Új privát üzeneted érkezett!

Rani!
Húú, szemük se áll jól. :lol: dani szokott ilyen fejeket vágni, amikor valami rosszalkodáson kapom. Eldobja, ami a kezében van, és néz, hogy "nem én voltaaam". :lol:
vovanda
 
 


sziasztok,

Rani, nagyon szép ez a 2 gyerek!

Skrisz, aranyos Esztike, és tényleg nő a séró. Lassan jöhet a csat. :)

Keny, Kornélod is gömbölyödik, de hát nem csoda!

Baba, puszi!

mindenkinek szép napot!

20+1
nani72
 
 


Rani! Nem tudtam jönni, mert bútorvásárlás, betonozás, apám sírjának csináltatása, szóval kész voltam a héten.
Kismellény szerintem már nem nagyon jó ránk, Cherokee 74-es, elején az oroszlán bolyhos. 300+psktsg, ha jó. PÜ-t írj majd, azt talán el tudom olvasni.

Bolsnak hatalmas gratula!

Baba, szépek vagytok! Mellszívóm nincs, de ha szükségetek van valamire, szólj!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 

 
 

Nani, gratula a félidő betöltéséhez!:))

Szöcsi: betonozással hogy álltok? Nálunk már falazás megy:) De csak lassan, komótosan, hetente egy sor tégla...

Mikor várhatunk Bols-baba képeket?

Rani: jó fejek a picúrok:)) Nagyon szépek!

Képzeljétek, tegnapelőtt éjjel nem tudtunk aludni, mert a szomszédra rájött, hogy éjszaka szeretne betonozni. Szerintem hörpintés is lehetett a dologban :wink:
Szóval, 23 órakor még forgott a betonkeverője, amelyet a hálószobánk ablaka alá helyezett el. A nappalinknál pedig kopácsolt ezerrel és nem hagyta abba. Ráadásul reflektorozott is vígan. Szerencsére Dorkát nem zavarta, ő már 19 óra óta aludt, csak mi nem tudtunk pihenni. Vannak ilyen esetek különben. 6 éve épül a ház és van, hogy egy évig semmit nem csinál rajta, aztán pedig építkezési rohama támad és ezerrel nekiáll. Általában a legrosszabbkor kopácsol és zajong. Pl. Karácsonykor, Húsvétkor. Ilyenkor reggel 5-kor már kezd és éjjel 10-ig nyomja. Szóval, nagyon kellemetlen szomszéd.
Bár mondjuk az ugatós kutyáinkkal mi sem lehetünk kellemesek.
Vendég
 


Igen Vanda itt a szemük se áll jól!
Kis roszcsontok.
Nagyon szeretik egymást mindíg megy a mosolygás és fogdossák egymás kezét! :D
(Milánnéha rágókának használja Zoét de nem bánja!)

Twist ilyen szomszédot!!! :evil:
Na én ezektől a falra tudok mászni.
Hát igen a kutyák ugatnak, de ha nem egész nap akkor arr senki nem szólhat egy szót se.

Szöcsi megy a PÜ!

Nani, hogy megy az idő szépen haladgatsz!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Twist, mi kellenénk az ilyen szomszédnak, Uram secperc alatt átmenne, és elmondaná neki a tutit. :P
Az biztos, éjjel nyugi lenne utána.
(rendőrséget még nem hívtátok ki rá?)

Köszi csajok, bizony, itt a félidő.
Mára megjött a cukorterhelés is,
0 perc 4,6
120 perc 6,1
tudtam én,hogy jó lesz. :wink: ( arra hajtok, hogy 7 fölé ne menjen), metet szedem továbbra is.
nani72
 
 


Nani, bizony már az egyik szomszédhoz átment a párom egyszer, azóta is örök haragban vagyunk velük. Pedig csak üvöltöztek egymással és nem volt semmi verekedés.)
Végül is azt csináltam, hogy másnap a nyitott ablaknál a telefonba üvöltöttem, hogy egész éjjel nem tudtam aludni a h. szomszéd miatt és milyen mérges vagyok rá stb. Ő pedig hallotta, itt volt kint a kertben. És szerencsére azóta nincs éjszakai reflektoros építkezés és betonozás.
Az volt még a rossz, hogy azt hittem: befejezte, mivel kikapcsolta a betonkeverőt. Szépen beszunyáltam, erre 10 perc múlva újra bekapcsolta a következő adag miatt. Így ment ez jó ideig. Azt hittem, hogy finito, erre csak szakaszosan építkezett.

Nani: Cukrod jóóóóó!!! Hurrá!
Vendég
 


Twist!
Szívbaj nélkül hívd ki rá a rendőrséget.
vovanda
 
 


Jó reggelt!(márha lehet ezt reggelnek mondani, baromi sötét van)

Na itt szakad az eső és hideg van.
Hihetetlen, hogy tegnap még 30 fok volt ma meg komolyan azon gondolkozom fúteni fogunk.Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Remélem mindenki jó van.
Ne tudom mennyit leszek gépnél, irány vásárolni és takarítani.
Mindenkinek szép napot!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!
Vandus: á, most megúszta a szomszéd, azóta nem is jutott eszébe az éjszakai "bulizgatás" :wink:

Rani: itt is sötét van, lámpát kellett kapcsolnom, hogy Dorka tudjon játszani a járókában, mert nem lát semmit.

Baba, Keny, hogy vagytok, hogy bírjátok? Frontok idején alszanak a babák?
Vendég
 


Kép 2 hét+1 naposan

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Elkészült a szüléstörténet, aki érdekel:
1282987608.9798.doc

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Nem kisoroszlán, hanem kistündér!!!
És megbőgettél, basszus, hős vagy!
vovanda
 
 


Nem vagyok hős!
Hallanád a kisoroszlánt, amikor éhes! :lol: :lol:
Javult már a helyzet. Ügyes kislány, szopi is megy, tejci is van bőven.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Óóóóóóóóóó Babim,..... én is megkönnyeztem! Csodaszép a kis tündér!
(Láttam kerestél msn-en, nem voltam, bocs,...)

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Baba: nagyon csini Fannika, gyönyörű kiscsajod van, hallod-e!:-)
Nagyon szép a szüléstörténeted, én is megkönnyeztem.
Vendég
 


Baba, engem is beállítottál a sírók közé.
Drága para-mamim! Ügyes voltál!
puszi nektek.

( csak 1 dolgon mosolyogtam, magzatvíz elfolyás után még 1 hajmosás belefért. :) )
nani72
 
 


Nani, nem tartott 3 percig szárítással együtt, de csomókban ragadt a hajam a lakktól és izzadságtól.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,

gyönyörű a kislányotok ! :) és nagyon megható a születéstörténeted.

Niki

mniki
 
 


Babim, büszke vagyok rád, hogy a saját lábadon mentél a kislányodért. :!: Nem semmi teljesítmény. Én annyi vért vesztettem a műtét alatt, hogy fel sem bírtam kelni. :oops:

skrisz72
 
 


Baba nagyon cuki Fannika és a szülés történet nagyon megható!
A Te hatásodra végre én is megírtam, csak nem tudom, hogy kell feltenni.
Valaki megírná nekem? :oops: :oops: :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Buonaserasignorina :)
Héhahó :arrow: Én kéremszépen nem tűntem el, csak nyaralni voltam, de előtte szépen el köszöntem meg minden :)
Naszóval hazajöttünk, fájó szívvel hagytam ott szép tengerem, de azért már itthon is jó. Végigolvastam a termést, de mostanra már bepunnyadtam, szóval holnap folytatom a körmölést :roll:

És Bolsi még mindig egyben?????????????? :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szia Lois, üdv itthon!:) De jó lehetett a tengerpartom, hmmm!:)
Bols megszült már, Petike világrajött, csak még képeket nem kaptunk, pedig várjuk már.
Az augusztusi fórumon hozták meg a jó hírt.

Nekünk kemény éjszakánk volt, Dorka 3 óránként kelt és sírt és szopizott, mint kiskorában. Most összetört porcelán hatású szemeim vannak, mint a rajzflimfiguráknak, ha nem alszanak egész éjjel. Nem tudom mi volt vele. Szopizás után pedig minden alkalommal szépen elaludt.
Vendég
 


Lois!
Igazad van, elfelejtettem. :oops: Hiába no, IQ csökkent, ittnon ülő anyuka vagyok. Mesélj, milyen volt a nyaralás, és persze képeket is kérünk!
vovanda
 
 


Üdv Lois.

Twist, enyém baba meg 8-kor evett, majd 11-kor nem kelt, apa meg hagyta, mert engem hiába ébresztgetett, nem ébredtem fel a baba meg nem kelt magától, így hagyta. 4-kor evett legközelebb 70-et, én fejtem 125-öt még. Majd 8-kor 90-et evett és 80-at fejtem. Már nem győzöm Aventes poharakkal, így most vettünk Tescoban zacsit, csak az meg ugye 1-szer használatoos. Nem tudom, emkkora adagokban fagyasszam a tejet, hogy ki tudja, mikor mennyit kell majd elővenni. Eleinte ugye 30-akat is fagyasztottam, hisz örültünk, hogy volt, most meg 80-100-akat teszek egybe. De a tegnapiból is ma hajnalban 260-at tudtam fagyasztani. 2*80-at és 1*100-at, de már ma is van 200, csak nem tudom, mi lesz a jó mennyiség egyben. Mik a tapasztalataitok?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babuci, tényleg van ám ott tejcsi. de jóóóó!
Izé... nekem a fagyasztóból sosem kellett tej, beállt a kereslet kínálat... és hát ezért nem kellett. De más talán tudja, mik a jó arányok.

Gratula, hogy 8-tól 4-ig aludt Fannika, hurrá!:)
Vendég
 


Lois!
Üdv újra itthon!KisZé élvezte a tengert?

Baba!
Szép a szüléstörténeted :P Tejcit én kiszacsiba fagyasztottam először olyanba amibe 120 gramm fér majd később olyan zacsit vettem amibe 200gram is belefér. Az avent pohár nagyon drága bár a zacsi se olcsó... vizont jobban el lehet rendezni a fagyasztóba.Fannika cuki a kis sapijába :lol:

Bols!
Mizu veletek írj nekünk ha van egy pici időd, puszi a kis Petikének!!!

Mi jól vagyunk, Kornél kevesebbet eszik :roll: és többet bukik, remélem nincs baja.Viszont súlya gyarapszik igaz a 7-en "csak" 185grammot hízott, most 4550gramm.A kedve jó néha ad furcsa hangokat, és amikor felébred röfög a kiságyba, szoktam is neki mondani mi van kismalac? :P :P :P
Most meg itt alszik a kendőben rajtam ezt iszonyatosan szereti:)

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba!
Vegyél kis műanyag kávéspoharat. Bele a tej, tetejére fólia, csak addig állítva kell tárolni, amíg meg nem fagy a cucc.
vovanda
 
 


Kis falánk oroszlánom 120-at kajált most és elégedetten pihizik:).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jókvánságokat! Szombaton hazajöttünk. :D
Csak gyors olvasásra van most időm, babák nagyon szépek!

Képet majd rakok, de még a gépre fel kell pakolnom.
A szülés óriási POZITÍV élmény volt, pikk-pakk megszületett Péter! És ami a legjobb sikerült az álmom, mármint a sima szülés!!! :P

Baba, szüléstörténeted olvasom (még nem értem a végére), nagyon megható!
(Amikor időm lesz én is megírom.)

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok Csajok!

Mi ez a pangás????A sulira készültök ahhhhahhhahhhahhaaa :lol:

Bols!
Ügyesek vagytok, nagggyon várjuk Peti fotóit!!!!

Vanda!
Ez a pohár remek ötlet, hogy nekem ilyenek mééér nem jutnak eszembe???

Baba!
Mizu veletek, apa szabin van még vagy már te is egyedül nyomod?

Mi jól vagyunk mászkáltunk de.ide-oda aztán nem volt szivem kivenni Kornélt a hordozóból olyan édesen aludt!
Íme:
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Ciao Anyukák :wink:
Tuti nem fogok a töredékére sem reagálni amit írtatok, Kölköm már 2 és fél órája alszik, szerintem ébred perceken belül :roll:

Jujjdenagyonszépséges képek vannak itt :D

Keny!

Milyen kis csokibabád van ezen a képen, klappol a vonalzón lévő kreolbabával :wink:

Skrisz!
Kutya Zéténnyel nyugis, amúgy lelkesnyalakodósizgága vizslaeb. De sokat komolyodott mióta "felnőtt" lett. De amúgy nagyon intelligens a gyerekekkel, valahogy kiskora óta tudja, hogy kicsi gyerekkel nem lehet vadulni, nagyobbal meg lehet ugribugrizni.

Na felébredt, majd még folytatom :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok! Jöttem javítani a pangó oldal létszámát:)
Keny, Kornélkád nagyon cukker, olyan elégedetten alszik:)))
(Képzeld, nekiálltunk a párommal a South Park összes részét végignézni, egy csomóra már nem emlékszünk és szétröhögtünk magunkat!:)

Bols, de jó, hogy pozitív élmény volt a szülésed:)))Peti-képeket nagyon várom!

Baba, szép adagokat eszik Fanni bébi, örülök, hogy helyreállt a szopizási kedve és ilyen ügyesek lettetek mindketten. Most már tudtok aludni éjjel és a párod is kicsit megnyugodott, ugye?

Megmutatom a felállásos képsorozatomat:)
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Bols:
Gratulálok és nagyon sok boldogságot az egész családnak.

Keny:

Nagyon cuki Kornélka!

Baba:

De szép pici lánykátok van. Nagyon ügyes vagy, hogy sikerült beindítani a tejcit. Irigykedve olvastam én a mai napok sajnálom, hogy csak pár hetet tudott Grétus cicizni. :cry:

Ne haragudjatok, de nem vagyok egy nagy fórumos és időm sincs oldalakat visszaolvasni. Kicsit szét vagyok esve, nem tudom, mi van, de folyton rám jön a depi, mindig éppen másér, de így gép elé sincs kedvem ülni max olvasni de írni????? ÁÁÁÁÁÁ nagyon béna vagyok itt a szép kislányunk és én meg ilyen vagyok. Izgulok a közelgő szülinap miatt is. Remélem jól sikerül és kibírom sírás nélkül. 7 év várakozás gyümölcs Gréti és olyan de olyan felfoghatatlan, hogy végre az én kicsi lányom szülinapi bulija lesz. Na nem is lelkizek tovább.

Ja igen adós vagyok a nyaralási beszámolóval: Odaértünk és nem volt meg a szobánk, kaptunk egy pocsék szobát amit nem fogadtunk el, így adtak egy 3. -at. Azt elfogadtuk de full igénytelen és koszos falak, nem volt valami szép látvány. Aztán még aznap éjjel tűzriadó volt. Szolt a sziréni, felkaptam Grétit apa a fontos iratokat és irány ki a hotelból. Kiderült vaklárma volt . köszi, ezek után aludj nyugodtan. Lassan mentek a napok a vége egész jó lett a nyaralásnak.


Twist:


Nagyon ügyes Dorka és milyen helyes is.

Minden szülinaposnak: NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Keny!
Nem én vagyok a zseni, hanem a nővérem, nekem is ő mndta még anno ezt a pohár-dolgot. :lol: :lol:
Babócád szépséges.

Lois!
Tegnap pasimmal szedettem össze az ikrek által az asztal alá szórt kaját, közölte: veszünk kutyát, vagy legyek szíves és szóljak neked, hogy gyertek el, és hozzátok Pizsit takarítani. :D

Twist!
Komoly nagylányod van!

Nikó!
Teljesen normális, amit érzel. Igenis nagyon nehéz és fárasztó dolog babázni, és rettentő monoton is. Akkor is, ha nehezen jött a baba, meg akkor is, ha könnyen. Főleg első babával mindenkinek meg vannak az álmai, elképzelései, hogy milyen lesz. Aztán nem olyan, vagy legalábbis nem mindig. Gyere gyakrabban, beszéld kicsit ki magad, vagy írjál privit (megjártam a poklot én is). És fel a fejjel, jobb lesz!
vovanda
 
 


Kedves lányok!
Már nem is tudom mikor írtam utoljára, még Litti szülinapja előtt. Nem is tudom, hogy húzodott idáig a dolog. tessék megint mentegetőzöm, pedig már megfogadtammagamban, hogy nem fogok, de valahogy furdal a lelkiismeret, hogy nem jutok ide.

Csak két oldalt néztem vissza, Vandus, Skrisz, Baba, Twist, Keny, Rani nagggyon cukorfalat mindegyik gyerkőc!

Baba!
Szüléstörténetet elvből nem olvasok, de most valahogy mégis, engem is megsirattál. :) Gratulálok így utólag is és nagyon sok boldogságot. Tényleg annyi örömet tud adni egy kisbaba, tudom, hogy minden anya szereti a gyermekét, de aki annyit küzd érte szerintem az másabb. Szerintem legalábbis. Mai napig is csak figyelem néha mosolyogva Littikét, hogy hogy lehet hogy itt van velünk.

Még pár sort írok rólunk:
Kislányom ( már nem mondom hogy baba, mert inkább kisgyermek :) ) 10kg, 77cm . Még mindig kis husinyuszi, de kezdi lemozogni. :) Szülinapján állt fel először, most már szépen közlekedik kapaszkodva, önállóan még nem megy. Fogacskákkal mndig szenved szegény, most jön a két szemfog, éppcsak nem törte át az ínyt. Egyébként a négy fogával rágcsál egyre ügyesebben. Szerencsére mindent eszik, nem válogatós, bár ha van pékárú meg felvágott a tányérjára katobázva, akkor tutira a husit eszi meg. :)
Mit is még, rettentően értelmes, kis okoska, és úgy néz ki művészlelkemet némileg örökölte, már kezd rajzolgatni. Ja és apa legnagyobb meglepetésére máris visszabeszél. :lol: Nemrégiben lecsapott az apai szigor hangos szóval, erre annyi volt a reakció, hogy szemráncolás és teljes hangerővel kb. tíz mondatnyi visszakiabálás. :roll: Mihez tartás végett közölte velünk, hogy nehogy már. :D

Rakok pár képet is aztán mennem kell. Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Kat!
Irtó édes, mosolygós... :D

Azt nem is írtam, lányok: Réka 8 kiló 70 deka, Dani 2 kilóval több. Törpéim vannak. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


Kat!
Irtó édes, mosolygós... :D

Azt nem is írtam, lányok: Réka 8 kiló 70 deka, Dani 2 kilóval több. Törpéim vannak. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok!

Vanda:

Köszi. 2 kiló van a gyerkőcök között? Már most látszik ki a pasi.
:D

Katerina:

Nagyon ügyes kicsi lányod és milyen kis mosolygós.

Mi holnap megyünk védőnénihez, meg doktornénihez is. Már előre izgulok mert mióta volt a vérvétel Grétinek azóta sír a dokinéni láttán.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok,
önző módon előbb magunkról: Eszti önállóan sétál a házban! Két napja indult el. Megzabálom annyira édes. :lol:

Katerina, szépen fejlődik a kislányod! Nyugi, majd ha elindul megáll a súlygyarapodás. :wink: Eszti 10,5 kg és 78 cm. :lol:

Vanda, nem törpék a gyerekeid, hanem szép karcsúak, mint az anyukájuk!

skrisz72
 
 


Nikó!
Hangeffektek alapján is könnyen megkülönböztethetőek. Dani úgy ordít, mint egy oroszlán. :D

Skrisz!
Anyukájuk le van rongyolódva testében és lelkében egyaránt, de majd összeszedi magát (muszáj lesz). De köszi. :lol:
vovanda
 
 


Ej de nagyon nem érek ide :oops:
Zétény tiszta taknyos, 4 fogat növeszt egyszerre, szóval nyűglődünk :?
Képeket továbbra is csak dicsérni tudom, Dorka felállós kunsztja csudaklassz, Katerina Littije meg micsoda nagylány lett :shock: :shock: :D :D :D

Magunkról:
Nyaralás :arrow: Übertutigigász volt, röviden :)
Nézegetem a képeket, de nem igazán találok olyan ahol a kölköm épp nem pucér (lévén mindig az volt :oops: ) , olyat meg nem akarok felrakni. Na majd kitalálok rá valamit.

Zétény iszonyatosan élvezte a tengert, nulla félelemérzet, rohant be a vízbe ezerrel. A sóssága sem zavarta, simán elmerült benne. Nyalogatta a kezéről eleinte. Korábban is tudtam, hogy ez a környék gyerekkel igazi paradicsom, ez a meggyőződésem csak tovább mélyült. Az autózásra is sokkal jobban reagált, mint várható lett volna, odautunk 7 óra lett, 2x álltunk meg, de csak egyszer a gyerek miatt. Visszaút 5 óra volt, első 3 órát egybe aludta, utána meg dumált, nézelődött, volt tán utolsó 20 percen kis nyaff, de ennyi. Szóval vele ennyi autókázás bőven vállalható. Szállásunk is okés volt, vagyis tudtam előre, hogy nem annyira bababarát, mert három szintes volt sok lépcsővel, de azért sikerült nagyjából biztonságossá tenni.
Alvás volt az egyetlen gyenge pont, utazóágy kiborította, első este gáz volt, fárasztó napunk volt ugye, neki is, rosszul reagálta le, akkor volt némi süvöltés. Utána már nem is próbálkoztam vele, közöttünk aludt. Vagyis volt egy éjjel, mikor benne, de akkor alva tettem bele. Végül is nem volt bajom a közös alvással, igaz későn feküdtünk, de későn is keltünk minden nap. Olyan nyaralósan ráérősek voltak napjaink. Mikor hazajöttünk semmi gond nem volt, örült az ágyának, simán aludt benn el egyedül. Szóval az ellenkezés az idegen környezetnek meg az utazóágynak szólt.
Sokat mászkáltunk, voltunk állatkertben, vidámparkban, piacoztunk, éttermeztünk, korzóztunk rengeteget.
Nagyon élvezte a nagy társaságot, meg a gyerekeket, szóval gömbölyű volt az egész. Hazafelé azon tanakodtunk lehet szeptemberben visszamegyünk még egy kicsit :roll:

Szomiságom, hogy elhagytuk az utolsó reggeli szopit is közben, annyira pörgött már reggelente, hogy nem tudtam rávenni :( Tudom a fejemmel hogy szuper volt ez így, szépen magától maradtak el a szopik, és több mint 13 hónaposan nagyfiú már, de azért fáj kicsit.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Vanda!
Naná, ebek univerzális porszívók, már csak ezért megéri egy blökit tartani :wink:

Skrisz!
Járás :arrow: Éljenéljen!! Videó??????

Bolsi!
Szívből örvendezem a szép szülésélményedhez, várom a sztorit :D

Baba!
Örülök, hogy olvashattam a tiédet, sajnálom, hogy csaszi lett a vége :?

Rani!
Két krampusz csudaédes, közös képetek meg nagyon szép :)

Nikó!
Sajnálom a rossz passzot :( Mozduljatok ki sokat, a bezártság nekem is az agyamra menne :oops:

Na ennyi voltam jó, a többi kiesett a fejemből :oops:

Ja még Sannahnak akartam :arrow: Egy babakocsival szerintem nem lehet minden funkciót lefedni, nekem van egy kis mozgékony, imádom, meg van egy terepezős amit bár már nem használunk, de az első évben (főleg télen hóban-sárban) meg lettem volna lőve nélküle.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Ez így irtó jól hangzik. Mármint a nyaralás. :D
vovanda
 
 


Sziasztok!

Most tudtam valamennyire visszaolvasni.

Katerina igazán cuki a kiscsaj!!!
Látszik, hogy egy kiegyensujjozott musolygós kis tündérke!!! :wink:

Szöcsi ment a pü!

Losi szupi lehetett a nyaralás.
Remélem mi is jövőre eljutunk a tengerhez!
Annyira kíváncsi vagyok Milán mit szólna hozzá!
Ja a képeket KisZéről küld át rajzolok rá kisgatyót! :lol: :lol: :lol:
Köszi a képek dícséretét, néha van idő és ebbe élem ki magam.
(úú ez most elég rosszul hangzott :oops: )

Én most kaptam a mailh, hogy megérkezett a keresztelőruha, így honap ha lesz idő el is megyünk érte :D
Rendeltem egy bevásárlókocsibetétet, esetleg van valakinek?
Tapasztalat?

Még el nem felejtem Twist Dorka nagyon ügyes!!!!!! :D
Szuper mind a két kép!!!!!! :wink:
Milán most a kúszás és a mászás egyvelegét csinálja.
Húzza magát a kezével néha meg felkapja a popóját négykézlábra és az egyik lábát előre teszi.
Hát csak lesz belőlle valami! :roll:
Ha leülök vele és a ábamat nyújtva ráteszem a lábára terpeszbe (ez kell hogy nyúljanak az izmok) úgy marad a gyerek és szépen ügyörög pecekin.
Na aztán eldől mit a büdösbogár!!! :lol:

Bocs lányok, hogy megint képeket rakok de mikor megnéztem őket szétröhögtem magam!
NÉZZÉTEK A SZÖVEGET!

Kép
ESKÜSZÖM NEM ÉN ETTEM MEG AZ EGÉSZ VEKNI KENYERET!!!!

Kép
BEVETTED?!!!!!!:o))))))))))))))))))

Kép

Kép
raniko
 
 


ÉDES!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ejnye már, Rani Mami!
Mi ez a vádaskodás? Egész vekni kenyeret? Ez az ártatlan angyalka??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


Rani: jaj, ez nagyon ismerős, hogy szépen ül, aztán eldől, mint a zsák:) Nálunk ez most állás után van, hogy nem tud még visszaülni utána és eldől. Hiába állok mögötte készenlétben a párnákkal, sokszor máshova esik szegényke. De már néhányszor vissza tudott ülni.
Nagyon ügyes Milánka, hogy ilyen szépen betolta a kenyeret.))) Gyakorolja csak a rágást, nagyon helyes.)
Még hányszor kell tornára mennetek különben?
Keresztelő után lesz nálatok ebéd a családnak, vagy egy vendéglőben lesz? Hogy tervezitek?
Nálunk ez már jövő héten aktuális, izgulok is nagyon:) Az a baj, hogy kemény hideg lett és nyári ruha a keresztelő ruhácskája Dorkának. Bár talán harisnyával és kis fehér kardigánnal meg lehet oldani. Majd meglátjuk.

Lois, szuper lehetett a nyaralás:) KisZé is gyerektársaságban lehetett, tök jó! A 4 fog növesztéséhez fájdalommentes éjszakákat kívánok, kitartást nektek. Fotók lesznek majd?

Skrisz: hatalmas gratula Esztikének a járáshoz! Nagyon ügyes kiscsajod van!!!:)
Vendég
 


Twist remélem már nem kell sokáig tornára járni!
Én szeretném ha a mai lenne az utcsó!
A tornász néni azt mondta ha tud már ülni akkor nem kell menni egy ideig mert nem akarja, hogy előrre fejlődjön és nem a maga ütemébe.
Keresztelőre a terv, hogy itt nállunk lesz, hidegtálat rendelek van egy nagyon jó biztos lelőhelyem ilyen hidegtálakra! :wink:
Nem lesz sok ember csak a keresztszülők (családdal) és a két nagymama.
Se barátok se senki.
ÁÁÁÁ azért kenyeret még nem eszik csak a szikkadt kiflicsücsköt rágcsálja!!! :lol:
Hát reméljük akkor a jövőhéten jön nektek egy kis lemeg, hogy Dorka ne fázzon meg a szép kis ruciba!

Kép

Kép
raniko
 
 


Twist ment pü!!

Lois ha jól tudom nektek azaz KisZének volt olyan Micimackója ami mászott elötte.
Az lenne a kérdésem, (nos és mindenkihez akinek volt ilyen), hogy van értelme?
A gyerek szerette?
Elég húzós ára van! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: