha senki többet este elküldöm a rendelést!

Anita
putyu
 
 


Anita,
Boldog szülinapot!

Kép

Sára,
Boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Gyümilérendelés:

Kata - 1 körte, 1 bodza, 1 erdei + 1 doboz
Anikó - 1 körte, 1 bodza, 1 erdei
Katus - 1 erdei, 1 meggy
Judit - 1 meggy, 1 bodza, 1 erdei + 1 doboz
Emőke - 1 körte, 1 erdei + 1 doboz
Szandra - 1 bodza, 2 körte
Évi - 2 bodza, 1 körte, 1 kajszi, 1 őszi, 1 erdei, 1 meggy
Adri - 3 meggy, 2 alma, 1 kajszi + 1 doboz
Orsi - 1 alma, 1 körte, 1 őszi, 1 kajszi, 1 meggy

és így már 34!

Ki veszi akkor át? Kinek vigyem a lóvét?

Kata,
Az I. sz. Gyermekklinikán műtötték Maját. Gyöngyi és Ibolya ajánlotta a dokinénit. Előtte itt az Sztk-ban rendelő Pál doki műtötte. Vele is meg voltunk elégedve, szerintem jó doki, de iszonyat sokat kell Rá várni. Az meg 2 gyerekkel nem leány álom. Meg alapjában felnőtt orvos, és úgy is áll a gyerekekhez. Az új dokinénik meg nagyon kedves, Maját fél perc alatt levette a lábáról. Az egész kórházban mindenki nagyon kedves és segítőkész volt. És bent aludni se kellett :D
Marci nagyon ügyes. Biztos könnyebb így Neki, hogy hall. Eddig ez hogy nem derült ki?
Zazi is milyen ügyes! Én már nem is merem írni, hogy Ákos csak 1 hete indult el és még mindig olyan mint egy részeges :D
Mikor talizunk, hogy odaadjam a filmeket? Kiolvastad a könyveket? Hogy tetszett a vége?
Gyors gyógyulást a fiúknak!

Anita,
Nem jó a várositok?
Ügyes volt Boga (meg Te is) :D Általában ami miatt nagyon izgulunk, az simán megy...legalábbis én ezt tapasztalom :wink:

Katus,
Nálatok hogy teltek az 1. napok az oviban?
Grétit is felvették a Halmyba, Katica csoportba - esetleg nem Ancsihoz?

Köszönjük a drukkokat :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anita, nagyon boldog szülinapot!!!
örülök, hogy megnyugodtatok.

Kata, de jó hírek! szuper ügyesek a fickók.

Katus, milyen volt Ancsinak az első nap?

Eszter elvileg novembertől megy, nagyon kíváncsi vagyok. bár nem aggódom, de túl sok új dolog lesz egyszerre, úgyhogy lehet csak januárban kezdi (Orsi, a falusiban...)

Gyümilérendelés:

Kata - 1 körte, 1 bodza, 1 erdei + 1 doboz
Anikó - 1 körte, 1 bodza, 1 erdei
Katus - 1 erdei, 1 meggy
Judit - 1 meggy, 1 bodza, 1 erdei + 1 doboz
Emőke - 1 körte, 1 erdei + 1 doboz
Szandra - 1 bodza, 2 körte
Évi - 2 bodza, 1 körte, 1 kajszi, 1 őszi, 1 erdei, 1 meggy
Adri - 3 meggy, 2 alma, 1 kajszi + 1 doboz
Orsi - 1 alma, 1 körte, 1 őszi, 1 kajszi, 1 meggy
Viki- 1 körte, 1 meggy, 1 bodza + 1 doboz

Köszi, Anita!

és egy pocakfotó, ha összejön:
Kép

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Anikó,

De jó, hogy felvették Grétit! Ancsi Maci csoportos, tegnap végig vele voltam, ma egy óra után eljöttem, ebéd után megyek érte.

Hát elég nehéz volt otthagyni, de nem hiszem, hogy jót tezsek vele, ha elhúzzuk ezt a beszoktatásos mizériát.

Jól evett, nagyon tetszik neki a mosdó :D MAjd alakul, remélem.

Megnyugtat, hogy Anita rajta tartja a szemét, úgy értesültem, hogy ma megsétáltatta a kertben :D Mármint Ancsi Anitát :D

Szuper, hogy jó dokinénit találtatok :D

Viki,
de szépek vagytok!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Én vállalom, hogy átveszem a leveket, csak ne kelljen sokáig kerülgetnem ebben a fene nagy hodályban :wink:

Viki!

Csinik vagytok! Szép nagy már a pocakod. Jól vagy? Pihizel már?

Nagyon ügyik ezek a "beszokós" gyerekek! Remélem ha arra kerül a sor nálunk is ilyen könnyen megy majd a Zéti részéről...

Emőke!

Luca hogy halad a kóstolgatással? Boró szinte sehogy...bár ma aránylag tetszett neki a párolt cukkini...sztem ez is csak azért, mert nem turmixoltam, hanem csak villával összenyomtam...és még csak nem is fuldokolt tőle...a nagyon pépes nem jön be neki...
Ja, a szőlőszemből szereti/szeretné kiszívni a levét...max. majd bort adunk neki :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Viki, nagyon szépek vagytok :-) Lassan szükségetek lesz a pihi székre, kimosom a huzatot és visszük vissza.

Évi, Luca még anyatejen kívül semmit nem kapott. Mi még csak vasárnap töltjük a fél évet :-) Utána majd almalé stb... Magamat ismerve jó sokáig csak gyümölcs lesz :oops: Meg a dokinénink is azt ajánlotta, hogy a tavaszi belvizek miatt minél később adjak olyat, ami a földből való. Így kicsit más lesz a menet, mint Ábellel volt.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Mekkorák már a kiscsajok! hihetetlen... és még nem is láttam őket!

Emőke, nyugodtan maradhat még pár hónapot.

ma voltam ctg-n, kistesó 3 kg, de azért remélem még 1-2 hetet bent marad, mert egy csomó mindent még be kellene szerezni (pl. apasági), meg megcsinálni (pl. festés)...

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Adri, nagyon boldog névnapot kívánunk, szeretettel!

Viki, jó méretei vannak már most a kislegénynek :-) ok, akkor nem rohanunk a székkel :-)

Évi, elkezdtük a hozzátáplálást tegnap körtével, ma már más menüt szeretett volna a leányzó, annyira nem jött be neki :-)
Ja és kijött a bal 1-es foga (a jobb 1-es is csak napok kérdése). Igencsak kételkedve hallgattam -már nem emlékszem ki mondta- hogy a gyerkőcének úgy jött ki a foga, hogy észre se vette. Naa most már elhiszem :lol: Hétvégén, hogy 6 hónapos lett Luca gondoltam jobban megnézem, mert már gyanús volt és ott világított :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok!

Wiki!

Már Te is a finisben...hogy repül az idő :roll: ! Névválasztás titok?

Tényleg, még nem is láttad Borót...jövő 7-en megejthetnénk...

Emőke!

Boró még nem evett körtét, de a napokban kipróbáljuk. Mióta rájöttem a "titkára" (pépes gyümit, zöldséget nem, csak darabosat fogad el) egész szépen haladunk...alma, barack, krumpli, cukkini :arrow: most ezeket variálom.
Ja, és tegnapelőtt megkóstolta a tejpépet...meg tegnap is...az bejön neki...pedig pép :roll:
Gratula a fogacská/k/hoz!
Még egyetlen fog sincs Borának...sőt, nem is tapintható.

Ja, és mi Zétinél ált. észre sem vettük, hogy fogzik...most is csak azzal szembesültem, hogy kinőtt a 17. :wink:

Katus!

Ti hogy álltok a kajával, fogakkal? Mikor látunk?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Emőke!

Sztem Adri nem ma tartja :roll: ...ha igen :oops:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Jó hír:megjöttek a levek :P !

Rossz hír: bodza még mindig nincs :(

Bármikor jöhettek érte, egész nap itthon vagyunk ebben a "szép" időben :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,
estefelé átmegyek értük. Köszi!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Évi,

Negyed1 körül oviba menet beugranék érte..
Vendég
 


Évi,

Bocs, Miki megy érte késő délután. Majd Rád csörög, ha ott van.
Vendég
 


Évi, én majd vmikor a hétvégén megpróbálok átugrani érte...
Mennyibe kerül a pakk?
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Katus!

O.K.

Judit!

O.K.

Kata!

3x1150+150=3600 /viszont én még tartozom neked a Loreal árával :oops: ...szóval majd osztunk, szorzunk :wink: /

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Úgy látom ebben a remek időben Ti sem nagyon írogattok :roll:

Lassan jó lenne megint összehozni egy talit...

Mi elvagyunk, bár Levinek 2 és fél hete, amióta hazajöttünk a békésszentandrási nyaralásunkból folyamatosan hasmenése van. Tegnap mondtam a doki néninknek, hogy ez azért már nem normális, kaptunk egy ENTEROL nevű port, ezt 5 napig kell szednie, aztán ha még mindig nem múlik el a hasmenés, akkor székletvizsgálat lesz...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?